skeleton - en to bg_BG translation catalogue (231 entries)

en: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Published</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>.
bg_BG: 
    									<span class="meta-prep meta-prep-entry-date">Публикувано</span>
    									<time class="meta-date" datetime="%1$s">%2$s</time>
    									at
    									<a href="%3$s" title="Линк към изображението в пълен размер">%4$s &times; %5$s</a> in
    									<a href="%6$s" title="Връщане към %7$s" rel="галерията">%7$s</a>.

en: %d Comments
bg_BG: %d коментари

en: %s Continue reading ...
bg_BG: %s Продължете четене ...

en: %s Newer posts
bg_BG: %s Най-нови публикации

en: %s Read
bg_BG: %s Прочетете

en: %s Read More
bg_BG: %s Прочетете още

en: %s Read more
bg_BG: %s Прочетете още

en: %s Return to entry
bg_BG: %s връщане към записа

en: %s more
bg_BG: %s повече

en: %s read more
bg_BG: %s Прочетете още

en: &laquo; Previous
bg_BG: &laquo; Предишна

en: &larr; Previous
bg_BG: &larr; Предишна

en: 1 Comment
bg_BG: 1 коментар

en: 1 selected
bg_BG: 1 избрани

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
bg_BG: %1$s в %2$s

en: 404 Not Found
bg_BG: 404 не е намерена

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Next</span>
bg_BG: <span class="meta-nav"> <!----></span> <span class="nav-text"> Следващ</span>

en: <span class="meta-nav"><!-- --></span><span class="nav-text">Previous</span>
bg_BG: <span class="meta-nav"> <!----></span> <span class="nav-text"> предишен</span>

en: <span>Comments on</span> %s
bg_BG: <span>Коментари за</span> %s

en: About %s
bg_BG: Относно %s

en: Account
bg_BG: Акаунт

en: Add
bg_BG: Добавяне

en: Address
bg_BG: Адрес

en: All
bg_BG: Всички

en: All posts by %s
bg_BG: Всички публикации от %s

en: Alphabetical
bg_BG: По азбучен ред

en: Apologies, but no results were found. Perhaps searching will help find a related post.
bg_BG: Извинявам се, но не са намерени резултати. Може би търсенето ще ви помогне да откриете подобна публикация.

en: Archives:
bg_BG: Архиви:

en: Archives:
bg_BG: Архиви:

en: Archives: %s
bg_BG: Архиви: %s

en: Are You Lost?
bg_BG: Загубихте ли се?

en: Ascending
bg_BG: Възходящо

en: Author
bg_BG: Автор

en: Author:
bg_BG: Автор:

en: Author: %s
bg_BG: Автор: %s

en: Captcha check failed
bg_BG: Неуспешна проверка на Captcha

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Categories:
bg_BG: Категории:

en: Categories:
bg_BG: Категории:

en: Category
bg_BG: Категория

en: Category Archives: %s
bg_BG: Категория от архиви: %s

en: Category:
bg_BG: Категория:

en: Coming Soon
bg_BG: Очаквайте скоро

en: Comment navigation
bg_BG: Навигация за коментарите

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Comments (%s)
bg_BG: Коментари (%s)

en: Comments Count
bg_BG: Брояч на коментарите

en: Comments are closed.
bg_BG: Коментари са затворени.

en: Comments on %s
bg_BG: Коментари за %s

en: Comments:
bg_BG: Коментари:

en: Comments:
bg_BG: Коментари:

en: Contact:
bg_BG: За контакти:

en: Continue reading ...
bg_BG: Продължете четенето ...

en: Count
bg_BG: Броене

en: Creation Date
bg_BG: Дата на създаване

en: DAYS
bg_BG: ДНИ

en: Daily Archives: %s
bg_BG: Дневни архиви: %s

en: Date
bg_BG: Дата

en: Demo
bg_BG: Демо

en: Descending
bg_BG: Низходящо

en: Duration:
bg_BG: Продължителност:

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Email already exists
bg_BG: Имейлът вече съществува

en: Entry Thumbnail
bg_BG: Миниатюра при влизане

en: Featured Theme
bg_BG: Препоръчана тема

en: Featured post
bg_BG: Избрана публикация

en: Features
bg_BG: Функционалности

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Free Version
bg_BG: Безплатната версия

en: Friday
bg_BG: Петък

en: Get All Themes
bg_BG: Вземете всички теми

en: HRS
bg_BG: Часове

en: Have posts
bg_BG: Имат публикации

en: Home
bg_BG: Начало

en: Info: Enter some content to the textarea in the Text element, please.
bg_BG: Информация: Въведете част от съдържанието на текстовото поле в текстoвия елемент, моля.

en: Info: Insert some pictures into the gallery in theme, please.
bg_BG: Информация: Поставете няколко снимки в галерията в темата, моля.

en: Info: Select some member in the Member element, please.
bg_BG: Информация: Моля изберете някои потребител в елемента за потребители.

en: Info: Select theme in the Theme Gallery element, please.
bg_BG: Информация: Изберете тема в елемента галерия на темата, моля.

en: Info: There are no featured items.
bg_BG: Информация: Няма препоръчани елементи.

en: Info: There are no items created, add some please.
bg_BG: Информация: Няма създадени елементи, добавете няклко моля.

en: Info: There are no last and previous matches.
bg_BG: Информация: Няма никакви минали и предишни мачове.

en: Info: There are no widgets in selected area, add some please.
bg_BG: Информация: Няма никакви джаджи в избраната област, моля добавете няколко.

en: It seems we can't find what you're looking for.
bg_BG: Изглежда, че ние не можем да намерим това което търсите.

en: It seems we can't find what you're looking for. Perhaps searching can help.
bg_BG: Изглежда, че ние не можем да намерим това което търсите. Може би търсенето ще може да Ви помогне.

en: Item Order
bg_BG: Подреждане на елемента

en: Items
bg_BG: Елементи

en: Latest Match
bg_BG: Последен мач

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Leave a comment
bg_BG: Оставете коментар

en: Link to daily archives: %s
bg_BG: Линк към ежедневни архиви: %s

en: Link to monthly archives: %s
bg_BG: Линк към месечен Архив: %s

en: Link to yearly archives: %s
bg_BG: Линк към годишен Архив: %s

en: Loading&hellip;
bg_BG: Зареждане на &hellip;

en: Location
bg_BG: Местоположение

en: Location:
bg_BG: Местоположение:

en: Locations
bg_BG: Места

en: Login
bg_BG: Вход

en: Logout
bg_BG: Изход

en: MENU
bg_BG: МЕНЮ

en: MINS
bg_BG: Минути

en: Mail sent to %s
bg_BG: Поща изпратена до %s

en: Merge
bg_BG: Обединяване

en: Minute %1$s
bg_BG: Минута %1$s

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Monthly Archives: %s
bg_BG: Месечни архиви: %s

en: More Features
bg_BG: Повече функции

en: More Info
bg_BG: Повече информация

en: My Account
bg_BG: Моят акаунт

en: My Items
bg_BG: Моите елементи

en: Next
bg_BG: Следващ

en: Next &raquo;
bg_BG: Следваща &raquo;

en: Next &rarr;
bg_BG: Следваща &rarr;

en: Next Match
bg_BG: Следващ мач

en: No items defined, please add some
bg_BG: Няма дефинирани елементи, моля добавете няколко

en: No posts
bg_BG: Няма публикации

en: No posts to display
bg_BG: Няма публикации за показване

en: No posts to get
bg_BG: Няма публикации за преглед

en: Not a valid email form
bg_BG: Не валидна имейл форма

en: Nothing Found
bg_BG: Нищо не е намерено

en: Off
bg_BG: Изключено

en: Older posts %s
bg_BG: По-стари публикации %s

en: Opening Hours
bg_BG: Работно време

en: Order
bg_BG: Подредба

en: Order:
bg_BG: Подреждане:

en: Page %d
bg_BG: Страница %d

en: Page %s
bg_BG: Страница %s

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Please enter Twitter API keys in settings.
bg_BG: Моля, въведете Twitter API ключове в настройките.

en: Posted by %s
bg_BG: Публикувано от %s

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Previous
bg_BG: Предишен

en: Q:
bg_BG: ВЪПРОС:

en: Question:
bg_BG: Въпрос:

en: Radius:
bg_BG: Радиус:

en: Random
bg_BG: Случайни

en: Rating
bg_BG: Рейтинг

en: Read >>>
bg_BG: Прочетете >>>

en: Ready to publish your first post? <a href="%s">Get started here</a>.
bg_BG: Готови ли сте да публикувате Вашата публикация?<a href="%s">Започнете тук</a>.

en: Register
bg_BG: Регистрирайте се

en: Reply
bg_BG: Отговор

en: Reply <span>&darr;</span>
bg_BG: Отговор <span>&darr;</span>

en: Reset
bg_BG: Нулиране

en: Resources
bg_BG: Ресурси

en: Reviews
bg_BG: Ревюта

en: SECS
bg_BG: Секунди

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search Documentations
bg_BG: Търсене на документации

en: Search Results for: %s
bg_BG: Резултати от търсенето за: %s

en: Search Results: %s
bg_BG: Резултати от търсенето: %s

en: Search keyword
bg_BG: Ключова дума за търсене

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
bg_BG: Резултати от търсенето за &quot;%1$s&quot;

en: Select Theme
bg_BG: Изберете тема

en: Share
bg_BG: Споделете

en: Show More
bg_BG: Показване на още

en: Sign up!
bg_BG: Регистрирайте се!

en: Skills and Experiences
bg_BG: Умения и опит

en: Skip to content
bg_BG: Преминете към съдържанието

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
bg_BG: Съжаляваме, но нищо не е намерено по Вашият критерии за търсене. Моля опитайте отново със някои различни ключови думи.

en: Sorry, but we can't seem to find the page you are looking for.
bg_BG: Съжаляваме, но изглежда, че ние не можем да намерим страницата, която търсите.

en: Sort by
bg_BG: Сортиране по

en: Sort by:
bg_BG: Сортиране по:

en: Split
bg_BG: Сплит

en: Submit
bg_BG: Изпращане

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Tag Archives:
bg_BG: Архиви на етикетите:

en: Tag Archives: %s
bg_BG: Етикет от архиви: %s

en: Tags:
bg_BG: Тагове:

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Thank you for your subscription
bg_BG: Благодарим Ви за вашия абонамент

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bg_BG: Няма откъс защото това е защитена публикация.

en: This is somewhat embarrassing, isn't it?
bg_BG: Това е малко неудобно, нали?

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Top
bg_BG: Най-отгоре

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Validity:
bg_BG: Валидност:

en: View Match
bg_BG: Преглед на мач

en: View Themes
bg_BG: Преглед на теми

en: View all posts by %s
bg_BG: Показване на всички публикации от %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg_BG: Показване на всички публикации от %s <span class="meta-nav"> &rarr;</span>

en: Web
bg_BG: Уеб

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Week %1$s
bg_BG: Седмица %1$s

en: Yearly Archives: %s
bg_BG: Годишни Архиви: %s

en: You are here:
bg_BG: Вие сте тук:

en: Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
bg_BG: Вашият браузър не поддържа HTML5 canvas тагове.

en: Your comment is awaiting moderation.
bg_BG: Вашият коментар изчаква модериране.

en: by
bg_BG: от

en: by %s
bg_BG: от %s

[ctx: item taxonomy]
en: Showing %1$s from %2$s Items
bg_BG: Показване на елементи %1$s от %2$s

[ctx: job position]
en: %1$sPosition:%2$s %3$s
bg_BG: %1$sПозиция:%2$s %3$s

[ctx: label]
en: Search for:
bg_BG: Търсене за:

[ctx: month date format]
en: M
bg_BG: М

[ctx: month date short format]
en: M
bg_BG: М

en: more info
bg_BG: повече информация

[ctx: name of element]
en: Advertisements
bg_BG: Реклами

[ctx: name of element]
en: Documentation
bg_BG: Документация

[ctx: name of element]
en: Events
bg_BG: Събития

[ctx: name of element]
en: FAQ
bg_BG: ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

[ctx: name of element]
en: Facilities
bg_BG: Институции

[ctx: name of element]
en: Featured Items
bg_BG: Препоръчани елементи

[ctx: name of element]
en: Job Offers
bg_BG: Оферти за работа

[ctx: name of element]
en: Lists
bg_BG: Списъци

[ctx: name of element]
en: Matches
bg_BG: Мачове

[ctx: name of element]
en: Member
bg_BG: Потребител

[ctx: name of element]
en: Members
bg_BG: Потребители

[ctx: name of element]
en: Partners
bg_BG: Партньори

[ctx: name of element]
en: Portfolio
bg_BG: Портфолио

[ctx: name of element]
en: Posts
bg_BG: Публикации

[ctx: name of element]
en: Price tables
bg_BG: Ценови таблици

[ctx: name of element]
en: Products
bg_BG: Продукти

[ctx: name of element]
en: Services
bg_BG: Услуги

[ctx: name of element]
en: Testimonials
bg_BG: Препоръки от клиенти

[ctx: name of element]
en: Text
bg_BG: Текст

[ctx: name of element]
en: Theme Gallery
bg_BG: Галерия на теми

[ctx: name of element]
en: Themes
bg_BG: Теми

[ctx: name of element]
en: Widget Area
bg_BG: Област за джаджи

[ctx: next]
en: Next %s
bg_BG: Следваща %s

[ctx: next post]
en: Next %s
bg_BG: Следваща %s

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bg_BG: Търсене &hellip;

en: posted by
bg_BG: Публикувано от

[ctx: previous]
en: %s Prev
bg_BG: %s предишна

[ctx: previous]
en: %s Previous
bg_BG: %s Предишен

[ctx: previous post]
en: %s Previous
bg_BG: %s Предишна

[ctx: previous post]
en: %s Return to entry
bg_BG: %s връщане към записа

en: read more
bg_BG: Прочетете още

[ctx: submit button]
en: Search
bg_BG: Търсене

[ctx: word count: "words" or "characters"?]
en: words
bg_BG: думи
