skeleton - en to hu_HU translation catalogue (303 entries)

en:  ago
hu_HU:  ezelőtt

en:  more...
hu_HU:  több...

en: %d Comments
hu_HU: %d Hozzászólások

en: %s Comment | %s Comments
hu_HU[0]: %s hozzászólás
hu_HU[1]: %s Comments

en: %s Continue reading ...
hu_HU: %s Folytassa az olvasást ...

en: %s Newer posts
hu_HU: %s Legújabb hozzászólások

en: %s Read
hu_HU: %s olvasás

en: %s Read More
hu_HU: Olvassa tovább %s

en: %s Read more
hu_HU: %s olvassa tovább

en: %s Return to entry
hu_HU: %s Vissza a bejegyzéshez

en: %s more
hu_HU: %s több

en: %s more...
hu_HU: Tovább %s...

en: %s post | %s posts
hu_HU[0]: %s bejegyzés
hu_HU[1]: %s bejegyzések

en: %s posts | %s posts
hu_HU[0]: %s bejegyzések
hu_HU[1]: %s bejegyzések

en: %s read more
hu_HU: %s olvassa tovább

en: %s visit | %s visits
hu_HU[0]: Látogasson el a %s
hu_HU[1]: %s visits

en: &laquo; Previous
hu_HU: &laquo; Előző

en: &larr; Previous
hu_HU: &larr; Előző

en: 0 Comments
hu_HU: 0 komment

en: 1 Comment
hu_HU: 1 Hozzászólás

en: 1 selected
hu_HU: 1 kijelölt

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hu_HU: %1$s a %2$s

en: 404 Not Found
hu_HU: 404 Nincs találat

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Next</span>
hu_HU: <span class="meta-nav"> <!----></span> <span class="nav-text"> Következő</span>

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Previous</span>
hu_HU: <span class="meta-nav"> <!----></span> <span class="nav-text"> Előző</span>

en: <span>Comments on</span> %s
hu_HU: <span>Megjegyzések</span>: %s

en: About %s
hu_HU: %s-ról

en: About Me
hu_HU: Rólam

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Activate map
hu_HU: Térkép aktiválása

en: Add
hu_HU: Hozzáad

en: Add Post
hu_HU: Bejegyzés hozzáadása

en: Address
hu_HU: Cím

en: Administrator was notified about account renew request.
hu_HU: Az adminisztrátor informálva volt a fiók újítási kérelemről.

en: Administrator was notified about account upgrade request.
hu_HU: Az adminisztrátor informálva volt a fiók frissítési kérelemről.

en: All
hu_HU: Mind

en: All Posts from This Category
hu_HU: Összes bejegyzés ebből a Kategóríából

en: All Posts from This Month
hu_HU: Összes bejegyzés ebből a hónapból

en: All posts by %s
hu_HU: Összes hozzászólás %s

en: Alphabetical
hu_HU: ABC

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
hu_HU: Elnézést, de nincsenek találatok. Talán a keresés segíthet megtalálni a hozzászólást.

en: Archives:
hu_HU: Archívum:

en: Archives:
hu_HU: Archívum:

en: Archives: %s
hu_HU: Archívum: %s

en: Are You Lost?
hu_HU: El van veszve?

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Author:
hu_HU: Szerző:

en: Author: %s
hu_HU: Szerző: %s

en: Back to Admin
hu_HU: Vissza az adminba

en: Back to Top
hu_HU: Vissza a tetejére

en: Blog Post Location
hu_HU: Blog bejegyzés helye

en: Captcha check failed
hu_HU: CAPTCHA-ellenőrzés sikertelen

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Categories:
hu_HU: Kategóriák:

en: Categories:
hu_HU: Kategóriák:

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category Archives: %s
hu_HU: Kategória arhívumok: %s

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: Clear Filter
hu_HU: Szűrő törlése

en: Coming Soon
hu_HU: Hamarosan

en: Comment navigation
hu_HU: Megjegyzés navigáció

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Comments %s
hu_HU: Hozzászólások %s

en: Comments (%s)
hu_HU: Hozzászólások (%s)

en: Comments Count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Comments are closed.
hu_HU: A hozzásólás nincs engedélyezve.

en: Comments on %s
hu_HU: Hozzásólások %s

en: Comments:
hu_HU: Megjegyzések:

en: Comments:
hu_HU: Megjegyzések:

en: Compatibility
hu_HU: Kompatibilitás

en: Compatible Browsers
hu_HU: Kompatibilis böngészők

en: Compatible services:
hu_HU: Kompatibilis szolgáltatások:

en: Compatible themes:
hu_HU: Kompatibilis témák:

en: Contact
hu_HU: Kapcsolatok

en: Contact:
hu_HU: Kapcsolatok:

en: Continue reading ...
hu_HU: Folytatja az olvasást...

en: Count
hu_HU: Darabszám

en: Created
hu_HU: Készítette

en: Creation Date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: DAYS
hu_HU: NAPOK

en: Daily Archives: %s
hu_HU: Napi archívum: %s

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date:
hu_HU: Dátum:

en: Deactivate map
hu_HU: Térkép deaktiválása

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Development
hu_HU: Fejlesztés

en: Duration
hu_HU: Időtartam

en: Duration:
hu_HU: Időtartam:

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email already exists
hu_HU: Ez az e-mail cím már használatban van

en: Entry Thumbnail
hu_HU: Bejegyzés bélyegképe

en: Featured Post
hu_HU: Kiemelt bejegyzések

en: Featured Theme
hu_HU: Kiemelt téma

en: Featured post
hu_HU: Kiemelt post

en: Features
hu_HU: Funkciók

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Free
hu_HU: Ingyenes

en: Free Version
hu_HU: Ingyenes verzió

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: Get All Themes
hu_HU: Összes téma letöltése

en: HRS
hu_HU: ÓRÁK

en: Have posts
hu_HU: Tartalmaz hozzászólást

en: Home
hu_HU: Haza

en: Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
hu_HU: Információ: Kérem írjon valamilyen tartalmat a szövegmezőbe.

en: Info: Insert some pictures into the gallery in plugin, please.
hu_HU: Info: Helyezzen be néhány képet a Galériaba a témában, legyen szíves.

en: Info: Insert some pictures into the gallery in theme, please.
hu_HU: Info: Helyezzen be néhány képet a Galériaba a témában, legyen szíves.

en: Info: Select plugin in the Theme Gallery element, please.
hu_HU: Info: Válasszon bővítményt a Galériaba a témában, legyen szíves.

en: Info: Select some member in the Member element, please.
hu_HU: Információ: Kérem válasszon néhány tagot a Tag elemben.

en: Info: Select theme in the Theme Gallery element, please.
hu_HU: Info: Válasszon témát a Téma Galériában, legyen szíves.

en: Info: There are no featured items.
hu_HU: Információ: Nincsenek kiemelt elemek.

en: Info: There are no items created, add some please.
hu_HU: Információ: Nincsenek létrehozott elemek, kérem hozzon létre párat.

en: Info: There are no last and previous matches.
hu_HU: Info: Nincsenek utolsó és a korábbi mérkőzések.

en: Info: There are no panels created, add some please.
hu_HU: Információ: Nincsenek létrehozott panelek, kérem hozzon létre párat.

en: Info: There are no widgets in selected area, add some please.
hu_HU: Info: Nincsenek widgetek a kiválasztott területen, kérem helyezzen be párat.

en: It seems we can't find what you're looking for.
hu_HU: Úgy tűnik, nem találjuk, amit keres.

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
hu_HU: Úgy tűnik, nem találjuk, amit keres. A keresés talán segíthet.

en: Item Order
hu_HU: Elem sorrend

en: Items
hu_HU: Elemek

en: Last Update
hu_HU: Utolsó frissítés

en: Latest Match
hu_HU: Legfrissebb mérkőzés

en: Layout
hu_HU: Felosztás

en: Leave a comment
hu_HU: Hozzásólok

en: Link to daily archives: %s
hu_HU: Link a napi archívumhoz: %s

en: Link to monthly archives: %s
hu_HU: Link a havi archívumhoz: %s

en: Link to yearly archives: %s
hu_HU: Link az évi archívumhoz: %s

en: Loading&hellip;
hu_HU: Beolvasás&hellip;

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Location:
hu_HU: Helyszín:

en: Locations
hu_HU: Helyek

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: MENU
hu_HU: MENÜ

en: MINS
hu_HU: PERCEK

en: Mail sent to %s
hu_HU: A levél elküldve neki %s

en: Map of All Posts by %s
hu_HU: Összes bejegyzés megjelenítése %s szerint

en: Merge
hu_HU: Ossyekötés

en: Minute %1$s
hu_HU: Perc %1$s

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Monthly Archives: %s
hu_HU: Havi archívum: %s

en: More Features
hu_HU: Több funkció

en: More Info
hu_HU: További információ

en: My Account
hu_HU: Saját számlám

en: My Blog
hu_HU: Blogom

en: My Items
hu_HU: Az én elemeim

en: New Theme, no updates available
hu_HU: Új téma, nincs frissítés

en: Next
hu_HU: Következő

en: Next &raquo;
hu_HU: Tovább &raquo;

en: Next &rarr;
hu_HU: Következő &rarr;

en: Next Match
hu_HU: Következő mérkőzés

en: No items defined, please add some
hu_HU: Nincs definiált elem, kérem hozzon létre párat

en: No posts
hu_HU: Nincs hozzászólás

en: No posts to display
hu_HU: Nincs megjelenítendő hozzászólás

en: No posts to get
hu_HU: Nincs hozzászólás megjelenítéshez

en: Not a valid email form
hu_HU: Nem egy érvényes az e-mail formulár

en: Nothing Found
hu_HU: Nincs találat

en: Number of Sidebars
hu_HU: Oldalsávok száma

en: OK
hu_HU: Oké

en: Off
hu_HU: Ki

en: Older posts %s
hu_HU: Régebbi bejegyzések: %s

en: Opening Hours
hu_HU: Nyitvatartási idő

en: Order
hu_HU: Sorrend

en: Order:
hu_HU: Sorrend:

en: Page %d
hu_HU: Oldal %d

en: Page %s
hu_HU: Oldal %s

en: Pages:
hu_HU: Oldalak:

en: Pingback:
hu_HU: Visszajelzö figyelmeztetés:

en: Please enter Twitter API keys in settings.
hu_HU: Kérem adja meg a Twitter API kulcsokat a beállításoknál.

en: Please fill out all registration fields
hu_HU: Kérjük töltse ki az összes regisztrációs mezőt

en: Posted by %s
hu_HU: Írta: %s

en: Posted in
hu_HU: Bejegyzeve

en: Posts
hu_HU: Bejegyzések

en: Pre sale questions and comments
hu_HU: Vásárlás előtti kérdések és megjegyzések

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Price:
hu_HU: Ár:

en: Purchase
hu_HU: Vásárlás

en: Q:
hu_HU: KÉRDÉS:

en: Question:
hu_HU: Kérdés:

en: Radius:
hu_HU: Sugár:

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Read >>>
hu_HU: Olvassa el >>>

en: Read less
hu_HU: Olvass kevesebbet

en: Read more
hu_HU: Bővebben

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
hu_HU: Készen áll az első hozzászólás publikálásához? <a href="%s"> Kezdje itt</a>.

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: Reply <span>&darr;</span>
hu_HU: Válasz <span>&darr;</span>

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Resources
hu_HU: Források

en: Reviews
hu_HU: Vélemények

en: SECS
hu_HU: MÁSODPERCEK

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search Documentations
hu_HU: Dokumentáció keresése

en: Search Results for: %s
hu_HU: Keresési találatok: %s

en: Search Results: %s
hu_HU: Keresés eredménye: %s

en: Search keyword
hu_HU: Keresés kulcsszóra

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
hu_HU: Keresési találatok &quot;%1$s&quot;

en: Select Theme
hu_HU: Téma kiválasztása

en: Share
hu_HU: Megoszt

en: Show More
hu_HU: Továbbiak megjelenítése

en: Show changelog
hu_HU: Változások megtekintése

en: Sign up!
hu_HU: Regisztrálás!

en: Skills and Experiences
hu_HU: Készségek és tapasztalatok

en: Skip to content
hu_HU: Ugrás a tartalomra

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hu_HU: Sajnáljuk, de semmi sem felel meg a keresési feltételeknek. Kérem próbálja újra más kulcsszavakkal.

en: Sorry, but we can't seem to find the page you are looking for.
hu_HU: Sajnáljuk, de az Ön álltal keresett oldal nem található.

en: Sort by
hu_HU: Rendezés

en: Sort by:
hu_HU: Rendezés:

en: Split
hu_HU: Felosztás

en: Submit
hu_HU: Elküldés

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Tag Archives:
hu_HU: Tag archívumok:

en: Tag Archives: %s
hu_HU: Tag archívum: %s

en: Tags:
hu_HU: Címkék:

en: Tags: %s
hu_HU: Címkék: %s

en: Telephone
hu_HU: Telefon

en: Thank you for your subscription
hu_HU: Köszönjük az előfizetést

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hu_HU: Itt nem található kivonat, mert ez egy levédett bejegyzés.

en: There was an error during registration, please check name and email. If the problem persists, please contact website administrator
hu_HU: Hiba lépett fel a regisztráció folyamán, kérem elenőrizze a nevet és az e-mail címet. Ha a probléma nem tűnik el, lépjen kapcsolatba a honlap adminisztrátorával

en: This Page on
hu_HU: Ez az oldal

en: This is somewhat embarrassing, isn't it?
hu_HU: Ez kissé zavaró, nem igaz?

en: This website was created from:
hu_HU: Ez a honlap jött létre:

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Title
hu_HU: Cím

en: Translated Languages
hu_HU: Lefordított nyelvek

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: User successfully registered, email was sent to your email address.
hu_HU: Sikeresen regisztrált felhasználó, e-mailbenldtük az adatokat.

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username or email already registered
hu_HU: Felhasználónév vagy email már regisztrálva van

en: Validity
hu_HU: Érvényesség

en: Validity:
hu_HU: Érvényesség:

en: View Match
hu_HU: Mérkőzés megtekintése

en: View Themes
hu_HU: Témák megtekintése

en: View all posts by %s
hu_HU: Hozzászólás megtekintése %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu_HU: Hozzászólások megtekintése %s<span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: View more
hu_HU: Bővebben

en: View product
hu_HU: Termék megetkintése

en: Visits
hu_HU: Látogatások

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Week %1$s
hu_HU: Hét %1$s

en: Welcome, this is your blog
hu_HU: Helló, ez a Ön blogja

en: Widget Ready
hu_HU: Widget kész

en: Wordpress Theme: %s
hu_HU: WordPress téma: %s

en: Yearly Archives: %s
hu_HU: Éves archívum: %s

en: You are here:
hu_HU: Ön itt van:

en: Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
hu_HU: A böngészője nem támogatja a HTML5 canvas tagot.

en: Your comment is awaiting moderation.
hu_HU: A hozzászólása megerősítésre vár.

en: by
hu_HU: által

en: by %s
hu_HU: által %s

en: changelog
hu_HU: változásjelentés

en: comments
hu_HU: hozzászólások

en: hours
hu_HU: órák

[ctx: item taxonomy]
en: Showing %1$s from %2$s Items
hu_HU: %1$s elem megjelenítése a %2$s-ből

[ctx: job position]
en: %1$sPosition:%2$s %3$s
hu_HU: %1$sElhelyezkedés:%2$s %3$s

[ctx: label]
en: Search for:
hu_HU: Keresés:

en: more info
hu_HU: További információ

[ctx: name of element]
en: Advertisements
hu_HU: Reklámok

[ctx: name of element]
en: Assets
hu_HU: Eszközök

[ctx: name of element]
en: Assistances
hu_HU: Segítség

[ctx: name of element]
en: Authors
hu_HU: Szerzők

[ctx: name of element]
en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

[ctx: name of element]
en: Events
hu_HU: Események

[ctx: name of element]
en: FAQ
hu_HU: Gyakori kérdések

[ctx: name of element]
en: Facilities
hu_HU: Létesítmények

[ctx: name of element]
en: Featured Items
hu_HU: Kiemelt elem

[ctx: name of element]
en: Infopanel
hu_HU: Információs pane

[ctx: name of element]
en: Job Offers
hu_HU: Állásajánlatok

[ctx: name of element]
en: Lists
hu_HU: Listák

[ctx: name of element]
en: Matches
hu_HU: Mérkőzések

[ctx: name of element]
en: Member
hu_HU: Tag

[ctx: name of element]
en: Members
hu_HU: Tagok

[ctx: name of element]
en: Partners
hu_HU: Partnerek

[ctx: name of element]
en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

[ctx: name of element]
en: Portfolio
hu_HU: Portfólió

[ctx: name of element]
en: Posts
hu_HU: Hozzászólások

[ctx: name of element]
en: Price tables
hu_HU: Ártáblázat

[ctx: name of element]
en: Products
hu_HU: Termékek

[ctx: name of element]
en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

[ctx: name of element]
en: Testimonials
hu_HU: Referenciók

[ctx: name of element]
en: Text
hu_HU: Szöveg

[ctx: name of element]
en: Theme Gallery
hu_HU: Téma Galéria

[ctx: name of element]
en: Themes
hu_HU: Témák

[ctx: name of element]
en: Widget Area
hu_HU: Widget terület

[ctx: newer]
en: Newer %s
hu_HU: Újabb %s

en: next
hu_HU: következő

[ctx: next]
en: Next %s
hu_HU: Következő: %s

[ctx: next post]
en: Next %s
hu_HU: Következő: %s

[ctx: older]
en: %s Older
hu_HU: %s Régebbi

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hu_HU: Keresés &hellip;

en: posted by
hu_HU: Írta

en: previous
hu_HU: előző

[ctx: previous]
en: %s Prev
hu_HU: %s Előző

[ctx: previous]
en: %s Previous
hu_HU: %s Előző

[ctx: previous post]
en: %s Previous
hu_HU: %s Előző

[ctx: previous post]
en: %s Return to entry
hu_HU: %s Vissza a bejegyzéshez

en: read more
hu_HU: Tudjon meg többet

[ctx: submit button]
en: OK
hu_HU: Oké

[ctx: submit button]
en: Search
hu_HU: Keresés

en: visits
hu_HU: látogatások

[ctx: word count: "words" or "characters"?]
en: words
hu_HU: szavak
