Doctor+ Admin 1.14 - en to pl_PL translation catalogue (1380 entries)

en: Theme Admin
pl_PL: Administrator motywu

en: Dev mode:
pl_PL: Tryb dev:

en: Empty theme cache
pl_PL: Pusta pamięć podręczna motywów

en: Empty image (WPThumb) cache
pl_PL: Pusta pamięć podręczna obrazów (WPThumb)

en: Page Builder
pl_PL: Program Page Builder

en: Default language
pl_PL: Domyślny język

en: Custom Meta Box
pl_PL: Niestandardowe pole Meta

en: Homepage (blog)
pl_PL: Strona główna (blog)

en: 404 page
pl_PL: Strona 404

en: Search page
pl_PL: Strona wyszukiwania

en: Archive pages
pl_PL: Strony archiwalne

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
pl_PL: Kategoria, Taksonomia, Tag, Autora, Data

en: Attachment pages
pl_PL: Strony załącznika

en: Single post
pl_PL: Pojedynczy post

en: Single - WooCommerce Product
pl_PL: Pojedynczy - produkt WooCommerce

en: %s - WooCommerce Shop Page
pl_PL: %s - Strona sklepu WooCommerce

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj wymagane wtyczki

en: &hellip; saving &hellip;
pl_PL: &hellip; zapisywanie &hellip;

en: settings were saved successfully
pl_PL: ustawienia zostały zapisane

en: there was an error during saving
pl_PL: wystąpił błąd podczas zapisywania

en: Resetting&hellip;
pl_PL: Zerowanie&hellip;

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
pl_PL: Wyzerowano. Ta strona przeładuje się&hellip;

en: Are you sure you want to remove this element?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
pl_PL: Czy na pewno chcesz skasować niestandardowe opcje tej strony?

note: translators: {pageTtile} is placeholder like %s
en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
pl_PL: Masz zamiar utworzyć niestandardowe opcje dla strony:
    {pageTitle}.
    Czy tak?

en: Settings Administration for the special page type
pl_PL: Administrowanie ustawieniami dla strony specjalnej

en: Settings Administration for this standard page only
pl_PL: Administrowanie ustawieniami tylko dla tej standardowej strony

en: Click to add custom description
pl_PL: Kliknij, aby dodać opis własny

en: Please select backup file
pl_PL: Wybierz plik kopii zapasowej

note: translators: {option} and {filename} are placeholders like %s
en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
pl_PL: Wybrałeś opcję '{opcja}'. ale plik to '{nazwa}'. Poprawiliśmy to za Ciebie :)

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
pl_PL: Czy na pewno chcesz zaimportować kopię zapasową? Wszystkie tabele zostaną skrócone przed importem!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
pl_PL: Czy na pewno chcesz zaimportować zawartość demo? Cała zawartość strony internetowej zostanie zastąpiona!

en: Importing...
pl_PL: Importowanie...

en: Importing is done. Check out the report.
pl_PL: Importowanie zakończone. Sprawdź raport.

en: There was an error during importing. Check out the report.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas importowania. Sprawdź raport.

en: Exporting...
pl_PL: Eksportowanie...

en: You just got a file download dialog or ribbon.
pl_PL: Właśnie otrzymałeś okno dialogowe lub taśmę pobierania pliku.

en: Your file download failed. Please try again.
pl_PL: Pobieranie pliku nie powiodło się. Spróbuj ponownie.

en: Please enter title of the page
pl_PL: Proszę podać tytuł strony

en: Save and Open in Page Builder
pl_PL: Zapisz i otwórz Kreatora Stron

en: Something is wrong with import form
pl_PL: Coś jest nie w porządku z formularzem importu

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
pl_PL: Plik z zawartością demo '%s' nie istnieje.

en: Something is wrong with export form
pl_PL: Coś jest nie w porządku z formularzem eksportu

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
pl_PL: Metoda eksportowania "%s" nie istnieje. Coś jest nie w porządku.

en: Directory '%s' can not be created.
pl_PL: Nie można utworzyć katalogu '%s'.

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
pl_PL: Metoda importowania "%s" nie istnieje. Coś jest nie w porządku.

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
pl_PL: Zawartość pliku kopii zapasowej jest uszkodzona, nie można go rozpakować.

en: Content from the file "%s" can not be read.
pl_PL: Zawartość z pliku "%s" nie może zostać odczytana.

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
pl_PL: Dodawanie opcji "%s" WordPress nie powiodło się.

en: All inserts of theme settings to the database failed.
pl_PL: Wszystkie dodatki ustawień motywu do bazy danych nie powiodły się.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
pl_PL: Wprowadzenie opcji szablonu "%s" nie powiodło się.

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
pl_PL: Zawartość została częściowo importowana. Wystąpiły błędy. %s

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
pl_PL: Plik z adresu URL "%s" nie może zostać pobrany. Powód: %s

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
pl_PL: Pobrany i zapisany plik z adresu URL "%s"

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
pl_PL: Przykładowe obrazy demo zostały pomyślnie pobrane

en: All attachments were sucessfully downloaded
pl_PL: Wszystkie załączniki zostały pomyślnie pobrane

en: Remote server did not respond
pl_PL: Zdalny serwer nie odpowiedział

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
pl_PL: Zdalny serwer zwrócił odpowiedź o błędzie %1$d %2$s

en: Remote file have incorrect size
pl_PL: Plik zdalny ma nieprawidłowy rozmiar

en: Zero size file downloaded
pl_PL: Pobrany został plik o zerowym rozmiarze

en: Content was successfully imported, yay!
pl_PL: Treść została pomyślnie zaimportowana, hura!

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
pl_PL: Treść została zaimportowana częściowo. Niektóre dane nie mogły zostać zaimportowane. Tutaj jest raport: %s

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
pl_PL: Treść nie mogła zostać zaimportowana. Powód: %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
pl_PL: Wszystkie ustawienia motywu zostały pomyślnie zaimportowane, hura!

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
pl_PL: Wszystkie ustawienia motywu zostały zaimportowane częściowo. Niektóre dane nie mogły zostać zaimportowane. Tutaj jest raport: %s

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
pl_PL: Wszystkie ustawienia motywu nie mogły zostać zaimportowane. Powód: %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
pl_PL: Ustawienia WordPress (paski boczne, widżety itp...) zostały pomyślnie zaimportowane, hura!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
pl_PL: Ustawienia WordPress zostały zaimportowane częściowo. Niektóre dane nie mogły zostać zaimportowane. Tutaj jest raport: %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
pl_PL: Ustawienia WordPress (paski boczne, widżety itp...) nie mogły zostać zaimportowane. Powód: %s

en: Fullwidth Elements
pl_PL: Elementy o pełnej szerokości

en: Fullwidth or Columnable Elements
pl_PL: Pełna szerokość lub elementy kolumnowe

en: Edit element description
pl_PL: Edytuj opis elementu

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
pl_PL: Paski boczne <strong>%s</strong> tutaj

en: start
pl_PL: uruchom

en: end
pl_PL: zakończ

en: Here are no options.
pl_PL: Brak opcji.

en: Controls are not allowed to render
pl_PL: Elementy sterujące nie są dozwolone do renderowania

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zaimportować opcje z Opcji globalnych do tego elementu?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować opcje z tego elementu do wartości domyślnych?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować opcje z tej grupy do wartości domyślnych?

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: WordPress version
pl_PL: Wersja WordPress

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
pl_PL: Ten motyw AIT wymaga wersji WordPress 3.7 lub nowszej.

en: PHP Version
pl_PL: Wersja PHP

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
pl_PL: Dla zwiększenia wydajności Twojej strony z naszym motywem, zalecane jest posiadanie wersji PHP 5.4 lub nowszej. Nie jest to jednak obowiązkowe. PHP 5.2 powinnno wystarczyć.

en: Memory limit
pl_PL: Ograniczenie pamięci

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
pl_PL: Limit pamięci jest zbyt niski. Potrzeba co najmniej <b>%sMB</b>, aby szablon AIT działał prawidłowo.

note: translators: "wp-content/uploads" is exact path to folder
en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
pl_PL: Czytaj/Zapisz uprawnienia dla katalogu wp-treść/pobrane

en: Yes
pl_PL: Tak

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
pl_PL: PHP nie może zapisywać w katalogu "wp-content/uploads"

en: Function flock()
pl_PL: Funkcja flock()

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
pl_PL: Funkcja <code>flock()</code> nie jest obsługiwana przez ten system plików. Motyw AIT wymaga tego do przetworzenia operacji na plikach atomowych.

en: Function gzcompress()
pl_PL: Funkcja gzcompress()

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
pl_PL: Funkcja <code>gzcompress()</code> nie jest włączona. Motyw AIT wymagała jej do procesu tworzenia kopii danych.

en: Function gzuncompress()
pl_PL: Funkcja gzuncompress()

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
pl_PL: Funkcja <code>gzuncompress()</code> nie jest włączona. Motyw AIT wymagała jej do procesu tworzenia kopii danych.

en: Disabled
pl_PL: Wyłączona

en: Enabled
pl_PL: Włączona

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
pl_PL: Dyrektywa konfiguracyjna <code>register_globals</code> jest włączona. Zaleca się, aby ją wyłączyć ze względów bezpieczeństwa.

note: translators: "Reflection" is the name of the extension
en: Reflection extension
pl_PL: Rozszerzenie odbiciowe

en: Reflection extension is required.
pl_PL: Rozszerzenie odbiciowe jest wymagane.

note: translators: "SPL" is the name of the extension
en: SPL extension
pl_PL: Rozszerzenie SPL

en: SPL extension is required.
pl_PL: Rozszerzenie SPL jest wymagane.

note: translators: "PCRE" is the name of the extension
en: PCRE extension
pl_PL: Rozszerzenie PCRE

en: Enabled and works properly
pl_PL: Włączone i działa prawidłowo

en: Disabled or without UTF-8 support
pl_PL: Wyłączone lub bez obsługi UTF-8

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
pl_PL: Rozszerzenie PCRE jest wymagane i musi obsługiwać UTF-8.

note: translators: "ICONV" is the name of the extension
en: ICONV extension
pl_PL: Rozszerzenie ICONV

en: Disabled or does not work properly
pl_PL: Wyłączone lub nie działa prawidłowo

en: ICONV extension is required and must work properly.
pl_PL: Rozszerzenie ICONV jest wymagane i musi działać prawidłowo.

en: PHP tokenizer is required.
pl_PL: Wymagany jest tokenizer PHP.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String extension
pl_PL: Rozszerzenie Multibyte String

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
pl_PL: Rozszerzenie Multibyte String jest nieobecne. Niektóre elementy internacjonalizacji mogą nie działać prawidłowo.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String function overloading
pl_PL: Przeciążenie funkcji Multibyte String

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
pl_PL: Włączone jest przeciążenie funkcji Multibyte String. Motyw AIT wymaga, aby je wyłączyć. Jeśli jest włączone, działanie niektórych ciągów może nie być prawidłowe.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: GD/ImageMagick extension
pl_PL: Rozszerzenie GD/ImageMagick

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
pl_PL: Rozszerzenia GD oraz ImageMagick są nieobecne. WordPress wymaga któregokolwiek z nich do zmiany rozmiaru obrazu.

note: translators: "AIT Themes" is a name
en: AIT Themes Requirements Checker
pl_PL: Kontroler wymogów motywów AIT

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
pl_PL: Kontroler wymogów motywów AIT sprawdza, czy twój serwer i konfiguracja PHP spełniają wymagania dotyczące uruchomienie tego motywu AIT. Sprawdza wersję PHP, cz załadowano prawidłowe rozszerzenia oraz czy dyrektywy PHP są prawidłowo ustawione.

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
pl_PL: Niestety, konfiguracja Twojego serwera nie spełnia wszystkich wymagań dla tego motywu AIT. <em>Przywrócony został poprzedni motyw.</em>

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
pl_PL: Rozwiąż problemy wymienione poniżej i spróbuj ponownie. Możesz wrócić do <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">administrowania motywami WordPress &raquo;</a>

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
pl_PL: Konfiguracja Twojego serwera nie spełnia wszystkich wymagań dla tego motywu AIT.

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
pl_PL: Zdecydowanie zalecamy <a href="%s" class="button button-primary">ponowną aktywację poprzedniego motywu </a>aż do momentu, gdy wszystkie wymienione problemy zostaną rozwiązane. <a href="%s" class="button button-secondary">Dalej</a> tylko, jeżeli wiesz co robisz.</p>

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Not tested
pl_PL: Nie były testowane

en: AIT Shortcodes
pl_PL: Krótkie kody AIT

en: Insert shortcode
pl_PL: Wstaw krótki kod

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import Demo Content
pl_PL: Importuj treść demo

en: Import / Export
pl_PL: Importuj / eksportuj

[ctx: export]
en: All
pl_PL: Wszystkie

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
pl_PL: Eksportuje całą treść WordPress WordPress, ustawienia motywu i ustawienia WordPress

[ctx: export]
en: All theme settings
pl_PL: Wszystkie ustawienia motywu

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
pl_PL: Eksportuje wszystkie ustawienia motywu (opcje motywu, domyślny układ i Page Builder)

[ctx: export]
en: WordPress settings
pl_PL: Ustawienia WordPress

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
pl_PL: Eksportuj niektóre ustawienia WordPress (ustawienia menu, paski boczne, widżety)

[ctx: export]
en: WordPress Content
pl_PL: Treść WordPress

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
pl_PL: Eksportuje całą treść WordPress. Wszystkie posty, strony, komentarze, pola niestandardowe, taksonomie, menu nawigacji oraz niestandardowe typy postów.

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
pl_PL: Eksportuje całą zawartość WordPress, ustawienia motywów i niektóre ustawienia WordPress

[ctx: export action button label]
en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
pl_PL: <strong>Ostrzeżenie!</strong> Ten import usunie wszystkie wpisy w bazie danych dla wybranej opcji

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
pl_PL: <strong>Ostrzeżenie!</strong> To importowanie usunie całą zawartość, wszystkie ustawienia motywów i niektóre ustawienia WordPress w bazie danych.

[ctx: import]
en: All
pl_PL: Wszystkie

[ctx: import]
en: All theme settings
pl_PL: Wszystkie ustawienia motywu

[ctx: import]
en: WordPress settings
pl_PL: Ustawienia WordPress

[ctx: import]
en: WordPress Content
pl_PL: Treść WordPress

[ctx: import]
en: Import Attachments?
pl_PL: Importować załącznik?

[ctx: import action button label]
en: Import
pl_PL: Importuj

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
pl_PL: <strong>Ostrzeżenie!</strong> Import treści demo spowoduje usunięcie wszystkich bieżących treści z bazy danych.

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
pl_PL: Importuj treść demo

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
pl_PL: Układ domyślny <small>Administrowanie opcjami układu domyślnego dla wszystkich stron</small>

en: Reset to Defaults
pl_PL: Wyzeruj do domyślnych

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyzerować wszystkie ustawienia do domyślnych?

en: <strong>Default Layout</strong> Options
pl_PL: Opcje <strong>układu domyślnego</strong>

en: Changes have been made.
pl_PL: Zmiany zostały wprowadzone.

en: Sticked unsortable elements
pl_PL: Przyklejone elementy niesortowalne

en: You can only enable or disable these elements
pl_PL: Można tylko włączyć lub wyłączyć te elementy

en: Sortable elements
pl_PL: Elementy sortowalne

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
pl_PL: Przeciągnij i upuść tutaj elementy z prawej strony

en: Save Options
pl_PL: Zapisz opcje

en: Edit different page&hellip;
pl_PL: Edytuj inną stronę&hellip;

en: Select a page from which to import options
pl_PL: Wybierz stronę, z której mają być importowane opcje.

en: View page: %s
pl_PL: Wyświetl stronę: %s

[ctx: page]
en: View
pl_PL: Wyświetl

en: Edit page: %s
pl_PL: Edytuj stronę: %s

[ctx: page]
en: Edit
pl_PL: Edytuj

[ctx: options]
en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Add New Page
pl_PL: Dodaj nową stronę

[ctx: page]
en: New
pl_PL: Nowa

en: <strong>%s</strong> Local Options
pl_PL: <strong>%s</strong> Opcje lokalne

en: Loading...
pl_PL: Trwa ładowanie...

en: home
pl_PL: strona główna

en: Special pages
pl_PL: Strony specjalne

en: Normal pages
pl_PL: Strony standardowe

en: View Page
pl_PL: Wyświetl stronę

en: Edit Page
pl_PL: Edytuj stronę

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyzerować "Opcje motywu"?

en: Reset Theme Options
pl_PL: Wyzeruj opcje motywu

en: Are you sure you want to reset all options?
pl_PL: Czy na pewno chcesz wyzerować wszystkie opcje?

en: Reset All Options
pl_PL: Wyzeruj wszystkie opcje

en: Theme Options
pl_PL: Opcje motywu

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
pl_PL: <strong>Opcje motywu:</strong> %s

[ctx: name of element]
en: Page Title
pl_PL: Tytuł strony

[ctx: name of element]
en: Content
pl_PL: Treść

[ctx: name of element]
en: Comments
pl_PL: Komentarze

[ctx: name of element]
en: Testimonials
pl_PL: Opinie

[ctx: name of element]
en: Text
pl_PL: Tekst

[ctx: name of element]
en: Columns
pl_PL: Kolumny

[ctx: name of element]
en: Partners
pl_PL: Partnerzy

[ctx: name of element]
en: Google Map
pl_PL: Mapa Google

[ctx: name of element]
en: Member
pl_PL: Członek

[ctx: name of element]
en: Price Table
pl_PL: Tabela cen

[ctx: name of element]
en: Video
pl_PL: Wideo

[ctx: name of element]
en: Toggles
pl_PL: Przełączanie

[ctx: name of element]
en: Counters
pl_PL: Licznik

[ctx: name of element]
en: Countdown
pl_PL: Odliczanie

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
pl_PL: Miarka pozioma

[ctx: name of element]
en: Events
pl_PL: Zdarzenia

[ctx: name of element]
en: Events With Map
pl_PL: Wydarzenia z mapą

[ctx: name of element]
en: Job Offers
pl_PL: Oferty pracy

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
pl_PL: Godziny otwarcia

[ctx: name of element]
en: Contact Form
pl_PL: Formularz kontaktowy

[ctx: name of element]
en: Sitemap
pl_PL: Mapa strony

[ctx: name of element]
en: Advertisements
pl_PL: Reklamy

[ctx: name of element]
en: Posts
pl_PL: Posty

[ctx: name of element]
en: Members
pl_PL: Członkowie

[ctx: name of element]
en: Services
pl_PL: Usługi

[ctx: name of element]
en: Easy Slider
pl_PL: Łatwy suwak

[ctx: name of element]
en: Products
pl_PL: Produkty

[ctx: name of element]
en: Image
pl_PL: Obraz

[ctx: name of element]
en: Lists
pl_PL: Listy

en: Custom CSS
pl_PL: Projekt CSS

en: Your custom CSS
pl_PL: Twój projekt CSS

en: Here you can put your own CSS
pl_PL: Tutaj możesz wstawić własny CSS

en: Admin branding
pl_PL: Oznakowanie administratora

en: Admin Title
pl_PL: Tytuł administratora

en: Title displayed in Wordpress menu
pl_PL: Tytuł wyświetlany w menu Wordpress

en: Login Screen Logo
pl_PL: Logo na ekranie logowania

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
pl_PL: Obraz logo wyświetlany na ekranie Wordpress Login

en: Login Screen Logo Link
pl_PL: Łącze logo na ekranie logowania

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
pl_PL: Link do obrazu Logo wyświetlany na ekranie Wordpress Login, użyj prawidłowego formatu adresu URL z http://

en: Login Screen Logo Tooltip
pl_PL: Tooltip logo na ekranie logowania

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
pl_PL: Tekst tooltipa dla obrazu logo wyświetlanego na ekranie Wordpress Login

en: Custom CSS for Login Screen
pl_PL: Niestandardowe style CSS dla ekranu logowania

en: CSS styles for Wordpress Login screen
pl_PL: Style CSS dla ekranu Wordpress Login

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
pl_PL: Mała ikona menu administratora (16x16)

en: Icon image displayed in menu
pl_PL: Obraz ikony wyświetlany w menu

en: Admin Footer Text
pl_PL: Tekst stopki administratora

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
pl_PL: Tekst wyświetlany w stopce ekranu Wordpress Admin

en: Administrator settings
pl_PL: Ustawienia administratora

en: Development mode
pl_PL: Tryb programowania

en: Turn on/off development mode
pl_PL: Włącz/wyłącz tryb programowania

en: Developer's IP address
pl_PL: Adres IP programisty

en: Megamenu settings
pl_PL: Ustawienia megamenu

en: Enable megamenu
pl_PL: Włącz megamenu

en: Turn on/off megamenu
pl_PL: Włącz/wyłącz megamenu

en: Default Layout
pl_PL: Układ domyślny

en: Title for the tab
pl_PL: Tytuł dla zakładki

en: Content of the tab
pl_PL: Zawartość zakładki

en: No tabs
pl_PL: Brak zakładek

en: Add another tab
pl_PL: Dodaj kolejną zakładkę

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

[ctx: mark for form input]
en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Background Image
pl_PL: Obraz tła

en: Select Background Image for: %s
pl_PL: Wybierz obraz tła dla: %s

en: Insert Image
pl_PL: Wstaw obraz

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Repeat
pl_PL: Powtórz

en: repeat
pl_PL: powtórz

en: no-repeat
pl_PL: bez-powtarzania

en: repeat-x
pl_PL: powtórz-x

en: repeat-y
pl_PL: powtórz-y

en: Position
pl_PL: Położenie

en: top left
pl_PL: na górze po lewej stronie

en: top center
pl_PL: na górze pośrodku

en: top right
pl_PL: na górze po prawej stronie

en: center left
pl_PL: pośrodku po lewej stronie

en: center center
pl_PL: pośrodku i w środku

en: center right
pl_PL: pośrodku po prawej stronie

en: bottom left
pl_PL: na dole po lewej stronie

en: bottom center
pl_PL: na dole pośrodku

en: bottom right
pl_PL: na dole po prawej stronie

en: Scroll
pl_PL: Przewiń

en: fixed
pl_PL: stały

en: scroll
pl_PL: przewiń

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
pl_PL: <strong>Wyświetlone zostaną wszystkie dostępne %s. </strong><br><em>(bo nie ma kategorii w %s lub wszystkie kategorie są puste)</em>

en: Are you sure?
pl_PL: Czy jesteś pewien?

en: No Items Defined
pl_PL: Brak zdefiniowanych pozycji

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
pl_PL: Wprowadzenie

en: + Add New Item
pl_PL: + Dodaj nowy element

en: Open/Collapse All Items
pl_PL: Otwórz/rozwiń wszystkie elementy

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove All Items
pl_PL: Usuń wszystkie elementy

en: Choose&hellip;
pl_PL: Wybierz&hellip;

en: None
pl_PL: Brak

en: Select Image for: %s
pl_PL: Wybierz obraz dla: %s

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
pl_PL: Po włączeniu tej opcji, możesz nadpisać opcje zaawansowane z Układu domyślnego

en: Default Template
pl_PL: Szablon domyślny

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
pl_PL: Opcja "Szablony stron" jest dostępna tylko w lokalnych opcjach dla określonej strony.

en: There are no payments defined, please add payments first
pl_PL: Nie zdefiniowano płatno

en: Address
pl_PL: Adres

en: Find
pl_PL: Znajdź

en: Latitude
pl_PL: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl_PL: Długość geograficzna

en: Streetview
pl_PL: Widok ulicy

en: Clear map
pl_PL: Wyczyść mapę

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowano

en: No items. Add some items to "%s"
pl_PL: Brak elementów. Dodaj elementy do "%s"

[ctx: sidebar]
en: None
pl_PL: Brak

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
pl_PL: %s (Nieprawidłowy)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
pl_PL: %s (Oczekujący)

en: sub item
pl_PL: Element podrzędny

en: Column
pl_PL: Kolumna

en: Edit Menu Item
pl_PL: Edytuj element menu

en: Label (Optional)
pl_PL: Etykieta (opcjonalne)

en: Navigation Label
pl_PL: Etykieta nawigacyjna

en: Title Attribute
pl_PL: Atrybut tytułu

en: Open link in a new window/tab
pl_PL: Otwórz odnośnik w nowym oknie/zakładce

en: CSS Classes (optional)
pl_PL: Klasy CSS (opcjonalne)

en: Link Relationship (XFN)
pl_PL: Powiązanie odnośnika (XFN)

en: Description
pl_PL: Opis

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
pl_PL: Ten opis zostanie wyświetlony w menu, jeśli jest wspierany przez aktualny temat.

en: Icon (Optional)
pl_PL: Ikona (opcjonalne)

en: Submenu Position
pl_PL: Pozycja podmenu

en: Theme Default
pl_PL: Domyślny temat

en: Left
pl_PL: Do lewej

en: Right
pl_PL: Do prawej

en: Center
pl_PL: Do środka

en: Content Left
pl_PL: Treść po lewej

en: Content Right
pl_PL: Treść po prawej

en: Full Content Width
pl_PL: Pełna szerokość treści

en: Url (Optional)
pl_PL: Url (opcjonalne)

en: Minimum Width in px (Optional)
pl_PL: Minimalna szerokość w px (opcjonalne)

en: In New Row
pl_PL: W nowym wierszu

en: Original: %s
pl_PL: Oryginalne: %s

en: Add Column
pl_PL: Dodaj kolumnę

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Custom Class
pl_PL: Klasa niestandardowa

en: Write your custom class for own page identification
pl_PL: Wpisz  własną kategorię do identyfikacji twojej strony

en: Right Sidebar
pl_PL: Prawy pasek boczny

en: Select sidebar displayed on the right side of page
pl_PL: Wybierz pasek boczny wyświetlany po prawej stronie witryny

en: Left Sidebar
pl_PL: Lewy pasek boczny

en: Select sidebar displayed on the left side of page
pl_PL: Wybierz pasek boczny wyświetlany po lewej stronie witryny

en: Footer Widgets Area
pl_PL: Obszar widżetów stopki

en: Display footer widgets area
pl_PL: Wyświetl obszar widżetów stopki

en: Breadcrumbs
pl_PL: Struktura nawigacyjna

en: Display breadcrumbs
pl_PL: Wyświetl strukturę nawigacyjną

en: Main menu
pl_PL: Menu główne

en: Footer menu
pl_PL: Menu stopki

en: General
pl_PL: Ogólnie

en: Layout Type
pl_PL: Typ układu

en: Display full-width or fixed-width layout of website
pl_PL: Wyświetl układ witryny internetowej o pełnej szerokości lub o stałej szerokości

en: Website Width
pl_PL: Szerokość witryny internetowej

en: Width of the website layout
pl_PL: Szerokość układu witryny internetowej

en: Left Sidebar Width
pl_PL: Szerokość lewego paska bocznego

en: Width of left sidebar
pl_PL: Szerokość lewego paska bocznego

en: Right Sidebar Width
pl_PL: Szerokość prawego paska bocznego

en: Width of right sidebar
pl_PL: Szerokość prawego paska bocznego

en: Progressive Page Loading
pl_PL: Progresywne ładowanie strony

en: Enable or disable progressive loading of page
pl_PL: Włącz lub wyłącz trybu progresywne ładowanie strony

en: Main Theme Colors and Backgrounds
pl_PL: Kolory i tła głównego motywu

en: Select image used as Favicon
pl_PL: Wybierz obraz użyty jako Favicon

en: Website Background
pl_PL: Tło witryny

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
pl_PL: Wygląd tła sekcji. Kolor, przezroczystość i obraz tła.

en: Theme Color
pl_PL: Kolor motywu

en: Main theme color
pl_PL: Kolor motywu głównego

en: Page Background
pl_PL: Tło strony

en: Color and opacity of page background
pl_PL: Kolor i przezroczystość tła strony

en: Titles
pl_PL: Tytuły

en: Color of titles text
pl_PL: Kolor tekstu tytułów

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Color of main text
pl_PL: Kolor głównego tekstu

en: Links
pl_PL: Łącza

en: Color of links
pl_PL: Kolor łączy

en: Links Hover
pl_PL: Kursor nad łączem

en: Color of links with mouse cursor over
pl_PL: Kolor łączy, gdy kursor myszy znajduje się nad nimi

en: Decoration
pl_PL: Dekoracja

en: Decorative color of elements on website
pl_PL: Kolor dekoracji elementów na stronie internetowej

en: Lines
pl_PL: Linie

en: Color of lines
pl_PL: Kolor linii

en: Lighter Objects
pl_PL: Obiekty jaśniejsze

en: Color and opacity to make objects lighter
pl_PL: Kolor i przezroczystość, aby rozjaśnić obiekty

en: Darker Objects
pl_PL: Obiekty ciemniejsze

en: Color and opacity to make objects darker
pl_PL: Kolor i przezroczystość, aby zaciemnić obiekty

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Header Type
pl_PL: Typ nagłówka

en: Select type of website header
pl_PL: Wybierz typ nagłówka dla strony

en: Website Logo
pl_PL: Logo strony internetowej

en: Logo image for website header
pl_PL: Obraz logo do nagłówka strony internetowej

en: Background
pl_PL: Tło

en: Sticky Menu
pl_PL: Menu przyklejone

en: Enable or disable sticky menu on website
pl_PL: Włącz, lub wyłącz przyklejone menu na stronie

en: Main Menu Colors and Backgrounds
pl_PL: Kolory i tła głównego menu

en: Background color and opacity of main menu
pl_PL: Kolor tła i przeźroczystość głównego menu

en: Menu Items
pl_PL: Elementy menu

en: Color of menu items text
pl_PL: Kolor tekstu elementów menu

en: Active Menu Item
pl_PL: Aktywny element menu

en: Color of active menu item text
pl_PL: Kolor tekstu aktywnego elementu menu

en: Custom JavaScript Code
pl_PL: Niestandardowy kod JavaScript

en: JavaScript Code
pl_PL: Kod JavaScript

en: Place for your custom Javascript codes
pl_PL: Miejsce na własne kody Javascript

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Color of widget titles
pl_PL: Kolor tytułów widżetów

en: Color of plain text
pl_PL: Kolor zwykłego tekstu

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
pl_PL: Kolor dekoracji niektórych elementów i łączy, gdy kursor myszy znajduje się nad nimi

en: Footer Bar
pl_PL: Pasek stopki

en: Text Area Width
pl_PL: Szerokość pola tekstowego

en: Percentage width of area
pl_PL: Procentowa szerokość obszaru

en: Menu Area Width
pl_PL: Szerokość obszaru Menu

en: Background color and opacity of footer bar
pl_PL: Kolor tła i przeźroczystość paska stopki

en: Text Area
pl_PL: Pole tekstowe

en: Text displayed in footer bar text area
pl_PL: Tekst wyświetlany w obszarze pola tekstowego paska stopki

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Main Website Font
pl_PL: Czcionka strony głównej

en: Theme Default Font
pl_PL: Domyślna czcionka tematu

en: System font
pl_PL: Czcionka systemowa

en: Separator used between links in breadcrumbs
pl_PL: Separator używany pomiędzy łączami w strukturze nawigacyjnej

en: Breadcrumbs Text
pl_PL: Tekst struktury nawigacyjnej

en: Text displayed before breadcrumbs
pl_PL: Tekst wyświetlany przed strukturą nawigacyjną

en: Text for "Home"
pl_PL: Tekst dla "Strony głównej"

en: Text for home link in breadcrumbs
pl_PL: Tekst do łącza strony głównej w strukturze nawigacyjnej

en: Website Title
pl_PL: Tytuł strony internetowej

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
pl_PL: Wyświetl tytuł bieżącej witryny internetowej w strukturze nawigacyjnej. Nie ma żadnego wpływu na standardową instalację Wordpress, tylko na instalację Wordpress Multisite.

en: Sidebars & Widget Areas
pl_PL: Paski boczne i obszary widżetów

en: Sidebars
pl_PL: Paski boczne

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
pl_PL: Dodaj nowy pasek boczny, klikając łącze "+ Dodaj nowy element", lub usuń istniejący pasek boczny, klikając czerwony krzyż.

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name of widget area displayed in Widgets options
pl_PL: Nazwa obszaru widżetu wyświetlana w opcji Widżety

en: Footer Widget Areas
pl_PL: Obszary widżetów stopki

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
pl_PL: Dodaj nowy obszar widżetu stopki, klikając łącze "+ Dodaj nowy element", lub usuń istniejący obszar widżetu stopki, klikając czerwony krzyż.

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
pl_PL: ID śledzenia Google Analytics w postaci UA-XXXX-YY

en: Social Icons
pl_PL: Ikony społecznościowe

en: Display
pl_PL: Wyświetl

en: Display social icons on website
pl_PL: Wyświetlaj ikony społecznościowe na stronie internetowej

en: Background color and opacity of icons
pl_PL: Kolor tła i przeźroczystość ikon

en: Open In New Window
pl_PL: Otwórz w nowym oknie

en: Open links in new window or tab
pl_PL: Otwórz łącza w nowym oknie lub zakładce

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
pl_PL: Dodaj nową Ikonę społecznościową, klikając łącze "+ Dodaj nowy element" lub usuń istniejącą Ikonę społecznościową, klikając czerwony krzyż. Kliknij łącze "Usuń wszystkie elementy", aby usunąć wszystkie istniejące Ikony społecznościowe.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Social icon title
pl_PL: Tytuł ikony społecznościowej

en: Icon Light
pl_PL: Jasna ikona

en: Social icon image
pl_PL: Obraz ikony społecznościowej

en: Icon Dark
pl_PL: Ciemna ikona

en: Link
pl_PL: Łącze

en: Social icon link, use valid URL format with http://
pl_PL: Łącze ikony społecznościowej, użyj prawidłowego formatu adresu URL z http://

en: Display or hide this element on page
pl_PL: Wyświetl lub ukryj ten element na stronie

en: Write your custom class for own element identification
pl_PL: Napisz własną klasę dla własnej identyfikacji elementu

en: Title text displayed with element
pl_PL: Tekst tytułu wyświetlany z elementem

en: Description text displayed with element
pl_PL: Tekst opisu wyświetlany z elementem

en: Alignment
pl_PL: Wyrównanie

en: Select alignment of title and description
pl_PL: Wybierz wyrównanie tytułu i opisu

en: Element Background
pl_PL: Tło elementu

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
pl_PL: Wygląd tła elementu. Kolor, przezroczystość i obraz tła.

en: Spaces around Element
pl_PL: Przestrzenie wokół elementu

en: Top Margin
pl_PL: Margines górny

en: Space above element
pl_PL: Przestrzeń nad elementem

en: Top Padding
pl_PL: Górne wypełnienie

en: Top space inside element
pl_PL: Górna przestrzeń wewnątrz elementu

en: Bottom Padding
pl_PL: Dolne wypełnienie

en: Bottom space inside element
pl_PL: Dolna przestrzeń wewnątrz elementu

en: Bottom Margin
pl_PL: Margines dolny

en: Space below element
pl_PL: Przestrzeń pod elementem

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Select category displayed on page
pl_PL: Wybierz kategorię wyświetlaną na stronie

en: Order By
pl_PL: Uporządkuj według

en: Select order of items listed on page
pl_PL: Wybierz kolejność elementów wymienionych na stronie

en: Creation Date
pl_PL: Data utworzenia

en: Item Order
pl_PL: Kolejność elementów

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time visibility of advertisement in seconds
pl_PL: Czas widoczności ogłoszenia w sekundach

en: Advertising Colors
pl_PL: Kolory reklamy

en: Border Color
pl_PL: Kolor obramowania

en: Color of border around advertisement
pl_PL: Kolor obramowania ogłoszenia

en: Background color of advertisement
pl_PL: Kolor tła ogłoszenia

en: Allow Comments
pl_PL: Zezwalaj na komentowanie

en: Allow users to comment this page
pl_PL: Zezwalaj użytkownikom na komentowanie tej strony

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Email address of recipient
pl_PL: Adres e-mail odbiorcy

en: Email Subject
pl_PL: Temat wiadomości

en: Subject of received email
pl_PL: Temat odebranej wiadomości e-mail

en: Email Content
pl_PL: Treść wiadomości e-mail

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
pl_PL: Treść otrzymanego e-maila. Za pomocą atrybutu nazwy uzyskaj wartość wejściową, przykład: {name}

en: Success Message
pl_PL: Komunikat o powodzeniu

en: Message displayed when form is sent successfully
pl_PL: Tekst wyświetlany, gdy wysłanie formularza się powiodło

en: Error Message
pl_PL: Komunikat o błędzie

en: Message displayed when form sending failed
pl_PL: Komunikat wyświetlany, gdy wysłanie formularza się nie powiodło

en: Warning Message
pl_PL: Komunikat ostrzegający

en: Message displayed when validation is not successful
pl_PL: Tekst wyświetlany, gdy weryfikacja się nie powiodła

en: Form Inputs
pl_PL: Uformuj wartości wejściowe

en: Use Captcha feature
pl_PL: Użyj funkcji Captcha

en: Captcha Label
pl_PL: Etykieta Captcha

en: Label for Captcha input
pl_PL: Etykieta dla wartości Captcha

en: Captcha Text
pl_PL: Tekst Captcha

en: Text displayed beside Captcha input
pl_PL: Tekst wyświetlany obok wartości Captcha

en: Reset Button
pl_PL: Przycisk zerowania

en: Display reset button in form
pl_PL: Wyświetl przycisk zerowania w formularzu

en: Escape Form Inputs
pl_PL: Unikanie - pola formularzy

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
pl_PL: Włącz/wyłącz unikanie znaków pól formularzy.

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
pl_PL: Tekst wyświetlany jako etykieta dla wartości wejściowej. Aby ukryć etykietę, pozostaw to pole puste.

en: Name of input, used for email content
pl_PL: Nazwa wartości wejściowej, używana w treści wiadomości e-mail

en: Input Type
pl_PL: Typ wartości wejściowej

en: Select type of input
pl_PL: Wybierz typ wartości wejściowej

en: Checkbox Horizontal
pl_PL: Poziome pole wyboru

en: Checkbox Vertical
pl_PL: Pionowe pole wyboru

en: Date
pl_PL: Data

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Hidden
pl_PL: Ukryty

en: Radio Horizontal
pl_PL: Radio poziome

en: Radio Vertical
pl_PL: Radio pionowe

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Textarea
pl_PL: Obszar tekstu

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
pl_PL: Tekst wyświetlany w miejscu dla typu wprowadzania tekstu. Dla typów z kilkoma wartościami, użyj średnika jako separatora. Przykład: wybierz wartość 1;wybierz wartość 2;wybierz wartość 3

en: Placeholder
pl_PL: Wypełniacz

en: Text displayed as placeholder while input is empty
pl_PL: Tekst wyświetlany jako wypełniacz, gdy wartość wejściowa jest pusta

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Select size of input
pl_PL: Wybór rozmiar wartości wejściowej

en: Full Size
pl_PL: Pełen rozmiar

en: Half Size - one per row
pl_PL: Połówka - jeden w rzędzie

en: Half Size
pl_PL: Połowa

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Select if the field is required
pl_PL: Wybierz, jeśli to pole jest wymagane

en: No
pl_PL: Nie

en: Contact Form Layout
pl_PL: Układ formularza kontaktowego

en: Label Width
pl_PL: Szerokość etykiety

en: Custom width of form labels
pl_PL: Niestandardowa szerokość etykiet formularzy

en: Content
pl_PL: Treść

en: Diameter of countdown circles
pl_PL: Średnica kręgów odliczania

en: Line Width
pl_PL: Szerokość linii

en: Width of countdown circles
pl_PL: Szerokość kręgów odliczania

en: Date From
pl_PL: Data od

en: Starting date for countdown
pl_PL: Początkowa data odliczania

en: Date To
pl_PL: Data do

en: Ending date for countdown
pl_PL: Data końcowa dla odliczania

en: Finished Text Screen
pl_PL: Ekran gotowego tekstu

en: Text displayed after end date
pl_PL: Tekst wyświetlany po dacie końcowej

en: Colors
pl_PL: Kolory

en: Bottom Color
pl_PL: Kolor dolny

en: Main color of countdown circles
pl_PL: Główny kolor kręgów odliczania

en: Top Color
pl_PL: Główny kolor

en: Color displaying current value
pl_PL: Kolor wyświetlania bieżącej wartości

en: Type
pl_PL: Typ

en: Select type of counter
pl_PL: Wybierz typ licznika

en: Gauge
pl_PL: Wskaźnik

en: Line
pl_PL: Linia

en: Dimension
pl_PL: Wymiar

en: Dimension of counters
pl_PL: Wymiar liczników

en: Thickness
pl_PL: Grubość

en: Thickness of counters
pl_PL: Grubość liczników

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
pl_PL: Dodaj nowy Licznik, klikając łącze "+ Dodaj nowy element" lub usuń istniejący Licznik, klikając czerwony krzyż. Kliknij łącze "Usuń wszystkie elementy", aby usunąć wszystkie istniejące Liczniki.

en: Current Value
pl_PL: Bieżąca wartość

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
pl_PL: Wartość wyświetlana przez licznik (liczba z zakresu od 0 do 100 dla Miernika i Linii)

en: Text displayed as label of counter
pl_PL: Tekst wyświetlany jako etykieta licznika

en: Text displayed as description with counter
pl_PL: Tekst wyświetlany jako opis z licznikiem

en: Main color of counters
pl_PL: Główny kolor liczników

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Select type of slider animation
pl_PL: Wybierz typ animacji suwaka

en: Slide Horizontal
pl_PL: Przesuń w poziomie

en: Fade
pl_PL: Zanikanie

en: Autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie

en: Enable or disable the autoplay feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję automatycznego odtwarzania

en: Select size of slider
pl_PL: Wybierz rozmiar suwaka

en: Content Size
pl_PL: Rozmiar zawartości

en: Fullwidth Size
pl_PL: Rozmiar pełnej szerokości

en: Image Format
pl_PL: Format obrazu

en: Select format of images
pl_PL: Wybierz format obrazu

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Select type of slider navigation
pl_PL: Wybierz typ nawigacji suwaka

en: Bullets
pl_PL: Znaki wypunktowania

en: Thumbnails
pl_PL: Miniatura

en: Description Animation
pl_PL: Animacja opisu

en: Select type of animation for description
pl_PL: Wybierz typ animacji dla opisu

en: Rotate
pl_PL: Obróć

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: Slides
pl_PL: Slajdy

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
pl_PL: Adres URL obrazu w slajdzie, użyj prawidłowego formatu URL z http://

en: Image
pl_PL: Obraz

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
pl_PL: Adres URL obrazu wyświetlanego w slajdzie, użyj prawidłowego formatu URL z http://

en: Title displayed in description box
pl_PL: Tytuł wyświetlany w polu opisu

en: Text displayed in description box
pl_PL: Tekst wyświetlany w polu opisu

en: Button Text
pl_PL: Tekst przycisku

en: Text for button displayed in description box
pl_PL: Tekst przycisku wyświetlany w polu opisu

en: Text Alignment
pl_PL: Wyrównanie tekstu

en: Select text alignment in description box
pl_PL: Wybierz wyrównanie tekstu w polu opis

en: Position of Description
pl_PL: Położenie opisu

en: Select position of description box
pl_PL: Wybierz położenie pola opisu

en: Top Fullsize
pl_PL: Do góry i pełny wymiar

en: Top-Left
pl_PL: Do góry w lewo

en: Top-Center
pl_PL: Do góry pośrodku

en: Top Right
pl_PL: Do góry w prawo

en: Center Left
pl_PL: Do środka w lewo

en: Center Center
pl_PL: Do środka pośrodku

en: Center Right
pl_PL: Do środka w prawo

en: Bottom-Left
pl_PL: Do dołu w lewo

en: Bottom-Center
pl_PL: Do dołu pośrodku

en: Bottom Right
pl_PL: Do dołu w prawo

en: Bottom Fullsize
pl_PL: Do dołu i pełny wymiar

en: Description Width
pl_PL: Szerokość opisu

en: Width of description box
pl_PL: Szerokość pole opisu

en: Slider Layout
pl_PL: Układ suwaka

en: Slider Border
pl_PL: Obramowanie suwaka

en: Color of border around slider
pl_PL: Kolor obramowania suwaka

en: Autoplay Pause
pl_PL: Wstrzymanie automatycznego odtwarzania

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
pl_PL: Czas (w sekundach) pomiędzy każdym automatycznym przejściem

en: Navigation Position
pl_PL: Położenie nawigacyjne

en: Select position of slider navigation
pl_PL: Wybierz pozycję nawigacji suwaka

en: Outside of Slider
pl_PL: Poza suwakiem

en: Inside of Slider
pl_PL: Wewnątrz suwaka

en: Thumbnail Border
pl_PL: Obramowanie miniatury

en: Color of border around the thumbnails
pl_PL: Kolor obramowania miniatury

en: Slider Descriptions Layout
pl_PL: Układ opisów suwaka

en: Width of description box for all slides
pl_PL: Szerokość pola opisu dla wszystkich slajdów

en: Vertical Offset
pl_PL: Przesunięcie w pionie

en: Top and bottom offset of description boxes
pl_PL: Górne i dolne przesunięcie pól opisu

en: Horizontal Offset
pl_PL: Przesunięcie w poziomie

en: Right and left offset of description boxes
pl_PL: Prawe i lewe przesunięcie pól opisu

en: Background of description boxes
pl_PL: Tło pól opisu

en: Color of title in description boxes
pl_PL: Kolor tytułu w polach opisu

en: Title Size
pl_PL: Wielkość pliku

en: Font size of title in description boxes
pl_PL: Wielkość czcionki w tytule w polach opisu

en: Color of text in description boxes
pl_PL: Kolor tekstu w polach opisu

en: Button Color
pl_PL: Kolor przycisku

en: Color of button in description boxes
pl_PL: Kolor przycisku w polach opisu

en: Color of text on button in description boxes
pl_PL: Kolor tekstu na przycisku w polach opisu

en: Button Opacity
pl_PL: Przezroczystość przycisku

en: Opacity of button in description boxes
pl_PL: Przeźroczystość przycisku w polach opisu

en: Count
pl_PL: Liczba

en: Number of items listed on page
pl_PL: Liczba elementów wymienionych na stronie

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Select layout type of displayed items
pl_PL: Wybierz typ układ typu wyświetlanych elementów

en: Box
pl_PL: Skrzynia

en: List
pl_PL: Lista

en: Text Rows
pl_PL: Wiersze z tekstem

en: Number of rows for description text
pl_PL: Liczba wierszy tekstu opisu

en: Advanced Info
pl_PL: Informacje zaawansowane

en: Enable or disable post information
pl_PL: Włącz lub wyłącz informacje o poście

en: Box Layout settings
pl_PL: Ustawienia układu pola

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Number of items in one row
pl_PL: Liczba elementów w jednym rzędzie

en: Carousel
pl_PL: Karuzela

en: Enable or disable carousel feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcje karuzeli

en: Carousel Autoplay
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie karuzeli

en: Enable or disable carousel autoplay feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję automatycznego odtwarzania karuzeli

en: Carousel Fading
pl_PL: Zanikanie karuzeli

en: Enable or disable carousel fading feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję zanikania karuzeli

en: Carousel Rows
pl_PL: Wiersze karuzeli

en: Number of rows in carousel
pl_PL: Liczba wierszy w karuzeli

en: Select format for images in carousel
pl_PL: Wybierz format obrazów w karuzeli

en: List Layout settings
pl_PL: Ustawienia układu listy

en: Select type of Facebook box
pl_PL: Wybierz typ pola Facebook

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Color Scheme
pl_PL: Schemat kolorów

en: Select color scheme of Facebook box
pl_PL: Wybierz schemat kolorów dla pola Facebook

en: Light
pl_PL: Jasny

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Likebox settings
pl_PL: Ustawienia Likebox

en: Facebook Page URL
pl_PL: Adres URL strony w serwisie Facebook

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
pl_PL: URL strony Facebook wyświetlanej w polu, użyj prawidłowego formatu URL z http://

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Height of Facebook box
pl_PL: Wysokość pola Facebook

en: Show Faces
pl_PL: Pokaż twarze

en: Display profile photos in Facebook box
pl_PL: Wyświetl zdjęcia profilowe w polu Facebook

en: Show Stream
pl_PL: Pokaż strumień

en: Display latest posts stream in Facebook box
pl_PL: Wyświetl najnowszy strumień postów w polu Facebook

en: Show Header
pl_PL: Pokaż nagłówek

en: Display Facebook box header
pl_PL: Wyświetl nagłówek pola Facebook

en: Comments settings
pl_PL: Ustawienia komentarzy

en: Number of Posts
pl_PL: Liczba postów

en: Count of visible posts in Facebook box
pl_PL: Liczba widocznych postów w polu Facebook

en: Number of visible items
pl_PL: Liczba widocznych elementów

en: Alphabetically
pl_PL: W porządku alfabetycznym

en: Category Data
pl_PL: Dane kategorii

en: Display category information on page
pl_PL: Wyświetl informacje o kategorii na stronie

en: Select type of Google Map
pl_PL: Wybierz typ Mapy Google

en: Normal Map
pl_PL: Mapa standardowa

en: Satellite Map
pl_PL: Mapa satelitarna

en: Hybrid Map
pl_PL: Mapa hybrydowa

en: Select size of Google Map
pl_PL: Wybierz rozmiar Mapy Google

en: Height of Google Map
pl_PL: Wysokość Mapy Google

en: Markers
pl_PL: Znaczniki

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
pl_PL: Dodaj nowy Znacznik, klikając łącze "+ Dodaj nowy element" lub usuń istniejący Znacznik, klikając czerwony krzyż. Kliknij łącze "Usuń wszystkie elementy", aby usunąć wszystkie istniejące Znaczniki.

en: Title displayed in infowindow
pl_PL: Tytuł wyświetlany w oknie informacji

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
pl_PL: Adres URL łącza wyświetlanego w oknie informacyjnym, użyj prawidłowego formatu URL z http://

en: Description displayed in infowindow
pl_PL: Opis wyświetlany w oknie informacji

en: Icon Image
pl_PL: Obraz ikony

en: Marker image URL
pl_PL: URL obrazu znacznika

en: Address for marker position
pl_PL: Adres dla pozycji znacznika

en: Address of default position shown on Google Map
pl_PL: Adres domyślnej pozycji pokazanej na Mapie Google

en: Zoom level of Google Map
pl_PL: Poziom powiększenia Mapy Google

en: Map General Colors
pl_PL: Ogólne kolory mapy

en: Map's Border
pl_PL: Obramowanie mapy

en: Border color of Google Map
pl_PL: Kolor obramowania Mapy Google

en: Map's Hue
pl_PL: Odcień mapy

en: Hue color of Google Map
pl_PL: Odcień koloru Mapy Google

en: Map's Saturation
pl_PL: Nasycenie mapy

en: Saturation level of Google Map
pl_PL: Poziom nasycenia Mapy Google

en: Map's Brightness
pl_PL: Jasność mapy

en: Brightness level of Google Map
pl_PL: Poziom jasności Mapy Google

en: Map Object Colors
pl_PL: Kolory obiektów na mapie

en: Saturation
pl_PL: Nasycenie

en: Saturation level of Google Map objects
pl_PL: Poziom nasycenia obiektów na Mapie Google

en: Brightness
pl_PL: Jasność

en: Brightness level of Google Map objects
pl_PL: Poziom jasności obiektów na Mapie Google

en: Landscape Hue
pl_PL: Odcień krajobrazu

en: Hue color of Google Map landscape
pl_PL: Odcień koloru krajobrazu na Mapie Google

en: Administrative Hue
pl_PL: Odcienie administracyjne

en: Hue color of Google Map administrative areas
pl_PL: Odcień koloru obszarów administracyjnych na Mapie Google

en: Roads Hue
pl_PL: Odcień dróg

en: Hue color of Google Map roads
pl_PL: Odcień koloru dróg na Mapie Google

en: Water Hue
pl_PL: Odcień wody

en: Hue color of Google Map water
pl_PL: Odcień koloru wody na Mapie Google

en: POI Hue
pl_PL: Odcień POI

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
pl_PL: Odcień koloru POI na Mapie Google

en: MouseWheel Zoom
pl_PL: Powiększenie kółkiem myszy

en: Image to display
pl_PL: Obraz do wyświetlenia

en: Width of image
pl_PL: Szerokość obrazu

en: Image Layout
pl_PL: Układ obrazów

en: Layout of the image displayed on the page
pl_PL: Układ wyświetlanego na stronie obrazu

en: Keep Aspect Ratio
pl_PL: Zachowaj proporcje

en: Crop to Square
pl_PL: Przytnij do kwadratu

en: Rounded
pl_PL: Zaokrąglone

en: Border
pl_PL: Ramka

en: Display or hide borders
pl_PL: Wyświetl lub ukryj ramki

en: Image Title
pl_PL: Tytuł obrazka

en: Title of the image displayed as ALT text
pl_PL: Tytuł obrazka wyświetlony jako tekst ALT

en: Place Title to Caption
pl_PL: Umieść tytuł do podpisu

en: Display Title of the image in caption
pl_PL: Wyświetl tytuł obrazka w podpisie

en: Image Caption
pl_PL: Podpis obrazka

en: Image description displayed as caption
pl_PL: Opis obrazka wyświetlony jako podpis

en: Link Settings
pl_PL: Ustawienia linka

en: Link to
pl_PL: Link do

en: Where to link the image?
pl_PL: Dokąd ma prowadzić link pod obrazkiem?

en: Media File
pl_PL: Plik multimedialny

en: Custom Url
pl_PL: Własne url

en: Custom URL
pl_PL: Własne URL

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
pl_PL: URL linka na obrazku, użyj poprawnego formatu URL z http://

en: Link Target
pl_PL: Cel linku

en: Target of the link
pl_PL: Cel linku

en: Open in Current Window
pl_PL: Otwórz w obecnym oknie

en: Open in New Window
pl_PL: Otwórz w nowym oknie

en: Data for Custom Label
pl_PL: Dane do własnej etykiety

en: Use Label
pl_PL: Użyj etykietę

en: Set custom label on the image
pl_PL: Ustaw własną etykietę dla obrazka

en: No Label
pl_PL: Bez etykiety

en: Size of the label
pl_PL: Rozmiar etykiety

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: Class for FontAwesome icon
pl_PL: Klasa dla ikony FontAwesome

en: Title of label
pl_PL: Tytuł etykiety

en: Description of label
pl_PL: Opis etykiety

en: Label Position
pl_PL: Pozycja etykiety

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
pl_PL: Punkt wyjściowy dla współrzędnych X i Y dla pozycji etykiety

en: Top Left Corner
pl_PL: Górny lewy róg

en: Top Right Corner
pl_PL: Górny prawy róg

en: Bottom Left Corner
pl_PL: Dolny lewy róg

en: Bottom Right Corner
pl_PL: Dolny prawy róg

en: X Coordinate
pl_PL: Współrzędna X

en: + / - coordinate on X axis
pl_PL: + / - współrzędna na osi X

en: Y Coordinate
pl_PL: Współrzędna Y

en: + / - coordinate on Y axis
pl_PL: + / - współrzędna na osi Y

en: Label URL
pl_PL: URL etykiety

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
pl_PL: URL linka etykiety, użyj poprawnego formatu URL z http://

en: Label Link Target
pl_PL: Cel linku etykiety

en: Image Container
pl_PL: Pojemnik obrazka

en: Image Border Color
pl_PL: Kolor ramki obrazka

en: Color of border around image
pl_PL: Kolor ramki wokół obrazka

en: Left Offset
pl_PL: Lewy offset

en: Left offset around the image
pl_PL: Lewy offset wokół obrazka

en: Right Offset
pl_PL: Prawy offset

en: Right offset around the image
pl_PL: Prawy offset wokół obrazka

en: Colors and Advanced Layout
pl_PL: Kolory i zaawansowany układ

en: Caption Position
pl_PL: Pozycja podpisu

en: Position of the image caption
pl_PL: Pozycja podpisu obrazka

en: Outside of Image
pl_PL: Poza obrazkiem

en: Inside of Image
pl_PL: Wewnątrz obrazka

en: Caption Size
pl_PL: Rozmiar podpisu

en: Width of the Caption
pl_PL: Szerokość podpisu

en: Caption Top Offset
pl_PL: Górny offset podpisu

en: Top margin of caption placed outside
pl_PL: Górny margines podpisu umieszczonego na zewnątrz

en: Caption Background Color
pl_PL: Kolor tła podpisu

en: Backgroud Color of caption
pl_PL: Kolor tła podpisu

en: Caption Text Color
pl_PL: Kolor tekstu podpisu

en: Color of texts in caption
pl_PL: Kolor tekstów w podpisie

en: Label Background Color
pl_PL: Kolor tła etykiety

en: Backgroud Color of label
pl_PL: Kolor tła etykiety

en: Label Text Color
pl_PL: Kolor tekstu etykiety

en: Color of texts in label
pl_PL: Kolor tekstów w etykiecie

en: Select layout style
pl_PL: Wybierz styl układu

en: One Column
pl_PL: Jedna kolumna

en: Two Columns
pl_PL: Dwie kolumny

en: Show or hide lines between items
pl_PL: Pokaż lub ukryj linie pomiędzy elementami

en: Select icon style
pl_PL: Wybierz styl ikony

en: Icon Color
pl_PL: Kolor ikony

en: Custom color of icon bullets
pl_PL: Własny kolor dla ikonek

en: Title Style
pl_PL: Styl tytułu

en: Select typography style
pl_PL: Wybierz styl typografii

en: Items
pl_PL: Elementy

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
pl_PL: Dodaj nowy element Listy, klikając link "+ Dodaj nowy element", lub usuń istniejący element Listy, klikając w czerwony krzyżyk.  Kliknij w link "Usuń Wszystkie Elementy", aby usunąć wszystkie istniejące elementy Listy.

en: Select member displayed on page
pl_PL: Wybierz członka wyświetlanego na stronie

en: Select format for image of member
pl_PL: Wybierz format obrazu członka

en: Collapsible Rows
pl_PL: Wiersze składane

en: Collapsible hidden exceeded rows
pl_PL: Składane, ukryte wysunięte wiersze

en: Open links in new window
pl_PL: Otwórz linki w nowym oknie

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
pl_PL: Adres URL piosenki użytej w odtwarzaczu, użyj prawidłowego formatu URL z http://

en: Height of player
pl_PL: Wysokość odtwarzacza

en: Artwork
pl_PL: Grafika

en: Display artwork in player
pl_PL: Wyświetl grafikę w odtwarzaczu

en: Player Colors and Layout
pl_PL: Kolory i układ odtwarzacza

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Decorative color of player
pl_PL: Kolor dekoracji odtwarzacza

en: Color of border around player
pl_PL: Kolor ramki wokół odtwarzacza

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Empty Days
pl_PL: Puste dni

en: Display or hide empty days in table
pl_PL: Wyświetl lub ukryj puste dni w tabeli

en: Note
pl_PL: Uwaga

en: Text visible as note below table
pl_PL: Tekst widoczny jako uwaga pod tabelą

en: Description text displayed with page title
pl_PL: Tekst opisu wyświetlany z tytułem strony

en: Custom Spaces
pl_PL: Niestandardowe przestrzenie

en: Offset of partner's logo
pl_PL: Przesunięcie logo partnera

en: Portfolio Layout
pl_PL: Układ portfolio

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Display Portfolio filter
pl_PL: Wyświetl filtr Portfolio

en: Subcategory Filter
pl_PL: Filtr podkategorii

en: Display items from subcategories when filtering
pl_PL: Wyświetl elementy z podkategorii po filtrowaniu

en: Item Display
pl_PL: Wyświetlanie elementu

en: Select how to show the content of Portfolio item
pl_PL: Wybierz sposób wyświetlania zawartości elementu Portfolio

en: Link to detail
pl_PL: Łącze do szczegółów

en: Open in popup
pl_PL: Otwórz w wyskakującym oknie

en: Excerpt
pl_PL: Wyciąg

en: Display Portfolio item description
pl_PL: Wyświetl opis elementu portfolio

en: Image Height
pl_PL: Wysokość obrazu

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
pl_PL: Wysokość obrazów w portfolio. Dla automatycznej wysokości wprowadź auto lub 0.

en: Image Offset
pl_PL: Przesunięcie obrazu

en: Offset of Portfolio images
pl_PL: Przesunięcie obrazów w portfolio

en: Horizontal
pl_PL: Poziomo

en: Vertical
pl_PL: Pionowo

en: Standard Color
pl_PL: Kolor standardowy

en: Decoration color of standard items
pl_PL: Kolor dekoracji standardowych elementów

en: Featured Color
pl_PL: Polecany kolor

en: Decoration color of featured items
pl_PL: Kolor dekoracji polecanych elementów

en: Revolution Slider plugin is not active
pl_PL: Wtyczka Revolution Slider nie jest aktywna

en: Revolution Slider Alias
pl_PL: Alias Revolution Slider

en: Select slider displayed on page
pl_PL: Wybierz suwak wyświetlony na stronie

en: Alternative Image
pl_PL: Alternatywny obraz

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
pl_PL: Obraz wyświetlany we wrażliwym układzie zamiast suwaka

en: Responsive Resolution
pl_PL: Wrażliwa rozdzielczość

en: Breakpoint when alternative image is displayed
pl_PL: Przerwanie przy wyświetleniu alternatywnego obrazu

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Select type of rule
pl_PL: Wybierz typ miarki

en: Simple Line
pl_PL: Linia pojedyncza

en: Bold Line
pl_PL: Linia pogrubiona

en: Dashed
pl_PL: Linia przerywana

en: Shadowed
pl_PL: Wycieniowana

en: Select size of rule
pl_PL: Wybierz rozmiar miarki

en: Slide Up Button
pl_PL: Przycisk przesuń w górę

en: Display button on rule to slide up
pl_PL: Wyświetl przycisk na miarce, aby przesunąć w górę

en: Color of rule
pl_PL: Kolor miarki

en: Space above rule
pl_PL: Przestrzeń nad miarką

en: Space below rule
pl_PL: Przestrzeń pod miarką

en: Use
pl_PL: Użyj

en: Include SEO meta data into header
pl_PL: Zawrzyj dane meta SEO w nagłówku

en: Write title for page
pl_PL: Napisz tytuł strony

en: Keywords
pl_PL: Słowa kluczowe

en: Write keywords for page
pl_PL: Napisz słowa kluczowe dla strony

en: Write description for page
pl_PL: Napisz opis dla strony

en: no change - icons
pl_PL: bez zmiany - ikony

en: Select type of items
pl_PL: Wybierz typ elementów

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
pl_PL: Liczba elementów wymienionych na stronie. Wpisz 0 dla wszystkich elementów.

en: Pages Parameters
pl_PL: Parametry stron

en: Depth
pl_PL: Głębokość

en: Depth of listed items
pl_PL: Głębokość wymienionych elementów

en: Posts Parameters
pl_PL: Parametry postów

en: Comments Count
pl_PL: Liczba komentarzy

en: Display or hide count of comments
pl_PL: Wyświetl lub ukryj liczbę komentarzy

en: Author
pl_PL: Autor

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
pl_PL: Numer ID autora lub kilka ID oddzielonych przecinkami

en: Select size of player
pl_PL: Wybierz rozmiar papieru

en: Large
pl_PL: Duży

en: Small
pl_PL: Mały

en: Use autoplay on page load
pl_PL: Użyj automatycznego odtwarzania podczas ładowania strony

en: Select type of toggles
pl_PL: Wybierz typ przełączania

en: Accordion
pl_PL: Akordeon

en: Toggle
pl_PL: Przełączanie

en: Horizontal Tabs
pl_PL: Etykiety poziome

en: Vertical Tabs
pl_PL: Etykiety pionowe

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Twitter username (account)
pl_PL: Nazwa użytkownika Twitter (konto)

en: Count of displayed posts
pl_PL: Liczba wyświetlanych postów

en: Twitter API Data
pl_PL: Dane API Twitter

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Format of posts dates
pl_PL: Format dat postów

en: Escape Special Characters
pl_PL: Ucieczka znaków specjalnych

en: Escaping special characters used in posts
pl_PL: Ucieczka znaków specjalnych używanych w postach

en: Clickable Links
pl_PL: Łącza możliwe do kliknięcia

en: Possibility click on posts links
pl_PL: Możliwość kliknięcia łączy w postach

en: Display posts dates
pl_PL: Wybierz daty postów

en: Select video source
pl_PL: Wybierz źródło wideo

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
pl_PL: URL filmu wyświetlanego na stronie, użyj prawidłowego formatu URL z http://

en: Width of player
pl_PL: Szerokość odtwarzacza

en: Color of border around video
pl_PL: Kolor obramowania filmu

en: Theme &rarr; Blog Authors
pl_PL: Autorzy motywu i blogu

en: View author archive
pl_PL: Zobacz archiwum autora

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Display Post Count?
pl_PL: Wyświetlić Liczbę postów?

en: Display Author Gravatar?
pl_PL: Wyświetlić Gravatar autora?

en: Customize displaying posts
pl_PL: Dostosuj wyświetlanie postów

en: Theme &rarr; Posts
pl_PL: Motyw &rarr; Posty

en: Number of posts
pl_PL: Liczba postów

en: Excerpt length
pl_PL: Długość wyciągu

en: Show read more
pl_PL: Pokaż czytaj więcej

en: Show thumbnails
pl_PL: Pokaż miniatury

en: Thumbnail width
pl_PL: Szerokość miniatury

en: Thumbnail height
pl_PL: Wysokość miniatury

en: Thumbnail position
pl_PL: Pozycja miniatury

en: Display social icons for current page
pl_PL: Wyświetl ikon społecznościowe dla bieżącej strony

en: Theme &rarr; Social Icons
pl_PL: Motyw &rarr; Ikony społecznościowe

en: Show icon title
pl_PL: Pokaż tytuł ikony

en: Display submenu for current page
pl_PL: Wyświetl podmenu dla bieżącej strony

en: Theme &rarr; Submenu
pl_PL: Motyw &rarr; Podmenu

en: Optional Class
pl_PL: Klasa dodatkowa

en: Top menu
pl_PL: Menu górne

en: Custom Html
pl_PL: Własny kod HTML

en: Custom html for your header.
pl_PL: Własny kod HTML do nagłówka

en: Title Website Font
pl_PL: Czcionka strony tytułowej

en: Font Sizes
pl_PL: Rozmiary czcionek

en: Standard Text
pl_PL: Tekst standardowy

en: Basic text size in px
pl_PL: Rozmiar tekstu podstawowego (w pikselach)

en: Small Text
pl_PL: Tekst mały

en: Small text size in px
pl_PL: Rozmiar tekstu małego (w pikselach)

en: Decoration Text
pl_PL: Tekst ozdobny

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
pl_PL: Rozmiar tekstów ozdobnych, przycisków i pozostałych tekstów (w pikselach)

en: Main Menu Text
pl_PL: Tekst głównego menu

en: Menu text size in px
pl_PL: Rozmiar tekstu menu (w pikselach)

en: Submenu Text
pl_PL: Tekst podmenu

en: Submenu text size in px
pl_PL: Rozmiar tekstu podmenu w pikselach

en: Input Text
pl_PL: Tekst wprowadzany

en: Form input text size in px
pl_PL: Rozmiar tekstu wprowadzanego do formularza w pikselach

en: Size of H1 titles in px
pl_PL: Rozmiar tytułów H1 (w pikselach)

en: Size of H2 titles in px
pl_PL: Rozmiar tytułów H2 (w pikselach)

en: Size of H3 titles in px
pl_PL: Rozmiar tytułów H3 (w pikselach)

en: Size of H4 titles in px
pl_PL: Rozmiar tytułów H4 (w pikselach)

en: Size of H5 titles in px
pl_PL: Rozmiar tytułów H5 (w pikselach)

en: Size of H6 titles in px
pl_PL: Rozmiar tytułów H6 (w pikselach)

en: Social icon link
pl_PL: Link ikony mediów społecznościowych

en: Unlimited
pl_PL: Nieograniczony

en: 1 row
pl_PL: 1 wiersz

en: 2 rows
pl_PL: 2 wiersze

en: 3 rows
pl_PL: 3 wiersze

en: 4 rows
pl_PL: 4 wiersze

en: 5 rows
pl_PL: 5 wierszy

en: Header menu
pl_PL: Menu nagłówka

en: Header Widget Areas
pl_PL: Obszar widżetowy nagłówka

en: File
pl_PL: Plik

en: Widget Area
pl_PL: Obszar widżetowy

en: Select alignment of widgets in widget area
pl_PL: Wybierz wyrównanie widżetów w obszarze widżetowym

[ctx: name of element]
en: Matches
pl_PL: Mecze

en: Custom Background
pl_PL: Własne tło

en: Choose custom html background
pl_PL: Wybierz własne tło html

en: Select type of display for the element
pl_PL: Wybierz typ wyświetlania elementu

en: Actual Match
pl_PL: Właściwy mecz

en: All Matches
pl_PL: Wszystkie mecze

en: Actual Match Display Options
pl_PL: Opcje wyświetlania właściwego meczu

en: Select type of display actual match
pl_PL: Wybierz typ wyświetlania obecnego meczu

en: Latest Match Only
pl_PL: Tylko najnowszy mecz

en: Next Match Only
pl_PL: Tylko następny mecz

en: Both
pl_PL: Oba

en: Display Category Title
pl_PL: Wyświetl tytuł kategorii

en: Image Ratio
pl_PL: Proporcje obrazka

en: Page Title Background
pl_PL: Tło tytułu strony

en: Site Header
pl_PL: Nagłówek strony

en: Background color and opacity of site header
pl_PL: Kolor tła i nieprzezroczystość nagłówka strony

en: Menu Hover Items
pl_PL: Elementy menu po najechaniu myszką

en: Hover Color of menu items text
pl_PL: Kolor tekstu elementów menu po najechaniu

en: flexible images
pl_PL: elastyczne obrazki

[ctx: name of element]
en: Widget Area
pl_PL: Obszar widżetowy

en: Header & Page Title Background
pl_PL: Nagłówek i tło tytułu strony

en: Color is set for header, image is set for page title
pl_PL: Ustawiany jest kolor nagłówka i obrazek tytułu strony

en: Monday Menu Link
pl_PL: Link menu poniedziałkowego

en: Tuesday Menu Link
pl_PL: Link menu wtorkowego

en: Wednesday Menu Link
pl_PL: Link menu środowego

en: Thursday Menu Link
pl_PL: Link menu czwartkowego

en: Friday Menu Link
pl_PL: Link menu piątkowego

en: Saturday Menu Link
pl_PL: Link menu sobotniego

en: Sunday Menu Link
pl_PL: Link menu niedzielnego

en: Show or hide title
pl_PL: Pokaż lub ukryj tytuł

en: Select format for images
pl_PL: Wybierz format obrazów

en: Widget area
pl_PL: Obszar widżetowy

en: Select widget area to display
pl_PL: Wybierz obszar widżetowy do wyświetlenia

en: Item Background Color
pl_PL: Kolor tła elementu

en: Item Optional Background Color
pl_PL: Opcjonalny kolor tła elementu

en: Titles Color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Custom color of titles
pl_PL: Własny kolor tytułów

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Custom color of text
pl_PL: Własny kolor tekstu

en: Links Color
pl_PL: Kolor łącz

en: Custom color of links
pl_PL: Własny kolor łącz

en: Custom Button
pl_PL: Własny przycisk

en: Button Text Color
pl_PL: Kolor tekstu przycisku

en: Custom text button color
pl_PL: Kolor własnego przycisku z tekstem

en: Text displayed in the Button
pl_PL: Tekst wyświetlany na przycisku

en: Button Url
pl_PL: Adres URL przycisku

en: Imput url for the Button
pl_PL: Wstawianie adresu URL przycisku

en: Double
pl_PL: Podwójnie

[ctx: name of element]
en: Header Map
pl_PL: Mapa nagłówka

[ctx: name of element]
en: Search Form
pl_PL: Formularz wyszukiwania

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
pl_PL: Lista dotycząca taksonomii

[ctx: name of element]
en: Items
pl_PL: Elementy

[ctx: name of element]
en: Items Info
pl_PL: Informacje o elementach

en: Header Map
pl_PL: Mapa nagłówka

en: Image Options
pl_PL: Opcje obrazka

en: Header Image
pl_PL: Obrazek nagłówka

en: Header Image Align
pl_PL: Wyrównanie obrazu nagłówka

en: Display Header Resources
pl_PL: Wyświetl zasoby nagłówka

en: Item Category / Location Options
pl_PL: Kategoria elementu / Opcje lokalizacji

en: Basic Options
pl_PL: Opcje podstawowe

en: Category Default Icon
pl_PL: Ikona domyślna kategorii

en: Default icon for categories without own icon
pl_PL: Ikona domyślna kategorii bez własnych ikon

en: Category Default Map Marker
pl_PL: Domyślny znacznik map w kategorii

en: Default marker for categories without own map marker
pl_PL: Domyślny znacznik w kategoriach bez własnych znaczników map

en: Location Default Icon
pl_PL: Domyślna ikona lokalizacji

en: Default icon for locations without own icon
pl_PL: Domyślna ikona do lokalizacji, do których nie jest przypisana ich własna ikona

en: Category Default Image
pl_PL: Domyślny obrazek kategorii

en: Default image for categories without own header image
pl_PL: Domyślny obrazek kategorii bez własnych obrazków nagłówka

en: Location Default Image
pl_PL: Domyślny obrazek lokalizacji

en: Default image for locations without own header image
pl_PL: Domyślny obrazek lokalizacji bez własnych obrazków nagłówka

en: Header image height
pl_PL: Wysokość obrazka nagłówka

en: List Options
pl_PL: Opcje listy

en: Number of items per row
pl_PL: Liczba elementów przypadających na rząd

en: Sorting Options
pl_PL: Sortowanie opcji

en: Number of Items
pl_PL: Liczba elementów

en: Number of items listed on one page
pl_PL: Liczba elementów wyliczonych na jednej stronie

en: DESC
pl_PL: OPIS

en: Item Detail Options
pl_PL: Opcje szczegółów elementu

en: Default Featured Image
pl_PL: Domyślny obrazek wyróżniony

en: Default image for items without own featured image
pl_PL: Domyślny obrazek elementów bez własnych obrazków wyróżnionych

en: Default Header Image
pl_PL: Domyślny obrazek nagłówka

en: Default image for items without own header image
pl_PL: Domyślny obrazek elementów bez własnych obrazków nagłówków

en: Contact Owner Options
pl_PL: Opcje dotyczące kontaktowania się z właścicielem

en: Button Title
pl_PL: Tytuł przycisku

en: Title displayed on contact button
pl_PL: Tytuł wyświetlany na przycisku kontaktu

en: Disabled Button Title
pl_PL: Wyłączony tytuł przycisku

en: Title displayed on disabled contact button
pl_PL: Tytuł wyświetlany na wyłączonym przycisku kontaktu

en: Email Message
pl_PL: Wiadomość mejlowa

en: Text displayed in email sent via contact form
pl_PL: Tekst wyświetlany w mejlu wysyłanym przez formularz kontaktowy

en: Name Input Label
pl_PL: Etykieta wpisu nazwy

en: Label for name input
pl_PL: Etykieta do wpisywanej nazwy

en: Email Input Label
pl_PL: Etykieta wpisu mejla

en: Label for email input
pl_PL: Etykieta do wpisywanego mejla

en: Subject Input Label
pl_PL: Etykieta wpisu tematu

en: Label for subject input
pl_PL: Etykieta do wpisywanego tematu

en: Message Input Label
pl_PL: Etykieta wpisu wiadomości

en: Label for message area
pl_PL: Etykieta do obszaru wiadomości

en: Send Button Label
pl_PL: Etykieta przycisku wysyłania

en: Label for send button
pl_PL: Etykieta do przycisku wysyłania

en: Validation Error Message
pl_PL: Wiadomość o błędzie systemu

en: Server Error Message
pl_PL: Wiadomość o błędzie serwera

en: Map Options
pl_PL: Opcje mapy

en: Map Height
pl_PL: Wysokość mapy

en: Map Zoom
pl_PL: Powiększenie mapy

en: Display landscape
pl_PL: Wyświetl krajobraz

en: Display administratives
pl_PL: Wyświetl administrację

en: Display roads
pl_PL: Wyświetl drogi

en: Display water
pl_PL: Wyświetl wodę

en: Display poi
pl_PL: Wyświetl poi

en: Address Options
pl_PL: Opcje adresowe

en: Hide Empty Values
pl_PL: Ukryj puste wartości

en: Hide empty contact information
pl_PL: Ukryj puste wartości kontaktowe

en: Hide GPS
pl_PL: Ukryj GPS

en: Hide GPS information
pl_PL: Ukryj informacje GPS

en: Nofollow Web Link
pl_PL: Nieobserwowany link internetowy

en: Use nofollow attribute in web link for SEO purposes
pl_PL: Użyj atrybutu „nieobserwowany” w linku internetowym dla zadań SEO

en: Features Options
pl_PL: Opcje funkcji

en: Icon Size
pl_PL: Rozmiar ikony

en: Size of features icons
pl_PL: Rozmiar ikon funkcji

en: Display Descriptions
pl_PL: Wyświetl opisy

en: Display features descriptions
pl_PL: Wyświetl opisy funkcji

en: Packages
pl_PL: Pakiety

en: Enable Email Notification
pl_PL: Włącz powiadomienie mejlowe

en: Email Notification Time
pl_PL: Czas powiadomienia mejlowego

en: Number of days before account expires
pl_PL: Liczba dni do wygaśnięcia konta

en: Email Notification Subject
pl_PL: Temat powiadomienia mejlowego

en: Email Notification Message
pl_PL: Treść powiadomienia mejlowego

en: Package Types
pl_PL: Rodzaje pakietów

en: Admin approve
pl_PL: Akceptacja administratora

en: Admin must approve item before showing on frontend
pl_PL: Element musi zostać zatwierdzony przez administratora przed pokazaniem go w witrynie.

en: Admin approve edited
pl_PL: Administrator zatwierdza edytowane

en: Admin must approve edited item before showing on frontend
pl_PL: Administrator musi zatwierdzić edytowany element przed pokazaniem go w nakładce

en: Featured items
pl_PL: Wyróżnione przedmioty

en: Items in this package can be featured
pl_PL: Elementy w tym pakiecie mogą zostać wyróżnione

en: Maximum Items
pl_PL: Maksymalna liczba elementów

en: Expiration Limit
pl_PL: Okres ważności

en: Package expiration limit in days (0 for unlimited). Used for free and single paypal payments.
pl_PL: Limit czasu ważności paczki w dniach (0 oznacza brak limitu). Używany w celu dokonywania darmowych i pojedynczych wpłat na PayPal.

en: Price
pl_PL: Cena

en: Package price (0 for free)
pl_PL: Cena paczki (0 oznacza paczkę darmową)

en: Content (Editor)
pl_PL: Treść (edytor)

en: Content (Media)
pl_PL: Treść (Media)

en: Telephone
pl_PL: Nr tel.

en: Web
pl_PL: Sieć

en: Opening Hours
pl_PL: Godziny otwarcia

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Payments
pl_PL: Wpłaty

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Currency code for payments
pl_PL: Kod waluty używany podczas wpłat

en: Payment Gates
pl_PL: Bramki płatnicze

en: Bank Transfer
pl_PL: Przelew bankowy

en: Auto Zoom & Fit Map
pl_PL: Przybliżenie automatyczne & dopasowanie mapy

en: Clustering
pl_PL: Grupowanie

en: Enable or disable clustering feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję grupowania

en: Cluster Radius
pl_PL: Promień klastra

en: Set size of radius for clustering
pl_PL: Ustaw rozmiar promienia do grupowania

en: Geolocation
pl_PL: Geolokalizacja

en: Enable or disable geolocation feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję geolokalizacji

en: Infobox options
pl_PL: Opcje skrzynki informacyjnej

en: Enable Telephone Numbers
pl_PL: Włącz numery telefonów

en: Display landscapes
pl_PL: Wyświetl krajobrazy

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Select location displayed on page
pl_PL: Wybierz rejon

en: Top Rated
pl_PL: Najwyżej ocenione

en: Display only "Featured Items"
pl_PL: Pokaż tylko wyróżnione przedmioty

en: Show only featured items of the selected category
pl_PL: Pokaż tylko wyróżnione przedmioty w wybranej kategorii

en: Select type of Search Form
pl_PL: Zaznacz rodzaj formularza wyszukiwania

en: Search Form
pl_PL: Formularz wyszukiwania

en: Search Sentence
pl_PL: Szukaj – zdanie

en: Radius units
pl_PL: Jednostki promienia

en: Select units for radius
pl_PL: Zaznacz jednostki promienia

en: Kilometers
pl_PL: Kilometry

en: Miles
pl_PL: Mile

en: Radius Help
pl_PL: Pomoc dotycząca promienia

en: Write sentence represented the search form
pl_PL: Napisz zdanie reprezentowane przez formularz wyszukiwania

en: Display category
pl_PL: Wyświetl kategorię

en: Item Categories
pl_PL: Kategorie elementów

en: Item Locations
pl_PL: Lokalizacje elementów

en: Display items
pl_PL: Wyświetl elementy

en: Theme &rarr; Items
pl_PL: Motyw &rarr; Elementy

en: No items found
pl_PL: Brak elementów

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Locations
pl_PL: Lokalizacje

en: Register or login users form
pl_PL: Zarejestruj lub zaloguj użytkowników z

en: Theme &rarr; Login
pl_PL: Temat → Logowanie

en: Opened Tab
pl_PL: Otwarta zakładka

en: Login Description
pl_PL: Opis logowania

en: Logout Description
pl_PL: Opis wylogowywania

en: Register Description
pl_PL: Opis rejestracji

en: Terms and Conditions acceptation required
pl_PL: Wymagana akceptacja zasad i warunków

en: Terms and Conditions label
pl_PL: Etykieta zasad i warunków

en: Display newest item
pl_PL: Wyświetl najnowszy element

en: Theme &rarr; Newest Item
pl_PL: Temat &rarr; Najnowszy element

en: CityGuide: Account Disabled
pl_PL: CityGuide: konto wyłączone

en: Account
pl_PL: Konto

en: Expiration in days
pl_PL: Ilość dni do wygaśnięcia

en: Payment type
pl_PL: Rodzaj płatności

en: Renew Account
pl_PL: Odnów konto

en: Upgrade Account
pl_PL: Zaktualizuj konto do lepszej wersji

en: Account type
pl_PL: Typ konta

en: Post <a href='%s'>#%d</a> was updated and awaiting your moderation.
pl_PL: Post <a href='%s'>#%d</a> został zaktualizowany i czeka na moderację.

en: Post ready for review
pl_PL: Post gotowy do przeglądu

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account renew via Bank Transfer
pl_PL: Użytkownik %s o ID #%d (%s) prosi o odnowienie konta za pomocą przelewu bankowego

en: Account renew request
pl_PL: Prośba o odnowienie konta

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account upgrade to (%s) via Bank Transfer
pl_PL: Użytkownik %s o ID #%d (%s) prosi o upgrade konta do (%s) za pomocą przelewu bankowego

en: Account upgrade request
pl_PL: Prośba o upgrade konta

en: Maximum items for the current package exceeded
pl_PL: Przekroczono maksymalną liczbę przedmiotów w bieżącej paczce

en: Rating was approved
pl_PL: Ocena została zatwierdzona

en: Menu Width
pl_PL: Szerokość menu

en: Tools Width
pl_PL: Szerokość narzędzi

en: Select type of item
pl_PL: Wybierz typ elementu

en: Large Image
pl_PL: Duży obraz

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Video
pl_PL: Wideo

en: Crop From Position
pl_PL: Przytnij z pozycji

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
pl_PL: Punkt zakotwiczenia obrazu źródłowego, użytego podczas przycinania obrazu

en: Link To Website
pl_PL: Łącze do witryny internetowej

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
pl_PL: Łącze do witryny internetowej użytego typu, użyj prawidłowego formatu adresu URL z http://

en: Link To Video
pl_PL: Łącze do wideo

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
pl_PL: Łącze do wideo użytego typu, użyj prawidłowego formatu adresu URL z http://

en: Video Format
pl_PL: Format wideo

en: Select format of video
pl_PL: Zaznacz format wideo

en: Information Title
pl_PL: Tytuł informacyjny

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Item gallery
pl_PL: Galeria pozycji

en: Floating
pl_PL: Dryfowanie

[ctx: name of element]
en: Facilities
pl_PL: Funkcjonalności

en: Theme Color Dark
pl_PL: Ciemny kolor motywu

en: Dark theme color for dark elements
pl_PL: Kolor ciemnego motywu dla ciemnych elementów

en: Theme Color Light
pl_PL: Jasny kolor motywu

en: Main theme color for light elements
pl_PL: Kolor głównego motywu dla jasnych elementów

en: Header Share
pl_PL: Nagłówek Dziel się

en: Header Social Icons
pl_PL: Nagłówek Ikony społecznościowe

en: Enable Facebook
pl_PL: Włącz portal Facebook

en: Enable Twitter
pl_PL: Włącz portal Twitter

en: Enable Google+
pl_PL: Włącz portal Google+

en: Menu Items Hover
pl_PL: Dymek elementów menu

en: Color of menu items text on hover
pl_PL: Kolor tekstu elementów menu w dymku

en: Icon Font
pl_PL: Czcionka ikon

en: Class of icon from FontAwesome - disable Icon Image
pl_PL: Klasa ikon z zestawu narzędziowego FontAwesome - wyłącz obraz ikon

en: Subtitle
pl_PL: Napis

en: Text displayed with main title of service box
pl_PL: Tekst wyświetlany z głównym tytule pola usługi

en: Item Color
pl_PL: Kolor elementu

en: Color of this Item
pl_PL: Kolor tego elementu

en: Class of icon from FontAwesome
pl_PL: Klasa ikon z zestawu narzędziowego FontAwesome

en: URL of image displayed in service box
pl_PL: Adres URL obrazu wyświetlanego w polu usługi

en: Hover Image
pl_PL: Obraz po najechaniu

en: URL of image displayed in service box on hover event
pl_PL: Adres URL obrazu wyświetlanego w polu usługi na wydarzeniu po najechaniu kursorem

en: Main text displayed in service box
pl_PL: Główny tekst wyświetlany w polu usługi

en: "Read more" text
pl_PL: Tekst "Przeczytaj więcej"

en: Text for "Read more" link
pl_PL: Tekst łącza "Przeczytaj więcej"

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
pl_PL: Adres URL łącza "Przeczytaj więcej", użyj prawidłowego formatu adresu URL z http://

en: Advanced Settings
pl_PL: Ustawienia zaawansowane

en: Submenu Icon Font
pl_PL: Czcionka ikon podmenu

en: Class of icon from FontAwesome on dropped submenu
pl_PL: Klasa ikon z zestawu narzędziowego FontAwesome w rozwiniętym podmenu

en: Item Submenu
pl_PL: Podmenu elementu

en: Add new links for item submenu or remove existing links by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing links.
pl_PL: Dodaj nowe hiperłącza do podmenu elementu lub usuń istniejące łącza poprzez kliknięcie czerwonego krzyżyka. Kliknij odnośnik „Usuń wszystkie elementy”, aby usunąć wszystkie aktualne hiperłącza.

en: Link title text
pl_PL: Tekst tytułu łącza

en: Link, use valid URL format with http://
pl_PL: Hiperłącze. Użyj prawidłowego formatu adresu URL za pomocą http://

en: URL of page to be redirected, use valid URL format with http://
pl_PL: Adres URL strony do przekierowania. Użyj prawidłowego formatu adresu URL za pomocą http://

[ctx: job position]
en: Position
pl_PL: Położenie

en: Position of member in the company, community, etc
pl_PL: Pozycja członka w firmie, wspólnocie itp.

en: About member
pl_PL: O członku

en: Information about member
pl_PL: Informacje o członku

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
pl_PL: Dodaj nową Ikonę społecznościową, klikając łącze "+ Dodaj nowy element" lub usuń istniejącą Ikonę społecznościową, klikając czerwony krzyż. Kliknij łącze "Usuń wszystkie elementy", aby usunąć wszystkie istniejące Ikony społecznościowe.

en: Menu Order
pl_PL: Kolejność menu

en: Custom color of Icons
pl_PL: Niestandardowy kolor ikon

en: Items Background
pl_PL: Tło wieloelementowe

en: Background of the items
pl_PL: Tło elementów

en: Display item descriptions
pl_PL: Wyświetl opisy elementów

en: Social Icons Type
pl_PL: Typ ikon społecznościowych

en: Font icons
pl_PL: Ikony czcionek

en: Image icons
pl_PL: Ikony obrazów

en: Select display style for submenu of items
pl_PL: Wybierz styl wyświetlania podmenu elementów

en: Drop Up
pl_PL: Zwiń

en: Drop Down
pl_PL: Rozwiń

en: Visible
pl_PL: Widoczny

en: Image 1:1
pl_PL: Obraz 1:1

en: Image 2:1
pl_PL: Obraz 2:1

en: Image 4:3
pl_PL: Obraz 4:3

en: Image 16:9
pl_PL: Obraz 16:9

en: Image 1:2
pl_PL: Obraz: 1:2

en: Image 3:4
pl_PL: Obraz 3:4

en: Image 9:16
pl_PL: Obraz 9:16

en: Icon Offset
pl_PL: Przesunięcie ikon

en: Enable or disable vertical icon offset
pl_PL: Włącz lub wyłącz przesunięcie ikon w pionie

en: Icon Type
pl_PL: Typ ikony

[ctx: name of element]
en: Background Slider
pl_PL: Suwak tła

en: Logo area width
pl_PL: Szerokość  obszaru logo

en: Menu area width
pl_PL: Szerokość obszaru menu

en: Menu cols
pl_PL: Kolumny menu

en: Featured
pl_PL: Polecane

en: Display social icon also in header
pl_PL: Wyświetlaj ikonę społecznościową także w nagłówku

en: Transparent Background
pl_PL: Tło przezroczyste

en: Element has transparent background outside sidebars section
pl_PL: Element posiada przezroczyste tło poza sekcją pasków bocznych

en: On
pl_PL: Włączony

en: Off
pl_PL: Wyłączony

en: Slide Duration
pl_PL: Czas trwania slajdu

en: The time while one slide is displayed
pl_PL: Czas, podczas którego wyświetlany jest jeden slajd

en: Animation Duration
pl_PL: Czas trwania animacji

en: Duration of animation between slides
pl_PL: Czas trwania animacji pomiędzy slajdami

en: Background Slides
pl_PL: Slajdy tła

en: Text for own identification of slide
pl_PL: Tekst do własnej identyfikacji slajdu

en: Background image of slide
pl_PL: Tło obrazu slajdu

en: Color of slide displayed with transparent image
pl_PL: Kolor slajdu wyświetlonego za pomocą obrazu przezroczystego

en: Background Position
pl_PL: Pozycja tła

en: Position of background image in slide
pl_PL: Pozycja obrazu tła na slajdzie

en: Street View
pl_PL: Widok ulicy

en: Enable or disable street view feature
pl_PL: Włącz lub wyłącz funkcję widoku ulicy

en: Title Section Options
pl_PL: Opcje sekcji tytułu

en: Height of title section
pl_PL: Wysokość sekcji tytułu

en: Float
pl_PL: Obiekt pływający

en: Show description floated over portfolio gallery
pl_PL: Pokaż opis jako obiekt pływający ponad galerią portfolio

en: Theme rule
pl_PL: Reguła motywu

en: Scroll Main Menu
pl_PL: Przewiń menu główne

en: Enable or disable main menu to be scrollable
pl_PL: Włącz lub wyłącz możliwość przewijania menu głównego

en: Scroll Left Sidebar
pl_PL: Przewiń lewy pasek boczny

en: Enable or disable left sidebar to be scrollable
pl_PL: Włącz lub wyłącz możliwość przewijania lewego paska bocznego

en: Header Background
pl_PL: Tło nagłówka

en: Site Header Background
pl_PL: Tło nagłówka strony

en: Tiny Text
pl_PL: Mały tekst

en: Tiny text size in px
pl_PL: Mały rozmiar tekstu w pikselach

en: Featured Item
pl_PL: Wybrane elementy

en: Icon Effect
pl_PL: Efekt ikony

en: Display border for product image
pl_PL: Wyświetl obramowanie zdjęcia produktu

en: Slider displays navigation arrows, title and description only if page is blank (without any other content and elements).
pl_PL: W obszarze suwaka zostaną wyświetlone strzałki nawigacji, tytuł i opis tylko wtedy, gdy strona jest pusta (bez innych treści i elementów).

en: Short description of slide
pl_PL: Krótki opis suwaka

en: Display banner for current page
pl_PL: Wyświetl baner na bieżącej stronie

en: Theme &rarr; Banner
pl_PL: Motyw i baner

en: Open in new window?
pl_PL: Otworzyć w nowym oknie?

[ctx: name of element]
en: Authors
pl_PL: Autorzy

en: Post Geolocation
pl_PL: Opublikuj geolokalizację

en: Post Background
pl_PL: Tło posta

en: Post Gallery
pl_PL: Galeria postów

en: Theme Color Colorful
pl_PL: Paleta kolorów motywu

en: Main theme color for colored elements
pl_PL: Główny kolor motywu kolorowych elementów

en: Background Height
pl_PL: Wysokość tła

en: Header background height in px
pl_PL: Wysokość tła nagłówka w pikselach

en: Authors
pl_PL: Autorzy

en: Default User Role
pl_PL: Domyślna rola użytkownika

en: New users will be registered with selected role
pl_PL: Nowi użytkownicy zostaną zarejestrowani z wybraną rolą

en: Subscriber
pl_PL: Subskrybent

en: Contributor
pl_PL: Współpracownik

en: Editor
pl_PL: Edytor

en: Login Redirect
pl_PL: Przekierowanie logowania

en: If nothing selected redirect to author's blog page
pl_PL: Jeśli nic nie wybrano, nastąpi przekierowanie do strony blogu autora

en: Registration Redirect
pl_PL: Przekierowanie rejestracji

en: If nothing selected redirect to home page
pl_PL: Jeśli nic nie wybrano, nastąpi przekierowanie do strony głównej

en: Author's Blog Default Content
pl_PL: Domyślna treść blogu autora

en: In case author hasn't published any posts yet you can create custom content for his empty page. If author already has some post this content will be ignored.
pl_PL: W przypadku gdy autor nie opublikował jeszcze żadnych postów, możesz stworzyć niestandardową treść jego strony początkowej. Jeśli autor posiada już jakieś posty, ta treść zostanie zignorowana.

en: Author's Welcome Screen
pl_PL: Ekran powitalny autora

en: This content will be shown as welcome screen for logged author with no posts
pl_PL: Ta treść zostanie wyświetlona jako ekran powitalny zalogowanego autora, który nie posiada postów

en: Visitor's Welcome Screen
pl_PL: Ekran powitalny gościa

en: This content will be shown for visitors of author blog with no posts
pl_PL: Ta treść będzie udostępniana gościom blogu autora, który nie posiada postów

en: Add custom background for your post page
pl_PL: Dodaj niestandardowe tło do swojej strony postów

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Choose custom background for your author page
pl_PL: Wybierz niestandardowe tło dla swojej strony autora

en: Biographical Info
pl_PL: Informacje biograficzne

en: Add user's biography information
pl_PL: Dodaj informacje biograficzne użytkownika

en: Select authors listed on page
pl_PL: Wybierz autorów zamieszczonych na stronie

en: Select order of authors listed on page
pl_PL: Wybierz kolejność autorów zamieszczonych na stronie

en: Post count
pl_PL: Licznik postów

en: Registered
pl_PL: Zarejestrowany

en: Number of authors listed on page
pl_PL: Liczba autorów zamieszczonych na stronie

en: Select layout type of displayed authors
pl_PL: Wybierz typ układu dla wyświetlonych autorów

en: Item Background
pl_PL: Tło elementu

en: Enable or disable item background
pl_PL: Włącz lub wyłącz tło elementu

en: Item Background Image
pl_PL: Obraz tła elementu

en: Enable or disable author background image
pl_PL: Włącz lub wyłącz obraz tła autora

en: Additional Information
pl_PL: Informacje dodatkowe

en: Author Avatar
pl_PL: Awatar autora

en: Enable or disable author avatar
pl_PL: Włącz lub wyłącz awatar autora

en: Posts Count
pl_PL: Licznik postów

en: Enable or disable post counts
pl_PL: Włącz lub wyłącz liczniki postów

en: Author Bio
pl_PL: Biografia autora

en: Enable or disable author biography
pl_PL: Włącz lub wyłącz biografię autora

en: Enable or disable social icons
pl_PL: Włącz lub wyłącz ikony społecznościowe

en: Number of authors in one row
pl_PL: Liczba autorów w jednym rzędzie

en: Columns Layout
pl_PL: Układ kolumn

en: Display lines between columns
pl_PL: Wyświetl linie pomiędzy kolumnami

en: Special Page Title
pl_PL: Tytuł strony specjalnej

en: Use settings specific for special pages (author, post, category, archive). Title field above will be ignored.
pl_PL: Użyj specyficznych ustawień dla stron specjalnych (autora, postów, kategorii, archiwalnych). Pole tytułu powyżej zostanie zignorowane.

en: Display Posts
pl_PL: Wyświetl posty

en: Post Markers
pl_PL: Oznaczenia postów

en: Special Page Settings
pl_PL: Ustawienia strony specjalnej

en: Use settings specific for special pages (author, single post, category, archive). Category option will be ignored.
pl_PL: Użyj specyficznych ustawień dla stron specjalnych (autora, kategorii, archiwalnych, z pojedynczym postem). Opcja kategorii zostanie zignorowana.

en: Share
pl_PL: Udostępnij

en: Display or hide page share
pl_PL: Wyświetl lub ukryj udostępnianie strony

en: Enable or disable post author
pl_PL: Włącz lub wyłącz autora postu

en: Enable or disable categories list
pl_PL: Włącz lub wyłącz listę kategorii

en: Visits
pl_PL: Wizyty

en: Enable or disable post visits count
pl_PL: Włącz lub wyłącz licznik wizyt postów

en: Enable or disable post date
pl_PL: Włącz lub wyłącz datę postów

en: Enable or disable post excerpt
pl_PL: Włącz lub wyłącz fragmenty postów

en: Image Size
pl_PL: Rozmiar obrazu

en: Height of images
pl_PL: Wysokość obrazów

en: Item Colors
pl_PL: Kolory elementów

en: Custom color of background
pl_PL: Niestandardowy kolor tła

en: Title Color
pl_PL: Kolor tytułu

en: Custom color of title
pl_PL: Niestandardowy kolor tytułu

en: Custom Width
pl_PL: Szerokość niestandardowa

en: Custom max-width of element
pl_PL: Niestandardowa maks. szerokość elementu

en: Display posts based on their view count.
pl_PL: Wyświetlaj posty w oparciu o liczbę ich wyświetleń.

en: Theme &rarr; Entry Views
pl_PL: Motyw &rarr; Wyświetlenia wejść

en: Order:
pl_PL: Kolejność:

en: Show view count?
pl_PL: Pokazać liczbę wyświetleń?

en: G &#8212; Suitable for all audiences
pl_PL: G &#8212; odpowiednie dla wszystkich odbiorców

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
pl_PL: PG &#8212; może być obraźliwe, zwykle dla odbiorców powyżej 13 roku życia

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
pl_PL: R &#8212; przeznaczone dla odbiorców dorosłych powyżej 17 roku życia

en: X &#8212; Even more mature than above
pl_PL: X &#8212; dla osób jeszcze starszych niż powyżej

en: Local Avatars Only
pl_PL: Tylko awatary lokalne

en: Local Upload Permissions
pl_PL: Uprawnienia do przesyłania lokalnego

en: Choose an Avatar
pl_PL: Wybierz awatar

en: Set as avatar
pl_PL: Ustaw awatar

en: Upload Avatar
pl_PL: Prześlij awatar

en: Choose an image from your computer:
pl_PL: Wybierz plik graficzny ze swojego komputera

en: Choose from Media Library
pl_PL: Wybierz z Biblioteki mediów

en: Delete local avatar
pl_PL: Usuń lokalny awatar

en: No local avatar is set. Set up your avatar at Gravatar.com.
pl_PL: Nie ustawiono jeszcze awatara lokalnego. Skonfiguruj swój awatar w serwisie Gravatar.com.

en: You do not have media management permissions. To change your local avatar, contact the blog administrator.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania multimediami. Aby zmienić lokalny awatar, skontaktuj się z administratorem blogu.

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: If the local avatar is inappropriate for this site, Gravatar will be attempted.
pl_PL: Jeśli lokalny awatar jest nieodpowiedni dla tej strony, zostanie wypróbowany serwis Gravatar.

en: For security reasons, the extension ".php" cannot be in your file name.
pl_PL: Ze względów bezpieczeństwa rozszerzenie „.php” nie może znajdować się w nazwie pliku.

en: Please upload a valid image file for the avatar.
pl_PL: Prześlij prawidłowy plik graficzny dla awatara.

en: There was an error uploading the avatar:
pl_PL: Wystąpił błąd podczas przesyłania awatara:

en: You do not have permission to edit this user.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania tego użytkownika.
