Doctor+ Admin 1.14 - en to sk_SK translation catalogue (1372 entries)

en: Theme Admin
sk_SK: Admin Témy

en: Dev mode:
sk_SK: Vývojový mód:

en: Empty theme cache
sk_SK: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť témy

en: Empty image (WPThumb) cache
sk_SK: Vyprázdniť vyrovnávaciu pamäť obrázkov

en: Page Builder
sk_SK: Tvorca Stránok

en: Default language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: Custom Meta Box
sk_SK: Vlastný Meta Box

en: Homepage (blog)
sk_SK: Úvodná stránka (blog)

en: 404 page
sk_SK: 404 stránka

en: Search page
sk_SK: Stránka vyhľadávania

en: Archive pages
sk_SK: Stránky archívov

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
sk_SK: Kategória, Taxonómia, Značka, Autor, Dátum

en: Attachment pages
sk_SK: Stránky príloh

en: Single post
sk_SK: Stránka článku

en: Single - WooCommerce Product
sk_SK: Stránka WooCommerce produktu

en: %s - WooCommerce Shop Page
sk_SK: %s - Stránka Eshopu WooCommerce

en: Install Required Plugins
sk_SK: Inštaluj požadované moduly

en: &hellip; saving &hellip;
sk_SK: &hellip; ukladám &hellip;

en: settings were saved successfully
sk_SK: nastavenia boli úspešne uložené

en: there was an error during saving
sk_SK: nastala chyba počas ukladania

en: Resetting&hellip;
sk_SK: Resetujem&hellip;

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
sk_SK: Úspešne resetované. Stránka sa obnoví&hellip;

en: Are you sure you want to remove this element?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť tento element?

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
sk_SK: Ste si istý, že chcete odstrániť vlastné nastavenia tejto stránky?

note: translators: {pageTtile} is placeholder like %s
en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
sk_SK: Chystáte sa vytvoriť vlastné nastavenia pre stránku:
    {pageTitle}.
    Je to v poriadku?

en: Settings Administration for the special page type
sk_SK: Administrácia nastavení pre špeciálnu stránku

en: Settings Administration for this standard page only
sk_SK: Administrácia nastavení pre štandardnú stránku

en: Click to add custom description
sk_SK: Klikni a pridaj vlastný popis

en: Please select backup file
sk_SK: Vyberte prosím záložný súbor

note: translators: {option} and {filename} are placeholders like %s
en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
sk_SK: Vybrali ste možnosť '{option}', ale súbor bol '{filename}'. Opravili sme Vám to:)

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
sk_SK: Ste si istý, že chcete importovať zálohu? Všetky tabuľky budú pred importovaním zmazané!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
sk_SK: Ste si istý, že chcete importovať demo obsah? Celý obsah Vašej stránky bude nahradený!

en: Importing...
sk_SK: Importujem...

en: Importing is done. Check out the report.
sk_SK: Importovanie dokončené. Skontrolujte správu.

en: There was an error during importing. Check out the report.
sk_SK: Nastala chyba počas importovania. Skontrolujte správu.

en: Exporting...
sk_SK: Exportujem...

en: You just got a file download dialog or ribbon.
sk_SK: Súbor sa sťahuje v dialógovom okne alebo v lište prehliadača.

en: Your file download failed. Please try again.
sk_SK: Sťahovanie súboru zlyhalo. Skúste znovu prosím.

en: Please enter title of the page
sk_SK: Zadajte názov stránky, prosím

en: Save and Open in Page Builder
sk_SK: Uložiť a otvoriť v Tvorcovi Stránok

en: Something is wrong with import form
sk_SK: Niečo nie je v poriadku s formulárom importovania

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
sk_SK: Súbor s demo obsahom '%s' neexistuje.

en: Something is wrong with export form
sk_SK: Niečo nie je v poriadku s formulárom exportovania

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
sk_SK: Metóda exportovania '%s' neexistuje. Niečo nie je v poriadku.

en: Directory '%s' can not be created.
sk_SK: Adresár '%s' nemôže byť vytvorený.

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
sk_SK: Metóda importovania '%s' neexistuje. Niečo nie je v poriadku.

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
sk_SK: Obsah záložného súboru je poškodený, nemože byť rozbalený.

en: Content from the file "%s" can not be read.
sk_SK: Obsah zo záložného súboru "%s" nemože byť prečítaný.

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
sk_SK: Vkladanie WordPress nastavenia "%s" zlyhalo.

en: All inserts of theme settings to the database failed.
sk_SK: Vloženie nastavení témy do databázy zlyhalo.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
sk_SK: Vkladanie nastavenia témy "%s" zlyhalo.

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
sk_SK: Obsah bol čiastočne importovaný. Vyskytli sa nejaké chyby. %s

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
sk_SK: Neviem získať súbor z URL "%s". Dôvod: %s

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
sk_SK: Úspešne stiahnutý a uložený súbor z URL "%s"

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
sk_SK: Demo obrázky boli úspešne prevzaté

en: All attachments were sucessfully downloaded
sk_SK: Všetky prílohy boli úspešne prevzaté

en: Remote server did not respond
sk_SK: Vzdialený server neodpovedal

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
sk_SK: Vzdialený server vrátil chybu %1$d %2$s

en: Remote file have incorrect size
sk_SK: Vzdialený súbor nemá správnu velkosť

en: Zero size file downloaded
sk_SK: Stiahnutý prázdny súbor

en: Content was successfully imported, yay!
sk_SK: Obsah bol úspešne importovaný!

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
sk_SK: Obsah bol čiastočne importovaný. Niektoré údaje nemožu byť importované. Tu je správa: %s

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
sk_SK: Obsah nemôže byť importovaný. Dôvod(y): %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
sk_SK: Všetky nastavenia témy boli úspešne importované!

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
sk_SK: Nastavenia témy boli čiastočne importované. Niektoré údaje nemohli byť importované. Tu je správa: %s

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
sk_SK: Nastavenia témy nemožu byť importované. Dôvod(y): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
sk_SK: WordPress nastavenia (bočné panely, widgety, atď...) boli úspešné importované!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
sk_SK: WordPress nastavenia boli čiastočne importované. Niektoré údaje nemôžu byť importované. Tu je správa: %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
sk_SK: WordPress nastavenia (bočné panely, widgety, atď...) nemôžu byť importované. Dôvod(y): %s

en: Fullwidth Elements
sk_SK: Elementy na celú šírku

en: Fullwidth or Columnable Elements
sk_SK: Elementy na celú šírku alebo do stĺpcov

en: Edit element description
sk_SK: Upraviť popis elementu

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
sk_SK: Bočné panely <strong>%s</strong> tu

en: start
sk_SK: začínajú

en: end
sk_SK: končia

en: Here are no options.
sk_SK: Tu nie sú žiadne nastavenia.

en: Controls are not allowed to render
sk_SK: Ovládacie prvky nie sú povolené na vykreslenie

en: Basic
sk_SK: Základné

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
sk_SK: Ste si istý, že chcete importovať nastavenia z globálnych nastavení pre tento element?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
sk_SK: Ste si istý, že chcete resetovať nastavenia tohto elementu do základných nastavení?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
sk_SK: Ste si istý, že chcete resetovať nastavenia tejto skupiny do základných nastavení?

en: Reset
sk_SK: Resetovať

en: WordPress version
sk_SK: WordPress verzia

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
sk_SK: Táto AIT Téma vyžaduje WordPress 3.7 alebo novší.

en: PHP Version
sk_SK: Verzia PHP

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
sk_SK: Pre lepšiu svižnosť a výkon vášho webu sa odporúča mať PHP verzie 5.4 alebo vyššej. Ale nie je to povinné. PHP verzie 5.2 by malo byť ok.

en: Memory limit
sk_SK: Pamaťový limit

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
sk_SK: Limit pre pamäť je príliš nízky. Aspoň <b>%sMB</b> je potrebných pre správne fungovanie AIT Témy.

note: translators: "wp-content/uploads" is exact path to folder
en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
sk_SK: Práva na čítanie/zápis do adresára wp-content-uploads

en: Yes
sk_SK: Áno

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
sk_SK: PHP nemá povolený zápis do "wp-content/uploads" adresára

en: Function flock()
sk_SK: Funkcia flock()

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
sk_SK: Funkcia <code>flock()</code> nie je podporovaná. AIT Téma vyžaduje túto funkciu na vykonanie základných operácií so súbormi.

en: Function gzcompress()
sk_SK: Funkcia gzcompress()

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
sk_SK: Funkcia <code>gzcompress()</code> nie je povolená. AIT Téma ju vyžaduje pre procesy zálohovania dát.

en: Function gzuncompress()
sk_SK: Funkcia gzuncompress()

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
sk_SK: Funkcia <code>gzuncompress()</code> nie je povolená. AIT Téma ju vyžaduje pre procesy zálohovania dát.

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
sk_SK: Konfiguračný príkaz <code>register_globals</code> je povolený. Z bezpečnostných dôvodov ho odporúčame zakázať.

note: translators: "Reflection" is the name of the extension
en: Reflection extension
sk_SK: Reflection rozšírenie

en: Reflection extension is required.
sk_SK: Reflection rozšírenie je požadované.

note: translators: "SPL" is the name of the extension
en: SPL extension
sk_SK: SPL rozšírenie

en: SPL extension is required.
sk_SK: SPL rozšírenie je požadované.

note: translators: "PCRE" is the name of the extension
en: PCRE extension
sk_SK: PCRE rozšírenie

en: Enabled and works properly
sk_SK: Povolené a pracuje správne

en: Disabled or without UTF-8 support
sk_SK: Zakázané alebo bez UTF-8 podpory

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
sk_SK: PCRE rozšírenie je požadované a musí podporovať UTF-8

note: translators: "ICONV" is the name of the extension
en: ICONV extension
sk_SK: ICONV rozšírenie

en: Disabled or does not work properly
sk_SK: Zakázané alebo nepracuje správne

en: ICONV extension is required and must work properly.
sk_SK: ICONV rozšírenie je požadované a musí pracovať správne

en: PHP tokenizer is required.
sk_SK: PHP tokenizer je požadovaný.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String extension
sk_SK: Multibyte String rozšírenie

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
sk_SK: Multibyte String rozšírenie chýba. Niektoré medzinárodné komponenty nemusia pracovať správne.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String function overloading
sk_SK: Preťaženie funkcie Multibyte String

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
sk_SK: Preťaženie funkcie Multibyte String je povolené. AIT Téma to vyžaduje mať vypnuté. Ak je zapnuté, niektoré funkcie pre reťazce nemusia pracovať správne.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: GD/ImageMagick extension
sk_SK: GD/ImageMagick rozšírenie

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
sk_SK: GD a ImageMagick rozšírenia chýbajú. WordPress vyžaduje niektoré z nich pre zmenu veľkosti obrázkov.

note: translators: "AIT Themes" is a name
en: AIT Themes Requirements Checker
sk_SK: Kontrolór požiadaviek pre AIT Témy

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
sk_SK: Kontrolór požiadaviek pre AIT Témy skontroloval, či Váš server a konfigurácia PHP spĺňa požiadavky pre spustenie AIT Témy. Skontroloval verziu PHP, či boli načítané PHP rozšírenia a či sú nastavené správne PHP príkazy.

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
sk_SK: Je nám ľúto, konfigurácia servera nespĺňa požiadavky pre túto AIT Tému. <em>Bola aktivovaná Vaša predošlá téma.</em>

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
sk_SK: Opravte prosím problémy zobrazené nižšie a skúste znova. Môžete sa vrátit naspäť do <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">správy WordPress tém &raquo;</a>

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
sk_SK: Konfigurácia servera nespĺňa všetky požiadavky pre túto AIT Tému.

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
sk_SK: Dôrazne odporúčame <a href="%s" class="button button-primary">aktivovať predošlú tému</a> pokiaľ problémy zobrazené nižšie nie sú vyriešené. <a href="%s" class="button button-secondary">Pokračujte ďalej</a> iba ak viete, čo robíte.</p>

en: Details
sk_SK: Detaily

en: Not tested
sk_SK: Netestované

en: AIT Shortcodes
sk_SK: AIT Skratky

en: Insert shortcode
sk_SK: Vložiť skratku

en: Import Demo Content
sk_SK: Import demo obsahu

[ctx: export]
en: All
sk_SK: Všetko

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
sk_SK: Exportuje všetok WordPress obsah, nastavenia témy a WordPress nastavenia

[ctx: export]
en: All theme settings
sk_SK: Všetky nastavenia témy

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
sk_SK: Exportuje všetky nastavenia témy (Možnosti Témy, Štandardné Rozloženie a Tvorca Stránok)

[ctx: export]
en: WordPress settings
sk_SK: WordPress nastavenia

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
sk_SK: Exportuje niektoré WordPress nastavenia (menu nastavenia, bočné panely, widgety)

[ctx: export]
en: WordPress Content
sk_SK: WordPress obsah

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
sk_SK: Exportuje všetkok WordPress obsah. Všetky Vaše články, stránky, komentáre, vlastné polia, taxonómie, navigačné menu a vlastné typy článkov.

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
sk_SK: Exportuje všetok WordPress obsah, nastavenia témy a WordPress nastavenia

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
sk_SK: <strong>Upozornenie!</strong> Tento import odstráni všetky záznamy v databáze pre vybratú možnosť

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
sk_SK: <strong>Upozornenie!</strong> Tento import odstráni všetok obsah, všetky nastavenia témy a niektoré nastavenia WordPress databázy.

[ctx: import]
en: All
sk_SK: Všetko

[ctx: import]
en: All theme settings
sk_SK: Všetky nastavenia témy

[ctx: import]
en: WordPress settings
sk_SK: WordPress nastavenia

[ctx: import]
en: WordPress Content
sk_SK: WordPress obsah

[ctx: import]
en: Import Attachments?
sk_SK: Importovať prílohy?

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
sk_SK: <strong>Upozornenie!</strong> Importovanie demo obsahu odstráni všetok aktuálny obsah v databáze.

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
sk_SK: Import demo obsahu

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
sk_SK: Štandardné rozloženie <small>Administrácia štandardného rozloženia pre všetky stránky</small>

en: Reset to Defaults
sk_SK: Zruš do základných nastavení

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
sk_SK: Ste si istý, že chcete resetovať všetky nastavenia na základné?

en: <strong>Default Layout</strong> Options
sk_SK: <strong>Štandardné Rozloženie</strong> Nastavenia

en: Changes have been made.
sk_SK: Zmeny boli vykonané.

en: Sticked unsortable elements
sk_SK: Netriediteľné elementy

en: You can only enable or disable these elements
sk_SK: Tieto elementy môžete len povoliť alebo zakázať

en: Sortable elements
sk_SK: Triediteľné elementy

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
sk_SK: Ťahajte a pustite sem elementy z pravej strany

en: Save Options
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Edit different page&hellip;
sk_SK: Zmeniť inú stránku&hellip;

en: Select a page from which to import options
sk_SK: Vyberte stránku, z ktorej chcete importovať nastavenia

en: View page: %s
sk_SK: Zobraziť stránku: %s

[ctx: page]
en: View
sk_SK: Zobraz

en: Edit page: %s
sk_SK: Zmeniť stránku: %s

[ctx: page]
en: Edit
sk_SK: Zmeň

[ctx: options]
en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Add New Page
sk_SK: Pridať novú stránku

[ctx: page]
en: New
sk_SK: Nová

en: <strong>%s</strong> Local Options
sk_SK: <strong>%s</strong> Lokálne Nastavenia

en: Loading...
sk_SK: Načítavam...

en: home
sk_SK: domov

en: Special pages
sk_SK: Špeciálne stránky

en: Normal pages
sk_SK: Normálne stránky

en: View Page
sk_SK: Zobraziť stránku

en: Edit Page
sk_SK: Zmeniť stránku

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
sk_SK: Ste si istý, že chcete zrušit "Nastavenia Témy"?

en: Reset Theme Options
sk_SK: Resetovať nastavenia témy

en: Are you sure you want to reset all options?
sk_SK: Ste si istý, že chcete resetovať všetky nastavenia?

en: Reset All Options
sk_SK: Resetovať všetky nastavenia

en: Theme Options
sk_SK: Nastavenia Témy

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
sk_SK: <strong>Nastavenia témy:</strong> %s

[ctx: name of element]
en: Page Title
sk_SK: Nadpis Stránky

[ctx: name of element]
en: Content
sk_SK: Obsah

[ctx: name of element]
en: Comments
sk_SK: Komentáre

[ctx: name of element]
en: Portfolio
sk_SK: Portfólio

[ctx: name of element]
en: Testimonials
sk_SK: Referencie

[ctx: name of element]
en: Columns
sk_SK: Stĺpce

[ctx: name of element]
en: Partners
sk_SK: Partneri

[ctx: name of element]
en: FAQ
sk_SK: Často kladené otázky

[ctx: name of element]
en: Google Map
sk_SK: Google Mapa

[ctx: name of element]
en: Member
sk_SK: Člen

[ctx: name of element]
en: Price Table
sk_SK: Cenová Tabuľka

[ctx: name of element]
en: Toggles
sk_SK: Prepínače

[ctx: name of element]
en: Counters
sk_SK: Počítadlá

[ctx: name of element]
en: Countdown
sk_SK: Odpočítavadlo

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
sk_SK: Vodorovná Čiara

[ctx: name of element]
en: Events
sk_SK: Udalosti

[ctx: name of element]
en: Events With Map
sk_SK: Udalosti s mapou

[ctx: name of element]
en: Job Offers
sk_SK: Ponuky Práce

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
sk_SK: Otváracie Hodiny

[ctx: name of element]
en: Contact Form
sk_SK: Kontaktný Formulár

[ctx: name of element]
en: Sitemap
sk_SK: Mapa Stránky

[ctx: name of element]
en: Advertisements
sk_SK: Inzeráty

[ctx: name of element]
en: Posts
sk_SK: Články

[ctx: name of element]
en: Members
sk_SK: Členovia

[ctx: name of element]
en: Services
sk_SK: Služby

[ctx: name of element]
en: Easy Slider
sk_SK: Jednoduchá Prezentácia

[ctx: name of element]
en: Products
sk_SK: Produkty

[ctx: name of element]
en: Image
sk_SK: Obrázok

[ctx: name of element]
en: Lists
sk_SK: Zoznamy

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Your custom CSS
sk_SK: Vaše vlastné CSS

en: Here you can put your own CSS
sk_SK: Tu si môžete zadať svoje vlastné CSS

en: Admin branding
sk_SK: Admin nastavenia

en: Admin Title
sk_SK: Admin nadpis

en: Title displayed in Wordpress menu
sk_SK: Nadpis zobrazený vo WordPress menu

en: Login Screen Logo
sk_SK: Logo prihlasovacej stránky

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
sk_SK: Obrázok loga zobrazený na WordPress prihlasovacej stránke

en: Login Screen Logo Link
sk_SK: Odkaz loga prihlasovacej stránky

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
sk_SK: Odkaz pre obrázok loga zobrazeného na WordPress Login obrazovke, použite správny formát URL adresy s http://

en: Login Screen Logo Tooltip
sk_SK: Nápoveda loga prihlasovacej stránky

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
sk_SK: Text nápovedy pre obrázok loga zobrazeného na WordPress prihlasovacej stránke

en: Custom CSS for Login Screen
sk_SK: Vlastné CSS pre prihlasovaciu stránku

en: CSS styles for Wordpress Login screen
sk_SK: CSS štýly pre WordPress prihlasovaciu stránku

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
sk_SK: Malá ikona admina

en: Icon image displayed in menu
sk_SK: Obrázok ikony zobrazený v menu

en: Admin Footer Text
sk_SK: Admin text v päte stránky

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
sk_SK: Text zobrazený v päte WordPress Admin obrazovky

en: Administrator settings
sk_SK: Administrátorské nastavenia

en: Development mode
sk_SK: Vývojársky mód

en: Turn on/off development mode
sk_SK: Zapnúť/vypnúť vývojársky mód

en: Developer's IP address
sk_SK: IP adresa vývojára

en: Megamenu settings
sk_SK: Nastavenia Megamenu

en: Enable megamenu
sk_SK: Povoliť megamenu

en: Turn on/off megamenu
sk_SK: Zapnutie/vypnutie megamenu

en: Default Layout
sk_SK: Štandardné Rozloženie

en: Title for the tab
sk_SK: Nadpis pre záložku

en: Content of the tab
sk_SK: Obsah záložky

en: No tabs
sk_SK: Žiadne záložky

en: Add another tab
sk_SK: Pridajte ďalšiu záložku

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

[ctx: mark for form input]
en: Required
sk_SK: Povinné

en: Background Image
sk_SK: Obrázok pozadia

en: Select Background Image for: %s
sk_SK: Vybrať obrázok pozadia pre: %s

en: Insert Image
sk_SK: Vložiť Obrázok

en: Select Image
sk_SK: Vybrať Obrázok

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: repeat
sk_SK: opakovať

en: no-repeat
sk_SK: neopakovať

en: repeat-x
sk_SK: opakovať v osi x

en: repeat-y
sk_SK: opakovať v osi y

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: top left
sk_SK: hore vľavo

en: top center
sk_SK: hore stred

en: top right
sk_SK: hore vpravo

en: center left
sk_SK: stred vľavo

en: center center
sk_SK: stred stred

en: center right
sk_SK: stred vpravo

en: bottom left
sk_SK: dole vľavo

en: bottom center
sk_SK: dole stred

en: bottom right
sk_SK: dole vpravo

en: Scroll
sk_SK: Posun

en: fixed
sk_SK: pevné

en: scroll
sk_SK: posúvať

en: All
sk_SK: Všetko

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
sk_SK: <strong>Všetky dostupné %s budú zobrazené.</strong><br><em>(Pretože nie sú kategórie v %s alebo všetky kategórie sú prázdne)</em>

en: Are you sure?
sk_SK: Ste si istý?

en: No Items Defined
sk_SK: Žiadne položky

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
sk_SK: Políčko

en: + Add New Item
sk_SK: + Pridať Novú Položku

en: Open/Collapse All Items
sk_SK: Otvoriť/zbaliť všetky položky

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove All Items
sk_SK: Odstrániť Všetky Položky

en: 1 Col
sk_SK: 1 Stĺpec

en: Choose&hellip;
sk_SK: Vyberte&hellip;

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Select Image for: %s
sk_SK: Vybrať Obrázok pre: %s

en: Enable
sk_SK: Zapnúť

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
sk_SK: Povolením môžete prepísať pokročilé nastavenia zo Štandardného rozloženia

en: Default Template
sk_SK: Predvolená šablóna

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
sk_SK: Nastavenie "Šablóna stránky" je dostupné len v lokálnych nastaveniach danej stránky.

en: There are no payments defined, please add payments first
sk_SK: Neexistujú žiadne definované platby, pridajte prosím najprv platby

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Find
sk_SK: Nájsť

en: Latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: Clear map
sk_SK: Vymazať mapu

en: Not Installed
sk_SK: Nie je nainštalované

en: No items. Add some items to "%s"
sk_SK: Žiadne položky. Pridajte nejaké do "%s"

[ctx: sidebar]
en: None
sk_SK: Žiadne

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
sk_SK: %s (neplatné)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
sk_SK: %s (Čakajúce)

en: sub item
sk_SK: pod položka

en: Column
sk_SK: Stĺpec

en: Edit Menu Item
sk_SK: Upraviť položku menu

en: Label (Optional)
sk_SK: Označenie (voliteľné)

en: Navigation Label
sk_SK: Navigačný štítok

en: Title Attribute
sk_SK: Názov atribútu

en: Open link in a new window/tab
sk_SK: Otvoriť odkaz v novom okne/záložke

en: CSS Classes (optional)
sk_SK: CSS triedy (voliteľné)

en: Link Relationship (XFN)
sk_SK: Vzťah odkazu (XFN)

en: Description
sk_SK: Popis

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
sk_SK: Popis sa zobrazí v menu ak to podporuje aktuálna téma.

en: Icon (Optional)
sk_SK: Ikona (voliteľné)

en: Submenu Position
sk_SK: Poloha podmenu

en: Theme Default
sk_SK: Predvolené v téme

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Center
sk_SK: V strede

en: Content Left
sk_SK: Obsah vľavo

en: Content Right
sk_SK: Obsah vpravo

en: Full Content Width
sk_SK: Obsah na celú šírku

en: Url (Optional)
sk_SK: Url (voliteľné)

en: Minimum Width in px (Optional)
sk_SK: Minimálna šírka v px (voliteľné)

en: In New Row
sk_SK: V novom riadku

en: Original: %s
sk_SK: Pôvodný: %s

en: Add Column
sk_SK: Pridať stĺpec

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Custom Class
sk_SK: Vlastná trieda

en: Write your custom class for own page identification
sk_SK: Napíšte vlastnú triedu pre vlastnú identifikáciu stránky

en: Right Sidebar
sk_SK: Pravý bočný panel

en: Select sidebar displayed on the right side of page
sk_SK: Vyberte bočný panel zobrazený na pravej strane stránky

en: Left Sidebar
sk_SK: Ľavý bočný panel

en: Select sidebar displayed on the left side of page
sk_SK: Vyberte bočný panel zobrazený na ľavej strane stránky

en: Footer Widgets Area
sk_SK: Plocha pre widgety v päte stránky

en: Display footer widgets area
sk_SK: Zobraziť plochu pre widgety v päte stránky

en: Breadcrumbs
sk_SK: Navigácia

en: Display breadcrumbs
sk_SK: Zobraziť navigáciu

en: Main menu
sk_SK: Hlavné menu

en: Footer menu
sk_SK: Menu v päte

en: General
sk_SK: Hlavné

en: Layout Type
sk_SK: Typ rozloženia

en: Display full-width or fixed-width layout of website
sk_SK: Zobraziť rozloženie na celú šírku alebo pevnú šírku

en: Website Width
sk_SK: Šírka stránky

en: Width of the website layout
sk_SK: Šírka rozloženia webovej stránky

en: Left Sidebar Width
sk_SK: Šírka ľavého bočného panela

en: Width of left sidebar
sk_SK: Šírka ľavého bočného panela

en: Right Sidebar Width
sk_SK: Šírka pravého bočného panela

en: Width of right sidebar
sk_SK: Šírka pravého bočného panela

en: Progressive Page Loading
sk_SK: Postupné načítanie stránky

en: Enable or disable progressive loading of page
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť postupné načítanie stránky

en: Main Theme Colors and Backgrounds
sk_SK: Hlavné farby a pozadia témy

en: Select image used as Favicon
sk_SK: Vyberte obrázok použitý ako Favicon

en: Website Background
sk_SK: Pozadie webstránky

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
sk_SK: Vzhľad pozadia sekcie. Farba, priehľadnosť a obrázok pozadia.

en: Theme Color
sk_SK: Farba Témy

en: Main theme color
sk_SK: Hlavná farba témy

en: Page Background
sk_SK: Pozadie stránky

en: Color and opacity of page background
sk_SK: Farba a priehľadnosť pozadia stránky

en: Titles
sk_SK: Nadpisy

en: Color of titles text
sk_SK: Farba textu nadpisov

en: Color of main text
sk_SK: Farba hlavného textu

en: Links
sk_SK: Odkazy

en: Color of links
sk_SK: Farba odkazov

en: Links Hover
sk_SK: Odkazy po prejdení myšou

en: Color of links with mouse cursor over
sk_SK: Farba odkazov po prejdení myšou

en: Decoration
sk_SK: Dekorácia

en: Decorative color of elements on website
sk_SK: Dekoračná farba elementov na webstránke

en: Lines
sk_SK: Čiary

en: Color of lines
sk_SK: Farba čiar

en: Lighter Objects
sk_SK: Svetlejšie objekty

en: Color and opacity to make objects lighter
sk_SK: Farba a priehľadnosť pre zosvetlenie objektov

en: Darker Objects
sk_SK: Tmavšie objekty

en: Color and opacity to make objects darker
sk_SK: Farba a priehľadnosť pre stmavenie objektov

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Header Type
sk_SK: Typ hlavičky

en: Select type of website header
sk_SK: Vyberte typ hlavičky webstránky

en: Website Logo
sk_SK: Logo webstránky

en: Logo image for website header
sk_SK: Obrázok loga pre hlavičku webstránky

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Sticky Menu
sk_SK: Prilepené Menu

en: Enable or disable sticky menu on website
sk_SK: Povoliť alebo zakázať prilepené menu na webstránke

en: Main Menu Colors and Backgrounds
sk_SK: Hlavné farby a pozadia menu

en: Background color and opacity of main menu
sk_SK: Farba pozadia a priehľadnosť hlavného menu

en: Menu Items
sk_SK: Položky v menu

en: Color of menu items text
sk_SK: Farba textu v menu

en: Active Menu Item
sk_SK: Aktívna položka v menu

en: Color of active menu item text
sk_SK: Farba textu aktívnej položky v menu

en: Custom JavaScript Code
sk_SK: Vlastný JavaScript kód

en: JavaScript Code
sk_SK: JavaScript kód

en: Place for your custom Javascript codes
sk_SK: Miesto pre Vaše vlastné JavaScript kódy

en: Footer
sk_SK: Päta

en: Color of widget titles
sk_SK: Farba nadpisov widgetov

en: Color of plain text
sk_SK: Farba čistého textu

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
sk_SK: Dekoračná farba niektorých elementov a odkazov po prejdení myšou

en: Footer Bar
sk_SK: Panel v päte

en: Text Area Width
sk_SK: Šírka textovej oblasti

en: Percentage width of area
sk_SK: Percentuálna šírka oblasti

en: Menu Area Width
sk_SK: Šírka oblasti s menu

en: Background color and opacity of footer bar
sk_SK: Farba pozadia a priehľadnosť päty

en: Text Area
sk_SK: Textová oblasť

en: Text displayed in footer bar text area
sk_SK: Text zobrazený v textovej oblasti päty

en: Typography
sk_SK: Typografia

en: Main Website Font
sk_SK: Hlavný font webstránky

en: Theme Default Font
sk_SK: Prednastavený font témy

en: System font
sk_SK: Systémový font

en: Separator
sk_SK: Oddeľovač

en: Separator used between links in breadcrumbs
sk_SK: Oddeľovač medzi odkazmi použitý v navigácii

en: Breadcrumbs Text
sk_SK: Text navigácie

en: Text displayed before breadcrumbs
sk_SK: Text zobrazený pred navigáciou

en: Text for "Home"
sk_SK: Text pre "Home"

en: Text for home link in breadcrumbs
sk_SK: Text pre odkaz na úvodnú stránku v navigácii

en: Website Title
sk_SK: Nadpis webstránky

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
sk_SK: Zobraziť nadpis aktuálnej webstránky v navigácii. Nastavenie nemá žiaden vplyv na štandardnej WordPress inštalácii, iba na WordPress Multisite inštalácii.

en: Sidebars & Widget Areas
sk_SK: Bočné panely a oblasti widgetov

en: Sidebars
sk_SK: Bočné panely

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
sk_SK: Pridajte nový bočný panel kliknutím na odkaz "+ Pridať Novú Položku", alebo odstráňte existujúce bočné panely kliknutím na červený kríž.

en: Name
sk_SK: Meno

en: Name of widget area displayed in Widgets options
sk_SK: Meno oblasti widgetov zobrazené v nastaveniach widgetov

en: Footer Widget Areas
sk_SK: Plocha pre widgety v päte stránky

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
sk_SK: Pridajte novú plochu pre widgety v päte stránky kliknutím na odkaz "+ Pridať Novú Položku", alebo odstráňte existujúce plochy pre widgety v päte stránky kliknutím na červený kríž.

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
sk_SK: Google Analytics Tracking ID v tvare UA-XXXXX-YY

en: Social Icons
sk_SK: Sociálne ikony

en: Display
sk_SK: Zobraziť

en: Display social icons on website
sk_SK: Zobraziť sociálne ikony na webstránke

en: Background color and opacity of icons
sk_SK: Farba pozadia a priehľadnosť ikon

en: Open In New Window
sk_SK: Otvoriť v novom okne

en: Open links in new window or tab
sk_SK: Otvoriť odkazy sociálnych ikon v novom okne alebo záložke

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
sk_SK: Pridajte novú sociálnu ikonu kliknutím na odkaz "+ Pridať novú položku", alebo odoberte existujúce sociálne ikony kliknutím na červený krížik. Kliknite na odkaz "+ Odstrániť všetky položky" pre odstránenie všetkých existujúcich sociálnych ikon.

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Social icon title
sk_SK: Nadpis sociálnej ikony

en: Icon Light
sk_SK: Svetlá Ikona

en: Social icon image
sk_SK: Obrázok sociálnej ikony

en: Icon Dark
sk_SK: Tmavá Ikona

en: Link
sk_SK: Odkaz

en: Social icon link, use valid URL format with http://
sk_SK: Odkaz sociálnej ikony, použite správny formát URL adresy s http://

en: Display or hide this element on page
sk_SK: Zobraziť alebo skryť tento element na stránke

en: Write your custom class for own element identification
sk_SK: Napíšte vlastnú triedu pre identifikáciu elementu

en: Title text displayed with element
sk_SK: Text nadpisu zobrazený s elementom

en: Description text displayed with element
sk_SK: Text popisu zobrazeného s elementom

en: Alignment
sk_SK: Zarovnanie

en: Select alignment of title and description
sk_SK: Zvoľte zarovnanie nadpisu a popisu

en: Element Background
sk_SK: Pozadie elementu

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
sk_SK: Vzhľad pozadia elementu. Farba, priehľadnosť a obrázok pozadia.

en: Spaces around Element
sk_SK: Medzery okolo elementu

en: Top Margin
sk_SK: Horný vonkajší okraj

en: Space above element
sk_SK: Medzera nad elementom

en: Top Padding
sk_SK: Horný vnútorný okraj

en: Top space inside element
sk_SK: Horná medzera vnútri elementu

en: Bottom Padding
sk_SK: Spodný vnútorný okraj

en: Bottom space inside element
sk_SK: Spodná medzera vnútri elementu

en: Bottom Margin
sk_SK: Spodný vonkajší okraj

en: Space below element
sk_SK: Medzera pod elementom

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Select category displayed on page
sk_SK: Zvoľte kategóriu zobrazenú na stránke

en: Order By
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Select order of items listed on page
sk_SK: Zvoľte poradie položiek zobrazených na stránke

en: Creation Date
sk_SK: Dátum vytvorenia

en: Item Order
sk_SK: Poradie Položiek

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Order
sk_SK: Poradie

en: Ascending
sk_SK: Vzostupne

en: Descending
sk_SK: Zostupne

en: Time
sk_SK: Čas

en: Time visibility of advertisement in seconds
sk_SK: Doba viditeľnosti inzerátu v sekundách

en: Advertising Colors
sk_SK: Farby inzerátu

en: Border Color
sk_SK: Farba okraja

en: Color of border around advertisement
sk_SK: Farba okraja okolo inzerátu

en: Background color of advertisement
sk_SK: Farba pozadia inzerátu

en: Allow Comments
sk_SK: Povoliť komentáre

en: Allow users to comment this page
sk_SK: Povoliť užívateľom komentovať túto stránku

en: Email Address
sk_SK: Emailová adresa

en: Email address of recipient
sk_SK: Emailová adresa prijímateľa

en: Email Subject
sk_SK: Predmet emailu

en: Subject of received email
sk_SK: Predmet prijatého emailu

en: Email Content
sk_SK: Obsah emailu

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
sk_SK: Obsah prijatého emailu. Pre získanie hodnoty vstupu použite atribút Meno, príklad: {meno}

en: Success Message
sk_SK: Úspešné hlásenie

en: Message displayed when form is sent successfully
sk_SK: Správa zobrazená pri úspešnom odoslaní formulára

en: Error Message
sk_SK: Chybové hlásenie

en: Message displayed when form sending failed
sk_SK: Správa zobrazená pri zlyhaní odosielania

en: Warning Message
sk_SK: Upozornenie

en: Message displayed when validation is not successful
sk_SK: Správa zobrazená pri neúspešnej validácii

en: Form Inputs
sk_SK: Vstupy formulára

en: Use Captcha feature
sk_SK: Použiť Captcha funkciu

en: Captcha Label
sk_SK: Captcha označenie

en: Label for Captcha input
sk_SK: Označenie pre Captcha vstup

en: Captcha Text
sk_SK: Captcha text

en: Text displayed beside Captcha input
sk_SK: Text zobrazený s Captcha vstupom

en: Reset Button
sk_SK: Tlačidlo reset

en: Display reset button in form
sk_SK: Zobraziť tlačidlo reset vo formulári

en: Escape Form Inputs
sk_SK: Escapovať vstupné polia formulára

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
sk_SK: Zapnutie/vypnutie escapovania znakov vstupných polí formulára

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
sk_SK: Text zobrazený ako označenie pre vstup. Pre skrytie označenia nechajte prázdny vstup.

en: Name of input, used for email content
sk_SK: Meno vstupu, použité pre obsah emailu

en: Input Type
sk_SK: Typ vstupu

en: Select type of input
sk_SK: Vyberte typ vstupu

en: Checkbox Horizontal
sk_SK: Zaškrtávacie políčko - Horizontálne

en: Checkbox Vertical
sk_SK: Zaškrtávacie políčko - Vertikálne

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Hidden
sk_SK: Skryté

en: Radio Horizontal
sk_SK: Prepínač - Horizontálne

en: Radio Vertical
sk_SK: Prepínač - Vertikálne

en: Select
sk_SK: Výber

en: Textarea
sk_SK: Textové pole

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
sk_SK: Text zobrazený vo vstupe pre typy textový vstup. Pre typy s viacerými hodnotami použite bodkočiarku ako oddeľovač. Príklad: vyberte hodnotu 1;vyberte hodnotu 2;vyberte hodnotu3

en: Placeholder
sk_SK: Zástupný symbol

en: Text displayed as placeholder while input is empty
sk_SK: Text zobrazený ako zástupný symbol pokým je vstup prázdny

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Select size of input
sk_SK: Vyberte veľkosť vstupu

en: Full Size
sk_SK: Plná veľkosť

en: Half Size - one per row
sk_SK: Polovičná veľkosť - jeden v riadku

en: Half Size
sk_SK: Polovičná veľkosť

en: Required
sk_SK: Povinné

en: Select if the field is required
sk_SK: Vyberte, či je pole povinné

en: No
sk_SK: Nie

en: Contact Form Layout
sk_SK: Rozloženie Kontaktného Formulára

en: Label Width
sk_SK: Šírka označenia

en: Custom width of form labels
sk_SK: Vlastná šírka označení formulára

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Diameter of countdown circles
sk_SK: Priemer kruhov odpočítavadla

en: Line Width
sk_SK: Šírka čiary

en: Width of countdown circles
sk_SK: Šírka kruhov odpočítavadla

en: Date From
sk_SK: Dátum od

en: Starting date for countdown
sk_SK: Počiatočný dátum odpočítavania

en: Date To
sk_SK: Dátum do

en: Ending date for countdown
sk_SK: Koncový dátum odpočítavania

en: Finished Text Screen
sk_SK: Text ukončenia

en: Text displayed after end date
sk_SK: Text zobrazený po koncovom dátume

en: Colors
sk_SK: Farby

en: Bottom Color
sk_SK: Spodná farba

en: Main color of countdown circles
sk_SK: Hlavná farba kruhov odpočítavadla

en: Top Color
sk_SK: Vrchná farba

en: Color displaying current value
sk_SK: Farba zobrazujúca aktuálnu hodnotu

en: Type
sk_SK: Typ

en: Select type of counter
sk_SK: Vyberte typ počítadla

en: Gauge
sk_SK: Meradlo

en: Line
sk_SK: Čiara

en: Dimension
sk_SK: Velkosť

en: Dimension of counters
sk_SK: Veľkosť počítadiel

en: Thickness
sk_SK: Hrúbka

en: Thickness of counters
sk_SK: Hrúbka počítadiel

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
sk_SK: Pridajte nové počítadlo kliknutím na odkaz "+ Pridať novú položku", alebo odoberte existujúce požítadlá kliknutím na červený krížik. Kliknite na odkaz "+ Odstrániť všetky položky" pre odstránenie všetkých existujúcich počítadiel.

en: Current Value
sk_SK: Aktuálna hodnota

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
sk_SK: Hodnota zobrazená počitadlom (čislo od 0 do 100 pre typ Meradlo a Čiara)

en: Text displayed as label of counter
sk_SK: Text zobrazený ako označenie počítadla

en: Text displayed as description with counter
sk_SK: Text zobrazený s počítadlom ako popis

en: Main color of counters
sk_SK: Hlavná farba počítadiel

en: Animation
sk_SK: Animácia

en: Select type of slider animation
sk_SK: Vyberte typ animácie prezentácie

en: Slide Horizontal
sk_SK: Posúvať vodorovne

en: Fade
sk_SK: Miznúť

en: Autoplay
sk_SK: Automatické prehrávanie

en: Enable or disable the autoplay feature
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť funkciu automatického spustenia

en: Select size of slider
sk_SK: Vyberte veľkosť prezentácie

en: Content Size
sk_SK: Veľkosť podľa obsahu

en: Fullwidth Size
sk_SK: Plná šírka strany

en: Image Format
sk_SK: Formát obrázka

en: Select format of images
sk_SK: Vyberte formát obrázkov

en: Navigation
sk_SK: Navigácia

en: Select type of slider navigation
sk_SK: Vyberte typ navigácie prezentácie

en: Bullets
sk_SK: Guľky

en: Thumbnails
sk_SK: Náhľady

en: Description Animation
sk_SK: Animácia popisu

en: Select type of animation for description
sk_SK: Vyberte typ animácie pre popis

en: Rotate
sk_SK: Otočenie

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Zoom
sk_SK: Priblíženie

en: Slides
sk_SK: Snímky

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
sk_SK: URL odkazu pre obrázok v snímku, použite správny formát URL s http://

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
sk_SK: URL obrázku zobrazeného v snímku, použite správny formát URL s http://

en: Title displayed in description box
sk_SK: Nadpis zobrazený v boxe popisu

en: Text displayed in description box
sk_SK: Text zobrazený v boxe popisu

en: Button Text
sk_SK: Text tlačidla

en: Text for button displayed in description box
sk_SK: Text tlačidla zobrazeného v boxe popisu

en: Text Alignment
sk_SK: Zarovnanie textu

en: Select text alignment in description box
sk_SK: Vyberte zarovnanie textu v boxe s popisom

en: Position of Description
sk_SK: Pozícia popisu

en: Select position of description box
sk_SK: Vyberte polohu boxu s popisom

en: Top Fullsize
sk_SK: Hore plná veľkosť

en: Top-Left
sk_SK: Hore vľavo

en: Top-Center
sk_SK: Hore v strede

en: Top Right
sk_SK: Hore vpravo

en: Center Left
sk_SK: Stred vľavo

en: Center Center
sk_SK: Stred

en: Center Right
sk_SK: Stred vpravo

en: Bottom-Left
sk_SK: Dole vľavo

en: Bottom-Center
sk_SK: Dole v strede

en: Bottom Right
sk_SK: Dole vpravo

en: Bottom Fullsize
sk_SK: Dole plná veľkosť

en: Description Width
sk_SK: Šírka popisu

en: Width of description box
sk_SK: Šírka boxu s popisom

en: Slider Layout
sk_SK: Rozloženie prezentácie

en: Slider Border
sk_SK: Okraj prezentácie

en: Color of border around slider
sk_SK: Farba okraja okolo prezentácie

en: Autoplay Pause
sk_SK: Pozastavenie automatického prehrávania

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
sk_SK: Množstvo času (v sekundách) medzi každým automatických prechodom

en: Navigation Position
sk_SK: Pozícia navigácie

en: Select position of slider navigation
sk_SK: Vyberte pozíciu navigácie prezentácie

en: Outside of Slider
sk_SK: Mimo prezentácie

en: Inside of Slider
sk_SK: Vnútri prezentácie

en: Thumbnail Border
sk_SK: Okraj miniatúry

en: Color of border around the thumbnails
sk_SK: Farba okraja okolo miniatúr

en: Slider Descriptions Layout
sk_SK: Rozloženie Popisov Prezentácie

en: Width of description box for all slides
sk_SK: Šírka boxu s popisom pre všetky snímky

en: Vertical Offset
sk_SK: Zvislé odsadenie

en: Top and bottom offset of description boxes
sk_SK: Horné a spodné odsadenie boxu s popisom

en: Horizontal Offset
sk_SK: Vodorovné odsadenie

en: Right and left offset of description boxes
sk_SK: Pravé a ľavé odsadenie boxu s popisom

en: Background of description boxes
sk_SK: Pozadie boxov s popisom

en: Color of title in description boxes
sk_SK: Farba nadpisu v boxoch s popisom

en: Title Size
sk_SK: Veľkosť nadpisu

en: Font size of title in description boxes
sk_SK: Veľkosť fontu nadpisu v boxe s popisom

en: Color of text in description boxes
sk_SK: Farba textu v boxoch s popisom

en: Button Color
sk_SK: Farba tlačidla

en: Color of button in description boxes
sk_SK: Farba tlačidla v boxoch s popisom

en: Color of text on button in description boxes
sk_SK: Farba textu tlačidla v boxoch popisu

en: Button Opacity
sk_SK: Priehľadnosť tlačidla

en: Opacity of button in description boxes
sk_SK: Priehľadnosť tlačidla v boxoch s popisom

en: Count
sk_SK: Počet

en: Number of items listed on page
sk_SK: Počet položiek uvedených na stránke

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Select layout type of displayed items
sk_SK: Zvoľte typ rozloženia zobrazených položiek

en: List
sk_SK: Zoznam

en: Text Rows
sk_SK: Riadky textu

en: Number of rows for description text
sk_SK: Počet riadkov pre text popisu

en: Advanced Info
sk_SK: Rozšírená informácia

en: Enable or disable post information
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť informáciu článku

en: Box Layout settings
sk_SK: Nastavenia Boxového Rozloženia

en: Columns
sk_SK: Stĺpce

en: Number of items in one row
sk_SK: Počet položiek v jednom riadku

en: Carousel
sk_SK: Kolotoč

en: Enable or disable carousel feature
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť funkciu kolotoč

en: Carousel Autoplay
sk_SK: Automatické spustenie kolotoča

en: Enable or disable carousel autoplay feature
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť automatické spustenie kolotoča

en: Carousel Fading
sk_SK: Miznutie kolotoča

en: Enable or disable carousel fading feature
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť funkciu miznutia kolotoča

en: Carousel Rows
sk_SK: Riadky kolotoča

en: Number of rows in carousel
sk_SK: Počet riadkov v kolotoči

en: Select format for images in carousel
sk_SK: Vyberte formát obrázkov v kolotoči

en: List Layout settings
sk_SK: Nastavenia Listového Rozloženia

en: Select type of Facebook box
sk_SK: Vyberte typ Facebook boxu

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Color Scheme
sk_SK: Farebná škála

en: Select color scheme of Facebook box
sk_SK: Vyberte farebnú škálu Facebook boxu

en: Light
sk_SK: Svetlá

en: Dark
sk_SK: Tmavá

en: Likebox settings
sk_SK: Nastavenia Likeboxu

en: Facebook Page URL
sk_SK: URL Facebook stránky

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
sk_SK: URL Facebook stránky zobrazenej v boxe, použite správny formát URL adresy s http://

en: Height
sk_SK: Výška

en: Height of Facebook box
sk_SK: Výška Facebook boxu

en: Show Faces
sk_SK: Zobraziť tváre

en: Display profile photos in Facebook box
sk_SK: Zobraziť profilové fotky vo Facebook boxe

en: Show Stream
sk_SK: Zobraziť stream

en: Display latest posts stream in Facebook box
sk_SK: Zobraziť posledné príspevky vo Facebook boxe

en: Show Header
sk_SK: Zobraziť hlavičku

en: Display Facebook box header
sk_SK: Zobraziť hlavičku Facebook boxu

en: Comments settings
sk_SK: Nastavenia Komentárov

en: Number of Posts
sk_SK: Počet príspevkov

en: Count of visible posts in Facebook box
sk_SK: Počet zobrazených príspevkov vo Facebook boxe

en: Number of visible items
sk_SK: Počet viditeľných položiek

en: Alphabetically
sk_SK: Abecedne

en: Category Data
sk_SK: Údaje kategórie

en: Display category information on page
sk_SK: Zobraziť informácie o kategórii na stránke

en: Select type of Google Map
sk_SK: Vyberte typ Google Mapy

en: Normal Map
sk_SK: Normálna mapa

en: Satellite Map
sk_SK: Satelitná mapa

en: Hybrid Map
sk_SK: Hybridná mapa

en: Select size of Google Map
sk_SK: Vyberte veľkosť Google Mapy

en: Height of Google Map
sk_SK: Výška Google Mapy

en: Markers
sk_SK: Ukazovatele

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
sk_SK: Pridajte nový ukazovateľ kliknutím na odkaz "+ Pridať novú položku", alebo odoberte existujúce ukazovatele kliknutím na červený krížik. Kliknite na odkaz "+ Odstrániť všetky položky" pre odstránenie všetkých existujúcich ukazovateľov.

en: Title displayed in infowindow
sk_SK: Nadpis zobrazený v informačnom boxe

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
sk_SK: URL odkazu zobrazeného v informačnom okne

en: Description displayed in infowindow
sk_SK: Popis zobrazený v informačnom boxe

en: Icon Image
sk_SK: Obrázok ikony

en: Marker image URL
sk_SK: URL obrázka ukazovateľa

en: Address for marker position
sk_SK: Adresa pre pozíciu ukazovateľa

en: Address of default position shown on Google Map
sk_SK: Adresa východzej polohy zobrazenej na Google Mape

en: Zoom level of Google Map
sk_SK: Úroveň priblíženia Google Mapy

en: Map General Colors
sk_SK: Všeobecné Farby Mapy

en: Map's Border
sk_SK: Okraj mapy

en: Border color of Google Map
sk_SK: Farba okraja Google Mapy

en: Map's Hue
sk_SK: Odtieň mapy

en: Hue color of Google Map
sk_SK: Odtieň farby Google Mapy

en: Map's Saturation
sk_SK: Saturácia mapy

en: Saturation level of Google Map
sk_SK: Úroveň saturácie Google Mapy

en: Map's Brightness
sk_SK: Jas mapy

en: Brightness level of Google Map
sk_SK: Úroveň jasu Google Mapy

en: Map Object Colors
sk_SK: Farby Objektov Mapy

en: Saturation
sk_SK: Saturácia

en: Saturation level of Google Map objects
sk_SK: Úroveň saturácie objektov Google Mapy

en: Brightness
sk_SK: Jas

en: Brightness level of Google Map objects
sk_SK: Úroveň jasu objektov Google Mapy

en: Landscape Hue
sk_SK: Odtieň krajiny

en: Hue color of Google Map landscape
sk_SK: Odtieň farby krajiny Google Mapy

en: Administrative Hue
sk_SK: Odtieň administratívnych oblastí

en: Hue color of Google Map administrative areas
sk_SK: Odtieň farby administratívnych oblastí Google mapy

en: Roads Hue
sk_SK: Odtieň ciest

en: Hue color of Google Map roads
sk_SK: Odtieň farby ciest Google Mapy

en: Water Hue
sk_SK: Odtieň vody

en: Hue color of Google Map water
sk_SK: Odtieň farby vody Google Mapy

en: POI Hue
sk_SK: Odtieň POI (zaujímavosti)

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
sk_SK: Odtieň farby zaujímavostí na Google Mape

en: MouseWheel Zoom
sk_SK: Priblíženie kolieskom myši

en: Image to display
sk_SK: Obrázok na zobrazenie

en: Width of image
sk_SK: Šírka obrázka

en: Image Layout
sk_SK: Rozloženie obrázka

en: Layout of the image displayed on the page
sk_SK: Rozloženie obrázka zobrazeného na stránke

en: Keep Aspect Ratio
sk_SK: Zachovať pomer strán

en: Crop to Square
sk_SK: Orezať do štvorca

en: Rounded
sk_SK: Zaoblené

en: Border
sk_SK: Okraj

en: Display or hide borders
sk_SK: Zobraziť alebo skryť okraje

en: Image Title
sk_SK: Nadpis obrázka

en: Title of the image displayed as ALT text
sk_SK: Nadpis obrázka zobrazený ako ALT text

en: Place Title to Caption
sk_SK: Umiestniť nadpis do titulku

en: Display Title of the image in caption
sk_SK: Zobraziť nadpis obrázka v titulku

en: Image Caption
sk_SK: Titulok obrázka

en: Image description displayed as caption
sk_SK: Popis obrázka zobrazený ako titulok

en: Link Settings
sk_SK: Nastavenia odkazu

en: Link to
sk_SK: Odkaz na

en: Where to link the image?
sk_SK: Kde nasmerovať odkaz obrázka?

en: Media File
sk_SK: Mediálny súbor

en: Custom Url
sk_SK: Vlastná Url

en: Custom URL
sk_SK: Vlastná URL

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
sk_SK: URL odkazu obrázka, použite správny formát URL s http://

en: Link Target
sk_SK: Cieľ odkazu

en: Target of the link
sk_SK: Cieľ, kde je nasmerovaný odkaz

en: Open in Current Window
sk_SK: Otvoriť v aktuálnom okne

en: Open in New Window
sk_SK: Otvoriť v novom okne

en: Data for Custom Label
sk_SK: Údaje pre vlastné označenie

en: Use Label
sk_SK: Použiť označenie

en: Set custom label on the image
sk_SK: Nastaviť vlastné označenie na obrázku

en: No Label
sk_SK: Bez označenia

en: Size of the label
sk_SK: Veľkosť označenia

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Class for FontAwesome icon
sk_SK: Trieda pre FontAwesome ikonu

en: Title of label
sk_SK: Nadpis označenia

en: Description of label
sk_SK: Popis označenia

en: Label Position
sk_SK: Poloha označenia

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
sk_SK: Nulový bod pre X a Y súradnice polohy označenia

en: Top Left Corner
sk_SK: Ľavý horný roh

en: Top Right Corner
sk_SK: Pravý horný roh

en: Bottom Left Corner
sk_SK: Ľavý dolný roh

en: Bottom Right Corner
sk_SK: Pravý dolný roh

en: X Coordinate
sk_SK: X súradnica

en: + / - coordinate on X axis
sk_SK: + / - súradnica na osi X

en: Y Coordinate
sk_SK: Y súradnica

en: + / - coordinate on Y axis
sk_SK: + / - súradnica na osi Y

en: Label URL
sk_SK: URL označenia

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
sk_SK: URL odkazu označenia, použite správny formát URL adresy s http://

en: Label Link Target
sk_SK: Cieľ odkazu označenia

en: Image Container
sk_SK: Obal obrázka

en: Image Border Color
sk_SK: Farba okraja obrázka

en: Color of border around image
sk_SK: Farba okraja okolo obrázka

en: Left Offset
sk_SK: Ľavé odsadenie

en: Left offset around the image
sk_SK: Ľavé odsadenie okolo obrázka

en: Right Offset
sk_SK: Pravé odsadenie

en: Right offset around the image
sk_SK: Pravé odsadenie okolo obrázka

en: Colors and Advanced Layout
sk_SK: Farby a pokročilé rozloženie

en: Caption Position
sk_SK: Poloha titulku

en: Position of the image caption
sk_SK: Poloha titulku obrázka

en: Outside of Image
sk_SK: Mimo obrázka

en: Inside of Image
sk_SK: Vnútri obrázka

en: Caption Size
sk_SK: Veľkosť titulku

en: Width of the Caption
sk_SK: Šírka titulku

en: Caption Top Offset
sk_SK: Horné odsadenie titulku

en: Top margin of caption placed outside
sk_SK: Horný okraj titulku umiestnený vonku

en: Caption Background Color
sk_SK: Farba pozadia titulku

en: Backgroud Color of caption
sk_SK: Farba pozadia titulku

en: Caption Text Color
sk_SK: Farba textu titulku

en: Color of texts in caption
sk_SK: Farba textov v titulku

en: Label Background Color
sk_SK: Farba pozadia označenia

en: Backgroud Color of label
sk_SK: Farba pozadia označenia

en: Label Text Color
sk_SK: Farba textu označenia

en: Color of texts in label
sk_SK: Farba textov v označení

en: Select layout style
sk_SK: Vyberte štýl rozloženia

en: One Column
sk_SK: Jeden stĺpec

en: Two Columns
sk_SK: Dva stĺpce

en: Show or hide lines between items
sk_SK: Zobraziť alebo skryť čiary medzi položkami

en: Select icon style
sk_SK: Vyberte štýl ikony

en: Icon Color
sk_SK: Farba ikony

en: Custom color of icon bullets
sk_SK: Vlastná farba odrážok ikon

en: Title Style
sk_SK: Štýl nadpisu

en: Select typography style
sk_SK: Vyberte štýl typografie

en: Items
sk_SK: Položky

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
sk_SK: Pridajte nový zoznam kliknutím na odkaz "+ Pridať novú položku", alebo odoberte existujúci zoznam kliknutím na červený krížik. Kliknite na odkaz "+ Odstrániť všetky položky" pre odstránenie všetkých existujúcich položiek zoznamu.

en: Select member displayed on page
sk_SK: Vyberte člena zobrazeného na strane

en: Select format for image of member
sk_SK: Vyberte formát pre obrázok člena

en: Collapsible Rows
sk_SK: Skladacie riadky

en: Collapsible hidden exceeded rows
sk_SK: Skladacie skryté presahujúce riadky

en: Open links in new window
sk_SK: Otvoriť odkazy v novom okne

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
sk_SK: URL pesničky použitej v prehrávači, použite správny formát URL adresy s http://

en: Height of player
sk_SK: Výška prehrávača

en: Artwork
sk_SK: Diela

en: Display artwork in player
sk_SK: Zobraziť diela v prehrávači

en: Player Colors and Layout
sk_SK: Rozloženie a Farby Prehrávača

en: Color
sk_SK: Farba

en: Decorative color of player
sk_SK: Dekoračná farba prehrávača

en: Color of border around player
sk_SK: Farba okraja okolo prehrávača

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Empty Days
sk_SK: Prázdne dni

en: Display or hide empty days in table
sk_SK: Zobraziť alebo skryť prázdne dni v tabuľke

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Text visible as note below table
sk_SK: Text viditeľný ako poznámka pod tabuľkou

en: Description text displayed with page title
sk_SK: Popis zobrazený s nadpisom stránky

en: Custom Spaces
sk_SK: Vlastné medzery

en: Offset of partner's logo
sk_SK: Odsadenie loga partnera

en: Portfolio Layout
sk_SK: Rozloženie Portfólia

en: Display Portfolio filter
sk_SK: Zobraziť filter portfólia

en: Subcategory Filter
sk_SK: Filter podkategórie

en: Display items from subcategories when filtering
sk_SK: Zobraziť položky z podkategórií pri filtrovaní

en: Item Display
sk_SK: Zobrazenie položky

en: Select how to show the content of Portfolio item
sk_SK: Vyberte ako zobraziť obsah položky portfólia

en: Link to detail
sk_SK: Odkaz na detail

en: Open in popup
sk_SK: Otvoriť v popup okne

en: Excerpt
sk_SK: Zhrnutie

en: Display Portfolio item description
sk_SK: Zobraziť popis položky portfólia

en: Image Height
sk_SK: Výška obrázka

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
sk_SK: Výška obrázkov v portfóliu. Pre automatickú výšku zadajte auto alebo 0.

en: Image Offset
sk_SK: Odstup obrázka

en: Offset of Portfolio images
sk_SK: Odstup medzi obrázkami v portfóliu

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Standard Color
sk_SK: Štandardná farba

en: Decoration color of standard items
sk_SK: Dekoračná farba štandardných položiek

en: Featured Color
sk_SK: Odporúčaná farba

en: Decoration color of featured items
sk_SK: Dekoračná farba odporúčaných položiek

en: Revolution Slider plugin is not active
sk_SK: Revolution Slider modul nie je aktivovaný

en: Revolution Slider Alias
sk_SK: Revolution Slider alias

en: Select slider displayed on page
sk_SK: Vyberte jazdec zobrazený na stránke

en: Alternative Image
sk_SK: Alternatívny obrázok

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
sk_SK: Obrázok zobrazený v responzívnom rozlíšení namiesto jazdca

en: Responsive Resolution
sk_SK: Responzívne rozlíšenie

en: Breakpoint when alternative image is displayed
sk_SK: Prerušenie, keď je zobrazený alternatívny obrázok

en: Disable
sk_SK: Vypnúť

en: Select type of rule
sk_SK: Vyberte typ čiary

en: Simple Line
sk_SK: Jednoduchá čiara

en: Bold Line
sk_SK: Tučná čiara

en: Dashed
sk_SK: Prerušované

en: Shadowed
sk_SK: Tieňované

en: Select size of rule
sk_SK: Vyberte veľkosť čiary

en: Slide Up Button
sk_SK: Tlačidlo Posun Hore

en: Display button on rule to slide up
sk_SK: Zobraziť tlačidlo na čiare pre posun hore

en: Color of rule
sk_SK: Farba čiary

en: Space above rule
sk_SK: Medzera nad čiarou

en: Space below rule
sk_SK: Medzera pod čiarou

en: Use
sk_SK: Použiť

en: Include SEO meta data into header
sk_SK: Zahrnúť SEO meta dáta do hlavičky

en: Write title for page
sk_SK: Napíšte nadpis pre stránku

en: Keywords
sk_SK: Kľúčové slová

en: Write keywords for page
sk_SK: Napíšte kľučové slová pre stránku

en: Write description for page
sk_SK: Napíšte popis pre stránku

en: no change - icons
sk_SK: žiadna zmena - ikony

en: Select type of items
sk_SK: Vyberte typ položiek

en: Pages
sk_SK: Strany

en: Posts
sk_SK: Články

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
sk_SK: Počet prvkov zobrazených na stránke. Vložte 0 pre všetky položky.

en: Pages Parameters
sk_SK: Parametre Stránok

en: Depth
sk_SK: Hĺbka

en: Depth of listed items
sk_SK: Hĺbka zobrazených položiek

en: Posts Parameters
sk_SK: Parametre Článkov

en: Comments Count
sk_SK: Počet komentárov

en: Display or hide count of comments
sk_SK: Zobraziť alebo skryť počet komentárov

en: Author
sk_SK: Autor

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
sk_SK: ID číslo autora, alebo viacero ID čísiel oddelených čiarkou

en: Select size of player
sk_SK: Vyberte veľkosť prehrávača

en: Large
sk_SK: Veľký

en: Small
sk_SK: Malý

en: Use autoplay on page load
sk_SK: Použiť automatické prehrávanie po otvorení stránky

en: Select type of toggles
sk_SK: Vyberte typ prepínačov

en: Accordion
sk_SK: Skladací

en: Toggle
sk_SK: Prepínač

en: Horizontal Tabs
sk_SK: Horizontálne záložky

en: Vertical Tabs
sk_SK: Vertikálne záložky

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Twitter username (account)
sk_SK: Twitter používateľské meno (účet)

en: Count of displayed posts
sk_SK: Počet zobrazených príspevkov

en: Twitter API Data
sk_SK: Twitter API údaje

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: Format of posts dates
sk_SK: Formát dátumov príspevkov

en: Escape Special Characters
sk_SK: Vynechať špeciálne znaky

en: Escaping special characters used in posts
sk_SK: Vynechanie špeciálnych znakov použitých v príspevkoch

en: Clickable Links
sk_SK: Klikacie odkazy

en: Possibility click on posts links
sk_SK: Možnosť kliknúť na odkazy príspevkov

en: Display posts dates
sk_SK: Zobraziť dátumy príspevkov

en: Select video source
sk_SK: Vyberte zdroj videa

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
sk_SK: URL videa zobrazeného na stránke, použite správny formát URL adresy s http://

en: Width of player
sk_SK: Šírka prehrávača

en: Color of border around video
sk_SK: Farba okraja okolo videa

en: Theme &rarr; Blog Authors
sk_SK: Téma &rarr; autori blogu

en: View author archive
sk_SK: Zobraziť archív autora

en: Title:
sk_SK: Nadpis:

en: Display Post Count?
sk_SK: Zobraziť počet článkov?

en: Display Author Gravatar?
sk_SK: Zobraziť Gravatar autora?

en: Customize displaying posts
sk_SK: Prispôsobiť zobrazovanie článkov

en: Theme &rarr; Posts
sk_SK: Téma &rarr; Články

en: Number of posts
sk_SK: Počet článkov

en: Excerpt length
sk_SK: Dĺžka zhrnutia

en: Show read more
sk_SK: Zobraziť čítaj viac

en: Show thumbnails
sk_SK: Zobraziť miniatúry

en: Thumbnail width
sk_SK: Šírka miniatúry

en: Thumbnail height
sk_SK: Výška miniatúry

en: Thumbnail position
sk_SK: Poloha miniatúry

en: Display social icons for current page
sk_SK: Zobraziť sociálne ikony pre aktuálnu stránku

en: Theme &rarr; Social Icons
sk_SK: Téma &rarr; Sociálne Ikony

en: Show icon title
sk_SK: Zobraziť nadpis ikony

en: Display submenu for current page
sk_SK: Zobrazí podmenu aktuálnej stránky

en: Theme &rarr; Submenu
sk_SK: Téma &rarr; Podmenu

en: Optional Class
sk_SK: Voliteľná trieda

en: Top menu
sk_SK: Horné menu

en: Custom Html
sk_SK: Vlastné Html

en: Custom html for your header.
sk_SK: Vlastné html pre vašu hlavičku.

en: Title Website Font
sk_SK: Písmo titulku webstránky

en: Font Sizes
sk_SK: Veľkosti písma

en: Standard Text
sk_SK: Štandardný Text

en: Basic text size in px
sk_SK: Veľkosť základného textu v px

en: Small Text
sk_SK: Malý Text

en: Small text size in px
sk_SK: Veľkosť malého textu v px

en: Decoration Text
sk_SK: Text dekorácie

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
sk_SK: Veľkosť dekoračných textov, tlačidlá a iné texty v px

en: Main Menu Text
sk_SK: Text hlavného menu

en: Menu text size in px
sk_SK: Veľkosť textu menu v px

en: Submenu Text
sk_SK: Text podmenu

en: Submenu text size in px
sk_SK: Veľkosť textu podmenu v px

en: Input Text
sk_SK: Vložte text

en: Form input text size in px
sk_SK: Veľkosť políčka text v px

en: Size of H1 titles in px
sk_SK: Veľkosť H1 nadpisov v px

en: Size of H2 titles in px
sk_SK: Veľkosť H2 nadpisov v px

en: Size of H3 titles in px
sk_SK: Veľkosť H3 nadpisov v px

en: Size of H4 titles in px
sk_SK: Veľkosť H4 nadpisov v px

en: Size of H5 titles in px
sk_SK: Veľkosť H5 nadpisov v px

en: Size of H6 titles in px
sk_SK: Veľkosť H6 nadpisov v px

en: Social icon link
sk_SK: Odkaz sociálnej ikony

en: Unlimited
sk_SK: Neobmedzené

en: 1 row
sk_SK: 1 riadok

en: 2 rows
sk_SK: 2 riadky

en: 3 rows
sk_SK: 3 riadky

en: 4 rows
sk_SK: 4 riadky

en: 5 rows
sk_SK: 5 riadkov

en: Header menu
sk_SK: Menu v hlavičke

en: Header Widget Areas
sk_SK: Plocha pre widgety v hlavičke

en: File
sk_SK: Súbor

en: Widget Area
sk_SK: Plocha pre widgety

en: Select alignment of widgets in widget area
sk_SK: Vyberte zarovnanie widgetov v ploche pre widgety

[ctx: name of element]
en: Matches
sk_SK: Zápasy

en: Custom Background
sk_SK: Vlastné pozadie

en: Choose custom html background
sk_SK: Vyberte vlastné html pozadie

en: Select type of display for the element
sk_SK: Vyberte typ zobrazenia pre element

en: Actual Match
sk_SK: Aktuálny zápas

en: All Matches
sk_SK: Všetky zápasy

en: Actual Match Display Options
sk_SK: Možnosti zobrazenia aktuálneho zápasu

en: Select type of display actual match
sk_SK: Vyberte typ zobrazenia aktuálneho zápasu

en: Latest Match Only
sk_SK: Iba posledný zápas

en: Next Match Only
sk_SK: Iba ďalší zápas

en: Both
sk_SK: Obidve

en: Display Category Title
sk_SK: Zobraziť nadpis kategórie

en: Image Ratio
sk_SK: Pomer strán obrázka

en: Page Title Background
sk_SK: Pozadie nadpisu stránky

en: Site Header
sk_SK: Hlavička webu

en: Background color and opacity of site header
sk_SK: Farba pozadia a prehľadnosť hlavičky webu

en: Menu Hover Items
sk_SK: Menu položky po prejdení myšou

en: Hover Color of menu items text
sk_SK: Farba položky v menu po prejdení myšou

en: flexible images
sk_SK: flexibilné obrázky

[ctx: name of element]
en: Widget Area
sk_SK: Plocha pre widgety

en: Header & Page Title Background
sk_SK: Pozadie hlavičky & titulku stránky

en: Color is set for header, image is set for page title
sk_SK: Farba je nastavená pre hlavičku, obrázok je nastavený pre titulok stránky

en: Monday Menu Link
sk_SK: Odkaz Pondelkového menu

en: Tuesday Menu Link
sk_SK: Odkaz Utorkového menu

en: Wednesday Menu Link
sk_SK: Odkaz Stredajšieho menu

en: Thursday Menu Link
sk_SK: Odkaz Štvrtkového menu

en: Friday Menu Link
sk_SK: Odkaz Piatkového menu

en: Saturday Menu Link
sk_SK: Odkaz Sobotňajšieho menu

en: Sunday Menu Link
sk_SK: Odkaz Nedeľného menu

en: Show or hide title
sk_SK: Zobraziť alebo skryť nadpis

en: Select format for images
sk_SK: Vyber formát obrázkov

en: Widget area
sk_SK: Plocha pre widgety

en: Select widget area to display
sk_SK: Vyber plochu widgetov na zobrazenie

en: Item Background Color
sk_SK: Farba pozadia položky

en: Item Optional Background Color
sk_SK: Nepovinná farba pozadia položky

en: Titles Color
sk_SK: Farba nadpisov

en: Custom color of titles
sk_SK: Vlastná farba nadpisov

en: Text Color
sk_SK: Farba textu

en: Custom color of text
sk_SK: Vlastná farba textu

en: Links Color
sk_SK: Farba odkazov

en: Custom color of links
sk_SK: Vlastná farba odkazov

en: Custom Button
sk_SK: Vlastné tlačítko

en: Button Text Color
sk_SK: Farba textu tlačítka

en: Custom text button color
sk_SK: Vlastná farba textu tlačítka

en: Text displayed in the Button
sk_SK: Text zobrazený v tlačidle

en: Button Url
sk_SK: URL tlačítka

en: Imput url for the Button
sk_SK: Vložte URL pre tlačítko

en: Double
sk_SK: Dvojité

[ctx: name of element]
en: Header Map
sk_SK: Mapa v hlavičke

[ctx: name of element]
en: Search Form
sk_SK: Vyhľadávací formulár

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
sk_SK: Zoznam taxonómie

[ctx: name of element]
en: Items
sk_SK: Položky

[ctx: name of element]
en: Items Info
sk_SK: Informácie o položkách

en: Header Map
sk_SK: Mapa v hlavičke

en: Image Options
sk_SK: Možnosti obrázka

en: Header Image
sk_SK: Obrázok v hlavičke

en: Header Image Align
sk_SK: Zarovnanie obrázka hlavičky

en: Display Header Resources
sk_SK: Zobraziť Zdroje v hlavičke

en: Item Category / Location Options
sk_SK: Položka kategórie / možnosti umiestnenia

en: Basic Options
sk_SK: Základné nastavenia

en: Category Default Icon
sk_SK: Predvolené ikonka kategórie

en: Default icon for categories without own icon
sk_SK: Predvolená ikonka pre kategórie bez vlastných ikon

en: Category Default Map Marker
sk_SK: Predvolená značka mapy pre kategóriu

en: Default marker for categories without own map marker
sk_SK: Predvolená značka mapy pre kategóriu bez vlastnej značky

en: Location Default Icon
sk_SK: Predvolená ikona umiestnenia

en: Default icon for locations without own icon
sk_SK: Predvolená ikonka pre umiestnenia bez vlastnej ikonky

en: Category Default Image
sk_SK: Predvolený obrázok pre kategóriu

en: Default image for categories without own header image
sk_SK: Predvolený obrázok kategórie bez vlastného obrázku v hlavičke

en: Location Default Image
sk_SK: Predvolený obrázok umiestnenia

en: Default image for locations without own header image
sk_SK: Predvolený obrázok umiestnenia bez vlastného obrázku v hlavičke

en: Header image height
sk_SK: Výška obrázka hlavičky

en: List Options
sk_SK: Možnosti zoznamu

en: Number of items per row
sk_SK: Počet položiek na riadok

en: Sorting Options
sk_SK: Možnosti zoraďovania

en: Number of Items
sk_SK: Počet položiek

en: Number of items listed on one page
sk_SK: Počet položiek uvedených na jednej stránke

en: ASC
sk_SK: Vzostupne

en: DESC
sk_SK: Klesajúco

en: Item Detail Options
sk_SK: Možnosti detailu položky

en: Default Featured Image
sk_SK: Predvolený obrázok

en: Default image for items without own featured image
sk_SK: Predvolený obrázok pre položky bez vlastného špeciálneho obrázka

en: Default Header Image
sk_SK: Predvolený obrázok hlavičky

en: Default image for items without own header image
sk_SK: Predvolený obrázok pre položky bez vlastného obrázka v hlavičke

en: Contact Owner Options
sk_SK: Možnosti kontaktovania vlastníka

en: Button Title
sk_SK: Nadpis tlačidla

en: Title displayed on contact button
sk_SK: Titulok zobrazený na tlačidle kontakt

en: Disabled Button Title
sk_SK: Titulok zakázaného tlačidla

en: Title displayed on disabled contact button
sk_SK: Titulok zobrazený na zakázanom tlačidle kontakt

en: Email Message
sk_SK: E-mailová správa

en: Text displayed in email sent via contact form
sk_SK: Text zobrazený v emaile odoslanom cez kontaktný formulár

en: Name Input Label
sk_SK: Nadpis pre položku Meno

en: Label for name input
sk_SK: Označenie pre položku meno

en: Email Input Label
sk_SK: Nadpis pre položku Email

en: Label for email input
sk_SK: Označenie pre položku email

en: Subject Input Label
sk_SK: Nadpis pre položku Predmet

en: Label for subject input
sk_SK: Označenie pre položku predmet

en: Message Input Label
sk_SK: Nadpis pre položku Správa

en: Label for message area
sk_SK: Označenie pre oblasť na správu

en: Send Button Label
sk_SK: Nadpis pre položku Odoslať

en: Label for send button
sk_SK: Označenie pre tlačidlo na odoslanie

en: Validation Error Message
sk_SK: Chybové hlásenie validácie

en: Server Error Message
sk_SK: Chybová správa servera

en: Map Options
sk_SK: Možnosti mapy

en: Map Height
sk_SK: Výška mapy

en: Map Zoom
sk_SK: Priblíženie mapy

en: Display landscape
sk_SK: Zobraziť krajinu

en: Display administratives
sk_SK: Zobraziť administratívne oblasti

en: Display roads
sk_SK: Zobraziť cesty

en: Display water
sk_SK: Zobraziť vodu

en: Display poi
sk_SK: Zobraziť POI

en: Address Options
sk_SK: Možnosti Adresy

en: Hide Empty Values
sk_SK: Skryť prázdne položky

en: Hide empty contact information
sk_SK: Skryť prázdne kontaktné informácie

en: Hide GPS
sk_SK: Skryť GPS

en: Hide GPS information
sk_SK: Skryť informácie o GPS

en: Nofollow Web Link
sk_SK: Nofollow web linka

en: Use nofollow attribute in web link for SEO purposes
sk_SK: Použi nofollow atribút pre webový odkaz pre SEO účely

en: Features Options
sk_SK: Možnosti funkcií

en: Icon Size
sk_SK: Veľkosť ikony

en: Size of features icons
sk_SK: Veľkosť ikoniek vlastností

en: Display Descriptions
sk_SK: Zobraziť popisy

en: Display features descriptions
sk_SK: Popis zobrazenia vlastností

en: Packages
sk_SK: Balíčky

en: Enable Email Notification
sk_SK: Zapnúť emailové notifikácie

en: Email Notification Time
sk_SK: Čas notifikačného emailu

en: Number of days before account expires
sk_SK: Počet dní pred uplynutím platnosti konta

en: Email Notification Subject
sk_SK: Predmet notifikačného emailu

en: Email Notification Message
sk_SK: Správa notifikačného emailu

en: Package Types
sk_SK: Typy balíčkov

en: Admin approve
sk_SK: Admin schvaľuje

en: Admin must approve item before showing on frontend
sk_SK: Admin musí schváliť položky predtým ako budú zobrazované na stránke

en: Admin approve edited
sk_SK: Admin schváli upravy

en: Admin must approve edited item before showing on frontend
sk_SK: Admin musí schváliť upravené položky predtým, než sa budú zobrazovať na stránke

en: Featured items
sk_SK: Odporúčané položky

en: Items in this package can be featured
sk_SK: Položky v tomto balíku môžu byť odporúčané

en: Maximum Items
sk_SK: Maximálny počet položiek

en: Expiration Limit
sk_SK: Limit vypršania platnosti

en: Package expiration limit in days (0 for unlimited). Used for free and single paypal payments.
sk_SK: Obmedzenie vypršania konta v dňoch (0 pre neobmedzený). Používa sa to pre bezplatné balíky alebo jednotlivé paypal platby.

en: Price
sk_SK: Cena

en: Package price (0 for free)
sk_SK: Cena balíka (0 pre zadarmo)

en: Content (Editor)
sk_SK: Obsah (Editor)

en: Content (Media)
sk_SK: Obsah (médiá)

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Opening Hours
sk_SK: Otváracie Hodiny

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Features
sk_SK: Funkcie

en: Payments
sk_SK: Platby

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Currency code for payments
sk_SK: Kód meny pre platby

en: Payment Gates
sk_SK: Platobné brány

en: Bank Transfer
sk_SK: Bankový prevod

en: Auto Zoom & Fit Map
sk_SK: Automaticky priblížiť a prispôsobiť mapu

en: Clustering
sk_SK: Klastrovanie

en: Enable or disable clustering feature
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie funkcie klastrov

en: Cluster Radius
sk_SK: Polomer klastrovania

en: Set size of radius for clustering
sk_SK: Nastaviť veľkosť polomeru pre klastrovanie

en: Geolocation
sk_SK: Geolokácia

en: Enable or disable geolocation feature
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť funkciu geolokácie

en: Infobox options
sk_SK: Infobox možnosti

en: Enable Telephone Numbers
sk_SK: Povoliť telefónne čísla

en: Display landscapes
sk_SK: Zobraziť krajiny

en: Location
sk_SK: Miesto

en: Select location displayed on page
sk_SK: Vyberte umiestnenie zobrazené na stránke

en: Top Rated
sk_SK: Najlepšie hodnotené

en: Display only "Featured Items"
sk_SK: Zobraziť iba "Odporúčané položky"

en: Show only featured items of the selected category
sk_SK: Zobraziť len vybrané položky vybratej kategórie

en: Select type of Search Form
sk_SK: Vyberte druh vyhľadávacieho formulára

en: Search Form
sk_SK: Vyhľadávací formulár

en: Search Sentence
sk_SK: Veta vyhľadávania

en: Radius units
sk_SK: Jednotky polomeru

en: Select units for radius
sk_SK: Vyberte jednotky pre polomer

en: Kilometers
sk_SK: Kilometre

en: Miles
sk_SK: Míle

en: Radius Help
sk_SK: Pomocník polomeru

en: Write sentence represented the search form
sk_SK: Napíšte vetu pre vyhľadávací formulár

en: Display category
sk_SK: Zobraziť kategóriu

en: Item Categories
sk_SK: Kategórie položiek

en: Item Locations
sk_SK: Umiestnenia položiek

en: Display items
sk_SK: Zobraziť položky

en: Theme &rarr; Items
sk_SK: Téma &rarr; Položky

en: No items found
sk_SK: Nenašli sa žiadne položky

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Locations
sk_SK: Umiestnenia

en: Register or login users form
sk_SK: Formulár na registráciu alebo prihlásenie používateľa

en: Theme &rarr; Login
sk_SK: Téma &rarr; Prihlásenie

en: Opened Tab
sk_SK: Otvorená záložka

en: Login Description
sk_SK: Popis prihlásenia

en: Logout Description
sk_SK: Popis odhlásenia

en: Register Description
sk_SK: Popis registrácie

en: Terms and Conditions acceptation required
sk_SK: Je potrebné akceptovat Podmienky používania

en: Terms and Conditions label
sk_SK: Názov Podmienok používania

en: Display newest item
sk_SK: Zobraziť najnovšie položky

en: Theme &rarr; Newest Item
sk_SK: Téma &rarr; Najnovšia položka

en: CityGuide: Account Disabled
sk_SK: CityGuide: Účet zakázaný

en: Account
sk_SK: Účet

en: Expiration in days
sk_SK: Expirácia v dňoch

en: Payment type
sk_SK: Typ platby

en: Renew Account
sk_SK: Obnoviť účet

en: Upgrade Account
sk_SK: Prejsť na vyšší balíček

en: Account type
sk_SK: Typ konta

en: Post <a href='%s'>#%d</a> was updated and awaiting your moderation.
sk_SK: Príspevok <a href='%s'>#%d</a> bol zmenený a čaká na moderovanie.

en: Post ready for review
sk_SK: Príspevok pripravený na revíziu

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account renew via Bank Transfer
sk_SK: Používateľ %s s ID #%d (%s) vyžaduje obnovu konta prostredníctvom bankového prevodu

en: Account renew request
sk_SK: Požiadavka obnovy konta

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account upgrade to (%s) via Bank Transfer
sk_SK: Používateľ %s s ID #%d (%s) vyžaduje navýšenie konta na (%s) prostredníctvom bankového prevodu

en: Account upgrade request
sk_SK: Požiadavka navýšenia konta

en: Maximum items for the current package exceeded
sk_SK: Maximálny počet položiek na aktuálny balík bol prekročený

en: Rating was approved
sk_SK: Hodnotenie bolo schválené

en: Menu Width
sk_SK: Šírka Menu

en: Tools Width
sk_SK: Šírka Nástrojov

en: Select type of item
sk_SK: Vyberte typ položky

en: Large Image
sk_SK: Veľký obrázok

en: Website
sk_SK: Webstránka

en: Crop From Position
sk_SK: Orezať z pozície

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
sk_SK: Kotviaci bod zdrojového obrázka, použité pri orezávaní obrázka

en: Link To Website
sk_SK: Odkaz na webstránku

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
sk_SK: Odkaz na webovú stránku použitý s typom Webová stránka, použite správny formát URL adresy s http://

en: Link To Video
sk_SK: Odkaz na video

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
sk_SK: Odkaz na video použitý s typom Video, použite správny formát URL adresy s http://

en: Video Format
sk_SK: Formát Videa

en: Select format of video
sk_SK: Vyberte formát videa

en: Information Title
sk_SK: Informačný Nadpis

en: Information
sk_SK: Informácie

en: Item gallery
sk_SK: Galéria položky

en: Floating
sk_SK: Plávajúca

[ctx: name of element]
en: Facilities
sk_SK: Vybavenie

[ctx: name of element]
en: Infopanel
sk_SK: Informačný panel

en: Theme Color Dark
sk_SK: Tmavý motív témy

en: Dark theme color for dark elements
sk_SK: Tmavý motív pre tmavé elementy

en: Theme Color Light
sk_SK: Svetlý motív témy

en: Main theme color for light elements
sk_SK: Hlavná farba témy pre svetlé elementy

en: Header Share
sk_SK: Hlavička so zdieľaním

en: Header Social Icons
sk_SK: Sociálne ikonky v hlavičke

en: Enable Facebook
sk_SK: Povoliť Facebook

en: Enable Twitter
sk_SK: Povoliť Twitter

en: Enable Google+
sk_SK: Povoliť Google+

en: Menu Items Hover
sk_SK: Hover položiek menu

en: Color of menu items text on hover
sk_SK: Farba položiek menu pod kurzorom myši

en: Icon Font
sk_SK: Písmo s ikonami

en: Class of icon from FontAwesome - disable Icon Image
sk_SK: Trieda ikony z FontAwesome - zakáže obrázok ikony

en: Subtitle
sk_SK: Podnadpis

en: Text displayed with main title of service box
sk_SK: Text zobrazený s hlavným nadpisom služby

en: Item Color
sk_SK: Farba položky

en: Color of this Item
sk_SK: Farba tejto položky

en: Class of icon from FontAwesome
sk_SK: Trieda ikony z FontAwesome

en: URL of image displayed in service box
sk_SK: URL obrázka zobrazeného v službe

en: Hover Image
sk_SK: Obrázok po prejdení myšou

en: URL of image displayed in service box on hover event
sk_SK: URL obrázka zobrazeného v službe po prejdení myšou

en: Main text displayed in service box
sk_SK: Hlavný text zobrazený v službe

en: "Read more" text
sk_SK: "Čítaj viac" text

en: Text for "Read more" link
sk_SK: Text pre odkaz "Čítaj viac"

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
sk_SK: URL odkazu "Čítaj viac", použite správny formát URL adresy s http://

en: Advanced Settings
sk_SK: Pokročilé nastavenia

en: Submenu Icon Font
sk_SK: Ikona v podmenu

en: Class of icon from FontAwesome on dropped submenu
sk_SK: Trieda ikony z FontAwesome v otvorenom podmenu

en: Item Submenu
sk_SK: Podmenu položky

en: Add new links for item submenu or remove existing links by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing links.
sk_SK: Pridaj nové linky pre položku podmenu alebo odstráň existujúce linky kliknutím na červený krížik. Klikni na "Odstrániť všetky položky" pre odstánenie všetkých liniek.

en: Link title text
sk_SK: Text titulku linky

en: Link, use valid URL format with http://
sk_SK: Linka, použi platný URL formát s http://

en: URL of page to be redirected, use valid URL format with http://
sk_SK: URL stránky na presmerovanie, použi platný URL formát s http://

[ctx: job position]
en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Position of member in the company, community, etc
sk_SK: Funkcia člena v spoločnosti, komunite, atď

en: About member
sk_SK: O členovi

en: Information about member
sk_SK: Informácie o členovi

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
sk_SK: Pridajte novú sociálnu ikonu kliknutím na odkaz "+ Pridať novú položku", alebo odoberte existujúce sociálne ikony kliknutím na červený krížik. Kliknite na odkaz "+ Odstrániť všetky položky" pre odstránenie všetkých existujúcich sociálnych ikon.

en: Menu Order
sk_SK: Poradie menu

en: Custom color of Icons
sk_SK: Vlastná farba ikon

en: Items Background
sk_SK: Pozadie položiek

en: Background of the items
sk_SK: Pozadie položiek

en: Display item descriptions
sk_SK: Zobraziť popisy položiek

en: Social Icons Type
sk_SK: Typ sociálnych ikoniek

en: Font icons
sk_SK: Písmo ikon

en: Image icons
sk_SK: Obrázok ikony

en: Select display style for submenu of items
sk_SK: Vyberte štýl zobrazenia pre položky podmenu

en: Drop Up
sk_SK: Vysunutie nahor

en: Drop Down
sk_SK: Vysunutie nadol

en: Visible
sk_SK: Viditeľné

en: Image 1:1
sk_SK: Obrázok 1:1

en: Image 2:1
sk_SK: Obrázok 2:1

en: Image 4:3
sk_SK: Obrázok 4:3

en: Image 16:9
sk_SK: Obraz 16:9

en: Image 1:2
sk_SK: Obrázok 1:2

en: Image 3:4
sk_SK: Obrázok 3:4

en: Image 9:16
sk_SK: Obrázok 9:16

en: Icon Offset
sk_SK: Posun ikony

en: Enable or disable vertical icon offset
sk_SK: Povoliť alebo zakázať vertikálne posunutie ikony

en: Icon Type
sk_SK: Typ ikona

[ctx: name of element]
en: Background Slider
sk_SK: Prezentácia v pozadí

en: Logo area width
sk_SK: Šírka oblasti loga

en: Menu area width
sk_SK: Šírka oblasti menu

en: Menu cols
sk_SK: Stĺpce menu

en: Featured
sk_SK: Odporúčaná

en: Display social icon also in header
sk_SK: Zobraziť sociálne ikonky taktiež v hlavičke

en: Transparent Background
sk_SK: Priesvitné pozadie

en: Element has transparent background outside sidebars section
sk_SK: Element má priesvitné pozadie mimo sekcie bočných panelov

en: On
sk_SK: Zapnuté

en: Off
sk_SK: Vypnuté

en: Slide Duration
sk_SK: Dĺžka snímky

en: The time while one slide is displayed
sk_SK: Čas pokiaľ je zobrazená snímka

en: Animation Duration
sk_SK: Dĺžka animácie

en: Duration of animation between slides
sk_SK: Dĺžka animácie medzi snímkami

en: Background Slides
sk_SK: Prezentácie v pozadí

en: Text for own identification of slide
sk_SK: Text pre vlastnú identifikáciu snímky

en: Background image of slide
sk_SK: Obrázok pozadia snímky

en: Color of slide displayed with transparent image
sk_SK: Farba snímky zobrazenej s priesvitným obrázkom

en: Background Position
sk_SK: Poloha pozadia

en: Position of background image in slide
sk_SK: Pozícia obrázka pozadia v snímke

en: Street View
sk_SK: Zobrazenie ulíc

en: Enable or disable street view feature
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie funkcie Zobrazenie ulíc

en: Title Section Options
sk_SK: Možnosti sekcie titulok

en: Height of title section
sk_SK: Výška sekcie titulok

en: Float
sk_SK: Plávajúce

en: Show description floated over portfolio gallery
sk_SK: Zobraziť popis portfólia plávajúci nad galériou portfolia

en: Theme rule
sk_SK: Separátor témy

en: Scroll Main Menu
sk_SK: Rolovanie hlavného menu

en: Enable or disable main menu to be scrollable
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť rolovanie hlavného menu

en: Scroll Left Sidebar
sk_SK: Rolovanie ľavého bočného panela

en: Enable or disable left sidebar to be scrollable
sk_SK: Povoliť alebo zakázať rolovanie ľavého bočného panela

en: Header Background
sk_SK: Pozadie hlavičky

en: Site Header Background
sk_SK: Pozadie hlavičky stránky

en: Tiny Text
sk_SK: Malý Text

en: Tiny text size in px
sk_SK: Veľkosť malého textu v px

en: Featured Item
sk_SK: Odporúčaná položka

en: Icon Effect
sk_SK: Efekt ikonky

en: Display border for product image
sk_SK: Zobraziť okraj okolo obrázku výrobku

en: Slider displays navigation arrows, title and description only if page is blank (without any other content and elements).
sk_SK: Slider zobrazuje navigačné šípky, nadpis a popis iba vtedy, ak ja stránka prázdna (bez akéhokoľvek obsahu a prvkov).

en: Short description of slide
sk_SK: Stručný popis snímku

en: Display banner for current page
sk_SK: Zobraz banner pre aktuálnu stránku

en: Theme &rarr; Banner
sk_SK: Téma &rarr; Banner

en: Link:
sk_SK: Odkaz:

en: Open in new window?
sk_SK: Otvoriť v novom okne?

[ctx: name of element]
en: Authors
sk_SK: Autori

en: Post Geolocation
sk_SK: Geolokácia príspevku

en: Post Background
sk_SK: Pozadie príspevku

en: Post Gallery
sk_SK: Galéria príspevku

en: Theme Color Colorful
sk_SK: Pestré farby témy

en: Main theme color for colored elements
sk_SK: Hlavná farba témy pre farebné elementy

en: Background Height
sk_SK: Výška pozadia

en: Header background height in px
sk_SK: Výška pozadia hlavičky v px

en: Authors
sk_SK: Autori

en: Default User Role
sk_SK: Predvolená užívateľká rola

en: New users will be registered with selected role
sk_SK: Noví užívatelia budú zaregistrovaní s vybranou rolou

en: Subscriber
sk_SK: Odberateľ

en: Contributor
sk_SK: Prispievateľ

en: Login Redirect
sk_SK: Presmerovanie prihlásenia

en: If nothing selected redirect to author's blog page
sk_SK: Ak nič nie je vybraté, presmeruj na stránku blogu autora

en: Registration Redirect
sk_SK: Presmerovanie po registrácii

en: If nothing selected redirect to home page
sk_SK: Ak nič nebolo vybraté, presmeruje na domovskú stránku

en: Author's Blog Default Content
sk_SK: Predvolený obsah blogu autora

en: In case author hasn't published any posts yet you can create custom content for his empty page. If author already has some post this content will be ignored.
sk_SK: V prípade, že autor nemá uverejnené žiadne príspevky, môžete vytvoriť vlastný obsah pre jeho prázdnu stránku. Ak už autor má nejaký príspevok, tento obsah sa bude ignorovať.

en: Author's Welcome Screen
sk_SK: Uvítacia stránka autora

en: This content will be shown as welcome screen for logged author with no posts
sk_SK: Tento obsah sa zobrazí ako Úvodná obrazovka pre prihláseného autora, ktorý nemá žiadne príspevky

en: Visitor's Welcome Screen
sk_SK: Uvítacia stránka návštevníka

en: This content will be shown for visitors of author blog with no posts
sk_SK: Tento obsah sa zobrazí návštevníkom blogu autora, ktorý nemá žiadne príspevky

en: Add custom background for your post page
sk_SK: Pridať vlastné pozadie na stránku vášho príspevku

en: Images
sk_SK: Obrázky

en: Choose custom background for your author page
sk_SK: Vyberte si vlastné pozadie stránky autora

en: Biographical Info
sk_SK: Životopisné informácie

en: Add user's biography information
sk_SK: Pridať životopisné informácie používateľa

en: Select authors listed on page
sk_SK: Vyberte autorov uvedených na stránke

en: Select order of authors listed on page
sk_SK: Vyberte poradie autorov uvedených na stránke

en: Post count
sk_SK: Počet príspevkov

en: Registered
sk_SK: Registrovaný

en: Number of authors listed on page
sk_SK: Počet autorov uvedených na stránke

en: Select layout type of displayed authors
sk_SK: Vyberte typ rozloženia zobrazených autorov

en: Item Background
sk_SK: Pozadie položiek

en: Enable or disable item background
sk_SK: Zapnúť alebo vypnúť pozadie položky

en: Item Background Image
sk_SK: Obrázok pozadia položky

en: Enable or disable author background image
sk_SK: Povoliť alebo zakázať obrázok pozadia autora

en: Additional Information
sk_SK: Doplnkové informácie

en: Author Avatar
sk_SK: Avatar autora

en: Enable or disable author avatar
sk_SK: Povoliť alebo zakázať avatar autora

en: Posts Count
sk_SK: Počet príspevkov

en: Enable or disable post counts
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie počtu príspevkov

en: Author Bio
sk_SK: Biografia autora

en: Enable or disable author biography
sk_SK: Povoliť alebo zakázať biografiu autora

en: Enable or disable social icons
sk_SK: Povoliť alebo zakázať sociálne ikony

en: Number of authors in one row
sk_SK: Počet autorov v jednom riadku

en: Columns Layout
sk_SK: Rozloženie stĺpcov

en: Display lines between columns
sk_SK: Zobraziť čiary medzi stĺpcami

en: Special Page Title
sk_SK: Špeciálny titulok stránky

en: Use settings specific for special pages (author, post, category, archive). Title field above will be ignored.
sk_SK: Použitie nastavenia špecifické pre špeciálne stránky (autor príspevku, kategórie, Archív). Názvy poľa vyššie budú ignorované.

en: Display Posts
sk_SK: Zobraziť príspevky

en: Post Markers
sk_SK: Značky príspevku

en: Special Page Settings
sk_SK: Nastavenia špeciálnej stránky

en: Use settings specific for special pages (author, single post, category, archive). Category option will be ignored.
sk_SK: Použiť nastavenia špecifické pre špeciálne stránky (autor, jeden príspevok, kategórie, archív). Predvoľba kategórie bude ignorovaná.

en: Share
sk_SK: Zdieľať

en: Display or hide page share
sk_SK: Zobrazenie alebo skrytie zdieľania stránky

en: Enable or disable post author
sk_SK: Povoliť alebo zakázať autora príspevku

en: Enable or disable categories list
sk_SK: Povoliť alebo zakázať zoznam kategórií

en: Visits
sk_SK: Návštevy

en: Enable or disable post visits count
sk_SK: Zapnutie alebo vypnutie počtu návštev príspevku

en: Enable or disable post date
sk_SK: Povoliť alebo zakázať dátum príspevku

en: Enable or disable post excerpt
sk_SK: Povoliť alebo zakázať zhrnutie príspevku

en: Image Size
sk_SK: Veľkosť obrázka

en: Height of images
sk_SK: Výška obrázkov

en: Item Colors
sk_SK: Farba položky

en: Custom color of background
sk_SK: Vlastná farba pozadia

en: Title Color
sk_SK: Farba nadpisu

en: Custom color of title
sk_SK: Vlastná farba nadpisov

en: Custom Width
sk_SK: Vlastná šírka

en: Custom max-width of element
sk_SK: Vlastná maximálna šírka prvku

en: Display posts based on their view count.
sk_SK: Zobraziť príspevky podľa počtu zobrazení.

en: Theme &rarr; Entry Views
sk_SK: Téma &rarr; Zobrazenia

en: Order:
sk_SK: Poradie:

en: Show view count?
sk_SK: Zobraziť počet zobrazení?

en: G &#8212; Suitable for all audiences
sk_SK: G &#8212; vhodné pre všetkých divákov

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
sk_SK: PG &#8212; možno urážlivé, zvyčajne pre divákov 13 a vyššie

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
sk_SK: R &#8212; určené pre dospelých divákov nad 17

en: X &#8212; Even more mature than above
sk_SK: X &#8212; obsah pre dospelých

en: Local Avatars Only
sk_SK: Iba miestne avatary

en: Local Upload Permissions
sk_SK: Lokálne práva nahrávania

en: Choose an Avatar
sk_SK: Vyberte si avatara

en: Set as avatar
sk_SK: Nastaviť ako avatar

en: Upload Avatar
sk_SK: Nahrať Avatar

en: Choose an image from your computer:
sk_SK: Vyberte obrázok z vášho počítača:

en: Choose from Media Library
sk_SK: Vybrať z knižnice médií

en: Delete local avatar
sk_SK: Odstrániť lokálny avatar

en: No local avatar is set. Set up your avatar at Gravatar.com.
sk_SK: Nemáte nastavený žiadny lokálny avatar. Nastavte si svoj avatar na Gravatar.com.

en: You do not have media management permissions. To change your local avatar, contact the blog administrator.
sk_SK: Nemáte povolenie na správu médií. Pre zmenu lokálneho avataru sa prosím obráťte sa na správcu blogu.

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: If the local avatar is inappropriate for this site, Gravatar will be attempted.
sk_SK: Ak je lokálny avatar nevhodný pre tútu stránku, bude použitý Gravatar.

en: For security reasons, the extension ".php" cannot be in your file name.
sk_SK: Z bezpečnostných dôvodov nemôže mať názov súboru príponu ".php".

en: Please upload a valid image file for the avatar.
sk_SK: Prosím nahrajte platný súbor pre váš avatar.

en: There was an error uploading the avatar:
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri nahrávaní avatara:

en: You do not have permission to edit this user.
sk_SK: Nemáte povolenie na úpravu tohto používateľa.
