Doctor+ 1.14 - en to sk_SK translation catalogue (299 entries)

en: Page %s
sk_SK: Strana %s

en: You are here:
sk_SK: Nachádzate sa tu:

en: Home
sk_SK: Domov

en: Author:
sk_SK: Autor:

en: Minute %1$s
sk_SK: Minúta %1$s

en: Week %1$s
sk_SK: Týždeň %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
sk_SK: 404 Nenájdená

en: Page %d
sk_SK: Strana %d

en: Edit
sk_SK: Zmeň

en: Split
sk_SK: Rozdeliť

en: Merge
sk_SK: Spojiť

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk_SK: Neexistuje žiadny výpis, pretože sa jedná o chránený príspevok.

en: Pages:
sk_SK: Stránky:

[ctx: word count: "words" or "characters"?]
note: translators: If your word count is based on single characters (East Asian characters), enter 'characters'. Otherwise, enter 'words'. Do not translate into your own language.
en: words
sk_SK: slová

en: Mail sent to %s
sk_SK: Správa odoslaná príjemcovi %s

en: Captcha check failed
sk_SK: Captcha kontrola zlyhala

en: Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
sk_SK: Informácia: Vložte prosím nejaký obsah do textovej oblasti v elemente Text.

en:  ago
sk_SK:  pred

en: read more
sk_SK: čítaj viac

en: No posts
sk_SK: Žiadne články

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
sk_SK: Zdá sa, že nemôžeme nájsť čo hľadáte. Snáď Vám pomôže vyhľadávanie.

en: Loading&hellip;
sk_SK: Načítam&hellip;

[ctx: name of element]
en: Advertisements
sk_SK: Inzeráty

en: Info: There are no items created, add some please.
sk_SK: Informácia: Nie su vytvorené žiadne položky, pridajte nejaké prosím.

en: Submit
sk_SK: Poslať

en: Reset
sk_SK: Zrušiť

en: Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
sk_SK: Váš prehliadač nepodporuje HTML5 canvas tag.

en: DAYS
sk_SK: DNÍ

en: HRS
sk_SK: HODÍN

en: MINS
sk_SK: MINÚT

en: SECS
sk_SK: SEKÚND

[ctx: name of element]
en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Duration:
sk_SK: Trvanie:

[ctx: name of element]
en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Question:
sk_SK: Otázka:

[ctx: name of element]
en: FAQ
sk_SK: Často kladené otázky

en: Activate map
sk_SK: Aktivovať mapu

en: Deactivate map
sk_SK: Deaktivovať mapu

en: Validity:
sk_SK: Platnosť:

en: Contact:
sk_SK: Kontakt:

[ctx: name of element]
en: Job Offers
sk_SK: Ponuky Práce

[ctx: name of element]
en: Lists
sk_SK: Zoznamy

[ctx: job position]
note: #-#-#-#-#  skeleton.pot (Skeleton Trunk 2.7-dev)  #-#-#-#-# translators: 1st placeholder '%s' is openning html tag of wrapping html element, 2nd is closing tag, 3rd is name of job position translators: 1st placeholder '%1$s' is openning html tag of wrapping html element, 2nd is closing tag, 3rd is n
en: %1$sPosition:%2$s %3$s
sk_SK: %1$sPozícia:%2$s %3$s

en: Read more
sk_SK: Čítať viac

en: Read less
sk_SK: Čítať menej

[ctx: name of element]
en: Member
sk_SK: Člen

en: Info: Select some member in the Member element, please.
sk_SK: Informácia: Vyberte prosím nejakého člena v elemente Člen.

[ctx: name of element]
en: Members
sk_SK: Členovia

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

[ctx: name of element]
en: Partners
sk_SK: Partneri

[ctx: name of element]
en: Portfolio
sk_SK: Portfólio

en: Category:
sk_SK: Kategória:

en: All
sk_SK: Všetko

en: Sort by:
sk_SK: Zoradiť podľa:

en: Creation Date
sk_SK: Dátum vytvorenia

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Item Order
sk_SK: Poradie Položiek

en: Alphabetical
sk_SK: Abecedne

en: Order:
sk_SK: Poradie:

en: Ascending
sk_SK: Vzostupne

en: Descending
sk_SK: Zostupne

en: posted by
sk_SK: pridal

[ctx: name of element]
en: Posts
sk_SK: Články

[ctx: name of element]
en: Price tables
sk_SK: Cenové tabuľky

[ctx: name of element]
en: Products
sk_SK: Produkty

en: Top
sk_SK: Hore

[ctx: name of element]
en: Services
sk_SK: Služby

[ctx: name of element]
en: Testimonials
sk_SK: Referencie

en: Please enter Twitter API keys in settings.
sk_SK: Vložte prosím Twitter API kľúče v nastaveniach.

en: Comments (%s)
sk_SK: Komentáre (%s)

en: Pingback:
sk_SK: Spätné upozornenie:

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sk_SK: %1$s v %2$s

en: Reply <span>&darr;</span>
sk_SK: Odpoveď <span>&darr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
sk_SK: Váš komentár čaká na moderovanie.

en: Comment navigation
sk_SK: Navigácia komentára

en: Comments are closed.
sk_SK: Nie je možné pridávať komentáre.

en: Skip to content
sk_SK: Skočiť na obsah

en: About %s
sk_SK: O %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Zobraziť všetky príspevky od %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments on %s
sk_SK: Komentáre k %s

en: %s Comment | %s Comments
sk_SK[0]: %s Komentár
sk_SK[1]: %s Komentáre
sk_SK[2]: %s Komentáre

en: Leave a comment
sk_SK: Zanechať komentár

en: 1 Comment
sk_SK: 1 Komentár

en: View all posts by %s
sk_SK: Zobraziť všetky články od %s

en: Posted by %s
sk_SK: Pridal %s

en: Categories:
sk_SK: Kategórie:

en: Link to daily archives: %s
sk_SK: Odkaz na denné archívy: %s

en: Link to monthly archives: %s
sk_SK: Odkaz na mesačné archívy: %s

en: Link to yearly archives: %s
sk_SK: Odkaz na ročné archívy: %s

en: No posts to display
sk_SK: Žiadne články na zobrazenie

en: Nothing Found
sk_SK: Nič nenájdené

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
sk_SK: Ste pripravený pubikovať svoj prvý článok? <a href="%s">Začnite tu</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sk_SK: Prepáčte, ale nič nezodpovedá zadaným kritériám vyhľadávania. Skúste prosím znova s inými kľúčovými slovami.

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
sk_SK: Prepáčte, ale neboli nájdené žiadne výsledky. Snáď vyhľadávanie Vám pomôže nájsť súvisiaci príspevok.

en: This is somewhat embarrassing, isn't it?
sk_SK: To je trochu nepríjemné, nie?

en: Search Results for: %s
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre: %s

en: Category Archives: %s
sk_SK: Archívy kategórie: %s

en: Tag Archives: %s
sk_SK: Značka Archívov: %s

en: Archives: %s
sk_SK: Archívy: %s

en: All posts by %s
sk_SK: Všetky články od %s

en: Daily Archives: %s
sk_SK: Denné archívy: %s

en: Monthly Archives: %s
sk_SK: Mesačné archívy: %s

en: Yearly Archives: %s
sk_SK: Ročné archívy: %s

en: Archives:
sk_SK: Archívy:

en: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.
sk_SK: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Zverejnený</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Vrátiť do %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.

en: &larr; Previous
sk_SK: &larr; Predošlý

en: Next &rarr;
sk_SK: Ďalší &rarr;

en: Tag Archives:
sk_SK: Archívy tagu:

[ctx: previous]
en: %s Previous
sk_SK: %s Predchádzajúci

[ctx: next]
en: Next %s
sk_SK: Ďalší %s

en: %s Continue reading ...
sk_SK: %s Pokračujte v čítaní ...

en: Featured post
sk_SK: Najlepší článok

en: Tags:
sk_SK: Tagy:

[ctx: label]
en: Search for:
sk_SK: Hľadať:

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
sk_SK: Hľadať &hellip;

[ctx: submit button]
en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Register
sk_SK: Registrácia

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: My Account
sk_SK: Môj účet

en: Location:
sk_SK: Miesto:

en: Skills and Experiences
sk_SK: Zručnosti a skúsenosti

en: Email already exists
sk_SK: E-mail už existuje

en: Thank you for your subscription
sk_SK: Ďakujeme Vám za Vaše predplatné

en: Search Documentations
sk_SK: Prehľadávať dokumentácie

en: Coming Soon
sk_SK: Už čoskoro

[ctx: name of element]
en: Assets
sk_SK: Aktíva

en: Free
sk_SK: Zdarma

[ctx: name of element]
en: Assistances
sk_SK: Pomoc

en: Clear Filter
sk_SK: Vymazať filter

[ctx: name of element]
en: Facilities
sk_SK: Vybavenie

en: No items defined, please add some
sk_SK: Nie sú definované žiadne položky, pridajte nejaké prosím

[ctx: name of element]
en: Theme Gallery
sk_SK: Galéria témy

en: Info: Insert some pictures into the gallery in plugin, please.
sk_SK: Informácia: Vložte prosím nejaké obrázky do galérie v plugine.

en: Info: Select plugin in the Theme Gallery element, please.
sk_SK: Info: Vyberte plugin v prvku Galéria témy, prosím.

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Development
sk_SK: Vývoj

en: hours
sk_SK: hodín

en: New Theme, no updates available
sk_SK: Nová téma, žiadne aktualizácie nie su k dispozícii

en: Last Update
sk_SK: Posledná aktualizácia

en: changelog
sk_SK: Zoznam zmien

en: Show changelog
sk_SK: Zobraziť zoznam zmien

en: Pre sale questions and comments
sk_SK: Otázky a komentáre pred nákupom

en: Number of Sidebars
sk_SK: Počet bočných panelov

en: Translated Languages
sk_SK: Preložené do jazykov

en: Widget Ready
sk_SK: Widgety podporované

en: Compatible Browsers
sk_SK: Kompatibilné prehliadače

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Compatibility
sk_SK: Kompatibilita

[ctx: name of element]
en: Plugins
sk_SK: Pluginy

en: Wordpress Theme: %s
sk_SK: WordPress téma: %s

en: This website was created from:
sk_SK: Tento web bol vytvorený z:

en: 1 selected
sk_SK: 1 vybratej

en: More Features
sk_SK: Ďalšie funkcie

en: Select Theme
sk_SK: Vyberte tému

en: Info: Insert some pictures into the gallery in theme, please.
sk_SK: Informácia: Vložte prosím nejaké obrázky do galérie v téme.

en: Info: Select theme in the Theme Gallery element, please.
sk_SK: Informácia: Vyberte prosím tému v elemente Galéria Témy.

[ctx: name of element]
en: Themes
sk_SK: Témy

en: Share
sk_SK: Zdieľať

en: Author: %s
sk_SK: Autor: %s

en: Are You Lost?
sk_SK: Ste stratený?

en: Sorry, but we can't seem to find the page you are looking for.
sk_SK: Je nám ľúto, ale zdá sa, že nemôžeme nájsť stránku ktorú hľadáte.

en: Compatible themes:
sk_SK: Kompatibilné témy:

en: Compatible services:
sk_SK: Kompatibilné služby:

en: Purchase
sk_SK: Kúpiť

en: Free Version
sk_SK: Bezplatná verzia

en: Get All Themes
sk_SK: Získajte všetky témy

en: Featured Theme
sk_SK: Odporúčaná téma

en: more info
sk_SK: viac informácií

en: More Info
sk_SK: Viac Informácií

en: View Themes
sk_SK: Zobraziť šablóny

en: Not a valid email form
sk_SK: Neplatný email

en: <span>Comments on</span> %s
sk_SK: <span>Komentáre na</span> %s

en: %d Comments
sk_SK: %d Komentárov

en: Categories:
sk_SK: Kategórie:

en: Entry Thumbnail
sk_SK: Vstupný náhľad

en: Archives:
sk_SK: Archívy:

[ctx: previous post]
en: %s Return to entry
sk_SK: %s Návrat k položke

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Previous</span>
sk_SK: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Predchádzajúci</span>

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Next</span>
sk_SK: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Ďalší</span>

en: Next
sk_SK: Ďalší

en: %s Newer posts
sk_SK: %s Novšie články

en: Older posts %s
sk_SK: Staršie články %s

en: Continue reading ...
sk_SK: Pokračovať v čítaní...

en: Read >>>
sk_SK: Čítaj >>>

en: Q:
sk_SK: Otázka:

en: Comments:
sk_SK: Komentáre:

en: Comments:
sk_SK: Komentáre:

en: %s Return to entry
sk_SK: %s Návrat k položke

en: %s more
sk_SK: %s viac

en: View Match
sk_SK: Zobraziť zápas

en: Latest Match
sk_SK: Posledný zápas

en: Next Match
sk_SK: Ďalší zápas

[ctx: name of element]
en: Matches
sk_SK: Zápasy

en: Info: There are no last and previous matches.
sk_SK: Informácia: Neexistujú posledné a predošlé zápasy.

en: %s Read
sk_SK: %s Čítať

en: by
sk_SK: od

en: by %s
sk_SK: od %s

en: %s read more
sk_SK: %s čítať viac

en: It seems we can't find what you're looking for.
sk_SK: Zda sa, že nemôžeme nájsť co hľadáte.

[ctx: name of element]
en: Widget Area
sk_SK: Plocha pre widgety

en: Info: There are no widgets in selected area, add some please.
sk_SK: Informácia: Neexistujú widgety v zvolenej ploche, pridajde nejaké, prosím.

[ctx: previous post]
en: %s Previous
sk_SK: %s Predchádzajúci

[ctx: next post]
en: Next %s
sk_SK: Ďalší %s

en: &laquo; Previous
sk_SK: &laquo; Predchádzajúci

en: Next &raquo;
sk_SK: Ďalší &raquo;

en: %s Read More
sk_SK: %s čítat viac

[ctx: previous]
en: %s Prev
sk_SK: %s Pred

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: %s Read more
sk_SK: %s čítať viac

en: Have posts
sk_SK: Existujú príspevky

en: No posts to get
sk_SK: Nenašli sa žiadne príspevky

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Account
sk_SK: Účet

en: Logout
sk_SK: Odhlásiť

en: Items
sk_SK: Položky

en: My Items
sk_SK: Moje položky

en: Sign up!
sk_SK: Zaregistrovať sa!

en: Please fill out all registration fields
sk_SK: Vyplňte prosím všetky registračné polia

en: User successfully registered, email was sent to your email address.
sk_SK: Užívateľ úspešne zaregistrovaný email bol odoslaný na vašu emailovú adresu.

en: Username or email already registered
sk_SK: Používateľské meno alebo e-mail bol už použitý pri registrácii

en: There was an error during registration, please check name and email. If the problem persists, please contact website administrator
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri registrácii, prosím skontrolujte meno a e-mail. Ak problém pretrváva, kontaktujte správcu webovej stránky

en: Administrator was notified about account renew request.
sk_SK: Administrátor bol informovaný o požiadavke obnovenia účtu.

en: Back to Admin
sk_SK: Späť na Admin

en: Administrator was notified about account upgrade request.
sk_SK: Administrátor bol informovaný o požiadavke upgrade účtu.

[ctx: name of element]
en: Featured Items
sk_SK: Odporúčané položky

en: Info: There are no featured items.
sk_SK: Info: Nenašli sa žiadne odporúčané položky.

en: Show More
sk_SK: Ukázať viac

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Locations
sk_SK: Umiestnenia

en: Resources
sk_SK: Zdroje

en: Reviews
sk_SK: Recenzie

en: Search keyword
sk_SK: Vyhľadaj kľúčové slovo

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Location
sk_SK: Miesto

en: Radius:
sk_SK: Polomer:

en: Off
sk_SK: Vypnuté

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Search Results: %s
sk_SK: Výsledky vyhľadávania: %s

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Comments Count
sk_SK: Počet komentárov

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

[ctx: item taxonomy]
en: Showing %1$s from %2$s Items
sk_SK: Zobrazujem %1$s z %2$s položiek

en: Count
sk_SK: Počet

en: Sort by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Order
sk_SK: Poradie

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Features
sk_SK: Funkcie

en: Opening Hours
sk_SK: Otváracie Hodiny

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Validity
sk_SK: Platnosť

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: View more
sk_SK: Zobraziť viac

en: 0 Comments
sk_SK: 0 Komentárov

[ctx: name of element]
en: Infopanel
sk_SK: Informačný panel

en: Info: There are no panels created, add some please.
sk_SK: Informácia: Nie su vytvorené žiadne panely, pridajte nejaké prosím.

en: View product
sk_SK: Zobraziť produkt

en: Price:
sk_SK: Cena:

en: Tags: %s
sk_SK: Tagy: %s

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: %s more...
sk_SK: %s viac...

en:  more...
sk_SK:  viac...

en: %s visit | %s visits
sk_SK[0]: %s návšteva
sk_SK[1]: %s návštev
sk_SK[2]: %s návštev

en: %s post | %s posts
sk_SK[0]: %s príspevok
sk_SK[1]: %s príspevkov
sk_SK[2]: %s príspevkov

en: My Blog
sk_SK: Môj Blog

en: Posts
sk_SK: Články

en: Add Post
sk_SK: Pridať príspevok

en: previous
sk_SK: predchádzajúce

en: next
sk_SK: ďalej

en: %s posts | %s posts
sk_SK[0]: %s príspevkov
sk_SK[1]: %s príspevkov
sk_SK[2]: %s príspevkov

[ctx: name of element]
en: Authors
sk_SK: Autori

en: Blog Post Location
sk_SK: Lokalita príspevku blogu

en: Map of All Posts by %s
sk_SK: Mapa všetkých príspevkov od %s

en: All Posts from This Category
sk_SK: Všetky príspevky z tejto kategórie

en: All Posts from This Month
sk_SK: Všetky príspevky z tohto mesiaca

en: Author
sk_SK: Autor

en: Visits
sk_SK: Návštevy

en: Comments %s
sk_SK: Komentáre %s

en: Back to Top
sk_SK: Späť na začiatok

en: About Me
sk_SK: O mne

en: comments
sk_SK: komentáre

en: Posted in
sk_SK: Publikované v

en: visits
sk_SK: návštevy

en: Welcome, this is your blog
sk_SK: Vitajte, toto je váš blog

en: This Page on
sk_SK: Táto stránka o

en: Featured Post
sk_SK: Vybraný článok

[ctx: older]
en: %s Older
sk_SK: %s staršie

[ctx: newer]
en: Newer %s
sk_SK: Novšie %s
