skeleton - en to cs_CZ translation catalogue (1371 entries)

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
cs_CZ: Parametr "Šablona stránky" je k dispozici pouze v lokálních nastaveních pro konkrétní stránku.

en: "Read more" text
cs_CZ: "Číst více" text

en: %s (Invalid)
cs_CZ: %s (neplatný)

en: %s (Pending)
cs_CZ: %s (čekající)

en: %s (blog)
cs_CZ: % (blog)

en: %s - WooCommerce Shop Page
cs_CZ: %s - WooCommerce E-shop Stránka

en: &hellip; saving &hellip;
cs_CZ: &hellip; ukládání &hellip;

en: + / - coordinate on X axis
cs_CZ: + / - souřadnic na ose X

en: + / - coordinate on Y axis
cs_CZ: + / - souřadnic na ose Y

en: + Add New Item
cs_CZ: + Přidat novou položku

en: 1 Col
cs_CZ: 1 Sloupec

en: 1 row
cs_CZ: 1 řádek

en: 2 rows
cs_CZ: 2 řádky

en: 3 rows
cs_CZ: 3 řádky

en: 4 rows
cs_CZ: 4 řádky

en: 404 page
cs_CZ: 404 Stránka

en: 5 rows
cs_CZ: 5 řádků

en: <strong>%s</strong> Local Options
cs_CZ: <strong>%s</strong> Lokální nastavení

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
cs_CZ: <strong>Všechny dostupné %s budou zobrazené.</strong><br><em>(Protože nejsou žádné kategorie v %s nebo všechny kategorie jsou prázdné)</em>

en: <strong>Default Layout</strong> Options
cs_CZ: <strong>Výchozí rozložení</strong> Parametry

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
cs_CZ: <strong>Nastavení Šablony:</strong> %s

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
cs_CZ: <strong>Upozornění!</strong> Importovani demo obsahu odstraní veškerý aktuální obsah v databázi.

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
cs_CZ: <strong>Upozornění!</strong> Tento import odstraní veškerý obsah, některé WordPress nastavení v databázi a všechna nastavení šablony.

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
cs_CZ: <strong>Upozornění!</strong> Tento import odstrani všechny položky v databázi pro vybranou volbu

en: AIT Shortcodes
cs_CZ: AIT Zkratky

en: AIT Themes Requirements Checker
cs_CZ: Kontrolér požadavků pro AIT šablony

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
cs_CZ: Kontrolér požadavků pro AIT šablony zkontroluje, zda váš server a PHP konfigurace splňuji požadavky pro spuštění tohoto motivu AIT. Zkontroluje verzi PHP, pokud jsou načteny příslušné rozšíření PHP a PHP směrnic jsou nastaveny správně.

en: ASC
cs_CZ: Vzestupně

en: About member
cs_CZ: O členu

en: Accordion
cs_CZ: Skladací

en: Account
cs_CZ: Konto

en: Account renew request
cs_CZ: Žádost o obnovu účtu

en: Account type
cs_CZ: Typ účtu

en: Account upgrade request
cs_CZ: Požadavek na upgrade účtu

en: Active Menu Item
cs_CZ: Položka Aktivního Menu

en: Actual Match
cs_CZ: Aktuální zápas

en: Actual Match Display Options
cs_CZ: Možnosti zobrazení aktuálního zápasu

en: Add Column
cs_CZ: Přidat sloupec

en: Add New Page
cs_CZ: Přidat novou stránku

en: Add another tab
cs_CZ: Přidat další záložku

en: Add custom background for your post page
cs_CZ: Přidat vlastní pozadí na stránku Vašeho příspěvku

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
cs_CZ: Přidat nové počítadlo kliknutím na odkaz "+ přidat novou položku", nebo odstranit stávající počítadla kliknutím na červený křížek. Kliknutím na odkaz "Odstranit všechny položky" budou vymazany všechny stávající počítadla.

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
cs_CZ: Přidejte novou plochu pro widgety v zápatí stránky kliknutím na "+ Přidat Novou Položku", nebo odstraňte stavajicí plochy pro widgety v zápatí stránky kliknutím na červený kříž.

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
cs_CZ: Přidat novou položku seznamu kliknutím na odkaz "+ přidat novou položku", nebo odstranit existující seznam položek kliknutím na červený křížek. Klikněte na odkaz "Odstranit všechny položky", chcete-li odstranit všechny položky existujícího seznamu.

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
cs_CZ: Přidat nový ukazatel kliknutím na odkaz "+ přidat novou položku", nebo odstranit stávající ukazatele kliknutím na červený křížek. Kliknutím na odkaz "Odstranit všechny položky" budou vymazany všechny stávající ukazatele.

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
cs_CZ: Přidejte nový Boční panel kliknutím na "+ Přidat Novou Položku", nebo odstraňte stávající boční panel kliknutím na červený kříž.

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
cs_CZ: Přidat novou sociální ikonu kliknutím na odkaz "+ Přidat novou položku", nebo odstranit stávající sociální ikony kliknutím na červený křížek. Klikněte na odkaz "+ Odstranit všechny položky" pro vymazání všech existujících sociálních ikon.

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
cs_CZ: Přidat novou Sociální ikonu kliknutím na odkaz "+ Přidat novou položku", nebo odstranit stávající sociální ikony kliknutím na červený křížek. Klikněte na odkaz "+ Odstranit všechny položky" pro vymazání všech existujících Sociálních ikon.

en: Add new links for item submenu or remove existing links by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing links.
cs_CZ: Přidat nové odkazy pro položku submenu nebo odstranit existující odkazy klepnutím na červený křížek. Klikněte na odkaz "Odstranit všechny položky" pro odstránění všech existujících odkazů.

en: Add user's biography information
cs_CZ: Přidat životopisní informace uživatele

en: Additional Information
cs_CZ: Doplňující informace

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Address Options
cs_CZ: Možnosti adresy

en: Address for marker position
cs_CZ: Adresa pro pozici ukazatele

en: Address of default position shown on Google Map
cs_CZ: Adresa výchozí pozice na Google mapě

en: Admin Footer Text
cs_CZ: Admin Text v Zápatí stránky

en: Admin Title
cs_CZ: Admin titul

en: Admin approve
cs_CZ: Admin schvaluje

en: Admin approve edited
cs_CZ: Úpravy schváli admin

en: Admin must approve edited item before showing on frontend
cs_CZ: Admin musí schválit upravené položky před tím, než se budou zobrazovat na stránce

en: Admin must approve item before showing on frontend
cs_CZ: Admin musí schválit položky před jejich zobrazením na stránce

en: Administrative Hue
cs_CZ: Odstín administrativních oblastí

en: Administrator settings
cs_CZ: Nastavení Správce

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced Info
cs_CZ: Upřesňující informace

en: Advanced Settings
cs_CZ: Pokročilé nastavení

en: Advertising Colors
cs_CZ: Barvy inzerátů

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All
cs_CZ: Všechny

en: All Matches
cs_CZ: Všechny zápasy

en: All attachments were sucessfully downloaded
cs_CZ: Všechny přílohy byly úspěšně staženy

en: All inserts of theme settings to the database failed.
cs_CZ: Veškeré vkládání nastavení šablony do databázi selhalo.

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
cs_CZ: Veškeré nastavení šablony nebylo možné importovat. Důvod(y): %s

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
cs_CZ: Nastavení šablony bylo importováno částečně. Některá data nebylo možné importovat. Zde je report: %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
cs_CZ: Veškeré nastavení šablony bylo úspěšně importováno, hurá!

en: Allow Comments
cs_CZ: Povolit komentáře

en: Allow users to comment this page
cs_CZ: Povolit uživatelům komentovat tuto stránku

en: Alphabetically
cs_CZ: Abecedně

en: Alternative Image
cs_CZ: Alternativní obrázek

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
cs_CZ: Kotvící bod zdrojového obrázku použit při oříznutí obrázku

en: Animation
cs_CZ: Animace

en: Animation Duration
cs_CZ: Délka animace

en: Archive pages
cs_CZ: Archivní stránky

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit vlastní nastavení parametrů této stránky?

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete importovat zálohu? Před importem proběhne smazání všech tabulek!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete importovat obsah demo verze? Veškerý obsah Vašeho webu bude nahrazen!

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete importovat nastavení z Globálních Nastavení pro tento element?

en: Are you sure you want to remove this element?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete odstranit tento prvek?

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete obnovit "Nastavení šablony"?

en: Are you sure you want to reset all options?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete obnovit všechny nastavení?

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete obnovit všechna nastavení na výchozí hodnoty?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete obnovit nastavení z tohoto elementu na výchozí hodnoty?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete obnovit nastavení z této skupiny na výchozí hodnoty?

en: Are you sure?
cs_CZ: Jste si jistí?

en: Artwork
cs_CZ: Díla

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Attachment pages
cs_CZ: Stránky příloh

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Author Avatar
cs_CZ: Avatar autora

en: Author Bio
cs_CZ: Biografie autora

en: Author's Blog Default Content
cs_CZ: Výchozí obsah blogu autora

en: Author's Welcome Screen
cs_CZ: Uvítací stránka autora

en: Authors
cs_CZ: Autoři

en: Auto Zoom & Fit Map
cs_CZ: Auto Zoom a přizpůsobení mapy

en: Autoplay
cs_CZ: Automatické přehrávání

en: Autoplay Pause
cs_CZ: Pozastavit automatické přehrávání

en: Backgroud Color of caption
cs_CZ: Barva pozadí titulku

en: Backgroud Color of label
cs_CZ: Barva pozadí popisku

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Height
cs_CZ: Výška pozadí

en: Background Image
cs_CZ: Obrázek na pozadí

en: Background Position
cs_CZ: Pozice pozadí

en: Background Slides
cs_CZ: Pozadí snímků

en: Background color and opacity of footer bar
cs_CZ: Barva pozadí a průhlednost panelu zápatí

en: Background color and opacity of icons
cs_CZ: Barva pozadí a průhlednost ikon

en: Background color and opacity of main menu
cs_CZ: Barva pozadí a průhlednost hlavního menu

en: Background color and opacity of site header
cs_CZ: Barva pozadí a průhlednost záhlaví webu

en: Background color of advertisement
cs_CZ: Barva pozadí inzerátu

en: Background image of slide
cs_CZ: Obrázek na pozadí snímku

en: Background of description boxes
cs_CZ: Pozadí boxů s popisem

en: Background of the items
cs_CZ: Pozadí položek

en: Bank Transfer
cs_CZ: Bankovní převod

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basic Options
cs_CZ: Základní nastavení

en: Basic text size in px
cs_CZ: Velikost základního textu v px

en: Biographical Info
cs_CZ: Životopisní informace

en: Bold Line
cs_CZ: Tučná čára

en: Border
cs_CZ: Okraj

en: Border Color
cs_CZ: Barva okrajů

en: Border color of Google Map
cs_CZ: Barva ohraničení Google mapy

en: Both
cs_CZ: Obojí

en: Bottom Color
cs_CZ: Dolní barva

en: Bottom Fullsize
cs_CZ: Dolu plná šířka

en: Bottom Left Corner
cs_CZ: Levý dolní roh

en: Bottom Margin
cs_CZ: Dolní okraj

en: Bottom Padding
cs_CZ: Dolní vnitřní odsazení

en: Bottom Right
cs_CZ: Vpravo dole

en: Bottom Right Corner
cs_CZ: Pravý dolní roh

en: Bottom space inside element
cs_CZ: Spodní mezera uvnitř elementu

en: Bottom-Center
cs_CZ: Dolů na střed

en: Bottom-Left
cs_CZ: Vlevo dole

en: Box Layout settings
cs_CZ: Nastavení rozvržení boxů

en: Breadcrumbs
cs_CZ: Navigace

en: Breadcrumbs Text
cs_CZ: Text Navigace

en: Breakpoint when alternative image is displayed
cs_CZ: Přerušení, když se zobrazí alternativní obrázek

en: Brightness
cs_CZ: Jas

en: Brightness level of Google Map
cs_CZ: Úroveň jasu Google mapy

en: Brightness level of Google Map objects
cs_CZ: Úroveň jasu objektů Google Map

en: Bullets
cs_CZ: Odrážky

en: Button Color
cs_CZ: Barva tlačítka

en: Button Opacity
cs_CZ: Průhlednost tlačítka

en: Button Text
cs_CZ: Text tlačítka

en: Button Text Color
cs_CZ: Barva textu tlačítka

en: Button Title
cs_CZ: Název tlačítka

en: Button Url
cs_CZ: URL tlačítka

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
cs_CZ: Povolením můžete přepsat pokročilé nastavení z Výchozího rozložení stránky

en: CSS Classes (optional)
cs_CZ: CSS třídy (volitelné)

en: CSS styles for Wordpress Login screen
cs_CZ: CSS styly pro Wordpress Přihlašovací Stránku

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Captcha Label
cs_CZ: Captcha Označení

en: Caption Background Color
cs_CZ: Barva pozadí titulku

en: Caption Position
cs_CZ: Pozice titulku

en: Caption Size
cs_CZ: Velikost popisku

en: Caption Text Color
cs_CZ: Barva titulku s textem

en: Caption Top Offset
cs_CZ: Horní odsazení titulku

en: Carousel
cs_CZ: Kolotoč

en: Carousel Autoplay
cs_CZ: Automatické zpuštění kolotoče

en: Carousel Fading
cs_CZ: Miznutí kolotoče

en: Carousel Rows
cs_CZ: Kolotoč řádky

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Category Data
cs_CZ: Kategorie Data

en: Category Default Icon
cs_CZ: Výchozí ikonka kategorie

en: Category Default Image
cs_CZ: Výchozí obrázek pro kategorii

en: Category Default Map Marker
cs_CZ: Výchozí značka mapy pro kategorii

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
cs_CZ: Kategorie, Taxonomie, Tag, Autor, Datum

en: Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Center Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Center Left
cs_CZ: Vlevo na střed

en: Center Right
cs_CZ: Vpravo na střed

en: Changes have been made.
cs_CZ: Byly provedeny změny.

en: Checkbox Horizontal
cs_CZ: Zaškrtávací políčko horizontálně

en: Checkbox Vertical
cs_CZ: Zaškrtávací políčko svisle

en: Choose an Avatar
cs_CZ: Zvolte Avatar

en: Choose an image from your computer:
cs_CZ: Vyberte si obrázek z Vašeho počítače:

en: Choose custom background for your author page
cs_CZ: Vyberte si vlastní pozadí stránky autora

en: Choose custom html background
cs_CZ: Vyberte si vlastní html pozadí

en: Choose from Media Library
cs_CZ: Vyberte si z knihovny médií

en: Choose&hellip;
cs_CZ: Zvolte &hellip;

en: CityGuide: Account Disabled
cs_CZ: CityGuide: Účet je zablokován

en: Class for FontAwesome icon
cs_CZ: Třída pro FontAwesome ikony

en: Class of icon from FontAwesome
cs_CZ: Třída ikony od FontAwesome

en: Class of icon from FontAwesome - disable Icon Image
cs_CZ: Třída ikony od FontAwesome - zamítne obrázek ikony

en: Class of icon from FontAwesome on dropped submenu
cs_CZ: Třída ikony od FontAwesome v rozbalovacím menu

en: Clear map
cs_CZ: Vymazat mapu

en: Click to add custom description
cs_CZ: Kliknutím můžete přidat vlastní popis

en: Clickable Links
cs_CZ: Klikací odkazy

en: Cluster Radius
cs_CZ: Poloměr klastrování

en: Clustering
cs_CZ: Klastrování

en: Collapsible Rows
cs_CZ: Sbalitelné řádky

en: Collapsible hidden exceeded rows
cs_CZ: Sbalitelné skryté řádky přesahující řádky

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Color Scheme
cs_CZ: Barevná škála

en: Color and opacity of page background
cs_CZ: Barvy a průhlednost pozadí stránky

en: Color and opacity to make objects darker
cs_CZ: Barvy a průhlednost pro ztmavění objektů

en: Color and opacity to make objects lighter
cs_CZ: Barvy a průhlednost pro zjasnění objektů

en: Color displaying current value
cs_CZ: Barva zobrazující aktuální hodnotu

en: Color is set for header, image is set for page title
cs_CZ: Barva je nastavena pro hlavičku, obrázek je nastaven pro titulek stránky

en: Color of active menu item text
cs_CZ: Barva textu položky aktivního menu

en: Color of border around advertisement
cs_CZ: Barva okrajů kolem reklamy

en: Color of border around image
cs_CZ: Barva ohraničení kolem obrázku

en: Color of border around player
cs_CZ: Barva ohraničení kolem přehrávače

en: Color of border around slider
cs_CZ: Barva ohraničení kolem slidera

en: Color of border around the thumbnails
cs_CZ: Barva ohraničení kolem náhledu

en: Color of border around video
cs_CZ: Barva ohraničení kolem videa

en: Color of button in description boxes
cs_CZ: Barva tlačítka v boxech s popisem

en: Color of lines
cs_CZ: Barva čar

en: Color of links
cs_CZ: Barva odkazů

en: Color of links with mouse cursor over
cs_CZ: Barva odkazů s kurzorem myši nad

en: Color of main text
cs_CZ: Barva hlavního textu

en: Color of menu items text
cs_CZ: Barva textu položek menu

en: Color of menu items text on hover
cs_CZ: Barva položek menu při přejetí myší

en: Color of plain text
cs_CZ: Barva prostého textu

en: Color of rule
cs_CZ: Barva čáry

en: Color of slide displayed with transparent image
cs_CZ: Barva snímku, který je zobrazen s průhledným obrázkem

en: Color of text in description boxes
cs_CZ: Barva textu v boxech s popisem

en: Color of text on button in description boxes
cs_CZ: Barva textu tlačítka v boxech s popisem

en: Color of texts in caption
cs_CZ: Barva textu v titulku

en: Color of texts in label
cs_CZ: Barva textu v popisku

en: Color of this Item
cs_CZ: Barva této položky

en: Color of title in description boxes
cs_CZ: Barva titulu v boxech s popisem

en: Color of titles text
cs_CZ: Barva textu nadpisů

en: Color of widget titles
cs_CZ: Barva titulů widgetů

en: Colors
cs_CZ: Barvy

en: Colors and Advanced Layout
cs_CZ: Barvy a pokročilé rozložení

en: Column
cs_CZ: Sloupec

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Columns Layout
cs_CZ: Rozvržení sloupců

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Comments Count
cs_CZ: Počet komentářů

en: Comments settings
cs_CZ: Nastavení komentářů

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
cs_CZ: Konfigurační příkaz <code>register_globals</code> je povolen. Z bezpečnostních důvodů jej doporučujeme zakázat.

en: Contact Form Layout
cs_CZ: Rozvložení Kontaktního Formuláře

en: Contact Owner Options
cs_CZ: Možnosti kontaktování majitele

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content (Editor)
cs_CZ: Obsah (Editor)

en: Content (Media)
cs_CZ: Obsah (média)

en: Content Left
cs_CZ: Obsah vlevo

en: Content Right
cs_CZ: Obsah vpravo

en: Content Size
cs_CZ: Velikost obsahu

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
cs_CZ: Obsah nelze importovat. Důvod(y): %s

en: Content from the file "%s" can not be read.
cs_CZ: Obsah souboru "%s" nelze číst.

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
cs_CZ: Obsah přijatého e-mailu. Pro ziskání hodnoty vstupu použijte atribut Name, příklad: {name}

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
cs_CZ: Obsah záložního souboru je poškozen, nelze ho rozbalit.

en: Content of the tab
cs_CZ: Obsah záložky

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
cs_CZ: Obsah byl importován částečně. Některá data nebylo možné importovat. Zde je report: %s

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
cs_CZ: Obsah byl částečně importován. Došlo k chybám. %s

en: Content was successfully imported, yay!
cs_CZ: Obsah byl úspěšně importován, hurá!

en: Contributor
cs_CZ: Přispěvatel

en: Controls are not allowed to render
cs_CZ: Ovládací prvky nejsou povoleny k vykreslení

en: Count
cs_CZ: Počet

en: Count of displayed posts
cs_CZ: Počet zobrazených příspěvků

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
cs_CZ: Počet položek na stránce. Zadejte 0 pro všechny položky.

en: Count of visible posts in Facebook box
cs_CZ: Počet viditelných příspěvků ve Facebook poli

en: Creation Date
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Crop From Position
cs_CZ: Oříznutí z pozice

en: Crop to Square
cs_CZ: Oříznout na čtverec

en: Currency
cs_CZ: Měna

en: Currency code for payments
cs_CZ: Kód měny pro platby

en: Current Value
cs_CZ: Současná hodnota

en: Custom Background
cs_CZ: Vlastní pozadí

en: Custom Button
cs_CZ: Vlastní tlačítko

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Custom CSS for Login Screen
cs_CZ: Vlastní CSS pro Přihlašovací Stránku

en: Custom Class
cs_CZ: Vlastní třída

en: Custom Html
cs_CZ: Vlastní Html

en: Custom JavaScript Code
cs_CZ: Vlastní JavaScript Kód

en: Custom Meta Box
cs_CZ: Vlastní Metabox

en: Custom Spaces
cs_CZ: Vlastní mezery

en: Custom URL
cs_CZ: Vlastní adresa URL

en: Custom Url
cs_CZ: Vlastní adresa Url

en: Custom Width
cs_CZ: Vlastní šířka

en: Custom color of Icons
cs_CZ: Vlastní barva ikon

en: Custom color of background
cs_CZ: Vlastní barva pozadí

en: Custom color of icon bullets
cs_CZ: Vlastní barva ikony kulek

en: Custom color of links
cs_CZ: Vlastní barva odkazů

en: Custom color of text
cs_CZ: Vlastní barva textu

en: Custom color of title
cs_CZ: Vlastní barva nadpisů

en: Custom color of titles
cs_CZ: Vlastní barva nadpisů

en: Custom html for your header.
cs_CZ: Vlastní html pro vaši hlavičku.

en: Custom max-width of element
cs_CZ: Vlastní max šířka elementu

en: Custom text button color
cs_CZ: Vlastní barva textu tlačítka

en: Custom width of form labels
cs_CZ: Vlastní šířka popisků formuláře

en: Customize displaying posts
cs_CZ: Vlastní nastavení zobrazení příspěvků

en: DESC
cs_CZ: Sestupně

en: Dark
cs_CZ: Tmavý

en: Dark theme color for dark elements
cs_CZ: Tmavé barvy šablony pro elementy

en: Darker Objects
cs_CZ: Tmavší objekty

en: Dashed
cs_CZ: Přerušovaná čára

en: Data for Custom Label
cs_CZ: Data pro vlastní popis

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date Format
cs_CZ: Formát datumu

en: Date From
cs_CZ: Datum od

en: Date To
cs_CZ: Datum do

en: Decoration
cs_CZ: Dekorace

en: Decoration Text
cs_CZ: Dekorativní Text

en: Decoration color of featured items
cs_CZ: Barva dekorace z nabízených položek

en: Decoration color of standard items
cs_CZ: Barva dekorace standardních položek

en: Decorative color of elements on website
cs_CZ: Dekorativní barva prvků na webových stránkách

en: Decorative color of player
cs_CZ: Dekorativní barva přehrávače

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
cs_CZ: Dekorativní barvy některých prvků a odkazů po přejdení myši

en: Default Featured Image
cs_CZ: Výchozí obrázek

en: Default Header Image
cs_CZ: Výchozí obrázek záhlaví

en: Default Layout
cs_CZ: Výchozí rozložení

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
cs_CZ: Výchozí rozložení stránky<small> Správa parametrů Výchozího rozložení pro všechny stránky</small>

en: Default Template
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Default User Role
cs_CZ: Předvolená role uživatele

en: Default icon for categories without own icon
cs_CZ: Výchozí ikonka pro kategorie bez vlastních ikony

en: Default icon for locations without own icon
cs_CZ: Výchozí ikona pro umístění bez vlastní ikony

en: Default image for categories without own header image
cs_CZ: Výchozí obrázek pro kategorii bez vlastního obrázku v záhlaví

en: Default image for items without own featured image
cs_CZ: Výchozí obrázek pro položky bez vlastního speciálního obrázku

en: Default image for items without own header image
cs_CZ: Výchozí obrázek pro položky bez vlastního obrázku v záhlaví

en: Default image for locations without own header image
cs_CZ: Výchozí obrázek pro umístění bez vlastního obrázku v záhlaví

en: Default language
cs_CZ: Výchozí jazyk

en: Default marker for categories without own map marker
cs_CZ: Výchozí značka mapy pro kategorii bez vlastní značky

en: Delete local avatar
cs_CZ: Odstranit místní avatar

en: Depth
cs_CZ: Hloubka

en: Depth of listed items
cs_CZ: Hloubka položek v seznamu

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Description Animation
cs_CZ: Popis animace

en: Description Width
cs_CZ: Šířka popisu

en: Description displayed in infowindow
cs_CZ: Popis zobrazený v informačním okně

en: Description of label
cs_CZ: Legenda popisku

en: Description text displayed with element
cs_CZ: Text popisu zobrazený s prvkem

en: Description text displayed with page title
cs_CZ: Popis zobrazený s názvem stránky

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Dev mode:
cs_CZ: Dev režim:

en: Developer's IP address
cs_CZ: Adresa IP vývojáře

en: Development mode
cs_CZ: Vývojový režim

en: Diameter of countdown circles
cs_CZ: Průměr kruhů odpočítávání

en: Dimension
cs_CZ: Rozměr

en: Dimension of counters
cs_CZ: Velikost počítadel

en: Directory '%s' can not be created.
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář '%s'.

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disabled Button Title
cs_CZ: Titulek zakázaneho tlačítka

en: Disabled or does not work properly
cs_CZ: Zakázán nebo nepracuje správně

en: Disabled or without UTF-8 support
cs_CZ: Zakázáno nebo bez podpory UTF-8

en: Display
cs_CZ: Displej

en: Display Author Gravatar?
cs_CZ: Zobrazit Gravatar autora?

en: Display Category Title
cs_CZ: Zobrazit název kategorie

en: Display Descriptions
cs_CZ: Zobrazit popisy

en: Display Facebook box header
cs_CZ: Zobrazit hlavičku Facebook boxu

en: Display Header Resources
cs_CZ: Zobrazit zdroje v záhlaví

en: Display Portfolio filter
cs_CZ: Zobrazit filtr portfolia

en: Display Portfolio item description
cs_CZ: Zobrazit popis položky portfolia

en: Display Post Count?
cs_CZ: Zobrazit počet příspěvků?

en: Display Posts
cs_CZ: Zobrazit příspěvky

en: Display Title of the image in caption
cs_CZ: Zobrazit název obrázku v záhlaví

en: Display administratives
cs_CZ: Zobraziť administratívní zony

en: Display artwork in player
cs_CZ: Zobrazit obal v přehrávači

en: Display banner for current page
cs_CZ: Zobrazit banner pro aktuální stránku

en: Display border for product image
cs_CZ: Zobrazit ohraničení kolem obrázku produktu

en: Display breadcrumbs
cs_CZ: Zobrazit navigaci

en: Display button on rule to slide up
cs_CZ: Zobrazit tlačítko na čáre pro posun nahoru

en: Display category
cs_CZ: Zobrazit kategorii

en: Display category information on page
cs_CZ: Na stránce zobrazit informace o kategorii

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
cs_CZ: Zobrazit aktuální název webu v navigaci. Nastavení nemá žádný vliv na standardní Wordpress instalaci, pouze na Wordpress Multisite instalaci.

en: Display features descriptions
cs_CZ: Popis zobrazení vlastností

en: Display footer widgets area
cs_CZ: Zobrazit Plochu pro Widgety v Zápatí Stránky

en: Display full-width or fixed-width layout of website
cs_CZ: Zobrazit rozložení webové stránky na celou šířku anebo na pevnou šířku

en: Display item descriptions
cs_CZ: Zobrazit popisy položek

en: Display items
cs_CZ: Zobrazit položky

en: Display items from subcategories when filtering
cs_CZ: Zobrazit položky z podkategorie při filtrování

en: Display landscape
cs_CZ: Zobrazit krajinu

en: Display landscapes
cs_CZ: Zobrazení krajiny

en: Display latest posts stream in Facebook box
cs_CZ: Zobrazit nejnovější příspěvky v poli Facebook

en: Display lines between columns
cs_CZ: Zobrazit čáry mezi sloupci

en: Display newest item
cs_CZ: Zobrazit nejnovější položky

en: Display only "Featured Items"
cs_CZ: Zobrazit pouze "nejlepší položky"

en: Display or hide borders
cs_CZ: Zobrazení a skrytí okrajů obrázku

en: Display or hide count of comments
cs_CZ: Zobrazit nebo skrýt počet komentářů

en: Display or hide empty days in table
cs_CZ: Zobrazení nebo skrytí prázdných dnů v tabulce

en: Display or hide page share
cs_CZ: Zobrazit nebo skrýt sdílení stránky

en: Display or hide this element on page
cs_CZ: Zobrazit nebo skrýt tento prvek na stránce

en: Display poi
cs_CZ: Zobrazit POI

en: Display posts based on their view count.
cs_CZ: Zobrazit příspěvky na základě jejich počtu zobrazení.

en: Display posts dates
cs_CZ: Zobrazit datumy příspěvků

en: Display profile photos in Facebook box
cs_CZ: Zobrazit profilové fotografie v poli Facebook

en: Display reset button in form
cs_CZ: Zobrazit tlačítko reset ve formuláři

en: Display roads
cs_CZ: Zobrazit silnice

en: Display social icon also in header
cs_CZ: Zobrazit sociální ikony také v záhlaví

en: Display social icons for current page
cs_CZ: Zobrazit sociální ikony pro aktuální stránku

en: Display social icons on website
cs_CZ: Zobrazit Sociální ikony na webové stránce

en: Display submenu for current page
cs_CZ: Zobrazit submenu pro aktuální stránku

en: Display water
cs_CZ: Zobrazit vodní toky

en: Double
cs_CZ: Dvojitý

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
cs_CZ: Přetáhněte  sem prvky z pravé strany

en: Drop Down
cs_CZ: Přetažení dolů

en: Drop Up
cs_CZ: Přetažení nahoru

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
cs_CZ: Demo obrázky byly úspěšně staženy

en: Duration of animation between slides
cs_CZ: Doba trvání animace mezi snímky

en: Edit Menu Item
cs_CZ: Upravit položku nabídky

en: Edit Page
cs_CZ: Upravit stránku

en: Edit different page&hellip;
cs_CZ: Upravit jinou stránku &hellip;

en: Edit element description
cs_CZ: Upravit popis prvku/pluginu

en: Edit page: %s
cs_CZ: Upravit stránku: %s

en: Element Background
cs_CZ: Prvek pozadí

en: Element has transparent background outside sidebars section
cs_CZ: Element má průhledné pozadí kromě sekci postranních panelů

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Email Content
cs_CZ: Obsah e-mailů

en: Email Input Label
cs_CZ: Nadpis pro položku E-mail

en: Email Message
cs_CZ: E-mailová zpráva

en: Email Notification Message
cs_CZ: Zpráva oznamovacího emailu

en: Email Notification Subject
cs_CZ: Předmět znamovacího e-mailu

en: Email Notification Time
cs_CZ: Čas pro oznámení e-mailem

en: Email Subject
cs_CZ: Předmět e-mailu

en: Email address of recipient
cs_CZ: E-mailová adresa příjemce

en: Empty Days
cs_CZ: Prázdné dny

en: Empty image (WPThumb) cache
cs_CZ: Vyprázdnit obrázek (WPThumb) cashe

en: Empty theme cache
cs_CZ: Vyprázdnit  kešovací /cache/ paměť šablony

en: Enable
cs_CZ: Povolit

en: Enable Email Notification
cs_CZ: Povolit oznámení e-mailem

en: Enable Facebook
cs_CZ: Povolit Facebook

en: Enable Google+
cs_CZ: Povolit Google +

en: Enable Telephone Numbers
cs_CZ: Povolit telefonní čísla

en: Enable Twitter
cs_CZ: Povolit Twitter

en: Enable megamenu
cs_CZ: Povolit megamenu

en: Enable or disable author avatar
cs_CZ: Povolit nebo zakázat avatar autora

en: Enable or disable author background image
cs_CZ: Povolit nebo zakázat obrázek pozadí autora

en: Enable or disable author biography
cs_CZ: Povolit nebo zakázat biografii autora

en: Enable or disable carousel autoplay feature
cs_CZ: Povolení nebo zakázání funkce automatického přehrávání kolotoče

en: Enable or disable carousel fading feature
cs_CZ: Povolit nebo zakázat funkci miznutí kolotoče

en: Enable or disable carousel feature
cs_CZ: Povolit nebo zakázat funkci kolotoč

en: Enable or disable categories list
cs_CZ: Povolit nebo zakázat seznam kategorií

en: Enable or disable clustering feature
cs_CZ: Zapnutí nebo vypnutí klastrování

en: Enable or disable geolocation feature
cs_CZ: Zapnout nebo vypnout funkci geolokaci

en: Enable or disable item background
cs_CZ: Povolit nebo zakázat položky pozadí

en: Enable or disable left sidebar to be scrollable
cs_CZ: Povolit nebo zakázat posouvaní levého bočního panelu

en: Enable or disable main menu to be scrollable
cs_CZ: Povolit nebo zakázat rolování hlavního menu

en: Enable or disable post author
cs_CZ: Povolit nebo zakázat autora příspěvke

en: Enable or disable post counts
cs_CZ: Povolit nebo zakázat počtu příspěvků

en: Enable or disable post date
cs_CZ: Povolit nebo zakázat datum příspěvku

en: Enable or disable post excerpt
cs_CZ: Povolit nebo zakázat zhrnutí příspěvků

en: Enable or disable post information
cs_CZ: Povolit nebo zakázat informace

en: Enable or disable post visits count
cs_CZ: Povolit nebo zakázat počet návštěv příspěvku

en: Enable or disable progressive loading of page
cs_CZ: Zapnout anebo vypnout postupné načítání stránky

en: Enable or disable social icons
cs_CZ: Povolit nebo zakázat sociální ikony

en: Enable or disable sticky menu on website
cs_CZ: Povolit nebo zakázat rychlé nabídky na stránkách

en: Enable or disable street view feature
cs_CZ: Zapnout nebo vypnout Zobrazení ulic

en: Enable or disable the autoplay feature
cs_CZ: Povolit nebo zakázat funkci automatického přehrávání

en: Enable or disable vertical icon offset
cs_CZ: Povolit nebo zakázat vyrtikální posun ikony

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabled and works properly
cs_CZ: Zapnuto a správně funguje

en: Ending date for countdown
cs_CZ: Koncový datum pro odpočítávání

en: Error Message
cs_CZ: Chybová zpráva

en: Escape Form Inputs
cs_CZ: Ukončit formulář pro vstupy

en: Escape Special Characters
cs_CZ: Vynechat speciální znaky

en: Escaping special characters used in posts
cs_CZ: Vynechání zvláštních znaků v příspěvcích

en: Excerpt
cs_CZ: Výňatek

en: Excerpt length
cs_CZ: Délka výpisu

en: Expiration Limit
cs_CZ: Vypršení limitu

en: Expiration in days
cs_CZ: Vypršení platnosti ve dnech

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
cs_CZ: Metoda exportu '%s' neexistuje. Něco je špatně.

en: Exporting...
cs_CZ: Exportuje se...

en: Facebook Page URL
cs_CZ: Adresa URL stránky Facebook

en: Fade
cs_CZ: Miznout

en: Featured
cs_CZ: Doporučené

en: Featured Color
cs_CZ: Doporučené barvy

en: Featured Item
cs_CZ: Zvýrazněná položka

en: Featured items
cs_CZ: Zvýrazněné položky

en: Features
cs_CZ: Vlastnosti

en: Features Options
cs_CZ: Možnosti funkcí

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
cs_CZ: Nelze získat soubor z adresy URL "%s". Důvod: %s

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
cs_CZ: Soubor s demo obsahem '%s' neexistuje.

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Find
cs_CZ: Najít

en: Finished Text Screen
cs_CZ: Text ukončení

en: Float
cs_CZ: Plovoucí

en: Floating
cs_CZ: Plovoucí

en: Font Sizes
cs_CZ: Velikost písma

en: Font icons
cs_CZ: Písmo ikon

en: Font size of title in description boxes
cs_CZ: Velikost fontu písma v nadpisu boxu s popisem

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: Footer Bar
cs_CZ: Panel v Zápatí

en: Footer Widget Areas
cs_CZ: Plocha pro Widgety v Zápatí stránky

en: Footer Widgets Area
cs_CZ: Plocha pro Widgety v Zápatí Stránky

en: Footer menu
cs_CZ: Zápatí menu

en: For security reasons, the extension ".php" cannot be in your file name.
cs_CZ: Z bezpečnostních důvodů nemůže být přípona ".php" v názvu souboru.

en: Form Inputs
cs_CZ: Vstupy Formuláře

en: Form input text size in px
cs_CZ: Vstupní formulář velikost textu v px

en: Format of posts dates
cs_CZ: Formát datumov příspěvků

en: Friday
cs_CZ: Pátek

en: Friday Menu Link
cs_CZ: Páteční Menu odkaz

en: Full Content Width
cs_CZ: Obsah na celou šířku

en: Full Size
cs_CZ: Plná velikost

en: Fullwidth Elements
cs_CZ: Elementy na celou šířku

en: Fullwidth Size
cs_CZ: Plná šířka stránky

en: Fullwidth or Columnable Elements
cs_CZ: Elementy na ceou šířku nebo do sloupců

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
cs_CZ: Funkce <code>flock()</code> není podporována v tomto souborovém systému. AIT šablona vyžaduje zpracování základních souborových operací.

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
cs_CZ: Funkce <code>gzcompress()</code> není povolena. AIT šablona ji vyžaduje pro proces zálohování dat.

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
cs_CZ: Funkce <code>gzuncompress()</code> není povolena. AIT šablona ji vyžaduje pro proces zálohování dat.

en: Function flock()
cs_CZ: Funkce flock()

en: Function gzcompress()
cs_CZ: Funkce gzcompress()

en: Function gzuncompress()
cs_CZ: Funkce gzuncompress()

en: G &#8212; Suitable for all audiences
cs_CZ: G &#8212; vhodné pro všechny cílové skupiny

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
cs_CZ: Rozšíření GD a ImageMagick nejsou k dispozici. WordPress vyžaduje některý z nich pro změnu velikosti obrázků.

en: GD/ImageMagick extension
cs_CZ: GD/ImageMagick rozšíření

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

en: Gauge
cs_CZ: Měřidlo

en: General
cs_CZ: Hlavné

en: Geolocation
cs_CZ: Geolokace

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
cs_CZ: Google Analytics sledování ID v podobě UA-XXXXX-RR

en: Half Size
cs_CZ: Poloviční velikost

en: Half Size - one per row
cs_CZ: Poloviční velikost - jeden v řádku

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Header & Page Title Background
cs_CZ: Pozadí záhlaví a titulku stránky

en: Header Background
cs_CZ: Pozadí záhlaví

en: Header Image
cs_CZ: Obrázek v záhlaví

en: Header Image Align
cs_CZ: Zarovnání obrázku hlavičky

en: Header Map
cs_CZ: Mapa záhlaví

en: Header Share
cs_CZ: Záhlaví se zdílením

en: Header Social Icons
cs_CZ: Sociální ikony v záhlaví

en: Header Type
cs_CZ: Typ záhlaví

en: Header Widget Areas
cs_CZ: Zóna hlaviček widgetů

en: Header background height in px
cs_CZ: Výška pozadí záhlaví v px

en: Header image height
cs_CZ: Výška obrázku v záhlaví

en: Header menu
cs_CZ: Menu v záhlaví

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Height of Facebook box
cs_CZ: Výška boxu Facebook

en: Height of Google Map
cs_CZ: Výška Google mapy

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
cs_CZ: Výška obrázkov v portfoliu. Pro automatickou výšku zadejte auto nebo 0.

en: Height of images
cs_CZ: Výška obrázků

en: Height of player
cs_CZ: Výška přehrávače

en: Height of title section
cs_CZ: Výška sekce titulek

en: Here are no options.
cs_CZ: Nejsou žádné možnosti výběru.

en: Here you can put your own CSS
cs_CZ: Zde můžete si dát svůj vlastní CSS

en: Hidden
cs_CZ: Skrytý

en: Hide Empty Values
cs_CZ: Skrýt prázdné hodnoty

en: Hide GPS
cs_CZ: Skrýt GPS

en: Hide GPS information
cs_CZ: Skrýt informace o GPS

en: Hide empty contact information
cs_CZ: Skrýt prázdné kontaktní informace

en: Homepage (blog)
cs_CZ: Úvodní stránka (blog)

en: Horizontal
cs_CZ: Vodorovně

en: Horizontal Offset
cs_CZ: Vodorovný offset

en: Horizontal Tabs
cs_CZ: Vodorovní záložky

en: Hover Color of menu items text
cs_CZ: Hover barvu textu položek v nabídce

en: Hover Image
cs_CZ: Obrázek při přejetí myší

en: Hue color of Google Map
cs_CZ: Odstín barvy Google mapy

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
cs_CZ: Odstín barvy body zájmu Google mapy

en: Hue color of Google Map administrative areas
cs_CZ: Odstín barvy administrativních oblastí Google mapy

en: Hue color of Google Map landscape
cs_CZ: Odstín barvy krajiny Google mapy

en: Hue color of Google Map roads
cs_CZ: Odstín barvy silnic Google mapy

en: Hue color of Google Map water
cs_CZ: Odstín barvy vody Google mapy

en: Hybrid Map
cs_CZ: Hybridní mapa

en: ICONV extension
cs_CZ: Rozšíření ICONV

en: ICONV extension is required and must work properly.
cs_CZ: Rozšíření ICONV je požadováno a musí správně fungovat.

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
cs_CZ: ID číslo autora, nebo více ID čísel odděleny čárkou

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: Icon (Optional)
cs_CZ: Ikona (volitelné)

en: Icon Color
cs_CZ: Barva ikony

en: Icon Dark
cs_CZ: Ikonka Tmavý

en: Icon Effect
cs_CZ: Efekt ikony

en: Icon Font
cs_CZ: Písmo s ikonama

en: Icon Image
cs_CZ: Obrázek ikony

en: Icon Light
cs_CZ: Ikonka Světlý

en: Icon Offset
cs_CZ: Offset ikony

en: Icon Size
cs_CZ: Velikost ikony

en: Icon Type
cs_CZ: Typ ikony

en: Icon image displayed in menu
cs_CZ: Obrázek ikony zobrazený v nabídce

en: If nothing selected redirect to author's blog page
cs_CZ: Pokud není nic vybráno, platí přesměrování na stránku autora blogu

en: If nothing selected redirect to home page
cs_CZ: Pokud není nic vybráno, dojde k přesměrování na domovskou stránku

en: If the local avatar is inappropriate for this site, Gravatar will be attempted.
cs_CZ: Je-li místní avatar nevhodný pro tento web, použije se Gravatar.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image 16:9
cs_CZ: Obraz 16:9

en: Image 1:1
cs_CZ: Obrázek 1:1

en: Image 1:2
cs_CZ: Obrázek 1:2

en: Image 2:1
cs_CZ: Obrázek 2:1

en: Image 3:4
cs_CZ: Obrázek 3:4

en: Image 4:3
cs_CZ: Obrázek 4:3

en: Image 9:16
cs_CZ: Obrázek 9:16

en: Image Border Color
cs_CZ: Barva rámečku obrázku

en: Image Caption
cs_CZ: Záhlaví obrázku

en: Image Container
cs_CZ: Obrázek obalu

en: Image Format
cs_CZ: Formát obrázku

en: Image Height
cs_CZ: Výška obrázku

en: Image Layout
cs_CZ: Rozložení obrázku

en: Image Offset
cs_CZ: Offset obrázku

en: Image Options
cs_CZ: Možnosti obrázku

en: Image Ratio
cs_CZ: Poměr obrazu

en: Image Size
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Image Title
cs_CZ: Název obrázku

en: Image description displayed as caption
cs_CZ: Popis obrázku zobrazen v záhlaví

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
cs_CZ: Obrázek zobrazený v responzivním rozlíšení namísto slidera

en: Image icons
cs_CZ: Ikony obrázků

en: Image to display
cs_CZ: Obrázek k zobrazení

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Import Demo Content
cs_CZ: Import Demo obsahu

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
cs_CZ: Metoda importu '%s' neexistuje. Něco je špatně.

en: Importing is done. Check out the report.
cs_CZ: Import dat ukončen. Zkontrolujte report.

en: Importing...
cs_CZ: Importuje se...

en: Imput url for the Button
cs_CZ: Vložte URL pro tlačítko

en: In New Row
cs_CZ: V novém řádku

en: In case author hasn't published any posts yet you can create custom content for his empty page. If author already has some post this content will be ignored.
cs_CZ: V případě, že autor zatím nepublikoval žádné příspěvky, můžete vytvořit vlastní obsah jeho prázdnou stránku. V případě, že autor zveřejní svůj článek, Váš obsah bude ignorován.

en: Include SEO meta data into header
cs_CZ: Zahrnout SEO meta data do záhlaví

en: Infobox options
cs_CZ: Infobox možnosti

en: Information
cs_CZ: Informace

en: Information Title
cs_CZ: Informační nadpis

en: Information about member
cs_CZ: Informace o členu

en: Input Text
cs_CZ: Vstupní Text

en: Input Type
cs_CZ: Typ vstupu

en: Insert Image
cs_CZ: Vložit obrázek

en: Insert shortcode
cs_CZ: Vložit shortcode

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
cs_CZ: Vkládání WordPress nastavení "%s" selhalo.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
cs_CZ: Vkládání nastavení šablony "%s" selhalo.

en: Inside of Image
cs_CZ: Uvnitř obrázku

en: Inside of Slider
cs_CZ: Uvnitř slidera

en: Install Required Plugins
cs_CZ: Nainstalujte požadované pluginy

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
cs_CZ: Pro lepší výkon celého webu doporučujeme mít PHP verze 5.4 nebo novější. To ale není povinne. S PHP 5.2 by to mělo být v pořádku.

en: Item Background
cs_CZ: Pozadí položek

en: Item Background Color
cs_CZ: Barva pozadí položky

en: Item Background Image
cs_CZ: Obrázek pozadí položky

en: Item Categories
cs_CZ: Kategorie položek

en: Item Category / Location Options
cs_CZ: Položka kategorie / možnosti umístění

en: Item Color
cs_CZ: Barva položky

en: Item Colors
cs_CZ: Barva položky

en: Item Detail Options
cs_CZ: Možnosti detailu položky

en: Item Display
cs_CZ: Zobrazení položky

en: Item Locations
cs_CZ: Umístění položek

en: Item Optional Background Color
cs_CZ: Nepovinná barva pozadí položky

en: Item Order
cs_CZ: Pořadí položek

en: Item Submenu
cs_CZ: Submenu položky

en: Item gallery
cs_CZ: Položky Galerie

en: Items
cs_CZ: Položky

en: Items Background
cs_CZ: Pozadí položek

en: Items in this package can be featured
cs_CZ: Položky v tomto balíčku můžou být doporučené

en: JavaScript Code
cs_CZ: JavaScript Kód

en: Keep Aspect Ratio
cs_CZ: Zachovat poměr stran

en: Keywords
cs_CZ: Klíčová slova

en: Kilometers
cs_CZ: Kilometry

en: Label
cs_CZ: Popisek

en: Label (Optional)
cs_CZ: Popis (volitelné)

en: Label Background Color
cs_CZ: Barva pozadí popisku

en: Label Link Target
cs_CZ: Cíl odkazu popisku

en: Label Position
cs_CZ: Umístění popisku

en: Label Text Color
cs_CZ: Barva textu popisku

en: Label URL
cs_CZ: Popisek adresy URL

en: Label Width
cs_CZ: Šířka označení

en: Label for Captcha input
cs_CZ: Označení pro Captcha Vstup

en: Label for email input
cs_CZ: Označení pro položku e-mail

en: Label for message area
cs_CZ: Označení pro oblast pro zprávu

en: Label for name input
cs_CZ: Označení pro položku Jméno

en: Label for send button
cs_CZ: Označení pro tlačítko pro Odeslání

en: Label for subject input
cs_CZ: Označení pro položku předmět

en: Landscape Hue
cs_CZ: Odstín krajiny

en: Large
cs_CZ: Velký

en: Large Image
cs_CZ: Velký obrázek

en: Latest Match Only
cs_CZ: Poslední zápas pouze

en: Latitude
cs_CZ: Zeměpisná šířka

en: Layout
cs_CZ: Rozložení

en: Layout Type
cs_CZ: Typ rozložení

en: Layout of the image displayed on the page
cs_CZ: Rozložení obrázku zobrazeného na stránce

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left Offset
cs_CZ: Odsazení z leva

en: Left Sidebar
cs_CZ: Levý Boční Panel

en: Left Sidebar Width
cs_CZ: Šířka levého bočního panelu

en: Left offset around the image
cs_CZ: Odsazení zleva kolem obrázku

en: Light
cs_CZ: Světlý

en: Lighter Objects
cs_CZ: Světlejší objekty

en: Likebox settings
cs_CZ: Nastavení LikeBox

en: Line
cs_CZ: Čára

en: Line Width
cs_CZ: Tloušťka čáry

en: Lines
cs_CZ: Čáry

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link Relationship (XFN)
cs_CZ: Vztah odkazu (XFN)

en: Link Settings
cs_CZ: Nastavení odkazů

en: Link Target
cs_CZ: Cíl odkazu

en: Link To Video
cs_CZ: Odkaz na video

en: Link To Website
cs_CZ: Odkaz na webové stránky

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
cs_CZ: Odkaz na Obrázek Loga zobrazeného na Wordpress Přihlašovací obrazovce, použijte správný formát adresy URL http://

en: Link title text
cs_CZ: Text názvu odkazu

en: Link to
cs_CZ: Odkaz na

en: Link to detail
cs_CZ: Odkaz na detail

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
cs_CZ: Odkaz na video použitý s typem Videa, použijte platný formát adresy URL http://

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
cs_CZ: Odkaz na webovou stránku použitý s typem Webová stránka, použijte platný formát adresy URL http://

en: Link, use valid URL format with http://
cs_CZ: Odkaz, použijte platný formát adresy URL http://

en: Link:
cs_CZ: Odkaz:

en: Links
cs_CZ: Odkazy

en: Links Color
cs_CZ: Barva odkazů

en: Links Hover
cs_CZ: Odkazy po přejdení myší

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List Layout settings
cs_CZ: Nastavení rozvržení seznamu

en: List Options
cs_CZ: Možnosti seznamu

en: Loading...
cs_CZ: Načítám...

en: Local Avatars Only
cs_CZ: Pouze místní avatary

en: Local Upload Permissions
cs_CZ: Lokální práva pro nahravání

en: Location
cs_CZ: Místo

en: Location Default Icon
cs_CZ: Výchozí ikona umístění

en: Location Default Image
cs_CZ: Výchozí obrázek umístění

en: Locations
cs_CZ: Lokace

en: Login Description
cs_CZ: Popis přihlášení

en: Login Redirect
cs_CZ: Přesměrování přihlášení

en: Login Screen Logo
cs_CZ: Logo Přihlášovací Stránky

en: Login Screen Logo Link
cs_CZ: Odkaz na Logo Přihlašovací Stránky

en: Login Screen Logo Tooltip
cs_CZ: Nápoveda pro Logo Přihlašovací Stránky

en: Logo area width
cs_CZ: Šířka oblasti loga

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
cs_CZ: Obrázek loga zobrazený na Wordpress přihlašovací stránce

en: Logo image for website header
cs_CZ: Obrázek Loga pro záhlaví stránky

en: Logout Description
cs_CZ: Popis odhlášení

en: Longitude
cs_CZ: Zeměpisná délka

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
cs_CZ: Vzhled pozadí prvku. Barva, průhlednost a obrázek pozadí.

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
cs_CZ: Vzhled pozadí sekce. Barva, průhlednost a obrázek pozadí.

en: Main Menu Colors and Backgrounds
cs_CZ: Barvy a Pozadí Hlavního Menu

en: Main Menu Text
cs_CZ: Text hlavní nabídky

en: Main Theme Colors and Backgrounds
cs_CZ: Hlavní Barvy a Pozadí Šablony

en: Main Website Font
cs_CZ: Font hlavní stránky

en: Main color of countdown circles
cs_CZ: Hlavní barva odpočítávácich kruhů

en: Main color of counters
cs_CZ: Hlavní barva počítadel

en: Main menu
cs_CZ: Hlavní menu

en: Main text displayed in service box
cs_CZ: Hlavní text zobrazený ve službě

en: Main theme color
cs_CZ: Hlavní barva šablony

en: Main theme color for colored elements
cs_CZ: Hlavní barva šablony pro barevné prvky

en: Main theme color for light elements
cs_CZ: Hlavní barva šablony pro světlé elementy

en: Map General Colors
cs_CZ: Obecné barvy mapy

en: Map Height
cs_CZ: Výška mapy

en: Map Object Colors
cs_CZ: Farby objektů mapy

en: Map Options
cs_CZ: Možnosti mapy

en: Map Zoom
cs_CZ: Zvětšit mapu

en: Map's Border
cs_CZ: Hranice mapy

en: Map's Brightness
cs_CZ: Jas mapy

en: Map's Hue
cs_CZ: Odstín mapy

en: Map's Saturation
cs_CZ: Saturace mapy

en: Marker image URL
cs_CZ: URL obrázka ukazatele

en: Markers
cs_CZ: Ukazatele

en: Maximum Items
cs_CZ: Maximální počet položek

en: Maximum items for the current package exceeded
cs_CZ: Maximální počet položek pro aktuální balíček byl překročen

en: Media File
cs_CZ: Mediální soubor

en: Megamenu settings
cs_CZ: Megamenu nastavení

en: Memory limit
cs_CZ: Limit paměti

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
cs_CZ: Limit paměti je příliš nízký. Je zapotřebí minimálně <b>%sMB</b> aby  AIT šablona fungovala správně.

en: Menu Area Width
cs_CZ: Šířka oblasti menu

en: Menu Hover Items
cs_CZ: Položky Hover menu

en: Menu Items
cs_CZ: Položky Menu

en: Menu Items Hover
cs_CZ: Hover položek menu

en: Menu Order
cs_CZ: Pořadí menu

en: Menu Width
cs_CZ: Šířka menu

en: Menu area width
cs_CZ: Šířka oblasti menu

en: Menu cols
cs_CZ: Sloupce menu

en: Menu text size in px
cs_CZ: Velikost textu v nabídce v px

en: Message Input Label
cs_CZ: Nadpis pro položku Zpráva

en: Message displayed when form is sent successfully
cs_CZ: Zpráva která je zobrazená při úspěšném odeslání formuláře

en: Message displayed when form sending failed
cs_CZ: Zpráva která se zobrazí pokud se nepodařilo odeslat formulář

en: Message displayed when validation is not successful
cs_CZ: Zpráva zobrazovaná v případě neúspěšného ověření

en: Miles
cs_CZ: Míle

en: Minimum Width in px (Optional)
cs_CZ: Minimální šířka v px (volitelné)

en: Monday
cs_CZ: Pondělí

en: Monday Menu Link
cs_CZ: Pondělní Menu odkaz

en: MouseWheel Zoom
cs_CZ: Přiblížení kolečkem myši

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Multibyte String extension
cs_CZ: Multibyte string rozšíření

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
cs_CZ: Chybí multibyte string rozšíření. Některé mezinárodní komponenty nemusí pracovat správně.

en: Multibyte String function overloading
cs_CZ: Přetížení multibyte string funkce

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
cs_CZ: Přetižení funkce Multibyte String je povolené. AIT šablona to vyžaduje mít vypnuté. Pokud je zapnuté, některé funkce pro řetězce nemusí pracovat správně.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name Input Label
cs_CZ: Nadpis pro položku Jméno

en: Name of input, used for email content
cs_CZ: Název vstupu použitý pro obsah emailu

en: Name of widget area displayed in Widgets options
cs_CZ: Název oblasti widgetu zobrazený v Nastaveních Widgetů

en: Navigation
cs_CZ: Navigace

en: Navigation Label
cs_CZ: Navigační štítek

en: Navigation Position
cs_CZ: Navigace pozice

en: New users will be registered with selected role
cs_CZ: Noví uživatelé jsou registrovány s vybranou rolí

en: Next Match Only
cs_CZ: Další zápas pouze

en: No
cs_CZ: Ne

en: No Items Defined
cs_CZ: Nejsou definováne žádné položky

en: No Label
cs_CZ: Bez popisku

en: No items found
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná položka

en: No items. Add some items to "%s"
cs_CZ: Žádné položky. Přidejte nějaké položky do "%s"

en: No local avatar is set. Set up your avatar at Gravatar.com.
cs_CZ: Žádný místní avatar nebyl nastaven. Nastavte si svůj avatar na Gravatar.com.

en: No tabs
cs_CZ: Žádné záložky

en: Nofollow Web Link
cs_CZ: Nofollow webový odkaz

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Normal Map
cs_CZ: Normální mapa

en: Normal pages
cs_CZ: Běžné stránky

en: Not Installed
cs_CZ: Nenainstalován

en: Not tested
cs_CZ: Neotestováno

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Number of Items
cs_CZ: Počet položek

en: Number of Posts
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Number of authors in one row
cs_CZ: Počet autorů v jednom řádku

en: Number of authors listed on page
cs_CZ: Počet autorů uvedených na stránce

en: Number of days before account expires
cs_CZ: Počet dní před vypršením platnosti účtu

en: Number of items in one row
cs_CZ: Počet položek v jednom řádku

en: Number of items listed on one page
cs_CZ: Počet položek zobrazenych na jedné stránce

en: Number of items listed on page
cs_CZ: Počet položek zobrazených na stránce

en: Number of items per row
cs_CZ: Počet položek na řádek

en: Number of posts
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Number of rows for description text
cs_CZ: Počet řádků pro text popisu

en: Number of rows in carousel
cs_CZ: Počet řádků v kolotoči

en: Number of visible items
cs_CZ: Počet viditelných položek

en: Off
cs_CZ: Vypnuto

en: Offset of Portfolio images
cs_CZ: Offset mezi obrázky v portfoliu

en: Offset of partner's logo
cs_CZ: Offset loga partnera

en: On
cs_CZ: Zapnuto

en: One Column
cs_CZ: Jeden sloupec

en: Opacity of button in description boxes
cs_CZ: Průhlednost tlačítek v boxech s popisem

en: Open In New Window
cs_CZ: Otevřít V Novém Okně

en: Open in Current Window
cs_CZ: Otevřít v aktuálním okně

en: Open in New Window
cs_CZ: Otevřít v novém okně

en: Open in new window?
cs_CZ: Otevřít v novém okně?

en: Open in popup
cs_CZ: Otevřít v popup okně

en: Open link in a new window/tab
cs_CZ: Otevřít odkaz v novém okně/záložce

en: Open links in new window
cs_CZ: Otevření odkazů v novém okně

en: Open links in new window or tab
cs_CZ: Otevřít odkazy v novém okně nebo záložce

en: Open/Collapse All Items
cs_CZ: Otevřít či sbalit všechny položky

en: Opened Tab
cs_CZ: Otevřené záložky

en: Opening Hours
cs_CZ: Otevírací doba

en: Optional Class
cs_CZ: Volitelná třída

en: Order
cs_CZ: Pořadí

en: Order By
cs_CZ: Řadit podle

en: Order:
cs_CZ: Pořadí:

en: Original: %s
cs_CZ: Původní: %s

en: Outside of Image
cs_CZ: Vně obrázku

en: Outside of Slider
cs_CZ: Mimo slider

en: PCRE extension
cs_CZ: PCRE rozšíření

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
cs_CZ: PCRE rozšíření je požadováno a musí podporovat UTF-8.

en: PG &#8212; Possibly offensive, usually for audiences 13 and above
cs_CZ: PG &#8212; Možná trochu urážlivé, vhodné obvykle pro cílové skupiny 13 a výše

en: PHP Version
cs_CZ: Verze PHP

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
cs_CZ: PHP nemá povoleno zapisovat do adresáře "wp-content/uploads"

en: PHP tokenizer is required.
cs_CZ: PHP tokenizer je požadován.

en: POI Hue
cs_CZ: POI odstín (zajímavosti)

en: Package Types
cs_CZ: Typy balíčků

en: Package expiration limit in days (0 for unlimited). Used for free and single paypal payments.
cs_CZ: Limit pro vypršení platnosti účtu ve dnech (0 pro neomezenou dobu). Používá se pro bezplatné balíčky anebo pro jednotlivé paypal platby.

en: Package price (0 for free)
cs_CZ: Cena balíčku (0 pro zdarma)

en: Packages
cs_CZ: Balíčky

en: Page Background
cs_CZ: Pozadí stránky

en: Page Title Background
cs_CZ: Pozadí nadpisu stránky

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Pages Parameters
cs_CZ: Parametry stránek

en: Payment Gates
cs_CZ: Platební brány

en: Payment type
cs_CZ: Typ platby

en: Payments
cs_CZ: Platby

en: Percentage width of area
cs_CZ: Šířka oblasti v %

en: Place Title to Caption
cs_CZ: Přidat název do záhlaví

en: Place for your custom Javascript codes
cs_CZ: Místo pro váše vlastní Javascript kódy

en: Placeholder
cs_CZ: Zástupný symbol

en: Player Colors and Layout
cs_CZ: Barva a rozložení přehrávače

en: Please enter title of the page
cs_CZ: Zadejte název stránky

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
cs_CZ: Opravte níže uvedené problémy a zkuste znovu. Můžete se vrátit do své <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">  Správy WordPress šablon» &raquo;</a>

en: Please select backup file
cs_CZ: Prosím vyberte záložní soubor

en: Please upload a valid image file for the avatar.
cs_CZ: Prosím nahrat platný obrázek pro avatar.

en: Portfolio Layout
cs_CZ: Rozložení portfolia

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Position of Description
cs_CZ: Pozice popisu

en: Position of background image in slide
cs_CZ: Pozice obrázku na pozadí snímku

en: Position of member in the company, community, etc
cs_CZ: Pozice člena v společnosti, v komunitě, atd

en: Position of the image caption
cs_CZ: Pozice obrázku titulku

en: Possibility click on posts links
cs_CZ: Možnost kliknutí na odkazy příspěvků

en: Post <a href='%s'>#%d</a> was updated and awaiting your moderation.
cs_CZ: Příspěvek <a href='%s'> #%d</a> byl aktualizován a čeká na moderování.

en: Post Background
cs_CZ: Pozadí příspěvku

en: Post Gallery
cs_CZ: Galerie příspěvku

en: Post Geolocation
cs_CZ: Geolokace příspěvku

en: Post Markers
cs_CZ: Značky příspěvků

en: Post count
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Post ready for review
cs_CZ: Příspěvek připraven pro revizi

en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

en: Posts Count
cs_CZ: Počet příspěvků

en: Posts Parameters
cs_CZ: Parametry příspěvků

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Progressive Page Loading
cs_CZ: Postupné Načítání Stránky

en: R &#8212; Intended for adult audiences above 17
cs_CZ: R &#8212; určené pro dospělé publikum nad 17

en: Radio Horizontal
cs_CZ: Přepínač vodorovně

en: Radio Vertical
cs_CZ: Přepínač svisle

en: Radius Help
cs_CZ: Poloměr nápověda

en: Radius units
cs_CZ: Jednotky poloměru

en: Random
cs_CZ: Náhodné

en: Rating
cs_CZ: Hodnocení

en: Rating was approved
cs_CZ: Hodnocení bylo schváleno

en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
cs_CZ: Čtení/zápis oprávnění pro složku wp-content/uploads

en: Reflection extension
cs_CZ: Reflection rozšíření

en: Reflection extension is required.
cs_CZ: Reflection rozšíření je požadováno.

en: Register Description
cs_CZ: Popis registrace

en: Register or login users form
cs_CZ: Formulář pro registraci nebo přihlášení uživatele

en: Registered
cs_CZ: Registrován

en: Registration Redirect
cs_CZ: Přesměrování po registraci

en: Remote file have incorrect size
cs_CZ: Vzdálený soubor má nesprávnou velikost

en: Remote server did not respond
cs_CZ: Vzdálený server neodpověděl

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
cs_CZ: Vzdálený server odpověděl chybu %1$d %2$s

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove All Items
cs_CZ: Odebrat všechny položky

en: Renew Account
cs_CZ: Obnovit účet

en: Repeat
cs_CZ: Opakovat

en: Required
cs_CZ: Požadováno

en: Reset
cs_CZ: Obnovit

en: Reset All Options
cs_CZ: Obnovit všechny nastavení

en: Reset Button
cs_CZ: Tlačítko Reset

en: Reset Theme Options
cs_CZ: Obnovit Nastavení Šablony

en: Reset to Defaults
cs_CZ: Obnovit výchozí hodnoty

en: Resetting&hellip;
cs_CZ: Resetování &hellip;

en: Responsive Resolution
cs_CZ: Responzivní rozlíšení

en: Revolution Slider Alias
cs_CZ: Alias Revolution slider

en: Revolution Slider plugin is not active
cs_CZ: Revolution slider plugin není aktivní

en: Right
cs_CZ: Doprava

en: Right Offset
cs_CZ: Odsazení zprava

en: Right Sidebar
cs_CZ: Pravý Boční Panel

en: Right Sidebar Width
cs_CZ: Šířka pravého bočního panelu

en: Right and left offset of description boxes
cs_CZ: Pravý a levý offset boxu s popisem

en: Right offset around the image
cs_CZ: Odsazení zprava kolem obrázku

en: Roads Hue
cs_CZ: Odstín silnic

en: Rotate
cs_CZ: Otočit

en: Rounded
cs_CZ: Zaoblený

en: SPL extension
cs_CZ: SPL rozšíření

en: SPL extension is required.
cs_CZ: SPL rozšíření je požadováno.

en: Satellite Map
cs_CZ: Satelitní mapa

en: Saturation
cs_CZ: Saturace

en: Saturation level of Google Map
cs_CZ: Stupeň saturace Google mapy

en: Saturation level of Google Map objects
cs_CZ: Stupeň saturace Google Map objektů

en: Saturday
cs_CZ: Sobota

en: Saturday Menu Link
cs_CZ: Sobotní Menu odkaz

en: Save Options
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Save and Open in Page Builder
cs_CZ: Uložit a otevřít v Page Builderu

en: Scroll
cs_CZ: Posun

en: Scroll Left Sidebar
cs_CZ: Posouvat levý boční panel

en: Scroll Main Menu
cs_CZ: Rolování hlavního menu

en: Search Form
cs_CZ: Vyhledávací formulář

en: Search Sentence
cs_CZ: Věta vyhledávání

en: Search page
cs_CZ: Stránka vyhledávání

en: Select
cs_CZ: Výběr

en: Select Background Image for: %s
cs_CZ: Vyberte obrázek pozadí pro: %s

en: Select Image
cs_CZ: Vyberte obrázek

en: Select Image for: %s
cs_CZ: Vyberte Obrázek pro: %s

en: Select a page from which to import options
cs_CZ: Vyberte stránku, ze které chcete importovat nastavení

en: Select alignment of title and description
cs_CZ: Vyberte zarovnání nadpisu a popisu

en: Select alignment of widgets in widget area
cs_CZ: Vyberte zarovnání widgetů v jejich oblasti

en: Select authors listed on page
cs_CZ: Výběr autorů uvedených na stránce

en: Select category displayed on page
cs_CZ: Vyberte kategorii, zobrazenou na stránce

en: Select color scheme of Facebook box
cs_CZ: Vyberte barevnou škálu Facebook boxu

en: Select display style for submenu of items
cs_CZ: Vyberte styl zobrazení položek v submenu

en: Select format for image of member
cs_CZ: Vyberte formát pro obrázek člena

en: Select format for images
cs_CZ: Vyberte formát obrázků

en: Select format for images in carousel
cs_CZ: Vyberte formát pro obrázky v kolotoči

en: Select format of images
cs_CZ: Vyberte formát obrázků

en: Select format of video
cs_CZ: Vyberte formát videa

en: Select how to show the content of Portfolio item
cs_CZ: Vyberte způsob zobrazení obsahu položky portfolia

en: Select icon style
cs_CZ: Vyberte styl ikon

en: Select if the field is required
cs_CZ: Vyberte je-li pole povinné

en: Select image used as Favicon
cs_CZ: Vyberte obrázek použitý jako Favicon

en: Select layout style
cs_CZ: Vyberte styl rozložení

en: Select layout type of displayed authors
cs_CZ: Vyberte typ rozložení zobrazených autorů

en: Select layout type of displayed items
cs_CZ: Vyberte typ rozložení zobrazených položek

en: Select location displayed on page
cs_CZ: Vyberte umístění, které jsou zobrazeny na stránce

en: Select member displayed on page
cs_CZ: Vyberte člena zobrazeného na stránce

en: Select order of authors listed on page
cs_CZ: Vyberte pořadí autorů uvedených na stránce

en: Select order of items listed on page
cs_CZ: Vyberte pořadí položek zobrazených na stránce

en: Select position of description box
cs_CZ: Vyberte pozici pole Popis

en: Select position of slider navigation
cs_CZ: Vyberte pozici navigace slidera

en: Select sidebar displayed on the left side of page
cs_CZ: Výberte boční panel zobrazený na levé straně stránky

en: Select sidebar displayed on the right side of page
cs_CZ: Výberte boční panel zobrazený na pravé straně stránky

en: Select size of Google Map
cs_CZ: Vyberte velikost Google mapy

en: Select size of input
cs_CZ: Vyberte velikost vstupu

en: Select size of player
cs_CZ: Vyberte velikost přehrávače

en: Select size of rule
cs_CZ: Vyberte velikost čáry

en: Select size of slider
cs_CZ: Vyberte velikost slideru

en: Select slider displayed on page
cs_CZ: Vyberte slider zobrazen na stránce

en: Select text alignment in description box
cs_CZ: Vyberte zarovnání textu v poli Popis

en: Select type of Facebook box
cs_CZ: Vyberte typ boxu Facebook

en: Select type of Google Map
cs_CZ: Zvolte typ mapy Google

en: Select type of Search Form
cs_CZ: Vyberte typ vyhledávacího formuláře

en: Select type of animation for description
cs_CZ: Vyberte typ animace pro popis

en: Select type of counter
cs_CZ: Vyberte typ počítadla

en: Select type of display actual match
cs_CZ: Vyberte typ zobrazení aktualního zápasu

en: Select type of display for the element
cs_CZ: Vyberte typ zobrazení pro prvek

en: Select type of input
cs_CZ: Vyberte typ vstupu

en: Select type of item
cs_CZ: Vyberte typ položky

en: Select type of items
cs_CZ: Vyberte typ položky

en: Select type of rule
cs_CZ: Vyberte typ čáry

en: Select type of slider animation
cs_CZ: Vyberte typ animace slideru

en: Select type of slider navigation
cs_CZ: Vyberte typ navigace slideru

en: Select type of toggles
cs_CZ: Vyberte typ přepínačů

en: Select type of website header
cs_CZ: Vyberte typ hlavičky stránky

en: Select typography style
cs_CZ: Vyberte styl typografie

en: Select units for radius
cs_CZ: Vyberte jednotky pro poloměr

en: Select video source
cs_CZ: Zvolte zdroj videa

en: Select widget area to display
cs_CZ: Vyberte oblast widgetu pro zobrazení

en: Send Button Label
cs_CZ: Nadpis pro položku Odeslat

en: Separator
cs_CZ: Oddělovač

en: Separator used between links in breadcrumbs
cs_CZ: Oddělovač mezi odkazy použitý v navigaci

en: Server Error Message
cs_CZ: Chybová zpráva serveru

en: Set as avatar
cs_CZ: Nastavit jako avatar

en: Set custom label on the image
cs_CZ: Nastavit vlastní popis na obrázku

en: Set size of radius for clustering
cs_CZ: Nastavit velikost poloměru pro klastrování

en: Settings Administration for the special page type
cs_CZ: Administrace nastavení pro speciální stránku

en: Settings Administration for this standard page only
cs_CZ: Administrace nastavení pro standardní stránku

en: Shadowed
cs_CZ: Stínovaný

en: Share
cs_CZ: Zdílet

en: Short description of slide
cs_CZ: Stručný popis snímku

en: Show Faces
cs_CZ: Ukázat tváře

en: Show Header
cs_CZ: Zobrazit záhlaví

en: Show Stream
cs_CZ: Zobrazit stream

en: Show description floated over portfolio gallery
cs_CZ: Zobrazit popis portfolia plovoucí na galerii portfolia

en: Show icon title
cs_CZ: Zobrazit název ikony

en: Show only featured items of the selected category
cs_CZ: Zobrazit pouze vybrané položky z vybrané kategorie

en: Show or hide lines between items
cs_CZ: Zobrazit nebo skrýt řádky mezi položkami

en: Show or hide title
cs_CZ: Zobrazení nebo skrytí názvu

en: Show read more
cs_CZ: Ukázat číst více

en: Show thumbnails
cs_CZ: Zobrazit náhledy

en: Show view count?
cs_CZ: Zobrazit počet zobrazení?

en: Sidebars
cs_CZ: Boční panely

en: Sidebars & Widget Areas
cs_CZ: Oblasti Bočních panelů a Widgetů

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
cs_CZ: Boční panely <strong>%s</strong> zde

en: Simple Line
cs_CZ: Jednoduchá čára

en: Single - WooCommerce Product
cs_CZ: Stránka WooCommerce produktu

en: Single post
cs_CZ: Příspěvek (článek)

en: Site Header
cs_CZ: Záhlaví webu

en: Site Header Background
cs_CZ: Pozadí záhlaví stránky

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Size of H1 titles in px
cs_CZ: Velikost H1 nadpisů v px

en: Size of H2 titles in px
cs_CZ: Velikost H2 nadpisů v px

en: Size of H3 titles in px
cs_CZ: Velikost H3 nadpisů v px

en: Size of H4 titles in px
cs_CZ: Velikost H4 nadpisů v px

en: Size of H5 titles in px
cs_CZ: Velikost H5 nadpisů v px

en: Size of H6 titles in px
cs_CZ: Velikost H6 nadpisů v px

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
cs_CZ: Velikost dekorativního textu, tlačítek a dalších textů v px

en: Size of features icons
cs_CZ: Velikost ikon vlastností

en: Size of the label
cs_CZ: Velikost popisku

en: Slide Duration
cs_CZ: Délka trvání snímku

en: Slide Horizontal
cs_CZ: Posouvat Vodorovně

en: Slide Up Button
cs_CZ: Tlačítko posunout nahoru

en: Slider Border
cs_CZ: Okraj slidera

en: Slider Descriptions Layout
cs_CZ: Rozložení popisu slidera

en: Slider Layout
cs_CZ: Rozložení slidera

en: Slider displays navigation arrows, title and description only if page is blank (without any other content and elements).
cs_CZ: Slider zobrazuje navigační šipky, titul a popis, pouze v případě, že stránka je prázdná (bez jakéhokoliv dalšího obsahu a prvků).

en: Slides
cs_CZ: Snímky

en: Small
cs_CZ: Malý

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
cs_CZ: Malá Admin Menu Ikona (16 x 16)

en: Small Text
cs_CZ: Malý Text

en: Small text size in px
cs_CZ: Velikost malého textu v px

en: Social Icons
cs_CZ: Sociální ikony

en: Social Icons Type
cs_CZ: Typ sociálních ikonek

en: Social icon image
cs_CZ: Obrázek sociální ikony

en: Social icon link
cs_CZ: Odkaz na sociální ikony

en: Social icon link, use valid URL format with http://
cs_CZ: Odkaz na sociální ikony, použijte správný formát adresy URL http://

en: Social icon title
cs_CZ: Název sociální ikony

en: Something is wrong with export form
cs_CZ: Chybní formulář pro export

en: Something is wrong with import form
cs_CZ: Chybný formulář pro import

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
cs_CZ: Bohužel vaše konfigurace serveru nesplňuje všechny požadavky pro tuto šablonu AIT. <em>Byla aktivována Vaše předchozí téma.</em>

en: Sortable elements
cs_CZ: Tříditelné elementy

en: Sorting Options
cs_CZ: Možnosti řazení

en: Space above element
cs_CZ: Mezera nad prvkem

en: Space above rule
cs_CZ: Prostor nad čárou

en: Space below element
cs_CZ: Mezera pod prvkem

en: Space below rule
cs_CZ: Prostor pod čárou

en: Spaces around Element
cs_CZ: Mezery kolem prvku

en: Special Page Settings
cs_CZ: Nastavení speciální stránky

en: Special Page Title
cs_CZ: Speciálni název stránky

en: Special pages
cs_CZ: Speciální stránky

en: Standard Color
cs_CZ: Standardní barva

en: Standard Text
cs_CZ: Standardní Text

en: Starting date for countdown
cs_CZ: Počáteční datum pro odpočítávání

en: Sticked unsortable elements
cs_CZ: Netříditelné elementy

en: Sticky Menu
cs_CZ: Rychlé Menu

en: Street View
cs_CZ: Zobrazení ulic

en: Subcategory Filter
cs_CZ: Filtr podkategorie

en: Subject Input Label
cs_CZ: Nadpis pro položku Předmět

en: Subject of received email
cs_CZ: Předmět přijatého e-mailu

en: Submenu Icon Font
cs_CZ: Ikona v submenu

en: Submenu Position
cs_CZ: Pozice podnabídky

en: Submenu Text
cs_CZ: Podnabídka Text

en: Submenu text size in px
cs_CZ: Velikost textu v px v podnabídce

en: Subscriber
cs_CZ: Odběratel

en: Subtitle
cs_CZ: Podnadpis

en: Success Message
cs_CZ: Zpráva o úspěchu

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
cs_CZ: Stažení a uložení souboru z adresy URL "%s" proběhlo úspěšně

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
cs_CZ: Úspěšně resetováno. Stránka bude načtena&hellip;

en: Sunday
cs_CZ: Neděle

en: Sunday Menu Link
cs_CZ: Nedělní Menu odkaz

en: System font
cs_CZ: Systémové písmo

en: Target of the link
cs_CZ: Cíl odkazu

en: Telephone
cs_CZ: Telefon

en: Terms and Conditions acceptation required
cs_CZ: Vyžaduje se akceptace podmínek používaní

en: Terms and Conditions label
cs_CZ: Název podmínek použití

en: Text Alignment
cs_CZ: Zarovnání textu

en: Text Area
cs_CZ: Oblast textu

en: Text Area Width
cs_CZ: Šířka oblasti textu

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text Rows
cs_CZ: Řádky textu

en: Text displayed after end date
cs_CZ: Text zobrazený po koncovém datu

en: Text displayed as description with counter
cs_CZ: Text zobrazený jako popis s počítadlem

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
cs_CZ: Text zobrazený jako označení pro vstup. Chcete-li skrýt popisek ponechte prázdný vstup.

en: Text displayed as label of counter
cs_CZ: Text zobrazený jako označení počítadla

en: Text displayed as placeholder while input is empty
cs_CZ: Text zobrazený jako zástupný symbol, zatímco vstup je prázdný

en: Text displayed before breadcrumbs
cs_CZ: Text zobrazený před navigaci

en: Text displayed beside Captcha input
cs_CZ: Text zobrazený vedle Captcha Vstupu

en: Text displayed in description box
cs_CZ: Text zobrazený v poli Popis

en: Text displayed in email sent via contact form
cs_CZ: Text zobrazený v e-mailu odeslaného prostřednictvím kontaktního formuláře

en: Text displayed in footer bar text area
cs_CZ: Text zobrazený v textové oblasti zápatí

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
cs_CZ: Text zobrazený v zápatí Wordpress Adminu

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
cs_CZ: Text zobrazený při vstupu pro typ vstupní text. U typů s více hodnotami je potřeba použít středník jako oddělovač. Příklad: vyberte hodnotu 1; výběr hodnota 2; vyberte hodnotu 3

en: Text displayed in the Button
cs_CZ: Text zobrazený na tlačítku

en: Text displayed with main title of service box
cs_CZ: Text zobrazený s hlavním názvem služby

en: Text for "Home"
cs_CZ: Text pro "Domovskou stranku"

en: Text for "Read more" link
cs_CZ: Text pro odkaz "Číst více"

en: Text for button displayed in description box
cs_CZ: Text tlačítka zobrazeného v poli Popis

en: Text for home link in breadcrumbs
cs_CZ: Text pro odkaz na úvodní stránku v navigaci

en: Text for own identification of slide
cs_CZ: Text pro vlastní identifikaci snímku

en: Text visible as note below table
cs_CZ: Text viditelný jako poznámka pod tabulkou

en: Textarea
cs_CZ: Textové pole

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
cs_CZ: Čas (v sekundách) mezi každým automatickým přechodem

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
cs_CZ: Popis se zobrazí v menu, pokud to podporuje aktuální šablona.

en: The time while one slide is displayed
cs_CZ: Doba, během které je zobrazen jeden snímek

en: Theme &rarr; Banner
cs_CZ: Šablona &rarr; Banner

en: Theme &rarr; Blog Authors
cs_CZ: Šablona &rarr; autoři blogu

en: Theme &rarr; Entry Views
cs_CZ: Šablona &rarr; položka zobrazení

en: Theme &rarr; Items
cs_CZ: Šablona &rarr; položky

en: Theme &rarr; Login
cs_CZ: Šablona &rarr; přihlášení

en: Theme &rarr; Newest Item
cs_CZ: Šablona &rarr; Nejnovější položka

en: Theme &rarr; Posts
cs_CZ: Šablona &rarr; příspěvky

en: Theme &rarr; Social Icons
cs_CZ: Šablona &rarr; sociální ikony

en: Theme &rarr; Submenu
cs_CZ: Šablona &rarr; submenu

en: Theme Admin
cs_CZ: Admin šablony

en: Theme Color
cs_CZ: Barva Šablony

en: Theme Color Colorful
cs_CZ: Pestré barvy šablony

en: Theme Color Dark
cs_CZ: Tmavé barvy šablony

en: Theme Color Light
cs_CZ: Světlá barva šablony

en: Theme Default
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Theme Default Font
cs_CZ: Výchozí font šablony

en: Theme Options
cs_CZ: Nastavení Šablony

en: Theme rule
cs_CZ: Oddělovač šablony

en: There are no payments defined, please add payments first
cs_CZ: Neexistují žádné definované platby, nejprve přidejte platby

en: There was an error during importing. Check out the report.
cs_CZ: Během importu došlo k chybě. Zkontrolujte report.

en: There was an error uploading the avatar:
cs_CZ: Došlo k chybě při nahrávání avataru:

en: Thickness
cs_CZ: Tloušťka

en: Thickness of counters
cs_CZ: Tloušťka počítadel

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
cs_CZ: Tato AIT šablona vyžaduje WordPress 3.7 nebo novější.

en: This content will be shown as welcome screen for logged author with no posts
cs_CZ: Tento obsah se zobrazí jako úvodní obrazovka pro přihlášeného autora, který zatím nemá žádné příspěvky

en: This content will be shown for visitors of author blog with no posts
cs_CZ: Tento obsah se zobrazí návštěvníkům blogu autora,který je bez příspěvků

en: Thumbnail Border
cs_CZ: Hranice náhledu

en: Thumbnail height
cs_CZ: Výšku náhledu

en: Thumbnail position
cs_CZ: Pozice náhledu

en: Thumbnail width
cs_CZ: Šířka náhledu

en: Thumbnails
cs_CZ: Miniatury

en: Thursday
cs_CZ: Čtvrtek

en: Thursday Menu Link
cs_CZ: Čtvrtkové Menu odkaz

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Time visibility of advertisement in seconds
cs_CZ: Doba viditelnosti reklamy v sekundách

en: Tiny Text
cs_CZ: Malý Text

en: Tiny text size in px
cs_CZ: Velikost malého textu v px

en: Title
cs_CZ: Titul

en: Title Attribute
cs_CZ: Název atributu

en: Title Color
cs_CZ: Barva nadpisu

en: Title Section Options
cs_CZ: Možnosti sekce titulek

en: Title Size
cs_CZ: Velikost nadpisu

en: Title Style
cs_CZ: Styl nadpisu

en: Title Website Font
cs_CZ: Font titulku webstránky

en: Title displayed in Wordpress menu
cs_CZ: Název zobrazený v Wordpress menu

en: Title displayed in description box
cs_CZ: Název zobrazený v poli Popis

en: Title displayed in infowindow
cs_CZ: Název zobrazený v informačním okně

en: Title displayed on contact button
cs_CZ: Titulek zobrazený na tlačítku kontakt

en: Title displayed on disabled contact button
cs_CZ: Titulek zobrazený na zakázanem tlačítku kontakt

en: Title for the tab
cs_CZ: Název záložky

en: Title of label
cs_CZ: Název popisku

en: Title of the image displayed as ALT text
cs_CZ: Název obrázku zobrazeného jako ALT text

en: Title text displayed with element
cs_CZ: Text nadpisu zobrazený s prvkem

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: Titles
cs_CZ: Nadpisy

en: Titles Color
cs_CZ: Barva nadpisů

en: Toggle
cs_CZ: Přepínač

en: Tools Width
cs_CZ: Šířka nástrojů

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
cs_CZ: Text nápovědy pro obrázek loga zobrazeného na Wordpress Přihlašovací stránce

en: Top Color
cs_CZ: Horní barva

en: Top Fullsize
cs_CZ: Nahoře plná šířka

en: Top Left Corner
cs_CZ: Levý horní roh

en: Top Margin
cs_CZ: Horní okraj

en: Top Padding
cs_CZ: Horní odsazení obsahu

en: Top Rated
cs_CZ: Nejlépe hodnocené

en: Top Right
cs_CZ: Vpravo nahoře

en: Top Right Corner
cs_CZ: Pravý horní roh

en: Top and bottom offset of description boxes
cs_CZ: Horní a dolní offset boxu s popisem

en: Top margin of caption placed outside
cs_CZ: Horní okraj titulku umístěný vně

en: Top menu
cs_CZ: Horní menu

en: Top space inside element
cs_CZ: Horní mezera uvnitř prvku

en: Top-Center
cs_CZ: Nahoru na střed

en: Top-Left
cs_CZ: Shora zleva

en: Transparent Background
cs_CZ: Průhledné pozadí

en: Tuesday
cs_CZ: Úterý

en: Tuesday Menu Link
cs_CZ: Úterní Menu odkaz

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
cs_CZ: Zapnutí/vypnutí znaků vstupných polí formuláře

en: Turn on/off development mode
cs_CZ: Zapnutí/vypnutí vývojového režimu

en: Turn on/off megamenu
cs_CZ: Zapnutí/vypnutí megamenu

en: Twitter API Data
cs_CZ: Twitter API údaje

en: Twitter username (account)
cs_CZ: Twitter uživatelské jméno (účet)

en: Two Columns
cs_CZ: Dva sloupce

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Typography
cs_CZ: Typografie

en: URL
cs_CZ: URL adresa

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL odkazu "Číst více", použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL Facebook stránky zobrazené v poli, použít platný formát adresy URL http://

en: URL of image displayed in service box
cs_CZ: Adresa URL obrázku zobrazeného v službě

en: URL of image displayed in service box on hover event
cs_CZ: Adresa URL obrázku zobrazeného ve službě při přejetí myší

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
cs_CZ: Adresa URL obrázku zobrazeného v snímku, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL odkazu zobrazeny v informačním okně, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL odkazu pro obrázek snímku, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL odkazu na obrázek, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL odkazu na popisek, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of page to be redirected, use valid URL format with http://
cs_CZ: Adresa URL stránky přesměrování, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL skladby v přehrávači, použijte platný formát adresy URL http://

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
cs_CZ: URL videa, které jsou zobrazeny na stránce, použijte platný formát adresy URL http://

en: Unlimited
cs_CZ: Bez omezení

en: Upgrade Account
cs_CZ: Přejít na vyšší balíček

en: Upload Avatar
cs_CZ: Nahrát Avatar

en: Url (Optional)
cs_CZ: URL (volitelné)

en: Use
cs_CZ: použit

en: Use Captcha feature
cs_CZ: Použit funkci Captcha

en: Use Label
cs_CZ: Použití popisku

en: Use autoplay on page load
cs_CZ: Použít automatické přehrávání na načtení stránky

en: Use nofollow attribute in web link for SEO purposes
cs_CZ: Použít atribut nofollow v odkazu pro SEO účely

en: Use settings specific for special pages (author, post, category, archive). Title field above will be ignored.
cs_CZ: Používejte nastavení specifické pro speciální stránky (autor, post, kategorie, archiv). Názvy polí budou ignorovány.

en: Use settings specific for special pages (author, single post, category, archive). Category option will be ignored.
cs_CZ: Použit specifické nastavení pro speciální stránky (autor, jeden příspěvek, kategorie, archiv). Předvolba kategorie bude ignorována.

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account renew via Bank Transfer
cs_CZ: Uživatel %s s ID #%d (%s) vyžaduje obnovit účet přes bankovní převod

en: User %s with ID #%d (%s) is requesting account upgrade to (%s) via Bank Transfer
cs_CZ: Uživatel %s s ID #%d (%s) vyžaduje upgrade (%s) účtu přes bankovní převod

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Validation Error Message
cs_CZ: Chybové hlášení validace

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
cs_CZ: Hodnota zobrazena v počítadle (číslo od 0 do 100 pro typ Měřidlo a Čára)

en: Vertical
cs_CZ: Svisle

en: Vertical Offset
cs_CZ: Vertikální offset

en: Vertical Tabs
cs_CZ: Svislé záložky

en: Video Format
cs_CZ: Formát videa

en: View Page
cs_CZ: Zobrazit stránku

en: View author archive
cs_CZ: Zobrazit archiv autora

en: View page: %s
cs_CZ: Zobrazit stránku: %s

en: Visible
cs_CZ: Viditelné

en: Visitor's Welcome Screen
cs_CZ: Uvítací stránka pro návštěvníka

en: Visits
cs_CZ: Návštěvy

en: Warning Message
cs_CZ: Upozornění

en: Water Hue
cs_CZ: Odstín vody

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
cs_CZ: Velice doporučujeme aktivovat <a href="%s" class="button button-primary"> předchozí šablonu</a> pokud všechny uvedené problémy nebudou vyřešeny. <a href="%s" class="button button-secondary"> Pokračujte</a> pouze v případě, že víte, co děláte.</p>

en: Website
cs_CZ: Webová stránka

en: Website Background
cs_CZ: Pozadí webové stránky

en: Website Logo
cs_CZ: Logo Webové stránky

en: Website Title
cs_CZ: Název webu

en: Website Width
cs_CZ: Šířka stránky

en: Wednesday
cs_CZ: Středa

en: Wednesday Menu Link
cs_CZ: Středové Menu odkaz

en: Where to link the image?
cs_CZ: S čím se má obrázek prolinkovat?

en: Widget Area
cs_CZ: Oblast widgetu

en: Widget area
cs_CZ: Oblast widgetu

en: Width
cs_CZ: Šířka

en: Width of countdown circles
cs_CZ: Šířka odpočítávácich kruhů

en: Width of description box
cs_CZ: Šířka boxu s popiskem

en: Width of description box for all slides
cs_CZ: Šířka boxu s popisem pro všechny snímky

en: Width of image
cs_CZ: Šířka obrázku

en: Width of left sidebar
cs_CZ: Šířka levého bočního panelu

en: Width of player
cs_CZ: Šířka přehrávače

en: Width of right sidebar
cs_CZ: Šířka pravého bočního panelu

en: Width of the Caption
cs_CZ: Šířka popisku

en: Width of the website layout
cs_CZ: Šířka rozložení webové stránky

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
cs_CZ: Nelze importovat nastavení pro WordPress (boční panely, widgety, atd.). Důvod(y): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
cs_CZ: WordPress nastavení (boční panely, widgety, atd..) bylo úspěšně importováno, hurá!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
cs_CZ: Nastavení šablony bylo importováno částečně. Některá data nebylo možné importovat. Zde je report: %s

en: WordPress version
cs_CZ: WordPress verze

en: Write description for page
cs_CZ: Napsat popis stránky

en: Write keywords for page
cs_CZ: Napište klíčová slova stránky

en: Write sentence represented the search form
cs_CZ: Napište větu pro vyhledávací formulář

en: Write title for page
cs_CZ: Napište nadpis stránky

en: Write your custom class for own element identification
cs_CZ: Napište svojí vlastní třídu pro vlastní prvek identifikaci

en: Write your custom class for own page identification
cs_CZ: Napište svoji vlastní třídu pro vlastní identifikaci stránky

en: X &#8212; Even more mature than above
cs_CZ: X &#8212; Obsah pro nejdospělejší publikum

en: X Coordinate
cs_CZ: Souřadnice x

en: Y Coordinate
cs_CZ: Souřadnice Y

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
cs_CZ: Tímto vytvoříte vlastní parametry stránky:
    {pageTitle}.
    Is Potvrzuji?

en: You can only enable or disable these elements
cs_CZ: Tyto prvky můžete pouze povolit nebo zakázat

en: You do not have media management permissions. To change your local avatar, contact the blog administrator.
cs_CZ: Nemáte oprávnění ke správě médií. Chcete-li změnit svůj místní avatar, obraťte se ke správci blogu.

en: You do not have permission to edit this user.
cs_CZ: Nemáte oprávnění provádět úpravy tohoto uživatele.

en: You just got a file download dialog or ribbon.
cs_CZ: Soubor se stahuje v okně správce stahování anebo v liště prohlížeče.

en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
cs_CZ: Vybrali jste možnost '{option}', ale soubor byl '{filename}'. Opravili jsme Vám to :)

en: Your custom CSS
cs_CZ: Vaše vlastní CSS

en: Your file download failed. Please try again.
cs_CZ: Stažení souboru se nezdařilo. Prosím, opakujte akci.

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
cs_CZ: Konfigurace serveru nesplňuje veškeré požadavky pro tuto šablonu AIT.

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
cs_CZ: Nulový bod pro X a Y souřadnice umístění popisku

en: Zero size file downloaded
cs_CZ: Stažený prázdny soubor

en: Zoom
cs_CZ: Zvětšení

en: Zoom level of Google Map
cs_CZ: Úroveň přiblížení Google mapy

en: bottom center
cs_CZ: dolů uprostřed

en: bottom left
cs_CZ: vlevo dole

en: bottom right
cs_CZ: vpravo dole

en: center center
cs_CZ: uprostřed ve středu

en: center left
cs_CZ: vlevo uprostřed

en: center right
cs_CZ: vpravo uprostřed

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
cs_CZ: Vstup

en: end
cs_CZ: konec

[ctx: export]
en: All
cs_CZ: Všechny

[ctx: export]
en: All theme settings
cs_CZ: Všechna nastavení šablony

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
cs_CZ: Exportuje celý obsah WordPress, nastavení šablony a WordPress nastavení

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
cs_CZ: Exportuje celý obsah WordPress, nastavení šablony a WordPress nastavení

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
cs_CZ: Exportuje veškerý obsah WordPress. Všechny vaše příspěvky, stránky, komentáře, vlastní pole, taxonomie, navigační menu a typy příspěvků.

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
cs_CZ: Exportuje všechna nastavení šablony (Parametry Šablony, Výchozí Rozložení Stránky a Page Builder)

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
cs_CZ: Exportuje některé WordPress nastavení (nastavení menu, boční panely, widgety)

[ctx: export]
en: WordPress Content
cs_CZ: WordPress obsah

[ctx: export]
en: WordPress settings
cs_CZ: WordPress nastavení

en: fixed
cs_CZ: pevně

en: flexible images
cs_CZ: flexibilní obrázky

en: home
cs_CZ: Domov

[ctx: import]
en: All
cs_CZ: Všechny

[ctx: import]
en: All theme settings
cs_CZ: Všechna nastavení šablony

[ctx: import]
en: Import Attachments?
cs_CZ: Importovat přílohy?

[ctx: import]
en: WordPress Content
cs_CZ: WordPress obsah

[ctx: import]
en: WordPress settings
cs_CZ: WordPress nastavení

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
cs_CZ: Import Demo obsahu

[ctx: job position]
en: Position
cs_CZ: Pozice

[ctx: mark for form input]
en: Required
cs_CZ: Požadováno

[ctx: name of element]
en: Advertisements
cs_CZ: Inzerce

[ctx: name of element]
en: Authors
cs_CZ: Autoři

[ctx: name of element]
en: Background Slider
cs_CZ: Pozadí slidera

[ctx: name of element]
en: Columns
cs_CZ: Sloupce

[ctx: name of element]
en: Comments
cs_CZ: Komentáře

[ctx: name of element]
en: Contact Form
cs_CZ: Kontaktní formulář

[ctx: name of element]
en: Content
cs_CZ: Obsah

[ctx: name of element]
en: Countdown
cs_CZ: Odpočítavadlo

[ctx: name of element]
en: Counters
cs_CZ: Počítadla

[ctx: name of element]
en: Easy Slider
cs_CZ: Jednoduchý Slider

[ctx: name of element]
en: Events
cs_CZ: Události

[ctx: name of element]
en: Events With Map
cs_CZ: Události s mapou

[ctx: name of element]
en: FAQ
cs_CZ: Často kladené otázky

[ctx: name of element]
en: Facilities
cs_CZ: Vybavení

[ctx: name of element]
en: Google Map
cs_CZ: Google mapa

[ctx: name of element]
en: Header Map
cs_CZ: Mapa záhlaví

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
cs_CZ: Vodorovná Čára

[ctx: name of element]
en: Image
cs_CZ: Obrázek

[ctx: name of element]
en: Items
cs_CZ: Položky

[ctx: name of element]
en: Items Info
cs_CZ: Informace o položkách

[ctx: name of element]
en: Job Offers
cs_CZ: Nabídka Práce

[ctx: name of element]
en: Lists
cs_CZ: Seznamy

[ctx: name of element]
en: Matches
cs_CZ: Zápasy

[ctx: name of element]
en: Member
cs_CZ: Člen

[ctx: name of element]
en: Members
cs_CZ: Členové

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
cs_CZ: Otevírací doba

[ctx: name of element]
en: Page Title
cs_CZ: Název stránky

[ctx: name of element]
en: Partners
cs_CZ: Partneři

[ctx: name of element]
en: Posts
cs_CZ: Příspěvky

[ctx: name of element]
en: Price Table
cs_CZ: Cenová Tabulka

[ctx: name of element]
en: Products
cs_CZ: Produkty

[ctx: name of element]
en: Search Form
cs_CZ: Vyhledávací formulář

[ctx: name of element]
en: Services
cs_CZ: Služby

[ctx: name of element]
en: Sitemap
cs_CZ: Mapa stránek

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
cs_CZ: Seznam taxonomie

[ctx: name of element]
en: Testimonials
cs_CZ: Reference

[ctx: name of element]
en: Toggles
cs_CZ: Přepínače

[ctx: name of element]
en: Widget Area
cs_CZ: Oblast widgetu

en: no change - icons
cs_CZ: žádná změna - ikony

en: no-repeat
cs_CZ: Ne opakovat

[ctx: options]
en: Delete
cs_CZ: Odstranit

[ctx: page]
en: Edit
cs_CZ: Změň

[ctx: page]
en: New
cs_CZ: Nová

[ctx: page]
en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: repeat
cs_CZ: opakovat

en: repeat-x
cs_CZ: Opakovat-x

en: repeat-y
cs_CZ: Opakovat-y

en: scroll
cs_CZ: posun

en: settings were saved successfully
cs_CZ: nastavení bylo úspěšně uloženo

[ctx: sidebar]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: start
cs_CZ: začátek

en: sub item
cs_CZ: dílčí položky

en: there was an error during saving
cs_CZ: během ukládání došlo k chybě

en: top center
cs_CZ: Nahoře uprostřed

en: top left
cs_CZ: vlevo nahoře

en: top right
cs_CZ: vpravo nahoře
