Doctor+ 1.14 - en to hr_HR translation catalogue (261 entries)

en: Page %s
hr_HR: Stranica %s

en: You are here:
hr_HR: Vi ste ovdje:

en: Home
hr_HR: Početna

en: Author:
hr_HR: Autor:

en: Minute %1$s
hr_HR: Minuta %1$s

en: Week %1$s
hr_HR: Tjedan %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
hr_HR: Rezultati pretraživanja za &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
hr_HR: 404 Nije pronađeno

en: Page %d
hr_HR: Stranica %d

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Split
hr_HR: Razdjeli

en: Merge
hr_HR: Spajanje

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hr_HR: Ne postoji izvod jer je ovo zaštićena objava.

en: Pages:
hr_HR: Stranice:

[ctx: word count: "words" or "characters"?]
note: translators: If your word count is based on single characters (East Asian characters), enter 'characters'. Otherwise, enter 'words'. Do not translate into your own language.
en: words
hr_HR: riječi

en: Mail sent to %s
hr_HR: Poruka poslana %s

en: Captcha check failed
hr_HR: Captcha provjera nije uspjela

[ctx: name of element]
en: Text
hr_HR: Tekst

en: Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
hr_HR: Info: Molimo unesite sadržaj u poljeteksta u elementima Teksta.

en: read more
hr_HR: Pročitaj više

en: No posts
hr_HR: Nema postova

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
hr_HR: Čini se da ne možemo pronaći ono što tražite. Pokušajte pretražiti pomoć.

en: Loading&hellip;
hr_HR: Učitavanje&pomoć;

[ctx: name of element]
en: Advertisements
hr_HR: Reklame

en: Info: There are no items created, add some please.
hr_HR: Info: niste kreirali stavku, molimo dodajte stavku.

en: Submit
hr_HR: Pošaljite

en: Reset
hr_HR: Resetiraj

en: Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
hr_HR: Vaš preglednik ne podržava HTML5 canvas oznaku.

en: DAYS
hr_HR: DANI

en: HRS
hr_HR: SATI

en: MINS
hr_HR: MINUTE

en: SECS
hr_HR: SEKUNDE

[ctx: name of element]
en: Documentation
hr_HR: Dokumentacija

en: Duration:
hr_HR: Trajanje:

[ctx: name of element]
en: Events
hr_HR: Događanja

en: Question:
hr_HR: Pitanje:

[ctx: name of element]
en: FAQ
hr_HR: Česta pitanja

en: Activate map
hr_HR: Aktivirati kartu

en: Deactivate map
hr_HR: Deaktiviranje karte

en: Validity:
hr_HR: Valjanost:

en: Contact:
hr_HR: Kontakt:

[ctx: name of element]
en: Job Offers
hr_HR: Ponude za posao

[ctx: name of element]
en: Lists
hr_HR: Liste

[ctx: job position]
note: #-#-#-#-#  skeleton.pot (Skeleton Trunk 2.7-dev)  #-#-#-#-# translators: 1st placeholder '%s' is openning html tag of wrapping html element, 2nd is closing tag, 3rd is name of job position translators: 1st placeholder '%1$s' is openning html tag of wrapping html element, 2nd is closing tag, 3rd is n
en: %1$sPosition:%2$s %3$s
hr_HR: %1$sPozicija:%2$s %3$s

en: Read more
hr_HR: Pročitaj više

en: Read less
hr_HR: Pročitajte manje

[ctx: name of element]
en: Member
hr_HR: Član

en: Info: Select some member in the Member element, please.
hr_HR: Informacija: Molimo odaberite nekog člana u elementima Članovi.

[ctx: name of element]
en: Members
hr_HR: Članovi

en: Monday
hr_HR: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr_HR: Utorak

en: Wednesday
hr_HR: Srijeda

en: Thursday
hr_HR: Četvrtak

en: Friday
hr_HR: Petak

en: Saturday
hr_HR: Subota

en: Sunday
hr_HR: Nedjelja

[ctx: name of element]
en: Partners
hr_HR: Partneri

[ctx: name of element]
en: Portfolio
hr_HR: Portfelj

en: Category:
hr_HR: Kategorija:

en: All
hr_HR: Sve

en: Sort by:
hr_HR: Sortiraj prema:

en: Creation Date
hr_HR: Datum kreiranja

en: Random
hr_HR: Sakrij sadržaj

en: Item Order
hr_HR: Redoslijed stavki

en: Alphabetical
hr_HR: Abecednim

en: Order:
hr_HR: Redoslijed:

en: Ascending
hr_HR: Uzlazno

en: Descending
hr_HR: Silazno

en: posted by
hr_HR: Poslao / la

[ctx: name of element]
en: Posts
hr_HR: Postovi

[ctx: name of element]
en: Price tables
hr_HR: Tablica cijena

[ctx: name of element]
en: Products
hr_HR: Proizvodi

en: Top
hr_HR: Vrh

[ctx: name of element]
en: Services
hr_HR: Usluge

[ctx: name of element]
en: Testimonials
hr_HR: Svjedočanstva

en: Please enter Twitter API keys in settings.
hr_HR: Molimo unesite Twitter API tipke postavke.

en: Comments (%s)
hr_HR: Komentari (%s)

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
hr_HR: %1$s u %2$s

en: Reply <span>&darr;</span>
hr_HR: Odgovor <span>&darr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
hr_HR: Tvoj komentar čeka odobrenje.

en: Comment navigation
hr_HR: Navigacija komentara

en: Comments are closed.
hr_HR: Komentiranje je isključeno.

en: Skip to content
hr_HR: Preskoči do sadržaja

en: About %s
hr_HR: O %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr_HR: Pogledaj sve postove od %s <span class="meta-nav"> &rarr;</span>

en: Comments on %s
hr_HR: Komentari na %s

en: %s Comment | %s Comments
hr_HR[0]: %s Komentar
hr_HR[1]: %s Komentari
hr_HR[2]: %s Komentari

en: Leave a comment
hr_HR: Ostavite komentar

en: 1 Comment
hr_HR: 1 Komentar

en: View all posts by %s
hr_HR: Pogledaj sve postove od %s

en: Posted by %s
hr_HR: Poslao/la %s

en: Categories:
hr_HR: Kategorije:

en: Link to daily archives: %s
hr_HR: Link na dnevne Arhive: %s

en: Link to monthly archives: %s
hr_HR: Link na mjesečne Arhive: %s

en: Link to yearly archives: %s
hr_HR: Link na godišnje arhive: %s

en: No posts to display
hr_HR: Nema postova za prikazati

en: Nothing Found
hr_HR: Ništa nije pronađeno

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
hr_HR: Spremni objaviti svoj prvi post? <a href="%s"> Započnite ovdje</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
hr_HR: Žao mi je, ali ništa ne odgovara Vašem kriteriju pretraživanja. Pokušajte ponovno s nekim drugim ključnim riječima.

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
hr_HR: Oprostite, ali nema rezultata. Možda će vam pretraživanje pronaći srodni post.

en: This is somewhat embarrassing, isn't it?
hr_HR: Ovo je pomalo neugodno, zar ne?

en: Search Results for: %s
hr_HR: Rezultati pretrage za: %s

en: Category Archives: %s
hr_HR: Arhiva Kategorije: %s

en: Tag Archives: %s
hr_HR: Označi Archives: %s

en: Archives: %s
hr_HR: Arhiva: %s

en: All posts by %s
hr_HR: Svi postovi od %s

en: Daily Archives: %s
hr_HR: Dnevne Arhive: %s

en: Monthly Archives: %s
hr_HR: Mjesečna Arhiva: %s

[ctx: yearly archives date format]
en: Y
hr_HR: G

en: Yearly Archives: %s
hr_HR: Godišnje arhive: %s

en: Archives:
hr_HR: Arhiva:

en: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.
hr_HR: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Objavljeno</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Link za punu veličinu">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Vrati se %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.

en: &larr; Previous
hr_HR: &larr; Prethodne

en: Next &rarr;
hr_HR: Sljedeći &rarr;

en: Tag Archives:
hr_HR: Arhive oznaka:

[ctx: previous]
en: %s Previous
hr_HR: %s Prethodno

[ctx: next]
en: Next %s
hr_HR: Sljedeće %s

en: %s Continue reading ...
hr_HR: %s nastaviti čitanje...

en: Featured post
hr_HR: Istaknuti post

en: Tags:
hr_HR: Oznake:

[ctx: label]
en: Search for:
hr_HR: Pretraga za:

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
hr_HR: Traži &hellip;

[ctx: submit button]
en: Search
hr_HR: Pretraga

en: Register
hr_HR: Registriraj se

en: Login
hr_HR: Logiranje

en: My Account
hr_HR: Moj Račun

en: Location:
hr_HR: LOKACIJA:

en: Skills and Experiences
hr_HR: Vještine i iskustva

en: Email already exists
hr_HR: E-pošta već postoji

en: Thank you for your subscription
hr_HR: Hvala vam za Vašu pretplatu

en: Search Documentations
hr_HR: Pretraživanje dokumentacije

en: Coming Soon
hr_HR: Uskoro dolazi

[ctx: name of element]
en: Assets
hr_HR: Imovine

[ctx: name of element]
en: Facilities
hr_HR: Sadržaji

en: No items defined, please add some
hr_HR: Nema definiranih stavki, dodajte neku

[ctx: name of element]
en: Theme Gallery
hr_HR: Galerija Teme

en: Info: Insert some pictures into the gallery in plugin, please.
hr_HR: Informacija: Molimo umetnite slike u galeriju u dodatku.

en: Info: Select plugin in the Theme Gallery element, please.
hr_HR: Informacija: Molimo odaberite dodatak u elementu Galerija Teme.

en: Created
hr_HR: Kreirano

en: New Theme, no updates available
hr_HR: Nova tema, nema dostupnih ažuriranja

en: Last Update
hr_HR: Zadnja izmjena

en: Show changelog
hr_HR: Pokaži changelog

en: Pre sale questions and comments
hr_HR: Pitanja i komentari prije kupnje

en: Number of Sidebars
hr_HR: Broj Sidebars-a

en: Translated Languages
hr_HR: Prevedeni jezici

en: Compatible Browsers
hr_HR: Kompatibilni preglednik

en: Layout
hr_HR: Izgled

[ctx: name of element]
en: Plugins
hr_HR: Dodaci

en: Wordpress Theme: %s
hr_HR: WordPress tema: %s

en: This website was created from:
hr_HR: Ova web stranica je izrađena od:

en: 1 selected
hr_HR: 1 odabran

en: More Features
hr_HR: Više mogućnosti

en: Select Theme
hr_HR: Odabir teme

en: Info: Insert some pictures into the gallery in theme, please.
hr_HR: Informacija: Molimo umetnite slike u galeriju u Temi.

en: Info: Select theme in the Theme Gallery element, please.
hr_HR: Informacije: Molimo odaberite temu u galeriji tema.

[ctx: name of element]
en: Themes
hr_HR: Teme

en: Share
hr_HR: Podijeli

en: Author: %s
hr_HR: Autor: %s

en: Are You Lost?
hr_HR: Jesi li se izgubio/la?

en: Sorry, but we can't seem to find the page you are looking for.
hr_HR: Žao nam je, ali ne možemo pronaći stranicu koju tražite.

en: Compatible themes:
hr_HR: Kompatibilne teme:

en: Free Version
hr_HR: Besplatna inačica

en: Get All Themes
hr_HR: Naruči sve teme

en: Featured Theme
hr_HR: Preporučena tema

en: more info
hr_HR: Više informacija

en: More Info
hr_HR: Više informacija

en: View Themes
hr_HR: Prikaz teme

en: Not a valid email form
hr_HR: Nije valjan e-mail obrazac

en: <span>Comments on</span> %s
hr_HR: <span>Komentari na</span> %s

en: %d Comments
hr_HR: %d Komentari

en: Categories:
hr_HR: Kategorije:

en: Entry Thumbnail
hr_HR: Ulaz minijatura (Thumbnail)

en: Archives:
hr_HR: Arhiva:

[ctx: previous post]
en: %s Return to entry
hr_HR: %s Povratak na ulaz

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Previous</span>
hr_HR: <span class="meta-nav"> <!----></span> <span class="nav-text"> Prethodne</span>

en: Previous
hr_HR: Prethodno

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Next</span>
hr_HR: <span class="meta-nav"> <!----></span> <span class="nav-text"> Sljedeće</span>

en: Next
hr_HR: Slijedeće

en: %s Newer posts
hr_HR: %s Noviji postovi

en: Older posts %s
hr_HR: Stariji postovi %s

en: Continue reading ...
hr_HR: Nastavite čitati...

en: Read >>>
hr_HR: Pročitajte >>>

en: Q:
hr_HR: P:

en: Comments:
hr_HR: Komentari:

en: Comments:
hr_HR: Komentari:

en: %s Return to entry
hr_HR: %s Povratak na ulaz

en: %s more
hr_HR: %s više

en: View Match
hr_HR: Pogledaj jednak element

en: Latest Match
hr_HR: Posljednji jednak element

en: Next Match
hr_HR: Slijedeći jednak element

[ctx: name of element]
en: Matches
hr_HR: Podudaranje

en: Info: There are no last and previous matches.
hr_HR: Informacije: Nismo pronašli posljedni i zadnji jednak element.

en: %s Read
hr_HR: %s Čitaj

en: by
hr_HR: od

en: by %s
hr_HR: od %s

en: %s read more
hr_HR: %s opširnije

en: It seems we can't find what you're looking for.
hr_HR: Čini se da ne možemo naći što tražiš.

en: MENU
hr_HR: IZBORNIK

[ctx: name of element]
en: Widget Area
hr_HR: Područje widgeta

en: Info: There are no widgets in selected area, add some please.
hr_HR: Informacije: Nema widgeta u odabranom području, molimo dodajte.

[ctx: previous post]
en: %s Previous
hr_HR: %s Prethodno

[ctx: next post]
en: Next %s
hr_HR: Sljedeće %s

en: &laquo; Previous
hr_HR: &laquo; Prethodno

en: Next &raquo;
hr_HR: Slijedeće &raquo;

en: %s Read More
hr_HR: %s Pročitaj više

[ctx: previous]
en: %s Prev
hr_HR: %s Slijedeća

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: %s Read more
hr_HR: %s Pročitaj više

en: Have posts
hr_HR: Objavi postove

en: No posts to get
hr_HR: Nema postova za primiti

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Account
hr_HR: Račun

en: Logout
hr_HR: Odjavi se

en: Items
hr_HR: Stavke

en: My Items
hr_HR: Moje stavke

en: Email
hr_HR: E-mail

en: Sign up!
hr_HR: Registrirajte se!

en: Please fill out all registration fields
hr_HR: Molimo vas da ispunite sva polja za registraciju

en: User successfully registered, email was sent to your email address.
hr_HR: Korisnik uspješno registriran, e-mail je poslan na vašu e-mail adresu.

en: Username or email already registered
hr_HR: Korisničko ime ili e-mail registrirani

en: There was an error during registration, please check name and email. If the problem persists, please contact website administrator
hr_HR: Došlo je do pogreške prilikom registracije, molimo vas da provjerite ime i e-mail. Ako se problem nastavi pojavljivati, obratite se administratoru web-mjesta

[ctx: name of element]
en: Featured Items
hr_HR: Preporučene stavke

en: Info: There are no featured items.
hr_HR: Informacije: Ne postoje Preporučene stavke.

en: Show More
hr_HR: Pokaži više

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Locations
hr_HR: Lokacije

en: Resources
hr_HR: Resursi

en: Reviews
hr_HR: Recenzije

en: Search keyword
hr_HR: Ključna riječ za pretraživanje

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Radius:
hr_HR: Radijus:

en: Off
hr_HR: Isključi

en: Search
hr_HR: Pretraga

en: Reply
hr_HR: Odgovor

en: Search Results: %s
hr_HR: Rezultati pretrage: %s

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Date
hr_HR: Datum

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Comments Count
hr_HR: Broj Komentara

en: Rating
hr_HR: Ocjena

[ctx: item taxonomy]
en: Showing %1$s from %2$s Items
hr_HR: Rezultati %1$s iz %2$s stavke

en: Count
hr_HR: Broj

en: Sort by
hr_HR: Sortiraj prema

en: Order
hr_HR: Redoslijed

en: Address
hr_HR: Adresa

en: Telephone
hr_HR: Telefon

en: Features
hr_HR: Svojstva

en: Opening Hours
hr_HR: Radno vrijeme

en: Duration
hr_HR: Trajanje

en: Validity
hr_HR: Valjanost

en: Contact
hr_HR: Kontakt

en: View more
hr_HR: Pogledaj više

en: 0 Comments
hr_HR: 0 Komentara

en: Info: There are no panels created, add some please.
hr_HR: Info: niste kreirali stavku, molimo dodajte stavku.

en: View product
hr_HR: Pogledaj proizvod

en: Price:
hr_HR: Cijena:

en: Tags: %s
hr_HR: Oznaka: %s

en: Date:
hr_HR: Datum:

en: Posts
hr_HR: Postovi

en: Author
hr_HR: Autor
