skeleton - en to hu_HU translation catalogue (1376 entries)

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
hu_HU: "Oldal sablonok" csak az oldal helyi beállításaiban érhető el.

en: "Read more" text
hu_HU: "Tovább" szöveg

en: %s (Invalid)
hu_HU: %s (érvénytelen)

en: %s (Pending)
hu_HU: %s (függőben)

en: %s - WooCommerce Shop Page
hu_HU: %s - WooCommerce üzlet oldal

en: &hellip; saving &hellip;
hu_HU: &hellip; mentés folyamatban &hellip;

en: + / - coordinate on X axis
hu_HU: + / - koordináta az X-tengelyen

en: + / - coordinate on Y axis
hu_HU: + / - koordináta az Y-tengelyen

en: + Add New Item
hu_HU: + Új elem hozzáadása

en: 1 Col
hu_HU: 1 oszlop

en: 1 row
hu_HU: 1 sor

en: 2 rows
hu_HU: 2 sor

en: 3 rows
hu_HU: 3 sor

en: 4 rows
hu_HU: 4 sor

en: 404 page
hu_HU: 404 hibaoldal

en: 5 rows
hu_HU: 5 sor

en: <strong>%s</strong> Local Options
hu_HU: <strong>%s</strong> Lokális beállítások

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
hu_HU: <strong>Az összes elérhető %s meg lesz jelenítve.</strong><br><em>(Mert nincsenek kategóriák a %s vagy az összes kategória üres)</em>

en: <strong>Default Layout</strong> Options
hu_HU: <strong>Alap felpsztás</strong> Beállítások

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
hu_HU: <strong>Téma Beállítások:</strong>%s

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
hu_HU: <strong>Figyelmeztetés!</strong> Az importálás töröl minden tartalmat az adatbázisban.

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
hu_HU: <strong>Figyelmeztetés!</strong>Ez az importálás töröl minden tartlamat, minden téma beállítást és par WordPress beállítást az adatbázisban.

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
hu_HU: <strong>Figyelmeztetés!</strong> Ez az importálás törli az összes adatbázis adatot a kiválasztott részeknél

en: AIT Themes Requirements Checker
hu_HU: AIT témák követelmény ellenőrző

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
hu_HU: Az AIT téma követelmény ellenőrzője leellenőrizte, hogy a szerver konfigurációja megfelel-e az AIT téma futtatásához. Leellenőrizte a PHP verziót, hogy a bővítmények be voltak olvasva, és hogy be vannak állítva a megfelelő funkciók.

en: ASC
hu_HU: Növekvő

en: About member
hu_HU: A tagokról

en: Accordion
hu_HU: Harmonika

en: Account
hu_HU: Fiók

en: Account renew request
hu_HU: Számla megújítás kérés

en: Account type
hu_HU: Fiók típusa

en: Account upgrade request
hu_HU: Számla frissítési kérelem

en: Active Menu Item
hu_HU: Aktív menü elemek

en: Actual Match
hu_HU: Aktuális mérkőzés

en: Actual Match Display Options
hu_HU: Aktuális mérkőzés megjelenítési beállítások

en: Add Column
hu_HU: Oszlop hozzáadása

en: Add New Page
hu_HU: Új oldal hozzáadása

en: Add another tab
hu_HU: Új lap hozzáadása

en: Add custom background for your post page
hu_HU: Saját háttér hozzáadása a bejegyzés oldalra

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
hu_HU: Új számláló hozzáadása a " + Új elem hozáadása" linkre kattintva, vagy a meglévők törlése a piros keresztre kattintással. Kattintson a "Minden elem törlése" gombra az összes számláló törléséhez.

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
hu_HU: Helyezzen be új Lábléc Widget mezőtt a "+ Új elem hozzzáadása" linkkel, vagy törölje a meglévőt a piros kereszttre kattintással.

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
hu_HU: Új Elem lista hozzáadásához kattintson az "+ Új elem hozzáadása" linkre, vagy távolitsa el a meglévőket a pios keresztre húzva. Kattintson az "Össze Elem Eltávolitása" linkre hogy törölje az összes listát.

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
hu_HU: Új jelző hozzáadása a " + Új elem hozzáadása" linkre kattintva, vagy törölje a meglévő jelzőt a piros keresztre kattintva. Kattintson az "Összes elem törlése" linkre az összes meglévő jelző törléséhez.

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
hu_HU: Helyezzen be új oldalsávot a "+ Új elem hozzzáadása" linkkel, vagy törölje a meglévőt a piros kereszttre kattintással.

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
hu_HU: Az "+ Add New Item" linkre kattintva szociális ikont tud hozzáadni, vagy törölni a piros keresztre kattintva. Kattintson a "Minden elem törlése" linkre a szociális ikonok törléséhez.

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
hu_HU: Helyezzen be új Szociális ikont a "+ Új elem hozzzáadása" linkkel, vagy törölje a meglévőt a piros kereszttre kattintással. Kattintson az "Összes törlése" linkre hogy törölje az összeset.

en: Add new links for item submenu or remove existing links by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing links.
hu_HU: Hozzon létre új hivatkozásokat az almenühöz vagy törölje a meglévőket a piros keresztre kattintva. Az "Összes törlése" gombra kattintva törölheti a meglévőket.

en: Add user's biography information
hu_HU: Felhasználó életrajz hozzáadása

en: Additional Information
hu_HU: További információ

en: Address
hu_HU: Cím

en: Address Options
hu_HU: Cím lehetőségek

en: Address for marker position
hu_HU: Jelző pozíció címe

en: Address of default position shown on Google Map
hu_HU: Google térképen megjelenő alap pozíció címe

en: Admin Footer Text
hu_HU: Admin lábléc szöveg

en: Admin Title
hu_HU: Admin feliat

en: Admin approve
hu_HU: Admin jóváhagyása

en: Admin approve edited
hu_HU: Admin jóváhagyása szükséges

en: Admin branding
hu_HU: Admin beállítások

en: Admin must approve edited item before showing on frontend
hu_HU: Az adminnak jóva kell hagynia az elemet mielött megjelenne az oldalon

en: Admin must approve item before showing on frontend
hu_HU: Adminnak jóvá kell hagynia az elemet mielőtt megjelenik az oldalon

en: Administrative Hue
hu_HU: Adminisztratív rész színárnyalata

en: Administrator settings
hu_HU: A rendszergazda beállításai

en: Advanced
hu_HU: Speciális

en: Advanced Info
hu_HU: Bővebb információ

en: Advanced Settings
hu_HU: Speciális beállítások

en: Advertising Colors
hu_HU: Reklámmező színe

en: Alignment
hu_HU: Igazítás

en: All
hu_HU: Mind

en: All Matches
hu_HU: Minden mérkőzés

en: All attachments were sucessfully downloaded
hu_HU: Az összes letöltés sikeresen begejeződött

en: All inserts of theme settings to the database failed.
hu_HU: Nem sikerült beilleszteni a téma beállításait az adatbázisba.

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
hu_HU: A téma beállításai nem importálhatók. Indok(ok): %s

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
hu_HU: A téma beállításai részlegesen importálódtak. Pár adatot nem lehet importálni. Indok: %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
hu_HU: Minden téma beállítás sikeresen importálva, yupi!

en: Allow Comments
hu_HU: Hozzászólások engedélyezése

en: Allow users to comment this page
hu_HU: Felhasználók hozzászólásának engedélyezése az oldalon

en: Alphabetically
hu_HU: Betűrendben

en: Alternative Image
hu_HU: Alternatív kép

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
hu_HU: kezdőpont ami szerint a kép le lesz vágva

en: Animation
hu_HU: Animáció

en: Animation Duration
hu_HU: Animáció hossza

en: Archive pages
hu_HU: Archív oldal

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné az oldal egyedi beállításait?

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
hu_HU: Biztos abban hogy importálni szeretné a biztonsági mentést? Minden táblázat törölve lesz a beillesztés előtt!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
hu_HU: Biztos abban hogy importálni szeretné a demó tartalmat? Minden más tartalom az oldalon felül lesz írva!

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
hu_HU: Biztos abban, hogy importálni szeretné a Globális Beállításokat ehhez az elemhez?

en: Are you sure you want to remove this element?
hu_HU: Biztosan törölni szeretné ezt az elemet?

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
hu_HU: Biztos benne hogy vissza szeretné állítani a "Téma Beállításokat"?

en: Are you sure you want to reset all options?
hu_HU: Biztos benne hogy vissza szeretne állítani minden beállítást?

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
hu_HU: Biztos abban hogy vissza szeretné állítani az alap beállításokat?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
hu_HU: Biztosan vissza szeretné állítani a lehetőségek ezen az elemen alapértelmezett értékekre?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
hu_HU: Biztosan vissza szeretné állítani a lehetőségek ezen a csoporton alapértelmezett értékekre?

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos benne?

en: Artwork
hu_HU: Illusztráció

en: Ascending
hu_HU: Növekvő

en: Attachment pages
hu_HU: Csatolt oldalak

en: Author
hu_HU: Szerző

en: Author Avatar
hu_HU: Szerző Avatar

en: Author Bio
hu_HU: Szerző életrajz

en: Author's Blog Default Content
hu_HU: Szerző Blog alapértelmezett tartalom

en: Author's Welcome Screen
hu_HU: Szerző fogadóképernyő

en: Authors
hu_HU: Szerzők

en: Auto Zoom & Fit Map
hu_HU: Automatikus nagyítás és térkép hozzáigazítás

en: Autoplay
hu_HU: Automatikus lejátszás

en: Autoplay Pause
hu_HU: Lejátszás szüneteltetése

en: Backgroud Color of caption
hu_HU: Felirat háttér szín

en: Backgroud Color of label
hu_HU: Cimke háttér szine

en: Background
hu_HU: Háttér

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Background Height
hu_HU: Háttér magasság

en: Background Image
hu_HU: Háttérkép

en: Background Position
hu_HU: Háttér pozíció

en: Background Slides
hu_HU: Háttér prezentáció

en: Background color and opacity of footer bar
hu_HU: Lábléc háttérszíne és áttetszősége

en: Background color and opacity of icons
hu_HU: Az ikonok háttérszíne és áttetszősége

en: Background color and opacity of main menu
hu_HU: Főmenu háttérszíne és áttetszősége

en: Background color and opacity of site header
hu_HU: Háttérszín és oldal fejléc fedettség

en: Background color of advertisement
hu_HU: Reklámmező háttérszín

en: Background image of slide
hu_HU: Prezentáció háttérképe

en: Background of description boxes
hu_HU: Leírás mező háttere

en: Background of the items
hu_HU: Elemek háttere

en: Bank Transfer
hu_HU: Banki átutalás

en: Basic
hu_HU: Alapok

en: Basic Options
hu_HU: Alapvető beállítások

en: Basic text size in px
hu_HU: Egyszerű szöveg méret px-ben

en: Biographical Info
hu_HU: Életrajz

en: Bold Line
hu_HU: Vastag vonal

en: Border
hu_HU: Határ

en: Border Color
hu_HU: Szegélyszín

en: Border color of Google Map
hu_HU: Google térkép keret színe

en: Both
hu_HU: Mindkét

en: Bottom Color
hu_HU: Alsó szín

en: Bottom Fullsize
hu_HU: Alsó teljes méret

en: Bottom Left Corner
hu_HU: Bal alsó sarokban

en: Bottom Margin
hu_HU: Lenti margó

en: Bottom Padding
hu_HU: Lenti belsö helyköz

en: Bottom Right
hu_HU: Jobb alsó

en: Bottom Right Corner
hu_HU: A jobb alsó sarokban

en: Bottom space inside element
hu_HU: Lenti belsö helyköz az elemen belül

en: Bottom-Center
hu_HU: Alul középen

en: Bottom-Left
hu_HU: Bal alsó

en: Box
hu_HU: Doboz

en: Box Layout settings
hu_HU: Doboz felosztás beállítások

en: Breadcrumbs
hu_HU: Navigáció

en: Breadcrumbs Text
hu_HU: Navigáció szövege

en: Breakpoint when alternative image is displayed
hu_HU: Töréspont, amikor az alternatív kép jelenjen meg

en: Brightness
hu_HU: Fényerő

en: Brightness level of Google Map
hu_HU: Google térkép színerejének szintje

en: Brightness level of Google Map objects
hu_HU: Google térkép objektumok fényerő szintje

en: Bullets
hu_HU: Golyók

en: Button Color
hu_HU: Gomb színe

en: Button Opacity
hu_HU: Gomb áttetszősége

en: Button Text
hu_HU: Gombfelirat

en: Button Text Color
hu_HU: Gomb szöveg színe

en: Button Title
hu_HU: Gomb felirat

en: Button Url
hu_HU: Gomb url

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
hu_HU: Ezzel felülírja az alap elrendezés alapértelmezett beállításait

en: CSS Classes (optional)
hu_HU: CSS osztályok (opcionális)

en: CSS styles for Wordpress Login screen
hu_HU: CSS-stílus a WordPress bejelentkező oldalhoz

en: Cancel
hu_HU: Mégse

en: Captcha Label
hu_HU: Captcha címke

en: Captcha Text
hu_HU: Captcha szövege

en: Caption Background Color
hu_HU: Felirat háttér szín

en: Caption Position
hu_HU: Felirat pozíció

en: Caption Size
hu_HU: Felirat mérete

en: Caption Text Color
hu_HU: Felirat szöveg szin

en: Caption Top Offset
hu_HU: Felirat felső hajtás

en: Carousel
hu_HU: Körhinta

en: Carousel Autoplay
hu_HU: Körhinta automatikus indítása

en: Carousel Fading
hu_HU: Körhinta megjelenése

en: Carousel Rows
hu_HU: Körhinta sorai

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Category Data
hu_HU: Kategória adatok

en: Category Default Icon
hu_HU: Kategória alapértelmezett ikon

en: Category Default Image
hu_HU: Kategória alapértelmezett kép

en: Category Default Map Marker
hu_HU: Kategória alapértelmezett térkép marker

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
hu_HU: Kategória, Osztályozás, Címke, Szerző, Dátum

en: Center
hu_HU: Középre

en: Center Center
hu_HU: Középen középen

en: Center Left
hu_HU: Középen bal oldalt

en: Center Right
hu_HU: Középen jobb oldalt

en: Changes have been made.
hu_HU: A változtatások végbe mentek.

en: Checkbox Horizontal
hu_HU: Horizontális jelölőnégyzet

en: Checkbox Vertical
hu_HU: Vertikális jelölőnégyzet

en: Choose an Avatar
hu_HU: Válassz egy avatárt

en: Choose an image from your computer:
hu_HU: Válasszon ki egy képet a számítógépéről:

en: Choose custom background for your author page
hu_HU: Saját háttér kiválasztása a szerző oldalra

en: Choose custom html background
hu_HU: Egyéni háttér URL választása

en: Choose from Media Library
hu_HU: Válasszon a médiatárban

en: Choose&hellip;
hu_HU: Válassza ki&hellip;

en: CityGuide: Account Disabled
hu_HU: CityGuide: Fiók letiltva

en: Class for FontAwesome icon
hu_HU: FontAwesome ikon osztály

en: Class of icon from FontAwesome
hu_HU: Ikonok osztálya a FontAwesomeról

en: Class of icon from FontAwesome - disable Icon Image
hu_HU: Ikonok osztálya a FontAwesomeról - ikon kép letiltás

en: Class of icon from FontAwesome on dropped submenu
hu_HU: Ikonok osztálya a FontAwesomeról a legördülő almenüre

en: Click to add custom description
hu_HU: Ide kattintva hozzáadhat egyéni leírást

en: Clickable Links
hu_HU: Kattintható linkek

en: Cluster Radius
hu_HU: Cluster rádiusz

en: Clustering
hu_HU: Clusterezés

en: Collapsible Rows
hu_HU: Összecsukható sorok

en: Collapsible hidden exceeded rows
hu_HU: Összecsukható rejtett túlfolyású sorok

en: Color
hu_HU: Szín

en: Color Scheme
hu_HU: Színséma

en: Color and opacity of page background
hu_HU: Oldal háttér zín és áttetszősés

en: Color and opacity to make objects darker
hu_HU: Szín és áttetszőség az eleme sötétíséhez

en: Color and opacity to make objects lighter
hu_HU: Szín és áttetszőség az eleme megvilágitásához

en: Color displaying current value
hu_HU: Aktiális érték színe

en: Color is set for header, image is set for page title
hu_HU: A szín a fejléchez a kép az oldal címhez

en: Color of active menu item text
hu_HU: Aktív menü elemek színe

en: Color of border around advertisement
hu_HU: REklámmező körüli szegélyszín

en: Color of border around image
hu_HU: Kép szegélyének színe

en: Color of border around player
hu_HU: Lejátszó körüli szegély színe

en: Color of border around slider
hu_HU: Prezentáció körüli keret színe

en: Color of border around the thumbnails
hu_HU: Bélyegkép keret szín

en: Color of border around video
hu_HU: Videó körüli keretszín

en: Color of button in description boxes
hu_HU: Leírás mező gombjának színe

en: Color of lines
hu_HU: Vonalak színei

en: Color of links
hu_HU: Linkek színe

en: Color of links with mouse cursor over
hu_HU: Linkek színe egér föléhelyezéskor

en: Color of main text
hu_HU: Fő szöveg színe

en: Color of menu items text
hu_HU: Menü elemek szöveg szín

en: Color of menu items text on hover
hu_HU: Menü elemek színe föléhúzáskor

en: Color of plain text
hu_HU: Sima szöveg színe

en: Color of rule
hu_HU: Díszítővonal színe

en: Color of slide displayed with transparent image
hu_HU: Dia színe áttetsző képpel megjelenítve

en: Color of text in description boxes
hu_HU: Leírás mező szövegének színe

en: Color of text on button in description boxes
hu_HU: Leírás mező gombjának szöveg színe

en: Color of texts in caption
hu_HU: Felirat szövegek szine

en: Color of texts in label
hu_HU: Szöveg szine a cimkében

en: Color of this Item
hu_HU: Aktuális elem színe

en: Color of title in description boxes
hu_HU: Leírás doboz címének színe

en: Color of titles text
hu_HU: Szöveg címek színe

en: Color of widget titles
hu_HU: Widget címek színe

en: Colors
hu_HU: Színek

en: Colors and Advanced Layout
hu_HU: Színek és a haladó elrendezést

en: Column
hu_HU: Oszlop

en: Columns
hu_HU: Oszlopok

en: Columns Layout
hu_HU: Oszlop elrendezés

en: Comments
hu_HU: Hozzászólások

en: Comments Count
hu_HU: Hozzászólások száma

en: Comments settings
hu_HU: Megjegyzések beállítások

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
hu_HU: A konfigurációs utasítás <code>register_globals</code> engedélyezve van. Azt ajánljuk, hogy biztonsági kapcsolja ki.

en: Contact Form Layout
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap elrendezése

en: Contact Owner Options
hu_HU: Tulajdonos kapcsolatfelvevő formulár beállításai

en: Content
hu_HU: Tartalom

en: Content (Editor)
hu_HU: Tartalom (szerkesztő)

en: Content (Media)
hu_HU: Tartalom (média)

en: Content Left
hu_HU: Tartalom balra

en: Content Right
hu_HU: Tartalom jobbra

en: Content Size
hu_HU: Tartalom szerinti nagyság

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
hu_HU: A tartalom nem importálható. Indok(ok): %s

en: Content from the file "%s" can not be read.
hu_HU: A "%s" fájl tartalma nem olvasható.

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
hu_HU: A beérkező e-mail tartlma. Használjon Név kulcsszavat a bemenet lekérésére, például: {name}

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
hu_HU: A biztonsági másolat tartalma sérűlt, nem lehet kicsomagolni.

en: Content of the tab
hu_HU: A lap tartalma

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
hu_HU: A tartalom részlegesen importálódott. Pár adatot nem lehet importálni. Indok: %s

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
hu_HU: A tartalo részlegesen volt importálva. Hiba lépett fel. %s

en: Content was successfully imported, yay!
hu_HU: A tartalom sikeresen importálva, yupi!

en: Controls are not allowed to render
hu_HU: Irányító elemek nem rajzolhatók ki

en: Count
hu_HU: Darabszám

en: Count of displayed posts
hu_HU: Megjelenített hozzászólások száma

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
hu_HU: Oldalon felsorolt tételek száma. Írjon be 0 az összes tételhez.

en: Count of visible posts in Facebook box
hu_HU: Facebook mezőben látható bejegyzések száma

en: Creation Date
hu_HU: Létrehozás dátuma

en: Crop From Position
hu_HU: Vágás aktuális pozíciótól

en: Crop to Square
hu_HU: Négyzetre vágni

en: Currency
hu_HU: Valuta

en: Currency code for payments
hu_HU: Fizetés pénznemkódja

en: Current Value
hu_HU: Aktiális érték

en: Custom Background
hu_HU: Egyéni háttér

en: Custom Button
hu_HU: Egyéni gomb

en: Custom CSS
hu_HU: Egyéni CSS

en: Custom CSS for Login Screen
hu_HU: Saját CSS a bejelentkező oldalhoz

en: Custom Class
hu_HU: Saját osztály

en: Custom Html
hu_HU: Egyéni Html

en: Custom JavaScript Code
hu_HU: Saját JavaScript kód

en: Custom Meta Box
hu_HU: Saját Meta Box

en: Custom Spaces
hu_HU: Saját helyközök

en: Custom URL
hu_HU: Egyéni URL

en: Custom Url
hu_HU: Egyéni URL

en: Custom Width
hu_HU: Egyéni szélesség

en: Custom color of Icons
hu_HU: Ikonok egyéni színe

en: Custom color of background
hu_HU: Háttér egyéni szín

en: Custom color of icon bullets
hu_HU: Ikon golyók egyéni szín

en: Custom color of links
hu_HU: Linkek egyéni szine

en: Custom color of text
hu_HU: Söveg egyéni szine

en: Custom color of title
hu_HU: Cimeke egyéni szine

en: Custom color of titles
hu_HU: Cimeke egyéni szine

en: Custom html for your header.
hu_HU: Egyéni html-a fejléc részhez.

en: Custom max-width of element
hu_HU: Elem egyéni maximum szélessége

en: Custom text button color
hu_HU: Egyéni gombszöveg szín

en: Custom width of form labels
hu_HU: Űrlap címkéinek egyéni szélessége

en: Customize displaying posts
hu_HU: Bejegyzések megjelenítésének módosítása

en: DESC
hu_HU: Csökkenő

en: Dark
hu_HU: Sötét

en: Dark theme color for dark elements
hu_HU: Sötét téma szín sötét elemekhez

en: Darker Objects
hu_HU: Sötétebb elemek

en: Dashed
hu_HU: Szaggatott

en: Data for Custom Label
hu_HU: Egyéni címke adatai

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Date Format
hu_HU: Dátum formátum

en: Date From
hu_HU: Kezdés

en: Date To
hu_HU: Vége

en: Decoration
hu_HU: Dekoráció

en: Decoration Text
hu_HU: Szöveg dekoráció

en: Decoration color of featured items
hu_HU: Kiemelt elemek dekorációs színe

en: Decoration color of standard items
hu_HU: Alap elemek dekorációs színe

en: Decorative color of elements on website
hu_HU: Weboldal elemeinek dekoráció színe

en: Decorative color of player
hu_HU: Lejátszí dekoráció szín

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
hu_HU: Dekorációs színek az elemeken és linkeken egér föléhúzáskor

en: Default Featured Image
hu_HU: Alapértelmezett kiemelt kép

en: Default Header Image
hu_HU: Alapértelmezett fejléc kép

en: Default Layout
hu_HU: Alapértelmezett elrendezés

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
hu_HU: Standard felosztás<small> Standard felosztás vezérlése az összes oldalon</small>

en: Default Template
hu_HU: Alapértelmezett sablon

en: Default icon for categories without own icon
hu_HU: Saját ikon nélküli kategóriák alapértelmezett képe

en: Default icon for locations without own icon
hu_HU: Alapértelmezett ikon a helyszínekhez sját ikon nélkül

en: Default image for categories without own header image
hu_HU: Saját fejléc kép nélküli kategóriák alapértelmezett képe

en: Default image for items without own featured image
hu_HU: Saját kép nélküli elemek alapértelmezett képe

en: Default image for items without own header image
hu_HU: Saját fejléckép nélküli elemek alapértelmezett képe

en: Default image for locations without own header image
hu_HU: Saját fejléc kép nélküli helyek alapértelmezett képe

en: Default language
hu_HU: Alapértelmezett nyelv

en: Default marker for categories without own map marker
hu_HU: Saját marker nélküli kategóriák alapértelmezett marker

en: Delete local avatar
hu_HU: Törli a helyi avatart

en: Depth
hu_HU: Mélység

en: Depth of listed items
hu_HU: A felsorolt tételek mélység

en: Descending
hu_HU: Csökkenő

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Description Animation
hu_HU: Leírás animáció

en: Description Width
hu_HU: Leírás szélessége

en: Description displayed in infowindow
hu_HU: Infoablakban megjelenő leírás

en: Description of label
hu_HU: Címke leírása

en: Description text displayed with element
hu_HU: Az elem leírásának szövege

en: Description text displayed with page title
hu_HU: Oldalcímmel megjelenő leírás szövege

en: Details
hu_HU: Részletek

en: Dev mode:
hu_HU: Fejlesztő mód:

en: Developer's IP address
hu_HU: Fejlesztö IP címe

en: Development mode
hu_HU: Fejlesztő mód

en: Diameter of countdown circles
hu_HU: Visszaszámlálás körök átmérője

en: Dimension
hu_HU: Dimenzió

en: Dimension of counters
hu_HU: Visszaszámláló méretei

en: Directory '%s' can not be created.
hu_HU: Nem lehet létrehozni a '%s' nevű konyvtárat.

en: Disable
hu_HU: Letíltás

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Disabled Button Title
hu_HU: Gonb cím kikapcsolása

en: Disabled or does not work properly
hu_HU: Le van tiltva vagy nem működik rendesen

en: Disabled or without UTF-8 support
hu_HU: Le van tiltva vagy nem támogatja az UTF-8 kódolást

en: Display
hu_HU: Megjeleníteni

en: Display Author Gravatar?
hu_HU: Megjelenítia  szerző Gravatarját?

en: Display Category Title
hu_HU: Kategorianév megjelenitése

en: Display Descriptions
hu_HU: Leírások megjelenítése

en: Display Facebook box header
hu_HU: Facebook doboz fejléc megjelenítése

en: Display Header Resources
hu_HU: Fejlé források megjelenítése

en: Display Portfolio filter
hu_HU: Portfólió szűrő megjelenítése

en: Display Portfolio item description
hu_HU: Portfólió elem leírásának megjelenítése

en: Display Post Count?
hu_HU: Megjeleníti a bejegyzések számát?

en: Display Posts
hu_HU: Bejegyzések megjelenítése

en: Display Title of the image in caption
hu_HU: Kép cime megjelenik a fejlécben

en: Display administratives
hu_HU: Adminisztráció megjelenítése

en: Display artwork in player
hu_HU: Illusztráció megjelenítése a lejátszóban

en: Display banner for current page
hu_HU: Aktiális oldal banner megjelenítése

en: Display border for product image
hu_HU: Termék kép keret megjelenítése

en: Display breadcrumbs
hu_HU: Navigáció megjelenitése

en: Display button on rule to slide up
hu_HU: Felfelé csusztatás gomb sávon való megjelenése

en: Display category
hu_HU: Megjelenítési kategória

en: Display category information on page
hu_HU: Kategíria adatok megjelenítése az oldalon

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
hu_HU: A weboldal címének megjelenítése. Ez nincs hatással a standard Worpress instalációra, csak a Wordpress Multisite instalációra.

en: Display features descriptions
hu_HU: Funkciók megjelenítésének beállításai

en: Display footer widgets area
hu_HU: Lábléc widget mező megjelenítése

en: Display full-width or fixed-width layout of website
hu_HU: Az oldal teljes képernyős vagy fix szélességű megjelenítése

en: Display item descriptions
hu_HU: Elemek leírásának megjelenítése

en: Display items
hu_HU: Elemek megjelenítése

en: Display items from subcategories when filtering
hu_HU: Elemek megtekintése az alkategóriában szűréskor

en: Display landscape
hu_HU: Tájkép megjelenítése

en: Display landscapes
hu_HU: Tájképek megjelenítése

en: Display latest posts stream in Facebook box
hu_HU: Utolsó bejegyzékes megjelenítése a Facebook dobozban

en: Display lines between columns
hu_HU: Vonal megjelenítése oszlopok között

en: Display newest item
hu_HU: Legújabb elemek megjelenítése

en: Display only "Featured Items"
hu_HU: Megjeleníteni csak a "Kiemelt elemeket"

en: Display or hide borders
hu_HU: Szegélyek megjelenítése vagy elrejtése

en: Display or hide count of comments
hu_HU: Hozzászólások számának megjelenítése vagy takarása

en: Display or hide empty days in table
hu_HU: Üres napok megjelenítése vagy eltakarása a táblázatban

en: Display or hide page share
hu_HU: Oldal megosztás elrejtése és megjelenítése

en: Display or hide this element on page
hu_HU: Mutassa vagy takarja el ezt az elemet az oldalon

en: Display poi
hu_HU: POI megjelenítése

en: Display posts based on their view count.
hu_HU: Bejegyzések megjelenítése nézettség alapján.

en: Display posts dates
hu_HU: Bejegyzés dátumának megjelenítése

en: Display profile photos in Facebook box
hu_HU: Profilképek megjelenítése a Facebook dobozban

en: Display reset button in form
hu_HU: Visszállító gomb megjelenítése a formulárban

en: Display roads
hu_HU: Utak megjelenítése

en: Display social icon also in header
hu_HU: Szociális ikonok fejlécben megjelenítése

en: Display social icons for current page
hu_HU: Szociális ikonok megjelenítése az aktuális oldalon

en: Display social icons on website
hu_HU: A szociális ikonok megjelenítése az oldalon

en: Display submenu for current page
hu_HU: Almenü megjelenítśe az aktuális oldalon

en: Display water
hu_HU: Víz megjelenítése

en: Double
hu_HU: Dupla

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
hu_HU: Fogja meg és helyezze ide az elemeket a jobb oldalról

en: Drop Down
hu_HU: Legördülő

en: Drop Up
hu_HU: Felgördülő

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
hu_HU: Az áldemó képek letöltése sikeresen befejeződött

en: Duration of animation between slides
hu_HU: Animációs diák közötti időtartam

en: Edit Menu Item
hu_HU: Menü elem szerkesztése

en: Edit Page
hu_HU: Oldal szerkesztése

en: Edit different page&hellip;
hu_HU: Különböző oldal szerkesztése &hellip;

en: Edit element description
hu_HU: Elem leírásának szerkesztése

en: Edit page: %s
hu_HU: Oldal szerkesztése: %s

en: Element Background
hu_HU: Elem háttere

en: Element has transparent background outside sidebars section
hu_HU: Az elemnek áttetsző háttere van az oldalsáv szekción kívül

en: Email
hu_HU: E-mail

en: Email Address
hu_HU: Email cím

en: Email Content
hu_HU: E-mail tartalma

en: Email Input Label
hu_HU: E-mail bevitel címke

en: Email Message
hu_HU: E-mail üzenet

en: Email Notification Message
hu_HU: E-mail értesítés üzenet

en: Email Notification Subject
hu_HU: E-mail értesítés tárgya

en: Email Notification Time
hu_HU: E-mailben értesítési idő

en: Email Subject
hu_HU: E-mail tárgya

en: Email address of recipient
hu_HU: Fogadó e-mail címe

en: Empty Days
hu_HU: Üres napok

en: Empty image (WPThumb) cache
hu_HU: Kép gyorsítótár ürítése (WPThumb)

en: Empty theme cache
hu_HU: Gyorsítótár üritítése

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Enable Email Notification
hu_HU: E-mail értesítés engedélyezése

en: Enable Facebook
hu_HU: Facebook engedélyezése

en: Enable Google+
hu_HU: Google+ engedélyezése

en: Enable Telephone Numbers
hu_HU: Telefonszámok engedélyezése

en: Enable Twitter
hu_HU: Twitter engedélyezése

en: Enable megamenu
hu_HU: Engedélyezi a megamenüt

en: Enable or disable author avatar
hu_HU: Szerző avatar ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable author background image
hu_HU: Szerző háttér ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable author biography
hu_HU: Szerző életrajz ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable carousel autoplay feature
hu_HU: Körhinta autmatikus indítása ki- és bekapcsolás

en: Enable or disable carousel fading feature
hu_HU: Körhinta megjelenés ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable carousel feature
hu_HU: Körhinta ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable categories list
hu_HU: Kategória lista ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable clustering feature
hu_HU: Cluszterezés ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable geolocation feature
hu_HU: Helymeghatározas ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable item background
hu_HU: Elem háttér ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable left sidebar to be scrollable
hu_HU: Bal oldalsáv görgetés ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable main menu to be scrollable
hu_HU: Görgethető főmenü ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable post author
hu_HU: Bejegyzés szerző ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable post counts
hu_HU: Bejegyzések száma ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable post date
hu_HU: Bejegyzés dátum ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable post excerpt
hu_HU: Bejegyzés kivonat ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable post information
hu_HU: Bejegyzés információk ki- bekapcsolása

en: Enable or disable post visits count
hu_HU: Bejegyzés megtekintés számláló ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable progressive loading of page
hu_HU: Az oldal folyamatos beolvasásának ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable social icons
hu_HU: Szociális ikonok ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable sticky menu on website
hu_HU: Ragadós menü ki- és bekapcsolása az oldalon

en: Enable or disable street view feature
hu_HU: Utcanézet ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable the autoplay feature
hu_HU: Automatikus lejátszás ki- és bekapcsolása

en: Enable or disable vertical icon offset
hu_HU: Függőleges ikon eltolás ki- és bekapcsolása

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Enabled and works properly
hu_HU: Engedélyezve van és megfelelően működik

en: Ending date for countdown
hu_HU: Visszaszámlálás vége

en: Error Message
hu_HU: Hibaüzenet

en: Escape Form Inputs
hu_HU: Karakter bevitel átugrás

en: Escape Special Characters
hu_HU: Menekülés különleges karakterek

en: Escaping special characters used in posts
hu_HU: Menekűlés különleges karaktere a bejegyzéseken

en: Excerpt
hu_HU: Kivonat

en: Excerpt length
hu_HU: Részlet hossza

en: Expiration Limit
hu_HU: Lejárat korlát

en: Expiration in days
hu_HU: Lejárta napokban

en: Export
hu_HU: Exportálás

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
hu_HU: Exportálási metódus '%s' nem létezik. Hiba lépett fel.

en: Exporting...
hu_HU: Exportálás...

en: Facebook Page URL
hu_HU: Facebook oldal URL

en: Fade
hu_HU: Megjelenni

en: False
hu_HU: Hamis

en: Featured
hu_HU: Kiemelt

en: Featured Color
hu_HU: Kiemelt színek

en: Featured Item
hu_HU: Kiemelt elem

en: Featured items
hu_HU: Kiemelt elemek

en: Features
hu_HU: Funkciók

en: Features Options
hu_HU: Funkciók beállításai

en: File
hu_HU: Fájl

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
hu_HU: A fájl a "%s" címről nem kerül letöltésre. Indok: %s

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
hu_HU: Fájl demó tartalommal '%s' nem létezik.

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Find
hu_HU: Keresés

en: Finished Text Screen
hu_HU: Befejezés szövege

en: Float
hu_HU: Mozgó

en: Floating
hu_HU: Úszó

en: Font Sizes
hu_HU: Betűméret

en: Font icons
hu_HU: Betűtípus ikonok

en: Font size of title in description boxes
hu_HU: Leírás mező címének betűtípus mérete

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Footer Bar
hu_HU: Lábléc

en: Footer Widget Areas
hu_HU: Lábléc Widget mező

en: Footer Widgets Area
hu_HU: Lábléc widget meő

en: Footer menu
hu_HU: Lábléc menü

en: For security reasons, the extension ".php" cannot be in your file name.
hu_HU: Biztonsági okok miatt a ".php" kiterjesztés nem lehet a fájl nevében.

en: Form Inputs
hu_HU: Formulár bevitelei

en: Form input text size in px
hu_HU: FOrmulár input szöveg mérete pixelben

en: Format of posts dates
hu_HU: Bejegyzés dátum formátuma

en: Friday
hu_HU: Péntek

en: Friday Menu Link
hu_HU: Péntek menü-hivatkozás

en: Full Content Width
hu_HU: Tartalmo teljes szélessége

en: Full Size
hu_HU: Teljes méret

en: Fullwidth Elements
hu_HU: Teljes szélességű elemek

en: Fullwidth Size
hu_HU: Teljes szélesség

en: Fullwidth or Columnable Elements
hu_HU: Teljes szélességű vagy Oszlop elemek

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
hu_HU: A <code>flock()</code> funkciót nem támogatje az a fájlrendszer. Szűkséges az AIT téma atomikus fájl műveleteihez.

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
hu_HU: A <code>gzcompress()</code> funkció nincs engedélyezve. Ez szükséges biztonsági másolat készítéséhez az AIT téma adatairól.

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
hu_HU: A <code>gzuncompress()</code> nincs engedélyezve. Ez szükséges az AIT téma biztonsági mentés folyamatához.

en: Function flock()
hu_HU: Flock() funkció

en: Function gzcompress()
hu_HU: Gzcompress() funkció

en: Function gzuncompress()
hu_HU: Gzcompress() funkció

en: G &#8212; Suitable for all audiences
hu_HU: G &#8212; Minden közönség számára

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
hu_HU: GD és ImageMagick kiterjesztések hiányoznak. A WordPress-nek szüksége van rájuk a képek átméretezéséhez.

en: GD/ImageMagick extension
hu_HU: GD/ImageMagick kiterjesztés

en: Gallery
hu_HU: Galéria

en: Gauge
hu_HU: Mérő

en: General
hu_HU: Általános

en: Geolocation
hu_HU: Helymeghatározás

en: Google Analytics Tracking ID
hu_HU: Google Analitics Azonosító szám

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
hu_HU: Google Analytics Azonosító UA-XXXXX-YY formában

en: Half Size
hu_HU: Fél méret

en: Half Size - one per row
hu_HU: Fél méret - egy soronként

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Header & Page Title Background
hu_HU: Fejléc & Oldalcím háttér

en: Header Background
hu_HU: Fejléc háttér

en: Header Image
hu_HU: Fejléc kép

en: Header Map
hu_HU: Fejléc térkép

en: Header Share
hu_HU: Fejléc megosztás

en: Header Social Icons
hu_HU: Fejléc szociális ikonok

en: Header Type
hu_HU: Fejléc típusa

en: Header Widget Areas
hu_HU: Fejléc Widget területek

en: Header background height in px
hu_HU: Fejléc háttér magasság pixelben

en: Header image height
hu_HU: Fejléc kép magassága

en: Header menu
hu_HU: Fejléc menü

en: Height
hu_HU: Magasság

en: Height of Facebook box
hu_HU: Facebook doboz magassága

en: Height of Google Map
hu_HU: Google térkép magassága

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
hu_HU: Portfólió képek magassága. Automatikus magassághoz adjon meg auto vagy 0 értéket.

en: Height of images
hu_HU: Kép magassága

en: Height of player
hu_HU: Lejátszó magassága

en: Height of title section
hu_HU: Cím szekció magassága

en: Here are no options.
hu_HU: Itt nincsenek beállítások.

en: Here you can put your own CSS
hu_HU: Ide írhatja a saját css-t

en: Hidden
hu_HU: Rejtett

en: Hide Empty Values
hu_HU: Üres értékek elrejtése

en: Hide GPS
hu_HU: GPS elrejtése

en: Hide GPS information
hu_HU: GPS információ elrejtése

en: Hide empty contact information
hu_HU: Üres kapcsolati információ elrejtése

en: Homepage (blog)
hu_HU: Honlap (blog)

en: Horizontal
hu_HU: Vízszintes

en: Horizontal Offset
hu_HU: Vízszintes eltolás

en: Horizontal Tabs
hu_HU: Vízszintes lapok

en: Hover Color of menu items text
hu_HU: Menü elemek föléhúzás szine

en: Hover Image
hu_HU: Kép egérrel való föléhúzáskor

en: Hue color of Google Map
hu_HU: Google térkép színárnyalat

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
hu_HU: Google térkép Point Of Interest színárnyalata

en: Hue color of Google Map administrative areas
hu_HU: Google Térkép adminisztratív részének színárnyalata

en: Hue color of Google Map landscape
hu_HU: Google Map táj színárnyalata

en: Hue color of Google Map roads
hu_HU: Google Térkép ut színárnyalata

en: Hue color of Google Map water
hu_HU: Google térkép víz színárnyalata

en: Hybrid Map
hu_HU: Hibrid térkép

en: ICONV extension
hu_HU: ICONV kiterjesztés

en: ICONV extension is required and must work properly.
hu_HU: ICONV kiterjesztés szükséges és hibátlanul kell működnie.

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
hu_HU: Szerző azonosítója vagy több azonosító vesszővel elválasztva

en: Icon
hu_HU: Ikon

en: Icon (Optional)
hu_HU: Ikon (opcionális)

en: Icon Color
hu_HU: Ikon szín

en: Icon Dark
hu_HU: Sötét ikon

en: Icon Effect
hu_HU: Ikon efekt

en: Icon Font
hu_HU: Ikon betűtípus

en: Icon Image
hu_HU: Ikon kép

en: Icon Light
hu_HU: Világos ikon

en: Icon Offset
hu_HU: Ikon eltolás

en: Icon Size
hu_HU: Ikon méret

en: Icon Type
hu_HU: Ikon típus

en: Icon image displayed in menu
hu_HU: Menüben megjelenő ikon kép

en: If nothing selected redirect to author's blog page
hu_HU: Ha nincs semmi kiválasztva, átirányítás a szerző blog oldalára

en: If nothing selected redirect to home page
hu_HU: Ha nincs semmi kiválasztva, átirányítás a főoldalra

en: If the local avatar is inappropriate for this site, Gravatar will be attempted.
hu_HU: Ha nem felel meg a helyi avatar az oldalon, a Gravatar lesz megpróbálva.

en: Image
hu_HU: Kép

en: Image 16:9
hu_HU: kép 16:9

en: Image 1:1
hu_HU: Kép 1:1

en: Image 1:2
hu_HU: Kép 1:2

en: Image 2:1
hu_HU: Kép 2:1

en: Image 3:4
hu_HU: kép 3:4

en: Image 4:3
hu_HU: kép 4:3

en: Image 9:16
hu_HU: kép 9:16

en: Image Border Color
hu_HU: Kép szegélyének színe

en: Image Caption
hu_HU: Kép Képszöveg

en: Image Container
hu_HU: Kép konténer

en: Image Format
hu_HU: Kép formátum

en: Image Height
hu_HU: Kép magassága

en: Image Layout
hu_HU: Kép elrendezése

en: Image Offset
hu_HU: Kép eltolása

en: Image Options
hu_HU: Képbeállítások

en: Image Ratio
hu_HU: Képarány

en: Image Size
hu_HU: Képméret

en: Image Title
hu_HU: Kép címe

en: Image description displayed as caption
hu_HU: Kép leirása megjelenitve a fejlécben

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
hu_HU: Prezentáció helyett megjelenítendő kép rugalmas felbontásnál

en: Image icons
hu_HU: Kép ikonok

en: Image to display
hu_HU: Kép megjelenítésre

en: Images
hu_HU: Fotók

en: Import
hu_HU: Importálás

en: Import / Export
hu_HU: Importálás / Exportálás

en: Import Demo Content
hu_HU: Demó tartalom importálása

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
hu_HU: Importálási metódus '%s' nem létezik. Hiba lépett fel.

en: Importing is done. Check out the report.
hu_HU: Az importálás befejeződött. Nézze meg a jelentést.

en: Importing...
hu_HU: Importálás...

en: Imput url for the Button
hu_HU: Gomb URL bevitele

en: In New Row
hu_HU: Új sorban

en: In case author hasn't published any posts yet you can create custom content for his empty page. If author already has some post this content will be ignored.
hu_HU: Ha a szerző még nem publikált bejegyzést, létrehozhat saját tartalmat az üres oldalra. Ha a szerző létrehoz bejegyzést, ez a tartalom ignorálva lesz.

en: Include SEO meta data into header
hu_HU: SEO-meta-adatok a fejlécben

en: Infobox options
hu_HU: Infobox beállítások

en: Information
hu_HU: Információ

en: Information Title
hu_HU: Cím információk

en: Information about member
hu_HU: Információ a tagokról

en: Input Text
hu_HU: Input szöveg

en: Input Type
hu_HU: Bevitel típusa

en: Insert Image
hu_HU: Kép beszúrása

en: Insert shortcode
hu_HU: Shortcode behelyezése

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
hu_HU: A "%s" Wordpress beállítás nem alkalmazható.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
hu_HU: A %s sablon beállítások beillesztése "%s" sikertelen.

en: Inside of Image
hu_HU: Képen belül

en: Inside of Slider
hu_HU: Prezentáción belül

en: Install Required Plugins
hu_HU: Szükséges bővítmények telepítése

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
hu_HU: Ajánlott az egész oldal jobb teljesítménye érdekében a PHP 5.4 vagy újabb verzió. De ez nem kötelező. PHP 5.2 is megfelel.

en: Item Background
hu_HU: Elem háttér

en: Item Background Color
hu_HU: Elem háttér szín

en: Item Background Image
hu_HU: Elem háttérkép

en: Item Categories
hu_HU: Elem kategória

en: Item Category / Location Options
hu_HU: Elem kategógira / hely beállításai

en: Item Color
hu_HU: Elem szín

en: Item Colors
hu_HU: Elem szinek

en: Item Detail Options
hu_HU: Elem részletek beállításai

en: Item Display
hu_HU: Elem megjelenítése

en: Item Locations
hu_HU: Elem helyek

en: Item Optional Background Color
hu_HU: Elem választható háttér szín

en: Item Order
hu_HU: Elem sorrend

en: Item Submenu
hu_HU: Elem almenü

en: Item gallery
hu_HU: Elem galéria

en: Items
hu_HU: Elemek

en: Items Background
hu_HU: Elemek háttere

en: Items in this package can be featured
hu_HU: Az elemek ebben a csomagban Kiemeltek lehetnek

en: JavaScript Code
hu_HU: JavaScript kód

en: Keep Aspect Ratio
hu_HU: Méretarány megtartása

en: Keywords
hu_HU: Kulcsszavak

en: Kilometers
hu_HU: Kilométer

en: Label
hu_HU: Címke

en: Label (Optional)
hu_HU: Címke (opcionális)

en: Label Background Color
hu_HU: Címke háttérszíne

en: Label Link Target
hu_HU: Címke Link cél

en: Label Position
hu_HU: Mezőcímke pozíciója

en: Label Text Color
hu_HU: Címkeszöveg színe

en: Label URL
hu_HU: Címke URL

en: Label Width
hu_HU: Címke szélessége

en: Label for Captcha input
hu_HU: Captcha bevitel megjelölése

en: Label for email input
hu_HU: E-mail bevitel címke

en: Label for message area
hu_HU: Üzenet címke

en: Label for name input
hu_HU: Név bevitel címke

en: Label for send button
hu_HU: Küldés gomb címke

en: Label for subject input
hu_HU: Tárgy bevitel címke

en: Landscape Hue
hu_HU: Táj színárnyalata

en: Large
hu_HU: Nagy

en: Large Image
hu_HU: Nagy kép

en: Latest Match Only
hu_HU: Csak a legújabb mérkőzés

en: Latitude
hu_HU: Szélesség

en: Layout
hu_HU: Felosztás

en: Layout Type
hu_HU: Elrendezés tipusa

en: Layout of the image displayed on the page
hu_HU: A kép oldalon való elhelyezése

en: Left
hu_HU: Bal

en: Left Offset
hu_HU: Balra eltolás

en: Left Sidebar
hu_HU: Bal oldalsáv

en: Left Sidebar Width
hu_HU: Bal oldalsáv szélessége

en: Left offset around the image
hu_HU: Bal eltolás a kép körül

en: Light
hu_HU: Világos

en: Lighter Objects
hu_HU: Világosabb elemek

en: Likebox
hu_HU: Like doboz

en: Likebox settings
hu_HU: Like doboz beállítások

en: Line
hu_HU: Vonal

en: Line Width
hu_HU: Vonalvastagság

en: Lines
hu_HU: Vonalak

en: Link Relationship (XFN)
hu_HU: Hivatkozás viszony (XFN)

en: Link Settings
hu_HU: Hivatkozás beálitások

en: Link Target
hu_HU: Hivatkozás célja

en: Link To Video
hu_HU: Link a videóhoz

en: Link To Website
hu_HU: Link az oldalra

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
hu_HU: Wordpress bejelentkezési képernyő logó linkje, kérem használjon érvényes URL formátumot http://

en: Link title text
hu_HU: Link szöveg címe

en: Link to
hu_HU: Link a

en: Link to detail
hu_HU: Link a részletekhez

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
hu_HU: Video  tipusú link a videóhoz, használjon valós URL fomrátumot http://

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
hu_HU: Weboldal tipusú link a weboldalra, használjon valós URL fomrátumot http://

en: Link, use valid URL format with http://
hu_HU: Link, használjon érvényes URL formátumot http://-el

en: Links
hu_HU: Linkek

en: Links Color
hu_HU: Linkek színe

en: Links Hover
hu_HU: Linkek egér föléhuzáskor

en: List
hu_HU: Lista

en: List Layout settings
hu_HU: Lista felosztás beállítások

en: List Options
hu_HU: Lista beállítások

en: Loading...
hu_HU: Betöltés folyamatban...

en: Local Avatars Only
hu_HU: Csak a helyi avatarok

en: Local Upload Permissions
hu_HU: Helyi feltöltés engedélyezése

en: Location
hu_HU: Helyszín

en: Location Default Icon
hu_HU: Hely alapértelmezett ikon

en: Location Default Image
hu_HU: Hely alapértelmezett kép

en: Locations
hu_HU: Helyek

en: Login Description
hu_HU: Bejelentkezés leírása

en: Login Redirect
hu_HU: Bejelentkezés átirányítás

en: Login Screen Logo
hu_HU: Bejelentkzési képernyő logója

en: Login Screen Logo Link
hu_HU: Bejelentkezési képernyő Logó link

en: Login Screen Logo Tooltip
hu_HU: Bejelentkezési képernyő logó tooltip

en: Logo area width
hu_HU: Logó terület szélesség

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
hu_HU: Logó megjelenítése a Wordpress bejelentkezési képernyőn

en: Logo image for website header
hu_HU: Weboldal fejléc logó kép

en: Logout Description
hu_HU: Kijelentkezés leírása

en: Longitude
hu_HU: Hosszúság

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
hu_HU: Elem hátterének kinézete. Szín, áttetszőség és háttérkép.

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
hu_HU: Szekció háttérkép kinézete. Szín, áttetszőség és háttérkép.

en: Main Menu Colors and Backgrounds
hu_HU: Fő menü színek és háttér

en: Main Menu Text
hu_HU: Fő menü szöveg

en: Main Theme Colors and Backgrounds
hu_HU: Téma fő színei és háttere

en: Main Website Font
hu_HU: Fő weboldal betűtípus

en: Main color of countdown circles
hu_HU: Visszaszámláló körök fő színe

en: Main color of counters
hu_HU: Számláló fő színei

en: Main menu
hu_HU: Főmenu

en: Main text displayed in service box
hu_HU: Szervice boxban megjelenítendő fő szöveg

en: Main theme color
hu_HU: Fő téma szín

en: Main theme color for colored elements
hu_HU: Fő témaszín a színes elemeknek

en: Main theme color for light elements
hu_HU: Fő téma szín a világos elemekhez

en: Map General Colors
hu_HU: Térkép általános színek

en: Map Height
hu_HU: Térkép magasság

en: Map Object Colors
hu_HU: Térkép objektumok színe

en: Map Options
hu_HU: Térkép opciói

en: Map Zoom
hu_HU: Térkép nagyítás

en: Map's Border
hu_HU: Térkép keret

en: Map's Brightness
hu_HU: Térkép fényereje

en: Map's Hue
hu_HU: Térkép színárnyalat

en: Map's Saturation
hu_HU: Térkép telítettség

en: Marker image URL
hu_HU: Jelző kép URL-je

en: Markers
hu_HU: Jelző

en: Maximum Items
hu_HU: Maximális elemszám

en: Maximum items for the current package exceeded
hu_HU: A jelenlegi csomag túllépte a maximális elemek számát

en: Media File
hu_HU: Media-fájl

en: Megamenu settings
hu_HU: Megamenü beállítások

en: Memory limit
hu_HU: Memória korlátozás

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
hu_HU: A memórialimit túl alacsony. Legalább <b>%sMB</b> szükséges hogy az AIT téma működjön.

en: Menu Area Width
hu_HU: Menü mező szélessége

en: Menu Hover Items
hu_HU: Menü föléhúzás elemek

en: Menu Items
hu_HU: Menüpontok

en: Menu Items Hover
hu_HU: Menü elemek föléhúzás

en: Menu Order
hu_HU: Menü elrendezés

en: Menu Width
hu_HU: Menü szélesség

en: Menu area width
hu_HU: Menü terület szélesség

en: Menu cols
hu_HU: Menü oszlopok

en: Menu text size in px
hu_HU: Menü szövegméret px-ben

en: Message Input Label
hu_HU: Üzenet bevitel címke

en: Message displayed when form is sent successfully
hu_HU: Üzenet szövege a form sikeres elküldése után

en: Message displayed when form sending failed
hu_HU: Üzenet szövege a form sikertelen elküldése után

en: Message displayed when validation is not successful
hu_HU: Üzenet szövege sikertelen érvényesítés után

en: Miles
hu_HU: Mérföld

en: Minimum Width in px (Optional)
hu_HU: Minimális szélesség pixelben (opcionális)

en: Monday
hu_HU: Hétfő

en: Monday Menu Link
hu_HU: Hétfő menü-hivatkozás

en: MouseWheel Zoom
hu_HU: Egérgörgõ nagyítás

en: Move
hu_HU: Mozgat

en: Multibyte String extension
hu_HU: Többájtos karakterlánc kiterjesztés

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
hu_HU: Többájtos karakterlánc bővítmény hiányzik. Néhány internacionális komponens nem működhet megfelelően.

en: Multibyte String function overloading
hu_HU: Multibyte karakterlánc funkció túlfolyás

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
hu_HU: Multibyte karakterlánc funkció túlfolyás engedélyezve. AIT téma futtatásához szükséges ezt kikapcsolni. Ha be van kapcsolva, pár karakterlánc funkció nem fog működni.

en: Name
hu_HU: Név

en: Name Input Label
hu_HU: Név bevitel címke

en: Name of input, used for email content
hu_HU: Bevitel neve, az e-mail bevitelnél

en: Name of widget area displayed in Widgets options
hu_HU: A Widget mező neve a Widget beállításokban

en: Navigation
hu_HU: Navigálás

en: Navigation Label
hu_HU: Navigációs címke

en: Navigation Position
hu_HU: Navigáció helyzete

en: Next Match Only
hu_HU: Csak a következő mérkőzés

en: No
hu_HU: Nem

en: No Items Defined
hu_HU: Elemek nincsenek definiálva

en: No Label
hu_HU: Nincs címke

en: No items found
hu_HU: Nincs megfelelő elem

en: No items. Add some items to "%s"
hu_HU: Nincs elem. Kérem adjon hozza "%s"

en: No local avatar is set. Set up your avatar at Gravatar.com.
hu_HU: Nincs beállítva helyi avatar. Állítsa be az avatartját a Gravatar.com oldalon.

en: No tabs
hu_HU: Nincsenek lapok

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Normal Map
hu_HU: Normál Térkép

en: Normal pages
hu_HU: Normalis oldalak

en: Not Installed
hu_HU: Nincs telepítve

en: Not tested
hu_HU: Nem tesztelt

en: Note
hu_HU: Megjegyzés

en: Number of Items
hu_HU: Elemek száma

en: Number of Posts
hu_HU: Bejegyzések száma

en: Number of authors in one row
hu_HU: Szerzők száma egy sorban

en: Number of authors listed on page
hu_HU: Válassza ki a felsorolt szerzők számát

en: Number of days before account expires
hu_HU: A fiók lejárta előtti napok száma

en: Number of items in one row
hu_HU: Egy sorban megjelenő elemek száma

en: Number of items listed on one page
hu_HU: Egy oldalon szereplő elemek száma

en: Number of items listed on page
hu_HU: Oldalon megjelenő elemek száma

en: Number of items per row
hu_HU: Soronkénti elemek száma

en: Number of posts
hu_HU: Bejegyzések száma

en: Number of rows for description text
hu_HU: Leírás mező szövegének sorai

en: Number of rows in carousel
hu_HU: Körhinta sorainak száma

en: Number of visible items
hu_HU: Látható elemek száma

en: Off
hu_HU: Ki

en: Offset of Portfolio images
hu_HU: Portfólió képek eltolása

en: Offset of partner's logo
hu_HU: Partner logó eltolás

en: On
hu_HU: Be

en: One Column
hu_HU: Egy oszlop

en: Opacity of button in description boxes
hu_HU: Leírás mező gomb áttetszősége

en: Open In New Window
hu_HU: Megnyitni új ablakban

en: Open in Current Window
hu_HU: Megnyitja aktiális ablakban

en: Open in New Window
hu_HU: Megnyitja új ablakban

en: Open in new window?
hu_HU: Megnyitás új ablakban?

en: Open in popup
hu_HU: Megnyitja felugró ablakban

en: Open link in a new window/tab
hu_HU: Megnyitni új ablakban

en: Open links in new window
hu_HU: Hivatkozások megnyitása új ablakban

en: Open links in new window or tab
hu_HU: A linkek megnyitása új ablakban

en: Open/Collapse All Items
hu_HU: Megnyit/Összezár minden elemet

en: Opened Tab
hu_HU: Megnyitott lap

en: Opening Hours
hu_HU: Nyitvatartási idő

en: Optional Class
hu_HU: Opcionális osztály

en: Order
hu_HU: Sorrend

en: Order By
hu_HU: Sorrend

en: Order:
hu_HU: Sorrend:

en: Original: %s
hu_HU: Eredeti: %s

en: Outside of Image
hu_HU: Képen kivül

en: Outside of Slider
hu_HU: Prezentáción kívül

en: PCRE extension
hu_HU: PCRE kiterjesztés

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
hu_HU: PCRE kiterjeszés szűkséges és támogatnia kell az UTF-8 kódolást.

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
hu_HU: PG &#8212; valószínűleg sértő, 13 éves kor fölött ajánlott

en: PHP Version
hu_HU: PHP verzió

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
hu_HU: A PHP-nek nincs hozzáférése a "wp-content/uploads" könyvtárba írni

en: PHP tokenizer is required.
hu_HU: PHP tokenizer szükséges.

en: POI Hue
hu_HU: POI színárnyalata

en: Package Types
hu_HU: Csomagok tipusok

en: Package expiration limit in days (0 for unlimited). Used for free and single paypal payments.
hu_HU: Számla lejárási limit napokban (0 korlátlan). Használja ingyenes és fizetős paypal fizetéseknél.

en: Package price (0 for free)
hu_HU: Csomag ára (0 ingyenes)

en: Packages
hu_HU: Csomagok

en: Page Background
hu_HU: Oldalháttér

en: Page Builder
hu_HU: Oldal Szerkesztő

en: Page Title Background
hu_HU: Oldal cím háttere

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Pages Parameters
hu_HU: Oldalak pareméterei

en: Payment Gates
hu_HU: Fizetési kapuk

en: Payment type
hu_HU: Fizetés típusa

en: Payments
hu_HU: Tranzakciók

en: Percentage width of area
hu_HU: A mezö szélessége százalékban

en: Place Title to Caption
hu_HU: Cim hozzáadása a fejlécbe

en: Place for your custom Javascript codes
hu_HU: Saját JavaScript kód mező

en: Placeholder
hu_HU: Helyőrző

en: Player Colors and Layout
hu_HU: Lejátszó színei és elrendezése

en: Please enter title of the page
hu_HU: Kérem, írja be a lap címét

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
hu_HU: Kérem oldja meg a lentiekben felsorolt problémákat és próbálja újra. Visszamehet a <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank"> WordPress témák adminisztrációhoz &raquo;</a>

en: Please select backup file
hu_HU: Kérem válassza ki a biztonsági mentést

en: Please upload a valid image file for the avatar.
hu_HU: Kérem töltsön fel érvényes képet az avatárhoz.

en: Portfolio Layout
hu_HU: Portfólió elrendezés

en: Position
hu_HU: Pozíció

en: Position of Description
hu_HU: Leírás pozíciója

en: Position of background image in slide
hu_HU: Háttér kép pozíciója a dián

en: Position of member in the company, community, etc
hu_HU: A tagok pozíciója a cégnél, közösségben stb

en: Position of the image caption
hu_HU: A kép képszöveg poziciója

en: Possibility click on posts links
hu_HU: Bejegyzések liknre kattintásának lehetősége

en: Post <a href='%s'>#%d</a> was updated and awaiting your moderation.
hu_HU: Bejegyzés <a href='%s'>#%d</a> frissítve és moderálásra vár.

en: Post Background
hu_HU: Bejegyzés háttér

en: Post Gallery
hu_HU: Bejegyzés galéria

en: Post Geolocation
hu_HU: Bejegyzés geolokáció

en: Post Markers
hu_HU: Bejegyzés jelölők

en: Post count
hu_HU: Bejegyzések száma

en: Post ready for review
hu_HU: Bejegyzés véleményezésre kész

en: Posts
hu_HU: Bejegyzések

en: Posts Count
hu_HU: Bejegyzések száma

en: Posts Parameters
hu_HU: Bejegyzések paraméterei

en: Price
hu_HU: Ár

en: Progressive Page Loading
hu_HU: Az oldal folyamatos beolvasása

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
hu_HU: R &#8212; 17 éven felüi látogatók számára

en: Radio Horizontal
hu_HU: Horizontális rádiógomb

en: Radio Vertical
hu_HU: Vertikális rádiógomb

en: Radius Help
hu_HU: Radiusz súgó

en: Radius units
hu_HU: Radius egységek

en: Random
hu_HU: Véletlenszerű

en: Rating
hu_HU: Értékelés

en: Rating was approved
hu_HU: Minősítés jóváhagyva

en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
hu_HU: Írható/olvasható engedély a wp-content/uploads mappához

en: Reflection extension
hu_HU: Reflection bővítmény

en: Reflection extension is required.
hu_HU: Reflection bövítmény szükséges.

en: Register Description
hu_HU: Regisztrálj Leírása

en: Register or login users form
hu_HU: Regisztráció vagy belépés felhasználó űrlap

en: Registered
hu_HU: Regisztrált

en: Registration Redirect
hu_HU: Regisztráció átirányítás

en: Remote file have incorrect size
hu_HU: A távoli fájl mérete nem megfelelő

en: Remote server did not respond
hu_HU: A távoli szerver nem válaszol

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
hu_HU: A távoli szerver hibaüzenete %1$d %2$s

en: Remove
hu_HU: Eltávolít

en: Remove All Items
hu_HU: Összes elem eltávolítása

en: Renew Account
hu_HU: Számla megújítása

en: Repeat
hu_HU: Megismétlés

en: Required
hu_HU: Kötelező

en: Reset
hu_HU: Visszaállítás

en: Reset All Options
hu_HU: Minden beállítás visszaállítása

en: Reset Button
hu_HU: Visszállító gomb

en: Reset Theme Options
hu_HU: Téma beállítások visszaállítása

en: Reset to Defaults
hu_HU: Eredeti visszaállítása

en: Resetting&hellip;
hu_HU: Visszaállítás&hellip;

en: Responsive Resolution
hu_HU: Dinamikus felbontás

en: Revolution Slider Alias
hu_HU: Revolution Slider alias

en: Revolution Slider plugin is not active
hu_HU: Revolution Slider bővítmény nincs aktiválva

en: Right
hu_HU: Jobb

en: Right Offset
hu_HU: Jobb eltolás

en: Right Sidebar
hu_HU: Jobb oldalsáv

en: Right Sidebar Width
hu_HU: Jobb oldalsáv szélessége

en: Right and left offset of description boxes
hu_HU: Leírás mező jobb és bal eltolása

en: Right offset around the image
hu_HU: Jobb eltolás a kép körül

en: Roads Hue
hu_HU: Utak színárnyalata

en: Rotate
hu_HU: Forgatás

en: Rounded
hu_HU: Lekerekített

en: SPL extension
hu_HU: SPL kiterjesztés

en: SPL extension is required.
hu_HU: SPL kiterjesztés szükséges.

en: Satellite Map
hu_HU: Műholdas térkép

en: Saturation
hu_HU: Telítettség

en: Saturation level of Google Map
hu_HU: Google térkép telítettség szintje

en: Saturation level of Google Map objects
hu_HU: Google map objektumok telítettség szintje

en: Saturday
hu_HU: Szombat

en: Saturday Menu Link
hu_HU: Szombat menü-hivatkozás

en: Save Options
hu_HU: Beállítások mentése

en: Save and Open in Page Builder
hu_HU: Megment és nyit az oldal építővel

en: Scroll
hu_HU: Görgetés

en: Scroll Left Sidebar
hu_HU: Bal oldalsáv görgetés

en: Scroll Main Menu
hu_HU: Főmenu görgetés

en: Search Form
hu_HU: Kereső formulár

en: Search Sentence
hu_HU: Mondat keresés

en: Search page
hu_HU: Kereső oldal

en: Select
hu_HU: Kiválasztani

en: Select Background Image for: %s
hu_HU: Válassza ki a háttérképet: %s

en: Select Image
hu_HU: Válassza ki a képet

en: Select Image for: %s
hu_HU: Válassza ki a képet: %s

en: Select a page from which to import options
hu_HU: Jelöljön ki egy oldalat ahonnan importálni szeretné a lehetőségeket

en: Select alignment of title and description
hu_HU: Válassza ki a cím és leírás eligazítását

en: Select alignment of widgets in widget area
hu_HU: Válassza ki a widgetek eligazitását a widget mezőben

en: Select authors listed on page
hu_HU: Válassza ki a felsorolt szerzőket

en: Select category displayed on page
hu_HU: Válassza ki az oldalon megjelenítendő kategóriát

en: Select color scheme of Facebook box
hu_HU: Facebóok doboz színsémája

en: Select display style for submenu of items
hu_HU: Válassza ki az almenü elemek megjelenési stílusát

en: Select format for image of member
hu_HU: Oldalon megjelenö tagok kép formátuma

en: Select format for images
hu_HU: Válassza ki a kép formátumát

en: Select format for images in carousel
hu_HU: Képek formátuma a körhintában

en: Select format of images
hu_HU: Válassza ki a kép formátumát

en: Select format of video
hu_HU: Válassza ki a videó formátumát

en: Select how to show the content of Portfolio item
hu_HU: Portfólió elem tartalmának megjelenítése

en: Select icon style
hu_HU: Ikon stilus kiválasztása

en: Select if the field is required
hu_HU: Válassza ki ha a mező kötelező

en: Select image used as Favicon
hu_HU: Válassza ki a Favicon képét

en: Select layout style
hu_HU: Válassza ki az elrendezés stílusát

en: Select layout type of displayed authors
hu_HU: Válassza ki a szerzők elrendezés stílusát

en: Select layout type of displayed items
hu_HU: Válassza ki a felosztás típusát az oldalon megjelenő elemeknek

en: Select location displayed on page
hu_HU: Válasszon helyet ay oldalon való megjelenítéshez

en: Select member displayed on page
hu_HU: Oldalon megjelenő tagok

en: Select order of authors listed on page
hu_HU: Válassza ki a felsorolt szezők elrendezését

en: Select order of items listed on page
hu_HU: Válassza ki az elemek sorrendjét az oldalon

en: Select position of description box
hu_HU: Leírás mező helyzete

en: Select position of slider navigation
hu_HU: Prezentáció navigáció helyzete

en: Select sidebar displayed on the left side of page
hu_HU: Válassza ki a bal oldalon megjelenő oldalsávot

en: Select sidebar displayed on the right side of page
hu_HU: Válassza ki a jobb oldalon megjelenő oldalsávot

en: Select size of Google Map
hu_HU: Google térkép mérete

en: Select size of input
hu_HU: Válassza ki a betvitel mező méretét

en: Select size of player
hu_HU: Lejátszó mérete

en: Select size of rule
hu_HU: Díszítővonal mérete

en: Select size of slider
hu_HU: Prezentáció nagysága

en: Select slider displayed on page
hu_HU: Válassza ki az oldalon egjelenítendő prezentációt

en: Select text alignment in description box
hu_HU: Válassza ki a szöveg eligazításás a leírás mezőben

en: Select type of Facebook box
hu_HU: Facebook doboz típusa

en: Select type of Google Map
hu_HU: Válassza ki a Google Térkép típusát

en: Select type of Search Form
hu_HU: Kereső típusa

en: Select type of animation for description
hu_HU: Válassza ki a leírás animációját

en: Select type of counter
hu_HU: Visszaszámláló típusa

en: Select type of display actual match
hu_HU: Válassza ki az aktuális mérkőzés megjelenitését

en: Select type of display for the element
hu_HU: Válassza ki az elemek megjelenitési tipusát

en: Select type of input
hu_HU: Válassza ki a bevitel típusát

en: Select type of item
hu_HU: Válassza ki az elem típusát

en: Select type of items
hu_HU: Válassza ki az elem típusát

en: Select type of rule
hu_HU: Válassza ki a díszítővonal típusát

en: Select type of slider animation
hu_HU: Prezentáció animációjának típusa

en: Select type of slider navigation
hu_HU: Prezentáció animációjának típusa

en: Select type of toggles
hu_HU: Kapcsolók típusai

en: Select type of website header
hu_HU: Válassza ki a honlap fejléc típusát

en: Select typography style
hu_HU: Válassza ki a tipográfia stílust

en: Select units for radius
hu_HU: Válassza ki a rádiusz egységet

en: Select video source
hu_HU: Válassza a video forrását

en: Select widget area to display
hu_HU: Válassza ki a widget mezőt megjelenitésre

en: Send Button Label
hu_HU: Elküldés gomb címke

en: Separator
hu_HU: Elválasztó

en: Separator used between links in breadcrumbs
hu_HU: A navigáció részben használandó felosztó

en: Server Error Message
hu_HU: Kiszolgáló hiba üzenet

en: Set as avatar
hu_HU: Állítsa be, mint avatar

en: Set custom label on the image
hu_HU: Saját címke használata a képen

en: Set size of radius for clustering
hu_HU: Clusterezés rádiusz mérete

en: Settings Administration for the special page type
hu_HU: Administráció beállítások a speciális oldal tipusokhoz

en: Settings Administration for this standard page only
hu_HU: Administráció beállítások a standard oldalhoz

en: Shadowed
hu_HU: Árnyékolt

en: Share
hu_HU: Megoszt

en: Short description of slide
hu_HU: Dia rövid leírása

en: Show Faces
hu_HU: Arcok megjelenítése

en: Show Header
hu_HU: Fejléc megjelenítése

en: Show Stream
hu_HU: Stream megjelenítése

en: Show description floated over portfolio gallery
hu_HU: Leírás megjelenítése a portfólió felett (mozgó)

en: Show icon title
hu_HU: Ikon cím megjelenítése

en: Show only featured items of the selected category
hu_HU: Csak a kiemelt elemeg megjelenítése kategórián belül

en: Show or hide lines between items
hu_HU: Elemek kozti sorok elrejtése vagy megjelenitése

en: Show or hide title
hu_HU: Cím megjelenítése vagy elrejtése

en: Show read more
hu_HU: Bővebben megjelenítése

en: Show thumbnails
hu_HU: Bélyegképek megjelenítése

en: Show view count?
hu_HU: Megjeleníti a nézettség számát?

en: Sidebars
hu_HU: Oldalsáv

en: Sidebars & Widget Areas
hu_HU: Oldalsáv és Widget mező

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
hu_HU: Sidebarok <strong>%s</strong> ide

en: Simple Line
hu_HU: Egyszerű vonal

en: Single - WooCommerce Product
hu_HU: WooCommerce Termék

en: Single post
hu_HU: Bejegyzés

en: Site Header
hu_HU: Oldal fejléc

en: Site Header Background
hu_HU: Oldal fejléc háttér

en: Size
hu_HU: Méret

en: Size of H1 titles in px
hu_HU: H1 mérete px-ben

en: Size of H2 titles in px
hu_HU: H2 mérete px-ben

en: Size of H3 titles in px
hu_HU: H3 mérete px-ben

en: Size of H4 titles in px
hu_HU: H4 mérete px-ben

en: Size of H5 titles in px
hu_HU: H5 mérete px-ben

en: Size of H6 titles in px
hu_HU: H6 mérete px-ben

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
hu_HU: Szöveg dekoráció mérete, gombok és más szövegek px-ben

en: Size of features icons
hu_HU: Kieelt ikonok mérete

en: Size of the label
hu_HU: Címke mérete

en: Slide Duration
hu_HU: A diák időtartamának

en: Slide Horizontal
hu_HU: Horizontális mozgás

en: Slide Up Button
hu_HU: Felcsúsztatás gomb

en: Slider Border
hu_HU: Prezentáció kerete

en: Slider Descriptions Layout
hu_HU: Prezentáció leírás elrendezése

en: Slider Layout
hu_HU: Prezentáció elrendezés

en: Slider displays navigation arrows, title and description only if page is blank (without any other content and elements).
hu_HU: A prezentáció megjelenít nyilakat, címet és leírást csak az öres oldalon (minden más tartalom és elem nélkül).

en: Slides
hu_HU: Diák

en: Small
hu_HU: Kicsi

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
hu_HU: Kis admin menü ikon (16x16)

en: Small Text
hu_HU: Kis szöveg

en: Small text size in px
hu_HU: Kis szövegméret px-ben

en: Social Icons
hu_HU: Szociális ikonok

en: Social Icons Type
hu_HU: Szociális ikonok típusa

en: Social icon image
hu_HU: Szociális ikon képe

en: Social icon link
hu_HU: Szociális icon link

en: Social icon link, use valid URL format with http://
hu_HU: Szociális ikonok linkje, használjon érvényes formátumot http://

en: Social icon title
hu_HU: Szociális ikonok címe

en: Something is wrong with export form
hu_HU: Valami hiba van az export formulával

en: Something is wrong with import form
hu_HU: Valami hiba van az import formulával

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
hu_HU: Sajnáljuk, de a szerver konfigurációja nem felel meg az AIT téma követelményének. <em>Vissza lett állitva az előző téma.</em>

en: Sortable elements
hu_HU: Osztályozható elemek

en: Sorting Options
hu_HU: Rendezési beállítások

en: Space above element
hu_HU: Elem feletti üres hely

en: Space above rule
hu_HU: Díszítővonal feletti helyköz

en: Space below element
hu_HU: Elem alatti helyköz

en: Space below rule
hu_HU: Díszítővonal alatti helyköz

en: Spaces around Element
hu_HU: Elem körülo üres sáv

en: Special Page Settings
hu_HU: Speciális oldal beállításai

en: Special Page Title
hu_HU: Speciális oldal cím

en: Special pages
hu_HU: Speciális oldalak

en: Standard Color
hu_HU: Alapszín

en: Standard Text
hu_HU: Szabványos szöveg

en: Starting date for countdown
hu_HU: Visszaszámlálás kezdete

en: Sticked unsortable elements
hu_HU: Osztályozhatatlan elemek

en: Sticky Menu
hu_HU: Ragadós menü

en: Street View
hu_HU: Utcanézet

en: Streetview
hu_HU: Utcanézet

en: Subcategory Filter
hu_HU: Alkategória szűrő

en: Subject Input Label
hu_HU: Tárgy bevitel címke

en: Subject of received email
hu_HU: Fogadott e-mail tartlama

en: Submenu Icon Font
hu_HU: Almenü ikon betűtípus

en: Submenu Position
hu_HU: Almenü pozíció

en: Submenu Text
hu_HU: Almenü szöveg

en: Submenu text size in px
hu_HU: Almenü szövegméret pixelben

en: Subtitle
hu_HU: Alcím

en: Success Message
hu_HU: Sikeres üzenet

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
hu_HU: A fájl letöltése a "%s" címről sikeresen befejeződött

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
hu_HU: Sikeresen visszaállítva. Az oldal frissíti önmagát.&hellip;

en: Sunday
hu_HU: Vasárnap

en: Sunday Menu Link
hu_HU: Vasárnap menü-hivatkozás

en: System font
hu_HU: Rendszer betűtípus

en: Target of the link
hu_HU: Hivatkozás célj

en: Telephone
hu_HU: Telefon

en: Terms and Conditions acceptation required
hu_HU: Szükséges feltételek elfogadása kötelező

en: Terms and Conditions label
hu_HU: Általános szerződési feltételek címke

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Text Alignment
hu_HU: A szöveg igazítása

en: Text Area
hu_HU: Szövegmező

en: Text Area Width
hu_HU: Szövegrész szélessége

en: Text Color
hu_HU: Szöveg szín

en: Text Rows
hu_HU: Szöveg sorai

en: Text displayed after end date
hu_HU: Végzés dátumánál megjelenő szöveg

en: Text displayed as description with counter
hu_HU: Számlálónál megjelenő szöveg mint leírás

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
hu_HU: Bevitelnél megjelenítendő szöveg. Hagyja üresen a jelölés eltakarásához.

en: Text displayed as label of counter
hu_HU: Számlálónál megjelenő szöveg

en: Text displayed as placeholder while input is empty
hu_HU: Helyőrzőn megjelenítendő szöveg, ha a bevitel üres

en: Text displayed before breadcrumbs
hu_HU: Navigáció előtt megjelenő szöveg

en: Text displayed beside Captcha input
hu_HU: Captcha bevitelénél megjelenő szöveg

en: Text displayed in description box
hu_HU: Leírás mezőben megjelenő szöveg

en: Text displayed in email sent via contact form
hu_HU: Kapcsolatfelvevó formulár álltal küldött e-mail szövege

en: Text displayed in footer bar text area
hu_HU: A láblécben megjelenő szöveg

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
hu_HU: Láblécben megjelenő szöveg a WordPress Admin oldalon

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
hu_HU: Szövegbevitelnél megjelenő szöveg. Egyszerre több adat bevitelnél használjon ; pontosvessző elválasztót. Például: válasszon értéket 1; válasszon értéket 2; válasszon értéket 3

en: Text displayed in the Button
hu_HU: A gombon megjelenített szöveg

en: Text displayed with main title of service box
hu_HU: A service boxban megjelenítendő föcím szövege

en: Text for "Home"
hu_HU: "Haza" szövege

en: Text for "Read more" link
hu_HU: "Tovább" link szövege

en: Text for button displayed in description box
hu_HU: Leírás mezőben megjelenő gomb szövege

en: Text for home link in breadcrumbs
hu_HU: A haza link szövege a navigációban

en: Text for own identification of slide
hu_HU: Dia saját azonosító szövege

en: Text visible as note below table
hu_HU: Tábla alatt megjelenő megjegyzés szövege

en: Textarea
hu_HU: Szövegmező

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
hu_HU: Eltelt idő (másodpercben) a két átmenet között

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hu_HU: Ez a leírás jelenik meg a menüben ha a téma támogatja.

en: The time while one slide is displayed
hu_HU: Idő amíg a dia látható

en: Theme &rarr; Banner
hu_HU: Téma &rarr; Banner

en: Theme &rarr; Blog Authors
hu_HU: Téma &rarr; Blog írók

en: Theme &rarr; Entry Views
hu_HU: Téma &rarr; bejegyzés látogatás

en: Theme &rarr; Login
hu_HU: Téma &rarr; bejelentkezés

en: Theme &rarr; Newest Item
hu_HU: Téma &rarr; legújabb elem

en: Theme &rarr; Posts
hu_HU: Téma &rarr; hozzászólás

en: Theme &rarr; Social Icons
hu_HU: Téma &rarr; szociális ikonok

en: Theme &rarr; Submenu
hu_HU: Téma &rarr; almenü

en: Theme Admin
hu_HU: Téma Admin

en: Theme Color
hu_HU: Téma szín

en: Theme Color Colorful
hu_HU: Téma színes színek

en: Theme Color Dark
hu_HU: Sötét téma szín

en: Theme Color Light
hu_HU: Világos téma szín

en: Theme Default
hu_HU: Téma alapértelmezett

en: Theme Default Font
hu_HU: Téma alapértelmezett betűtípusa

en: Theme Options
hu_HU: Téma beállítások

en: Theme rule
hu_HU: Téma szabály

en: There are no payments defined, please add payments first
hu_HU: Nincs meghatározva a fizetés típusa, kérem válasszon egyet

en: There was an error during importing. Check out the report.
hu_HU: Hiba lépett fel az importálás folyamán. Kérem ellenőrizze a jelentést.

en: There was an error uploading the avatar:
hu_HU: Hiba lépett fel az avatar feltöltése közben:

en: Thickness
hu_HU: Vastagság

en: Thickness of counters
hu_HU: Visszaszámláló vastagsága

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
hu_HU: Ez az AIT téma WordPress 3.7 vagy újabb verziót igényel.

en: This content will be shown as welcome screen for logged author with no posts
hu_HU: Ez a tartalom jelenik meg a bejelentkezett szerző számára bejegyzések nélkül

en: This content will be shown for visitors of author blog with no posts
hu_HU: Ez a tartalom a szerzők oldalán jelenik meg bejegyzés nélkül

en: Thumbnail Border
hu_HU: Bélyegkép keret

en: Thumbnail height
hu_HU: Bélyegkép magasság

en: Thumbnail position
hu_HU: Bélyegkép hpozíció

en: Thumbnail width
hu_HU: Bélyegkép szélesség

en: Thumbnails
hu_HU: Bélyegképek

en: Thursday
hu_HU: Csütörtök

en: Thursday Menu Link
hu_HU: Csütörtök menü-hivatkozás

en: Time
hu_HU: Idő

en: Time visibility of advertisement in seconds
hu_HU: Reklámmező láthatósága másodpercekben

en: Tiny Text
hu_HU: Apró szöveg

en: Tiny text size in px
hu_HU: Apró szöveg méret pixelben

en: Title
hu_HU: Cím

en: Title Attribute
hu_HU: Cím attribútum

en: Title Color
hu_HU: Cím színe

en: Title Section Options
hu_HU: Cím szakasz beállításai

en: Title Size
hu_HU: Cím mérete

en: Title Style
hu_HU: Cim stilus

en: Title Website Font
hu_HU: Honlap cím betűtípus

en: Title displayed in Wordpress menu
hu_HU: Wordpress menüben megjelenített cím

en: Title displayed in description box
hu_HU: Leírás mezőben megjelenő cím

en: Title displayed in infowindow
hu_HU: Infoablakban megjelenő cím

en: Title displayed on contact button
hu_HU: A kapcsolatfelvevő gomb szövege

en: Title displayed on disabled contact button
hu_HU: Letiltott kapcsolatfelvevő gomb címe

en: Title for the tab
hu_HU: A lap címe

en: Title of label
hu_HU: Címke címe

en: Title of the image displayed as ALT text
hu_HU: Kép címe ami alternatív szővegkéent jelenik meg

en: Title text displayed with element
hu_HU: Az elem címének szövege

en: Title:
hu_HU: Cím:

en: Titles Color
hu_HU: Címek színe

en: Toggle
hu_HU: Kapcsoló

en: Tools Width
hu_HU: Eszközök szélesség

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
hu_HU: Wordpress bejelentkezési képernyő logójához tartozó tooltip szöveg

en: Top Color
hu_HU: Felső szín

en: Top Fullsize
hu_HU: Fent teljes méret

en: Top Left Corner
hu_HU: Bal felső sarokban

en: Top Margin
hu_HU: Felső margó

en: Top Padding
hu_HU: Fenti belső helyköz

en: Top Rated
hu_HU: Legjobbra értékelt

en: Top Right
hu_HU: Jobb felső

en: Top Right Corner
hu_HU: Jobb felső sarokban

en: Top and bottom offset of description boxes
hu_HU: Leírás mező alsó és felső eltolás

en: Top margin of caption placed outside
hu_HU: Felső margó a kivül elhelyezett feliratokhoz

en: Top menu
hu_HU: Felső menü

en: Top space inside element
hu_HU: Fenti helyköz az elemen belül

en: Top-Center
hu_HU: Felül középen

en: Top-Left
hu_HU: Bal felső

en: Transparent Background
hu_HU: Áttetsző háttér

en: Tuesday
hu_HU: Kedd

en: Tuesday Menu Link
hu_HU: Kedd menü-hivatkozás

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
hu_HU: Karakter bevitel átugrás ki- és bekapcsolása

en: Turn on/off development mode
hu_HU: Fejlesztési mód be - / kikapcsolása

en: Turn on/off megamenu
hu_HU: Megamenü ki- és bekapcsolása

en: Twitter API Data
hu_HU: Twitter API-adatok

en: Twitter username (account)
hu_HU: Twitter felhasználónév (számla)

en: Two Columns
hu_HU: Két oszlop

en: Type
hu_HU: Típus

en: Typography
hu_HU: Tipográfia

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
hu_HU: "Tovább" link URL-je, kérem használjon valódi UTL formátumot http://

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
hu_HU: Dobozban megjelenő Facebook oldal URL-je, használjon valós URL formátumot http://

en: URL of image displayed in service box
hu_HU: A service boxban megjelenítendő kép URL-je

en: URL of image displayed in service box on hover event
hu_HU: Service boxban megjelenitendo kep URL-je hover efektusnál

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
hu_HU: Diában megjelenő kép URL-je, használjon valós URL formátumot http://

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
hu_HU: Infoablakban megjelenű URL linkje, használjon valós URL formátumot http://

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
hu_HU: Diában megjelenő kép URL linkje, használjon valós URL formátumot http://

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
hu_HU: Képen megejelő link URL-je, kérem használjon valós URL formátumot http://

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
hu_HU: Cimkén megejelő link URL-je, kérem használjon valós URL formátumot http://

en: URL of page to be redirected, use valid URL format with http://
hu_HU: Átirányítás oldal URL-je, használjon érvényes formátumot http://-el

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
hu_HU: Lejátszóban használandó szám URL-je, használjon valós URL formátuomt http://

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
hu_HU: Az oldalon megjelenő videó URL-je, ahsználjon valós URL formátumot http://

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Upgrade Account
hu_HU: Szamla feljavítása

en: Upload Avatar
hu_HU: Avatar feltöltése

en: Url (Optional)
hu_HU: URL (opcionális)

en: Use
hu_HU: Használja

en: Use Captcha feature
hu_HU: Captcha funkció használata

en: Use Label
hu_HU: Címke használata

en: Use autoplay on page load
hu_HU: Automatikus lejátszás oldalindításkor

en: Use nofollow attribute in web link for SEO purposes
hu_HU: SEO célra használja a nofollow attribútum web hivatkozást

en: Use settings specific for special pages (author, post, category, archive). Title field above will be ignored.
hu_HU: Használjon beállításokat a speciális oldalakhoz (szerző, bejegyzés, kategória, archív). A fenti cím mező ignorálva lesz.

en: Use settings specific for special pages (author, single post, category, archive). Category option will be ignored.
hu_HU: Használjon beállításokat a speciális oldalakhoz (szerző, eg bejegyzés, kategória, archív). A kategória beállítás ignorálva lesz.

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account renew via Bank Transfer
hu_HU: Felhasználó %s #%d (%s) azonosítóval számlamegújítást kért Bank Átutalással

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account upgrade to (%s) via Bank Transfer
hu_HU: Felhasználó %s #%d (%s) azonosítóval (%s) számlafrisstítést kér kért Bank Átutalással

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Validation Error Message
hu_HU: Érvényesítési hiba üzenet

en: Value
hu_HU: Érték

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
hu_HU: Számlálóban megjelenő érték (0-tól 100-ig a Mérő és Vonal típushoz)

en: Vertical
hu_HU: Függőleges

en: Vertical Offset
hu_HU: Függőleges eltolás

en: Vertical Tabs
hu_HU: Függőleges lapok

en: Video
hu_HU: Videó

en: Video Format
hu_HU: Video formátum

en: View Page
hu_HU: Oldal megtekintése

en: View author archive
hu_HU: Szerző archívum megtekintése

en: View page: %s
hu_HU: Oldal megtekintése: %s

en: Visible
hu_HU: Látható

en: Visitor's Welcome Screen
hu_HU: Látogatók fogadóképernyője

en: Visits
hu_HU: Látogatások

en: Warning Message
hu_HU: Figyelmeztetés

en: Water Hue
hu_HU: Víz színárnyalata

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
hu_HU: Erősen ajánlott  <a href="%s" class="button button-primary">újraaktiválni</a> az előző témát amíg a lentiekben felsorolt problémák meg nem oldódnak.  <a href="%s" class="button button-secondary">Folytassa</a> ha biztos a dolgában.</p>

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: Website Background
hu_HU: Weboldal háttér

en: Website Logo
hu_HU: Weboldal Logo

en: Website Title
hu_HU: Weboldal címe

en: Website Width
hu_HU: Weboldal szélessége

en: Wednesday
hu_HU: Szerda

en: Wednesday Menu Link
hu_HU: Szerda menü-hivatkozás

en: Where to link the image?
hu_HU: Hova hivatkozzunk a képpel?

en: Widget Area
hu_HU: Widget terület

en: Widget area
hu_HU: Widget terület

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: Width of countdown circles
hu_HU: Visszaszámlálás körök szélessége

en: Width of description box
hu_HU: Leírás mező szélessége

en: Width of description box for all slides
hu_HU: Kép leírásának szélessége

en: Width of image
hu_HU: Kép szélessége

en: Width of left sidebar
hu_HU: Bal oldalsáv szélessége

en: Width of player
hu_HU: Lejátszó szélessége

en: Width of right sidebar
hu_HU: Jobb oldalsáv szélessége

en: Width of the Caption
hu_HU: A felirat szélessége

en: Width of the website layout
hu_HU: Az oldal elrendezésének szélessége

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
hu_HU: Wordpress beállítások (siebarok, widgetek, stb...) nem importálhatók. Indok(ok): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
hu_HU: Wordpress beállítások (siebarok, widgetek, stb...) sikeresen importálva, yupi!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
hu_HU: Wordpress beállítások részlegesen importálva. Pár adatot nem lehet elolvasni. Indok: %s

en: WordPress version
hu_HU: WordPress verzió

en: Write description for page
hu_HU: Oldal leírása

en: Write keywords for page
hu_HU: Oldal kulcsszavai

en: Write sentence represented the search form
hu_HU: Írjom mondatot a kereső formulárba

en: Write title for page
hu_HU: Oldal címe

en: Write your custom class for own element identification
hu_HU: Írjon saját osztályt a saját elem felismeréséhez

en: Write your custom class for own page identification
hu_HU: Írjon egyéni osztályt a saját oldal azonosításához

en: X &#8212; Even more mature than above
hu_HU: X &#8212; fentinél idősebb látoatók számára

en: X Coordinate
hu_HU: X koordináta

en: Y Coordinate
hu_HU: Y koordináta

en: Yes
hu_HU: Igen

en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
hu_HU: Saját beállítást szeretne létrehozni az oldalon:
    {pageTitle}.
     Biztos ön ebben?

en: You can only enable or disable these elements
hu_HU: Ezeket az elemeket csak be- vagy kikapcsolhatja

en: You do not have media management permissions. To change your local avatar, contact the blog administrator.
hu_HU: Nincs média menedzsment hozzáférése. A helyi avatar megváltoztatásához lépjen kapcsolatba az adminisztrátorral.

en: You do not have permission to edit this user.
hu_HU: Nincs jogosultsága módosítani ezt a felhasználót.

en: You just got a file download dialog or ribbon.
hu_HU: A fájl letőltése folyamatban van a letöltésvezérlőben vagy a böngésző listájában.

en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
hu_HU: Az Ön választása '{option}' a fájl viszont '{filename}'. Kijavítottunk Ön helyett :)

en: Your custom CSS
hu_HU: Ön egyéni CSS-je

en: Your file download failed. Please try again.
hu_HU: A fájl letöltése megszakadt. Kérem próbálja újra.

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
hu_HU: Az ön szerver konfigurációja nem felel meg teljesen az AIT téma követelményeinek.

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
hu_HU: Null pont x és Y koordinátái a cimke poziciójának

en: Zero size file downloaded
hu_HU: Nulla méretű fájl letöltése befejeződött

en: Zoom
hu_HU: Nagyítás

en: Zoom level of Google Map
hu_HU: Google térkép nagyítási szintje

en: bottom center
hu_HU: alul középen

en: bottom left
hu_HU: bal alsó

en: bottom right
hu_HU: jobb alsó

en: center center
hu_HU: középen középen

en: center left
hu_HU: alul középen

en: center right
hu_HU: középre jobbra

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
hu_HU: Bemenet

en: end
hu_HU: vége

[ctx: export]
en: All
hu_HU: Összes

[ctx: export]
en: All theme settings
hu_HU: Téma összes beállítása

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
hu_HU: WordPress tartalom, téma beállítások és WorrdPress beállítások exportálódnak

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
hu_HU: WordPress tartalom, téma beállítások és WorrdPress beállítások exportálódnak

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
hu_HU: Összes WordPress tartalom exportálása. Az összes poszt, oldal, kommentár, saját mezők, taxonómiák, navigációs menük és saját tipusú posztok.

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
hu_HU: Összes téma beállítás exportálása (Téma Beállítások, Standard Elhelyezés és a Page Builder)

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
hu_HU: Néhány WordPress beállítás exportálása (menü beállítások, oldalsáv, widgetek)

[ctx: export]
en: WordPress Content
hu_HU: WordPress tartalom

[ctx: export]
en: WordPress settings
hu_HU: Wordpress beállítások

[ctx: export action button label]
en: Export
hu_HU: Exportálás

en: fixed
hu_HU: rögzített

en: flexible images
hu_HU: rugalmas képek

en: home
hu_HU: haza

[ctx: import]
en: All
hu_HU: Összes

[ctx: import]
en: All theme settings
hu_HU: Téma összes beállítása

[ctx: import]
en: Import Attachments?
hu_HU: Mellékletek importálása?

[ctx: import]
en: WordPress Content
hu_HU: WoedPress tartalom

[ctx: import]
en: WordPress settings
hu_HU: WordPress beállítások

[ctx: import action button label]
en: Import
hu_HU: Importálás

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
hu_HU: Demó tartalom importálása

[ctx: job position]
en: Position
hu_HU: Pozíció

[ctx: mark for form input]
en: Required
hu_HU: Szükséges

[ctx: name of element]
en: Advertisements
hu_HU: Reklámok

[ctx: name of element]
en: Authors
hu_HU: Szerzők

[ctx: name of element]
en: Background Slider
hu_HU: Háttér prezentáció

[ctx: name of element]
en: Columns
hu_HU: Oszlopok

[ctx: name of element]
en: Comments
hu_HU: Megjegyzések

[ctx: name of element]
en: Contact Form
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap

[ctx: name of element]
en: Content
hu_HU: Tartalom

[ctx: name of element]
en: Countdown
hu_HU: Visszaszámlálás

[ctx: name of element]
en: Counters
hu_HU: Számlálók

[ctx: name of element]
en: Easy Slider
hu_HU: Egyszerű prezentáció

[ctx: name of element]
en: Events
hu_HU: Események

[ctx: name of element]
en: Events With Map
hu_HU: Események térképpel

[ctx: name of element]
en: FAQ
hu_HU: Gyakori kérdések

[ctx: name of element]
en: Facilities
hu_HU: Létesítmények

[ctx: name of element]
en: Google Map
hu_HU: Google Térkép

[ctx: name of element]
en: Header Map
hu_HU: Fejléc térkép

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
hu_HU: Vízszintes díszítővonal

[ctx: name of element]
en: Image
hu_HU: Kép

[ctx: name of element]
en: Infopanel
hu_HU: Információs pane

[ctx: name of element]
en: Items
hu_HU: Elemek

[ctx: name of element]
en: Items Info
hu_HU: Elemek Info

[ctx: name of element]
en: Job Offers
hu_HU: Állásajánlatok

[ctx: name of element]
en: Lists
hu_HU: Listák

[ctx: name of element]
en: Matches
hu_HU: Mérkőzések

[ctx: name of element]
en: Member
hu_HU: Tag

[ctx: name of element]
en: Members
hu_HU: Tagok

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
hu_HU: Nyitvatartási idő

[ctx: name of element]
en: Page Title
hu_HU: Az oldal címe

[ctx: name of element]
en: Partners
hu_HU: Partnerek

[ctx: name of element]
en: Portfolio
hu_HU: Portfólió

[ctx: name of element]
en: Posts
hu_HU: Hozzászólások

[ctx: name of element]
en: Price Table
hu_HU: Ártáblázat

[ctx: name of element]
en: Products
hu_HU: Termékek

[ctx: name of element]
en: Search Form
hu_HU: Keresési űrlap

[ctx: name of element]
en: Services
hu_HU: Szolgáltatások

[ctx: name of element]
en: Sitemap
hu_HU: Oldaltérkép

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
hu_HU: Osztályozási lista

[ctx: name of element]
en: Testimonials
hu_HU: Referenciók

[ctx: name of element]
en: Text
hu_HU: Szöveg

[ctx: name of element]
en: Toggles
hu_HU: Kapcsolók

[ctx: name of element]
en: Video
hu_HU: Videó

[ctx: name of element]
en: Widget Area
hu_HU: Widget terület

en: no change - icons
hu_HU: nincs változás - ikonok

en: no-repeat
hu_HU: nincs ismétlés

[ctx: options]
en: Delete
hu_HU: Törlés

[ctx: page]
en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

[ctx: page]
en: New
hu_HU: Új

[ctx: page]
en: View
hu_HU: Nézet

en: repeat
hu_HU: megismétlés

en: repeat-x
hu_HU: x-ismétlés

en: repeat-y
hu_HU: y-ismétlés

en: scroll
hu_HU: lapozzunk

en: settings were saved successfully
hu_HU: beállítások sikeresen elmentve

[ctx: sidebar]
en: None
hu_HU: Egyik sem

en: start
hu_HU: kezdés

en: sub item
hu_HU: sub elem

en: there was an error during saving
hu_HU: Hiba történt a mentés folyamán

en: top center
hu_HU: felül középen

en: top left
hu_HU: bal felső

en: top right
hu_HU: jobb felső
