Doctor+ Admin 1.14 - en to hr_HR translation catalogue (1231 entries)

en: Theme Admin
hr_HR: Administrator Teme

en: Dev mode:
hr_HR: Dev način rada:

en: Page Builder
hr_HR: Graditelj stranice

en: Default language
hr_HR: Zadani jezik

en: Custom Meta Box
hr_HR: Prilagođeni Meta Box

en: Homepage (blog)
hr_HR: Početna stranica (blog)

en: 404 page
hr_HR: 404 stranica

en: Search page
hr_HR: Traži stranicu

en: Archive pages
hr_HR: Arhiva stranica

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
hr_HR: Kategorija, Taksonomija, Tag, Autor, Datum

en: Attachment pages
hr_HR: Privitak stranice

en: Single post
hr_HR: Jedan post

en: Single - WooCommerce Product
hr_HR: Singl - WooCommerce proizvod

en: %s - WooCommerce Shop Page
hr_HR: %s - WooCommerce Shop stranica

en: Install Required Plugins
hr_HR: Instalacija potrebnih dodataka

en: &hellip; saving &hellip;
hr_HR: &hellip; spremanje &hellip;

en: settings were saved successfully
hr_HR: postavke su spremljene uspješno

en: there was an error during saving
hr_HR: Došlo je do pogreške tijekom spremanja

en: Resetting&hellip;
hr_HR: Resetiranje &hellip;

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
hr_HR: Uspješno resetiranje. Ova stranica će se ponovno učitati &hellip;

en: Are you sure you want to remove this element?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite ukloniti ovaj element?

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati mogućnosti prilagođene stranice ove stranice?

note: translators: {pageTtile} is placeholder like %s
en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
hr_HR: Vi ćete stvoriti prilagođene mogućnosti za stranicu:
    {pageTitle}.
    Is Da li je to, u redu?

en: Settings Administration for the special page type
hr_HR: Postavke Administracije za posebnu vrstu stranice

en: Settings Administration for this standard page only
hr_HR: Postavke Admnistracije samo za ovu standardnu stranicu

en: Click to add custom description
hr_HR: Kliknite da biste dodali prilagođeni opis

en: Please select backup file
hr_HR: Odaberite datoteku sigurnosne kopije

note: translators: {option} and {filename} are placeholders like %s
en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
hr_HR: Odaberete opciju '{option}' ali datoteku je '{filename}'. Mi smo ispravili ovo za Vas :)

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
hr_HR: Jeste li sigurni da želite uvesti sigurnosnu kopiju? Sve tablice će biti odrezane prije uvoza!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
hr_HR: Jeste li sigurni da želite uvesti demo sadržaj? Cijeli sadržaj vaše web stranice će se zamijeniti!

en: Importing...
hr_HR: Uvozim...

en: Importing is done. Check out the report.
hr_HR: Uvoz obavljen. Provjerite izvještaj.

en: There was an error during importing. Check out the report.
hr_HR: Došlo je do pogreške tijekom uvoza. Vidi izvješće.

en: Exporting...
hr_HR: Izvozim...

en: You just got a file download dialog or ribbon.
hr_HR: Imaš dijalog preuzimanja datoteka ili vrpce.

en: Your file download failed. Please try again.
hr_HR: Preuzimanja datoteke nije uspjelo. Molimo pokušajte ponovo.

en: Please enter title of the page
hr_HR: Unesite naslov stranice

en: Save and Open in Page Builder
hr_HR: Spremiti i otvoriti na Graditelj stranice

en: Something is wrong with import form
hr_HR: Nešto nije u redu s Uvezi obrascem

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
hr_HR: Datoteka sa demo sadržajem '%s' ne postoji.

en: Something is wrong with export form
hr_HR: Nešto nije u redu s Uvezi obrascem

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
hr_HR: Metoda izvoz '%s' ne postoji. Nešto nije u redu.

en: Directory '%s' can not be created.
hr_HR: Direktorij '%s' ne može biti kreiran.

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
hr_HR: Metoda izvoz '%s' ne postoji. Nešto nije u redu.

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
hr_HR: Sadržaj datoteke sigurnosne kopije je oštećena, ne može se raspakirati.

en: Content from the file "%s" can not be read.
hr_HR: Sadržaja iz datoteke "%s" ne cita.

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
hr_HR: Umetanje od WordPress opciju "%s" nije uspjela.

en: All inserts of theme settings to the database failed.
hr_HR: Svi umetci tema postavki baze podataka nisu uspjeli.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
hr_HR: Umetanjem izbor tema "%s" nije uspjela.

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
hr_HR: Sadržaj je djelomično uvezen. Došlo je do nekih pogrešaka. %s

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
hr_HR: Datoteku iz URL "%s" ne mogu dohvatiti. Razlog: %s

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
hr_HR: Uspješno preuzimanje datoteka i sačuvana datoteka iz URL "%s"

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
hr_HR: Test Dummy slike su uspješno preuzete

en: All attachments were sucessfully downloaded
hr_HR: Svi prilozi su uspješno preuzeti

en: Remote server did not respond
hr_HR: Udaljeni poslužitelj nije odgovorio

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
hr_HR: Udaljenog poslužitelja vratio pogrešku odgovor %1$d %2$s

en: Remote file have incorrect size
hr_HR: Udaljena datoteka ima neispravnu veličinu

en: Zero size file downloaded
hr_HR: Zero veličina datoteke preuzeta

en: Content was successfully imported, yay!
hr_HR: Sadržaj je uspješno uvezen, yay!

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
hr_HR: Sadržaj je djelomično uvezen. Neke podatke nije moguće uvesti. Evo izvještaj: %s

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
hr_HR: Sadržaj nije moguće uvesti. Razlog(zi): %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
hr_HR: Tema postavke su uspješno uvezeni, yay!

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
hr_HR: Sve postavke teme su uvezene djelomično. Neki podaci nisu uvezeni. Evo izvještaj: %s

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
hr_HR: Sve postavke tema nije moguće uvesti. Razlog(zi): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
hr_HR: WordPress postavke (sidebars, widgets itd.) su uspješno uvezeni, yay!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
hr_HR: Sve postavke teme su uvezene djelomično. Neki podaci nisu uvezeni. Evo izvještaj: %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
hr_HR: WordPress postavke (sidebars, widgets, itd.) nije moguće uvesti. Razlog(zi): %s

en: Fullwidth Elements
hr_HR: Puna širina elementa

en: Fullwidth or Columnable Elements
hr_HR: Puna širina ili Columnable Elementi

en: Edit element description
hr_HR: Uredite opis elementa

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
hr_HR: Rubna traka <strong>%s</strong> ovdje

en: start
hr_HR: početak

en: end
hr_HR: Kraj

en: Here are no options.
hr_HR: Ovdje nema opcija.

en: Controls are not allowed to render
hr_HR: Kontrole nisu moguće render

en: Basic
hr_HR: Osnovno

en: Advanced
hr_HR: Napredno

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
hr_HR: Da li ste sigurni ste da želite uvesti mogućnosti iz globalnih mogućnosti u ovaj element?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite restartati opcije iz ovog elementa na zadanu vrijednost?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite restartati opcije iz ovog elementa na zadanu vrijednost?

en: Reset
hr_HR: Resetiraj

en: WordPress version
hr_HR: WordPress verzija

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
hr_HR: Ova tema AIT zahtijeva WordPress 3.7 ili noviji.

en: PHP Version
hr_HR: PHP verzija

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
hr_HR: Za bolje performanse preporučuje se da cijela stranica s vašom temom ima PHP verziju 5.4 ili novu, ali nije obavezno. PHP 5.2 bi trebao biti dosta.

en: Memory limit
hr_HR: Ograničenje memorije

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
hr_HR: Ograničenje memorije je prenisko. Barem <b>%sMB</b> su potrebne da AIT tema funkcionira ispravno.

note: translators: "wp-content/uploads" is exact path to folder
en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
hr_HR: Dozvola za čitanje/pisanje za wp-content/uploads folder

en: Yes
hr_HR: Da

en: False
hr_HR: Netočno

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
hr_HR: PHP nije dozvoljeno pisanje u "wp-content/uploads" direktorij

en: Function flock()
hr_HR: Funkcija flock()

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
hr_HR: Funkcija <code>flock()</code> nije podržana na ovom sistemu. AIT Thema ovo zahtijeva da bi provila atomske procese operacija.

en: Function gzcompress()
hr_HR: Funkcija gzcompress()

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
hr_HR: Funkcija <code>gzcompress()</code> nije omogućena. AIT Theme to zahtijeva za proces snimanja sigurnosne kopije datoteka.

en: Function gzuncompress()
hr_HR: Funkcija gzuncompress()

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
hr_HR: Funkcija <code>gzuncompress()</code> nije omogućena. AIT Theme to zahtijeva da bi mogla raditi sigurnosne kopije datoteka.

en: Disabled
hr_HR: Onemogući

en: Enabled
hr_HR: Omogući

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
hr_HR: Konfiguracija direktive <code>register_globals</code> je omogućena. Preporučamo Vam da je onemogućite zbog sigurnosnih razloga.

note: translators: "Reflection" is the name of the extension
en: Reflection extension
hr_HR: Odraz nastavka

en: Reflection extension is required.
hr_HR: Proširenje odraza je potrebno.

note: translators: "SPL" is the name of the extension
en: SPL extension
hr_HR: SPL nastavak

en: SPL extension is required.
hr_HR: SPL ekstenzija je potrebna.

note: translators: "PCRE" is the name of the extension
en: PCRE extension
hr_HR: PCRE nastavak

en: Enabled and works properly
hr_HR: Omogućen i ispravno radi

en: Disabled or without UTF-8 support
hr_HR: Onemogućen ili bez podrške UTF-8

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
hr_HR: PCRE nastavak je potreban i mora podržavati UTF-8.

note: translators: "ICONV" is the name of the extension
en: ICONV extension
hr_HR: ICONV ekstenzija

en: Disabled or does not work properly
hr_HR: Onemogućeno ili ne radi ispravno

en: ICONV extension is required and must work properly.
hr_HR: ICONV ekstenzija je obavezna i mora raditi ispravno.

en: PHP tokenizer is required.
hr_HR: PHP tokenizer je potreban.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String extension
hr_HR: Multibyte niz nastavak

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
hr_HR: Multibyte Nastavak je odsutan. Neke internacionalne komponente neće raditi ispravno.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String function overloading
hr_HR: Multibyte niz funkcija preopterećen

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
hr_HR: Multibyte String fukcija overload omogućena. AIT tema zahtijeva da se onemogući. Ako je omogućen, vrpca djelovanje možda neće ispravno raditi.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: GD/ImageMagick extension
hr_HR: GD/ImageMagick nastavak

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
hr_HR: GD i ImageMagick ekstenzije su odsutni. WordPress bilo koji od njih zahtijeva za promjenu veličine slike.

note: translators: "AIT Themes" is a name
en: AIT Themes Requirements Checker
hr_HR: AIT teme zahtjeva provjeru

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
hr_HR: Ait Themes Requiremetns checker provjera da li Vaš server i PHP konfiguracija ispnjavaju sve zahtjeve da bi pogonili ovu AIT themu. Provjerava verziju PHP, ako su odgovarajuće PHP protezanje opterećeni i PHP Direktive ispravno postavljene.

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
hr_HR: Žao mi je, konfiguracija vašeg poslužitelja ne odgovara svim zahtjevima za ovu temu AIT. <em>Prethodne teme aktiviralo.</em>

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
hr_HR: Rješenje problema navedeno ispod te pokušajte ponovno. Idi natrag u svoj <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank"> WordPress tema uprave»</a>

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
hr_HR: Konfiguracija vašeg poslužitelja ne odgovara potpuno sve zahtjeve za ovu temu AIT.

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
hr_HR: Preporučamo da <a href="%s" class="button button-primary"> ponovno aktivirate CVašu temu</a> dok se ne riješe svi navedeni probleme. <a href="%s" class="button button-secondary"> Nastavi</a> samo ako znate što radite.</p>

en: Details
hr_HR: Detalji

en: Not tested
hr_HR: Nisu testirani

en: Insert shortcode
hr_HR: Umetanje shortcode

en: Export
hr_HR: Izvezi

en: Import
hr_HR: Uvezi

en: Import Demo Content
hr_HR: Uvoz Demo sadržaja

en: Import / Export
hr_HR: Uvoz / izvoz

[ctx: export]
en: All
hr_HR: Sve

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
hr_HR: Izvezi cijeli WordPress sadržaj, postavke tema i WordPress postavke

[ctx: export]
en: All theme settings
hr_HR: Sve postavke teme

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
hr_HR: Izvozi sve postavke tema (Opcije teme, zadani izgled i Graditelj stranice)

[ctx: export]
en: WordPress settings
hr_HR: WordPress postavke

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
hr_HR: Izvezi neke WordPress postavke (izbornik Postavke, rubna traka, clanak)

[ctx: export]
en: WordPress Content
hr_HR: WordPress sadržaj

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
hr_HR: Izvozi cijeli  WordPress sadržaj. Sve vaše postove, stranice, Komentari, prilagođena polja, taksonomije, navigaciju izbornicima i prilagođen tip posta.

[ctx: export action button label]
en: Export
hr_HR: Izvezi

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
hr_HR: <strong>Upozorenje!</strong> Ovaj uvoz će izbrisati sve unose u bazi podataka za izabranu opciju

[ctx: import]
en: All
hr_HR: Sve

[ctx: import]
en: All theme settings
hr_HR: Sve postavke teme

[ctx: import]
en: WordPress settings
hr_HR: WordPress postavke

[ctx: import]
en: WordPress Content
hr_HR: WordPress sadržaj

[ctx: import]
en: Import Attachments?
hr_HR: Uvesti privitke?

[ctx: import action button label]
en: Import
hr_HR: Uvezi

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
hr_HR: <strong>Upozorenje!</strong> Uvoz demo sadržaja će izbrisati vaš trenutni sadržaj u bazi podataka.

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
hr_HR: Uvozi Demo sadržaj

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
hr_HR: Zadani izgled <small>Zadani izgled mogućnosti primjene za sve stranice</small>

en: Reset to Defaults
hr_HR: Resetiraj na početne postavke

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite vratiti sve postavke na zadane postavke?

en: <strong>Default Layout</strong> Options
hr_HR: <strong>Zadani izgled</strong> Opcije

en: Changes have been made.
hr_HR: Promjene su napravljene.

en: Sticked unsortable elements
hr_HR: Sticked unsortable elementi

en: You can only enable or disable these elements
hr_HR: Samo možete omogućiti ili onemogućiti ove elemente

en: Sortable elements
hr_HR: Elementi koje je moguće sortirati

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
hr_HR: Povucite & Ispustite ovdje elemente s desne strane

en: Save Options
hr_HR: Spremi opcija

en: Edit different page&hellip;
hr_HR: Uredi drugu stranicu &hellip;

en: Select a page from which to import options
hr_HR: Odabir stranice za mogućnosti uvoza

en: View page: %s
hr_HR: Pogledajte stranicu: %s

[ctx: page]
en: View
hr_HR: Pogled

en: Edit page: %s
hr_HR: Uređivanje stranice: %s

[ctx: page]
en: Edit
hr_HR: Uredi

[ctx: options]
en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Add New Page
hr_HR: Dodaj novu stranicu

[ctx: page]
en: New
hr_HR: Novo

en: <strong>%s</strong> Local Options
hr_HR: <strong>%s</strong> Lokalne mogućnosti

en: Loading...
hr_HR: Učitavanje...

en: home
hr_HR: Naslovnica

en: Special pages
hr_HR: Posebne stranice

en: Normal pages
hr_HR: Normalne stranice

en: View Page
hr_HR: Pogledaj stranicu

en: Edit Page
hr_HR: Uređivanje stranice

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite resetirati "Temu opcije"?

en: Reset Theme Options
hr_HR: Resetiranje Opcija teme

en: Are you sure you want to reset all options?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite resetirati sve mogućnosti?

en: Reset All Options
hr_HR: Resetiranje svih mogućnosti

en: Theme Options
hr_HR: Mogućnosti teme

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
hr_HR: <strong>Opcije Teme:</strong> %s

[ctx: name of element]
en: Page Title
hr_HR: Naslov Stranice

[ctx: name of element]
en: Content
hr_HR: Sadržaj

[ctx: name of element]
en: Comments
hr_HR: Komentari

[ctx: name of element]
en: Portfolio
hr_HR: Portfelj

[ctx: name of element]
en: Testimonials
hr_HR: Svjedočanstva

[ctx: name of element]
en: Text
hr_HR: Tekst

[ctx: name of element]
en: Columns
hr_HR: Stupci

[ctx: name of element]
en: Partners
hr_HR: Partneri

[ctx: name of element]
en: Facebook
hr_HR: FACEBOOK

[ctx: name of element]
en: FAQ
hr_HR: Česta pitanja

[ctx: name of element]
en: Google Map
hr_HR: Google Karta

[ctx: name of element]
en: Member
hr_HR: Član

[ctx: name of element]
en: Price Table
hr_HR: Tablica cijena

[ctx: name of element]
en: Toggles
hr_HR: Uključuje/isključuje

[ctx: name of element]
en: Counters
hr_HR: Brojila

[ctx: name of element]
en: Countdown
hr_HR: Odbrojavanje

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
hr_HR: Vodoravno pravilo

[ctx: name of element]
en: Events
hr_HR: Događanja

[ctx: name of element]
en: Events With Map
hr_HR: Događaji s kartom

[ctx: name of element]
en: Job Offers
hr_HR: Ponude za posao

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
hr_HR: Radno vrijeme

[ctx: name of element]
en: Contact Form
hr_HR: Kontakt obrazac

[ctx: name of element]
en: Advertisements
hr_HR: Reklame

[ctx: name of element]
en: Posts
hr_HR: Postovi

[ctx: name of element]
en: Members
hr_HR: Članovi

[ctx: name of element]
en: Services
hr_HR: Usluge

[ctx: name of element]
en: Easy Slider
hr_HR: Easy klizač

[ctx: name of element]
en: Products
hr_HR: Proizvodi

[ctx: name of element]
en: Image
hr_HR: Slika

[ctx: name of element]
en: Lists
hr_HR: Liste

en: Custom CSS
hr_HR: Osobni CSS

en: Your custom CSS
hr_HR: PrilagođenI CSS

en: Here you can put your own CSS
hr_HR: Ovdje možete staviti svoje CSS

en: Admin branding
hr_HR: Admin brendiranje

en: Admin Title
hr_HR: Admin naslov

en: Title displayed in Wordpress menu
hr_HR: Naslov prikazan u Wordpress izborniku

en: Login Screen Logo
hr_HR: Prijava ekran Logo

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
hr_HR: Logotip prikazan na Wordpress Login stranici

en: Login Screen Logo Link
hr_HR: Login ekran logo link

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
hr_HR: Link zs Logo sliku prikazan na Wordpress Login ekranu, koristi valjani URL format sa http://

en: Login Screen Logo Tooltip
hr_HR: Prijava Screen Logo naziv alata

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
hr_HR: Tooltip tekst za logotip prikazan na Wordpress Login ekranu

en: Custom CSS for Login Screen
hr_HR: Prilagođene CSS za prijava zaslon

en: CSS styles for Wordpress Login screen
hr_HR: CSS stilovi za Wordpress Login ekran

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
hr_HR: Mala Admin izbornik ikona (16 x 16)

en: Icon image displayed in menu
hr_HR: Slike ikona priazane u izborniku

en: Admin Footer Text
hr_HR: Tekst Podnožja admin

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
hr_HR: Tekst prikazan u podnožju ekrana Wordpress Admin

en: Administrator settings
hr_HR: Postavke administratora

en: Development mode
hr_HR: Način razvoja

en: Turn on/off development mode
hr_HR: Uključivanje/isključivanje načina razvoja

en: Developer's IP address
hr_HR: Autorova IP adresa

en: Megamenu settings
hr_HR: Megamenu postavke

en: Enable megamenu
hr_HR: Omogući megamenu

en: Turn on/off megamenu
hr_HR: Uključivanje/isključivanje megamenu

en: Default Layout
hr_HR: Zadani izgled

en: Title for the tab
hr_HR: Naslov kartice

en: Content of the tab
hr_HR: Sadržaj na kartici

en: No tabs
hr_HR: Bez kartica

en: Add another tab
hr_HR: Dodajte drugu karticu

en: Background Color
hr_HR: Boja pozadine

[ctx: mark for form input]
en: Required
hr_HR: Potrebno

en: Background Image
hr_HR: Pozadinska slika

en: Select Background Image for: %s
hr_HR: Odaberite pozadinsku sliku za: %s

en: Insert Image
hr_HR: Unesi sliku

en: Select Image
hr_HR: Odaberite sliku

en: Repeat
hr_HR: Ponovi

en: repeat
hr_HR: Ponovite

en: no-repeat
hr_HR: bez-ponavljanja

en: repeat-x
hr_HR: ponavljanje-x

en: repeat-y
hr_HR: ponavljanje-y

en: Position
hr_HR: Pozicija

en: top left
hr_HR: gore lijevo

en: top center
hr_HR: top centar

en: top right
hr_HR: gore desno

en: center left
hr_HR: u sredini lijevo

en: center center
hr_HR: centar centar

en: center right
hr_HR: desno centar

en: bottom left
hr_HR: dolje lijevo

en: bottom center
hr_HR: dolje u sredini

en: bottom right
hr_HR: Dolje desno

en: Scroll
hr_HR: Pomicanje

en: fixed
hr_HR: Fiksni

en: scroll
hr_HR: pomicanje

en: All
hr_HR: Sve

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
hr_HR: <strong><Sve dostupne %s će biti prikazane.</strong><br><em>(Zbog toga jer nema kategorija u %s ili su sve kategorije prazne)</em>

en: Are you sure?
hr_HR: Da li ste sigurni?

en: No Items Defined
hr_HR: Nema definiranih stavki

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
hr_HR: Unos

en: + Add New Item
hr_HR: + Dodaj novu stavku

en: Open/Collapse All Items
hr_HR: Otvori/Sažmi sve stavke

en: Remove
hr_HR: Uklonite

en: Remove All Items
hr_HR: Ukloniti sve stavke

en: Choose&hellip;
hr_HR: Izaberite &hellip;

en: None
hr_HR: Nijedno

en: Select Image for: %s
hr_HR: Odaberite sliku za: %s

en: Enable
hr_HR: Uključi

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
hr_HR: Omogućavanjem promijenite napredne opcije zadanog izgleda

en: Default Template
hr_HR: Zadani predložak

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
hr_HR: "Predlošcima" opcija je jedino moguća na lokalnim opcijama za određene stranice.

en: There are no payments defined, please add payments first
hr_HR: Ne postoje načini plačanja definirani, molimo prvo dodaje uplate

en: Address
hr_HR: Adresa

en: Find
hr_HR: Pronađi

en: Latitude
hr_HR: Zemljopisna širina

en: Longitude
hr_HR: Zemljopisna dužina

en: Not Installed
hr_HR: Nije instalirano

en: No items. Add some items to "%s"
hr_HR: Nema stavki. Dodati neke stavke na "%s"

[ctx: sidebar]
en: None
hr_HR: Nijedno

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
hr_HR: %s (u tijeku)

en: sub item
hr_HR: pod stavke

en: Column
hr_HR: Stupac

en: Edit Menu Item
hr_HR: Uređivanje stavke izbornika

en: Label (Optional)
hr_HR: Oznaka (opcionalno)

en: Navigation Label
hr_HR: Navigacijski natpis

en: Title Attribute
hr_HR: Naslov atributa

en: Open link in a new window/tab
hr_HR: Otvori vezu u novom prozoru/tabu

en: CSS Classes (optional)
hr_HR: CSS klase (po izboru)

en: Link Relationship (XFN)
hr_HR: Povezati odnos (XFN)

en: Description
hr_HR: Opis

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hr_HR: Opis će biti prikazan u izborniku ako to trenutna tema podržava.

en: Icon (Optional)
hr_HR: Ikona (opcionalno)

en: Submenu Position
hr_HR: Podizbornik pozicija

en: Theme Default
hr_HR: Zadana tema

en: Left
hr_HR: Lijevo

en: Right
hr_HR: Desno

en: Center
hr_HR: Centar

en: Content Left
hr_HR: Sadržaj lijevo

en: Content Right
hr_HR: Sadržaj Desno

en: Full Content Width
hr_HR: Kompletni Sadržaj Širina

en: Url (Optional)
hr_HR: URL (nije obavezno)

en: Minimum Width in px (Optional)
hr_HR: Minimalna širina u px (opcionalno)

en: In New Row
hr_HR: U Novi Red

en: Original: %s
hr_HR: Izvorni: %s

en: Add Column
hr_HR: Dodavanje stupca

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Custom Class
hr_HR: Prilagođene kategorije

en: Write your custom class for own page identification
hr_HR: Napiši prilagođenu klasu za prepoznavanje vlastitih stranica

en: Right Sidebar
hr_HR: Desno Sidebar

en: Select sidebar displayed on the right side of page
hr_HR: Izaberi sidebar prikazan na desnoj strani stranice

en: Left Sidebar
hr_HR: Lijeva Bočna traka

en: Select sidebar displayed on the left side of page
hr_HR: Izaberi bočnu traku prikazanu na lijevoj strani stranice

en: Footer Widgets Area
hr_HR: Podnožje Widgets područje

en: Display footer widgets area
hr_HR: Prikaži podnožje područje widgeta

en: Display breadcrumbs
hr_HR: Prikaži breadcrumbs

en: Main menu
hr_HR: Glavni izbornik

en: Footer menu
hr_HR: Izbornik footer

en: General
hr_HR: Općenito

en: Layout Type
hr_HR: Vrsta izgleda

en: Display full-width or fixed-width layout of website
hr_HR: Prikaz pune širine ili fiksne širine izgleda web stranice

en: Website Width
hr_HR: Širina stranice

en: Width of the website layout
hr_HR: Širina izgleda web stranice

en: Left Sidebar Width
hr_HR: Lijeva bočna traka širina

en: Width of left sidebar
hr_HR: Širina lijeve bočne trake

en: Right Sidebar Width
hr_HR: Širina desne bočne trake

en: Width of right sidebar
hr_HR: Širina desne bočne trake

en: Progressive Page Loading
hr_HR: Progresivno podizanje stranice

en: Enable or disable progressive loading of page
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje progresivnog učitavanja stranice

en: Main Theme Colors and Backgrounds
hr_HR: Glavne teme boja i pozadine

en: Select image used as Favicon
hr_HR: Odaberite sliku korištenu kao Favicon

en: Website Background
hr_HR: Pozadine web stranice

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
hr_HR: Izgled pozadine. Boja, ispuna i pozadinska slika.

en: Theme Color
hr_HR: Boja teme

en: Main theme color
hr_HR: Glavna tema boja

en: Page Background
hr_HR: Pozadina stranice

en: Color and opacity of page background
hr_HR: Boja i neprozirnost pozadine stranice

en: Titles
hr_HR: Naslovi

en: Color of titles text
hr_HR: Boja teksta naslova

en: Text
hr_HR: Tekst

en: Color of main text
hr_HR: Boje za glavni tekst

en: Links
hr_HR: Poveznice

en: Color of links
hr_HR: Boja linkova

en: Color of links with mouse cursor over
hr_HR: Boja linkova kad je pokazivač miša preko

en: Decoration
hr_HR: Dekoracija

en: Decorative color of elements on website
hr_HR: Dekorativne boje elemenata na web stranici

en: Lines
hr_HR: Linije

en: Color of lines
hr_HR: Boja linija

en: Lighter Objects
hr_HR: Svjetliji Objekti

en: Color and opacity to make objects lighter
hr_HR: Boja i neprozirnost za napraviti predmet lakšim

en: Darker Objects
hr_HR: Tamniji objekti

en: Color and opacity to make objects darker
hr_HR: Boja i neprozirnost za napraviti predmet tamnijim

en: Header
hr_HR: Zaglavlje

en: Header Type
hr_HR: Vrsta zaglavlja

en: Select type of website header
hr_HR: Odaberite vrstu zaglavlja web stranice

en: Website Logo
hr_HR: Web Logo

en: Logo image for website header
hr_HR: Slike logotipa za web-mjesto zaglavlja

en: Background
hr_HR: Pozadina

en: Sticky Menu
hr_HR: Ljepljivi izbornik

en: Enable or disable sticky menu on website
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje ljepljivog izbornika na web stranici

en: Main Menu Colors and Backgrounds
hr_HR: Glavni Izbornik boja i pozadine

en: Background color and opacity of main menu
hr_HR: Boja pozadine i punoća glavnog izbornika

en: Menu Items
hr_HR: Stavke izbornika

en: Color of menu items text
hr_HR: Boja izbornika teksta stavki

en: Active Menu Item
hr_HR: Aktivan izbornik stavki

en: Color of active menu item text
hr_HR: Boja aktivne stavke izbornika

en: Custom JavaScript Code
hr_HR: Prilagođeni JavaScript kod

en: JavaScript Code
hr_HR: JavaScript kod

en: Place for your custom Javascript codes
hr_HR: Mjesto za tvoje prilagođene Javascript kodove

en: Footer
hr_HR: Podnožje

en: Color of widget titles
hr_HR: Boje widget naslova

en: Color of plain text
hr_HR: Boje običnog teksta

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
hr_HR: Dekorativne boje nekih elemenata i veza s pokazivač miša preko

en: Footer Bar
hr_HR: Podnožje Bar

en: Text Area Width
hr_HR: Širina područja teksta

en: Percentage width of area
hr_HR: Postotak širine područja

en: Menu Area Width
hr_HR: Širina područja izbornika

en: Background color and opacity of footer bar
hr_HR: Boja pozadine i neprozirnost podnožja

en: Text Area
hr_HR: Područje teksta

en: Text displayed in footer bar text area
hr_HR: Tekst prikazan u podnožje bar područje teksta

en: Typography
hr_HR: Tipografija

en: Main Website Font
hr_HR: Glavna stranica Font

en: Theme Default Font
hr_HR: Zadani Font teme

en: System font
hr_HR: Sustav fonta

en: Separator
hr_HR: Razdjelnik

en: Separator used between links in breadcrumbs
hr_HR: Razdjelnik koji se koristi između veze u breadcrumbs

en: Breadcrumbs Text
hr_HR: Breadcrumbs Tekst

en: Text displayed before breadcrumbs
hr_HR: Tekst prikazan prije breadcumbs

en: Text for "Home"
hr_HR: Tekst za "Početnu stranicu"

en: Text for home link in breadcrumbs
hr_HR: Tekst za link za početnu u breadcrumbs

en: Website Title
hr_HR: Naslov web stranice

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
hr_HR: Prikaz trenutne web stranice naslova u breadcrumbs.  Nece biti nikakvog utjecaja na standardnu Wordpress Instalaciju, samo na Wordpress Multisite instalaciju.

en: Sidebars & Widget Areas
hr_HR: Rubna traka & Widget područja

en: Sidebars
hr_HR: Bočne trake

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
hr_HR: Dodaj novi Sidebar mimo klik na "+ Dodaj novi objekt" link, ili uklonite postojecu bočnu traku klikom na crveni križ.

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Name of widget area displayed in Widgets options
hr_HR: Naziv widget područja koje se prikazuje u Widgetima

en: Footer Widget Areas
hr_HR: Podnožje Widget područja

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
hr_HR: Dodaj novo područje podnožja Widget od strane kliknite na "+ Dodaj novi objekt" link, ili ukloniti postojeće područje podnožja Widget klikom na crveni križ.

en: Width
hr_HR: Širina

en: Google Analytics Tracking ID
hr_HR: Google Analytics za praćenje ID

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
hr_HR: Google Analytics za praćenje ID u obliku UA XXXXX YY

en: Social Icons
hr_HR: Društvene ikone

en: Display
hr_HR: Prikaz

en: Display social icons on website
hr_HR: Prikaz društvenih ikona na web stranici

en: Background color and opacity of icons
hr_HR: Boja pozadine i Zasjenjenost ikone

en: Open In New Window
hr_HR: Otvori u novom prozoru

en: Open links in new window or tab
hr_HR: Otvori linkove u novom prozoru ili tabu

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
hr_HR: Dodavanje novih društvenih ikona kliknite na "+ Dodaj novi objekt" povezati, ili maknuti postojećih društvenih ikona klikom na crveni križ. Kliknite na link "Uklonite sve stavke" ukloniti sve postojeće društvene ikone.

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Social icon title
hr_HR: Naziv društvene ikone

en: Icon Light
hr_HR: Ikona svjetlo

en: Social icon image
hr_HR: Društvena ikona slika

en: Icon Dark
hr_HR: Tamna Ikona

en: Link
hr_HR: Veza

en: Social icon link, use valid URL format with http://
hr_HR: Društvenia ikona link, iskoristiti valjan oblik URL sa http://

en: Display or hide this element on page
hr_HR: Prikaz ili sakrivanje elemenata na stranici

en: Write your custom class for own element identification
hr_HR: Napisati prilagođenu klasu za vlastitu identifikaciju elementa

en: Title text displayed with element
hr_HR: Naslov teksta s elementom

en: Description text displayed with element
hr_HR: Tekst opisa prikazan s elementom

en: Alignment
hr_HR: Poravnanje

en: Select alignment of title and description
hr_HR: Odaberite usmjerenje naslova i opisa

en: Element Background
hr_HR: Pozadina Elementa

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
hr_HR: Izgled pozadine. Boja, ispuna i pozadinska slika.

en: Spaces around Element
hr_HR: Prostori oko elementa

en: Top Margin
hr_HR: Gornje margine

en: Space above element
hr_HR: Prostor iznad elementa

en: Top Padding
hr_HR: Udaljenost od gornjeg ruba

en: Top space inside element
hr_HR: Gornji prostor unutar elementa

en: Bottom Padding
hr_HR: Udaljenost od donjeg ruba

en: Bottom space inside element
hr_HR: Donji prostor unutar elementa

en: Bottom Margin
hr_HR: Donja margina

en: Space below element
hr_HR: Prostor ispod elementa

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Select category displayed on page
hr_HR: Odaberite kategoriju prikazanu na stranici

en: Order By
hr_HR: Naručiti putem

en: Select order of items listed on page
hr_HR: Odaberite redoslijed stavki na stranici

en: Creation Date
hr_HR: Datum kreiranja

en: Item Order
hr_HR: Redoslijed stavki

en: Random
hr_HR: Slučajan

en: Order
hr_HR: Redoslijed

en: Ascending
hr_HR: Uzlazno

en: Descending
hr_HR: Silazno

en: Time
hr_HR: Vrijeme

en: Time visibility of advertisement in seconds
hr_HR: Vrijeme vidljivosti oglasa u sekundama

en: Advertising Colors
hr_HR: Oglašavanje boje

en: Border Color
hr_HR: Boja obruba

en: Color of border around advertisement
hr_HR: Boja obruba oko oglasa

en: Background color of advertisement
hr_HR: Boja pozadine oglasa

en: Allow Comments
hr_HR: Dopusti komentare

en: Allow users to comment this page
hr_HR: Korisnici mogu komentirati ovu stranicu

en: Email Address
hr_HR: Adresa e-pošte

en: Email address of recipient
hr_HR: E-mail adresa primatelja

en: Email Subject
hr_HR: Predmet e-pošte

en: Subject of received email
hr_HR: Predmet primljene e-pošte

en: Email Content
hr_HR: Email sadržaj

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
hr_HR: Sadržaj primljene e-pošte. Koristite atribut naziva se vrijednost unosa, primjer: {name}

en: Success Message
hr_HR: Poruka poslana

en: Message displayed when form is sent successfully
hr_HR: Poruka prikazuje kada je obrazac uspješno poslan

en: Error Message
hr_HR: Poruka o pogrešci

en: Message displayed when form sending failed
hr_HR: Poruka prikazuje kada slanje obrasca nije uspjelo

en: Warning Message
hr_HR: Poruka upozorenja

en: Message displayed when validation is not successful
hr_HR: Poruka prikazuje ako provjera valjanosti nije uspjela

en: Form Inputs
hr_HR: Oblik ulaza

en: Use Captcha feature
hr_HR: Korištenje Captcha

en: Captcha Label
hr_HR: Captcha natpis

en: Label for Captcha input
hr_HR: Oznaka za Captcha unos

en: Captcha Text
hr_HR: Captcha tekst

en: Text displayed beside Captcha input
hr_HR: Tekst prikazan pored Captcha unosa

en: Reset Button
hr_HR: Gumb za resetiranje

en: Display reset button in form
hr_HR: Prikaz reset tipke u formi

en: Escape Form Inputs
hr_HR: Zatvori formu ulaza

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
hr_HR: Uključivanje/isključivanje simbola forme za unose

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
hr_HR: Tekst prikazan kao oznaka za unos. Za sakriti oznaku ostavite ovo polje unosa prazno.

en: Name of input, used for email content
hr_HR: Naziv unosa,  koristi se za email sadržaj

en: Input Type
hr_HR: Tip unosa

en: Select type of input
hr_HR: Odaberite vrstu unosa

en: Checkbox Horizontal
hr_HR: Checkbox vodoravno

en: Checkbox Vertical
hr_HR: Checkbox Vertikalno

en: Date
hr_HR: Datum

en: Email
hr_HR: E-mail

en: Hidden
hr_HR: Skriveno

en: Radio Horizontal
hr_HR: Radio Horizontalno

en: Radio Vertical
hr_HR: Radio Vertikalno

en: Select
hr_HR: Odaberi

en: Textarea
hr_HR: Područje teksta

en: Value
hr_HR: Vrijednost

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
hr_HR: Tekst prikazan u prozoru za unos teksta. Za tipove s više vrijednosti koristite znak točka-zarez. Primjer: odaberite vrijednost 1, odaberite vrijednost 2, odaberite vrijednost 3

en: Placeholder
hr_HR: Rezervirano mjesto

en: Text displayed as placeholder while input is empty
hr_HR: Tekst prikazan kao rezervirano mjesto dok je unos prazan

en: Size
hr_HR: Veličina

en: Select size of input
hr_HR: Odaberite veličinu unosa

en: Full Size
hr_HR: Puna veličina

en: Half Size - one per row
hr_HR: Pola veličine - jedan po retku

en: Half Size
hr_HR: Pola veličine

en: Required
hr_HR: Potrebno

en: Select if the field is required
hr_HR: Izaberi ako je polje obvezno

en: No
hr_HR: Ne

en: Contact Form Layout
hr_HR: Formular Kontakta izgled

en: Label Width
hr_HR: Širina naljepnice

en: Custom width of form labels
hr_HR: Prilagođena širina natpisa obrasca

en: Content
hr_HR: Sadržaj

en: Diameter of countdown circles
hr_HR: Promjer krugova odbrojavanje

en: Line Width
hr_HR: Širina crte

en: Width of countdown circles
hr_HR: Širina kružnica odbrojavanja

en: Date From
hr_HR: Forma Datum

en: Starting date for countdown
hr_HR: Datum početka odbrojavanja

en: Date To
hr_HR: Do datuma

en: Ending date for countdown
hr_HR: Datum završetka odbrojavanja

en: Finished Text Screen
hr_HR: Završeni tekst ekran

en: Text displayed after end date
hr_HR: Tekst prikazan nakon završetka

en: Colors
hr_HR: Boje

en: Bottom Color
hr_HR: Dno boja

en: Main color of countdown circles
hr_HR: Glavna boja krugova za odbrojavanje

en: Top Color
hr_HR: Gornja boja

en: Color displaying current value
hr_HR: Boja prikazuje trenutnu vrijednost

en: Type
hr_HR: Tip

en: Select type of counter
hr_HR: Izbor tipa odbrojavanja

en: Gauge
hr_HR: Mjerilo

en: Line
hr_HR: Linija

en: Dimension
hr_HR: Dimenzija

en: Dimension of counters
hr_HR: Dimenzije brojača

en: Thickness
hr_HR: Debljina

en: Thickness of counters
hr_HR: Debljina mjerača

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
hr_HR: Dodaj novi brojač od strane kliknite na "+ Dodaj novi objekt" povezati, ili maknite postojeći šalter klikom na crveni križ. Kliknite na link "Uklonite sve stavke" za uklanjanje svih postojećih brojila.

en: Current Value
hr_HR: Trenutna vrijednost

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
hr_HR: Vrijednost prikazuje brojač (broj od 0 do 100 za tip vodomjera i linija)

en: Text displayed as label of counter
hr_HR: Tekst prikazan kao oznaka counter

en: Text displayed as description with counter
hr_HR: Tekst prikazan kao Opis s countera

en: Main color of counters
hr_HR: Glavna boja brojila

en: Animation
hr_HR: Animacija

en: Select type of slider animation
hr_HR: Odaberite vrstu animacija klizača

en: Slide Horizontal
hr_HR: Horizontalni Slide

en: Fade
hr_HR: Izblijediti

en: Autoplay
hr_HR: Automatska reprodukcija

en: Enable or disable the autoplay feature
hr_HR: Ovlastiti ili onesposobiti autoplay značajke

en: Select size of slider
hr_HR: Odabrati veličinu klizača

en: Content Size
hr_HR: Veličina sadržaja

en: Fullwidth Size
hr_HR: Veličina pune širine

en: Image Format
hr_HR: Format slike

en: Select format of images
hr_HR: Odaberite format slike

en: Navigation
hr_HR: Navigacija

en: Select type of slider navigation
hr_HR: Odaberite vrstu klizača animacije

en: Bullets
hr_HR: Grafičke oznake

en: Thumbnails
hr_HR: Sličice

en: Description Animation
hr_HR: Opis animacija

en: Select type of animation for description
hr_HR: Odaberite vrstu animacije za Opis

en: Rotate
hr_HR: Rotiraj

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Zoom
hr_HR: Povećaj

en: Slides
hr_HR: Slajdovi

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
hr_HR: URL link za sliku u slajdu, koristite valjani URL format sa http://

en: Image
hr_HR: Slika

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
hr_HR: URL slike prikazane u slajdu, koristite valjani URL format sa http://

en: Title displayed in description box
hr_HR: Naslov je prikazan u okviru Opis

en: Text displayed in description box
hr_HR: Tekst prikazan u okviru Opis

en: Button Text
hr_HR: Tekst gumba

en: Text for button displayed in description box
hr_HR: Tekst gumba prikazanih u okviru Opis

en: Text Alignment
hr_HR: Poravnanje teksta

en: Select text alignment in description box
hr_HR: Odaberite poravnanje teksta u okviru Opis

en: Position of Description
hr_HR: Pozicija Opisa

en: Select position of description box
hr_HR: Odaberite položaj okvira Opis

en: Top Fullsize
hr_HR: Vrh Fullsize

en: Top-Left
hr_HR: Vrh-Lijevo

en: Top-Center
hr_HR: Gore-Centar

en: Top Right
hr_HR: Gore Desno

en: Center Left
hr_HR: Gore Lijevo

en: Center Center
hr_HR: Vrh Centar

en: Center Right
hr_HR: Desno centar

en: Bottom-Left
hr_HR: Dolje-lijevo

en: Bottom-Center
hr_HR: Dno-centar

en: Bottom Right
hr_HR: Dolje desno

en: Bottom Fullsize
hr_HR: Dno Puna veličina

en: Description Width
hr_HR: Opis širine

en: Width of description box
hr_HR: Širina kutije opisa

en: Slider Layout
hr_HR: Izgled klizača

en: Slider Border
hr_HR: Klizač granice

en: Color of border around slider
hr_HR: Boje obruba oko klizača

en: Autoplay Pause
hr_HR: AutoPlay pauza

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
hr_HR: Vrijeme (u sec) izmjene između svake tranzicije

en: Navigation Position
hr_HR: Položaj navigacije

en: Select position of slider navigation
hr_HR: Odaberite položaj  navigacijskog klizača

en: Outside of Slider
hr_HR: Izvan klizača

en: Inside of Slider
hr_HR: Unutrašnjost klizača

en: Thumbnail Border
hr_HR: Minijatura granice

en: Color of border around the thumbnails
hr_HR: Boje obruba oko sličice

en: Slider Descriptions Layout
hr_HR: Klizač opisa izgled

en: Width of description box for all slides
hr_HR: Širina Opis okvira za sve slajdove

en: Vertical Offset
hr_HR: Vertikalni pomak

en: Top and bottom offset of description boxes
hr_HR: Gornje i donje odstupanje Opis okvira

en: Horizontal Offset
hr_HR: Horizontalni pomak

en: Right and left offset of description boxes
hr_HR: Desni i lijevi pomak Opis okvira

en: Background of description boxes
hr_HR: Pozadina kutija za opis

en: Color of title in description boxes
hr_HR: Boja naslova u okviru Opis

en: Title Size
hr_HR: Naziv veličine

en: Font size of title in description boxes
hr_HR: Veličina fonta naslova u okviru Opis

en: Color of text in description boxes
hr_HR: Boja teksta u okviru Opis

en: Button Color
hr_HR: Gumb boja

en: Color of button in description boxes
hr_HR: Boja gumba u okviru Opis

en: Color of text on button in description boxes
hr_HR: Boja teksta na gumbu u okviru Opis

en: Button Opacity
hr_HR: Gumb neprozirnost

en: Opacity of button in description boxes
hr_HR: Punoća botuna u okviru Opis

en: Count
hr_HR: Brojač

en: Number of items listed on page
hr_HR: Broj stavki na stranici

en: Layout
hr_HR: Izgled

en: Select layout type of displayed items
hr_HR: Odaberite vrstu izgleda prikazanih stavki

en: Box
hr_HR: Okvir

en: List
hr_HR: Lista

en: Text Rows
hr_HR: Tekst redaka

en: Number of rows for description text
hr_HR: Broj redaka za tekst opisa

en: Advanced Info
hr_HR: Dodatne informacije

en: Enable or disable post information
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje informacije posta

en: Box Layout settings
hr_HR: Okvir Postavke izgled

en: Columns
hr_HR: Stupci

en: Number of items in one row
hr_HR: Broj stavki u jednom redu

en: Carousel
hr_HR: Vrtuljak Carousel

en: Enable or disable carousel feature
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje značajke Carousel

en: Enable or disable carousel autoplay feature
hr_HR: Omogućiti ili onemogućiti značajku samopokretanja Carousel

en: Enable or disable carousel fading feature
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje značajke Carousel fading

en: Carousel Rows
hr_HR: Carousel Redak

en: Number of rows in carousel
hr_HR: Broj redaka u Carouselu

en: Select format for images in carousel
hr_HR: Odaberite format za slike u Carouselu

en: List Layout settings
hr_HR: Postavke izgleda popisa

en: Select type of Facebook box
hr_HR: Izbor tipa okvira Facebook

en: Likebox
hr_HR: LikeBox

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Color Scheme
hr_HR: Shema boja

en: Select color scheme of Facebook box
hr_HR: Odabir sheme boja Facebook okvira

en: Light
hr_HR: Svjetlo

en: Dark
hr_HR: Tamno

en: Likebox settings
hr_HR: Postavke LikeBox

en: Facebook Page URL
hr_HR: Facebook stranica URL

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
hr_HR: URL Facebook stranica prikazana u okviru koristiti valjan oblik URL sa http://

en: Height
hr_HR: Visina

en: Height of Facebook box
hr_HR: Visina okvira Facebook

en: Show Faces
hr_HR: Pokazivanje lica

en: Display profile photos in Facebook box
hr_HR: Prikaz fotografije profila u okviru Facebook

en: Show Stream
hr_HR: Prikaži Stream

en: Display latest posts stream in Facebook box
hr_HR: Prikaz najnovijih postova u okviru Facebook

en: Show Header
hr_HR: Pokaži zaglavlje

en: Display Facebook box header
hr_HR: Prikaz Facebook okvir zaglavlja

en: Comments settings
hr_HR: Komentari postavke

en: Number of Posts
hr_HR: Broj postova

en: Count of visible posts in Facebook box
hr_HR: Broj vidljivih postova u okviru Facebook

en: Number of visible items
hr_HR: Broj vidljivih stavaka

en: Alphabetically
hr_HR: Abecednim redom

en: Category Data
hr_HR: Kategorija podataka

en: Display category information on page
hr_HR: Prikaz kategorija informacija na stranici

en: Select type of Google Map
hr_HR: Odaberite vrstu Google Karta

en: Normal Map
hr_HR: Normalna karta

en: Satellite Map
hr_HR: Satelitska karta

en: Hybrid Map
hr_HR: Hibridna karta

en: Select size of Google Map
hr_HR: Odaberite veličinu Google Karta

en: Height of Google Map
hr_HR: Visina Google karte

en: Markers
hr_HR: Markeri

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
hr_HR: Dodaj novi brojač od strane kliknite na "+ Dodaj novi objekt" link ili maknite postojeći Marker klikom na crveni križ. Kliknite na link "Uklonite sve stavke" za uklanjanje svih postojećih brojila.

en: Title displayed in infowindow
hr_HR: Naslov prikazuje u infowindow

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
hr_HR: URL veze prikazane u infowindow, koristite valjani URL format sa http://

en: Description displayed in infowindow
hr_HR: Opis prikazuje u infowindow

en: Icon Image
hr_HR: Ikona slika

en: Marker image URL
hr_HR: URL slike oznaka

en: Address for marker position
hr_HR: Adresa za oznaka pozicija

en: Address of default position shown on Google Map
hr_HR: Adresa od zadane pozicije prikazane na Google Map

en: Zoom level of Google Map
hr_HR: Razinu zumiranja Google karte

en: Map General Colors
hr_HR: Mapa generalne boje

en: Map's Border
hr_HR: Karte granice

en: Border color of Google Map
hr_HR: Boja obruba Google karte

en: Map's Hue
hr_HR: Karte Hue

en: Hue color of Google Map
hr_HR: Nijanse boje od Google Karta

en: Map's Saturation
hr_HR: Karte zasićenja

en: Saturation level of Google Map
hr_HR: Razina zasićenja Google karte

en: Map's Brightness
hr_HR: Karte svjetline

en: Brightness level of Google Map
hr_HR: Svjetlost nivo od Google Karta

en: Map Object Colors
hr_HR: Boja objekta karta

en: Saturation
hr_HR: Zasićenje

en: Saturation level of Google Map objects
hr_HR: Razina zasićenja Google Karta objekata

en: Brightness
hr_HR: Svjetlost

en: Brightness level of Google Map objects
hr_HR: Nivo svjetlosti objekata na Google mapi

en: Landscape Hue
hr_HR: Krajolik Hue

en: Hue color of Google Map landscape
hr_HR: Nijanse boje Google Karta krajolika

en: Administrative Hue
hr_HR: Administrativni Hue

en: Hue color of Google Map administrative areas
hr_HR: Nijanse boje Google Karta administrativnih područja

en: Roads Hue
hr_HR: Ceste Hue

en: Hue color of Google Map roads
hr_HR: Nijanse boje Google Karta prometnica

en: Water Hue
hr_HR: Vode Hue

en: Hue color of Google Map water
hr_HR: Nijanse boje vode Google Karta

en: POI Hue
hr_HR: POI nijanse

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
hr_HR: Nijanse boje Google Karta POI

en: MouseWheel Zoom
hr_HR: Zumiranje kotačićem miša

en: Image to display
hr_HR: Slika za prikaz

en: Width of image
hr_HR: Širina slike

en: Image Layout
hr_HR: Slika izgleda

en: Layout of the image displayed on the page
hr_HR: Izgled slike prikazane na stranici

en: Crop to Square
hr_HR: Crop na Square

en: Rounded
hr_HR: Zaobljeni

en: Border
hr_HR: Granica

en: Display or hide borders
hr_HR: Prikaz ili sakrivanje obruba

en: Image Title
hr_HR: Naslov slike

en: Title of the image displayed as ALT text
hr_HR: Naslov slike prikazan kao alternativni tekst

en: Place Title to Caption
hr_HR: Stavite naslov u Caption

en: Display Title of the image in caption
hr_HR: Prikaži naziv slike u Opisu

en: Image Caption
hr_HR: Opis slike

en: Image description displayed as caption
hr_HR: Opis slike prikazuje se kao naslov

en: Link Settings
hr_HR: Postavke veze

en: Link to
hr_HR: Link na

en: Where to link the image?
hr_HR: Gdje možete povezati sliku?

en: Media File
hr_HR: Medijska datoteka

en: Custom Url
hr_HR: Prilagođeni Url

en: Custom URL
hr_HR: Prilagođeni URL

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
hr_HR: URL link na sliku, koristite valjani URL format sa http://

en: Link Target
hr_HR: Odredište veze

en: Target of the link
hr_HR: Cilj veze

en: Open in Current Window
hr_HR: Otvori u aktivnom prozoru

en: Open in New Window
hr_HR: Otvori u novom prozoru

en: Data for Custom Label
hr_HR: Podaci za prilagođeni natpis

en: Use Label
hr_HR: Korištenje natpisa

en: Set custom label on the image
hr_HR: Postavljanje prilagođenih oznaka na slici

en: No Label
hr_HR: Bez oznake

en: Size of the label
hr_HR: Veličina oznake

en: Icon
hr_HR: Ikona

en: Class for FontAwesome icon
hr_HR: Klase za FontAwesome ikonu

en: Title of label
hr_HR: Naslov oznake

en: Description of label
hr_HR: Opis oznaka

en: Label Position
hr_HR: Položaj natpisa

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
hr_HR: Nulti point za X i Y koordinate položaj natpisa

en: Top Left Corner
hr_HR: Gornji lijevu kut

en: Top Right Corner
hr_HR: Gornji desni kut

en: Bottom Left Corner
hr_HR: Donji lijevi kut

en: Bottom Right Corner
hr_HR: Donji desni kut

en: X Coordinate
hr_HR: X koordinata

en: + / - coordinate on X axis
hr_HR: + / - koordinata na X osi

en: Y Coordinate
hr_HR: Y koordinata

en: + / - coordinate on Y axis
hr_HR: + / - koordinata na X osi

en: Label URL
hr_HR: URL oznaka

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
hr_HR: Koristiti URL link na oznaku, valjan oblik URL s http://

en: Label Link Target
hr_HR: Naljepnica Link meta

en: Image Container
hr_HR: Slika kontejner

en: Image Border Color
hr_HR: Boja obruba slike

en: Color of border around image
hr_HR: Boje obruba oko slike

en: Left Offset
hr_HR: Pomak ulijevo

en: Left offset around the image
hr_HR: Pomak ulijevo oko slike

en: Right Offset
hr_HR: Pomak udesno

en: Right offset around the image
hr_HR: Pomak udesno oko slike

en: Colors and Advanced Layout
hr_HR: Boje i Napredni izgled

en: Caption Position
hr_HR: Opis pozicija

en: Position of the image caption
hr_HR: Pozicija Opis slike

en: Outside of Image
hr_HR: Izvan slike

en: Inside of Image
hr_HR: Unutar slike

en: Caption Size
hr_HR: Opis veličine

en: Width of the Caption
hr_HR: Širina natpisa

en: Caption Top Offset
hr_HR: Naslov vrh Offset

en: Top margin of caption placed outside
hr_HR: Gornjoj margini opisa postavljenoj izvana

en: Caption Background Color
hr_HR: Pozadinska boja naslova

en: Backgroud Color of caption
hr_HR: Pozadinska boja naslova

en: Caption Text Color
hr_HR: Boja teksta naslova

en: Color of texts in caption
hr_HR: Boja teksta u naslovu

en: Label Background Color
hr_HR: Boja Pozadine Oznake

en: Backgroud Color of label
hr_HR: Pozadinska boja naljepnice

en: Label Text Color
hr_HR: Boja teksta natpisa

en: Color of texts in label
hr_HR: Boja teksta u natpisu

en: Select layout style
hr_HR: Odaberite stil izgleda

en: One Column
hr_HR: Jedan stupac

en: Two Columns
hr_HR: Dva stupca

en: Show or hide lines between items
hr_HR: Prikaz ili skrivanje linije između stavki

en: Select icon style
hr_HR: Odaberite ikonu stila

en: Icon Color
hr_HR: Boja ikone

en: Custom color of icon bullets
hr_HR: Prilagođene boje grafičke oznake ikona

en: Title Style
hr_HR: Stil naslova

en: Select typography style
hr_HR: Odaberite stil tipografija

en: Items
hr_HR: Stavke

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
hr_HR: Dodaj novu stavku popisa od strane kliknite na "+ Dodaj novi objekt" povezati, ili maknuti postojeći popis artikala klikom na crveni križ. Kliknite na link "Uklonite sve stavke" ukloniti sve postojeće stavke popisa.

en: Select member displayed on page
hr_HR: Odaberite član prikazanog na stranici

en: Select format for image of member
hr_HR: Odaberite format za sliku člana

en: Collapsible Rows
hr_HR: Sklopivi redak

en: Collapsible hidden exceeded rows
hr_HR: Sklopivi sakriveni premašeni redovi

en: Open links in new window
hr_HR: Otvoriti veze u novom prozoru

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
hr_HR: URL od pjesme korištene u playeru, koristite valjan oblik URL sa http://

en: Height of player
hr_HR: Visina playera

en: Artwork
hr_HR: Umjetnička djela

en: Display artwork in player
hr_HR: Prikaz slika u playeru

en: Player Colors and Layout
hr_HR: Igrač boje i izgleda

en: Color
hr_HR: Boja

en: Decorative color of player
hr_HR: Dekorativne boje programa player

en: Color of border around player
hr_HR: Boje obruba oko playera

en: Monday
hr_HR: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr_HR: Utorak

en: Wednesday
hr_HR: Srijeda

en: Thursday
hr_HR: Četvrtak

en: Friday
hr_HR: Petak

en: Saturday
hr_HR: Subota

en: Sunday
hr_HR: Nedjelja

en: Empty Days
hr_HR: Prazni dani

en: Display or hide empty days in table
hr_HR: Prikaz ili sakrivanje praznih dana u tablici

en: Note
hr_HR: Bilješka

en: Text visible as note below table
hr_HR: Tekst vidljiv kao napomena ispod tablice

en: Description text displayed with page title
hr_HR: Tekst opisa prikazan sa  naslovom stranice

en: Custom Spaces
hr_HR: Prilagođeni prostori

en: Offset of partner's logo
hr_HR: Pomak od partnerovog logotip-a

en: Portfolio Layout
hr_HR: Portfolio izgled

en: Display Portfolio filter
hr_HR: Prikaz portfelja filtar

en: Subcategory Filter
hr_HR: Potkategorija filtar

en: Display items from subcategories when filtering
hr_HR: Prikaz stavki iz Potkategorija pri filtriranju

en: Item Display
hr_HR: Prikaz stavke

en: Select how to show the content of Portfolio item
hr_HR: Odaberite kako prikazati sadržaj stavke Portfolio

en: Link to detail
hr_HR: Veza na detalj

en: Open in popup
hr_HR: Otvori u pop-up

en: Excerpt
hr_HR: Izvadak

en: Display Portfolio item description
hr_HR: Prikazuje opis stavke Portfolio

en: Image Height
hr_HR: Visina slike

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
hr_HR: Visina portfelja slike. Za automatski Visina unesite auto ili 0.

en: Image Offset
hr_HR: Pomak slike

en: Offset of Portfolio images
hr_HR: Pomak slike portfelja

en: Horizontal
hr_HR: Horizontalno

en: Vertical
hr_HR: Vertikalno

en: Standard Color
hr_HR: Standardna boja

en: Decoration color of standard items
hr_HR: Ukras boja standardnih artikala

en: Featured Color
hr_HR: Preporučena boja

en: Decoration color of featured items
hr_HR: Ukras boja za Preporučene stavke

en: Revolution Slider plugin is not active
hr_HR: Revolution slider dodatak nije aktivan

en: Select slider displayed on page
hr_HR: Odaberite klizač na stranici

en: Alternative Image
hr_HR: Alternativna slika

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
hr_HR: Slika prikazana u responsive izgledu umjesto slidera

en: Responsive Resolution
hr_HR: Responsive rezolucija

en: Breakpoint when alternative image is displayed
hr_HR: Točka prekida kada se prikazuje alternativna slika

en: Disable
hr_HR: Onemogućiti

en: Select type of rule
hr_HR: Odaberite vrstu pravila

en: Simple Line
hr_HR: Jednostavna linija

en: Bold Line
hr_HR: Podebljana crta

en: Dashed
hr_HR: Isprekidane

en: Shadowed
hr_HR: Zasjenjene

en: Select size of rule
hr_HR: Odaberite pravilo veličine

en: Slide Up Button
hr_HR: Klizanje gore gumb

en: Display button on rule to slide up
hr_HR: Prikazati gumb na pravilu za klizanje gore

en: Color of rule
hr_HR: Boja pravila

en: Space above rule
hr_HR: Prostor iznad pravila

en: Space below rule
hr_HR: Prostor ispod pravila

en: Use
hr_HR: Korištenje

en: Include SEO meta data into header
hr_HR: Uključuje SEO meta podataka u zaglavlje

en: Write title for page
hr_HR: Napisati naslov za stranicu

en: Keywords
hr_HR: Ključne riječi

en: Write keywords for page
hr_HR: Pisati Ključne riječi za stranicu

en: Write description for page
hr_HR: Napisati Opis stranice

en: no change - icons
hr_HR: Nema promjena - ikone

en: Select type of items
hr_HR: Odaberite vrstu stavki

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: Posts
hr_HR: Postovi

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
hr_HR: Broj stavki na stranici. Unesite 0 za sve stavke.

en: Pages Parameters
hr_HR: Parametri stranice

en: Depth
hr_HR: Dubina

en: Depth of listed items
hr_HR: Dubina izlistanih stavki

en: Posts Parameters
hr_HR: Parametri postova

en: Comments Count
hr_HR: Broj Komentara

en: Display or hide count of comments
hr_HR: Prikaz ili skrivanje broja komentara

en: Author
hr_HR: Autor

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
hr_HR: ID broj autora, ili više ID-ova razgraničite zarezom

en: Select size of player
hr_HR: Odaberite veličinu player-a

en: Large
hr_HR: Veliko

en: Small
hr_HR: Malo

en: Use autoplay on page load
hr_HR: Koristite značajku Automatska reprodukcija na učitavanje stranica

en: Select type of toggles
hr_HR: Odaberite vrstu prijelaza

en: Accordion
hr_HR: Harmonika

en: Toggle
hr_HR: Prebaci

en: Horizontal Tabs
hr_HR: Vodoravne kartice

en: Vertical Tabs
hr_HR: Okomite kartice

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Twitter username (account)
hr_HR: Twitter korisničko ime (račun)

en: Count of displayed posts
hr_HR: Brojač prikazanih postova

en: Consumer key
hr_HR: Ključ potrošača

en: Twitter API Consumer key
hr_HR: Twitter API Ključ potrošača

en: Consumer secret
hr_HR: Tajna potrošača

en: Twitter API Consumer secret
hr_HR: Twitter API Tajna Potrošača

en: Access token
hr_HR: Pristupni token

en: Twitter API Access token
hr_HR: Twitter API pristupni token

en: Access token secret
hr_HR: Pristup tajni tokena

en: Twitter API Access token secret
hr_HR: Twitter API Pristup tajna tokena

en: Date Format
hr_HR: Format datuma

en: Format of posts dates
hr_HR: Oblikovanje datume postova

en: Escape Special Characters
hr_HR: Escape posebni znakovi

en: Escaping special characters used in posts
hr_HR: Escaping posebn znakovi korišteni u postovima

en: Clickable Links
hr_HR: Klik na linkove

en: Possibility click on posts links
hr_HR: Mogućnosti klika na linkove u postovima

en: Display posts dates
hr_HR: Prikaz datuma postova

en: Select video source
hr_HR: Odaberite izvor videozapisa

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
hr_HR: URL videa na stranici, koristite valjani URL format sa http://

en: Width of player
hr_HR: Širina playera

en: Color of border around video
hr_HR: Boje obruba oko video

en: View author archive
hr_HR: Prikaz Arhiva autora

en: Title:
hr_HR: Naslov:

en: Display Post Count?
hr_HR: Prikaz brojača postova?

en: Display Author Gravatar?
hr_HR: Prikaz autora Gravatar?

en: Customize displaying posts
hr_HR: Prilagoditi prikazivanje postove

en: Number of posts
hr_HR: Broj postova

en: Excerpt length
hr_HR: Dužina izvadaka

en: Show read more
hr_HR: Pokaži pročitaj više

en: Show thumbnails
hr_HR: Pokaži minijature

en: Thumbnail width
hr_HR: Minijatura širina

en: Thumbnail height
hr_HR: Minijatura visina

en: Thumbnail position
hr_HR: Minijatura pozicija

en: Display social icons for current page
hr_HR: Prikaz društvenih ikona za trenutnu stranicu

en: Theme &rarr; Social Icons
hr_HR: Tema &rarr; Društvene ikone

en: Show icon title
hr_HR: Pokaži naslov ikone

en: Display submenu for current page
hr_HR: Prikaz podizbornik za trenutnu stranicu

en: Theme &rarr; Submenu
hr_HR: Tema &rarr; Podizbornik

en: Optional Class
hr_HR: Dodatni razred

en: Top menu
hr_HR: Gornji izbornik

en: Title Website Font
hr_HR: Font naslova stranice

en: Font Sizes
hr_HR: Veličina fonta

en: Standard Text
hr_HR: Standardni tekst

en: Basic text size in px
hr_HR: Osnovni tekst veličine u px

en: Small Text
hr_HR: Mali tekst

en: Small text size in px
hr_HR: Mali tekst veličina u px

en: Decoration Text
hr_HR: Uređenje teksta

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
hr_HR: Veličina ukrasa teksta, gumba i drugih tekstova u px

en: Main Menu Text
hr_HR: Glavni izbornik tekst

en: Menu text size in px
hr_HR: Izbornik veličina teksta u px

en: Size of H1 titles in px
hr_HR: Veličine H1 naslova u px

en: Size of H2 titles in px
hr_HR: Veličine H2 naslova u px

en: Size of H3 titles in px
hr_HR: Veličina H3 naslova u px

en: Size of H4 titles in px
hr_HR: Veličina H4 naslova u px

en: Size of H5 titles in px
hr_HR: Veličina H5 naslova u px

en: Size of H6 titles in px
hr_HR: Veličina H6 naslova u px

en: Social icon link
hr_HR: Društvena ikona link

en: Unlimited
hr_HR: Neograničeno

en: 1 row
hr_HR: 1 red

en: 2 rows
hr_HR: 2 reda

en: 3 rows
hr_HR: 3 reda

en: 4 rows
hr_HR: 4 reda

en: 5 rows
hr_HR: 5 redaka

en: Header menu
hr_HR: Zaglavlje izbornik

en: Header Widget Areas
hr_HR: Područja Widget zaglavlja

en: File
hr_HR: Datoteka

en: Widget Area
hr_HR: Područje widgeta

en: Select alignment of widgets in widget area
hr_HR: Odaberite poravnanje naprava u području widgeta

[ctx: name of element]
en: Matches
hr_HR: Podudaranje

en: Custom Background
hr_HR: Prilagođena pozadina

en: Choose custom html background
hr_HR: Odaberite prilagođeni html pozadinu

en: Select type of display for the element
hr_HR: Odaberite vrstu prikaza za element

en: Actual Match
hr_HR: Indentični uzorak

en: All Matches
hr_HR: Sva podudaranja

en: Actual Match Display Options
hr_HR: Mogućnost prikaza stvarnih podudaranja

en: Select type of display actual match
hr_HR: Odaberite vrstu prikaza stvarnog podudaranja

en: Latest Match Only
hr_HR: Samo posljednje podudaranje

en: Next Match Only
hr_HR: Samo slijedeće podudaranje

en: Both
hr_HR: Oba

en: Display Category Title
hr_HR: Prikaz naslova kategorije

en: Image Ratio
hr_HR: Omjer stranica slike

en: Page Title Background
hr_HR: Naslov stranice pozadina

en: Site Header
hr_HR: Zaglavlje stranice

en: Background color and opacity of site header
hr_HR: Boja pozadine i neprozirnost naslova stranice

en: Menu Hover Items
hr_HR: Izbornik Hover stavke

en: Hover Color of menu items text
hr_HR: Hover boja izbornika tekst stavki

en: flexible images
hr_HR: fleksibilne slike

[ctx: name of element]
en: Widget Area
hr_HR: Područje widgeta

en: Header & Page Title Background
hr_HR: Zaglavlje & naslov stranice pozadine

en: Color is set for header, image is set for page title
hr_HR: Boja je postavljena za zaglavlje, slika je postavljena za naslov stranice

en: Monday Menu Link
hr_HR: Ponedjeljak Izbornik Link

en: Tuesday Menu Link
hr_HR: Utorak Izbornik Link

en: Wednesday Menu Link
hr_HR: Srijeda Izbornik Link

en: Thursday Menu Link
hr_HR: Četvrtak Izbornik Link

en: Friday Menu Link
hr_HR: Petak Izbornik Link

en: Saturday Menu Link
hr_HR: Subota Izbornik Link

en: Sunday Menu Link
hr_HR: Nedjelja Izbornik Link

en: Show or hide title
hr_HR: Prikaz ili skrivanje naslova

en: Select format for images
hr_HR: Odaberite format za slike

en: Widget area
hr_HR: Područje widgeta

en: Select widget area to display
hr_HR: Odaberite područje za prikaz widgeta

en: Item Background Color
hr_HR: Boja pozadine stavke

en: Item Optional Background Color
hr_HR: Pozadinska boja neobvezne stavke

en: Titles Color
hr_HR: Boja naslova

en: Custom color of titles
hr_HR: Prilagođenu boja naslova

en: Text Color
hr_HR: Boja teksta

en: Custom color of text
hr_HR: Prilagođene boje teksta

en: Links Color
hr_HR: Veze boja

en: Custom color of links
hr_HR: Prilagođene boje linkova

en: Custom Button
hr_HR: Prilagođeni gumb

en: Button Text Color
hr_HR: Gumb boja teksta

en: Custom text button color
hr_HR: Prilagođeni tekst gumba boja

en: Text displayed in the Button
hr_HR: Tekst prikazan u gumbu

en: Button Url
hr_HR: Gumb Url

en: Imput url for the Button
hr_HR: Imput url za gumb

en: Double
hr_HR: Duplo

[ctx: name of element]
en: Header Map
hr_HR: Zaglavlje karta

[ctx: name of element]
en: Search Form
hr_HR: Obrazac za pretraživanje

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
hr_HR: Taksonomija popisa

[ctx: name of element]
en: Items
hr_HR: Stavke

[ctx: name of element]
en: Items Info
hr_HR: Info predmeta

en: Header Map
hr_HR: Zaglavlje karta

en: Image Options
hr_HR: Mogućnosti slike

en: Header Image
hr_HR: Slika zaglavlja

en: Display Header Resources
hr_HR: Prikaz zaglavlja izvora

en: Item Category / Location Options
hr_HR: Točka kategorija / Lokacija opcije

en: Basic Options
hr_HR: Osnovne mogućnosti

en: Category Default Icon
hr_HR: Kategorija zadanih ikona

en: Default icon for categories without own icon
hr_HR: Zadana ikona za kategorije bez vlastitih ikona

en: Category Default Map Marker
hr_HR: Oznaka karta zadane kategorije

en: Default marker for categories without own map marker
hr_HR: Zadana oznaka za kategorije bez vlastite karte oznaka

en: Location Default Icon
hr_HR: Lokacija zadane ikona

en: Default icon for locations without own icon
hr_HR: Zadana ikona za lokacije bez vlastite ikone

en: Category Default Image
hr_HR: Kategorija zadane slike

en: Default image for categories without own header image
hr_HR: Zadana slika kategorije bez vlastite slike zaglavlja

en: Location Default Image
hr_HR: Mjesto zadane slike

en: Default image for locations without own header image
hr_HR: Zadana slika za lokaciju bez vlastitog zaglavlja slike

en: Header image height
hr_HR: Slika zaglavlja visina

en: List Options
hr_HR: Mogućnosti popisa

en: Number of items per row
hr_HR: Broj artikala u retku

en: Sorting Options
hr_HR: Mogućnosti sortiranja

en: Number of Items
hr_HR: Broj stavki

en: Number of items listed on one page
hr_HR: Broj stavki na jednu stranicu

en: Item Detail Options
hr_HR: Stavka detalja mogućnosti

en: Default Featured Image
hr_HR: Zadana prikazana slika

en: Default image for items without own featured image
hr_HR: Zadana slika za stavke bez vlastite preporučene slike

en: Default Header Image
hr_HR: Zadana slika zaglavlja

en: Default image for items without own header image
hr_HR: Zadana slika za stavke bez vlastite preporučene slike

en: Contact Owner Options
hr_HR: Kontakt Vlasnik opcije

en: Button Title
hr_HR: Gumb naslov

en: Title displayed on contact button
hr_HR: Naslov na gumb kontakt

en: Disabled Button Title
hr_HR: Onesposobiti gumb naslov

en: Title displayed on disabled contact button
hr_HR: Naslov prikazan na onemogućenom kontakt botunu

en: Email Message
hr_HR: Poruke e-pošte

en: Text displayed in email sent via contact form
hr_HR: Tekst prikazan u e-mail poslan putem kontakt obrasca

en: Name Input Label
hr_HR: Naziv unosa natpisa

en: Label for name input
hr_HR: Oznaka za unos imena

en: Email Input Label
hr_HR: E-mail ulazni natpis

en: Label for email input
hr_HR: Oznaka za unos e-pošte

en: Subject Input Label
hr_HR: Predmet unosa natpisa

en: Label for subject input
hr_HR: Oznaka za unos predmeta

en: Message Input Label
hr_HR: Poruka ulazni natpis

en: Label for message area
hr_HR: Oznaka za područje poruke

en: Send Button Label
hr_HR: Oznaka gumba Pošalji

en: Label for send button
hr_HR: Oznaka za gumb Pošalji

en: Validation Error Message
hr_HR: Poruka o pogrešci provjere valjanosti

en: Server Error Message
hr_HR: Poslužitelj greška poruke

en: Map Options
hr_HR: Opcije karte

en: Map Height
hr_HR: Karta visina

en: Map Zoom
hr_HR: Karta Zoom

en: Display landscape
hr_HR: Prikaz krajolika

en: Display administratives
hr_HR: Prikaz administratives

en: Display roads
hr_HR: Prikaz ceste

en: Display water
hr_HR: Prikaz vode

en: Display poi
hr_HR: Prikaz POI

en: Features Options
hr_HR: Značajke opcija

en: Icon Size
hr_HR: Veličina ikone

en: Size of features icons
hr_HR: Veličina ikone značajke

en: Display Descriptions
hr_HR: Prikaz opisa

en: Display features descriptions
hr_HR: Prikaz sadržaja opisa

en: Packages
hr_HR: Paketi

en: Enable Email Notification
hr_HR: Omogući Email obavijest

en: Email Notification Time
hr_HR: Vremena obavijesti e-pošte

en: Number of days before account expires
hr_HR: Broj dana prije isteka računa

en: Email Notification Subject
hr_HR: Predmet obavijesti e-pošte

en: Email Notification Message
hr_HR: E-mail obavijest

en: Package Types
hr_HR: Vrste paketa

en: Admin approve
hr_HR: Admin odobri

en: Admin must approve item before showing on frontend
hr_HR: Admin mora odobriti stavku prije prikazivanja na stranici

en: Featured items
hr_HR: Preporučene stavke

en: Maximum Items
hr_HR: Maksimalni broj stavki

en: Expiration Limit
hr_HR: Isteka limita

en: Package expiration limit in days (0 for unlimited). Used for free and single paypal payments.
hr_HR: Istek paketa limitiran u danima (0 za neograničeno). Korišteno za besplatno i jedno plaćanje Paypalom.

en: Price
hr_HR: Cijena

en: Package price (0 for free)
hr_HR: Cijena paketa (0 za besplatno)

en: Content (Editor)
hr_HR: Sadržaj (urednik)

en: Telephone
hr_HR: Telefon

en: Opening Hours
hr_HR: Radno vrijeme

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: Features
hr_HR: Svojstva

en: Payments
hr_HR: Plaćanja

en: Currency
hr_HR: Valuta

en: Currency code for payments
hr_HR: Šifra valute za plaćanje

en: Payment Gates
hr_HR: Gateaway plaćanja

en: Bank Transfer
hr_HR: Bankovni prijenos

en: Auto Zoom & Fit Map
hr_HR: Automatsko zumiranje & fit karta

en: Clustering
hr_HR: Grupiranje

en: Enable or disable clustering feature
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje značajke klasteriranja

en: Cluster Radius
hr_HR: Klaster radijus

en: Set size of radius for clustering
hr_HR: Određivanje veličine radijusa za grupiranje

en: Geolocation
hr_HR: Geolokacija

en: Enable or disable geolocation feature
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje značajke geolokacije

en: Display landscapes
hr_HR: Prikaz krajolika

en: Location
hr_HR: Lokacija

en: Select location displayed on page
hr_HR: Odaberite mjesto prikaza na stranici

en: Top Rated
hr_HR: Najbolje ocijenjeno

en: Display only "Featured Items"
hr_HR: Samo "naj stavke"

en: Show only featured items of the selected category
hr_HR: Pokaži samo Preporučeni stavke odabrane kategorije

en: Select type of Search Form
hr_HR: Odaberite vrstu obrasca za pretraživanje

en: Search Form
hr_HR: Obrazac za pretraživanje

en: Search Sentence
hr_HR: Traži rečenicu

en: Radius units
hr_HR: Radijus jedinice

en: Select units for radius
hr_HR: Odaberite jedinice za radijus

en: Kilometers
hr_HR: Kilometara

en: Miles
hr_HR: Milja

en: Radius Help
hr_HR: Radijus pomoć

en: Write sentence represented the search form
hr_HR: Pisana rečenica predstavlja obrazac za pretraživanje

en: Display category
hr_HR: Prikaz kategorija

en: Item Categories
hr_HR: Kategorija artikala

en: Item Locations
hr_HR: Lokacija artikla

en: Display items
hr_HR: Prikaži stavke

en: Theme &rarr; Items
hr_HR: Tema &rarr; stavke

en: No items found
hr_HR: Nije pronađena nijedna stavka

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Locations
hr_HR: Lokacije

en: Register or login users form
hr_HR: Registracija ili prijava korisnika obrazac

en: Theme &rarr; Login
hr_HR: Tema &rarr; prijava

en: Login Description
hr_HR: Prijava Opis

en: Logout Description
hr_HR: Odjava Opis

en: Register Description
hr_HR: Registracija Opis

en: Account
hr_HR: Račun

en: Expiration in days
hr_HR: Istek u danima

en: Payment type
hr_HR: Način plaćanja

en: Renew Account
hr_HR: Obnoviti račun

en: Maximum items for the current package exceeded
hr_HR: Maksimalni broj stavki za trenutni paket premašen

en: Rating was approved
hr_HR: Ocjena je odobrena

en: Menu Width
hr_HR: Izbornik širina

en: Tools Width
hr_HR: Širina Alati

en: Select type of item
hr_HR: Odaberite vrstu stavke

en: Large Image
hr_HR: Velika slika

en: Website
hr_HR: Web Stranica

en: Crop From Position
hr_HR: Crop s pozicije

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
hr_HR: Sidrište izvorne slike, koristi kada obrezivanje slike

en: Link To Website
hr_HR: Link na web stranicu

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
hr_HR: Link na web stranicu korištenu s tipom Website, koristite valjani URL format s http://

en: Link To Video
hr_HR: Link na Video

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
hr_HR: Link na video s Video tip, korištenje valjan oblik URL sa http://

en: Video Format
hr_HR: Oblik videozapisa

en: Select format of video
hr_HR: Odaberite format videa

en: Information Title
hr_HR: Informacija naslov

en: Information
hr_HR: Informacija

en: Item gallery
hr_HR: Stavku galerije

en: Floating
hr_HR: Plutajući

[ctx: name of element]
en: Facilities
hr_HR: Sadržaji

en: Theme Color Dark
hr_HR: Tamna boja teme

en: Dark theme color for dark elements
hr_HR: Tamna tema boje za tamne elemente

en: Theme Color Light
hr_HR: Tema boja svjetla

en: Main theme color for light elements
hr_HR: Glavna tema boje za svjetleelemente

en: Header Share
hr_HR: Zaglavlje Dijeljenje

en: Header Social Icons
hr_HR: Zaglavlje društvenih ikona

en: Enable Facebook
hr_HR: Omogućiti Facebook

en: Enable Twitter
hr_HR: Omogućiti Twitter

en: Enable Google+
hr_HR: Omogućite Google +

en: Menu Items Hover
hr_HR: Hover stavke izbornika

en: Color of menu items text on hover
hr_HR: Boja teksta stavke izbornika pri držanju

en: Icon Font
hr_HR: Ikonu fonta

en: Class of icon from FontAwesome - disable Icon Image
hr_HR: Klasa ikona iz FontAwesome - onesposobiti ikona predodžba

en: Subtitle
hr_HR: Podnaslov

en: Text displayed with main title of service box
hr_HR: Tekst prikazan s glavnim naslovom od servisne kutije

en: Item Color
hr_HR: Artikl boja

en: Color of this Item
hr_HR: Boja ove stavke

en: Class of icon from FontAwesome
hr_HR: Klasa ikona iz FontAwesome

en: URL of image displayed in service box
hr_HR: URL slike u okviru usluge

en: Hover Image
hr_HR: Postavite sliku

en: URL of image displayed in service box on hover event
hr_HR: URL slike prikazane u okviru usluga na hover događaj

en: Main text displayed in service box
hr_HR: Glavni tekst prikazan u okviru usluga

en: "Read more" text
hr_HR: Tekst "Opširnije"

en: Text for "Read more" link
hr_HR: Tekst za vezu "Pročitajte više"

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
hr_HR: URL "Čitanje više" povezati, iskoristiti valjan oblik URL sa http://

en: Advanced Settings
hr_HR: Napredne postavke

en: Submenu Icon Font
hr_HR: Podizbornik ikona font

en: Class of icon from FontAwesome on dropped submenu
hr_HR: Klasa ikona iz FontAwesome na padajaćem podizborniku

en: Item Submenu
hr_HR: Stavka podizbornika

en: Add new links for item submenu or remove existing links by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing links.
hr_HR: Dodavanje nove veze za stavku podizbornika ili ukloniti postojeće veze tako da kliknete na crveni križ. Kliknite na link "Uklonite sve stavke" ukloniti sve postojeće veze.

en: Link title text
hr_HR: Povezati tekst naslova

en: Link, use valid URL format with http://
hr_HR: Povezati, iskoristiti valjan oblik URL sa http://

en: URL of page to be redirected, use valid URL format with http://
hr_HR: URL stranice biti preusmjereni, koristite valjani URL format sa http://

[ctx: job position]
en: Position
hr_HR: Pozicija

en: Position of member in the company, community, etc
hr_HR: Pozicija Člana U Kompaniji, Zajednici, itd

en: About member
hr_HR: O članu

en: Information about member
hr_HR: Informacije o članu

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
hr_HR: Dodavanje novu društvenu ikonu kliknite na "+ Dodaj novi objekt" povezati, ili maknuti postojećih društvenih ikona klikom na crveni križ. Kliknite na link "Uklonite sve stavke" ukloniti sve postojeće društvene ikone.

en: Menu Order
hr_HR: Izbornik redoslijed

en: Custom color of Icons
hr_HR: Prilagođene boje ikone

en: Items Background
hr_HR: Stavke pozadine

en: Background of the items
hr_HR: Pozadina stavki

en: Display item descriptions
hr_HR: Prikazati opise artikala

en: Social Icons Type
hr_HR: Vrste društvenih ikona

en: Font icons
hr_HR: Ikone Fonta

en: Image icons
hr_HR: Slika ikona

en: Select display style for submenu of items
hr_HR: Odaberite stil prikaza za podizbornik stavke

en: Drop Up
hr_HR: Ispusti se

en: Drop Down
hr_HR: Padajući

en: Visible
hr_HR: Vidljivo

en: Image 1:1
hr_HR: Slika 1:1

en: Image 2:1
hr_HR: Slika 2:1

en: Image 4:3
hr_HR: Slika 4:3

en: Image 16:9
hr_HR: Slika 16:9

en: Image 1:2
hr_HR: Slika 1:2

en: Image 3:4
hr_HR: Slika 3:4

en: Image 9:16
hr_HR: Slika 9:16

en: Icon Offset
hr_HR: Ikona Offset

en: Enable or disable vertical icon offset
hr_HR: Omogućavanje ili onemogućavanje pomaka vertikalne ikone

en: Icon Type
hr_HR: Ikone vrsta

[ctx: name of element]
en: Background Slider
hr_HR: Pozadina klizača

en: Logo area width
hr_HR: Širina područja logotipa

en: Menu area width
hr_HR: Širina područja izbornika

en: Menu cols
hr_HR: Cols izbornik

en: Featured
hr_HR: Izdvojeni

en: Display social icon also in header
hr_HR: Prikaz društvenih ikona  u zaglavlju

en: Transparent Background
hr_HR: Prozirna pozadina

en: Element has transparent background outside sidebars section
hr_HR: Element ima prozirnu pozadinu van sekcije naznaka

en: On
hr_HR: Uključeno

en: Off
hr_HR: Isključeno

en: Slide Duration
hr_HR: Trajanje slajda

en: The time while one slide is displayed
hr_HR: Vrijeme trajanja jednog slajda

en: Animation Duration
hr_HR: Trajanje animacije

en: Duration of animation between slides
hr_HR: Trajanje animacije slajda

en: Background Slides
hr_HR: Pozadina klizača

en: Text for own identification of slide
hr_HR: Tekst za vlastitiu identifikaciju slajda

en: Background image of slide
hr_HR: Pozadina slajda

en: Color of slide displayed with transparent image
hr_HR: Boja slajda prikazana prozirnom slikom

en: Background Position
hr_HR: Položaj pozadine

en: Position of background image in slide
hr_HR: Položaja pozadinske slike u slajdu

en: Street View
hr_HR: Prikaz ulice

en: Enable or disable street view feature
hr_HR: Omogućiti ili onemogućiti značajku prikaza ulice

en: Title Section Options
hr_HR: Naslov odjeljka mogućnosti

en: Height of title section
hr_HR: Visina naslova sekcije

en: Float
hr_HR: Plovak

en: Show description floated over portfolio gallery
hr_HR: Prikaz opisa lebdenja nad portfelja Galerija

en: Theme rule
hr_HR: Tema pravila

en: Featured Item
hr_HR: Preporučene stavke

en: Share
hr_HR: Podijeli

en: Title Color
hr_HR: Boja naslova

en: Order:
hr_HR: Redoslijed:

en: Rating
hr_HR: Ocjena
