skeleton - en to nl_NL translation catalogue (283 entries)

en:  ago
nl_NL: geleden

en:  more...
nl_NL: meer...

en: %d Comments
nl_NL: %d Opmerkingen

en: %s Comment | %s Comments
nl_NL[0]: ENKELVOUDIG FORMULIER: %s Commentaar
    MEERVOUDIG FORMULIER: %s Commentaren
nl_NL[1]: ENKELVOUDIG FORMULIER: %s Commentaar
    MEERVOUDIG FORMULIER: %s Commentaren

en: %s Continue reading ...
nl_NL: %s Ga door met lezen ...

en: %s Newer posts
nl_NL: %s Nieuwere posts

en: %s Read
nl_NL: %s Gelezen

en: %s Read More
nl_NL: %s Meer Lezen

en: %s Read more
nl_NL: %s Lees meer

en: %s Return to entry
nl_NL: %s Retoer naar ingang

en: %s more
nl_NL: %s meer

en: %s more...
nl_NL: %s meer...

en: %s post | %s posts
nl_NL[0]: ENKELVOUD: %s post
    MEERVOUD: %s posts
nl_NL[1]: ENKELVOUD: %s post
    MEERVOUD: %s posts

en: %s posts | %s posts
nl_NL[0]: ENKELVOUD: %s post
    MEERVOUD: %s posts
nl_NL[1]: ENKELVOUD: %s post
    MEERVOUD: %s posts

en: %s read more
nl_NL: %s lees meer

en: %s visit | %s visits
nl_NL[0]: ENKELVOUD: %s bezoek
    MEERVOUD: %s bezoeken
nl_NL[1]: ENKELVOUD: %s bezoek
    MEERVOUD: %s bezoeken

en: &laquo; Previous
nl_NL: &laquo; Vorige

en: &larr; Previous
nl_NL: &larr; Vorige

en: 0 Comments
nl_NL: 0 commentaar

en: 1 Comment
nl_NL: 1 Opmerking

en: 1 selected
nl_NL: 1 geselecteerd

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
nl_NL: %1$s om %2$s

en: 404 Not Found
nl_NL: 404 niet gevonden

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Next</span>
nl_NL: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Volgende</span>

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Previous</span>
nl_NL: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Vorige</span>

en: <span>Comments on</span> %s
nl_NL: <span>Reacties op</span> %s

en: About %s
nl_NL: Ongeveer %s

en: About Me
nl_NL: Over mij

en: Activate map
nl_NL: Kaart activeren

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Post
nl_NL: Post toevoegen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Administrator was notified about account renew request.
nl_NL: De beheerder is op de hoogte gesteld van het verzoek het account te vernieuwen.

en: Administrator was notified about account upgrade request.
nl_NL: De beheerder is op de hoogte gesteld van het verzoek het account te upgraden.

en: All
nl_NL: Alles

en: All Posts from This Category
nl_NL: Alle posts uit deze categorie

en: All Posts from This Month
nl_NL: Alle posts van deze maand

en: All posts by %s
nl_NL: Alle posts bij %s

en: Alphabetical
nl_NL: Alfabetisch

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
nl_NL: Verontschuldigingen, maar geen resultaten gevonden. Misschien zoeken helpt een gerelateerde post te vinden.

en: Archives:
nl_NL: Archieven:

en: Archives:
nl_NL: Archieven:

en: Archives: %s
nl_NL: Archieven: %s

en: Are You Lost?
nl_NL: Ben je verdwaald?

en: Ascending
nl_NL: Oplopende

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Author: %s
nl_NL: Auteur: %s

en: Back to Admin
nl_NL: Terug naar Admin

en: Back to Top
nl_NL: Terug  naar bovenkant

en: Blog Post Location
nl_NL: Blog post locatie

en: Captcha check failed
nl_NL: Captcha check mislukt

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories:
nl_NL: Categorieën:

en: Categories:
nl_NL: Categorieën:

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category Archives: %s
nl_NL: Categorie archieven: %s

en: Category:
nl_NL: Categorie:

en: Clear Filter
nl_NL: Verwijder filter

en: Coming Soon
nl_NL: Binnenkort

en: Comment navigation
nl_NL: Navigatie opmerking

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Comments %s
nl_NL: Commentaar %s

en: Comments (%s)
nl_NL: Opmerkingen (%s)

en: Comments Count
nl_NL: Aantal opmerkingen

en: Comments are closed.
nl_NL: Opmerkingen zijn gesloten.

en: Comments on %s
nl_NL: Opmerkingen op %s

en: Comments:
nl_NL: Reacties:

en: Comments:
nl_NL: Reacties:

en: Compatibility
nl_NL: Compatibiliteit

en: Compatible Browsers
nl_NL: Geschikte Browsers

en: Compatible services:
nl_NL: Compatibele diensten:

en: Compatible themes:
nl_NL: Geschikte thema's:

en: Continue reading ...
nl_NL: Blijf lezen ...

en: Count
nl_NL: Calculeer

en: Created
nl_NL: Gecreëerd

en: Creation Date
nl_NL: Creatiedatum

en: DAYS
nl_NL: DAGEN

en: Daily Archives: %s
nl_NL: Dagelijkse archieven: %s

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date:
nl_NL: Datum:

en: Deactivate map
nl_NL: Kaart deactiveren

en: Descending
nl_NL: Aflopende

en: Development
nl_NL: Ontwikkeling

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Duration:
nl_NL: Duur:

en: Edit
nl_NL: Wijzig

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email already exists
nl_NL: E-mailadres bestaat al

en: Entry Thumbnail
nl_NL: Toegangsfoto

en: Featured Post
nl_NL: Aanbevolen post

en: Featured Theme
nl_NL: Getoond thema

en: Featured post
nl_NL: Verschenen post

en: Features
nl_NL: Functies

en: Free
nl_NL: Gratis

en: Free Version
nl_NL: Gratis versie

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Get All Themes
nl_NL: Ontvang alle thema's

en: Have posts
nl_NL: U heeft berichten

en: Home
nl_NL: Thuispagina

en: Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
nl_NL: Info: voer sommige inhoud naar het tekst gebied in tekst element in, a.u.b.

en: Info: Insert some pictures into the gallery in plugin, please.
nl_NL: Info: Plaats alstublieft wat foto's in de galerij met de invoegtoepassing.

en: Info: Insert some pictures into the gallery in theme, please.
nl_NL: Info: Voer een paar foto´s in in de galerie op thema.

en: Info: Select plugin in the Theme Gallery element, please.
nl_NL: Info: Selecteer alstublieft de invoegtoepassing in het Thema Galerij element.

en: Info: Select some member in the Member element, please.
nl_NL: Info: selecteer een deelnemer in deelnemer element, a.u.b.

en: Info: Select theme in the Theme Gallery element, please.
nl_NL: Info: Selecteer thema in het thema galerie-element.

en: Info: There are no featured items.
nl_NL: Informatie: Er zijn geen aanbevolen items

en: Info: There are no items created, add some please.
nl_NL: Info: er zijn geen items gemaakt, voeg er een paar toe a.u.b.

en: Info: There are no last and previous matches.
nl_NL: Info: Er zijn geen laatste en vorige overeenkomsten

en: Info: There are no panels created, add some please.
nl_NL: Info: er zijn geen panelen aangemaakt, voeg alstublieft een aantal toe.

en: Info: There are no widgets in selected area, add some please.
nl_NL: Info: Er bevinden zich geen widgets in het geselecteerde gebied, voeg er een paar toe.

en: It seems we can't find what you're looking for.
nl_NL: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waar jij naar op zoek  bent.

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waar u naar zoekt. Misschien zoeken kan helpen.

en: Item Order
nl_NL: Volgorde item

en: Last Update
nl_NL: Laatste update

en: Latest Match
nl_NL: Laatste overeenkomst

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Leave a comment
nl_NL: Laat een opmerking achter

en: Link to daily archives: %s
nl_NL: Link naar dagelijkse archieven: %s

en: Link to monthly archives: %s
nl_NL: Link naar maandelijkse archieven: %s

en: Link to yearly archives: %s
nl_NL: Link naar jaarlijkse archieven: %s

en: Loading&hellip;
nl_NL: Laden&hellip;

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location:
nl_NL: Locatie:

en: Locations
nl_NL: Locaties

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Mail sent to %s
nl_NL: Mail verstuurd naar %s

en: Map of All Posts by %s
nl_NL: Map van al mijn posts door %s

en: Merge
nl_NL: Samenvoegen

en: Minute %1$s
nl_NL: Minuut %1$s

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Monthly Archives: %s
nl_NL: Maandelijkse archieven: %s

en: More Features
nl_NL: Meer functies

en: More Info
nl_NL: Meer informatie

en: My Account
nl_NL: Mijn account

en: My Blog
nl_NL: Mijn blog

en: My Items
nl_NL: Mijn items

en: New Theme, no updates available
nl_NL: Nieuw Thema, geen updates beschikbaar

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next &raquo;
nl_NL: Volgende &raquo;

en: Next &rarr;
nl_NL: Volgende &rarr;

en: Next Match
nl_NL: Volgende overeenkomst

en: No items defined, please add some
nl_NL: Geen items gedefinieerd, voeg er een paar toe

en: No posts
nl_NL: Geen posts

en: No posts to display
nl_NL: Geen posts te vertonen

en: No posts to get
nl_NL: Geen berichten te verkrijgen

en: Not a valid email form
nl_NL: Geen geldig e-mailformulier

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Number of Sidebars
nl_NL: Aantal Zijbalken

en: Off
nl_NL: Uit

en: Older posts %s
nl_NL: Oudere posts %s

en: Opening Hours
nl_NL: Openingstijden

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Order:
nl_NL: Volgorde:

en: Page %d
nl_NL: Pagina %d

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Pingback:
nl_NL: Ping-back:

en: Please enter Twitter API keys in settings.
nl_NL: Voer een Twitter API toetsen in instellingen in.

en: Please fill out all registration fields
nl_NL: Vul alstublieft alle verplichte velden in

en: Posted by %s
nl_NL: Posted door %s

en: Posted in
nl_NL: Gepost in

en: Pre sale questions and comments
nl_NL: Voorverkoop vragen en opmerkingen

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Purchase
nl_NL: Aankoop

en: Q:
nl_NL: Vr.:

en: Question:
nl_NL: Vraag:

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Rating
nl_NL: Waardering

en: Read >>>
nl_NL: Lees >>>

en: Read less
nl_NL: Lees minder

en: Read more
nl_NL: Meer informatie

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
nl_NL: Klaar voor het publiceren van uw eerste post? <a href="%s">Begin hier</a>.

en: Register
nl_NL: Aanmelden

en: Reply
nl_NL: Beantwoorden

en: Reply <span>&darr;</span>
nl_NL: Beantwoord <span>&darr;</span>

en: Resources
nl_NL: Middelen

en: Reviews
nl_NL: Recensies

en: SECS
nl_NL: SEC.

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Search Documentations
nl_NL: Zoekdocumentatie

en: Search Results for: %s
nl_NL: Zoekresultaten voor: %s

en: Search Results: %s
nl_NL: Zoekresultaten: %s

en: Search keyword
nl_NL: Zoekwoord

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
nl_NL: Zoekresultaten voor &quot;%1$s&quot;

en: Select Theme
nl_NL: Selecteer thema

en: Share
nl_NL: Delen

en: Show More
nl_NL: Laat meer zien

en: Show changelog
nl_NL: Laat wijzigingslogboek zien

en: Sign up!
nl_NL: Registreer!

en: Skills and Experiences
nl_NL: Vaardigheden en ervaringen

en: Skip to content
nl_NL: Ga verder naar inhoud

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Sorry, maar er zijn geen zoekresultaten gevonden. Probeer opnieuw met andere trefwoorden.

en: Sorry, but we can't seem to find the page you are looking for.
nl_NL: Sorry, maar we kunnen de pagina waar jij naar zoekt niet vinden.

en: Sort by
nl_NL: Sorteer bij

en: Sort by:
nl_NL: Sorteer op:

en: Submit
nl_NL: Inzenden

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Tag Archives:
nl_NL: Tag archieven:

en: Tag Archives: %s
nl_NL: Tag archieven: %s

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Thank you for your subscription
nl_NL: Bedankt voor je abonnement

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl_NL: Er is geen excerpt omdat dit een beveiligde post is.

en: There was an error during registration, please check name and email. If the problem persists, please contact website administrator
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de registratie, controleer alstublieft naam en e-mail. Als de problemen blijven aanhouden, neem dan contact op met de beheerder van de website

en: This Page on
nl_NL: Deze pagina aan

en: This is somewhat embarrassing, isn't it?
nl_NL: Dit is enigszins gênant, is het niet?

en: This website was created from:
nl_NL: Deze website is gemaakt met:

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Title
nl_NL: Titel

en: Translated Languages
nl_NL: Vertaalde talen

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: User successfully registered, email was sent to your email address.
nl_NL: Gebruiker succesvol geregistreerd, er is een e-mail naar uw e-mailadres gestuurd.

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or email already registered
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mail zijn al geregistreerd

en: Validity
nl_NL: Geldigheid

en: Validity:
nl_NL: Geldigheid:

en: View Match
nl_NL: Bekijk overeenkomst

en: View Themes
nl_NL: Bekijk thema's

en: View all posts by %s
nl_NL: Bekijk alle posts bij %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Bekijk alle posts bij %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: View more
nl_NL: Meer bekijken

en: View product
nl_NL: Bekijk product

en: Visits
nl_NL: Bezoeken

en: Web
nl_NL: Internet

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Welcome, this is your blog
nl_NL: Welkom, dit is je blog

en: Widget Ready
nl_NL: Klaar voor widget

en: Wordpress Theme: %s
nl_NL: Wordpress Thema: %s

en: Yearly Archives: %s
nl_NL: Jaarlijkse archieven: %s

en: You are here:
nl_NL: U bent hier:

en: Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
nl_NL: Uw browser ondersteunt niet de HTML5 canvas tag.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Uw opmerking wacht in moderatie.

en: by
nl_NL: door

en: by %s
nl_NL: door %s

en: changelog
nl_NL: wijzigingslogboek

en: comments
nl_NL: commentaar

en: hours
nl_NL: Uren

[ctx: item taxonomy]
en: Showing %1$s from %2$s Items
nl_NL: %1$s van %2$s items

[ctx: job position]
en: %1$sPosition:%2$s %3$s
nl_NL: %1$sPositie:%2$s %3$s

[ctx: label]
en: Search for:
nl_NL: Zoek voor:

en: more info
nl_NL: meer informatie

[ctx: name of element]
en: Advertisements
nl_NL: Advertenties

[ctx: name of element]
en: Assets
nl_NL: Bezittingen

[ctx: name of element]
en: Assistances
nl_NL: Hulp

[ctx: name of element]
en: Authors
nl_NL: Auteurs

[ctx: name of element]
en: Documentation
nl_NL: Documentatie

[ctx: name of element]
en: Events
nl_NL: Evenementen

[ctx: name of element]
en: FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen

[ctx: name of element]
en: Facilities
nl_NL: Faciliteiten

[ctx: name of element]
en: Featured Items
nl_NL: Aanbevolen items

[ctx: name of element]
en: Infopanel
nl_NL: Infopaneel

[ctx: name of element]
en: Job Offers
nl_NL: Vacatures

[ctx: name of element]
en: Lists
nl_NL: Lijsten

[ctx: name of element]
en: Matches
nl_NL: Overeenkomsten

[ctx: name of element]
en: Member
nl_NL: Deelnemer

[ctx: name of element]
en: Members
nl_NL: Deelnemers

[ctx: name of element]
en: Plugins
nl_NL: Invoegtoepassingen

[ctx: name of element]
en: Price tables
nl_NL: Prijstabel

[ctx: name of element]
en: Products
nl_NL: Producten

[ctx: name of element]
en: Testimonials
nl_NL: Verklaringen

[ctx: name of element]
en: Text
nl_NL: Tekst

[ctx: name of element]
en: Theme Gallery
nl_NL: Themagalerie

[ctx: name of element]
en: Themes
nl_NL: Thema's

[ctx: name of element]
en: Widget Area
nl_NL: Widget gebied

[ctx: newer]
en: Newer %s
nl_NL: Nieuwer %s

en: next
nl_NL: volgende

[ctx: next]
en: Next %s
nl_NL: Volgende %s

[ctx: next post]
en: Next %s
nl_NL: Volgende %s

[ctx: older]
en: %s Older
nl_NL: %s Ouder

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
nl_NL: Zoek &hellip;

en: posted by
nl_NL: Gepost door

en: previous
nl_NL: vorige

[ctx: previous]
en: %s Prev
nl_NL: %s vorige

[ctx: previous]
en: %s Previous
nl_NL: %s Vorige

[ctx: previous post]
en: %s Previous
nl_NL: %s Vorige

[ctx: previous post]
en: %s Return to entry
nl_NL: %s Retoer naar ingang

en: read more
nl_NL: Lees meer

[ctx: submit button]
en: Search
nl_NL: Zoek

en: visits
nl_NL: bezoeken

[ctx: word count: "words" or "characters"?]
en: words
nl_NL: woorden
