Doctor+ Admin 1.14 - en to nl_NL translation catalogue (1350 entries)

en: Theme Admin
nl_NL: Theme admin

en: Empty theme cache
nl_NL: Leeg themacache

en: Empty image (WPThumb) cache
nl_NL: Leeg afbeelding (WPThumb) cache

en: Page Builder
nl_NL: Paginabouwer

en: Default language
nl_NL: Default taal

en: Custom Meta Box
nl_NL: Aanpasbare meta-box

en: Homepage (blog)
nl_NL: Thuispagina (blog)

en: 404 page
nl_NL: pagina 404

en: Search page
nl_NL: Pagina zoeken

en: Archive pages
nl_NL: Archief pagina's

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
nl_NL: Categorie, taxonomie, label, auteur, datum

en: Attachment pages
nl_NL: Bijlage pagina's

en: Single post
nl_NL: Enkele post

en: Single - WooCommerce Product
nl_NL: Enkel - WooCommerce produkt

en: %s - WooCommerce Shop Page
nl_NL: %s - WooCommerce Shop Pagina

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer vereiste plug-ins

en: &hellip; saving &hellip;
nl_NL: &hellip; bezig met opslaan &hellip;

en: settings were saved successfully
nl_NL: instellingen waren succesvol opgeslagen

en: there was an error during saving
nl_NL: er was een fout tijdens opslaan

en: Resetting&hellip;
nl_NL: Resetten&hellip;

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
nl_NL: Succesvol gereset. Deze pagina zal worden herlaad&hellip;

en: Are you sure you want to remove this element?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit element wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
nl_NL: Weet u zeker dat u aangepaste pagina opties voor deze pagina wilt verwijderen?

note: translators: {pageTtile} is placeholder like %s
en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
nl_NL: U staat op het punt om aangepaste opties te maken voor pagina:
    {pageTitle}.
    Is is dit ok?

en: Settings Administration for the special page type
nl_NL: Instellingen administratie voor de speciale pagina

en: Settings Administration for this standard page only
nl_NL: Instellingen administratie alleen voor deze standaardpagina

en: Click to add custom description
nl_NL: Klik om een eigen omschrijving toe te voegen

en: Please select backup file
nl_NL: Selecteer back-up bestand

note: translators: {option} and {filename} are placeholders like %s
en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
nl_NL: U selecteerde optie '{option}' maar bestand was '{filename}'. We hebben dit voor u gecorrigeerd :)

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
nl_NL: Weet u zeker dat u back-up wilt importeren? Alle tabellen zullen gehavend worden voor import!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
nl_NL: Weet u zeker dat u de demo-inhoud wilt importeren? De hele inhoud van uw website zal worden vervangen!

en: Importing...
nl_NL: Importeren...

en: Importing is done. Check out the report.
nl_NL: Import is gedaan. Controleer het rapport.

en: There was an error during importing. Check out the report.
nl_NL: Er was een fout gedurende import. Controleer het rapport.

en: Exporting...
nl_NL: Exporteren...

en: You just got a file download dialog or ribbon.
nl_NL: U heeft zojuist een download dialoogvenster of ribbon bestand.

en: Your file download failed. Please try again.
nl_NL: Downloaden van uw bestand is mislukt. Probeer opnieuw.

en: Please enter title of the page
nl_NL: Voer titel van de pagina in

en: Save and Open in Page Builder
nl_NL: Opslaan en openen in Page Builder

en: Something is wrong with import form
nl_NL: Er is iets mis met het importvenster

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
nl_NL: Bestand met demo-inhoud '%s' bestaat niet.

en: Something is wrong with export form
nl_NL: Er is iets mis met het exportvenster

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
nl_NL: Exportmethode '%s' bestaat niet. Er ging iets mis.

en: Directory '%s' can not be created.
nl_NL: Directory '%s' kan niet worden gemaakt.

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
nl_NL: Importmethode '%s' bestaat niet. Er is iets fout.

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
nl_NL: Inhoud van het backup-bestand is beschadigd, kan niet gecomprimeerd worden.

en: Content from the file "%s" can not be read.
nl_NL: Inhoud van het bestand "%s" kan niet gelezen worden.

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
nl_NL: Inserting van de WordPress optie "%s" mislukt.

en: All inserts of theme settings to the database failed.
nl_NL: Alle inserts van thema instellingen naar de data-base mislukt.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
nl_NL: Invoegen van de %s thema opties "%s" mislukt.

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
nl_NL: Inhoud werd gedeeltelijk geïmporteerd. Er deden zich een paar fouten voor. %s

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
nl_NL: Bestand van URL "%s" kan niet verkregen worden. Reden: %s

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
nl_NL: Succesvol gedownload en heeft bestand opgeslagen van URL "%s"

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
nl_NL: Dummy demo-afbeeldingen zijn succesvol gedownload

en: All attachments were sucessfully downloaded
nl_NL: Alle bijlagen zijn succesvol gedownload

en: Remote server did not respond
nl_NL: Remote-server heeft niet gereageerd

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
nl_NL: Remote-server geeft foutmelding aan %1$d %2$s

en: Remote file have incorrect size
nl_NL: Remote-bestand heeft onjuiste maat

en: Zero size file downloaded
nl_NL: Nul-bestand gedownload

en: Content was successfully imported, yay!
nl_NL: Inhoud was succesvol geïmporteerd, jippy!

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
nl_NL: Inhoud was deels geïmporteerd. Sommige data kon niet worden geïmporteerd. Hier is het rapport: %s

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
nl_NL: Inhoud kon niet worden geïmporteerd. Reden(en): %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
nl_NL: Alle thema instellingen waren succesvol geïmporteerd, jippy!

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
nl_NL: Alle thema instellingen waren deels geïmporteerd. Sommige data kon niet worden geïmporteerd. Hier is het rapport: %s

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
nl_NL: Alle thema instellingen konden niet worden geïmporteerd. Reden(en): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
nl_NL: WordPress instellingen (sidebars, widgets, enz..) zijn succesvol geïmporteerd, jippy!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
nl_NL: WordPress instellingen waren deels geïmporteerd. Sommige data kon niet worden geïmporteerd. Hier is het rapport: %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
nl_NL: WordPress instellingen (sidebars, widgets, enz..) konden niet worden geïmporteerd. Reden(en): %s

en: Fullwidth Elements
nl_NL: Volledige breedte elementen

en: Fullwidth or Columnable Elements
nl_NL: Volledige breedte van colgroup elementen

en: Edit element description
nl_NL: Pas omschrijving van element aan

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
nl_NL: Sidebars <strong>%s</strong> hier

en: start
nl_NL: Begin

en: end
nl_NL: Einde

en: Here are no options.
nl_NL: Er zijn hier geen opties.

en: Controls are not allowed to render
nl_NL: Controls zijn niet toegestaan te renderen

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
nl_NL: Weet u zeker dat u opties wilt importeren van Global Opties naar dit element?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
nl_NL: Weet u zeker dat u de opties wilt resetten van dit element naar standaardwaarde?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
nl_NL: Weet u zeker dat u de opties wilt resetten van deze groep naar standaardwaarde?

en: WordPress version
nl_NL: WordPress versie

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
nl_NL: Deze AIT thema vereist WordPress 3.7 of nieuwer.

en: PHP Version
nl_NL: PHP-versie

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
nl_NL: Er wordt aanbevolen voor betere prestaties van uw hele site met ons thema om PHP versie 5.4 of nieuwer te gebruiken. Maar dit is niet verplicht. PHP 5.2 kan ook gebruikt worden.

en: Memory limit
nl_NL: Geheugenlimiet

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
nl_NL: Geheugenlimiet is te laag. Minstens <b>%sMB</b> is nodig voor AIT Thema correct te werken.

note: translators: "wp-content/uploads" is exact path to folder
en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
nl_NL: Read/Write permissies voor wp-inhoud/uploads-map

en: Yes
nl_NL: Ja

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
nl_NL: Het is niet toegestaan PHP te schrijven naar "wp-content/uploads" directory

en: Function flock()
nl_NL: Functie toeloop()

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
nl_NL: Functie <code>flock()</code> wordt niet ondersteunt op dit bestandssysteem. AIT Theme vereist dit om atomaire bestandoperaties te verwerken.

en: Function gzcompress()
nl_NL: Functie gzcompress()

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
nl_NL: Functie <code>gzcompress()</code> is niet ingeschakeld. AIT Theme vereist dit voor data back-up proces.

en: Function gzuncompress()
nl_NL: Functie gzuncompress()

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
nl_NL: Functie <code>gzuncompress()</code> is niet ingeschakeld. AIT Theme vereist dit voor data back-up proces.

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
nl_NL: Configuratie richtlijn <code>registreer_globalen</code> is ingeschakeld. We raden aan dat dit voor veiligheidsredenen is uitgeschakeld.

note: translators: "Reflection" is the name of the extension
en: Reflection extension
nl_NL: Reflectie uitbreiding

en: Reflection extension is required.
nl_NL: Reflectie uitbreiding is vereist.

note: translators: "SPL" is the name of the extension
en: SPL extension
nl_NL: SPL uitbreiding

en: SPL extension is required.
nl_NL: SPL uitbreiding is vereist.

note: translators: "PCRE" is the name of the extension
en: PCRE extension
nl_NL: PCRE uitbreiding

en: Enabled and works properly
nl_NL: Ingeschakeld en werkt correct

en: Disabled or without UTF-8 support
nl_NL: Uitgeschakeld of zonder UTF-8 ondersteuning

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
nl_NL: PCRE uitbreiding is vereist en dient UTF-8 te ondersteunen.

note: translators: "ICONV" is the name of the extension
en: ICONV extension
nl_NL: ICONV uitbreiding

en: Disabled or does not work properly
nl_NL: Uitgeschakeld of werkt niet correct

en: ICONV extension is required and must work properly.
nl_NL: ICONV uitbreiding is vereist en dient correct te werken.

en: PHP tokenizer is required.
nl_NL: PHP tokenizer is vereist.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String extension
nl_NL: Multi-byte String uitbreiding

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
nl_NL: Multi-byte String uitbreiding is afwezig. Enkele internationaliseringsonderdelen kunnen mogelijk niet correct werken.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String function overloading
nl_NL: Multi-byte String-functie overbelast

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
nl_NL: Multi-byte String functie overbelasting is ingeschakeld. AIR Theme vereist dat dit is uitgeschakeld. Als het ingeschakeld is, enkele string-functies kunnen mogelijk niet correct werken.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: GD/ImageMagick extension
nl_NL: GD/ImageMagick uitbreiding

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
nl_NL: GD en ImageMagick uitbreidingen zijn afwezig. WordPress eist elke van deze voor afbeelding te resizen.

note: translators: "AIT Themes" is a name
en: AIT Themes Requirements Checker
nl_NL: AIT thema voorwaarden checker

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
nl_NL: AIT Thema's vereist teller checks als uw server en PHP configuratie voldoet aan de eisen voor het uitvoeren van deze AIT Thema. Het vergelijkt versie's van PHP of de juiste PHP extensies zijn geladen en of PHP richtlijnen correct zijn ingesteld.

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
nl_NL: Sorry, uw server configuratie beantwoordt niet aan alle eisen voor deze AIT thema. <em>Uw vorige thema is geheractiveerd.</em>

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
nl_NL: Los de kwesties die hieronder staan vermeld op en probeer opnieuw. U kunt terug naar uw <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress thema's administratie &raquo;</a>

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
nl_NL: Uw server configuratie is niet gelijk aan alle eisen voor deze AIT Thema.

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
nl_NL: We raden aan om <a href="%s" class="button button-primary">uw eerdere thema te reactiveren</a> totdat alle vermelde kwesties zijn verholpen. <a href="%s" class="button button-secondary">Ga verder</a> alleen als u weet wat u doet.</p>

en: Details
nl_NL: Gegevens

en: Not tested
nl_NL: Niet getest

en: AIT Shortcodes
nl_NL: AIT verkorte codes

en: Insert shortcode
nl_NL: Voer short-code in

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Import Demo Content
nl_NL: Importeer demo-inhoud

en: Import / Export
nl_NL: Import/Export

[ctx: export]
en: All
nl_NL: Alles

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
nl_NL: Exporteer de gehele WordPress inhoud, thema instellingen en WordPress instellingen

[ctx: export]
en: All theme settings
nl_NL: Alle thema instellingen

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
nl_NL: Exporteer alle thema instellingen (thema opties, default lay-out en paginabouwer)

[ctx: export]
en: WordPress settings
nl_NL: WordPress instellingen

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
nl_NL: Exporteer enkele WordPress instelllingen (menu-instellingen, sidebars, widgets)

[ctx: export]
en: WordPress Content
nl_NL: WordPress inhoud

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
nl_NL: Exporteert alle inhoud van de WordPress. Al uw posts, pagina's, opmerkingen, aangepaste gebieden, taxonomies, navigatie menu's en aangepaste post soorten.

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
nl_NL: Exporteer alle WordPress inhoud, thema-instellingen en sommige WordPress-instellingen

[ctx: export action button label]
en: Export
nl_NL: Exporteer

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
nl_NL: <strong>Waarschuwing!</strong> Deze import zal alle entries in de database voor de geselecteerde opties verwijderen

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
nl_NL: <strong>Let op!</strong> Deze invoer zal alle inhoud, alle thema-instellingen en sommige WordPress-instellingen uit de database verwijderen.

[ctx: import]
en: All
nl_NL: Alles

[ctx: import]
en: All theme settings
nl_NL: Alle thema instellingen

[ctx: import]
en: WordPress settings
nl_NL: WordPress instellingen

[ctx: import]
en: WordPress Content
nl_NL: WordPress inhoud

[ctx: import]
en: Import Attachments?
nl_NL: Bijlagen importen?

[ctx: import action button label]
en: Import
nl_NL: Importeer

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
nl_NL: <strong>Waarschuwing!</strong> Importeren van demo inhoud zal al uw huidige inhoud in de database verwijderen.

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
nl_NL: Importeer demo-inhoud

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
nl_NL: Default lay-out <small>Default lay-out administratie opties voor alle pagina's</small>

en: Reset to Defaults
nl_NL: Reset naar defaults

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle instellingen wilt resetten naar default?

en: <strong>Default Layout</strong> Options
nl_NL: <strong>Default lay-out</strong> Opties

en: Changes have been made.
nl_NL: Wijzigingen zijn gemaakt.

en: Sticked unsortable elements
nl_NL: Onsorteerbare elementen geplakt

en: You can only enable or disable these elements
nl_NL: U kunt deze elementen alleen in- of uitschakelen

en: Sortable elements
nl_NL: Sorteerbare elementen

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
nl_NL: Sleep-en-neerzet hier elementen van de rechterhandzijde

en: Save Options
nl_NL: Opties opslaan

en: Edit different page&hellip;
nl_NL: Bewerk verschillende pagina&hellip;

en: Select a page from which to import options
nl_NL: Selecteer een pagina waarvandaan opties moeten worden geïmporteerd

en: View page: %s
nl_NL: Bekijk pagina: %s

[ctx: page]
en: View
nl_NL: Bekijk

en: Edit page: %s
nl_NL: Wijzig pagina: %s

[ctx: page]
en: Edit
nl_NL: Wijzig

[ctx: options]
en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Add New Page
nl_NL: Voeg nieuwe pagina toe

[ctx: page]
en: New
nl_NL: Nieuw

en: <strong>%s</strong> Local Options
nl_NL: <strong>%s</strong> Lokale opties

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: home
nl_NL: thuispagina

en: Special pages
nl_NL: Speciale pagina's

en: Normal pages
nl_NL: Normale pagina's

en: View Page
nl_NL: Bekijk pagina

en: Edit Page
nl_NL: Wijzig pagina

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
nl_NL: Weet u zeker dat u "Thema Opties" wilt resetten?

en: Reset Theme Options
nl_NL: Reset thema opties

en: Are you sure you want to reset all options?
nl_NL: Weet u zeker dat u alle opties wilt resetten?

en: Reset All Options
nl_NL: Reset alle opties

en: Theme Options
nl_NL: Thema opties

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
nl_NL: <strong>Thema opties:</strong> %s

[ctx: name of element]
en: Page Title
nl_NL: Pagina titel

[ctx: name of element]
en: Content
nl_NL: Inhoud

[ctx: name of element]
en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

[ctx: name of element]
en: Testimonials
nl_NL: Verklaringen

[ctx: name of element]
en: Text
nl_NL: Tekst

[ctx: name of element]
en: Columns
nl_NL: Kolommen

[ctx: name of element]
en: FAQ
nl_NL: Veelgestelde vragen

[ctx: name of element]
en: Member
nl_NL: Deelnemer

[ctx: name of element]
en: Price Table
nl_NL: Prijstabel

[ctx: name of element]
en: Toggles
nl_NL: Schakeltoetsen

[ctx: name of element]
en: Counters
nl_NL: Tellers

[ctx: name of element]
en: Countdown
nl_NL: Aftellen

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
nl_NL: Horizontale lineaal

[ctx: name of element]
en: Events
nl_NL: Evenementen

[ctx: name of element]
en: Events With Map
nl_NL: Evenementen met kaart

[ctx: name of element]
en: Job Offers
nl_NL: Vacatures

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
nl_NL: Openingstijden

[ctx: name of element]
en: Contact Form
nl_NL: Contactformulier

[ctx: name of element]
en: Advertisements
nl_NL: Advertenties

[ctx: name of element]
en: Members
nl_NL: Deelnemers

[ctx: name of element]
en: Easy Slider
nl_NL: Gemakkelijke slider

[ctx: name of element]
en: Products
nl_NL: Producten

[ctx: name of element]
en: Image
nl_NL: Afbeelding

[ctx: name of element]
en: Lists
nl_NL: Lijsten

en: Custom CSS
nl_NL: Op maat gemaakte CSS

en: Your custom CSS
nl_NL: Uw op maat gemaakte CSS

en: Here you can put your own CSS
nl_NL: Hier kunt u uw eigen CSS plaatsen

en: Admin branding
nl_NL: Admin brandmerk

en: Admin Title
nl_NL: Admin titel

en: Title displayed in Wordpress menu
nl_NL: Titel weergegeven in Wordpress menu

en: Login Screen Logo
nl_NL: Login-scherm logo

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
nl_NL: Logo afbeelding weergegeven in Wordpress login-scherm

en: Login Screen Logo Link
nl_NL: Login-scherm logo link

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
nl_NL: Link voor Logo-afbeelding getoond op Wordpress Login scherm, gebruik geldige URL opmaak met http://

en: Login Screen Logo Tooltip
nl_NL: Login-scherm logo hulptip

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
nl_NL: Hulptip tekst voor logo afbeelding weergegeven in Wordpress login-scherm

en: Custom CSS for Login Screen
nl_NL: Aangepast CSS voor login-scherm

en: CSS styles for Wordpress Login screen
nl_NL: CSS stijlen voor Wordpress login-scherm

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
nl_NL: Kleine admin menu pictogram (16x16)

en: Icon image displayed in menu
nl_NL: Pictogram afbeelding weergegeven in het menu

en: Admin Footer Text
nl_NL: Admin voetnoot tekst

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
nl_NL: Tekst wordt weergegeven in voetnoot van Wordpress Admin scherm

en: Administrator settings
nl_NL: Beheerdersinstellingen

en: Development mode
nl_NL: Ontwikkelingsmodus

en: Turn on/off development mode
nl_NL: Schakel aan/uit de ontwikkelingsmodus

en: Developer's IP address
nl_NL: Ontwikkelaars IP-adres

en: Megamenu settings
nl_NL: Megamenu instellingen

en: Enable megamenu
nl_NL: Megamenu inschakelen

en: Turn on/off megamenu
nl_NL: Aan- en uitzetten megamenu

en: Default Layout
nl_NL: Standaard lay-out

en: Title for the tab
nl_NL: Titel voor tab

en: Content of the tab
nl_NL: Inhoud van de tab

en: No tabs
nl_NL: Geen tabs

en: Add another tab
nl_NL: Voeg een ander tabblad toe

en: Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur

[ctx: mark for form input]
en: Required
nl_NL: Vereist

en: Background Image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Select Background Image for: %s
nl_NL: Selecteer achtergrondafbeelding voor:%s

en: Insert Image
nl_NL: Voeg afbeelding toe

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Repeat
nl_NL: Herhaal

en: repeat
nl_NL: herhaal

en: no-repeat
nl_NL: Niet herhalen

en: repeat-x
nl_NL: herhaal-x

en: repeat-y
nl_NL: herhaal-y

en: Position
nl_NL: Positie

en: top left
nl_NL: bovenaan links

en: top center
nl_NL: bovenaan midden

en: top right
nl_NL: bovenaan rechts

en: center left
nl_NL: midden links

en: center center
nl_NL: midden midden

en: center right
nl_NL: midden rechts

en: bottom left
nl_NL: linksonder

en: bottom center
nl_NL: middenonder

en: bottom right
nl_NL: rechtsonder

en: Scroll
nl_NL: Scrollen

en: fixed
nl_NL: vast

en: scroll
nl_NL: scrollen

en: All
nl_NL: Alles

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
nl_NL: <strong>Alle beschikbare %s worden getoond.</strong><br><em>(Omdat er geen categorieën zijn in %s of alle categorieën zijn leeg)</em>

en: Are you sure?
nl_NL: Weet u het zeker?

en: No Items Defined
nl_NL: Geen items gedefinieerd

en: + Add New Item
nl_NL: + Voeg nieuw item toe

en: Open/Collapse All Items
nl_NL: Openen/inklappen alle items

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Remove All Items
nl_NL: Verwijder alle items

en: Choose&hellip;
nl_NL: Kies&hellip;

en: None
nl_NL: Geen

en: Select Image for: %s
nl_NL: Selecteer afbeelding voor: %s

en: Enable
nl_NL: Activeer

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
nl_NL: Door dit toe te staan kunt u geavanceerde opties overschrijven van standaard lay-out

en: Default Template
nl_NL: Default sjabloon

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
nl_NL: "Paginasjabloon" optie is alleen beschikbaar bij lokale opties voor specifieke pagina.

en: There are no payments defined, please add payments first
nl_NL: Er zijn geen betalingen gedefinieerd, voeg eerst betalingen toe.

en: Address
nl_NL: Adres

en: Find
nl_NL: Vinden

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Streetview
nl_NL: Straatzicht

en: Clear map
nl_NL: Toewijzing wissen

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: No items. Add some items to "%s"
nl_NL: Geen items. Voeg enkele items toe aan "%s"

[ctx: sidebar]
en: None
nl_NL: Geen

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
nl_NL: %s (invalide)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
nl_NL: %s (in de wachtrij)

en: sub item
nl_NL: subartikel

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Edit Menu Item
nl_NL: Bewerk menuartikel

en: Label (Optional)
nl_NL: Label (optioneel)

en: Navigation Label
nl_NL: Navigatielabel

en: Title Attribute
nl_NL: Titelattribuut

en: Open link in a new window/tab
nl_NL: Open de link in een nieuw scherm/tab

en: CSS Classes (optional)
nl_NL: CSS Classes (optioneel)

en: Link Relationship (XFN)
nl_NL: Link relatie (XFN)

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
nl_NL: De beschrijving zal in het menu worden getoond als het huidige thema het ondersteund.

en: Icon (Optional)
nl_NL: Pictogram (optioneel)

en: Submenu Position
nl_NL: Submenu positie

en: Theme Default
nl_NL: Standaardthema

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Center
nl_NL: Middelpunt

en: Content Left
nl_NL: Inhoud links

en: Content Right
nl_NL: Inhoud rechts

en: Full Content Width
nl_NL: volledige inhoudsbreedte

en: Url (Optional)
nl_NL: Url (optioneel)

en: Minimum Width in px (Optional)
nl_NL: Minimum breedte in px (optioneel)

en: In New Row
nl_NL: In nieuwe rij

en: Original: %s
nl_NL: Origineel: %s

en: Add Column
nl_NL: Voeg kolom toe

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Custom Class
nl_NL: Aangepaste klasse

en: Write your custom class for own page identification
nl_NL: Schrijf uw op maat gemaakte klasse voor eigen pagina-identificatie

en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter sidebar

en: Select sidebar displayed on the right side of page
nl_NL: Selecteer sidebar weergegeven aan de rechterkant van de pagina

en: Left Sidebar
nl_NL: Linker sidebar

en: Select sidebar displayed on the left side of page
nl_NL: Selecteer sidebar weergave aan de linkerkant van pagina

en: Footer Widgets Area
nl_NL: Voetnoot widget-gebied

en: Display footer widgets area
nl_NL: Toon voetnoot widgets-gebied

en: Display breadcrumbs
nl_NL: Toon breadcrumbs

en: Main menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Footer menu
nl_NL: Voetnoot-menu

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Layout Type
nl_NL: Lay-out type

en: Display full-width or fixed-width layout of website
nl_NL: Toon volledige breedte of vaste breedte van de website lay-out

en: Website Width
nl_NL: Website breedte

en: Width of the website layout
nl_NL: Breedte van de website lay-out

en: Left Sidebar Width
nl_NL: Linker sidebar breedte

en: Width of left sidebar
nl_NL: Breedte van linker sidebar

en: Right Sidebar Width
nl_NL: Rechter sidebar breedte

en: Width of right sidebar
nl_NL: Breedte van rechter sidebar

en: Progressive Page Loading
nl_NL: Progressieve pagina laden

en: Enable or disable progressive loading of page
nl_NL: Schakel progressieve lading van pagina in of uit

en: Main Theme Colors and Backgrounds
nl_NL: Hoofdthema kleuren en achtergronden

en: Select image used as Favicon
nl_NL: Selecteer afbeelding als Favicon

en: Website Background
nl_NL: Achtergrond website

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
nl_NL: Uiterlijk van achtergrond-sectie. Kleur, ondoorzichtigheid en achtergrondafbeelding.

en: Theme Color
nl_NL: Thema kleur

en: Main theme color
nl_NL: Hoofdkleur thema

en: Page Background
nl_NL: Pagina-achtergrond

en: Color and opacity of page background
nl_NL: Kleur en ondoorzichtigheid van pagina-achtergrond

en: Titles
nl_NL: Titels

en: Color of titles text
nl_NL: Tekst kleur van titel

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Color of main text
nl_NL: Kleur van hoofdtekst

en: Color of links
nl_NL: Kleur van links

en: Links Hover
nl_NL: Links schuiven

en: Color of links with mouse cursor over
nl_NL: Kleur van links met muis-cursor erover

en: Decoration
nl_NL: Decoratie

en: Decorative color of elements on website
nl_NL: Decoratieve kleur van elementen op website

en: Lines
nl_NL: Lijnen

en: Color of lines
nl_NL: Kleur van de lijnen

en: Lighter Objects
nl_NL: Lichtere objecten

en: Color and opacity to make objects lighter
nl_NL: Kleur en ondoorzichtigheid om de objecten lichter te maken

en: Darker Objects
nl_NL: Donkere objecten

en: Color and opacity to make objects darker
nl_NL: Kleur en ondoorzichtigheid om de objecten donkerder te maken

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Header Type
nl_NL: Soort koptekst

en: Select type of website header
nl_NL: Selecteer soort websitekoptekst

en: Website Logo
nl_NL: Website-logo

en: Logo image for website header
nl_NL: Afbeelding van logo voor koptekst website

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Sticky Menu
nl_NL: Sticky menu

en: Enable or disable sticky menu on website
nl_NL: Sticky menu in- of uitschakelen op website

en: Main Menu Colors and Backgrounds
nl_NL: Hoofdmenu kleuren en achtergronden

en: Background color and opacity of main menu
nl_NL: Achtergrondkleur en ondoorzichtigheid van het hoofdmenu

en: Menu Items
nl_NL: Menu-items

en: Color of menu items text
nl_NL: Tekst kleur van menu-items

en: Active Menu Item
nl_NL: Actief menu-item

en: Color of active menu item text
nl_NL: Kleur van actieve menu-item tekst

en: Custom JavaScript Code
nl_NL: Aangepaste JavaScript code

en: JavaScript Code
nl_NL: JavaScript code

en: Place for your custom Javascript codes
nl_NL: Plek voor uw aangepaste Javascript codes

en: Footer
nl_NL: Voetnoot

en: Color of widget titles
nl_NL: Kleur van widget-titels

en: Color of plain text
nl_NL: Kleur van eenvoudige tekst

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
nl_NL: Decoratieve kleur van enkele elementen en links met muis-cursor erover

en: Footer Bar
nl_NL: Voetnoot-bar

en: Text Area Width
nl_NL: Tekstgebied breedte

en: Percentage width of area
nl_NL: Percentage breedte van gebied

en: Menu Area Width
nl_NL: Menugebied breedte

en: Background color and opacity of footer bar
nl_NL: Achtergrondkleur en ondoorzichtigheid van voetnoot-bar

en: Text Area
nl_NL: Tekstgebied

en: Text displayed in footer bar text area
nl_NL: Tekst weergegeven in voetnoot-bar tekstgebied

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Main Website Font
nl_NL: Lettertype van hoofdwebsite

en: Theme Default Font
nl_NL: Standaardlettertype van thema

en: System font
nl_NL: Systeemlettertype

en: Separator used between links in breadcrumbs
nl_NL: Separator wordt gebruikt tussen de links in breadcrumbs

en: Breadcrumbs Text
nl_NL: Breadcrumbs-tekst

en: Text displayed before breadcrumbs
nl_NL: Tekst getoond voor breadcrumbs

en: Text for "Home"
nl_NL: Tekst voor "Thuispagina"

en: Text for home link in breadcrumbs
nl_NL: Tekst voor thuispagina-link in breadcrumbs

en: Website Title
nl_NL: Titel website

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
nl_NL: Toon de huidige website-titel in breadcrumbs. Heeft geen enkel effect op de standaard Wordpress installatie, alleen op Wordpress Multi-site installatie.

en: Sidebars & Widget Areas
nl_NL: Sidebars & Widget gebieden

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
nl_NL: Voeg nieuwe sidebar toe door op "+Voeg Nieuwe Item toe" link te klikken, of verwijder huidige sidebar door op het rode kruisje te klikken.

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name of widget area displayed in Widgets options
nl_NL: Naam van widget-gebied getoond in widget-opties

en: Footer Widget Areas
nl_NL: Voetnoot widget-gebieden

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
nl_NL: Voeg nieuwe voetnoot widget-gebied door op "+Voeg Nieuwe Item toe" link te klikken of verwijder huidige voetnoot widget-gebied door op het rode kruisje te klikken.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
nl_NL: Google Analytisch Tracking ID in de vorm van UA-XXXXX-YY

en: Social Icons
nl_NL: Sociale pictogrammen

en: Display
nl_NL: Vertoon

en: Display social icons on website
nl_NL: Vertoon sociale pictogrammen op de website

en: Background color and opacity of icons
nl_NL: Achtergrondkleur en ondoorzichtigheid van pictogrammen

en: Open In New Window
nl_NL: Openen in nieuwe window

en: Open links in new window or tab
nl_NL: Open links in nieuw window of tabblad

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
nl_NL: Voeg nieuwe sociale pictogram toe door op "+Voeg Nieuwe Item CToe" link te klikken of verwijder huidige sociale pictogram door op het rode kruisje te klikken. Klik op "Verwijder Alle Items" link om alle huidige sociale pictogrammen te verwijderen.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Social icon title
nl_NL: Titel sociale pictogram

en: Icon Light
nl_NL: Icoon licht

en: Social icon image
nl_NL: Afbeelding sociale pictogram

en: Icon Dark
nl_NL: Icoon donker

en: Social icon link, use valid URL format with http://
nl_NL: Sociale pictogram-link, gebruik geldige URL opmaak met http://

en: Display or hide this element on page
nl_NL: Vertoon of verberg dit element op de pagina

en: Write your custom class for own element identification
nl_NL: Schrijf uw eigen klasse voor eigen element identificatie

en: Title text displayed with element
nl_NL: Titel tekst weergegeven met element

en: Description text displayed with element
nl_NL: Beschrijving tekst weergegeven met element

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: Select alignment of title and description
nl_NL: Selecteer uitlijning van titel en beschrijving

en: Element Background
nl_NL: Achtergrond element

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
nl_NL: Vertoning van achtergrond element. Kleur, ondoorzichtigheid en achtergrondafbeelding.

en: Spaces around Element
nl_NL: Ruimte rondom element

en: Top Margin
nl_NL: Topmarge

en: Space above element
nl_NL: Ruimte boven element

en: Top Padding
nl_NL: Opvulling top

en: Top space inside element
nl_NL: Topruimte binnen element

en: Bottom Padding
nl_NL: Opvulling onderkant

en: Bottom space inside element
nl_NL: Onderruimte binnen element

en: Bottom Margin
nl_NL: Ondermarge

en: Space below element
nl_NL: Ruimte onder element

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Select category displayed on page
nl_NL: Selecteer categorie getoond op pagina

en: Order By
nl_NL: Orden op

en: Select order of items listed on page
nl_NL: Selecter volgorde van vermelde items op pagina

en: Creation Date
nl_NL: Creatiedatum

en: Item Order
nl_NL: Volgorde item

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Ascending
nl_NL: Oplopende

en: Descending
nl_NL: Aflopende

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time visibility of advertisement in seconds
nl_NL: Zichtbaarheidstijd van advertentie in seconden

en: Advertising Colors
nl_NL: Advertentie kleuren

en: Border Color
nl_NL: Randkleur

en: Color of border around advertisement
nl_NL: Kleur van rand rondom advertentie

en: Background color of advertisement
nl_NL: Achtergrondkleur advertentie

en: Allow Comments
nl_NL: Reacties toestaan

en: Allow users to comment this page
nl_NL: Sta gebruikers toe op deze pagina te reageren

en: Email Address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address of recipient
nl_NL: E-mailadressen van ontvanger

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Subject of received email
nl_NL: Onderwerp van ontvangen e-mail

en: Email Content
nl_NL: E-mailinhoud

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
nl_NL: Inhoud van ontvangen e-mail. Gebruik naam attribuut om de waarde van de invoer te krijgen, bijvoorbeeld:{name}

en: Success Message
nl_NL: Succesbericht

en: Message displayed when form is sent successfully
nl_NL: Bericht getoond wanneer formulier succesvol is verstuurd

en: Error Message
nl_NL: Foutmelding

en: Message displayed when form sending failed
nl_NL: Bericht getoond wanneer formulier versturen mislukt

en: Warning Message
nl_NL: Waarschuwingsbericht

en: Message displayed when validation is not successful
nl_NL: Bericht getoond wanneer validatie niet succesvol is

en: Form Inputs
nl_NL: Invoer vormen

en: Use Captcha feature
nl_NL: Gebruik captcha

en: Captcha Label
nl_NL: Captcha label

en: Label for Captcha input
nl_NL: Label voor captcha invoer

en: Captcha Text
nl_NL: Captcha tekst

en: Text displayed beside Captcha input
nl_NL: Tekst weergegeven naast captcha invoer

en: Reset Button
nl_NL: Resetknop

en: Display reset button in form
nl_NL: Vertoon resetknop in formulier

en: Escape Form Inputs
nl_NL: Ga weg van formulierinvoer

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
nl_NL: Aan- en uitzetten tekens weggaan van formulierinvoer

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
nl_NL: Tekst getoond als label voor invoer. Om de label te verbergen laat deze invoer leeg.

en: Name of input, used for email content
nl_NL: Naam van invoer, gebruikt voor e-mail inhoud

en: Input Type
nl_NL: Invoer type

en: Select type of input
nl_NL: Selecteer type invoer

en: Checkbox Horizontal
nl_NL: Selectievakje horizontaal

en: Checkbox Vertical
nl_NL: Selectievakje verticaal

en: Date
nl_NL: Datum

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Radio Horizontal
nl_NL: Radio horizontaal

en: Radio Vertical
nl_NL: Radio verticaal

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Textarea
nl_NL: Tekstgebied

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
nl_NL: Tekst weergegeven in invoer voor tekst invoertypen. Voor typen met meer waarde gebruik semi-colon begrenzingsteken. Bijvoorbeeld: selecteer waarde 1; selecteer waarde 2; selecteer waarde 3

en: Placeholder
nl_NL: Plaatshouder

en: Text displayed as placeholder while input is empty
nl_NL: Tekst weergegeven als plaatshouder wanneer de invoer leeg is

en: Size
nl_NL: Maat

en: Select size of input
nl_NL: Selecteer maat van de invoer

en: Full Size
nl_NL: Volledige maat

en: Half Size - one per row
nl_NL: Halve maat - één per rij

en: Half Size
nl_NL: Halve maat

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Select if the field is required
nl_NL: Selecteer als het veld nodig is

en: No
nl_NL: Nee

en: Contact Form Layout
nl_NL: Contactformulier lay-out

en: Label Width
nl_NL: Label breedte

en: Custom width of form labels
nl_NL: Aangepaste breedte van venster-labels

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Diameter of countdown circles
nl_NL: Diameter van aftelcirkels

en: Line Width
nl_NL: Lijnbreedte

en: Width of countdown circles
nl_NL: Breedte van aftelcirkels

en: Date From
nl_NL: Datum vanaf

en: Starting date for countdown
nl_NL: Begindatum voor countdown

en: Date To
nl_NL: Datum tot

en: Ending date for countdown
nl_NL: Einddatum voor het aftellen

en: Finished Text Screen
nl_NL: Afgewerkte tekst-scherm

en: Text displayed after end date
nl_NL: Tekst weergegeven na einddatum

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Bottom Color
nl_NL: Onderkleur

en: Main color of countdown circles
nl_NL: Hoofdkleur van aftelcirkels

en: Top Color
nl_NL: Topkleur

en: Color displaying current value
nl_NL: Kleur vertoont huidige waarde

en: Select type of counter
nl_NL: Selecteer type teller

en: Gauge
nl_NL: Meten

en: Line
nl_NL: Lijn

en: Dimension
nl_NL: Afmeting

en: Dimension of counters
nl_NL: Afmeting van tellers

en: Thickness
nl_NL: Dikte

en: Thickness of counters
nl_NL: Dikte van tellers

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
nl_NL: Voeg nieuwe teller toe door op "+Voeg Nieuwe Item Toe" link te klikken, of verwijder huidige teller door op het rode kruisje te klikken. Klik op "Verwijder Alle Items" link om alle huidige tellers te verwijderen.

en: Current Value
nl_NL: Huidige waarde

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
nl_NL: Waarde weergegeven door teller (van nummer 0 tot 100 voor type Gauge en Line)

en: Text displayed as label of counter
nl_NL: Tekst weergegeven als label van de teller

en: Text displayed as description with counter
nl_NL: Tekst weergegeven als beschrijving met teller

en: Main color of counters
nl_NL: Hoofdkleur van tellers

en: Animation
nl_NL: Annimatie

en: Select type of slider animation
nl_NL: Selecteer type slider-annimatie

en: Slide Horizontal
nl_NL: Slide horizontaal

en: Fade
nl_NL: Verdwijnen

en: Autoplay
nl_NL: Auto-play

en: Enable or disable the autoplay feature
nl_NL: Schakel de auto-play functie aan of uit

en: Select size of slider
nl_NL: Selecteer maat van de slider

en: Content Size
nl_NL: Inhoudsmaat

en: Fullwidth Size
nl_NL: Volledige breedte

en: Image Format
nl_NL: Afbeeldingsformaat

en: Select format of images
nl_NL: Selecteer opmaak voor afbeeldingen

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Select type of slider navigation
nl_NL: Selecteer type slider navigatie

en: Description Animation
nl_NL: Beschrijving annimatie

en: Select type of animation for description
nl_NL: Selecteer een type annimatie voor beschrijving

en: Rotate
nl_NL: Roteer

en: Move
nl_NL: Verplaats

en: Zoom
nl_NL: Inzoomen

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van link voor afbeelding in slide, gebruik een geldige URL opmaak met http://

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van getoonde afbeelding in slide, gebruik een geldige URL opmaak met http://

en: Title displayed in description box
nl_NL: Titel getoond in beschrijvingsbox

en: Text displayed in description box
nl_NL: Tekst getoond in beschrijvingsbox

en: Button Text
nl_NL: Button tekst

en: Text for button displayed in description box
nl_NL: Tekst voor button getoond in beschrijvingsbox

en: Text Alignment
nl_NL: Tekst uitlijning

en: Select text alignment in description box
nl_NL: Selecteer tekst uitlijning in beschrijvingsbox

en: Position of Description
nl_NL: Positie van beschrijving

en: Select position of description box
nl_NL: Selecteer positie van beschrijvingsbox

en: Top Fullsize
nl_NL: Volledige maat top

en: Top-Left
nl_NL: Top-links

en: Top-Center
nl_NL: Top-midden

en: Top Right
nl_NL: Top-rechts

en: Center Left
nl_NL: Links midden

en: Center Center
nl_NL: Midden Midden

en: Center Right
nl_NL: Rechts midden

en: Bottom-Left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom-Center
nl_NL: Middenonder

en: Bottom Right
nl_NL: Rechtsonder

en: Bottom Fullsize
nl_NL: Volledige maat onderaan

en: Description Width
nl_NL: Breedte beschrijving

en: Width of description box
nl_NL: Breedt van beschrijvingsbox

en: Slider Layout
nl_NL: Slider lay-out

en: Slider Border
nl_NL: Sliderrand

en: Color of border around slider
nl_NL: Kleur van rand rondom slider

en: Autoplay Pause
nl_NL: Auto-play pauze

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
nl_NL: De hoeveelheid tijd (in seconden) tussen elke automatische overgang

en: Navigation Position
nl_NL: Navigatie positie

en: Select position of slider navigation
nl_NL: Selecteer positie van slider navigatie

en: Outside of Slider
nl_NL: Buiten slider

en: Inside of Slider
nl_NL: Binnen slider

en: Thumbnail Border
nl_NL: Thumbnail rand

en: Color of border around the thumbnails
nl_NL: Kleur van rand rondom thumbnails

en: Slider Descriptions Layout
nl_NL: Slider beschrijving lay-out

en: Width of description box for all slides
nl_NL: Breedte van beschrijvingsbox voor alle slides

en: Vertical Offset
nl_NL: Verticale offset

en: Top and bottom offset of description boxes
nl_NL: Boven- en onderkant offset van beschrijvingsboxen

en: Horizontal Offset
nl_NL: Horizontale offset

en: Right and left offset of description boxes
nl_NL: Rechts en links offset van beschrijvingsboxen

en: Background of description boxes
nl_NL: Achtergrond van beschrijvingsboxen

en: Color of title in description boxes
nl_NL: Kleur van titel in beschrijvingsboxen

en: Title Size
nl_NL: Titel formaat

en: Font size of title in description boxes
nl_NL: Lettertype formaat van titel in beschrijvingsboxen

en: Color of text in description boxes
nl_NL: Kleur van tekst in beschrijvingsboxen

en: Button Color
nl_NL: Botton kleur

en: Color of button in description boxes
nl_NL: Kleur van button in beschrijvingsboxen

en: Color of text on button in description boxes
nl_NL: Kleur van tekst op button in beschrijvingsboxen

en: Button Opacity
nl_NL: Doorzichtigheid van button

en: Opacity of button in description boxes
nl_NL: Ondoorzichtigheid van button in beschrijvingsboxen

en: Count
nl_NL: Calculeer

en: Number of items listed on page
nl_NL: Aantal items vermeld op pagina

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Select layout type of displayed items
nl_NL: Selecteer lay-out type van vertoonde items

en: List
nl_NL: Lijst

en: Text Rows
nl_NL: Tekst rijen

en: Number of rows for description text
nl_NL: Aantal rijen voor tekst beschrijving

en: Advanced Info
nl_NL: Geavanceerde info

en: Enable or disable post information
nl_NL: Schakel post informatie aan of uit

en: Box Layout settings
nl_NL: Box lay-out instellingen

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Number of items in one row
nl_NL: Aantal items in een rij

en: Carousel
nl_NL: Carrousel

en: Enable or disable carousel feature
nl_NL: Schakel carrousel element in of uit

en: Carousel Autoplay
nl_NL: Carrousel auto-play

en: Enable or disable carousel autoplay feature
nl_NL: Schakel carrousel auto-play functie aan of uit

en: Carousel Fading
nl_NL: Carrousel vervagen

en: Enable or disable carousel fading feature
nl_NL: Schakel carrousel vervagen functie aan of uit

en: Carousel Rows
nl_NL: Carrousel rijen

en: Number of rows in carousel
nl_NL: Aantal rijen in carrousel

en: Select format for images in carousel
nl_NL: Selecteer formaat voor de afbeeldingen in carrousel

en: List Layout settings
nl_NL: Lijst lay-out instellingen

en: Select type of Facebook box
nl_NL: Selecteer type Facebook-box

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Color Scheme
nl_NL: Kleurenconcept

en: Select color scheme of Facebook box
nl_NL: Selecteer kleurenconcept van Facebook-box

en: Light
nl_NL: Licht

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Likebox settings
nl_NL: Vind ik leuk box instellingen

en: Facebook Page URL
nl_NL: Facebook pagina URL

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van Facebookpagina weergegeven in kader, gebruik een geldig URL format met http://

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Height of Facebook box
nl_NL: Hoogte van Facebook-box

en: Show Faces
nl_NL: Vertoon gezichten

en: Display profile photos in Facebook box
nl_NL: Vertoon profielfoto's in Facebook-box

en: Show Stream
nl_NL: Vertoon stream

en: Display latest posts stream in Facebook box
nl_NL: Vertoon laatste posts stream in Facebook-box

en: Show Header
nl_NL: Vertoon koptekst

en: Display Facebook box header
nl_NL: Vertoon koptekst van Facebook-box

en: Comments settings
nl_NL: Opmerkingen instellingen

en: Number of Posts
nl_NL: Aantal posts

en: Count of visible posts in Facebook box
nl_NL: Aantal zichtbare berichten in Facebook-box

en: Number of visible items
nl_NL: Aantal zichtbare items

en: Alphabetically
nl_NL: Alfabetisch

en: Category Data
nl_NL: Categorie-data

en: Display category information on page
nl_NL: Vertoon categorieinformatie op pagina

en: Select type of Google Map
nl_NL: Selecteer type Google Map

en: Normal Map
nl_NL: Normale kaart

en: Satellite Map
nl_NL: Satelietkaart

en: Hybrid Map
nl_NL: Hybridekaart

en: Select size of Google Map
nl_NL: Selecteer maat van Google Map

en: Height of Google Map
nl_NL: Hoogte van Google Map

en: Markers
nl_NL: Markeringen

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
nl_NL: Voeg nieuwe marker toe door op "+Voeg Nieuwe Item toe" link te klikken, of verwijder huidige marker door op het rode kruisje te klikken. Klik op "Verwijder Alle Items" link om alle huidige markers te verwijderen.

en: Title displayed in infowindow
nl_NL: Titel vertoont in info-window

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van link weergegeven in info-window, gebruik geldige URL opmaak met http://

en: Description displayed in infowindow
nl_NL: Beschrijving vertoont in info-window

en: Icon Image
nl_NL: Pictogram afbeelding

en: Marker image URL
nl_NL: Markering afbeelding URL

en: Address for marker position
nl_NL: Adres voor markeringspositie

en: Address of default position shown on Google Map
nl_NL: Adres van standaardpositie weergegeven op Google Map

en: Zoom level of Google Map
nl_NL: Zoomniveau van Google Map

en: Map General Colors
nl_NL: Map algemene kleuren

en: Map's Border
nl_NL: Kaartrand

en: Border color of Google Map
nl_NL: Randkleur van Google Map

en: Map's Hue
nl_NL: Kaartentint

en: Hue color of Google Map
nl_NL: Kleurtint van Google Map

en: Map's Saturation
nl_NL: Kaarten verzadigd

en: Saturation level of Google Map
nl_NL: Verzadigingsniveau van Google Map

en: Map's Brightness
nl_NL: Helderheid van kaarten

en: Brightness level of Google Map
nl_NL: Helderheidsniveau van Google Map

en: Map Object Colors
nl_NL: Map objecten kleuren

en: Saturation
nl_NL: Verzadiging

en: Saturation level of Google Map objects
nl_NL: Verzadigingsniveau van Google Map objecten

en: Brightness
nl_NL: Helderheid

en: Brightness level of Google Map objects
nl_NL: Helderheidsniveau van Google Map objecten

en: Landscape Hue
nl_NL: Landschapstint

en: Hue color of Google Map landscape
nl_NL: Kleurtint van Google Map landschap

en: Administrative Hue
nl_NL: Administratieve tint

en: Hue color of Google Map administrative areas
nl_NL: Kleurtint van Google Map administratie gebieden

en: Roads Hue
nl_NL: Wegentint

en: Hue color of Google Map roads
nl_NL: Wegen kleurtint van Google Map

en: Water Hue
nl_NL: Watertint

en: Hue color of Google Map water
nl_NL: Kleurtint van Google Map water

en: POI Hue
nl_NL: POI tint

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
nl_NL: Kleurtint van Google Map belangrijke punten

en: MouseWheel Zoom
nl_NL: Muiswiel zoom

en: Image to display
nl_NL: Afbeelding om weer te geven

en: Width of image
nl_NL: Breedte afbeelding

en: Image Layout
nl_NL: Lay-out afbeelding

en: Layout of the image displayed on the page
nl_NL: Lay-out van de afbeelding die wordt weergegeven op de pagina

en: Keep Aspect Ratio
nl_NL: Beeldverhouding behouden

en: Crop to Square
nl_NL: Bijsnijden tot vierkant

en: Rounded
nl_NL: Afgerond

en: Border
nl_NL: Rand

en: Display or hide borders
nl_NL: Toon of verberg randen

en: Image Title
nl_NL: Titel afbeelding

en: Title of the image displayed as ALT text
nl_NL: Titel van de afbeelding weergegeven als ALT text

en: Place Title to Caption
nl_NL: Plaats titel bij bijschrift

en: Display Title of the image in caption
nl_NL: Weergave titel van de afbeelding in het bijschrift

en: Image Caption
nl_NL: Afbeelding bijschrift

en: Image description displayed as caption
nl_NL: Omschrijving afbeelding weergegeven als bijschrift

en: Link Settings
nl_NL: Instellingen link

en: Link to
nl_NL: Linken naar

en: Where to link the image?
nl_NL: Waar moet de afbeelding naar gelinkt worden?

en: Media File
nl_NL: Mediabestand

en: Custom Url
nl_NL: Aangepaste Url

en: Custom URL
nl_NL: Aangepaste URL

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van link op de afbeelding, gebruik geldig URL-formaat met http://

en: Link Target
nl_NL: Doel link

en: Target of the link
nl_NL: Doel van de link

en: Open in Current Window
nl_NL: Open in bestaand venster

en: Open in New Window
nl_NL: Openen in nieuw venster

en: Data for Custom Label
nl_NL: Gegevens voor aangepast label

en: Use Label
nl_NL: Gebruik label

en: Set custom label on the image
nl_NL: Stel aangepast label op de afbeelding in

en: No Label
nl_NL: Geen label

en: Size of the label
nl_NL: Formaat van het label

en: Icon
nl_NL: Pictogram

en: Class for FontAwesome icon
nl_NL: Klasse voor FontAwesome pictogram

en: Title of label
nl_NL: Titel van label

en: Description of label
nl_NL: Omschrijving van label

en: Label Position
nl_NL: Positie label

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
nl_NL: Nulpunt voor X- en Y-coördinaten van labelpositie

en: Top Left Corner
nl_NL: Linkerbovenhoek

en: Top Right Corner
nl_NL: Rechterbovenhoek

en: Bottom Left Corner
nl_NL: Linkeronderhoek

en: Bottom Right Corner
nl_NL: Recheronderhoek

en: X Coordinate
nl_NL: X-coördinaat

en: + / - coordinate on X axis
nl_NL: + / - coördinaat op X-as

en: Y Coordinate
nl_NL: Y-coördinaat

en: + / - coordinate on Y axis
nl_NL: + / - coördinaat op Y-as

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
nl_NL: URL of link op het label, gebruik geldig URL-formaat met http://

en: Label Link Target
nl_NL: Label doel link

en: Image Container
nl_NL: Afbeeldingenhouder

en: Image Border Color
nl_NL: Randkleur afbeelding

en: Color of border around image
nl_NL: Kleur van rand rond afbeelding

en: Left Offset
nl_NL: Offset links

en: Left offset around the image
nl_NL: Linker offset rond de afbeelding

en: Right Offset
nl_NL: Offset rechts

en: Right offset around the image
nl_NL: Rechter offset rond de afbeelding

en: Colors and Advanced Layout
nl_NL: Kleuren en geavanceerde lay-out

en: Caption Position
nl_NL: Positie bijschrift

en: Position of the image caption
nl_NL: Positie afbeelding bijschrift

en: Outside of Image
nl_NL: Buitenkant afbeelding

en: Inside of Image
nl_NL: Binnenkant afbeelding

en: Caption Size
nl_NL: Formaat bijschrift

en: Width of the Caption
nl_NL: Breedte van het bijschrift

en: Caption Top Offset
nl_NL: Offset bovenzijde bijschrift

en: Top margin of caption placed outside
nl_NL: Bovenmarge van buiten geplaatst bijschrift

en: Caption Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur bijschrift

en: Backgroud Color of caption
nl_NL: Achtergrondkleur bijschrift

en: Caption Text Color
nl_NL: Kleur tekst bijschrift

en: Color of texts in caption
nl_NL: Kleur van teksten in bijschrift

en: Label Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur label

en: Backgroud Color of label
nl_NL: Achtergrondkleur label

en: Label Text Color
nl_NL: Tekstkleur label

en: Color of texts in label
nl_NL: Kleur van teksten in label

en: Select layout style
nl_NL: Selecteer stijl lay-out

en: One Column
nl_NL: Een kolom

en: Two Columns
nl_NL: Twee kolommen

en: Show or hide lines between items
nl_NL: Toon of verberg regels tussen items

en: Select icon style
nl_NL: Selecteer stijl pictogram

en: Icon Color
nl_NL: Kleur pictogram

en: Custom color of icon bullets
nl_NL: Aangepaste kleur van kogelicoontjes

en: Title Style
nl_NL: Stijl titel

en: Select typography style
nl_NL: Selecteer stijl typografie

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
nl_NL: Voeg nieuw lijstitem toe door te klikken op de "+ Voeg nieuw item toe" link, of verwijder bestaand lijstitem door te klikken op het rode kruisje. Klik op de "Verwijder alle items" link om alle bestaande items te verwijderen.

en: Select member displayed on page
nl_NL: Selecteer vertoonde deelnemer op pagina

en: Select format for image of member
nl_NL: Selecteer format voor afbeelding van deelnemer

en: Collapsible Rows
nl_NL: Inklapbare rijen

en: Collapsible hidden exceeded rows
nl_NL: De inklapbare verborgen rij is overschreden

en: Open links in new window
nl_NL: Links in nieuw venster openen

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van muziek gebruikt in speler, gebruik geldige URL opmaak met http://

en: Height of player
nl_NL: Hoogte van de speler

en: Artwork
nl_NL: Kunstwerk

en: Display artwork in player
nl_NL: Vertoon kunstwerk in speler

en: Player Colors and Layout
nl_NL: Speler kleuren en lay-out

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Decorative color of player
nl_NL: Decoratieve kleur van de speler

en: Color of border around player
nl_NL: Kleur van rand rondom de speler

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Empty Days
nl_NL: Lege dagen

en: Display or hide empty days in table
nl_NL: Vertoon of verberg lege dagen in tabel

en: Note
nl_NL: Notitie

en: Text visible as note below table
nl_NL: Tekst zichtbaar als notitie onderaan tabel

en: Description text displayed with page title
nl_NL: Beschrijving tekst wordt weergegeven met pagina titel

en: Custom Spaces
nl_NL: Aangepaste ruimtes

en: Offset of partner's logo
nl_NL: Offset van partner's logo

en: Portfolio Layout
nl_NL: Portfolio lay-out

en: Display Portfolio filter
nl_NL: Vertoon portfolio-filter

en: Subcategory Filter
nl_NL: Filter voor subcategorie

en: Display items from subcategories when filtering
nl_NL: Laat de onderdelen zien van de subcategorieën bij het filteren

en: Item Display
nl_NL: Item weergeven

en: Select how to show the content of Portfolio item
nl_NL: Selecteer hoe de inhoud van een portfolio item te vertonen

en: Link to detail
nl_NL: Link naar details

en: Open in popup
nl_NL: Open in pop-up

en: Excerpt
nl_NL: Fragment

en: Display Portfolio item description
nl_NL: Vertoon portfolio item beschrijving

en: Image Height
nl_NL: Afbeeldingshoogte

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
nl_NL: Hoogte van portfolio-afbeeldingen. Voor automatische hoogte voer auto of 0 in.

en: Image Offset
nl_NL: Afbeelding offset

en: Offset of Portfolio images
nl_NL: Offset van portfolio-afbeeldingen

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Standard Color
nl_NL: Standaard kleur

en: Decoration color of standard items
nl_NL: Decoratiekleur van standaard items

en: Featured Color
nl_NL: Gekenmerkte kleur

en: Decoration color of featured items
nl_NL: Decoratiekleur van gekenmerkte artikelen

en: Revolution Slider plugin is not active
nl_NL: Revolution slider plug-in is niet actief

en: Revolution Slider Alias
nl_NL: Revolution slider alias

en: Select slider displayed on page
nl_NL: Selecteer de weergegeven slider op de pagina

en: Alternative Image
nl_NL: Alternatieve afbeelding

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
nl_NL: Afbeelding vertoont in responsieve lay-out in plaats van slider

en: Responsive Resolution
nl_NL: Responsieve resolutie

en: Breakpoint when alternative image is displayed
nl_NL: Breekpunt wanneer alternatieve afbeelding wordt getoond

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Select type of rule
nl_NL: Selecteer type lineaal

en: Simple Line
nl_NL: Eenvoudige lijn

en: Bold Line
nl_NL: Vetgedrukte lijn

en: Dashed
nl_NL: Nadruk

en: Shadowed
nl_NL: Overschaduwd

en: Select size of rule
nl_NL: Selecteer maat van liniaal

en: Slide Up Button
nl_NL: Omhoog schuifknop

en: Display button on rule to slide up
nl_NL: Vertoon knop op lineaal om omhoog te schuiven

en: Color of rule
nl_NL: Kleur van lineaal

en: Space above rule
nl_NL: Ruimte boven lineaal

en: Space below rule
nl_NL: Ruimte onder lineaal

en: Use
nl_NL: Gebruik

en: Include SEO meta data into header
nl_NL: Includeer SEO meta-data in koptekst

en: Write title for page
nl_NL: Schrijf titel voor pagina

en: Keywords
nl_NL: Trefwoorden

en: Write keywords for page
nl_NL: Schrijf trefwoorden voor pagina

en: Write description for page
nl_NL: Schrijf beschrijving voor pagina

en: no change - icons
nl_NL: geen verandering - pictogrammen

en: Select type of items
nl_NL: Selecteer type items

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
nl_NL: Aantal items vermeld op pagina. Voer 0 in voor alle items.

en: Pages Parameters
nl_NL: Pagina's parameters

en: Depth
nl_NL: Diepte

en: Depth of listed items
nl_NL: Diepte van vermelde items

en: Posts Parameters
nl_NL: Posts parameters

en: Comments Count
nl_NL: Aantal opmerkingen

en: Display or hide count of comments
nl_NL: Vertoon of verberg aantal opmerkingen

en: Author
nl_NL: Auteur

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
nl_NL: ID-nummer van auteur, of multi ID's afgebakend met een komma

en: Select size of player
nl_NL: Selecteer maat van speler

en: Large
nl_NL: Groot

en: Small
nl_NL: Klein

en: Use autoplay on page load
nl_NL: Gebruik auto-play op pagina laden

en: Select type of toggles
nl_NL: Selecteer type schakeltoetsen

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Toggle
nl_NL: Schakelaar

en: Horizontal Tabs
nl_NL: Horizontale tabs

en: Vertical Tabs
nl_NL: Verticale tabs

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Twitter username (account)
nl_NL: Twitter gebruikersnaam (account)

en: Count of displayed posts
nl_NL: Aantal weergegeven berichten

en: Twitter API Data
nl_NL: Twitter API data

en: Date Format
nl_NL: Datum opmaak

en: Format of posts dates
nl_NL: Opmaak van berichten data

en: Escape Special Characters
nl_NL: Escape-toets speciale tekens

en: Escaping special characters used in posts
nl_NL: Escaping gebruikte speciale tekens in posts

en: Clickable Links
nl_NL: Klikbare links

en: Possibility click on posts links
nl_NL: Mogelijke klik op posts links

en: Display posts dates
nl_NL: Toon posts data

en: Select video source
nl_NL: Selecteer videobron

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van video weergegeven op pagina, gebruik geldige URL format met http://

en: Width of player
nl_NL: Breedte van speler

en: Color of border around video
nl_NL: Kleur van rand rondom video

en: Theme &rarr; Blog Authors
nl_NL: Thema &rarr, Blog Auteurs

en: View author archive
nl_NL: Bekijk auteur archief

en: Title:
nl_NL: Titel:

en: Display Post Count?
nl_NL: Aantal berichten weergeven?

en: Display Author Gravatar?
nl_NL: Auteur Gravatar weergeven?

en: Customize displaying posts
nl_NL: Construeer weergave van posts

en: Theme &rarr; Posts
nl_NL: Thema &rarr; Posts

en: Number of posts
nl_NL: Aantal posts

en: Excerpt length
nl_NL: Excerpt lengte

en: Show read more
nl_NL: Vertoon lees meer

en: Show thumbnails
nl_NL: Vertoon thumbnails

en: Thumbnail width
nl_NL: Thumbnail breedte

en: Thumbnail height
nl_NL: Thumbnail hoogte

en: Thumbnail position
nl_NL: Thumbnail positie

en: Display social icons for current page
nl_NL: Social pictogrammen weergeven voor huidige pagina

en: Theme &rarr; Social Icons
nl_NL: Thema &rarr; Sociale pictogrammen

en: Show icon title
nl_NL: Vertoon titel pictogram

en: Display submenu for current page
nl_NL: Toon sub-menu voor huidige pagina

en: Theme &rarr; Submenu
nl_NL: Thema &rarr; Sub-menu

en: Optional Class
nl_NL: Optionele klasse

en: Top menu
nl_NL: Bovenkant menu

en: Custom Html
nl_NL: Aangepaste HTML

en: Custom html for your header.
nl_NL: Aangepaste HTML voor je kopregel.

en: Title Website Font
nl_NL: Lettertype Hoofdwebsite

en: Font Sizes
nl_NL: Grootte lettertypen

en: Standard Text
nl_NL: Standaard tekst

en: Basic text size in px
nl_NL: Basis tekstgrootte in px

en: Small Text
nl_NL: Kleine tekst

en: Small text size in px
nl_NL: Kleine tekstgrootte in px

en: Decoration Text
nl_NL: Decoratietekst

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
nl_NL: Grootte van decoratieteksten, knoppen en andere teksten in px

en: Main Menu Text
nl_NL: Tekst hoofdmenu

en: Menu text size in px
nl_NL: Menu tekstgrootte in px

en: Submenu Text
nl_NL: Submenu tekst.

en: Submenu text size in px
nl_NL: Submenu tekstgrootte in px.

en: Input Text
nl_NL: Tekstinvoer

en: Form input text size in px
nl_NL: Formulierinvoer tekstgrootte in px

en: Size of H1 titles in px
nl_NL: Grootte van H1 titels in px

en: Size of H2 titles in px
nl_NL: Grootte van H2 titels in px

en: Size of H3 titles in px
nl_NL: Grootte van H3 titels in px

en: Size of H4 titles in px
nl_NL: Grootte van H4 titels in px

en: Size of H5 titles in px
nl_NL: Grootte van H5 titels in px

en: Size of H6 titles in px
nl_NL: Grootte van H6 titels in px

en: Social icon link
nl_NL: Sociaal icoontje link

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: 1 row
nl_NL: 1 rij

en: 2 rows
nl_NL: 2 rijen

en: 3 rows
nl_NL: 3 rijen

en: 4 rows
nl_NL: 4 rijen

en: 5 rows
nl_NL: 5 rijen

en: Header menu
nl_NL: Koptekst menu

en: Header Widget Areas
nl_NL: Koptekst widget gebieden

en: File
nl_NL: Document

en: Widget Area
nl_NL: Widget gebied

en: Select alignment of widgets in widget area
nl_NL: Selecteer uitlijning van widgets in widget gebied

[ctx: name of element]
en: Matches
nl_NL: Overeenkomsten

en: Custom Background
nl_NL: Aangepaste achtergrond

en: Choose custom html background
nl_NL: Kies aangepaste html-achtergrond

en: Select type of display for the element
nl_NL: Selecteer weergavetype voor het element

en: Actual Match
nl_NL: Eigenlijke overeenkomst

en: All Matches
nl_NL: Alle overeenkomsten

en: Actual Match Display Options
nl_NL: Weergaveopties eigenlijke overeenkomst

en: Select type of display actual match
nl_NL: Selecteer weergavetype eigenlijke overeenkomst

en: Latest Match Only
nl_NL: Alleen laatste overeenkomst

en: Next Match Only
nl_NL: Alleen volgende overeenkomst

en: Both
nl_NL: Beide

en: Display Category Title
nl_NL: Weergave categorietitel

en: Image Ratio
nl_NL: Beeldverhouding

en: Page Title Background
nl_NL: Pagina Titel Achtergrond

en: Background color and opacity of site header
nl_NL: Achtergrondkleur en duisterheid van de site header

en: Menu Hover Items
nl_NL: Menu zweeftekst items

en: Hover Color of menu items text
nl_NL: Zweef kleur van tekst menu items

en: flexible images
nl_NL: flexibele afbeeldingen

[ctx: name of element]
en: Widget Area
nl_NL: Widget gebied

en: Header & Page Title Background
nl_NL: Achtergrond van de kop- en paginatitel

en: Color is set for header, image is set for page title
nl_NL: Kleur is ingesteld voor de kop, afbeelding is ingesteld voor de paginatitel

en: Monday Menu Link
nl_NL: Menulink maandag

en: Tuesday Menu Link
nl_NL: Menulink dinsdag

en: Wednesday Menu Link
nl_NL: Menulink woensdag

en: Thursday Menu Link
nl_NL: Menulink donderdag

en: Friday Menu Link
nl_NL: Menulink vrijdag

en: Saturday Menu Link
nl_NL: Menulink zaterdag

en: Sunday Menu Link
nl_NL: Menulink zondag

en: Show or hide title
nl_NL: Selecteer weergavetype eigenlijke overeenkomst

en: Select format for images
nl_NL: Toon of verberg titel

en: Widget area
nl_NL: Widget gebied

en: Select widget area to display
nl_NL: Selecteer widget gebied om weer te geven

en: Item Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur item

en: Item Optional Background Color
nl_NL: Optionele achtergrondkleur item

en: Titles Color
nl_NL: Kleuren van de titels

en: Custom color of titles
nl_NL: Standaardkleur van de titels

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Custom color of text
nl_NL: Standaard tekstkleur

en: Links Color
nl_NL: Kleur van de links

en: Custom color of links
nl_NL: Standaardkleur van de links

en: Custom Button
nl_NL: Standaardknop

en: Button Text Color
nl_NL: Tekstkleurknop

en: Custom text button color
nl_NL: Standaard tekstkleurknop

en: Text displayed in the Button
nl_NL: In de knop getoonde tekst

en: Button Url
nl_NL: Knop-url

en: Imput url for the Button
nl_NL: Imput-url voor de knop

en: Double
nl_NL: Dubbel

[ctx: name of element]
en: Header Map
nl_NL: Kopregelmap

[ctx: name of element]
en: Search Form
nl_NL: Zoekformulier

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
nl_NL: Taxonomielijst

[ctx: name of element]
en: Items Info
nl_NL: Iteminformatie

en: Header Map
nl_NL: Kopregelmap

en: Image Options
nl_NL: Beeldopties

en: Header Image
nl_NL: Beeld kopregel

en: Header Image Align
nl_NL: Afbeelding koptekst afstemmen

en: Display Header Resources
nl_NL: Toon Header Resources

en: Item Category / Location Options
nl_NL: Itemcategorie/ Locatieopties

en: Basic Options
nl_NL: Basisopties

en: Category Default Icon
nl_NL: Standaard categorie-icoon

en: Default icon for categories without own icon
nl_NL: Standaardicoon voor categorieën zonder eigen icoon

en: Category Default Map Marker
nl_NL: Categorie standaardfoldermarkering

en: Default marker for categories without own map marker
nl_NL: Standaardmarkering voor categorieën zonder eigen foldermarkering

en: Location Default Icon
nl_NL: Locatie standaard icoon

en: Default icon for locations without own icon
nl_NL: Standaard icoon voor locaties zonder eigen icoon

en: Category Default Image
nl_NL: Standaard categoriebeeld

en: Default image for categories without own header image
nl_NL: Standaardbeeld voor categorieën zonder eigen kopregelbeeld

en: Location Default Image
nl_NL: Locatie standaardbeeld

en: Default image for locations without own header image
nl_NL: Standaardbeeld voor locaties zonder eigen kopregelbeeld

en: Header image height
nl_NL: Hoogte kopregelbeeld

en: List Options
nl_NL: Lijstopties

en: Number of items per row
nl_NL: Hoveelheid items per rij

en: Sorting Options
nl_NL: Sorteeropties

en: Number of Items
nl_NL: Hoeveelheid items

en: Number of items listed on one page
nl_NL: Hoeveelheid items vermeld op een pagina

en: Item Detail Options
nl_NL: Item Detail Opties

en: Default Featured Image
nl_NL: Standaard hoofdbeeld

en: Default image for items without own featured image
nl_NL: Standaardbeeld voor items zonder eigen aanbevolen beeld

en: Default Header Image
nl_NL: Standaard kopregelbeeld

en: Default image for items without own header image
nl_NL: Standaardbeeld voor items zonder eiegen kopregelbeeld

en: Contact Owner Options
nl_NL: Contact Eigenaar Opties

en: Button Title
nl_NL: Titelknop

en: Title displayed on contact button
nl_NL: Titel vermeld op contactknop

en: Disabled Button Title
nl_NL: Uitgeschakelde knoptitel

en: Title displayed on disabled contact button
nl_NL: Titel vermeld op uitgeschakelde contactknop

en: Email Message
nl_NL: E-mailbericht

en: Text displayed in email sent via contact form
nl_NL: Tekst vermeld in een e-mail verstuurd via een contactformulier

en: Name Input Label
nl_NL: Naam Invoer Label

en: Label for name input
nl_NL: Label voor naaminvoer

en: Email Input Label
nl_NL: E-mail Invoer Label

en: Label for email input
nl_NL: Label voor e-mailinvoer

en: Subject Input Label
nl_NL: Onderwerp invoerlabel

en: Label for subject input
nl_NL: Label voor onderwerpinvoer

en: Message Input Label
nl_NL: Bericht invoerlabel

en: Label for message area
nl_NL: Label voor berichtengebied

en: Send Button Label
nl_NL: Verstuurknop label

en: Label for send button
nl_NL: Label voor zendknop

en: Validation Error Message
nl_NL: Validatie foutmelding

en: Server Error Message
nl_NL: Server foutmelding

en: Map Options
nl_NL: Folderopties

en: Map Height
nl_NL: Folderhoogte

en: Map Zoom
nl_NL: Folderzoom

en: Display landscape
nl_NL: Toon landschap

en: Display administratives
nl_NL: Toon beheerders

en: Display roads
nl_NL: Toon wegen

en: Display water
nl_NL: Toon water

en: Display poi
nl_NL: Toon poi

en: Address Options
nl_NL: Adresopties

en: Hide Empty Values
nl_NL: Verberg lege waarden

en: Hide empty contact information
nl_NL: Verberg lege contactinformatie

en: Hide GPS
nl_NL: Verberg GPS

en: Hide GPS information
nl_NL: Verberg GPS-informatie

en: Nofollow Web Link
nl_NL: Nofollow weblink

en: Use nofollow attribute in web link for SEO purposes
nl_NL: Gebruik nofollow attribuut in de weblink voor SEO doeleinden

en: Features Options
nl_NL: Feature-opties

en: Icon Size
nl_NL: Icoongrootte

en: Size of features icons
nl_NL: Grootte van aanbevolen iconen

en: Display Descriptions
nl_NL: Schermbeschrijvingen

en: Display features descriptions
nl_NL: Beschrijvingen schermkenmerken

en: Packages
nl_NL: Pakketten

en: Enable Email Notification
nl_NL: Schakel e-mailnotificatie in

en: Email Notification Time
nl_NL: E-mail notificatietijd

en: Number of days before account expires
nl_NL: Aantal dagen voordat account verloopt

en: Email Notification Subject
nl_NL: E-mail notificatie onderwerp

en: Email Notification Message
nl_NL: E-mail notificatiebericht

en: Package Types
nl_NL: Pakket-typen

en: Admin approve
nl_NL: Toestemmen administratie

en: Admin must approve item before showing on frontend
nl_NL: Administratie moet item goedkeuren voordat het zichtbaar is

en: Admin approve edited
nl_NL: Admin goedkeuring bijgewerkt

en: Admin must approve edited item before showing on frontend
nl_NL: Admin moet bijgewerkt artikel goedkeuring alvorens het op frontend getoond wordt

en: Featured items
nl_NL: Aanbevolen producten

en: Items in this package can be featured
nl_NL: Artikelen in dit pakket kunnen worden gekenmerkt.

en: Maximum Items
nl_NL: Maximum items

en: Expiration Limit
nl_NL: Verlooplimiet

en: Package expiration limit in days (0 for unlimited). Used for free and single paypal payments.
nl_NL: Pakket verval termijn over dagen (0 voor ongelimiteerd). Gratis gebruik en alleen paypal betalingen.

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Package price (0 for free)
nl_NL: Pakket prijs (0 voor gratis)

en: Content (Editor)
nl_NL: Inhoud (editor)

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Web
nl_NL: Internet

en: Opening Hours
nl_NL: Openingstijden

en: Gallery
nl_NL: Gallerij

en: Features
nl_NL: Functies

en: Payments
nl_NL: Betalingen

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency code for payments
nl_NL: Valuta code voor betalingen

en: Payment Gates
nl_NL: Betaling Poorten

en: Bank Transfer
nl_NL: Bank Overschrijving

en: Auto Zoom & Fit Map
nl_NL: Autozoom & Aanpassen Kaart

en: Clustering
nl_NL: Groepering

en: Enable or disable clustering feature
nl_NL: In- of uitschakeling groeperingsfunctie

en: Cluster Radius
nl_NL: Groeperingsradius

en: Set size of radius for clustering
nl_NL: Vastgestelde grootte van de groeperingsradius

en: Geolocation
nl_NL: Geolocatie

en: Enable or disable geolocation feature
nl_NL: In- of uitschakeling van geolocatiefunctie

en: Infobox options
nl_NL: Infobox opties

en: Enable Telephone Numbers
nl_NL: Schakel telefoonnummers in

en: Display landscapes
nl_NL: Toon landschappen

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Select location displayed on page
nl_NL: Selecteer een locatie, weergegeven op de pagina

en: Top Rated
nl_NL: Best Beoordeelde

en: Display only "Featured Items"
nl_NL: Laat alleen "Aanbevolen Artikelen" zien

en: Show only featured items of the selected category
nl_NL: Toon alleen aanbevolen artikelen van de geselecteerde categorieën

en: Select type of Search Form
nl_NL: Selecteer zoekformuliertype

en: Search Form
nl_NL: Zoekformulier

en: Search Sentence
nl_NL: Zoekzin

en: Radius units
nl_NL: Radiuseenheden

en: Select units for radius
nl_NL: Selecteer eenheden voor radius

en: Miles
nl_NL: Mijlen

en: Radius Help
nl_NL: Radiushelp

en: Write sentence represented the search form
nl_NL: Schrijf een zin die het zoekformulier vertegenwoordigt

en: Display category
nl_NL: Schermcategorie

en: Item Categories
nl_NL: Itemcategoriën

en: Item Locations
nl_NL: Itemlocaties

en: Display items
nl_NL: Toon artikelen

en: Theme &rarr; Items
nl_NL: Thema &rarr; Artikelen

en: No items found
nl_NL: Geen artikelen gevonden

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Locations
nl_NL: Locaties

en: Register or login users form
nl_NL: Registreer- of gebruikers-loginformulier

en: Theme &rarr; Login
nl_NL: Thema &rarr; Login

en: Opened Tab
nl_NL: Geopend tabblad

en: Login Description
nl_NL: Loginbeschrijving

en: Logout Description
nl_NL: Uitlogbeschrijving

en: Register Description
nl_NL: Registreer beschrijving

en: Terms and Conditions acceptation required
nl_NL: Aanvaarding van Algemene Voorwaarden vereist

en: Terms and Conditions label
nl_NL: Algemene voorwaarden label

en: Display newest item
nl_NL: Laat nieuwste artikel zien

en: Theme &rarr; Newest Item
nl_NL: Thema & Nieuwste artikelen

en: CityGuide: Account Disabled
nl_NL: CityGuide: Account Uitgeschakeld

en: Expiration in days
nl_NL: Verloop in dagen

en: Payment type
nl_NL: Betalingstype

en: Renew Account
nl_NL: Account vernieuwen

en: Upgrade Account
nl_NL: Account upgraden

en: Account type
nl_NL: Accounttype

en: Post <a href='%s'>#%d</a> was updated and awaiting your moderation.
nl_NL: Bericht <a href='%s'>#%d</a> is aangepast en wacht op moderatie.

en: Post ready for review
nl_NL: Bericht is klaar voor beoordeling.

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account renew via Bank Transfer
nl_NL: Gebruiker %s met ID #%d (%s) vraagt om accountherstel via Bank Transfer.

en: Account renew request
nl_NL: Aanvraag tot accountherstel

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account upgrade to (%s) via Bank Transfer
nl_NL: Gebruiker %s met ID #%d (%s) vraagt om upgrade van account naar (%s) via Bank Transfer

en: Account upgrade request
nl_NL: Aanvraag voor accountupgrade

en: Maximum items for the current package exceeded
nl_NL: Maximaal aantal artikelen van het huidige pakket overschreden

en: Rating was approved
nl_NL: Beoordeling was goedgekeurd

en: Menu Width
nl_NL: Menubreedte

en: Tools Width
nl_NL: Toolsbreedte

en: Select type of item
nl_NL: Selecteer type item

en: Large Image
nl_NL: Grote afbeelding

en: Crop From Position
nl_NL: Bijsnijden van positie

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
nl_NL: Ankerpunt van de bron-afbeelding, gebruikt wanneer afbeelding wordt bijgesneden

en: Link To Website
nl_NL: Link naar website

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
nl_NL: Link naar website met gebruik van website-type, gebruik geldige URL opmaak met http://

en: Link To Video
nl_NL: Link naar video

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
nl_NL: Link naar video gebruikt met video-type, gebruik geldige URL opmaak met http://

en: Video Format
nl_NL: Videoformat

en: Select format of video
nl_NL: Kies format van video

en: Information Title
nl_NL: Informatie Naam

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Item gallery
nl_NL: Itemgallerij

en: Floating
nl_NL: Zwevend

[ctx: name of element]
en: Facilities
nl_NL: Faciliteiten

[ctx: name of element]
en: Infopanel
nl_NL: Infopaneel

en: Theme Color Dark
nl_NL: Themakleur donker

en: Dark theme color for dark elements
nl_NL: Donker Themakleur voor donkere elementen

en: Theme Color Light
nl_NL: Themakleur licht

en: Main theme color for light elements
nl_NL: Hoofd themakleur voor lichte elementen

en: Header Share
nl_NL: Titel delen

en: Header Social Icons
nl_NL: Titel sociale iconen

en: Enable Facebook
nl_NL: Schakel Facebook in

en: Enable Twitter
nl_NL: Schakel Twitter in

en: Enable Google+
nl_NL: Schakel Google+ in

en: Menu Items Hover
nl_NL: Menu onderdelen zweven

en: Color of menu items text on hover
nl_NL: Kleur van menu items tekst aan zweven

en: Icon Font
nl_NL: Lettertype icoon

en: Class of icon from FontAwesome - disable Icon Image
nl_NL: Icoonklasse van Fontawesome - icoonfoto uitzetten

en: Subtitle
nl_NL: Subtitel

en: Text displayed with main title of service box
nl_NL: Tekst getoond met hoofdtitel van servicebox

en: Item Color
nl_NL: Kleur van onderdeel

en: Color of this Item
nl_NL: Itemkleur

en: Class of icon from FontAwesome
nl_NL: Icoonklasse van FontAwesome

en: URL of image displayed in service box
nl_NL: URL van afbeelding getoond in servicebox

en: Hover Image
nl_NL: Schuif over afbeelding

en: URL of image displayed in service box on hover event
nl_NL: URL van afbeelding getoond in servicebox op hover-evenement

en: Main text displayed in service box
nl_NL: Hoofdtekst getoond in servicebox

en: "Read more" text
nl_NL: "Lees meer" tekst

en: Text for "Read more" link
nl_NL: Tekst voor "Lees meer" link

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
nl_NL: URL van "Lees meer" link, gebruik een geldig URL opmaak met http://

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Submenu Icon Font
nl_NL: Submenu Icoonlettertype

en: Class of icon from FontAwesome on dropped submenu
nl_NL: Icoonklasse van FontAwesome op uitgeklapt submenu

en: Item Submenu
nl_NL: Onderdeel submenu

en: Add new links for item submenu or remove existing links by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing links.
nl_NL: Voeg nieuwe links toe aan onderdelen submenu of verwijder bestaande links door op het rode kruis te klikken. Klik op de "Verwijder alle items"- link om alle bestaande links te verwijderen.

en: Link title text
nl_NL: Link titeltekst

en: Link, use valid URL format with http://
nl_NL: Link, gebruik een geldige URL vorm met http://

en: URL of page to be redirected, use valid URL format with http://
nl_NL: Pagina URL wordt doorgestuurd, gebruik een geldige URL vorm met http://

[ctx: job position]
en: Position
nl_NL: Positie

en: Position of member in the company, community, etc
nl_NL: Positie van deelnemer in het bedrijf, communitie, enz

en: About member
nl_NL: Over deelnemer

en: Information about member
nl_NL: Informatie van deelnemer

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
nl_NL: Voeg nieuwe sociale pictogram toe door op "+Voeg Nieuwe Item toe" link te klikken of verwijder Sociale pictogram door op het rode kruisje te klikken. Klik op "Verwijder Alle Items" link om alle huidige sociale pictrogrammen te verwijderen.

en: Menu Order
nl_NL: Menu volgorde

en: Custom color of Icons
nl_NL: Standaardkleur van iconen

en: Items Background
nl_NL: Achtergrondonderdelen

en: Background of the items
nl_NL: Achterhrond van de onderdelen

en: Display item descriptions
nl_NL: Laat onderdeelbeschrijvingen zien

en: Social Icons Type
nl_NL: Sociale icoontypen

en: Font icons
nl_NL: Lettertype iconen

en: Image icons
nl_NL: Beeldiconen

en: Select display style for submenu of items
nl_NL: Selecteer weergavestijl voor submenu van artikelen

en: Drop Up
nl_NL: Laat omhoog vallen

en: Drop Down
nl_NL: Laat naar bened

en: Visible
nl_NL: Zichtbaar

en: Image 1:1
nl_NL: Afbeelding 1:1

en: Image 2:1
nl_NL: Afbeelding 2:1

en: Image 4:3
nl_NL: Afbeelding 4:3

en: Image 16:9
nl_NL: Afbeelding 16:9

en: Image 1:2
nl_NL: Afbeelding 1:2

en: Image 3:4
nl_NL: Afbeelding 3:4

en: Image 9:16
nl_NL: Afbeelding 9:16

en: Icon Offset
nl_NL: Icoonafstand

en: Enable or disable vertical icon offset
nl_NL: Zet verticale icoonafstand aan of uit

en: Icon Type
nl_NL: Icoontype

[ctx: name of element]
en: Background Slider
nl_NL: Achtergrondschuif

en: Logo area width
nl_NL: Breedte logogebied

en: Menu area width
nl_NL: Breedte menugebied

en: Menu cols
nl_NL: Menu-cols

en: Featured
nl_NL: Aanbevolen

en: Display social icon also in header
nl_NL: Maak sociale icoon ook zichtbaar in titel

en: Transparent Background
nl_NL: Transparante achtergrond

en: Element has transparent background outside sidebars section
nl_NL: Element heeft een transparante achtergrond buiten de zijbalkensectie

en: On
nl_NL: Aan

en: Off
nl_NL: Uit

en: Slide Duration
nl_NL: Diaduur

en: The time while one slide is displayed
nl_NL: De tijd dat één dia getoond wordt

en: Animation Duration
nl_NL: Animatieduur

en: Duration of animation between slides
nl_NL: Duur van animatie tussen dia's

en: Background Slides
nl_NL: Achtergrond dia's

en: Text for own identification of slide
nl_NL: Tekst voor eigen identificatie van dia

en: Background image of slide
nl_NL: Achtergrondafbeelding van dia

en: Color of slide displayed with transparent image
nl_NL: Kleur van getoonde dia met transparante afbeelding

en: Background Position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: Position of background image in slide
nl_NL: Positie van achtergrondafbeelding in dia

en: Enable or disable street view feature
nl_NL: In- of uitschakelen street view-functie

en: Title Section Options
nl_NL: Titelselectie-opties

en: Height of title section
nl_NL: Hoogte van titelselectie

en: Float
nl_NL: Zweven

en: Show description floated over portfolio gallery
nl_NL: Laat over portfolio galerij zwevende beschrijving zien

en: Theme rule
nl_NL: Themaregel

en: Scroll Main Menu
nl_NL: Scrollen Hoofdmenu

en: Enable or disable main menu to be scrollable
nl_NL: Scrollen in hoofdmenu in- of uitschakelen

en: Scroll Left Sidebar
nl_NL: Scrollen linker zijbalk

en: Enable or disable left sidebar to be scrollable
nl_NL: Scrollen in linker zijbalk in- of uitschakelen

en: Header Background
nl_NL: Header Achtergrond

en: Site Header Background
nl_NL: Website Header Achtergrond

en: Tiny Text
nl_NL: Kleine Tekst

en: Tiny text size in px
nl_NL: Kleinte tekstmaat in px

en: Featured Item
nl_NL: Getoond item

en: Icon Effect
nl_NL: Iconeneffect

en: Display border for product image
nl_NL: Toon rand om productafbeelding

en: Slider displays navigation arrows, title and description only if page is blank (without any other content and elements).
nl_NL: Schuiver toont alleen navigatiepijlen, titel en beschrijving als pagina leeg is (zonder enige andere content en elementen)

en: Short description of slide
nl_NL: Korte beschrijving van dia

en: Display banner for current page
nl_NL: Toon banner voor huidige pagina

en: Theme &rarr; Banner
nl_NL: Thema &rarr, Banner

en: Open in new window?
nl_NL: Openen in nieuw venster?

[ctx: name of element]
en: Authors
nl_NL: Auteurs

en: Post Geolocation
nl_NL: Post geolocatie

en: Post Background
nl_NL: Post achtergrond

en: Post Gallery
nl_NL: Post Galerij

en: Theme Color Colorful
nl_NL: Themakleur kleurrijk

en: Main theme color for colored elements
nl_NL: Belangrijkste themakleur voor gekleurde elementen

en: Background Height
nl_NL: Achtergrondhoogte

en: Header background height in px
nl_NL: Header achtergrondhoogte in px

en: Authors
nl_NL: Auteurs

en: Default User Role
nl_NL: Standaardgebruikersrol

en: New users will be registered with selected role
nl_NL: Nieuwe gebruikers worden geregistreerd met de geselecteerde rol

en: Subscriber
nl_NL: Abonnee

en: Contributor
nl_NL: Inzender

en: Editor
nl_NL: Redacteur

en: Login Redirect
nl_NL: Login opnieuw doorsturen

en: If nothing selected redirect to author's blog page
nl_NL: Als niets geselecteerd is, doorsturen naar blogpagina van auteur

en: Registration Redirect
nl_NL: Registratie doorsturen

en: If nothing selected redirect to home page
nl_NL: Als niets geselecteerd is, doorsturen naar startpagina

en: Author's Blog Default Content
nl_NL: Blog van auteur standaard inhoud

en: In case author hasn't published any posts yet you can create custom content for his empty page. If author already has some post this content will be ignored.
nl_NL: In geval de auteur nog geen posts gepubliceerd heeft, kun je een aangepaste content aanmaken voor deze lege pagina. Als de auteur al wat post heeft, wordt deze content genegeerd.

en: Author's Welcome Screen
nl_NL: Welkomscherm van auteur

en: This content will be shown as welcome screen for logged author with no posts
nl_NL: Deze content wordt getoond als welkomscherm voor ingelogde auteur zonder posts

en: Visitor's Welcome Screen
nl_NL: Welkomscherm bezoekers

en: This content will be shown for visitors of author blog with no posts
nl_NL: Deze content wordt getoond als welkomscherm voor ingelogde auteur zonder posts

en: Add custom background for your post page
nl_NL: Voeg aangepaste achtergrond toe vanaf je postpagina

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Choose custom background for your author page
nl_NL: Kies aangepaste achtergrond van je auteurspagina

en: Biographical Info
nl_NL: Biografische info

en: Add user's biography information
nl_NL: Voeg biografische informatie van auteur toe

en: Select authors listed on page
nl_NL: Selecteur op pagina vermelde auteurs

en: Select order of authors listed on page
nl_NL: Selecteer volgorde van op pagina vermelde auteurs

en: Post count
nl_NL: Post telling

en: Registered
nl_NL: Geregistreerd

en: Number of authors listed on page
nl_NL: Aantao op pagina vermelde auteurs

en: Select layout type of displayed authors
nl_NL: Selecteeer layout soort van vermelde auteurs

en: Item Background
nl_NL: Artikel achtergrond

en: Enable or disable item background
nl_NL: Artikel achtergrond in- of uitschakelen

en: Item Background Image
nl_NL: Artikel achtergrondafbeelding

en: Enable or disable author background image
nl_NL: Auteur achtergrondafbeelding in of uitschakelen

en: Additional Information
nl_NL: Aanvullende informatie

en: Author Avatar
nl_NL: Avatar auteur

en: Enable or disable author avatar
nl_NL: Avatar auteur in- of uitschakelen

en: Posts Count
nl_NL: Posts telling

en: Enable or disable post counts
nl_NL: Post telling in- of uitschakelen

en: Author Bio
nl_NL: Auteur bio

en: Enable or disable author biography
nl_NL: Auteur biografie in- of uitschakelen

en: Enable or disable social icons
nl_NL: Sociale iconen in- of uitschakelen

en: Number of authors in one row
nl_NL: Aantal auteurs op een rij

en: Columns Layout
nl_NL: Kolommen layout

en: Display lines between columns
nl_NL: Toon regels tussen kolommen

en: Special Page Title
nl_NL: Speciale paginatitel

en: Use settings specific for special pages (author, post, category, archive). Title field above will be ignored.
nl_NL: Gebruik specifieke instellingen voor speciale pagina's (auteur, post, categorie, archief). Titelveld hierboven wordt genegeerd.

en: Display Posts
nl_NL: Toon posts

en: Post Markers
nl_NL: Post markers

en: Special Page Settings
nl_NL: Speciale pagina instellingen

en: Use settings specific for special pages (author, single post, category, archive). Category option will be ignored.
nl_NL: Gebruik specifieke instellingen voor speciale pagina's (auteur, post, categorie, archief). Titelveld hierboven wordt genegeerd.

en: Share
nl_NL: Delen

en: Display or hide page share
nl_NL: Toon of verberg pagina delen

en: Enable or disable post author
nl_NL: Post auteur in- of uitschakelen

en: Enable or disable categories list
nl_NL: Categorielijst in- of uitschakelen

en: Visits
nl_NL: Bezoeken

en: Enable or disable post visits count
nl_NL: Post bezoek tellingen in- of uitschakelen

en: Enable or disable post date
nl_NL: Post datum in- of uitschakelen

en: Enable or disable post excerpt
nl_NL: Post samenvatting in- of uitschakelen

en: Image Size
nl_NL: Afbeeldingmaat

en: Height of images
nl_NL: Hoogte van afbeeldingen

en: Item Colors
nl_NL: Item kleuren

en: Custom color of background
nl_NL: Aangepaste kleur of achtergrond

en: Title Color
nl_NL: Titel kleur

en: Custom color of title
nl_NL: Aangepaste kleur van titel

en: Custom Width
nl_NL: Aangepaste breedte

en: Custom max-width of element
nl_NL: Aangepaste maximale breedte van element

en: Display posts based on their view count.
nl_NL: Geef posts weer op basis van aantal views.

en: Theme &rarr; Entry Views
nl_NL: Thema --> Aantal bezichtigingen

en: Limit:
nl_NL: Limiet:

en: Order:
nl_NL: Volgorde:

en: Show view count?
nl_NL: Geef aantal views weer?

en: G &#8212; Suitable for all audiences
nl_NL: G &#8212; Geschikt voor elk publiek

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
nl_NL: PG &#8212; Mogelijk beledigend, meestal voor publiek van 13 jaar of ouder

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
nl_NL: R &#8212; Bedoeld voor volwassen publiek boven 17

en: X &#8212; Even more mature than above
nl_NL: X &#8212; Zelfs nog meer volwassen dan bovenstaande

en: Local Avatars Only
nl_NL: Alleen lokale avatars

en: Local Upload Permissions
nl_NL: Lokale uploadpermissies

en: Choose an Avatar
nl_NL: Kies een avatar

en: Set as avatar
nl_NL: Stal als avatar in

en: Upload Avatar
nl_NL: Upload avatar

en: Choose an image from your computer:
nl_NL: Kies een afbeelding van je computer.

en: Choose from Media Library
nl_NL: Kies uit mediabibliotheek

en: Delete local avatar
nl_NL: Verwijder lokale avatar

en: No local avatar is set. Set up your avatar at Gravatar.com.
nl_NL: Er is geen lokale avatar ingesteld. Stel je avatar in op Gravatar.com.

en: You do not have media management permissions. To change your local avatar, contact the blog administrator.
nl_NL: Je hebt geen mediabeheerpermissies. Neem contact op met de blogadministrator om je lokale avatar in te stellen.

en: Rating
nl_NL: Waardering

en: If the local avatar is inappropriate for this site, Gravatar will be attempted.
nl_NL: Als de lokala avatar ongeschikt is voor deze site, zal Gravatar worden gewaarschuwd.

en: For security reasons, the extension ".php" cannot be in your file name.
nl_NL: Wegens veiligheidsredenen kan de extensie ".php" niet in je bestandsnaam staan.

en: Please upload a valid image file for the avatar.
nl_NL: Upload alsjeblieft een geldige afbeelding voor de avatar.

en: There was an error uploading the avatar:
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van de avatar:

en: You do not have permission to edit this user.
nl_NL: Je hebt geen permissie om deze gebruiker te wijzigen.
