Doctor+ 1.14 - en to sq_AL translation catalogue (157 entries)

en: Page %s
sq_AL: Faqe %s

en: You are here:
sq_AL: Ju jeni këtu:

en: Home
sq_AL: Faqja fillestare

en: Author:
sq_AL: Autori:

en: Minute %1$s
sq_AL: Minuta %1$s

en: Week %1$s
sq_AL: Java %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
sq_AL: Kërko rezultatet për &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
sq_AL: Nuk është gjetur 404

en: Page %d
sq_AL: Faqe %d

en: Edit
sq_AL: Përpuno

en: Split
sq_AL: Ndaj

en: Merge
sq_AL: Bashko

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sq_AL: Nuk gjendet asnjë fragment sepse ky është një postim i mbrojtur.

en: Pages:
sq_AL: Faqet:

[ctx: word count: "words" or "characters"?]
note: translators: If your word count is based on single characters (East Asian characters), enter 'characters'. Otherwise, enter 'words'. Do not translate into your own language.
en: words
sq_AL: fjalët

en: Mail sent to %s
sq_AL: Posta elektronike e dërguar te %s

en: Captcha check failed
sq_AL: Kontrolli Captcha dështoi

[ctx: name of element]
en: Text
sq_AL: Tekst

en: Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
sq_AL: Info: Ju lutem vendosni ca përmbajtje në zonën e tekstit në Tekst element.

en: read more
sq_AL: Lexo më tepër

en: No posts
sq_AL: Nuk ka postime

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
sq_AL: Siç duket nuk mund të gjejmë atë që kërkoni. Ndoshta kërkimi mund të ndihmojë.

en: Loading&hellip;
sq_AL: Duke u ngarkuar&hellip;

[ctx: name of element]
en: Advertisements
sq_AL: Reklama

en: Info: There are no items created, add some please.
sq_AL: Info: Nuk është krijuar asnjë element, ju lutem shtoni disa.

en: Submit
sq_AL: Posto

en: Reset
sq_AL: Rivendos

en: Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
sq_AL: Shfletuesi juaj nuk e përmban etiketën e kanavacës HTML5.

en: DAYS
sq_AL: DITET

en: HRS
sq_AL: ORËT

en: MINS
sq_AL: MINUTAT

en: SECS
sq_AL: SEKONDAT

[ctx: name of element]
en: Documentation
sq_AL: Dokumentacioni

en: Duration:
sq_AL: Kohëzgjatja:

[ctx: name of element]
en: Events
sq_AL: Ngjarjet

en: Question:
sq_AL: Pyetje:

en: Validity:
sq_AL: Vlefshmëria:

en: Contact:
sq_AL: Kontakti:

[ctx: name of element]
en: Job Offers
sq_AL: Oferta pune

[ctx: name of element]
en: Lists
sq_AL: Listat

[ctx: job position]
note: #-#-#-#-#  skeleton.pot (Skeleton Trunk 2.7-dev)  #-#-#-#-# translators: 1st placeholder '%s' is openning html tag of wrapping html element, 2nd is closing tag, 3rd is name of job position translators: 1st placeholder '%1$s' is openning html tag of wrapping html element, 2nd is closing tag, 3rd is n
en: %1$sPosition:%2$s %3$s
sq_AL: %1$sPozita:%2$s %3$s

[ctx: name of element]
en: Member
sq_AL: Anëtar

en: Info: Select some member in the Member element, please.
sq_AL: Info: Ju lutem, selektoni ndonjë anëtar në elementin Anëtar.

[ctx: name of element]
en: Members
sq_AL: Anëtarë

en: Monday
sq_AL: E hënë

en: Tuesday
sq_AL: E martë

en: Wednesday
sq_AL: E mërkurë

en: Thursday
sq_AL: E enjte

en: Friday
sq_AL: E premte

en: Saturday
sq_AL: E shtunë

en: Sunday
sq_AL: E diel

[ctx: name of element]
en: Partners
sq_AL: Partnerë

en: Category:
sq_AL: Kategoria:

en: All
sq_AL: Të gjitha

en: Sort by:
sq_AL: Rendit sipas:

en: Creation Date
sq_AL: Data e krijimit

en: Random
sq_AL: I rastësishëm

en: Item Order
sq_AL: Renditja e elementeve

en: Alphabetical
sq_AL: Alfabetik

en: Order:
sq_AL: Renditja:

en: Ascending
sq_AL: Në ngjitje

en: Descending
sq_AL: Në zbritje

en: posted by
sq_AL: E postuar nga

[ctx: name of element]
en: Posts
sq_AL: Postimet

[ctx: name of element]
en: Price tables
sq_AL: Tabelat e çmimeve

en: Top
sq_AL: Lartë

[ctx: name of element]
en: Services
sq_AL: Shërbime

[ctx: name of element]
en: Testimonials
sq_AL: Testimoniale

en: Please enter Twitter API keys in settings.
sq_AL: Ju lutem vendosni çelësat API të Twitter në Cilësime.

en: Comments (%s)
sq_AL: Komentet (%s)

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sq_AL: %1$s në %2$s

en: Reply <span>&darr;</span>
sq_AL: Repliko <span>&darr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
sq_AL: Komenti juaj pret ndryshime.

en: Comment navigation
sq_AL: Navigacioni në komente

en: Comments are closed.
sq_AL: Komentet u mbyllën

en: Skip to content
sq_AL: Kalo te përmbajtja

en: About %s
sq_AL: Për %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sq_AL: Shiko të gjitha postimet nga %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments on %s
sq_AL: Komentet në %s

en: Leave a comment
sq_AL: Lë një koment

en: 1 Comment
sq_AL: 1 koment

en: View all posts by %s
sq_AL: Shiko të gjitha postimet nga %s

en: Posted by %s
sq_AL: E postuar nga %s

en: Categories:
sq_AL: Kategoritë:

en: Link to daily archives: %s
sq_AL: Linku i arkivave ditore: %s

en: Link to monthly archives: %s
sq_AL: Linku i arkivave mujore: %s

en: Link to yearly archives: %s
sq_AL: Linku i arkivave vjetore: %s

en: No posts to display
sq_AL: Nuk ka postime për të paraqitur

en: Nothing Found
sq_AL: Nuk u gjet asgjë

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
sq_AL: Jeni gati për të publikuar postimin e parë? <a href="%s">Fillo këtu</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sq_AL: Na falni, por asgjë nuk përputhet me kriteret tuaja të kërkimit. Ju lutem provoni përsëri me fjalë të ndryshme kyçe.

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
sq_AL: Na falni, por nuk u gjet asnjë rezultat. Ndoshta kërkimi do t­ju ndihmojë të gjeni ndonjë postim të ngjashëm.

en: This is somewhat embarrassing, isn't it?
sq_AL: Kjo është paksa e turpshme, apo jo?

en: Search Results for: %s
sq_AL: Rezultatet e kërkimit për: %s

en: Category Archives: %s
sq_AL: Arkivat e Kategorisë: %s

en: Tag Archives: %s
sq_AL: Etiketo Arkivat: %s

en: Archives: %s
sq_AL: Arkivat: %s

en: All posts by %s
sq_AL: Të gjitha postimet nga %s

en: Daily Archives: %s
sq_AL: Arkivat ditore: %s

en: Monthly Archives: %s
sq_AL: Arkivat mujore: %s

en: Yearly Archives: %s
sq_AL: Arkivat vjetore: %s

en: Archives:
sq_AL: Arkivat:

en: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.
sq_AL: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">I publikuar</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Linku për tek fotografia e plotë">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Kthehu te %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.

en: &larr; Previous
sq_AL: &larr; I mëparshëm

en: Next &rarr;
sq_AL: I ardhshëm &rarr;

en: Tag Archives:
sq_AL: Arkivat e etiketave:

[ctx: previous]
en: %s Previous
sq_AL: %s I mëparshëm

[ctx: next]
en: Next %s
sq_AL: I ardhshëm %s

en: %s Continue reading ...
sq_AL: %s Vazhdo leximin...

en: Featured post
sq_AL: Postim në plan të parë

en: Tags:
sq_AL: Etiketat:

[ctx: label]
en: Search for:
sq_AL: Kërko për:

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sq_AL: Kërko &hellip;

[ctx: submit button]
en: Search
sq_AL: Kërko

en: Register
sq_AL: Regjistro

en: Login
sq_AL: Hyrja

en: My Account
sq_AL: Llogaria ime

en: Location:
sq_AL: Vendi:

en: Skills and Experiences
sq_AL: Aftësitë dhe përvojat

en: Filter
sq_AL: Filteri

en: Layout
sq_AL: Skema

en: <span>Comments on</span> %s
sq_AL: <span>Komente për</span> %s

en: %d Comments
sq_AL: %d Komente

en: Categories:
sq_AL: Kategoritë:

en: Entry Thumbnail
sq_AL: Miniatura e Hyrjes

en: Archives:
sq_AL: Arkivat:

[ctx: previous post]
en: %s Return to entry
sq_AL: %s Kthehu në hyrje

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Previous</span>
sq_AL: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">I mëparshëm</span>

en: Previous
sq_AL: I mëparshëm

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Next</span>
sq_AL: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">I ardhshëm</span>

en: Next
sq_AL: I ardhshëm

en: %s Newer posts
sq_AL: %s Postime më të reja

en: Older posts %s
sq_AL: Postime më të vjetra %s

en: Continue reading ...
sq_AL: Vazhdo leximin...

en: Read >>>
sq_AL: Lexo >>>

en: %s Return to entry
sq_AL: %s Kthehu në hyrje

[ctx: previous post]
en: %s Previous
sq_AL: %s I mëparshëm

[ctx: next post]
en: Next %s
sq_AL: I ardhshëm %s

en: Comments
sq_AL: Komentet

en: Username
sq_AL: Emri i përdoruesit

en: Categories
sq_AL: Kategoritë

en: Category
sq_AL: Kategoria

en: Location
sq_AL: Vendi

en: Radius:
sq_AL: Radiusi:

en: Off
sq_AL: I çkyçur

en: Search
sq_AL: Kërko

en: Date
sq_AL: Data

en: Title
sq_AL: Titulli

en: Comments Count
sq_AL: Numërimi i komenteve

en: Rating
sq_AL: Vlerësim

en: Count
sq_AL: Numëro

en: Sort by
sq_AL: Rendit sipas

en: Order
sq_AL: Renditja

en: Address
sq_AL: Adresa

en: Opening Hours
sq_AL: Orari i hapjes

en: Posts
sq_AL: Postimet

en: Author
sq_AL: Autor
