Doctor+ Admin 1.14 - en to bg_BG translation catalogue (1133 entries)

en: Theme Admin
bg_BG: Администрация на темата

en: Dev mode:
bg_BG: Девелопър режим:

en: Empty theme cache
bg_BG: Изпразнете кеша на шаблона

en: Empty image (WPThumb) cache
bg_BG: Изпразнете (WPThumb) кеша на изображението

en: Page Builder
bg_BG: Строител на страница

en: Default language
bg_BG: Език по подразбиране

en: Custom Meta Box
bg_BG: Потребителска мета кутия

en: %s (blog)
bg_BG: %s (блог)

en: Homepage (blog)
bg_BG: Начална страница (блог)

en: 404 page
bg_BG: 404 страница

en: Search page
bg_BG: Страница за търсене

en: Archive pages
bg_BG: Архивни страници

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
bg_BG: Категория, класификация, етикет, автор, дата

en: Attachment pages
bg_BG: Страници за прикачени файлове

en: Single post
bg_BG: Единична публикация

en: Single - WooCommerce Product
bg_BG: Единичен - WooCommerce продукт

en: %s - WooCommerce Shop Page
bg_BG: %s - WooCommerce страница за магазин

en: Install Required Plugins
bg_BG: Инсталиране на необходимите плъгини

en: &hellip; saving &hellip;
bg_BG: &hellip; записване на &hellip;

en: settings were saved successfully
bg_BG: настройките са записани успешно

en: there was an error during saving
bg_BG: Възникна грешка по време на записване

en: Resetting&hellip;
bg_BG: Възстановяване на &hellip;

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
bg_BG: Успешно възстановяване. Тази страница ще се презареди &hellip;

en: Are you sure you want to remove this element?
bg_BG: Наистина ли искате да премахнете този елемент?

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете потребителските опции за тази страница страница?

note: translators: {pageTtile} is placeholder like %s
en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
bg_BG: Вие сте на път да създадете потребителски опции за страница:
    {pageTitle}.
     съгласни ли сте?

en: Settings Administration for the special page type
bg_BG: Настройки на администрацията за специалната страница

en: Settings Administration for this standard page only
bg_BG: Настройки на администрацията само за този стандарт страница

en: Click to add custom description
bg_BG: Натиснете, за да добавите потребителски описание

en: Please select backup file
bg_BG: Моля изберете архивния файл

note: translators: {option} and {filename} are placeholders like %s
en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
bg_BG: Вие избрахте опция '{option}' но файлът е бил '{filename}'. Ние коригирахме това за Вас :)

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
bg_BG: Сигурни ли сте, че желаете да импортирате бекъпа? Всичките таблици ще се изпразнят преди импорта!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
bg_BG: Наистина ли искате да импортирате демо съдържание? Цялото съдържание на Вашия сайт ще бъде заменен!

en: Importing...
bg_BG: Импортиране...

en: Importing is done. Check out the report.
bg_BG: Импортирането завърши. Проверете репортът.

en: There was an error during importing. Check out the report.
bg_BG: Възникна грешка по време на импортирането. Вижте отчета.

en: Exporting...
bg_BG: Експортиране...

en: You just got a file download dialog or ribbon.
bg_BG: Вие получихте прозорец или панделка за сваляне на файл.

en: Your file download failed. Please try again.
bg_BG: Вашето сваляне на файл се провали. Моля опитайте отново.

en: Please enter title of the page
bg_BG: Моля въведете заглавието на страницата

en: Save and Open in Page Builder
bg_BG: Запишете и отворете във строителя за страници

en: Something is wrong with import form
bg_BG: Нещо не е наред с формата за импортиране

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
bg_BG: Файл с демо съдържание '%s' не съществува.

en: Something is wrong with export form
bg_BG: Нещо не е наред с формата за експорт

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
bg_BG: Методът за експорт '%s' не съществува. Нещо не е наред.

en: Directory '%s' can not be created.
bg_BG: Директория "%s" не може да бъде създадена.

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
bg_BG: Методът за импорт '%s' не съществува. Нещо не е наред.

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
bg_BG: Съдържанието на архивния файл е повреден, не може да се декомпресира.

en: Content from the file "%s" can not be read.
bg_BG: Съдържанието от файла "%s" не може да се чете.

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
bg_BG: Вмъкване на WordPress опцията "%s" не успешна.

en: All inserts of theme settings to the database failed.
bg_BG: Всички внасяния на промени с настройките на темата в базата данни се провалиха.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
bg_BG: Вмъкването на опция в темата "%s" се провали.

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
bg_BG: Съдържанието е частично импортирано. Възникнаха някои грешки. %s

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
bg_BG: Файлът от URL адрес "%s" не може да бъде извлечено. Причина: %s

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
bg_BG: Успешно изтеглен и записан файл от URL адрес "%s"

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
bg_BG: Примерни демо изображения са били успешно свалени

en: All attachments were sucessfully downloaded
bg_BG: Всички прикачени файлове са били успешно свалени

en: Remote server did not respond
bg_BG: Отдалеченият сървър не отговори

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
bg_BG: Отдалеченият сървър връща грешка с отговор %1$d %2$s

en: Remote file have incorrect size
bg_BG: Отдалеченият файл има неправилен размер

en: Zero size file downloaded
bg_BG: Файл с нулев размер е изтеглен

en: Content was successfully imported, yay!
bg_BG: Съдържанието е успешно импортирано, йей!

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
bg_BG: Съдържанието е импортирано частично. Някои данни не можа да бъде импортирани. Ето доклада: %s

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
bg_BG: Съдържанието не може да бъде импортирано. Причина(и): %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
bg_BG: Всички настройки на темата са импортирани успешно, уау!

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
bg_BG: Всички настройки на темата са внесени частично. Някои данни не можа да бъдат импортирани. Ето доклада: %s

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
bg_BG: Всички настройки за темата не могат да бъдат импортирани. Причина(и): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
bg_BG: WordPress настройки (ленти, джунджурии, и др.) са успешно импортирани, уау!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
bg_BG: WordPress настройките са импортирани частично. Някои данни не могат да бъдат импортирани. Ето доклада: %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
bg_BG: WordPress настройки (ленти, джунджурии, и др.) не могат да бъдат импортирани. Причина(и): %s

en: Fullwidth Elements
bg_BG: Елементи с пълна ширина

en: Fullwidth or Columnable Elements
bg_BG: Елементи с пълна ширина или в колони

en: Edit element description
bg_BG: Редактиране на описание на елемента

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
bg_BG: Ленти <strong>%s</strong> тук

en: start
bg_BG: Старт

en: end
bg_BG: край

en: Here are no options.
bg_BG: Тук няма опции.

en: Controls are not allowed to render
bg_BG: Контролите не не са позволени за показване

en: Basic
bg_BG: Основни

en: Advanced
bg_BG: Разширени

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
bg_BG: Наистина ли искате да импортирате опции от глобалните опции към този елемент?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
bg_BG: Наистина ли искате да възстановите опциите от този елемент със стойностите по подразбиране?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
bg_BG: Наистина ли искате да възстановите опциите от тази група със стойностите по подразбиране?

en: Reset
bg_BG: Начално състояние

en: WordPress version
bg_BG: WordPress версия

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
bg_BG: Тази тема за AIT изисква WordPress 3.7 или по-нова.

en: PHP Version
bg_BG: PHP версия

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
bg_BG: Препоръчва се за по-добра производителност на целия сайт с нашата тема да има PHP версия 5.4 или по-нова. Но това не е задължително. PHP 5.2 трябва да е ок.

en: Memory limit
bg_BG: Лимит на паметта

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
bg_BG: Лимита на паметта е прекалено ниска. Най-малко <b>%sMB</b> са необходими за AIT тема, за да работи правилно.

note: translators: "wp-content/uploads" is exact path to folder
en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
bg_BG: Разрешения за четене/запис за папка wp-content/uploads

en: Yes
bg_BG: Да

en: False
bg_BG: Да не се изпълнява

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
bg_BG: не е позволено на PHP да пишете в "wp-content/uploads" директорията

en: Function flock()
bg_BG: Функцията flock()

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
bg_BG: Функцията <code>flock()</code> не се поддържа на тази файлова система. AIT тема изисква това за да обработва атомни файлови операции.

en: Function gzcompress()
bg_BG: Функция gzcompress()

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
bg_BG: Функцията <code>gzcompress()</code> не е разрешен. AIT тема го изисква за процеса на бекъп на данните.

en: Function gzuncompress()
bg_BG: Функция gzuncompress()

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
bg_BG: Функцията <code>gzuncompress()</code> не е разрешена. AIT темата я изисква за да работи бекъпа на данните.

en: Disabled
bg_BG: Изключен

en: Enabled
bg_BG: Разрешено

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
bg_BG: Конфигурационата директива <code>register_globals</code> е включена. Ние препоръчваме това да бъде изключено поради съображения за сигурност.

note: translators: "Reflection" is the name of the extension
en: Reflection extension
bg_BG: Разширение Reflection

en: Reflection extension is required.
bg_BG: Разширението Reflection се изисква.

note: translators: "SPL" is the name of the extension
en: SPL extension
bg_BG: Разширение SPL

en: SPL extension is required.
bg_BG: Разширението SPL се изисква.

note: translators: "PCRE" is the name of the extension
en: PCRE extension
bg_BG: Разширение PCRE

en: Enabled and works properly
bg_BG: Разрешен и работи правилно

en: Disabled or without UTF-8 support
bg_BG: Забранено или без поддръжка на UTF-8

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
bg_BG: Разширението PCRE се изисква и трябва да има поддръжка на UTF-8.

note: translators: "ICONV" is the name of the extension
en: ICONV extension
bg_BG: Разширение ICONV

en: Disabled or does not work properly
bg_BG: Забранен или не работи правилно

en: ICONV extension is required and must work properly.
bg_BG: Разширението ICONV е необходимо и трябва да работи правилно.

en: PHP tokenizer is required.
bg_BG: Изисква се PHP маркировач.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String extension
bg_BG: Разширение за многобайтов стринг

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
bg_BG: Разширението за многобайтов стринг липсва. Някои компоненти за интернационализация могат да не работят правилно.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: Multibyte String function overloading
bg_BG: Функцията за мултибайтов стринг е претоварена

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
bg_BG: Функцията за претоварване на мултифункционалния стринг е разрешена. AIT темата изисква това да бъде забранено, някой стринг няма да функционира правилно.

note: translators: "Multibyte String" is the name of the extension
en: GD/ImageMagick extension
bg_BG: GD/ImageMagick разширение

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
bg_BG: GD и ImageMagick разширенията липсват. WordPress изисква всякое от тях за преоразмеряване на изображенията.

note: translators: "AIT Themes" is a name
en: AIT Themes Requirements Checker
bg_BG: Чекер за изискванията на AIT темата

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
bg_BG: Чекерът за изисквания на AIT темата проверява дали Вашият сървър и PHP конфигурация отговаря на изискванията за използваната AIT тема. Проверява версията на PHP, дали има необходимите PHP разширения, и дали PHP директивите за зададени правилно.

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
bg_BG: За съжаление конфигурацията на сървъра не отговаря на всички изисквания за тази тема на AIT. <em>Предишната Ви тема е реактивирана.</em>

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
bg_BG: Моля поправете проблемите в списъка отдолу и опитайте отново. Можете да се върнете към вашата <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank"> WordPress администрация за теми &raquo;</a>

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
bg_BG: Конфигурацията на сървъра не отговаря напълно на всички изисквания за тази тема на AIT.

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
bg_BG: Ние силно препоръчваме да <a href="%s" class="button button-primary"> активирате вашата Предишна тема</a>, докато всички от изброените проблеми са решени. <a href="%s" class="button button-secondary"> Продължете</a> само ако знаете какво правите.</p>

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Not tested
bg_BG: Не са тествани

en: Insert shortcode
bg_BG: Вмъкни shortcode

en: Export
bg_BG: Експортиране

en: Import
bg_BG: Импортиране

en: Import Demo Content
bg_BG: Импортиране на демо съдържание

en: Import / Export
bg_BG: Импортиране / експортиране

[ctx: export]
en: All
bg_BG: Всички

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
bg_BG: Експортира цялото WordPress съдържание, настройки на темата и настройки за WordPress

[ctx: export]
en: All theme settings
bg_BG: Всички настройки на темата

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
bg_BG: Експортира всички настройки на темата (опции на темата, строител по подразбиране на подредбата и на страниците)

[ctx: export]
en: WordPress settings
bg_BG: WordPress настройки

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
bg_BG: Експортира някои WordPress настройки (настройки на менюта, ленти, джаджи)

[ctx: export]
en: WordPress Content
bg_BG: WordPress съдържание

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
bg_BG: Експортира цялото съдържание на WordPress. Всички публикации, страници, коментари, потребителски полета, класификации, навигационни менюта и типове потребителски публикации.

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
bg_BG: Експортира цялото WordPress съдържание, настройки на темата и настройки за WordPress

[ctx: export action button label]
en: Export
bg_BG: Експортиране

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
bg_BG: <strong>Предупреждение!</strong> Този импорт ще изтрие всички записи в базата данни за избраната опция

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
bg_BG: <strong>Предупреждение!</strong> Този импорт ще изтрие цялото съдържание, всички настройки на шаблони и някои WordPress настройки в базата данни.

[ctx: import]
en: All
bg_BG: Всички

[ctx: import]
en: All theme settings
bg_BG: Всички настройки на темата

[ctx: import]
en: WordPress settings
bg_BG: WordPress настройки

[ctx: import]
en: WordPress Content
bg_BG: WordPress съдържание

[ctx: import]
en: Import Attachments?
bg_BG: Импортиране на прикачени файлове?

[ctx: import action button label]
en: Import
bg_BG: Импортиране

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
bg_BG: <strong>Предупреждение!</strong> Импортирането на демо съдържание ще изтрие цялото Ви текущо съдържание от базата данни.

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
bg_BG: Импортиране на демо съдържание

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
bg_BG: Оформление по подразбиране <small>Администрация на опциите на оформлението по подразбиране за всички страници</small>

en: Reset to Defaults
bg_BG: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
bg_BG: Наистина ли искате да нулирате всички настройки по подразбиране?

en: <strong>Default Layout</strong> Options
bg_BG: Опции за <strong>Оформлението по подразбиране</strong>

en: Changes have been made.
bg_BG: Промените са били направени.

en: Sticked unsortable elements
bg_BG: Залепени несортирани елементи

en: You can only enable or disable these elements
bg_BG: Можете само да разрешавате или забранявате тези елементи

en: Sortable elements
bg_BG: Сортиращи се елементи

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
bg_BG: Плъзнете & пуснете тук елементи от дясната страна

en: Save Options
bg_BG: Запазване на опциите

en: Edit different page&hellip;
bg_BG: Редактиране на друга страница &hellip;

en: Select a page from which to import options
bg_BG: Изберете страница, от която да импортнете опциите

en: View page: %s
bg_BG: Преглед на страница: %s

[ctx: page]
en: View
bg_BG: Изглед

en: Edit page: %s
bg_BG: Редактиране на страница: %s

[ctx: page]
en: Edit
bg_BG: Редактиране

[ctx: options]
en: Delete
bg_BG: Изтриване

en: Add New Page
bg_BG: Добавяне на нова страница

[ctx: page]
en: New
bg_BG: Нова

en: <strong>%s</strong> Local Options
bg_BG: <strong>%s</strong> Локални опции

en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

en: home
bg_BG: Начало

en: Special pages
bg_BG: Специални страници

en: Normal pages
bg_BG: Нормални страници

en: View Page
bg_BG: Изглед на страница

en: Edit Page
bg_BG: Редактиране на страница

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
bg_BG: Наистина ли искате да върнете "Опциите на темата"?

en: Reset Theme Options
bg_BG: Нулиране на опциите за темата

en: Are you sure you want to reset all options?
bg_BG: Наистина ли искате да нулирате всички опции?

en: Reset All Options
bg_BG: Нулиране на всички опции

en: Theme Options
bg_BG: Опции на темата

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
bg_BG: <strong>Опции на темата:</strong> %s

[ctx: name of element]
en: Page Title
bg_BG: Заглавие на страницата

[ctx: name of element]
en: Content
bg_BG: Съдържание

[ctx: name of element]
en: Comments
bg_BG: Коментари

[ctx: name of element]
en: Portfolio
bg_BG: Портфолио

[ctx: name of element]
en: Testimonials
bg_BG: Препоръки

[ctx: name of element]
en: Text
bg_BG: Текст

[ctx: name of element]
en: Columns
bg_BG: Колони

[ctx: name of element]
en: Partners
bg_BG: Партньори

[ctx: name of element]
en: FAQ
bg_BG: ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

[ctx: name of element]
en: Google Map
bg_BG: Google карта

[ctx: name of element]
en: Member
bg_BG: Член

[ctx: name of element]
en: Price Table
bg_BG: Ценова таблица

[ctx: name of element]
en: Video
bg_BG: Видео

[ctx: name of element]
en: Toggles
bg_BG: Превключватели

[ctx: name of element]
en: Counters
bg_BG: Броячи

[ctx: name of element]
en: Countdown
bg_BG: Броене

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
bg_BG: Хоризонтална линийка

[ctx: name of element]
en: Events
bg_BG: Събития

[ctx: name of element]
en: Events With Map
bg_BG: Събития с карта

[ctx: name of element]
en: Job Offers
bg_BG: Предложения за работа

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
bg_BG: Работно време

[ctx: name of element]
en: Contact Form
bg_BG: Форма за контакт

[ctx: name of element]
en: Sitemap
bg_BG: Карта на сайта

[ctx: name of element]
en: Advertisements
bg_BG: Реклами

[ctx: name of element]
en: Posts
bg_BG: Публикации

[ctx: name of element]
en: Members
bg_BG: Членове

[ctx: name of element]
en: Services
bg_BG: Услуги

[ctx: name of element]
en: Products
bg_BG: Продукти

[ctx: name of element]
en: Image
bg_BG: Изображение

[ctx: name of element]
en: Lists
bg_BG: Списъци

en: Custom CSS
bg_BG: Къстъм CSS

en: Your custom CSS
bg_BG: Вашият къстъм CSS

en: Here you can put your own CSS
bg_BG: Тук можете да поставите вашият собствен CSS

en: Admin branding
bg_BG: Брандиране на административната част

en: Admin Title
bg_BG: Заглавие на административната част

en: Title displayed in Wordpress menu
bg_BG: Заглавие, което да се показва в Wordpress менюто

en: Login Screen Logo
bg_BG: Лого за екрана за вход

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
bg_BG: Лого изображение за екрана за вход в Wordpress

en: Login Screen Logo Link
bg_BG: Линк за логото на екрана за вход

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
bg_BG: Връзка за лого изображението, което ще се показва във екрана за вход в Wordpress, използвайте валиден URL формат с http://

en: Login Screen Logo Tooltip
bg_BG: Пояснение за логото на входния екран

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
bg_BG: Текст с пояснения за лого изображението, което ще се показва на екрана за вход за Wordpress

en: Custom CSS for Login Screen
bg_BG: Потребителски CSS за екрана за вход

en: CSS styles for Wordpress Login screen
bg_BG: CSS стилове за екрана за вход в Wordpress

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
bg_BG: Малки икони за менюто на администрацията (16x16)

en: Icon image displayed in menu
bg_BG: Изображение на иконата, която ще се показва в менюто

en: Admin Footer Text
bg_BG: Текст на футъра в администрацията

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
bg_BG: Текст, който се показва в административния екран на Wordpress във футъра

en: Administrator settings
bg_BG: Настройки на администратора

en: Development mode
bg_BG: Режим на разработчик

en: Turn on/off development mode
bg_BG: Включване/изключване на режим на разработчик

en: Developer's IP address
bg_BG: IP адрес на разработчик(ци)

en: Megamenu settings
bg_BG: Настройки на мега меню

en: Enable megamenu
bg_BG: Разрешаване на мега меню

en: Turn on/off megamenu
bg_BG: Изключване/включване на мегаменю

en: Default Layout
bg_BG: Оформление по подразбиране

en: Title for the tab
bg_BG: Заглавие на раздела

en: Content of the tab
bg_BG: Съдържание на раздела

en: No tabs
bg_BG: Няма раздели

en: Add another tab
bg_BG: Добавяне на друг раздел

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона

[ctx: mark for form input]
en: Required
bg_BG: Задължително

en: Background Image
bg_BG: Фоново изображение

en: Select Background Image for: %s
bg_BG: Изберете фоново изображение за: %s

en: Insert Image
bg_BG: Вмъкване на изображение

en: Select Image
bg_BG: Изберете изображение

en: Repeat
bg_BG: Повторение

en: repeat
bg_BG: повторение

en: no-repeat
bg_BG: без повторение

en: repeat-x
bg_BG: повторение-x

en: repeat-y
bg_BG: повторение-y

en: Position
bg_BG: Позиция

en: top left
bg_BG: горе вляво

en: top center
bg_BG: Горе в центъра

en: top right
bg_BG: горе вдясно

en: center left
bg_BG: центрирано отляво

en: center center
bg_BG: център център

en: center right
bg_BG: център надясно

en: bottom left
bg_BG: долу вляво

en: bottom center
bg_BG: долу центрирано

en: bottom right
bg_BG: долу вдясно

en: Scroll
bg_BG: Плъзване

en: fixed
bg_BG: Фиксирана

en: scroll
bg_BG: превъртане

en: All
bg_BG: Всички

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
bg_BG: <strong>Ще бъдат показани всички налични %s.</strong><br><em>(Защото няма категории в %s или всички категории са празни)</em>

en: Are you sure?
bg_BG: Сигурни ли сте?

en: No Items Defined
bg_BG: Няма дефинирани елементи

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
bg_BG: Въвеждане

en: + Add New Item
bg_BG: + Добавяне на нов елемент

en: Open/Collapse All Items
bg_BG: Отваряне/свиване на всички елементи

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Remove All Items
bg_BG: Премахване на всички елементи

en: 1 Col
bg_BG: 1 колона

en: Choose&hellip;
bg_BG: Изберете &hellip;

en: None
bg_BG: Няма

en: Select Image for: %s
bg_BG: Изберете изображение за: %s

en: Enable
bg_BG: Разреши

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
bg_BG: Чрез разрешаването на това, можете да замените разширените опции с подредбата по подразбиране

en: Default Template
bg_BG: Шаблон по подразбиране

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
bg_BG: "Шаблонни страници" опцията е достъпна само на локални опции за определена страница.

en: There are no payments defined, please add payments first
bg_BG: Няма определени платежни методи, моля първо добавете плащането

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Find
bg_BG: Намерете

en: Latitude
bg_BG: Географска ширина

en: Longitude
bg_BG: Географска дължина

en: Streetview
bg_BG: Уличен изглед

en: Clear map
bg_BG: Изчистена карта

en: Not Installed
bg_BG: Не е инсталирано

en: No items. Add some items to "%s"
bg_BG: Няма елементи. Добавете някои елементи към "%s"

[ctx: sidebar]
en: None
bg_BG: Няма

note: translators: %s: title of menu item which is invalid
en: %s (Invalid)
bg_BG: %s (невалиден)

note: translators: %s: title of menu item in draft status
en: %s (Pending)
bg_BG: %s (в очакване)

en: sub item
bg_BG: под елемент

en: Column
bg_BG: Колона

en: Edit Menu Item
bg_BG: Редактиране на елемент от менюто

en: URL
bg_BG: URL АДРЕС

en: Label (Optional)
bg_BG: Етикет (по избор)

en: Navigation Label
bg_BG: Навигационнен етикет

en: Title Attribute
bg_BG: Атрибут на заглавието

en: Open link in a new window/tab
bg_BG: Отвори връзката в нов прозорец/раздел

en: CSS Classes (optional)
bg_BG: CSS класове (по избор)

en: Link Relationship (XFN)
bg_BG: Линк връзка (XFN)

en: Description
bg_BG: Описание

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
bg_BG: Описанието ще се показва в менюто, ако текущата тема го поддържа.

en: Icon (Optional)
bg_BG: Икона (по избор)

en: Submenu Position
bg_BG: Подменю позиция

en: Theme Default
bg_BG: Тема по подразбиране

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Center
bg_BG: Център

en: Content Left
bg_BG: Съдържание в ляво

en: Content Right
bg_BG: Съдържание в дясно

en: Full Content Width
bg_BG: Съдържание в пълна ширина

en: Url (Optional)
bg_BG: URL (по избор)

en: Minimum Width in px (Optional)
bg_BG: Минимална ширина в пиксели (по избор)

en: In New Row
bg_BG: В нов ред

en: Original: %s
bg_BG: Оригинален: %s

en: Add Column
bg_BG: Добавяне на колона

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Custom Class
bg_BG: Потребителски клас

en: Write your custom class for own page identification
bg_BG: Напишете вашите потребителски клас за идентификация на собствената Ви страница

en: Right Sidebar
bg_BG: Дясна лента

en: Select sidebar displayed on the right side of page
bg_BG: Изберете лента за показване от дясно на страницата

en: Left Sidebar
bg_BG: Лява странична лента

en: Select sidebar displayed on the left side of page
bg_BG: Изберете лента за показване от лявата страна на страницата

en: Footer Widgets Area
bg_BG: Област с джаджи във футъра

en: Display footer widgets area
bg_BG: Показване на областта за джаджи във футъра

en: Breadcrumbs
bg_BG: Пътища

en: Display breadcrumbs
bg_BG: Показване на пътищата

en: Main menu
bg_BG: Главно меню

en: Footer menu
bg_BG: Футър меню

en: General
bg_BG: Общи

en: Layout Type
bg_BG: Тип подредба

en: Display full-width or fixed-width layout of website
bg_BG: Показване на оформлението на сайта в пълна ширина или фиксирана ширина

en: Website Width
bg_BG: Ширина на уеб сайта

en: Width of the website layout
bg_BG: Ширина на оформлението на сайта

en: Left Sidebar Width
bg_BG: Ширина на лявата лента

en: Width of left sidebar
bg_BG: Ширина на лявата странична лента

en: Right Sidebar Width
bg_BG: Ширина на дясната странична лента

en: Width of right sidebar
bg_BG: Ширина на дясната лента

en: Progressive Page Loading
bg_BG: Прогресивно зареждане на сайта

en: Enable or disable progressive loading of page
bg_BG: Разрешаване или забраняване на прогресивното зареждане на страницата

en: Main Theme Colors and Backgrounds
bg_BG: Цветове и фонове за основната тема

en: Select image used as Favicon
bg_BG: Изберете изображение, което да се използва като Favicon

en: Website Background
bg_BG: Фон на уебсайта

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
bg_BG: Изглед на фоновата секция. Цвят, прозрачност и фоново изображение.

en: Theme Color
bg_BG: Цвят на темата

en: Main theme color
bg_BG: Цвят на основната тема

en: Page Background
bg_BG: Фон на страницата

en: Color and opacity of page background
bg_BG: Цвят и прозрачност на фона на страницата

en: Titles
bg_BG: Заглавия

en: Color of titles text
bg_BG: Цвят на текста на заглавията

en: Text
bg_BG: Текст

en: Color of main text
bg_BG: Цвят на основния текст

en: Links
bg_BG: Линкове

en: Color of links
bg_BG: Цвят на линковете

en: Links Hover
bg_BG: Ховър на линковете

en: Color of links with mouse cursor over
bg_BG: Цвят на инковете, когато мишката е отгоре им

en: Decoration
bg_BG: Декорация

en: Decorative color of elements on website
bg_BG: Декоративен цвят на елементи на сайта

en: Lines
bg_BG: Линии

en: Color of lines
bg_BG: Цвят на линиите

en: Lighter Objects
bg_BG: Светли обекти

en: Color and opacity to make objects lighter
bg_BG: Цвят и прозрачност за да направите обектите по светли

en: Darker Objects
bg_BG: Тъмни обекти

en: Color and opacity to make objects darker
bg_BG: Цвят и прозрачност за да направите обектите по-тъмни

en: Header
bg_BG: Хедър

en: Header Type
bg_BG: Тип на хедъра

en: Select type of website header
bg_BG: Изберете тип на хедъра на сайта

en: Website Logo
bg_BG: Лого на уебсайта

en: Logo image for website header
bg_BG: Лого изображение за хедъра на уебсайта

en: Background
bg_BG: Фон

en: Sticky Menu
bg_BG: Залепено меню

en: Enable or disable sticky menu on website
bg_BG: Разрешаване или забраняване на залепено меню на сайта

en: Main Menu Colors and Backgrounds
bg_BG: Цветове и фонове за основното меню

en: Background color and opacity of main menu
bg_BG: Цвят и прозрачност на фона на основното меню

en: Menu Items
bg_BG: Елементи от менюто

en: Color of menu items text
bg_BG: Цвят на текста на елементите на менюто

en: Active Menu Item
bg_BG: Елемент от активното меню

en: Color of active menu item text
bg_BG: Цвят на текста за активния елемент от менюто

en: Custom JavaScript Code
bg_BG: Потребителски JavaScript код

en: JavaScript Code
bg_BG: JavaScript код

en: Place for your custom Javascript codes
bg_BG: Място за вашите потребителски Javascript кодове

en: Footer
bg_BG: Футър

en: Color of widget titles
bg_BG: Цвят на заглавията за джаджите

en: Color of plain text
bg_BG: Цвят на обикновен текст

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
bg_BG: Декориране на цвета за някои елементи и линкове отгоре с курсора на мишката

en: Footer Bar
bg_BG: Футър лента

en: Text Area Width
bg_BG: Ширина на областта за текст

en: Percentage width of area
bg_BG: Процент ширина на зоната

en: Menu Area Width
bg_BG: Ширина на областта за менюто

en: Background color and opacity of footer bar
bg_BG: Цвят на фона и прозрачност на футър лентата

en: Text Area
bg_BG: Област за текст

en: Text displayed in footer bar text area
bg_BG: Показвания текст във областта на футър лентата

en: Typography
bg_BG: Типография

en: Main Website Font
bg_BG: Шрифт на уебсайта

en: Theme Default Font
bg_BG: Шрифт на темата по подразбиране

en: System font
bg_BG: Системен шрифт

en: Separator
bg_BG: Разделител

en: Separator used between links in breadcrumbs
bg_BG: Разделител, който ще се използва между линковете в пътя

en: Breadcrumbs Text
bg_BG: Текст на пътищата

en: Text displayed before breadcrumbs
bg_BG: Текст, който ще се показва преди пътищата

en: Text for "Home"
bg_BG: Текст за "Начало"

en: Text for home link in breadcrumbs
bg_BG: Текст за линка за начало в пътищата

en: Website Title
bg_BG: Заглавие на уебсайта

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
bg_BG: Показване на текущото заглавие на сайта пътищата. Няма ефект върху стандартната Wordpress инсталацията, само на инсталацията на многосайтов Wordpress.

en: Sidebars & Widget Areas
bg_BG: Области за ленти и джаджи

en: Sidebars
bg_BG: Странични ленти

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
bg_BG: Добавете нова странична лента, като натиснете на линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващите странични ленти, като натиснете на червения кръст.

en: Name
bg_BG: Име

en: Name of widget area displayed in Widgets options
bg_BG: Името на областта на джаджата се показва в опциите за джаджи

en: Footer Widget Areas
bg_BG: Област на джаджите на футъра

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
bg_BG: Добавете нова област за джаджи във футъра, като натиснете на линка "+ Добавяне на елемент", или премахнете съществуваща област за джаджи, като натиснете на червения кръст.

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Google Analytics Tracking ID
bg_BG: ИД за проследяване на Google анализ

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
bg_BG: Google анализ за проследяване ID във форма UA-XXXXX-YY

en: Social Icons
bg_BG: Социални икони

en: Display
bg_BG: Показване

en: Display social icons on website
bg_BG: Показване на социални икони на уебсайта

en: Background color and opacity of icons
bg_BG: Цвят на фона и прозрачност на иконите

en: Open In New Window
bg_BG: Отвори в нов прозорец

en: Open links in new window or tab
bg_BG: Отваряне на връзки в нов прозорец или раздел

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
bg_BG: Добавете нова социална икона като кликнете върху линк "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващата социална икона като кликнете върху червения кръст. Щракнете върху линка "Премахни всички елементи" за премахване на всички съществуващи социални икони.

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Social icon title
bg_BG: Заглавие на социалната икона

en: Icon Light
bg_BG: Светла икона

en: Social icon image
bg_BG: Изображение на социалната икона

en: Icon Dark
bg_BG: Тъмна икона

en: Link
bg_BG: Линк

en: Social icon link, use valid URL format with http://
bg_BG: Линк на социалната икона, използвайте валиден URL с формат http://

en: Display or hide this element on page
bg_BG: Показване или скриване на този елемент на страницата

en: Write your custom class for own element identification
bg_BG: Напишете ваш потребителски клас за идентификация на собствения ви елемент

en: Title text displayed with element
bg_BG: Заглавен текст, показан с елемент

en: Description text displayed with element
bg_BG: Описателен текст показващ се с елемента

en: Alignment
bg_BG: Подравняване

en: Select alignment of title and description
bg_BG: Избор на подравняване на заглавието и описанието

en: Element Background
bg_BG: Фон на елемента

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
bg_BG: Изглед на фоновата секция. Цвят, прозрачност и фоново изображение.

en: Spaces around Element
bg_BG: Интервали около елемента

en: Top Margin
bg_BG: Горна граница

en: Space above element
bg_BG: Пространство над елемента

en: Top Padding
bg_BG: Отстъп отгоре

en: Top space inside element
bg_BG: Пространство от горе в елемента

en: Bottom Padding
bg_BG: Отстъп отдолу

en: Bottom space inside element
bg_BG: Пространство отдолу в елемента

en: Bottom Margin
bg_BG: Долен предел

en: Space below element
bg_BG: Пространство под елемента

en: Category
bg_BG: Категория

en: Select category displayed on page
bg_BG: Изберете категория показвана на страницата

en: Order By
bg_BG: Подреди по

en: Select order of items listed on page
bg_BG: Изберете подредбата на елементите показани на страницата

en: Creation Date
bg_BG: Дата на създаване

en: Item Order
bg_BG: Подреждане на елемента

en: Random
bg_BG: Случайни

en: Order
bg_BG: Поръчка

en: Ascending
bg_BG: Възходящо

en: Descending
bg_BG: Низходящо

en: Time
bg_BG: Време

en: Time visibility of advertisement in seconds
bg_BG: Време за показване на рекламата в секунди

en: Advertising Colors
bg_BG: Цветове за рекламите

en: Border Color
bg_BG: Цвят на рамката

en: Color of border around advertisement
bg_BG: Цвят на рамката около рекламата

en: Background color of advertisement
bg_BG: Цвят на фона на рекламата

en: Allow Comments
bg_BG: Позволи коментари

en: Allow users to comment this page
bg_BG: Позволи на потребителите да коментират тази страница

en: Email Address
bg_BG: Имейл адрес

en: Email address of recipient
bg_BG: Имейл адрес на получател

en: Email Subject
bg_BG: Тема на емайла

en: Subject of received email
bg_BG: Тема на получените имейли

en: Email Content
bg_BG: Имейл съдържание

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
bg_BG: Съдържание на получен email. Име на атрибут за използване да се получи стойност на въвеждане, например: {name}

en: Success Message
bg_BG: Съобщение за успешно изпращане

en: Message displayed when form is sent successfully
bg_BG: Съобщение, което ще се покаже, когато формата е изпратена успешно

en: Error Message
bg_BG: Съобщение за грешка

en: Message displayed when form sending failed
bg_BG: Съобщение, което да се показва, когато изпращането на формата е неуспешно

en: Warning Message
bg_BG: Предупредително съобщение

en: Message displayed when validation is not successful
bg_BG: Съобщение за показване, когато проверката не е успешна

en: Form Inputs
bg_BG: Полета за въвеждане на формата

en: Use Captcha feature
bg_BG: Използване на Captcha функция

en: Captcha Label
bg_BG: Етикет на Captcha

en: Label for Captcha input
bg_BG: Етикет за въвеждането на Captcha

en: Captcha Text
bg_BG: Текст на Captcha

en: Text displayed beside Captcha input
bg_BG: Текст, който да се показва до полето за въвеждане на Captcha

en: Reset Button
bg_BG: Бутон за нулиране

en: Display reset button in form
bg_BG: Показване на бутон за нулиране във формата

en: Escape Form Inputs
bg_BG: Избягване на знаци

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
bg_BG: Включване/изключване на пропускането на знаци във формата

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
bg_BG: Текст, който се показва като етикет за полето за въвеждане. За да се скрие етикета оставете това поле празно.

en: Name of input, used for email content
bg_BG: Име за полето за въвеждане, което ще се използва за Email съдържанието

en: Input Type
bg_BG: Тип на полето за въвеждане

en: Select type of input
bg_BG: Изберете тип на полето за въвеждане

en: Checkbox Horizontal
bg_BG: Хоризонтално квадратче

en: Checkbox Vertical
bg_BG: Вертикално квадратче

en: Date
bg_BG: Дата

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Hidden
bg_BG: Скрити

en: Radio Horizontal
bg_BG: Хоризонтален радио бутон

en: Radio Vertical
bg_BG: Вертикален радио бутон

en: Select
bg_BG: Изберете

en: Textarea
bg_BG: Поле за текст

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
bg_BG: Текст, който ще се показва в полето за въвеждане за типовете полета за въвеждане. За типове с повече стойности използвайте разделител с точка и запетая. Пример: изберете стойност 1;изберете стойност 3;изберете стойност 3

en: Placeholder
bg_BG: Контейнер

en: Text displayed as placeholder while input is empty
bg_BG: Текст, който ще се показва като контейнер докато полето за въвеждане е празно

en: Size
bg_BG: Размер

en: Select size of input
bg_BG: Изберете размер на полето за въвеждане

en: Full Size
bg_BG: Пълен размер

en: Half Size - one per row
bg_BG: Половината размер - по един на ред

en: Half Size
bg_BG: Половината размер

en: Required
bg_BG: Задължително

en: Select if the field is required
bg_BG: Изберете, ако полето е задължително

en: No
bg_BG: Не

en: Contact Form Layout
bg_BG: Оформление на формата за контакт

en: Label Width
bg_BG: Ширина на етикета

en: Custom width of form labels
bg_BG: Потребителска ширина на етикетите за формата

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Diameter of countdown circles
bg_BG: Диаметър на кръговете за броене

en: Line Width
bg_BG: Ширина на линията

en: Width of countdown circles
bg_BG: Ширина на кръговете за броене

en: Date From
bg_BG: Дата от

en: Starting date for countdown
bg_BG: Начална дата за обратно отброяване

en: Date To
bg_BG: Дата на

en: Ending date for countdown
bg_BG: Крайна дата за обратно отброяване

en: Finished Text Screen
bg_BG: Крайния текст на екрана

en: Text displayed after end date
bg_BG: Текст, който се показва след крайната дата

en: Colors
bg_BG: Цветове

en: Bottom Color
bg_BG: Цвят за долу

en: Main color of countdown circles
bg_BG: Основен цвят на кръговете за обратно броене

en: Top Color
bg_BG: Цвят за отгоре

en: Color displaying current value
bg_BG: Цвят, който се показва за текущата стойност

en: Type
bg_BG: Тип

en: Select type of counter
bg_BG: Изберете тип на брояч

en: Gauge
bg_BG: Габарит

en: Line
bg_BG: Линия

en: Dimension
bg_BG: Размери

en: Dimension of counters
bg_BG: Размери на броячите

en: Thickness
bg_BG: Дебелина

en: Thickness of counters
bg_BG: Дебелина на броячите

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
bg_BG: Добавете нов брояч като кликнете върху линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващ брояч като кликнете върху червения кръст. Кликнете върху линка "Премахни всички елементи", за да премахнете всички съществуващи броячи.

en: Current Value
bg_BG: Текуща стойност

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
bg_BG: Стойност, която се показва от брояча (число от 0 до 100 за тип габарит и линия)

en: Text displayed as label of counter
bg_BG: Текст, който се показва като заглавие на брояча

en: Text displayed as description with counter
bg_BG: Текст, който се показва като описание с брояча

en: Main color of counters
bg_BG: Основен цвят на броячите

en: Animation
bg_BG: Анимация

en: Select type of slider animation
bg_BG: Изберете тип на анимацията за слайдера

en: Slide Horizontal
bg_BG: Плъзгане хоризонтално

en: Fade
bg_BG: Плавен преход

en: Autoplay
bg_BG: Автоматично изпълнение

en: Enable or disable the autoplay feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за автоматично изпълнение

en: Select size of slider
bg_BG: Изберете размер на слайдера

en: Content Size
bg_BG: Размер на съдържание

en: Fullwidth Size
bg_BG: Размер на пълна ширина

en: Image Format
bg_BG: Формат на изображението

en: Select format of images
bg_BG: Изберете формат на изображения

en: Navigation
bg_BG: Навигация

en: Select type of slider navigation
bg_BG: Изберете тип на навигацията за слайдера

en: Bullets
bg_BG: Точки

en: Thumbnails
bg_BG: Миниатюри

en: Description Animation
bg_BG: Анимация на описанието

en: Select type of animation for description
bg_BG: Изберете тип на анимация за описанието

en: Rotate
bg_BG: Завъртане

en: Move
bg_BG: Преместване

en: Zoom
bg_BG: Мащабиране

en: Slides
bg_BG: Слайдове

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на връзка за изображение в слайд, използвайте валиден URL формат с http://

en: Image
bg_BG: Изображение

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на изображение в слайд, използвайте валиден URL формат с http://

en: Title displayed in description box
bg_BG: Заглавие, показано в полето за Описание

en: Text displayed in description box
bg_BG: Текст, показван в полето за Описание

en: Button Text
bg_BG: Текст на бутона

en: Text for button displayed in description box
bg_BG: Текст за бутон, показван в полето за Описание

en: Text Alignment
bg_BG: Подравняване на текста

en: Select text alignment in description box
bg_BG: Изберете Подравняване на текста в полето за Описание

en: Position of Description
bg_BG: Позиция на описанието

en: Select position of description box
bg_BG: Изберете позиция на кутията за описание

en: Top Fullsize
bg_BG: най-отгоре в пълен размер

en: Top-Left
bg_BG: Горен ляв

en: Top-Center
bg_BG: Горе в центъра

en: Top Right
bg_BG: Горе вдясно

en: Center Left
bg_BG: Център вляво

en: Center Center
bg_BG: Център център

en: Center Right
bg_BG: Център вдясно

en: Bottom-Left
bg_BG: Долу вляво

en: Bottom-Center
bg_BG: Долу в центъра

en: Bottom Right
bg_BG: Долу вдясно

en: Bottom Fullsize
bg_BG: Най-отдолу пулен размер

en: Description Width
bg_BG: Ширина на описанието

en: Width of description box
bg_BG: Ширина на кутията за описание

en: Slider Layout
bg_BG: Оформление на слайдера

en: Slider Border
bg_BG: Рамка на слайдера

en: Color of border around slider
bg_BG: Цвят на рамката около слайдера

en: Autoplay Pause
bg_BG: Пауза на автоматичното изпълнение

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
bg_BG: Период от време (в секунди) между всеки автоматичен преход

en: Navigation Position
bg_BG: Позиция на навигацията

en: Select position of slider navigation
bg_BG: Изберете позиция на навигацията за слайдера

en: Outside of Slider
bg_BG: Външната страна на слайдера

en: Inside of Slider
bg_BG: Вътрешната страна на слайдера

en: Thumbnail Border
bg_BG: Рамка на миниатюрата

en: Color of border around the thumbnails
bg_BG: Цвят на рамката около миниатюрите

en: Slider Descriptions Layout
bg_BG: Оформление на описанието на слайдера

en: Width of description box for all slides
bg_BG: Ширина на кутията за описание на всички слайдове

en: Vertical Offset
bg_BG: Вертикално изместване

en: Top and bottom offset of description boxes
bg_BG: Изместване отгоре и отдолу за кутиите за описание

en: Horizontal Offset
bg_BG: Хоризонтално изместване

en: Right and left offset of description boxes
bg_BG: Изместване на ляво и дясно за кутиите за описание

en: Background of description boxes
bg_BG: Фон за кутиите за описание

en: Color of title in description boxes
bg_BG: Цвят на заглавието на кутиите за описание

en: Title Size
bg_BG: Размер на заглавието

en: Font size of title in description boxes
bg_BG: Размер на шрифта за заглавието на кутиите за описание

en: Color of text in description boxes
bg_BG: Цвят на текста за кутиите за описание

en: Button Color
bg_BG: Цвят на бутона

en: Color of button in description boxes
bg_BG: Цвят на бутона в кутиите за описание

en: Color of text on button in description boxes
bg_BG: Цвят на текста за бутона в кутиите за описание

en: Button Opacity
bg_BG: Прозрачност на бутона

en: Opacity of button in description boxes
bg_BG: Прозрачност на бутона в кутиите за описание

en: Count
bg_BG: Броене

en: Number of items listed on page
bg_BG: Брой на елементите показани на страницата

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Select layout type of displayed items
bg_BG: Изберете тип на оформлението на показаните елементи

en: Box
bg_BG: Кутия

en: List
bg_BG: Списък

en: Text Rows
bg_BG: Редове на текста

en: Number of rows for description text
bg_BG: Брой редове на текста за описание

en: Advanced Info
bg_BG: Разширена информация

en: Enable or disable post information
bg_BG: Разрешаване или забраняване на публикацията с информация

en: Box Layout settings
bg_BG: Настройки на оформлението за кутия

en: Columns
bg_BG: Колони

en: Number of items in one row
bg_BG: Брой елементи в един ред

en: Carousel
bg_BG: Въртележка

en: Enable or disable carousel feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функция въртележка

en: Carousel Autoplay
bg_BG: Автоматично стартиране на въртележката

en: Enable or disable carousel autoplay feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за автоматично изпълнение на въртележката

en: Carousel Fading
bg_BG: Затихване на въртележката

en: Enable or disable carousel fading feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за затихване на въртележката

en: Carousel Rows
bg_BG: Редове на въртележката

en: Number of rows in carousel
bg_BG: Брой редове във въртележката

en: Select format for images in carousel
bg_BG: Изберете формат на изображенията във въртележката

en: List Layout settings
bg_BG: Настройки на оформлението на списъка

en: Select type of Facebook box
bg_BG: Изберете тип на Facebook кутията

en: Likebox
bg_BG: Кутия с харесвания

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Color Scheme
bg_BG: Цветова схема

en: Select color scheme of Facebook box
bg_BG: Изберете цветова схема на Facebook кутията

en: Light
bg_BG: Светла

en: Dark
bg_BG: Тъмна

en: Likebox settings
bg_BG: Настройки на кутията за лайкове

en: Facebook Page URL
bg_BG: URL на Facebook страницата

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на Facebook страница, която ще се показва в полето, използвайте валиден URL формат с http://

en: Height
bg_BG: Височина

en: Height of Facebook box
bg_BG: Височина на Facebook кутията

en: Show Faces
bg_BG: Покажи лица

en: Display profile photos in Facebook box
bg_BG: Показване на профилна снимка във Facebook кутията

en: Show Stream
bg_BG: Показване на поток

en: Display latest posts stream in Facebook box
bg_BG: Показване на поток от най-новите публикации във Facebook кутията

en: Show Header
bg_BG: Показване на хедъра

en: Display Facebook box header
bg_BG: Показване на Facebook кутията в хедъра

en: Comments settings
bg_BG: Настройки за коментари

en: Number of Posts
bg_BG: Брой публикации

en: Count of visible posts in Facebook box
bg_BG: Брой на видимите публикации във Facebook кутията

en: Number of visible items
bg_BG: Брой на видимите елементи

en: Alphabetically
bg_BG: Азбучен ред

en: Category Data
bg_BG: Категория за данните

en: Display category information on page
bg_BG: Показване на информацията за категорията на страницата

en: Select type of Google Map
bg_BG: Изберете тип на Google Map

en: Normal Map
bg_BG: Нормална карта

en: Satellite Map
bg_BG: Сателитна карта

en: Hybrid Map
bg_BG: Хибридна карта

en: Select size of Google Map
bg_BG: Изберете размер на Google Map

en: Height of Google Map
bg_BG: Височина на Google Map

en: Markers
bg_BG: Маркери

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
bg_BG: Добави нов маркер като кликнете върху линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващите маркер като кликнете върху червения кръст. Кликнете върху линка "Премахни всички елементи", за да премахнете всички съществуващи маркери.

en: Title displayed in infowindow
bg_BG: Заглавие, което ще се показва в прозореца за информация

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
bg_BG: URL линк, който ще се показва в прозореца за информация, използвайте валиден URL формат с http://

en: Description displayed in infowindow
bg_BG: Описание, което ще се показва в прозореца за информация

en: Icon Image
bg_BG: Изображение на икона

en: Marker image URL
bg_BG: URL на изображението за маркера

en: Address for marker position
bg_BG: Позиция на адреса за маркера

en: Address of default position shown on Google Map
bg_BG: Адреса на позицията по подразбиране показана в Google карти

en: Zoom level of Google Map
bg_BG: Нивото на мащабиране на Google Map

en: Map General Colors
bg_BG: Генерални цветове на картата

en: Map's Border
bg_BG: Рамка на картите

en: Border color of Google Map
bg_BG: Цвят на рамката на Google карти

en: Map's Hue
bg_BG: Отенък на картите

en: Hue color of Google Map
bg_BG: Цвят на отенъка на Google карти

en: Map's Saturation
bg_BG: Насищане на картите

en: Saturation level of Google Map
bg_BG: Ниво на насищане на Google карти

en: Map's Brightness
bg_BG: Яркост на картите

en: Brightness level of Google Map
bg_BG: Нивото на яркост на Google карти

en: Map Object Colors
bg_BG: Цветове на обекти на картата

en: Saturation
bg_BG: Наситеност

en: Saturation level of Google Map objects
bg_BG: Ниво на насищане за обекти на Google карти

en: Brightness
bg_BG: Яркост

en: Brightness level of Google Map objects
bg_BG: Нивото на яркост за обекти на Google карти

en: Landscape Hue
bg_BG: Отенък в пейзаж

en: Hue color of Google Map landscape
bg_BG: Цвят на отенъка на Google карти в пейзаж

en: Administrative Hue
bg_BG: Отенък на администрацията

en: Hue color of Google Map administrative areas
bg_BG: Цвят на отенъка на административната част на Google карти

en: Roads Hue
bg_BG: Пътища на отенъка

en: Hue color of Google Map roads
bg_BG: Цвят на отенъка за пътищата на Google карти

en: Water Hue
bg_BG: Отенък на водата

en: Hue color of Google Map water
bg_BG: Цвят на отенъка за водата на Google карти

en: POI Hue
bg_BG: Отенък на POI

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
bg_BG: Цвят на отенъка за точките на интереси на Google карти

en: MouseWheel Zoom
bg_BG: Мащабиране със скрола на мишката

en: Image to display
bg_BG: Изображение за показване

en: Width of image
bg_BG: Ширина на изображението

en: Image Layout
bg_BG: Оформление на снимка

en: Layout of the image displayed on the page
bg_BG: Оформление на изображението показано на страницата

en: Keep Aspect Ratio
bg_BG: Запази пропорцията

en: Crop to Square
bg_BG: Изрязване до квадрат

en: Rounded
bg_BG: Закръглена

en: Border
bg_BG: Рамка

en: Display or hide borders
bg_BG: Показване или скриване на рамки

en: Image Title
bg_BG: Заглавие на изображението

en: Title of the image displayed as ALT text
bg_BG: Заглавие на изображението показано като ALT текст

en: Place Title to Caption
bg_BG: Място за заглавие на надписа

en: Display Title of the image in caption
bg_BG: Показва заглавие на изображението в надпис

en: Image Caption
bg_BG: Надпис на изображението

en: Image description displayed as caption
bg_BG: Описание на изображението, което се показва като надпис

en: Link Settings
bg_BG: Настройки на линковете

en: Link to
bg_BG: Линк към

en: Where to link the image?
bg_BG: Към къде да се линкне изображението?

en: Media File
bg_BG: Медиен файл

en: Custom Url
bg_BG: Потребителски Url

en: Custom URL
bg_BG: Потребителски URL

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на линка на изображението, използвайте валиден URL формат с http://

en: Link Target
bg_BG: Цел на линка

en: Target of the link
bg_BG: Целта на линка

en: Open in Current Window
bg_BG: Отвори в текущия прозорец

en: Open in New Window
bg_BG: Отвори в нов прозорец

en: Data for Custom Label
bg_BG: Данни за персонализиран етикет

en: Use Label
bg_BG: Използвай етикет

en: Set custom label on the image
bg_BG: Изберете потребителски етикет на изображението

en: No Label
bg_BG: Без етикет

en: Size of the label
bg_BG: Размер на етикета

en: Icon
bg_BG: Икона

en: Class for FontAwesome icon
bg_BG: Клас за иконата на FontAwesome

en: Title of label
bg_BG: Заглавие на етикета

en: Description of label
bg_BG: Описание на етикета

en: Label Position
bg_BG: Позиция на етикета

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
bg_BG: Нулева стойност за координатите X и Y за позицията на етикета

en: Top Left Corner
bg_BG: Горния ляв ъгъл

en: Top Right Corner
bg_BG: Горния десен ъгъл

en: Bottom Left Corner
bg_BG: Долния ляв ъгъл

en: Bottom Right Corner
bg_BG: Долния десен ъгъл

en: X Coordinate
bg_BG: X координата

en: + / - coordinate on X axis
bg_BG: + / - координиране на оста X

en: Y Coordinate
bg_BG: Y координата

en: + / - coordinate on Y axis
bg_BG: + / - координиране на оста Y

en: Label URL
bg_BG: URL на етикета

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на връзка на етикета, използвайте валиден URL формат с http://

en: Label Link Target
bg_BG: Място към което да сочи линкът на етикета

en: Image Container
bg_BG: Контейнер за изображение

en: Image Border Color
bg_BG: Цвят на рамката на изображението

en: Color of border around image
bg_BG: Цвят на рамката около изображението

en: Left Offset
bg_BG: Изместване на ляво

en: Left offset around the image
bg_BG: Изместване на ляво около изображението

en: Right Offset
bg_BG: Изместване на дясно

en: Right offset around the image
bg_BG: Изместване на дясно около изображението

en: Colors and Advanced Layout
bg_BG: Цветове и разширено оформление

en: Caption Position
bg_BG: Позиция на ндписа

en: Position of the image caption
bg_BG: Позиция на надписа на изображението

en: Outside of Image
bg_BG: Външната страна на изображението

en: Inside of Image
bg_BG: Вътрешната страна на изображението

en: Caption Size
bg_BG: Размер на надписа

en: Width of the Caption
bg_BG: Ширина на надписа

en: Caption Top Offset
bg_BG: Отстъп отгоре на надписа

en: Top margin of caption placed outside
bg_BG: Граница най-отгоре на надписа поставена извън него

en: Caption Background Color
bg_BG: Цвят на фона на надписа

en: Backgroud Color of caption
bg_BG: Цвят на фона на надписа

en: Caption Text Color
bg_BG: Цвят на текста на надписа

en: Color of texts in caption
bg_BG: Цвят на текстовете на надписа

en: Label Background Color
bg_BG: Цвят на фона на етикета

en: Backgroud Color of label
bg_BG: Цвят на фона на етикета

en: Label Text Color
bg_BG: Цвят на текста на етикета

en: Color of texts in label
bg_BG: Цвят на текста на етикета

en: Select layout style
bg_BG: Изберете стилът на оформлението

en: One Column
bg_BG: Една колона

en: Two Columns
bg_BG: Две колони

en: Show or hide lines between items
bg_BG: Скриване и показване на линии между елементите

en: Select icon style
bg_BG: Изберете стил на иконата

en: Icon Color
bg_BG: Цвят на иконата

en: Custom color of icon bullets
bg_BG: Потребителски цвят на икона за изреждане

en: Title Style
bg_BG: Стил на заглавието

en: Select typography style
bg_BG: Изберете стил на типографията

en: Items
bg_BG: Елементи

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
bg_BG: Добавете нов елемент от списък като кликнете върху линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващия списъчен елемент, като кликнете върху червения кръст. Щракнете върху линка "Премахни всички елементи", за да премахнете всички съществуващи елементи от списъка.

en: Select member displayed on page
bg_BG: Изберете потребител, който ще се показва на страницата

en: Select format for image of member
bg_BG: Изберете формат на изображението на потребителия

en: Collapsible Rows
bg_BG: Сгъваеми редове

en: Collapsible hidden exceeded rows
bg_BG: Сгъваеми превишени скрити редове

en: Open links in new window
bg_BG: Отваря връзките в нов прозорец

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адреса на песента, използвана в плейъра, използвайте валиден URL формат с http://

en: Height of player
bg_BG: Височина на плейъра

en: Artwork
bg_BG: Обложка

en: Display artwork in player
bg_BG: Показване на обложки в плейъра

en: Player Colors and Layout
bg_BG: Контроли и оформление за плейъра

en: Color
bg_BG: Цвят

en: Decorative color of player
bg_BG: Декоративен цвят на плейъра

en: Color of border around player
bg_BG: Цвят на рамката около плейъра

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: Friday
bg_BG: Петък

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Empty Days
bg_BG: Празни дни

en: Display or hide empty days in table
bg_BG: Показване или скриване на дните в таблицата

en: Note
bg_BG: Забележка

en: Text visible as note below table
bg_BG: Текст видими като бележка под таблицата

en: Description text displayed with page title
bg_BG: Текст, който се показва като описание със заглавието на страницата

en: Custom Spaces
bg_BG: Потребителски пространства

en: Offset of partner's logo
bg_BG: Отместване на логото на партньора

en: Portfolio Layout
bg_BG: Оформление на портфолиото

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Display Portfolio filter
bg_BG: Показване на филтър за портфолиото

en: Subcategory Filter
bg_BG: Филтър за подкатегория

en: Display items from subcategories when filtering
bg_BG: Показвай елементите от подкатегории при филтриране

en: Item Display
bg_BG: Показване на елемент

en: Select how to show the content of Portfolio item
bg_BG: Изберете как да се показва съдържанието на елемент от портфолиото

en: Link to detail
bg_BG: Линк към детайла

en: Open in popup
bg_BG: Отваряне в изкачащ прозорец

en: Excerpt
bg_BG: Откъс

en: Display Portfolio item description
bg_BG: Показване на описание на елемента за портфолиото

en: Image Height
bg_BG: Височина на изображението

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
bg_BG: Височина на изображенията на портфолиото. За автоматична височина въведете auto или 0.

en: Image Offset
bg_BG: Отместване на изображението

en: Offset of Portfolio images
bg_BG: Отместване на изображения портфолиото

en: Horizontal
bg_BG: Хоризонтално

en: Vertical
bg_BG: Вертикално

en: Standard Color
bg_BG: Стандартен цвят

en: Decoration color of standard items
bg_BG: Цвят за декорация на стандартни елементи

en: Featured Color
bg_BG: Избран цвят

en: Decoration color of featured items
bg_BG: Цвят за декорация на избран елемент

en: Revolution Slider plugin is not active
bg_BG: Плъгинът Revolution slider не е активен

en: Revolution Slider Alias
bg_BG: Псевдоним на Revolution slider

en: Select slider displayed on page
bg_BG: Изберете слайдер, който да се показва на страницата

en: Alternative Image
bg_BG: Алтернативно изображение

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
bg_BG: Изображение, което да се показва в responsive оформление вместо слайдера

en: Responsive Resolution
bg_BG: Responsive резолюция

en: Breakpoint when alternative image is displayed
bg_BG: Точка на прекъсване, когато се показва алтернативно изображение

en: Disable
bg_BG: Забранете

en: Select type of rule
bg_BG: Изберете тип на решетка

en: Simple Line
bg_BG: Проста линия

en: Bold Line
bg_BG: Удебелена линия

en: Dashed
bg_BG: С прекъсване

en: Shadowed
bg_BG: Със сянка

en: Select size of rule
bg_BG: Изберете размер на мрежата

en: Slide Up Button
bg_BG: Бутон за плъзгане нагоре

en: Display button on rule to slide up
bg_BG: Показване на бутон на мрежата за плъзгане нагоре

en: Color of rule
bg_BG: Цвят на мрежата

en: Space above rule
bg_BG: Пространство над мрежата

en: Space below rule
bg_BG: Пространството под мрежата

en: Use
bg_BG: Използвайте

en: Include SEO meta data into header
bg_BG: Включва SEO мета данни в хедъра

en: Write title for page
bg_BG: Напишете заглавие за страницата

en: Keywords
bg_BG: Ключови думи

en: Write keywords for page
bg_BG: Напишете ключови думи за страницата

en: Write description for page
bg_BG: Напишете описание за страницата

en: no change - icons
bg_BG: икони - без промяна

en: Select type of items
bg_BG: Изберете типа на елементите

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
bg_BG: Брой на елементите, изброени на страницата. Въведете 0 за всички елементи.

en: Pages Parameters
bg_BG: Параметри на страниците

en: Depth
bg_BG: Дълбочина

en: Depth of listed items
bg_BG: Дълбочина на изброените елементи

en: Posts Parameters
bg_BG: Параметри на публикациите

en: Comments Count
bg_BG: Брояч на коментарите

en: Display or hide count of comments
bg_BG: Показване или скриване на броя на коментарите

en: Author
bg_BG: Автор

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
bg_BG: Идентификационен номер на автора, или множество идентификатори, разделени със запетая

en: Select size of player
bg_BG: Изберете размер на плейъра

en: Large
bg_BG: Голям

en: Small
bg_BG: Малък

en: Use autoplay on page load
bg_BG: Използвай автоматично изпълнение при зареждане на страницата

en: Select type of toggles
bg_BG: Изберете тип на превключване

en: Accordion
bg_BG: Акордеон

en: Toggle
bg_BG: Превключване

en: Horizontal Tabs
bg_BG: Хоризонтални раздели

en: Vertical Tabs
bg_BG: Вертикални раздели

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Twitter username (account)
bg_BG: Потребителско име за Twitter (акаунта)

en: Count of displayed posts
bg_BG: Брой на показаните публикации

en: Twitter API Data
bg_BG: API данни за Twitter

en: Consumer key
bg_BG: Потребителски ключ

en: Twitter API Consumer key
bg_BG: Twitter API потребителски ключ

en: Consumer secret
bg_BG: Потребителски secret

en: Twitter API Consumer secret
bg_BG: Twitter API потребителски secret

en: Twitter API Access token
bg_BG: Twitter API Access маркер

en: Access token secret
bg_BG: Access маркер secret

en: Twitter API Access token secret
bg_BG: Twitter API Access маркер secret

en: Date Format
bg_BG: Формат на датата

en: Format of posts dates
bg_BG: Формат на дати за публикациите

en: Escape Special Characters
bg_BG: Избягване на специални символи

en: Escaping special characters used in posts
bg_BG: Избягване на специални символи използвани в публикациите

en: Clickable Links
bg_BG: Линкове с възможност за кликване

en: Possibility click on posts links
bg_BG: Възможност за кликване на публикуваните линкове

en: Display posts dates
bg_BG: Показване на дати на публикациите

en: Select video source
bg_BG: Изберете източник на видеото

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
bg_BG: URL на видео, което ще се показва на страницата, използвайте валиден URL формат с http://

en: Width of player
bg_BG: Ширина на плейър

en: Color of border around video
bg_BG: Цвят на рамката около видеото

en: Theme &rarr; Blog Authors
bg_BG: Шаблон &rarr; Блог автори

en: View author archive
bg_BG: Преглед на архив с автори

en: Title:
bg_BG: Заглавие:

en: Display Post Count?
bg_BG: Показване на брояч на публикациите?

en: Display Author Gravatar?
bg_BG: Показване на Gravatar на авторите?

en: Customize displaying posts
bg_BG: Персонализиране на показваните публикации

en: Theme &rarr; Posts
bg_BG: Тема &rarr; Публикации

en: Number of posts
bg_BG: Брой на публикациите

en: Excerpt length
bg_BG: Дължина на откъса

en: Show read more
bg_BG: Покажете прочети повече

en: Show thumbnails
bg_BG: Покажете миниатюри

en: Thumbnail width
bg_BG: Ширина на миниатюри

en: Thumbnail height
bg_BG: Височина на миниатюри

en: Thumbnail position
bg_BG: Позиция на миниатюри

en: Display social icons for current page
bg_BG: Покажете социални икони за сегашната страница

en: Theme &rarr; Social Icons
bg_BG: Тема &rarr; социални икони

en: Show icon title
bg_BG: Покажи заглавие на икона

en: Display submenu for current page
bg_BG: Покажете подменю за сегашната страница

en: Theme &rarr; Submenu
bg_BG: Тема &rarr; подменю

en: Optional Class
bg_BG: Клас по избор

en: Top menu
bg_BG: Меню от горе

en: Custom Html
bg_BG: Потребителски Html

en: Custom html for your header.
bg_BG: Потребителски html за вашия хедър.

en: Title Website Font
bg_BG: Шрифт за заглавието на уеб сайта

en: Font Sizes
bg_BG: Размери на шрифта

en: Standard Text
bg_BG: Стандартен текст

en: Basic text size in px
bg_BG: Основен текстов размер в px

en: Small Text
bg_BG: Малък текст

en: Small text size in px
bg_BG: Малък текст размер в px

en: Decoration Text
bg_BG: Текст за декорация

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
bg_BG: Размер на текста за декорация, бутони и други текстове в px

en: Main Menu Text
bg_BG: Текст на основното меню

en: Menu text size in px
bg_BG: Размер на менюто в px

en: Submenu Text
bg_BG: Текст на подменю

en: Submenu text size in px
bg_BG: Размер на текста за подменюто в px

en: Input Text
bg_BG: Текст за въвеждане

en: Form input text size in px
bg_BG: Размер на текста за формата на въвеждане в px

en: Social icon link
bg_BG: Линк на социалната икона

en: Header menu
bg_BG: Меню на хедъра

en: Header Widget Areas
bg_BG: Област за джаджи на хедъра

en: Widget Area
bg_BG: Област за джаджи

en: Select alignment of widgets in widget area
bg_BG: Изберете подравняване на джаджите в областта за джаджи

[ctx: name of element]
en: Matches
bg_BG: Мачове

en: Custom Background
bg_BG: Потребителски фон

en: Choose custom html background
bg_BG: Изберете потребителски html фон

en: Select type of display for the element
bg_BG: Изберете тип на показване за елемента

en: Actual Match
bg_BG: Актуално съчетание

en: All Matches
bg_BG: Всички мачове

en: Actual Match Display Options
bg_BG: Опции за показване на актуалното съчетание

en: Select type of display actual match
bg_BG: Изберете тип за показване на актуалното съчетаване

en: Latest Match Only
bg_BG: Само последното съчетание

en: Next Match Only
bg_BG: Само следващото съчетание

en: Both
bg_BG: И двете

en: Display Category Title
bg_BG: Показване на заглавие на категорията

en: Image Ratio
bg_BG: Съотношение на изображението

en: Page Title Background
bg_BG: Фон за заглавието на страницата

en: Site Header
bg_BG: Хедър на сайта

en: Background color and opacity of site header
bg_BG: Цвят и прозрачност на фона за хедъра на сайта

en: Menu Hover Items
bg_BG: Елементи на покриването на менюто

en: Hover Color of menu items text
bg_BG: Цвят при покриване на текста на елементите от менюто

en: flexible images
bg_BG: гъвкави изображения

[ctx: name of element]
en: Widget Area
bg_BG: Област за джаджи

en: Header & Page Title Background
bg_BG: Хедър & Фон на заглавието на страницата

en: Color is set for header, image is set for page title
bg_BG: Цветът е зададен за хедъра, изображението е зададено за заглавието на страницата

en: Monday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за понеделник

en: Tuesday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Вторник

en: Wednesday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Сряда

en: Thursday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Четвъртък

en: Friday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Петък

en: Saturday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Събота

en: Sunday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Неделя

en: Show or hide title
bg_BG: Скриване или показване на заглавието

en: Select format for images
bg_BG: Изберете формат за изображенията

en: Widget area
bg_BG: Област за джаджи

en: Select widget area to display
bg_BG: Изберете показването на областта за джаджите

en: Item Background Color
bg_BG: Цвят на фона на елемента

en: Item Optional Background Color
bg_BG: Опционален цвят на фона на елемента

en: Titles Color
bg_BG: Цвят за заглавията

en: Custom color of titles
bg_BG: Потребителски цвят за заглавията

en: Text Color
bg_BG: Цвят на текста

en: Custom color of text
bg_BG: Потребителски цвят за текст

en: Links Color
bg_BG: Цвят за линковете

en: Custom color of links
bg_BG: Потребителски цвят за линковете

en: Custom Button
bg_BG: Персонализиран бутон

en: Button Text Color
bg_BG: Цвят на текста за бутона

en: Custom text button color
bg_BG: Персонализиран цвят на текста на бутона

en: Text displayed in the Button
bg_BG: Текст, който ще се показва в бутона

en: Button Url
bg_BG: URL адрес на бутона

en: Imput url for the Button
bg_BG: Въведете връзка за бутона

en: Double
bg_BG: Двойно

[ctx: name of element]
en: Header Map
bg_BG: Карта на хедъра

[ctx: name of element]
en: Search Form
bg_BG: Форма за търсене

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
bg_BG: Списък с Класификация

[ctx: name of element]
en: Items
bg_BG: Елементи

[ctx: name of element]
en: Items Info
bg_BG: информация на елементите

en: Header Map
bg_BG: Карта на хедъра

en: Image Options
bg_BG: Опции на изображението

en: Header Image
bg_BG: Хедър изображение

en: Item Category / Location Options
bg_BG: Категория на елемента / Опции за метсоположение

en: Basic Options
bg_BG: Основни опции

en: Category Default Icon
bg_BG: Икона по подразбиране за категория

en: Default icon for categories without own icon
bg_BG: Икона по подразбиране за категории без собствена икона

en: Category Default Map Marker
bg_BG: Маркер на карта по подразбиране за категорията

en: Default marker for categories without own map marker
bg_BG: Маркер по подразбиране за категории без собствен маркер за картата

en: Location Default Icon
bg_BG: Икона по подразбиране за местоположение

en: Default icon for locations without own icon
bg_BG: Икона по подразбиране за местоположения без собствена икона

en: Category Default Image
bg_BG: Изображение по подразбиране за категория

en: Default image for categories without own header image
bg_BG: Изображение по подразбиране за категории без собствено изображение на хедъра

en: Location Default Image
bg_BG: Изображение по подразбиране за местоположение

en: Default image for locations without own header image
bg_BG: Изображение по подразбиране за местоположения без собствено изображение на хедъра

en: Header image height
bg_BG: Височина на изображението за хедъра

en: List Options
bg_BG: Опции за списък

en: Number of items per row
bg_BG: Брой артикули на ред

en: Sorting Options
bg_BG: Опции за сортиране

en: Number of Items
bg_BG: Брой на елементите

en: Number of items listed on one page
bg_BG: Брой на елементите, показани на една страница

en: ASC
bg_BG: Възходящо

en: DESC
bg_BG: Низходящо

en: Item Detail Options
bg_BG: Опции за детайли на елементите

en: Default Featured Image
bg_BG: Избрано изображение по подразбиране

en: Default image for items without own featured image
bg_BG: Изображение по подразбиране за артикули без собствено препоръчано изображение

en: Default Header Image
bg_BG: Изображение по подразбиране за хедъра

en: Default image for items without own header image
bg_BG: Изображение по подразбиране за артикули без собствено препоръчано изображение

en: Contact Owner Options
bg_BG: Опции за контакти към собственика

en: Button Title
bg_BG: Заглавие за бутона

en: Title displayed on contact button
bg_BG: Заглавие, което се показва на бутона за контакт

en: Disabled Button Title
bg_BG: Забраняване на заглавието на бутона

en: Title displayed on disabled contact button
bg_BG: Заглавието, което се показва на забранения бутон за контакт

en: Email Message
bg_BG: Email съобщение

en: Text displayed in email sent via contact form
bg_BG: Текст, който се показва в email изпратен чрез контактната форма

en: Name Input Label
bg_BG: Етикет за въвеждане на име

en: Label for name input
bg_BG: Етикет за въвеждане на името

en: Email Input Label
bg_BG: Етикет за въвеждане не имейл

en: Label for email input
bg_BG: Етикет за въвеждане на Email

en: Subject Input Label
bg_BG: Етикет за въвеждане на тема

en: Label for subject input
bg_BG: Етикет за въвеждане на тема

en: Message Input Label
bg_BG: Етикет за полето за въвеждане на съобщение

en: Label for message area
bg_BG: Етикет за областта на съобщението

en: Send Button Label
bg_BG: Етикет за бутона за изпращане

en: Label for send button
bg_BG: Етикет за бутона за ипращане

en: Validation Error Message
bg_BG: Съобщение за грешка при валидацията

en: Server Error Message
bg_BG: Съобщение за грешка на сървъра

en: Map Options
bg_BG: Опции за картата

en: Map Height
bg_BG: Височина на картата

en: Map Zoom
bg_BG: Увеличение на картата

en: Features Options
bg_BG: Опции за функциите

en: Icon Size
bg_BG: Размер на икона

en: Size of features icons
bg_BG: Размер на иконите за функциите

en: Display Descriptions
bg_BG: Показване на описанията

en: Display features descriptions
bg_BG: Показване на описание за финкциите

en: Price
bg_BG: Цена

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Web
bg_BG: Уеб

en: Opening Hours
bg_BG: Работно време

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: Features
bg_BG: Функционалности

en: Clustering
bg_BG: Групиране

en: Enable or disable clustering feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за групиране

en: Cluster Radius
bg_BG: Радиус на подреждане

en: Set size of radius for clustering
bg_BG: Задаване на размер на радиуса за групиране

en: Geolocation
bg_BG: Геолокация

en: Enable or disable geolocation feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за геолокация

en: Location
bg_BG: Местоположение

en: Select type of Search Form
bg_BG: Изберете тип на формата за търсене

en: Search Form
bg_BG: Форма за търсене

en: Search Sentence
bg_BG: Търсене на изречение

en: Radius units
bg_BG: Радиус единици

en: Select units for radius
bg_BG: Изберете единици за радиус

en: Kilometers
bg_BG: Километри

en: Miles
bg_BG: Мили

en: Radius Help
bg_BG: Радиус помощ

en: Write sentence represented the search form
bg_BG: Писането на изречение представлява формата за търсене

en: Display category
bg_BG: Покажете категория

en: Item Categories
bg_BG: Категории на елементите

en: Item Locations
bg_BG: Места на елементите

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Locations
bg_BG: Места

en: Register or login users form
bg_BG: Форма за регистриране или вписване на потребители

en: Theme &rarr; Login
bg_BG: Тема &rarr; вход

en: Login Description
bg_BG: Описание за вписване

en: Logout Description
bg_BG: Описание за изход

en: Register Description
bg_BG: Описание на регистриране

en: Account
bg_BG: Акаунт

en: Select type of item
bg_BG: Изберете тип на елемента

en: Large Image
bg_BG: Голямо изображение

en: Website
bg_BG: Уебсайт

en: Video
bg_BG: Видео

en: Crop From Position
bg_BG: Изрязване в пропорция

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
bg_BG: Начална точка в оригиналното изображение, която ще се използва за изрязване на изображението

en: Link To Website
bg_BG: Линк към уебсайта

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
bg_BG: Линк към уебсайта, който се използва с типа вебсайт, използвайте валиден URL формат с http://

en: Link To Video
bg_BG: Линк към видеото

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
bg_BG: Линк към видеото, който се използва с типа видео, използвайте валиден URL формат с http://

en: Video Format
bg_BG: Видео формат

en: Select format of video
bg_BG: Изберете формат на видеото

en: Information
bg_BG: Информация

en: Item gallery
bg_BG: Елемент от галерията

[ctx: name of element]
en: Facilities
bg_BG: Институции

en: Subtitle
bg_BG: Под заглавие

en: Text displayed with main title of service box
bg_BG: Текст, който да се показва в кутията за услуги със основното заглавие

en: URL of image displayed in service box
bg_BG: URL адрес на изображението, което да се показва в кутията за услуги

en: Hover Image
bg_BG: Изображение при покриване с мишката

en: URL of image displayed in service box on hover event
bg_BG: URL адрес на изображение в кутията за услуги при събитие на покриване с мишката

en: Main text displayed in service box
bg_BG: Основен текст, който се показва в кутията за услуги

en: "Read more" text
bg_BG: Текст "Прочети още"

en: Text for "Read more" link
bg_BG: Линк на текста "Прочети още"

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
bg_BG: URL линк на "Прочети още", използвайте валиден URL формат с http://

[ctx: job position]
en: Position
bg_BG: Позиция

en: Position of member in the company, community, etc
bg_BG: Позиция на потребителя в компанията, общество, и др.

en: About member
bg_BG: Относно потребителя

en: Information about member
bg_BG: Информация относно потребителя

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
bg_BG: Добавете нова социална икона като кликнете върху линк "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващата социална икона като кликнете върху червения кръст. Щракнете върху линка "Премахни всички елементи" за премахване на всички съществуващи социални икони.

en: Featured
bg_BG: Избрани

en: On
bg_BG: Включено

en: Off
bg_BG: Изключено

en: Featured Item
bg_BG: Избран елемент

en: Share
bg_BG: Споделете

en: Title Color
bg_BG: Цвят за заглавията

en: Order:
bg_BG: Подреждане:

en: Rating
bg_BG: Рейтинг
