skeleton - en to bg_BG translation catalogue (1133 entries)

en: "Page templates" option is available only on local options for specific page.
bg_BG: "Шаблонни страници" опцията е достъпна само на локални опции за определена страница.

en: "Read more" text
bg_BG: Текст "Прочети още"

en: %s (Invalid)
bg_BG: %s (невалиден)

en: %s (Pending)
bg_BG: %s (в очакване)

en: %s (blog)
bg_BG: %s (блог)

en: %s - WooCommerce Shop Page
bg_BG: %s - WooCommerce страница за магазин

en: &hellip; saving &hellip;
bg_BG: &hellip; записване на &hellip;

en: + / - coordinate on X axis
bg_BG: + / - координиране на оста X

en: + / - coordinate on Y axis
bg_BG: + / - координиране на оста Y

en: + Add New Item
bg_BG: + Добавяне на нов елемент

en: 1 Col
bg_BG: 1 колона

en: 404 page
bg_BG: 404 страница

en: <strong>%s</strong> Local Options
bg_BG: <strong>%s</strong> Локални опции

en: <strong>All available %s will be displayed.</strong><br><em>(Because there are no categories in %s or all categories are empty)</em>
bg_BG: <strong>Ще бъдат показани всички налични %s.</strong><br><em>(Защото няма категории в %s или всички категории са празни)</em>

en: <strong>Default Layout</strong> Options
bg_BG: Опции за <strong>Оформлението по подразбиране</strong>

en: <strong>Theme Options:</strong> %s
bg_BG: <strong>Опции на темата:</strong> %s

en: <strong>Warning!</strong> Importing of demo content will delete all your current content in database.
bg_BG: <strong>Предупреждение!</strong> Импортирането на демо съдържание ще изтрие цялото Ви текущо съдържание от базата данни.

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all content, all theme settings and some WordPress settings in database.
bg_BG: <strong>Предупреждение!</strong> Този импорт ще изтрие цялото съдържание, всички настройки на шаблони и някои WordPress настройки в базата данни.

en: <strong>Warning!</strong> This import will delete all entries in database for selected option
bg_BG: <strong>Предупреждение!</strong> Този импорт ще изтрие всички записи в базата данни за избраната опция

en: AIT Themes Requirements Checker
bg_BG: Чекер за изискванията на AIT темата

en: AIT Themes Requirements Checker checks if your server and PHP configuration meets the requirements for running this AIT Theme. It checks version of PHP, if appropriate PHP extensions have been loaded, and if PHP directives are set correctly.
bg_BG: Чекерът за изисквания на AIT темата проверява дали Вашият сървър и PHP конфигурация отговаря на изискванията за използваната AIT тема. Проверява версията на PHP, дали има необходимите PHP разширения, и дали PHP директивите за зададени правилно.

en: ASC
bg_BG: Възходящо

en: About member
bg_BG: Относно потребителя

en: Access token secret
bg_BG: Access маркер secret

en: Accordion
bg_BG: Акордеон

en: Account
bg_BG: Акаунт

en: Active Menu Item
bg_BG: Елемент от активното меню

en: Actual Match
bg_BG: Актуално съчетание

en: Actual Match Display Options
bg_BG: Опции за показване на актуалното съчетание

en: Add Column
bg_BG: Добавяне на колона

en: Add New Page
bg_BG: Добавяне на нова страница

en: Add another tab
bg_BG: Добавяне на друг раздел

en: Add new Counter by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Counter by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Counters.
bg_BG: Добавете нов брояч като кликнете върху линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващ брояч като кликнете върху червения кръст. Кликнете върху линка "Премахни всички елементи", за да премахнете всички съществуващи броячи.

en: Add new Footer Widget Area by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Footer Widget Area by clicking on red cross.
bg_BG: Добавете нова област за джаджи във футъра, като натиснете на линка "+ Добавяне на елемент", или премахнете съществуваща област за джаджи, като натиснете на червения кръст.

en: Add new List item by click on "+ Add New Item" link, or remove existing List item by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing List items.
bg_BG: Добавете нов елемент от списък като кликнете върху линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващия списъчен елемент, като кликнете върху червения кръст. Щракнете върху линка "Премахни всички елементи", за да премахнете всички съществуващи елементи от списъка.

en: Add new Marker by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Marker by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Markers.
bg_BG: Добави нов маркер като кликнете върху линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващите маркер като кликнете върху червения кръст. Кликнете върху линка "Премахни всички елементи", за да премахнете всички съществуващи маркери.

en: Add new Sidebar by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Sidebar by clicking on red cross.
bg_BG: Добавете нова странична лента, като натиснете на линка "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващите странични ленти, като натиснете на червения кръст.

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by click on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
bg_BG: Добавете нова социална икона като кликнете върху линк "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващата социална икона като кликнете върху червения кръст. Щракнете върху линка "Премахни всички елементи" за премахване на всички съществуващи социални икони.

en: Add new Social Icon by click on "+ Add New Item" link, or remove existing Social Icon by clicking on red cross. Click on "Remove All Items" link to remove all existing Social Icons.
bg_BG: Добавете нова социална икона като кликнете върху линк "+ Добавяне на нов елемент", или премахнете съществуващата социална икона като кликнете върху червения кръст. Щракнете върху линка "Премахни всички елементи" за премахване на всички съществуващи социални икони.

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Address for marker position
bg_BG: Позиция на адреса за маркера

en: Address of default position shown on Google Map
bg_BG: Адреса на позицията по подразбиране показана в Google карти

en: Admin Footer Text
bg_BG: Текст на футъра в администрацията

en: Admin Title
bg_BG: Заглавие на административната част

en: Admin branding
bg_BG: Брандиране на административната част

en: Administrative Hue
bg_BG: Отенък на администрацията

en: Administrator settings
bg_BG: Настройки на администратора

en: Advanced
bg_BG: Разширени

en: Advanced Info
bg_BG: Разширена информация

en: Advertising Colors
bg_BG: Цветове за рекламите

en: Alignment
bg_BG: Подравняване

en: All
bg_BG: Всички

en: All Matches
bg_BG: Всички мачове

en: All attachments were sucessfully downloaded
bg_BG: Всички прикачени файлове са били успешно свалени

en: All inserts of theme settings to the database failed.
bg_BG: Всички внасяния на промени с настройките на темата в базата данни се провалиха.

en: All theme settings could not be imported. Reason(s): %s
bg_BG: Всички настройки за темата не могат да бъдат импортирани. Причина(и): %s

en: All theme settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
bg_BG: Всички настройки на темата са внесени частично. Някои данни не можа да бъдат импортирани. Ето доклада: %s

en: All theme settings were successfully imported, yay!
bg_BG: Всички настройки на темата са импортирани успешно, уау!

en: Allow Comments
bg_BG: Позволи коментари

en: Allow users to comment this page
bg_BG: Позволи на потребителите да коментират тази страница

en: Alphabetically
bg_BG: Азбучен ред

en: Alternative Image
bg_BG: Алтернативно изображение

en: Anchor point of the source image, used when cropping image
bg_BG: Начална точка в оригиналното изображение, която ще се използва за изрязване на изображението

en: Animation
bg_BG: Анимация

en: Archive pages
bg_BG: Архивни страници

en: Are you sure you want to delete custom page options of this page?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете потребителските опции за тази страница страница?

en: Are you sure you want to import backup? All tables will be truncated before import!
bg_BG: Сигурни ли сте, че желаете да импортирате бекъпа? Всичките таблици ще се изпразнят преди импорта!

en: Are you sure you want to import demo content? Whole content of your website will be replaced!
bg_BG: Наистина ли искате да импортирате демо съдържание? Цялото съдържание на Вашия сайт ще бъде заменен!

en: Are you sure you want to import options from Global Options to this element?
bg_BG: Наистина ли искате да импортирате опции от глобалните опции към този елемент?

en: Are you sure you want to remove this element?
bg_BG: Наистина ли искате да премахнете този елемент?

en: Are you sure you want to reset "Theme Options"?
bg_BG: Наистина ли искате да върнете "Опциите на темата"?

en: Are you sure you want to reset all options?
bg_BG: Наистина ли искате да нулирате всички опции?

en: Are you sure you want to reset all settings to defaults?
bg_BG: Наистина ли искате да нулирате всички настройки по подразбиране?

en: Are you sure you want to reset options from this element to default values?
bg_BG: Наистина ли искате да възстановите опциите от този елемент със стойностите по подразбиране?

en: Are you sure you want to reset options from this group to default values?
bg_BG: Наистина ли искате да възстановите опциите от тази група със стойностите по подразбиране?

en: Are you sure?
bg_BG: Сигурни ли сте?

en: Artwork
bg_BG: Обложка

en: Ascending
bg_BG: Възходящо

en: Attachment pages
bg_BG: Страници за прикачени файлове

en: Author
bg_BG: Автор

en: Autoplay
bg_BG: Автоматично изпълнение

en: Autoplay Pause
bg_BG: Пауза на автоматичното изпълнение

en: Backgroud Color of caption
bg_BG: Цвят на фона на надписа

en: Backgroud Color of label
bg_BG: Цвят на фона на етикета

en: Background
bg_BG: Фон

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона

en: Background Image
bg_BG: Фоново изображение

en: Background color and opacity of footer bar
bg_BG: Цвят на фона и прозрачност на футър лентата

en: Background color and opacity of icons
bg_BG: Цвят на фона и прозрачност на иконите

en: Background color and opacity of main menu
bg_BG: Цвят и прозрачност на фона на основното меню

en: Background color and opacity of site header
bg_BG: Цвят и прозрачност на фона за хедъра на сайта

en: Background color of advertisement
bg_BG: Цвят на фона на рекламата

en: Background of description boxes
bg_BG: Фон за кутиите за описание

en: Basic
bg_BG: Основни

en: Basic Options
bg_BG: Основни опции

en: Basic text size in px
bg_BG: Основен текстов размер в px

en: Bold Line
bg_BG: Удебелена линия

en: Border
bg_BG: Рамка

en: Border Color
bg_BG: Цвят на рамката

en: Border color of Google Map
bg_BG: Цвят на рамката на Google карти

en: Both
bg_BG: И двете

en: Bottom Color
bg_BG: Цвят за долу

en: Bottom Fullsize
bg_BG: Най-отдолу пулен размер

en: Bottom Left Corner
bg_BG: Долния ляв ъгъл

en: Bottom Margin
bg_BG: Долен предел

en: Bottom Padding
bg_BG: Отстъп отдолу

en: Bottom Right
bg_BG: Долу вдясно

en: Bottom Right Corner
bg_BG: Долния десен ъгъл

en: Bottom space inside element
bg_BG: Пространство отдолу в елемента

en: Bottom-Center
bg_BG: Долу в центъра

en: Bottom-Left
bg_BG: Долу вляво

en: Box
bg_BG: Кутия

en: Box Layout settings
bg_BG: Настройки на оформлението за кутия

en: Breadcrumbs
bg_BG: Пътища

en: Breadcrumbs Text
bg_BG: Текст на пътищата

en: Breakpoint when alternative image is displayed
bg_BG: Точка на прекъсване, когато се показва алтернативно изображение

en: Brightness
bg_BG: Яркост

en: Brightness level of Google Map
bg_BG: Нивото на яркост на Google карти

en: Brightness level of Google Map objects
bg_BG: Нивото на яркост за обекти на Google карти

en: Bullets
bg_BG: Точки

en: Button Color
bg_BG: Цвят на бутона

en: Button Opacity
bg_BG: Прозрачност на бутона

en: Button Text
bg_BG: Текст на бутона

en: Button Text Color
bg_BG: Цвят на текста за бутона

en: Button Title
bg_BG: Заглавие за бутона

en: Button Url
bg_BG: URL адрес на бутона

en: By enabling this you can override advanced options from Default Layout
bg_BG: Чрез разрешаването на това, можете да замените разширените опции с подредбата по подразбиране

en: CSS Classes (optional)
bg_BG: CSS класове (по избор)

en: CSS styles for Wordpress Login screen
bg_BG: CSS стилове за екрана за вход в Wordpress

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Captcha Label
bg_BG: Етикет на Captcha

en: Captcha Text
bg_BG: Текст на Captcha

en: Caption Background Color
bg_BG: Цвят на фона на надписа

en: Caption Position
bg_BG: Позиция на ндписа

en: Caption Size
bg_BG: Размер на надписа

en: Caption Text Color
bg_BG: Цвят на текста на надписа

en: Caption Top Offset
bg_BG: Отстъп отгоре на надписа

en: Carousel
bg_BG: Въртележка

en: Carousel Autoplay
bg_BG: Автоматично стартиране на въртележката

en: Carousel Fading
bg_BG: Затихване на въртележката

en: Carousel Rows
bg_BG: Редове на въртележката

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Category
bg_BG: Категория

en: Category Data
bg_BG: Категория за данните

en: Category Default Icon
bg_BG: Икона по подразбиране за категория

en: Category Default Image
bg_BG: Изображение по подразбиране за категория

en: Category Default Map Marker
bg_BG: Маркер на карта по подразбиране за категорията

en: Category, Taxonomy, Tag, Author, Date
bg_BG: Категория, класификация, етикет, автор, дата

en: Center
bg_BG: Център

en: Center Center
bg_BG: Център център

en: Center Left
bg_BG: Център вляво

en: Center Right
bg_BG: Център вдясно

en: Changes have been made.
bg_BG: Промените са били направени.

en: Checkbox Horizontal
bg_BG: Хоризонтално квадратче

en: Checkbox Vertical
bg_BG: Вертикално квадратче

en: Choose custom html background
bg_BG: Изберете потребителски html фон

en: Choose&hellip;
bg_BG: Изберете &hellip;

en: Class for FontAwesome icon
bg_BG: Клас за иконата на FontAwesome

en: Clear map
bg_BG: Изчистена карта

en: Click to add custom description
bg_BG: Натиснете, за да добавите потребителски описание

en: Clickable Links
bg_BG: Линкове с възможност за кликване

en: Cluster Radius
bg_BG: Радиус на подреждане

en: Clustering
bg_BG: Групиране

en: Collapsible Rows
bg_BG: Сгъваеми редове

en: Collapsible hidden exceeded rows
bg_BG: Сгъваеми превишени скрити редове

en: Color
bg_BG: Цвят

en: Color Scheme
bg_BG: Цветова схема

en: Color and opacity of page background
bg_BG: Цвят и прозрачност на фона на страницата

en: Color and opacity to make objects darker
bg_BG: Цвят и прозрачност за да направите обектите по-тъмни

en: Color and opacity to make objects lighter
bg_BG: Цвят и прозрачност за да направите обектите по светли

en: Color displaying current value
bg_BG: Цвят, който се показва за текущата стойност

en: Color is set for header, image is set for page title
bg_BG: Цветът е зададен за хедъра, изображението е зададено за заглавието на страницата

en: Color of active menu item text
bg_BG: Цвят на текста за активния елемент от менюто

en: Color of border around advertisement
bg_BG: Цвят на рамката около рекламата

en: Color of border around image
bg_BG: Цвят на рамката около изображението

en: Color of border around player
bg_BG: Цвят на рамката около плейъра

en: Color of border around slider
bg_BG: Цвят на рамката около слайдера

en: Color of border around the thumbnails
bg_BG: Цвят на рамката около миниатюрите

en: Color of border around video
bg_BG: Цвят на рамката около видеото

en: Color of button in description boxes
bg_BG: Цвят на бутона в кутиите за описание

en: Color of lines
bg_BG: Цвят на линиите

en: Color of links
bg_BG: Цвят на линковете

en: Color of links with mouse cursor over
bg_BG: Цвят на инковете, когато мишката е отгоре им

en: Color of main text
bg_BG: Цвят на основния текст

en: Color of menu items text
bg_BG: Цвят на текста на елементите на менюто

en: Color of plain text
bg_BG: Цвят на обикновен текст

en: Color of rule
bg_BG: Цвят на мрежата

en: Color of text in description boxes
bg_BG: Цвят на текста за кутиите за описание

en: Color of text on button in description boxes
bg_BG: Цвят на текста за бутона в кутиите за описание

en: Color of texts in caption
bg_BG: Цвят на текстовете на надписа

en: Color of texts in label
bg_BG: Цвят на текста на етикета

en: Color of title in description boxes
bg_BG: Цвят на заглавието на кутиите за описание

en: Color of titles text
bg_BG: Цвят на текста на заглавията

en: Color of widget titles
bg_BG: Цвят на заглавията за джаджите

en: Colors
bg_BG: Цветове

en: Colors and Advanced Layout
bg_BG: Цветове и разширено оформление

en: Column
bg_BG: Колона

en: Columns
bg_BG: Колони

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Comments Count
bg_BG: Брояч на коментарите

en: Comments settings
bg_BG: Настройки за коментари

en: Configuration directive <code>register_globals</code> is enabled. We recommend this to be disabled for security reasons.
bg_BG: Конфигурационата директива <code>register_globals</code> е включена. Ние препоръчваме това да бъде изключено поради съображения за сигурност.

en: Consumer key
bg_BG: Потребителски ключ

en: Consumer secret
bg_BG: Потребителски secret

en: Contact Form Layout
bg_BG: Оформление на формата за контакт

en: Contact Owner Options
bg_BG: Опции за контакти към собственика

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Content Left
bg_BG: Съдържание в ляво

en: Content Right
bg_BG: Съдържание в дясно

en: Content Size
bg_BG: Размер на съдържание

en: Content could not be imported. Reason(s): %s
bg_BG: Съдържанието не може да бъде импортирано. Причина(и): %s

en: Content from the file "%s" can not be read.
bg_BG: Съдържанието от файла "%s" не може да се чете.

en: Content of received email. Use Name attribute to get value of input, example: {name}
bg_BG: Съдържание на получен email. Име на атрибут за използване да се получи стойност на въвеждане, например: {name}

en: Content of the backup file is corrupted, can not be uncompressed.
bg_BG: Съдържанието на архивния файл е повреден, не може да се декомпресира.

en: Content of the tab
bg_BG: Съдържание на раздела

en: Content was imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
bg_BG: Съдържанието е импортирано частично. Някои данни не можа да бъде импортирани. Ето доклада: %s

en: Content was partialy imported. Some errors occured. %s
bg_BG: Съдържанието е частично импортирано. Възникнаха някои грешки. %s

en: Content was successfully imported, yay!
bg_BG: Съдържанието е успешно импортирано, йей!

en: Controls are not allowed to render
bg_BG: Контролите не не са позволени за показване

en: Count
bg_BG: Броене

en: Count of displayed posts
bg_BG: Брой на показаните публикации

en: Count of items listed on page. Enter 0 for all items.
bg_BG: Брой на елементите, изброени на страницата. Въведете 0 за всички елементи.

en: Count of visible posts in Facebook box
bg_BG: Брой на видимите публикации във Facebook кутията

en: Creation Date
bg_BG: Дата на създаване

en: Crop From Position
bg_BG: Изрязване в пропорция

en: Crop to Square
bg_BG: Изрязване до квадрат

en: Current Value
bg_BG: Текуща стойност

en: Custom Background
bg_BG: Потребителски фон

en: Custom Button
bg_BG: Персонализиран бутон

en: Custom CSS
bg_BG: Къстъм CSS

en: Custom CSS for Login Screen
bg_BG: Потребителски CSS за екрана за вход

en: Custom Class
bg_BG: Потребителски клас

en: Custom Html
bg_BG: Потребителски Html

en: Custom JavaScript Code
bg_BG: Потребителски JavaScript код

en: Custom Meta Box
bg_BG: Потребителска мета кутия

en: Custom Spaces
bg_BG: Потребителски пространства

en: Custom URL
bg_BG: Потребителски URL

en: Custom Url
bg_BG: Потребителски Url

en: Custom color of icon bullets
bg_BG: Потребителски цвят на икона за изреждане

en: Custom color of links
bg_BG: Потребителски цвят за линковете

en: Custom color of text
bg_BG: Потребителски цвят за текст

en: Custom color of titles
bg_BG: Потребителски цвят за заглавията

en: Custom html for your header.
bg_BG: Потребителски html за вашия хедър.

en: Custom text button color
bg_BG: Персонализиран цвят на текста на бутона

en: Custom width of form labels
bg_BG: Потребителска ширина на етикетите за формата

en: Customize displaying posts
bg_BG: Персонализиране на показваните публикации

en: DESC
bg_BG: Низходящо

en: Dark
bg_BG: Тъмна

en: Darker Objects
bg_BG: Тъмни обекти

en: Dashed
bg_BG: С прекъсване

en: Data for Custom Label
bg_BG: Данни за персонализиран етикет

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date Format
bg_BG: Формат на датата

en: Date From
bg_BG: Дата от

en: Date To
bg_BG: Дата на

en: Decoration
bg_BG: Декорация

en: Decoration Text
bg_BG: Текст за декорация

en: Decoration color of featured items
bg_BG: Цвят за декорация на избран елемент

en: Decoration color of standard items
bg_BG: Цвят за декорация на стандартни елементи

en: Decorative color of elements on website
bg_BG: Декоративен цвят на елементи на сайта

en: Decorative color of player
bg_BG: Декоративен цвят на плейъра

en: Decorative color of some elements and links with mouse cursor over
bg_BG: Декориране на цвета за някои елементи и линкове отгоре с курсора на мишката

en: Default Featured Image
bg_BG: Избрано изображение по подразбиране

en: Default Header Image
bg_BG: Изображение по подразбиране за хедъра

en: Default Layout
bg_BG: Оформление по подразбиране

en: Default Layout <small>Default Layout Options Administration for all pages</small>
bg_BG: Оформление по подразбиране <small>Администрация на опциите на оформлението по подразбиране за всички страници</small>

en: Default Template
bg_BG: Шаблон по подразбиране

en: Default icon for categories without own icon
bg_BG: Икона по подразбиране за категории без собствена икона

en: Default icon for locations without own icon
bg_BG: Икона по подразбиране за местоположения без собствена икона

en: Default image for categories without own header image
bg_BG: Изображение по подразбиране за категории без собствено изображение на хедъра

en: Default image for items without own featured image
bg_BG: Изображение по подразбиране за артикули без собствено препоръчано изображение

en: Default image for items without own header image
bg_BG: Изображение по подразбиране за артикули без собствено препоръчано изображение

en: Default image for locations without own header image
bg_BG: Изображение по подразбиране за местоположения без собствено изображение на хедъра

en: Default language
bg_BG: Език по подразбиране

en: Default marker for categories without own map marker
bg_BG: Маркер по подразбиране за категории без собствен маркер за картата

en: Depth
bg_BG: Дълбочина

en: Depth of listed items
bg_BG: Дълбочина на изброените елементи

en: Descending
bg_BG: Низходящо

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description Animation
bg_BG: Анимация на описанието

en: Description Width
bg_BG: Ширина на описанието

en: Description displayed in infowindow
bg_BG: Описание, което ще се показва в прозореца за информация

en: Description of label
bg_BG: Описание на етикета

en: Description text displayed with element
bg_BG: Описателен текст показващ се с елемента

en: Description text displayed with page title
bg_BG: Текст, който се показва като описание със заглавието на страницата

en: Details
bg_BG: Детайли

en: Dev mode:
bg_BG: Девелопър режим:

en: Developer's IP address
bg_BG: IP адрес на разработчик(ци)

en: Development mode
bg_BG: Режим на разработчик

en: Diameter of countdown circles
bg_BG: Диаметър на кръговете за броене

en: Dimension
bg_BG: Размери

en: Dimension of counters
bg_BG: Размери на броячите

en: Directory '%s' can not be created.
bg_BG: Директория "%s" не може да бъде създадена.

en: Disable
bg_BG: Забранете

en: Disabled
bg_BG: Изключен

en: Disabled Button Title
bg_BG: Забраняване на заглавието на бутона

en: Disabled or does not work properly
bg_BG: Забранен или не работи правилно

en: Disabled or without UTF-8 support
bg_BG: Забранено или без поддръжка на UTF-8

en: Display
bg_BG: Показване

en: Display Author Gravatar?
bg_BG: Показване на Gravatar на авторите?

en: Display Category Title
bg_BG: Показване на заглавие на категорията

en: Display Descriptions
bg_BG: Показване на описанията

en: Display Facebook box header
bg_BG: Показване на Facebook кутията в хедъра

en: Display Portfolio filter
bg_BG: Показване на филтър за портфолиото

en: Display Portfolio item description
bg_BG: Показване на описание на елемента за портфолиото

en: Display Post Count?
bg_BG: Показване на брояч на публикациите?

en: Display Title of the image in caption
bg_BG: Показва заглавие на изображението в надпис

en: Display artwork in player
bg_BG: Показване на обложки в плейъра

en: Display breadcrumbs
bg_BG: Показване на пътищата

en: Display button on rule to slide up
bg_BG: Показване на бутон на мрежата за плъзгане нагоре

en: Display category
bg_BG: Покажете категория

en: Display category information on page
bg_BG: Показване на информацията за категорията на страницата

en: Display current website title in breadcrumbs. Have not any effect on standard Wordpress installation, only on Wordpress Multisite installation.
bg_BG: Показване на текущото заглавие на сайта пътищата. Няма ефект върху стандартната Wordpress инсталацията, само на инсталацията на многосайтов Wordpress.

en: Display features descriptions
bg_BG: Показване на описание за финкциите

en: Display footer widgets area
bg_BG: Показване на областта за джаджи във футъра

en: Display full-width or fixed-width layout of website
bg_BG: Показване на оформлението на сайта в пълна ширина или фиксирана ширина

en: Display items from subcategories when filtering
bg_BG: Показвай елементите от подкатегории при филтриране

en: Display latest posts stream in Facebook box
bg_BG: Показване на поток от най-новите публикации във Facebook кутията

en: Display or hide borders
bg_BG: Показване или скриване на рамки

en: Display or hide count of comments
bg_BG: Показване или скриване на броя на коментарите

en: Display or hide empty days in table
bg_BG: Показване или скриване на дните в таблицата

en: Display or hide this element on page
bg_BG: Показване или скриване на този елемент на страницата

en: Display posts dates
bg_BG: Показване на дати на публикациите

en: Display profile photos in Facebook box
bg_BG: Показване на профилна снимка във Facebook кутията

en: Display reset button in form
bg_BG: Показване на бутон за нулиране във формата

en: Display social icons for current page
bg_BG: Покажете социални икони за сегашната страница

en: Display social icons on website
bg_BG: Показване на социални икони на уебсайта

en: Display submenu for current page
bg_BG: Покажете подменю за сегашната страница

en: Double
bg_BG: Двойно

en: Drag&Drop here elements from the right hand side
bg_BG: Плъзнете & пуснете тук елементи от дясната страна

en: Dummy demo images were sucessfully downloaded
bg_BG: Примерни демо изображения са били успешно свалени

en: Edit Menu Item
bg_BG: Редактиране на елемент от менюто

en: Edit Page
bg_BG: Редактиране на страница

en: Edit different page&hellip;
bg_BG: Редактиране на друга страница &hellip;

en: Edit element description
bg_BG: Редактиране на описание на елемента

en: Edit page: %s
bg_BG: Редактиране на страница: %s

en: Element Background
bg_BG: Фон на елемента

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Email Address
bg_BG: Имейл адрес

en: Email Content
bg_BG: Имейл съдържание

en: Email Input Label
bg_BG: Етикет за въвеждане не имейл

en: Email Message
bg_BG: Email съобщение

en: Email Subject
bg_BG: Тема на емайла

en: Email address of recipient
bg_BG: Имейл адрес на получател

en: Empty Days
bg_BG: Празни дни

en: Empty image (WPThumb) cache
bg_BG: Изпразнете (WPThumb) кеша на изображението

en: Empty theme cache
bg_BG: Изпразнете кеша на шаблона

en: Enable
bg_BG: Разреши

en: Enable megamenu
bg_BG: Разрешаване на мега меню

en: Enable or disable carousel autoplay feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за автоматично изпълнение на въртележката

en: Enable or disable carousel fading feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за затихване на въртележката

en: Enable or disable carousel feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функция въртележка

en: Enable or disable clustering feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за групиране

en: Enable or disable geolocation feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за геолокация

en: Enable or disable post information
bg_BG: Разрешаване или забраняване на публикацията с информация

en: Enable or disable progressive loading of page
bg_BG: Разрешаване или забраняване на прогресивното зареждане на страницата

en: Enable or disable sticky menu on website
bg_BG: Разрешаване или забраняване на залепено меню на сайта

en: Enable or disable the autoplay feature
bg_BG: Разрешаване или забраняване на функцията за автоматично изпълнение

en: Enabled
bg_BG: Разрешено

en: Enabled and works properly
bg_BG: Разрешен и работи правилно

en: Ending date for countdown
bg_BG: Крайна дата за обратно отброяване

en: Error Message
bg_BG: Съобщение за грешка

en: Escape Form Inputs
bg_BG: Избягване на знаци

en: Escape Special Characters
bg_BG: Избягване на специални символи

en: Escaping special characters used in posts
bg_BG: Избягване на специални символи използвани в публикациите

en: Excerpt
bg_BG: Откъс

en: Excerpt length
bg_BG: Дължина на откъса

en: Export
bg_BG: Експортиране

en: Export method '%s' does not exist. Something is wrong.
bg_BG: Методът за експорт '%s' не съществува. Нещо не е наред.

en: Exporting...
bg_BG: Експортиране...

en: Facebook Page URL
bg_BG: URL на Facebook страницата

en: Fade
bg_BG: Плавен преход

en: False
bg_BG: Да не се изпълнява

en: Featured
bg_BG: Избрани

en: Featured Color
bg_BG: Избран цвят

en: Featured Item
bg_BG: Избран елемент

en: Features
bg_BG: Функционалности

en: Features Options
bg_BG: Опции за функциите

en: File from URL "%s" can not be fetched. Reason: %s
bg_BG: Файлът от URL адрес "%s" не може да бъде извлечено. Причина: %s

en: File with demo content '%s' doesn't exists.
bg_BG: Файл с демо съдържание '%s' не съществува.

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Find
bg_BG: Намерете

en: Finished Text Screen
bg_BG: Крайния текст на екрана

en: Font Sizes
bg_BG: Размери на шрифта

en: Font size of title in description boxes
bg_BG: Размер на шрифта за заглавието на кутиите за описание

en: Footer
bg_BG: Футър

en: Footer Bar
bg_BG: Футър лента

en: Footer Widget Areas
bg_BG: Област на джаджите на футъра

en: Footer Widgets Area
bg_BG: Област с джаджи във футъра

en: Footer menu
bg_BG: Футър меню

en: Form Inputs
bg_BG: Полета за въвеждане на формата

en: Form input text size in px
bg_BG: Размер на текста за формата на въвеждане в px

en: Format of posts dates
bg_BG: Формат на дати за публикациите

en: Friday
bg_BG: Петък

en: Friday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Петък

en: Full Content Width
bg_BG: Съдържание в пълна ширина

en: Full Size
bg_BG: Пълен размер

en: Fullwidth Elements
bg_BG: Елементи с пълна ширина

en: Fullwidth Size
bg_BG: Размер на пълна ширина

en: Fullwidth or Columnable Elements
bg_BG: Елементи с пълна ширина или в колони

en: Function <code>flock()</code> is not supported on this filesystem. AIT Theme requires this to process atomic file operations.
bg_BG: Функцията <code>flock()</code> не се поддържа на тази файлова система. AIT тема изисква това за да обработва атомни файлови операции.

en: Function <code>gzcompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
bg_BG: Функцията <code>gzcompress()</code> не е разрешен. AIT тема го изисква за процеса на бекъп на данните.

en: Function <code>gzuncompress()</code> is not enabled. AIT Theme require it for data backuping process.
bg_BG: Функцията <code>gzuncompress()</code> не е разрешена. AIT темата я изисква за да работи бекъпа на данните.

en: Function flock()
bg_BG: Функцията flock()

en: Function gzcompress()
bg_BG: Функция gzcompress()

en: Function gzuncompress()
bg_BG: Функция gzuncompress()

en: GD and ImageMagick extensions are absent. WordPress requires any of them for image resizing.
bg_BG: GD и ImageMagick разширенията липсват. WordPress изисква всякое от тях за преоразмеряване на изображенията.

en: GD/ImageMagick extension
bg_BG: GD/ImageMagick разширение

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: Gauge
bg_BG: Габарит

en: General
bg_BG: Общи

en: Geolocation
bg_BG: Геолокация

en: Google Analytics Tracking ID
bg_BG: ИД за проследяване на Google анализ

en: Google Analytics Tracking ID in form UA-XXXXX-YY
bg_BG: Google анализ за проследяване ID във форма UA-XXXXX-YY

en: Half Size
bg_BG: Половината размер

en: Half Size - one per row
bg_BG: Половината размер - по един на ред

en: Header
bg_BG: Хедър

en: Header & Page Title Background
bg_BG: Хедър & Фон на заглавието на страницата

en: Header Image
bg_BG: Хедър изображение

en: Header Map
bg_BG: Карта на хедъра

en: Header Type
bg_BG: Тип на хедъра

en: Header Widget Areas
bg_BG: Област за джаджи на хедъра

en: Header image height
bg_BG: Височина на изображението за хедъра

en: Header menu
bg_BG: Меню на хедъра

en: Height
bg_BG: Височина

en: Height of Facebook box
bg_BG: Височина на Facebook кутията

en: Height of Google Map
bg_BG: Височина на Google Map

en: Height of Portfolio images. For automatic height enter auto or 0.
bg_BG: Височина на изображенията на портфолиото. За автоматична височина въведете auto или 0.

en: Height of player
bg_BG: Височина на плейъра

en: Here are no options.
bg_BG: Тук няма опции.

en: Here you can put your own CSS
bg_BG: Тук можете да поставите вашият собствен CSS

en: Hidden
bg_BG: Скрити

en: Homepage (blog)
bg_BG: Начална страница (блог)

en: Horizontal
bg_BG: Хоризонтално

en: Horizontal Offset
bg_BG: Хоризонтално изместване

en: Horizontal Tabs
bg_BG: Хоризонтални раздели

en: Hover Color of menu items text
bg_BG: Цвят при покриване на текста на елементите от менюто

en: Hover Image
bg_BG: Изображение при покриване с мишката

en: Hue color of Google Map
bg_BG: Цвят на отенъка на Google карти

en: Hue color of Google Map Points Of Interest
bg_BG: Цвят на отенъка за точките на интереси на Google карти

en: Hue color of Google Map administrative areas
bg_BG: Цвят на отенъка на административната част на Google карти

en: Hue color of Google Map landscape
bg_BG: Цвят на отенъка на Google карти в пейзаж

en: Hue color of Google Map roads
bg_BG: Цвят на отенъка за пътищата на Google карти

en: Hue color of Google Map water
bg_BG: Цвят на отенъка за водата на Google карти

en: Hybrid Map
bg_BG: Хибридна карта

en: ICONV extension
bg_BG: Разширение ICONV

en: ICONV extension is required and must work properly.
bg_BG: Разширението ICONV е необходимо и трябва да работи правилно.

en: ID number of author, or multiple IDs delimited by comma
bg_BG: Идентификационен номер на автора, или множество идентификатори, разделени със запетая

en: Icon
bg_BG: Икона

en: Icon (Optional)
bg_BG: Икона (по избор)

en: Icon Color
bg_BG: Цвят на иконата

en: Icon Dark
bg_BG: Тъмна икона

en: Icon Image
bg_BG: Изображение на икона

en: Icon Light
bg_BG: Светла икона

en: Icon Size
bg_BG: Размер на икона

en: Icon image displayed in menu
bg_BG: Изображение на иконата, която ще се показва в менюто

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Image Border Color
bg_BG: Цвят на рамката на изображението

en: Image Caption
bg_BG: Надпис на изображението

en: Image Container
bg_BG: Контейнер за изображение

en: Image Format
bg_BG: Формат на изображението

en: Image Height
bg_BG: Височина на изображението

en: Image Layout
bg_BG: Оформление на снимка

en: Image Offset
bg_BG: Отместване на изображението

en: Image Options
bg_BG: Опции на изображението

en: Image Ratio
bg_BG: Съотношение на изображението

en: Image Title
bg_BG: Заглавие на изображението

en: Image description displayed as caption
bg_BG: Описание на изображението, което се показва като надпис

en: Image displayed in responsive layout instead of slider
bg_BG: Изображение, което да се показва в responsive оформление вместо слайдера

en: Image to display
bg_BG: Изображение за показване

en: Import
bg_BG: Импортиране

en: Import / Export
bg_BG: Импортиране / експортиране

en: Import Demo Content
bg_BG: Импортиране на демо съдържание

en: Import method '%s' does not exist. Something is wrong.
bg_BG: Методът за импорт '%s' не съществува. Нещо не е наред.

en: Importing is done. Check out the report.
bg_BG: Импортирането завърши. Проверете репортът.

en: Importing...
bg_BG: Импортиране...

en: Imput url for the Button
bg_BG: Въведете връзка за бутона

en: In New Row
bg_BG: В нов ред

en: Include SEO meta data into header
bg_BG: Включва SEO мета данни в хедъра

en: Information
bg_BG: Информация

en: Information about member
bg_BG: Информация относно потребителя

en: Input Text
bg_BG: Текст за въвеждане

en: Input Type
bg_BG: Тип на полето за въвеждане

en: Insert Image
bg_BG: Вмъкване на изображение

en: Insert shortcode
bg_BG: Вмъкни shortcode

en: Inserting of the WordPress option "%s" failed.
bg_BG: Вмъкване на WordPress опцията "%s" не успешна.

en: Inserting of the theme option "%s" failed.
bg_BG: Вмъкването на опция в темата "%s" се провали.

en: Inside of Image
bg_BG: Вътрешната страна на изображението

en: Inside of Slider
bg_BG: Вътрешната страна на слайдера

en: Install Required Plugins
bg_BG: Инсталиране на необходимите плъгини

en: It is recommended for better performance of your whole site with our theme to have PHP version 5.4 or newer. But it is not mandatory. PHP 5.2 should be ok.
bg_BG: Препоръчва се за по-добра производителност на целия сайт с нашата тема да има PHP версия 5.4 или по-нова. Но това не е задължително. PHP 5.2 трябва да е ок.

en: Item Background Color
bg_BG: Цвят на фона на елемента

en: Item Categories
bg_BG: Категории на елементите

en: Item Category / Location Options
bg_BG: Категория на елемента / Опции за метсоположение

en: Item Detail Options
bg_BG: Опции за детайли на елементите

en: Item Display
bg_BG: Показване на елемент

en: Item Locations
bg_BG: Места на елементите

en: Item Optional Background Color
bg_BG: Опционален цвят на фона на елемента

en: Item Order
bg_BG: Подреждане на елемента

en: Item gallery
bg_BG: Елемент от галерията

en: Items
bg_BG: Елементи

en: JavaScript Code
bg_BG: JavaScript код

en: Keep Aspect Ratio
bg_BG: Запази пропорцията

en: Keywords
bg_BG: Ключови думи

en: Kilometers
bg_BG: Километри

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Label (Optional)
bg_BG: Етикет (по избор)

en: Label Background Color
bg_BG: Цвят на фона на етикета

en: Label Link Target
bg_BG: Място към което да сочи линкът на етикета

en: Label Position
bg_BG: Позиция на етикета

en: Label Text Color
bg_BG: Цвят на текста на етикета

en: Label URL
bg_BG: URL на етикета

en: Label Width
bg_BG: Ширина на етикета

en: Label for Captcha input
bg_BG: Етикет за въвеждането на Captcha

en: Label for email input
bg_BG: Етикет за въвеждане на Email

en: Label for message area
bg_BG: Етикет за областта на съобщението

en: Label for name input
bg_BG: Етикет за въвеждане на името

en: Label for send button
bg_BG: Етикет за бутона за ипращане

en: Label for subject input
bg_BG: Етикет за въвеждане на тема

en: Landscape Hue
bg_BG: Отенък в пейзаж

en: Large
bg_BG: Голям

en: Large Image
bg_BG: Голямо изображение

en: Latest Match Only
bg_BG: Само последното съчетание

en: Latitude
bg_BG: Географска ширина

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Layout Type
bg_BG: Тип подредба

en: Layout of the image displayed on the page
bg_BG: Оформление на изображението показано на страницата

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Left Offset
bg_BG: Изместване на ляво

en: Left Sidebar
bg_BG: Лява странична лента

en: Left Sidebar Width
bg_BG: Ширина на лявата лента

en: Left offset around the image
bg_BG: Изместване на ляво около изображението

en: Light
bg_BG: Светла

en: Lighter Objects
bg_BG: Светли обекти

en: Likebox
bg_BG: Кутия с харесвания

en: Likebox settings
bg_BG: Настройки на кутията за лайкове

en: Line
bg_BG: Линия

en: Line Width
bg_BG: Ширина на линията

en: Lines
bg_BG: Линии

en: Link
bg_BG: Линк

en: Link Relationship (XFN)
bg_BG: Линк връзка (XFN)

en: Link Settings
bg_BG: Настройки на линковете

en: Link Target
bg_BG: Цел на линка

en: Link To Video
bg_BG: Линк към видеото

en: Link To Website
bg_BG: Линк към уебсайта

en: Link for Logo image displayed on Wordpress Login screen, use valid URL format with http://
bg_BG: Връзка за лого изображението, което ще се показва във екрана за вход в Wordpress, използвайте валиден URL формат с http://

en: Link to
bg_BG: Линк към

en: Link to detail
bg_BG: Линк към детайла

en: Link to video used with Video type, use valid URL format with http://
bg_BG: Линк към видеото, който се използва с типа видео, използвайте валиден URL формат с http://

en: Link to website used with Website type, use valid URL format with http://
bg_BG: Линк към уебсайта, който се използва с типа вебсайт, използвайте валиден URL формат с http://

en: Links
bg_BG: Линкове

en: Links Color
bg_BG: Цвят за линковете

en: Links Hover
bg_BG: Ховър на линковете

en: List
bg_BG: Списък

en: List Layout settings
bg_BG: Настройки на оформлението на списъка

en: List Options
bg_BG: Опции за списък

en: Loading...
bg_BG: Зареждане...

en: Location
bg_BG: Местоположение

en: Location Default Icon
bg_BG: Икона по подразбиране за местоположение

en: Location Default Image
bg_BG: Изображение по подразбиране за местоположение

en: Locations
bg_BG: Места

en: Login Description
bg_BG: Описание за вписване

en: Login Screen Logo
bg_BG: Лого за екрана за вход

en: Login Screen Logo Link
bg_BG: Линк за логото на екрана за вход

en: Login Screen Logo Tooltip
bg_BG: Пояснение за логото на входния екран

en: Logo image displayed on Wordpress Login screen
bg_BG: Лого изображение за екрана за вход в Wordpress

en: Logo image for website header
bg_BG: Лого изображение за хедъра на уебсайта

en: Logout Description
bg_BG: Описание за изход

en: Longitude
bg_BG: Географска дължина

en: Look of element background. Color, opacity and background image.
bg_BG: Изглед на фоновата секция. Цвят, прозрачност и фоново изображение.

en: Look of section background. Color, opacity and background image.
bg_BG: Изглед на фоновата секция. Цвят, прозрачност и фоново изображение.

en: Main Menu Colors and Backgrounds
bg_BG: Цветове и фонове за основното меню

en: Main Menu Text
bg_BG: Текст на основното меню

en: Main Theme Colors and Backgrounds
bg_BG: Цветове и фонове за основната тема

en: Main Website Font
bg_BG: Шрифт на уебсайта

en: Main color of countdown circles
bg_BG: Основен цвят на кръговете за обратно броене

en: Main color of counters
bg_BG: Основен цвят на броячите

en: Main menu
bg_BG: Главно меню

en: Main text displayed in service box
bg_BG: Основен текст, който се показва в кутията за услуги

en: Main theme color
bg_BG: Цвят на основната тема

en: Map General Colors
bg_BG: Генерални цветове на картата

en: Map Height
bg_BG: Височина на картата

en: Map Object Colors
bg_BG: Цветове на обекти на картата

en: Map Options
bg_BG: Опции за картата

en: Map Zoom
bg_BG: Увеличение на картата

en: Map's Border
bg_BG: Рамка на картите

en: Map's Brightness
bg_BG: Яркост на картите

en: Map's Hue
bg_BG: Отенък на картите

en: Map's Saturation
bg_BG: Насищане на картите

en: Marker image URL
bg_BG: URL на изображението за маркера

en: Markers
bg_BG: Маркери

en: Media File
bg_BG: Медиен файл

en: Megamenu settings
bg_BG: Настройки на мега меню

en: Memory limit
bg_BG: Лимит на паметта

en: Memory limit is too low. At least <b>%sMB</b> are needed for AIT Theme to work properly.
bg_BG: Лимита на паметта е прекалено ниска. Най-малко <b>%sMB</b> са необходими за AIT тема, за да работи правилно.

en: Menu Area Width
bg_BG: Ширина на областта за менюто

en: Menu Hover Items
bg_BG: Елементи на покриването на менюто

en: Menu Items
bg_BG: Елементи от менюто

en: Menu text size in px
bg_BG: Размер на менюто в px

en: Message Input Label
bg_BG: Етикет за полето за въвеждане на съобщение

en: Message displayed when form is sent successfully
bg_BG: Съобщение, което ще се покаже, когато формата е изпратена успешно

en: Message displayed when form sending failed
bg_BG: Съобщение, което да се показва, когато изпращането на формата е неуспешно

en: Message displayed when validation is not successful
bg_BG: Съобщение за показване, когато проверката не е успешна

en: Miles
bg_BG: Мили

en: Minimum Width in px (Optional)
bg_BG: Минимална ширина в пиксели (по избор)

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Monday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за понеделник

en: MouseWheel Zoom
bg_BG: Мащабиране със скрола на мишката

en: Move
bg_BG: Преместване

en: Multibyte String extension
bg_BG: Разширение за многобайтов стринг

en: Multibyte String extension is absent. Some internationalization components may not work properly.
bg_BG: Разширението за многобайтов стринг липсва. Някои компоненти за интернационализация могат да не работят правилно.

en: Multibyte String function overloading
bg_BG: Функцията за мултибайтов стринг е претоварена

en: Multibyte String function overloading is enabled. AIT Theme requires this to be disabled. If it is enabled, some string function may not work properly.
bg_BG: Функцията за претоварване на мултифункционалния стринг е разрешена. AIT темата изисква това да бъде забранено, някой стринг няма да функционира правилно.

en: Name
bg_BG: Име

en: Name Input Label
bg_BG: Етикет за въвеждане на име

en: Name of input, used for email content
bg_BG: Име за полето за въвеждане, което ще се използва за Email съдържанието

en: Name of widget area displayed in Widgets options
bg_BG: Името на областта на джаджата се показва в опциите за джаджи

en: Navigation
bg_BG: Навигация

en: Navigation Label
bg_BG: Навигационнен етикет

en: Navigation Position
bg_BG: Позиция на навигацията

en: Next Match Only
bg_BG: Само следващото съчетание

en: No
bg_BG: Не

en: No Items Defined
bg_BG: Няма дефинирани елементи

en: No Label
bg_BG: Без етикет

en: No items. Add some items to "%s"
bg_BG: Няма елементи. Добавете някои елементи към "%s"

en: No tabs
bg_BG: Няма раздели

en: None
bg_BG: Няма

en: Normal Map
bg_BG: Нормална карта

en: Normal pages
bg_BG: Нормални страници

en: Not Installed
bg_BG: Не е инсталирано

en: Not tested
bg_BG: Не са тествани

en: Note
bg_BG: Забележка

en: Number of Items
bg_BG: Брой на елементите

en: Number of Posts
bg_BG: Брой публикации

en: Number of items in one row
bg_BG: Брой елементи в един ред

en: Number of items listed on one page
bg_BG: Брой на елементите, показани на една страница

en: Number of items listed on page
bg_BG: Брой на елементите показани на страницата

en: Number of items per row
bg_BG: Брой артикули на ред

en: Number of posts
bg_BG: Брой на публикациите

en: Number of rows for description text
bg_BG: Брой редове на текста за описание

en: Number of rows in carousel
bg_BG: Брой редове във въртележката

en: Number of visible items
bg_BG: Брой на видимите елементи

en: Off
bg_BG: Изключено

en: Offset of Portfolio images
bg_BG: Отместване на изображения портфолиото

en: Offset of partner's logo
bg_BG: Отместване на логото на партньора

en: On
bg_BG: Включено

en: One Column
bg_BG: Една колона

en: Opacity of button in description boxes
bg_BG: Прозрачност на бутона в кутиите за описание

en: Open In New Window
bg_BG: Отвори в нов прозорец

en: Open in Current Window
bg_BG: Отвори в текущия прозорец

en: Open in New Window
bg_BG: Отвори в нов прозорец

en: Open in popup
bg_BG: Отваряне в изкачащ прозорец

en: Open link in a new window/tab
bg_BG: Отвори връзката в нов прозорец/раздел

en: Open links in new window
bg_BG: Отваря връзките в нов прозорец

en: Open links in new window or tab
bg_BG: Отваряне на връзки в нов прозорец или раздел

en: Open/Collapse All Items
bg_BG: Отваряне/свиване на всички елементи

en: Opening Hours
bg_BG: Работно време

en: Optional Class
bg_BG: Клас по избор

en: Order
bg_BG: Поръчка

en: Order By
bg_BG: Подреди по

en: Order:
bg_BG: Подреждане:

en: Original: %s
bg_BG: Оригинален: %s

en: Outside of Image
bg_BG: Външната страна на изображението

en: Outside of Slider
bg_BG: Външната страна на слайдера

en: PCRE extension
bg_BG: Разширение PCRE

en: PCRE extension is required and must support UTF-8.
bg_BG: Разширението PCRE се изисква и трябва да има поддръжка на UTF-8.

en: PHP Version
bg_BG: PHP версия

en: PHP is not allowed to write to "wp-content/uploads" directory
bg_BG: не е позволено на PHP да пишете в "wp-content/uploads" директорията

en: PHP tokenizer is required.
bg_BG: Изисква се PHP маркировач.

en: POI Hue
bg_BG: Отенък на POI

en: Page Background
bg_BG: Фон на страницата

en: Page Builder
bg_BG: Строител на страница

en: Page Title Background
bg_BG: Фон за заглавието на страницата

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Pages Parameters
bg_BG: Параметри на страниците

en: Percentage width of area
bg_BG: Процент ширина на зоната

en: Place Title to Caption
bg_BG: Място за заглавие на надписа

en: Place for your custom Javascript codes
bg_BG: Място за вашите потребителски Javascript кодове

en: Placeholder
bg_BG: Контейнер

en: Player Colors and Layout
bg_BG: Контроли и оформление за плейъра

en: Please enter title of the page
bg_BG: Моля въведете заглавието на страницата

en: Please fix the issues listed below and try again. You can go back to your <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank">WordPress themes administration &raquo;</a>
bg_BG: Моля поправете проблемите в списъка отдолу и опитайте отново. Можете да се върнете към вашата <a href="%s" class="button button-primary" target="_blank"> WordPress администрация за теми &raquo;</a>

en: Please select backup file
bg_BG: Моля изберете архивния файл

en: Portfolio Layout
bg_BG: Оформление на портфолиото

en: Position
bg_BG: Позиция

en: Position of Description
bg_BG: Позиция на описанието

en: Position of member in the company, community, etc
bg_BG: Позиция на потребителя в компанията, общество, и др.

en: Position of the image caption
bg_BG: Позиция на надписа на изображението

en: Possibility click on posts links
bg_BG: Възможност за кликване на публикуваните линкове

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Posts Parameters
bg_BG: Параметри на публикациите

en: Price
bg_BG: Цена

en: Progressive Page Loading
bg_BG: Прогресивно зареждане на сайта

en: Radio Horizontal
bg_BG: Хоризонтален радио бутон

en: Radio Vertical
bg_BG: Вертикален радио бутон

en: Radius Help
bg_BG: Радиус помощ

en: Radius units
bg_BG: Радиус единици

en: Random
bg_BG: Случайни

en: Rating
bg_BG: Рейтинг

en: Read/Write permissions for wp-content/uploads folder
bg_BG: Разрешения за четене/запис за папка wp-content/uploads

en: Reflection extension
bg_BG: Разширение Reflection

en: Reflection extension is required.
bg_BG: Разширението Reflection се изисква.

en: Register Description
bg_BG: Описание на регистриране

en: Register or login users form
bg_BG: Форма за регистриране или вписване на потребители

en: Remote file have incorrect size
bg_BG: Отдалеченият файл има неправилен размер

en: Remote server did not respond
bg_BG: Отдалеченият сървър не отговори

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
bg_BG: Отдалеченият сървър връща грешка с отговор %1$d %2$s

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Remove All Items
bg_BG: Премахване на всички елементи

en: Repeat
bg_BG: Повторение

en: Required
bg_BG: Задължително

en: Reset
bg_BG: Начално състояние

en: Reset All Options
bg_BG: Нулиране на всички опции

en: Reset Button
bg_BG: Бутон за нулиране

en: Reset Theme Options
bg_BG: Нулиране на опциите за темата

en: Reset to Defaults
bg_BG: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Resetting&hellip;
bg_BG: Възстановяване на &hellip;

en: Responsive Resolution
bg_BG: Responsive резолюция

en: Revolution Slider Alias
bg_BG: Псевдоним на Revolution slider

en: Revolution Slider plugin is not active
bg_BG: Плъгинът Revolution slider не е активен

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Right Offset
bg_BG: Изместване на дясно

en: Right Sidebar
bg_BG: Дясна лента

en: Right Sidebar Width
bg_BG: Ширина на дясната странична лента

en: Right and left offset of description boxes
bg_BG: Изместване на ляво и дясно за кутиите за описание

en: Right offset around the image
bg_BG: Изместване на дясно около изображението

en: Roads Hue
bg_BG: Пътища на отенъка

en: Rotate
bg_BG: Завъртане

en: Rounded
bg_BG: Закръглена

en: SPL extension
bg_BG: Разширение SPL

en: SPL extension is required.
bg_BG: Разширението SPL се изисква.

en: Satellite Map
bg_BG: Сателитна карта

en: Saturation
bg_BG: Наситеност

en: Saturation level of Google Map
bg_BG: Ниво на насищане на Google карти

en: Saturation level of Google Map objects
bg_BG: Ниво на насищане за обекти на Google карти

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: Saturday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Събота

en: Save Options
bg_BG: Запазване на опциите

en: Save and Open in Page Builder
bg_BG: Запишете и отворете във строителя за страници

en: Scroll
bg_BG: Плъзване

en: Search Form
bg_BG: Форма за търсене

en: Search Sentence
bg_BG: Търсене на изречение

en: Search page
bg_BG: Страница за търсене

en: Select
bg_BG: Изберете

en: Select Background Image for: %s
bg_BG: Изберете фоново изображение за: %s

en: Select Image
bg_BG: Изберете изображение

en: Select Image for: %s
bg_BG: Изберете изображение за: %s

en: Select a page from which to import options
bg_BG: Изберете страница, от която да импортнете опциите

en: Select alignment of title and description
bg_BG: Избор на подравняване на заглавието и описанието

en: Select alignment of widgets in widget area
bg_BG: Изберете подравняване на джаджите в областта за джаджи

en: Select category displayed on page
bg_BG: Изберете категория показвана на страницата

en: Select color scheme of Facebook box
bg_BG: Изберете цветова схема на Facebook кутията

en: Select format for image of member
bg_BG: Изберете формат на изображението на потребителия

en: Select format for images
bg_BG: Изберете формат за изображенията

en: Select format for images in carousel
bg_BG: Изберете формат на изображенията във въртележката

en: Select format of images
bg_BG: Изберете формат на изображения

en: Select format of video
bg_BG: Изберете формат на видеото

en: Select how to show the content of Portfolio item
bg_BG: Изберете как да се показва съдържанието на елемент от портфолиото

en: Select icon style
bg_BG: Изберете стил на иконата

en: Select if the field is required
bg_BG: Изберете, ако полето е задължително

en: Select image used as Favicon
bg_BG: Изберете изображение, което да се използва като Favicon

en: Select layout style
bg_BG: Изберете стилът на оформлението

en: Select layout type of displayed items
bg_BG: Изберете тип на оформлението на показаните елементи

en: Select member displayed on page
bg_BG: Изберете потребител, който ще се показва на страницата

en: Select order of items listed on page
bg_BG: Изберете подредбата на елементите показани на страницата

en: Select position of description box
bg_BG: Изберете позиция на кутията за описание

en: Select position of slider navigation
bg_BG: Изберете позиция на навигацията за слайдера

en: Select sidebar displayed on the left side of page
bg_BG: Изберете лента за показване от лявата страна на страницата

en: Select sidebar displayed on the right side of page
bg_BG: Изберете лента за показване от дясно на страницата

en: Select size of Google Map
bg_BG: Изберете размер на Google Map

en: Select size of input
bg_BG: Изберете размер на полето за въвеждане

en: Select size of player
bg_BG: Изберете размер на плейъра

en: Select size of rule
bg_BG: Изберете размер на мрежата

en: Select size of slider
bg_BG: Изберете размер на слайдера

en: Select slider displayed on page
bg_BG: Изберете слайдер, който да се показва на страницата

en: Select text alignment in description box
bg_BG: Изберете Подравняване на текста в полето за Описание

en: Select type of Facebook box
bg_BG: Изберете тип на Facebook кутията

en: Select type of Google Map
bg_BG: Изберете тип на Google Map

en: Select type of Search Form
bg_BG: Изберете тип на формата за търсене

en: Select type of animation for description
bg_BG: Изберете тип на анимация за описанието

en: Select type of counter
bg_BG: Изберете тип на брояч

en: Select type of display actual match
bg_BG: Изберете тип за показване на актуалното съчетаване

en: Select type of display for the element
bg_BG: Изберете тип на показване за елемента

en: Select type of input
bg_BG: Изберете тип на полето за въвеждане

en: Select type of item
bg_BG: Изберете тип на елемента

en: Select type of items
bg_BG: Изберете типа на елементите

en: Select type of rule
bg_BG: Изберете тип на решетка

en: Select type of slider animation
bg_BG: Изберете тип на анимацията за слайдера

en: Select type of slider navigation
bg_BG: Изберете тип на навигацията за слайдера

en: Select type of toggles
bg_BG: Изберете тип на превключване

en: Select type of website header
bg_BG: Изберете тип на хедъра на сайта

en: Select typography style
bg_BG: Изберете стил на типографията

en: Select units for radius
bg_BG: Изберете единици за радиус

en: Select video source
bg_BG: Изберете източник на видеото

en: Select widget area to display
bg_BG: Изберете показването на областта за джаджите

en: Send Button Label
bg_BG: Етикет за бутона за изпращане

en: Separator
bg_BG: Разделител

en: Separator used between links in breadcrumbs
bg_BG: Разделител, който ще се използва между линковете в пътя

en: Server Error Message
bg_BG: Съобщение за грешка на сървъра

en: Set custom label on the image
bg_BG: Изберете потребителски етикет на изображението

en: Set size of radius for clustering
bg_BG: Задаване на размер на радиуса за групиране

en: Settings Administration for the special page type
bg_BG: Настройки на администрацията за специалната страница

en: Settings Administration for this standard page only
bg_BG: Настройки на администрацията само за този стандарт страница

en: Shadowed
bg_BG: Със сянка

en: Share
bg_BG: Споделете

en: Show Faces
bg_BG: Покажи лица

en: Show Header
bg_BG: Показване на хедъра

en: Show Stream
bg_BG: Показване на поток

en: Show icon title
bg_BG: Покажи заглавие на икона

en: Show or hide lines between items
bg_BG: Скриване и показване на линии между елементите

en: Show or hide title
bg_BG: Скриване или показване на заглавието

en: Show read more
bg_BG: Покажете прочети повече

en: Show thumbnails
bg_BG: Покажете миниатюри

en: Sidebars
bg_BG: Странични ленти

en: Sidebars & Widget Areas
bg_BG: Области за ленти и джаджи

en: Sidebars <strong>%s</strong> here
bg_BG: Ленти <strong>%s</strong> тук

en: Simple Line
bg_BG: Проста линия

en: Single - WooCommerce Product
bg_BG: Единичен - WooCommerce продукт

en: Single post
bg_BG: Единична публикация

en: Site Header
bg_BG: Хедър на сайта

en: Size
bg_BG: Размер

en: Size of decoration texts, buttons and other texts in px
bg_BG: Размер на текста за декорация, бутони и други текстове в px

en: Size of features icons
bg_BG: Размер на иконите за функциите

en: Size of the label
bg_BG: Размер на етикета

en: Slide Horizontal
bg_BG: Плъзгане хоризонтално

en: Slide Up Button
bg_BG: Бутон за плъзгане нагоре

en: Slider Border
bg_BG: Рамка на слайдера

en: Slider Descriptions Layout
bg_BG: Оформление на описанието на слайдера

en: Slider Layout
bg_BG: Оформление на слайдера

en: Slides
bg_BG: Слайдове

en: Small
bg_BG: Малък

en: Small Admin Menu Icon (16x16)
bg_BG: Малки икони за менюто на администрацията (16x16)

en: Small Text
bg_BG: Малък текст

en: Small text size in px
bg_BG: Малък текст размер в px

en: Social Icons
bg_BG: Социални икони

en: Social icon image
bg_BG: Изображение на социалната икона

en: Social icon link
bg_BG: Линк на социалната икона

en: Social icon link, use valid URL format with http://
bg_BG: Линк на социалната икона, използвайте валиден URL с формат http://

en: Social icon title
bg_BG: Заглавие на социалната икона

en: Something is wrong with export form
bg_BG: Нещо не е наред с формата за експорт

en: Something is wrong with import form
bg_BG: Нещо не е наред с формата за импортиране

en: Sorry, your server configuration does not match all requirements for this AIT Theme. <em>Your previous theme was reactivated.</em>
bg_BG: За съжаление конфигурацията на сървъра не отговаря на всички изисквания за тази тема на AIT. <em>Предишната Ви тема е реактивирана.</em>

en: Sortable elements
bg_BG: Сортиращи се елементи

en: Sorting Options
bg_BG: Опции за сортиране

en: Space above element
bg_BG: Пространство над елемента

en: Space above rule
bg_BG: Пространство над мрежата

en: Space below element
bg_BG: Пространство под елемента

en: Space below rule
bg_BG: Пространството под мрежата

en: Spaces around Element
bg_BG: Интервали около елемента

en: Special pages
bg_BG: Специални страници

en: Standard Color
bg_BG: Стандартен цвят

en: Standard Text
bg_BG: Стандартен текст

en: Starting date for countdown
bg_BG: Начална дата за обратно отброяване

en: Sticked unsortable elements
bg_BG: Залепени несортирани елементи

en: Sticky Menu
bg_BG: Залепено меню

en: Streetview
bg_BG: Уличен изглед

en: Subcategory Filter
bg_BG: Филтър за подкатегория

en: Subject Input Label
bg_BG: Етикет за въвеждане на тема

en: Subject of received email
bg_BG: Тема на получените имейли

en: Submenu Position
bg_BG: Подменю позиция

en: Submenu Text
bg_BG: Текст на подменю

en: Submenu text size in px
bg_BG: Размер на текста за подменюто в px

en: Subtitle
bg_BG: Под заглавие

en: Success Message
bg_BG: Съобщение за успешно изпращане

en: Successfully downloaded and saved file from URL "%s"
bg_BG: Успешно изтеглен и записан файл от URL адрес "%s"

en: Successfully reset. This page will reload&hellip;
bg_BG: Успешно възстановяване. Тази страница ще се презареди &hellip;

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Sunday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Неделя

en: System font
bg_BG: Системен шрифт

en: Target of the link
bg_BG: Целта на линка

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Text
bg_BG: Текст

en: Text Alignment
bg_BG: Подравняване на текста

en: Text Area
bg_BG: Област за текст

en: Text Area Width
bg_BG: Ширина на областта за текст

en: Text Color
bg_BG: Цвят на текста

en: Text Rows
bg_BG: Редове на текста

en: Text displayed after end date
bg_BG: Текст, който се показва след крайната дата

en: Text displayed as description with counter
bg_BG: Текст, който се показва като описание с брояча

en: Text displayed as label for input. To hide label leave this input empty.
bg_BG: Текст, който се показва като етикет за полето за въвеждане. За да се скрие етикета оставете това поле празно.

en: Text displayed as label of counter
bg_BG: Текст, който се показва като заглавие на брояча

en: Text displayed as placeholder while input is empty
bg_BG: Текст, който ще се показва като контейнер докато полето за въвеждане е празно

en: Text displayed before breadcrumbs
bg_BG: Текст, който ще се показва преди пътищата

en: Text displayed beside Captcha input
bg_BG: Текст, който да се показва до полето за въвеждане на Captcha

en: Text displayed in description box
bg_BG: Текст, показван в полето за Описание

en: Text displayed in email sent via contact form
bg_BG: Текст, който се показва в email изпратен чрез контактната форма

en: Text displayed in footer bar text area
bg_BG: Показвания текст във областта на футър лентата

en: Text displayed in footer of Wordpress Admin screen
bg_BG: Текст, който се показва в административния екран на Wordpress във футъра

en: Text displayed in input for text input types. For types with more values use semi-colon delimiter. Example: select value 1;select value 2;select value 3
bg_BG: Текст, който ще се показва в полето за въвеждане за типовете полета за въвеждане. За типове с повече стойности използвайте разделител с точка и запетая. Пример: изберете стойност 1;изберете стойност 3;изберете стойност 3

en: Text displayed in the Button
bg_BG: Текст, който ще се показва в бутона

en: Text displayed with main title of service box
bg_BG: Текст, който да се показва в кутията за услуги със основното заглавие

en: Text for "Home"
bg_BG: Текст за "Начало"

en: Text for "Read more" link
bg_BG: Линк на текста "Прочети още"

en: Text for button displayed in description box
bg_BG: Текст за бутон, показван в полето за Описание

en: Text for home link in breadcrumbs
bg_BG: Текст за линка за начало в пътищата

en: Text visible as note below table
bg_BG: Текст видими като бележка под таблицата

en: Textarea
bg_BG: Поле за текст

en: The amount of time (in sec) between each auto transition
bg_BG: Период от време (в секунди) между всеки автоматичен преход

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
bg_BG: Описанието ще се показва в менюто, ако текущата тема го поддържа.

en: Theme &rarr; Blog Authors
bg_BG: Шаблон &rarr; Блог автори

en: Theme &rarr; Login
bg_BG: Тема &rarr; вход

en: Theme &rarr; Posts
bg_BG: Тема &rarr; Публикации

en: Theme &rarr; Social Icons
bg_BG: Тема &rarr; социални икони

en: Theme &rarr; Submenu
bg_BG: Тема &rarr; подменю

en: Theme Admin
bg_BG: Администрация на темата

en: Theme Color
bg_BG: Цвят на темата

en: Theme Default
bg_BG: Тема по подразбиране

en: Theme Default Font
bg_BG: Шрифт на темата по подразбиране

en: Theme Options
bg_BG: Опции на темата

en: There are no payments defined, please add payments first
bg_BG: Няма определени платежни методи, моля първо добавете плащането

en: There was an error during importing. Check out the report.
bg_BG: Възникна грешка по време на импортирането. Вижте отчета.

en: Thickness
bg_BG: Дебелина

en: Thickness of counters
bg_BG: Дебелина на броячите

en: This AIT Theme requires WordPress 3.7 or newer.
bg_BG: Тази тема за AIT изисква WordPress 3.7 или по-нова.

en: Thumbnail Border
bg_BG: Рамка на миниатюрата

en: Thumbnail height
bg_BG: Височина на миниатюри

en: Thumbnail position
bg_BG: Позиция на миниатюри

en: Thumbnail width
bg_BG: Ширина на миниатюри

en: Thumbnails
bg_BG: Миниатюри

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: Thursday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Четвъртък

en: Time
bg_BG: Време

en: Time visibility of advertisement in seconds
bg_BG: Време за показване на рекламата в секунди

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Title Attribute
bg_BG: Атрибут на заглавието

en: Title Color
bg_BG: Цвят за заглавията

en: Title Size
bg_BG: Размер на заглавието

en: Title Style
bg_BG: Стил на заглавието

en: Title Website Font
bg_BG: Шрифт за заглавието на уеб сайта

en: Title displayed in Wordpress menu
bg_BG: Заглавие, което да се показва в Wordpress менюто

en: Title displayed in description box
bg_BG: Заглавие, показано в полето за Описание

en: Title displayed in infowindow
bg_BG: Заглавие, което ще се показва в прозореца за информация

en: Title displayed on contact button
bg_BG: Заглавие, което се показва на бутона за контакт

en: Title displayed on disabled contact button
bg_BG: Заглавието, което се показва на забранения бутон за контакт

en: Title for the tab
bg_BG: Заглавие на раздела

en: Title of label
bg_BG: Заглавие на етикета

en: Title of the image displayed as ALT text
bg_BG: Заглавие на изображението показано като ALT текст

en: Title text displayed with element
bg_BG: Заглавен текст, показан с елемент

en: Title:
bg_BG: Заглавие:

en: Titles
bg_BG: Заглавия

en: Titles Color
bg_BG: Цвят за заглавията

en: Toggle
bg_BG: Превключване

en: Tooltip text for logo image displayed on Wordpress Login screen
bg_BG: Текст с пояснения за лого изображението, което ще се показва на екрана за вход за Wordpress

en: Top Color
bg_BG: Цвят за отгоре

en: Top Fullsize
bg_BG: най-отгоре в пълен размер

en: Top Left Corner
bg_BG: Горния ляв ъгъл

en: Top Margin
bg_BG: Горна граница

en: Top Padding
bg_BG: Отстъп отгоре

en: Top Right
bg_BG: Горе вдясно

en: Top Right Corner
bg_BG: Горния десен ъгъл

en: Top and bottom offset of description boxes
bg_BG: Изместване отгоре и отдолу за кутиите за описание

en: Top margin of caption placed outside
bg_BG: Граница най-отгоре на надписа поставена извън него

en: Top menu
bg_BG: Меню от горе

en: Top space inside element
bg_BG: Пространство от горе в елемента

en: Top-Center
bg_BG: Горе в центъра

en: Top-Left
bg_BG: Горен ляв

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Tuesday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Вторник

en: Turn on/off characters escaping of form inputs
bg_BG: Включване/изключване на пропускането на знаци във формата

en: Turn on/off development mode
bg_BG: Включване/изключване на режим на разработчик

en: Turn on/off megamenu
bg_BG: Изключване/включване на мегаменю

en: Twitter API Access token
bg_BG: Twitter API Access маркер

en: Twitter API Access token secret
bg_BG: Twitter API Access маркер secret

en: Twitter API Consumer key
bg_BG: Twitter API потребителски ключ

en: Twitter API Consumer secret
bg_BG: Twitter API потребителски secret

en: Twitter API Data
bg_BG: API данни за Twitter

en: Twitter username (account)
bg_BG: Потребителско име за Twitter (акаунта)

en: Two Columns
bg_BG: Две колони

en: Type
bg_BG: Тип

en: Typography
bg_BG: Типография

en: URL
bg_BG: URL АДРЕС

en: URL of "Read more" link, use valid URL format with http://
bg_BG: URL линк на "Прочети още", използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of Facebook page displayed in box, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на Facebook страница, която ще се показва в полето, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of image displayed in service box
bg_BG: URL адрес на изображението, което да се показва в кутията за услуги

en: URL of image displayed in service box on hover event
bg_BG: URL адрес на изображение в кутията за услуги при събитие на покриване с мишката

en: URL of image displayed in slide, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на изображение в слайд, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of link displayed in infowindow, use valid URL format with http://
bg_BG: URL линк, който ще се показва в прозореца за информация, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of link for image in slide, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на връзка за изображение в слайд, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of link on the image, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на линка на изображението, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of link on the label, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адрес на връзка на етикета, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of song used in player, use valid URL format with http://
bg_BG: URL адреса на песента, използвана в плейъра, използвайте валиден URL формат с http://

en: URL of video displayed on page, use valid URL format with http://
bg_BG: URL на видео, което ще се показва на страницата, използвайте валиден URL формат с http://

en: Url (Optional)
bg_BG: URL (по избор)

en: Use
bg_BG: Използвайте

en: Use Captcha feature
bg_BG: Използване на Captcha функция

en: Use Label
bg_BG: Използвай етикет

en: Use autoplay on page load
bg_BG: Използвай автоматично изпълнение при зареждане на страницата

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Validation Error Message
bg_BG: Съобщение за грешка при валидацията

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Value displayed by counter (number from 0 to 100 for type Gauge and Line)
bg_BG: Стойност, която се показва от брояча (число от 0 до 100 за тип габарит и линия)

en: Vertical
bg_BG: Вертикално

en: Vertical Offset
bg_BG: Вертикално изместване

en: Vertical Tabs
bg_BG: Вертикални раздели

en: Video
bg_BG: Видео

en: Video Format
bg_BG: Видео формат

en: View Page
bg_BG: Изглед на страница

en: View author archive
bg_BG: Преглед на архив с автори

en: View page: %s
bg_BG: Преглед на страница: %s

en: Warning Message
bg_BG: Предупредително съобщение

en: Water Hue
bg_BG: Отенък на водата

en: We highly recommend to <a href="%s" class="button button-primary">reactivate your previous theme</a> until all of the listed issues are resolved. <a href="%s" class="button button-secondary">Continue</a> only if you know what you are doing.</p>
bg_BG: Ние силно препоръчваме да <a href="%s" class="button button-primary"> активирате вашата Предишна тема</a>, докато всички от изброените проблеми са решени. <a href="%s" class="button button-secondary"> Продължете</a> само ако знаете какво правите.</p>

en: Web
bg_BG: Уеб

en: Website
bg_BG: Уебсайт

en: Website Background
bg_BG: Фон на уебсайта

en: Website Logo
bg_BG: Лого на уебсайта

en: Website Title
bg_BG: Заглавие на уебсайта

en: Website Width
bg_BG: Ширина на уеб сайта

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Wednesday Menu Link
bg_BG: Линк за менюто за Сряда

en: Where to link the image?
bg_BG: Към къде да се линкне изображението?

en: Widget Area
bg_BG: Област за джаджи

en: Widget area
bg_BG: Област за джаджи

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Width of countdown circles
bg_BG: Ширина на кръговете за броене

en: Width of description box
bg_BG: Ширина на кутията за описание

en: Width of description box for all slides
bg_BG: Ширина на кутията за описание на всички слайдове

en: Width of image
bg_BG: Ширина на изображението

en: Width of left sidebar
bg_BG: Ширина на лявата странична лента

en: Width of player
bg_BG: Ширина на плейър

en: Width of right sidebar
bg_BG: Ширина на дясната лента

en: Width of the Caption
bg_BG: Ширина на надписа

en: Width of the website layout
bg_BG: Ширина на оформлението на сайта

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) could not be imported. Reason(s): %s
bg_BG: WordPress настройки (ленти, джунджурии, и др.) не могат да бъдат импортирани. Причина(и): %s

en: WordPress settings (sidebars, widgets, etc..) were successfully imported, yay!
bg_BG: WordPress настройки (ленти, джунджурии, и др.) са успешно импортирани, уау!

en: WordPress settings were imported partialy. Some data could not be imported. Here is the report: %s
bg_BG: WordPress настройките са импортирани частично. Някои данни не могат да бъдат импортирани. Ето доклада: %s

en: WordPress version
bg_BG: WordPress версия

en: Write description for page
bg_BG: Напишете описание за страницата

en: Write keywords for page
bg_BG: Напишете ключови думи за страницата

en: Write sentence represented the search form
bg_BG: Писането на изречение представлява формата за търсене

en: Write title for page
bg_BG: Напишете заглавие за страницата

en: Write your custom class for own element identification
bg_BG: Напишете ваш потребителски клас за идентификация на собствения ви елемент

en: Write your custom class for own page identification
bg_BG: Напишете вашите потребителски клас за идентификация на собствената Ви страница

en: X Coordinate
bg_BG: X координата

en: Y Coordinate
bg_BG: Y координата

en: Yes
bg_BG: Да

en: You are about to create custom options for page:
    {pageTitle}.
    Is this ok?
bg_BG: Вие сте на път да създадете потребителски опции за страница:
    {pageTitle}.
     съгласни ли сте?

en: You can only enable or disable these elements
bg_BG: Можете само да разрешавате или забранявате тези елементи

en: You just got a file download dialog or ribbon.
bg_BG: Вие получихте прозорец или панделка за сваляне на файл.

en: You selected option '{option}' but file was '{filename}'. We corrected this for you :)
bg_BG: Вие избрахте опция '{option}' но файлът е бил '{filename}'. Ние коригирахме това за Вас :)

en: Your custom CSS
bg_BG: Вашият къстъм CSS

en: Your file download failed. Please try again.
bg_BG: Вашето сваляне на файл се провали. Моля опитайте отново.

en: Your server configuration does not fully match all requirements for this AIT Theme.
bg_BG: Конфигурацията на сървъра не отговаря напълно на всички изисквания за тази тема на AIT.

en: Zero point for X and Y coordinates of label position
bg_BG: Нулева стойност за координатите X и Y за позицията на етикета

en: Zero size file downloaded
bg_BG: Файл с нулев размер е изтеглен

en: Zoom
bg_BG: Мащабиране

en: Zoom level of Google Map
bg_BG: Нивото на мащабиране на Google Map

en: bottom center
bg_BG: долу центрирано

en: bottom left
bg_BG: долу вляво

en: bottom right
bg_BG: долу вдясно

en: center center
bg_BG: център център

en: center left
bg_BG: центрирано отляво

en: center right
bg_BG: център надясно

[ctx: default title for cloned form item]
en: Input
bg_BG: Въвеждане

en: end
bg_BG: край

[ctx: export]
en: All
bg_BG: Всички

[ctx: export]
en: All theme settings
bg_BG: Всички настройки на темата

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress Content, theme settings and WordPress settings
bg_BG: Експортира цялото WordPress съдържание, настройки на темата и настройки за WordPress

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content, theme settings and some WordPress settings
bg_BG: Експортира цялото WordPress съдържание, настройки на темата и настройки за WordPress

[ctx: export]
en: Exports all the WordPress content. All your posts, pages, comments, custom fields, taxonomies, navigation menus and custom post types.
bg_BG: Експортира цялото съдържание на WordPress. Всички публикации, страници, коментари, потребителски полета, класификации, навигационни менюта и типове потребителски публикации.

[ctx: export]
en: Exports all the theme settings (Theme Options, Default Layout and Page Builder)
bg_BG: Експортира всички настройки на темата (опции на темата, строител по подразбиране на подредбата и на страниците)

[ctx: export]
en: Exports some WordPress settings (menu settings, sidebars, widgets)
bg_BG: Експортира някои WordPress настройки (настройки на менюта, ленти, джаджи)

[ctx: export]
en: WordPress Content
bg_BG: WordPress съдържание

[ctx: export]
en: WordPress settings
bg_BG: WordPress настройки

[ctx: export action button label]
en: Export
bg_BG: Експортиране

en: fixed
bg_BG: Фиксирана

en: flexible images
bg_BG: гъвкави изображения

en: home
bg_BG: Начало

[ctx: import]
en: All
bg_BG: Всички

[ctx: import]
en: All theme settings
bg_BG: Всички настройки на темата

[ctx: import]
en: Import Attachments?
bg_BG: Импортиране на прикачени файлове?

[ctx: import]
en: WordPress Content
bg_BG: WordPress съдържание

[ctx: import]
en: WordPress settings
bg_BG: WordPress настройки

[ctx: import action button label]
en: Import
bg_BG: Импортиране

[ctx: import action button label]
en: Import Demo Content
bg_BG: Импортиране на демо съдържание

[ctx: job position]
en: Position
bg_BG: Позиция

[ctx: mark for form input]
en: Required
bg_BG: Задължително

[ctx: name of element]
en: Advertisements
bg_BG: Реклами

[ctx: name of element]
en: Columns
bg_BG: Колони

[ctx: name of element]
en: Comments
bg_BG: Коментари

[ctx: name of element]
en: Contact Form
bg_BG: Форма за контакт

[ctx: name of element]
en: Content
bg_BG: Съдържание

[ctx: name of element]
en: Countdown
bg_BG: Броене

[ctx: name of element]
en: Counters
bg_BG: Броячи

[ctx: name of element]
en: Events
bg_BG: Събития

[ctx: name of element]
en: Events With Map
bg_BG: Събития с карта

[ctx: name of element]
en: FAQ
bg_BG: ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ

[ctx: name of element]
en: Facilities
bg_BG: Институции

[ctx: name of element]
en: Google Map
bg_BG: Google карта

[ctx: name of element]
en: Header Map
bg_BG: Карта на хедъра

[ctx: name of element]
en: Horizontal Rule
bg_BG: Хоризонтална линийка

[ctx: name of element]
en: Image
bg_BG: Изображение

[ctx: name of element]
en: Items
bg_BG: Елементи

[ctx: name of element]
en: Items Info
bg_BG: информация на елементите

[ctx: name of element]
en: Job Offers
bg_BG: Предложения за работа

[ctx: name of element]
en: Lists
bg_BG: Списъци

[ctx: name of element]
en: Matches
bg_BG: Мачове

[ctx: name of element]
en: Member
bg_BG: Член

[ctx: name of element]
en: Members
bg_BG: Членове

[ctx: name of element]
en: Opening Hours
bg_BG: Работно време

[ctx: name of element]
en: Page Title
bg_BG: Заглавие на страницата

[ctx: name of element]
en: Partners
bg_BG: Партньори

[ctx: name of element]
en: Portfolio
bg_BG: Портфолио

[ctx: name of element]
en: Posts
bg_BG: Публикации

[ctx: name of element]
en: Price Table
bg_BG: Ценова таблица

[ctx: name of element]
en: Products
bg_BG: Продукти

[ctx: name of element]
en: Search Form
bg_BG: Форма за търсене

[ctx: name of element]
en: Services
bg_BG: Услуги

[ctx: name of element]
en: Sitemap
bg_BG: Карта на сайта

[ctx: name of element]
en: Taxonomy List
bg_BG: Списък с Класификация

[ctx: name of element]
en: Testimonials
bg_BG: Препоръки

[ctx: name of element]
en: Text
bg_BG: Текст

[ctx: name of element]
en: Toggles
bg_BG: Превключватели

[ctx: name of element]
en: Video
bg_BG: Видео

[ctx: name of element]
en: Widget Area
bg_BG: Област за джаджи

en: no change - icons
bg_BG: икони - без промяна

en: no-repeat
bg_BG: без повторение

[ctx: options]
en: Delete
bg_BG: Изтриване

[ctx: page]
en: Edit
bg_BG: Редактиране

[ctx: page]
en: New
bg_BG: Нова

[ctx: page]
en: View
bg_BG: Изглед

en: repeat
bg_BG: повторение

en: repeat-x
bg_BG: повторение-x

en: repeat-y
bg_BG: повторение-y

en: scroll
bg_BG: превъртане

en: settings were saved successfully
bg_BG: настройките са записани успешно

[ctx: sidebar]
en: None
bg_BG: Няма

en: start
bg_BG: Старт

en: sub item
bg_BG: под елемент

en: there was an error during saving
bg_BG: Възникна грешка по време на записване

en: top center
bg_BG: Горе в центъра

en: top left
bg_BG: горе вляво

en: top right
bg_BG: горе вдясно
